15,^ 'Slachtoffer moord was informant CID' Motorclub wil gekraakte garage niet verlaten 'We bepalen toch zeker zelf of iets ongezond voor ons is?' over je auteursrecht als freelancer? Kinderen spel, zang en dans op j eugdtheatersehöol ■M f 'Healingavond' Harmonia handeling in Beatrixpark Dieren knuffelen in jeugdbibliotheek ;A 4 (l) #4(2) li een D66 trekt de wijken in Rotterdams Dagblad Dinsdag 25 maart 1997 In wijkcentrum Nieuwland wordt vanavond de vier de healingavond door de spirituele vereniging Har monia gehouden. Wie last heeft van stress, energiete kort, spier-, gewrichts- of hoofdpijn kan er tijdens de hëalingavond een 'genezer' naar laten kijken. Be langstellenden kunnen kennis maken met de alter natieve geneeswijzen magnetiseren en Reiki. Dé zaal op het Dr. Wibautplein 165 in Schiedam is om 19130 uur open. Toegang voor niet leden 5 gulden en vo'ór leden 2,50 gulden. TWee dagen later, donderdag, verzorgt het medium Jóê Atsma de 'Harmonia-avond' met helderziende \^arnemingen op zelfversierde paaseieren. De aan wezigen moeten een zelfversierd paasei meenemen. De waarnemingen kunnen een woord van troost of dank inhouden. De Harmonia-avond wordt gehou den in wijkcentrum Nieuwland op het Dr. Wibaut- pléin 165 in Schiedam. De zaal is om 20.00 uur open ehfde toegang bedraagt 7,50 gulden. Het 1VN, Instituut voor Natuur be schermlngs educa tie) houdt morgen een wandeling in het Beatrixpark, rojèt speciale aandacht voor de heem- en moerastuin. De lente, die officieel is begonnen, zal zeker van zich döen spreken in de schitterend verzorgde heemtuin, belooft het IVN. „De eksterparen installeren zich in hun woningen met een dak en overal horen wij de lijlters zingen. Op de bodem was het groen er al, f ar nu laten ook de struiken wat pril groen zien." ,op mooie dagen komen de citroenvlinders uit hun schuilplaatsen. Hfet vertrek is om 10.00 uur vanaf de grote parkeer plaats in het park bij de sportvelden. De leiding is in Randen van een IVN-gids. Deelname is gratis. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Desireevan derjagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Spoitredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 JVförgen is er een knuffelmiddag in de Jeugdbiblio theek. Een aantal jonge dieren van kinderboerderij 't Hoefblad is te gastin de bieb aan de Korte Haven 129. De dieren zijn er naar aanleiding van de lenteten toonstelling die in de bibliotheek te zien is, Vanaf 15.00 uur zijn kinderen van 4 tot 8 jaar welkom op de ze lentemiddag. Er wordt voorgelezen uit een lente prentboek en een medewerker van 't Hoefblad geeft informatie over de jonge dieren. Om 16,30 uur is het pfcÜgramma afgelopen. 3raar aanleiding van het artikel 'Discussie A4 gaat raadsleden boven „qe pet' in het Rotterdams Dagblad van woensdag!9 maart heb ik de Behoefte het een en'ander onder de aandacht te brengen. !,2oals iedereen inmiddels wel weet heeft wethouder Hafkamp zijn Randtekening gezet onder een plan om de A4 tussen Schiedam en j. Del ft aan te leggen. Het kan ook niemand zyn ontgaan dat zowel QroenLinks, D66 als ook de PvdA op z'n zachtst gezegd verbaasd wa rren over deze zet Een ieder heeft op zijn eigen wijze uiting gegeven deze verbazing. Ik heb hierbij tezamen met drie fractiegenoten Jljet middel van de schriftelijke vragen gehanteerd. Kern van de vra- n was dat de PvdA in de veronderstelling was en nog steeds is dat hiedam tegen de aanleg van de A4 is. Ik begrijp niet waar wethou- r Hafkamp het recht aan ontleend om van dat Schiedamse stand- i jgpnt af te wijken door zich nu al openlijk in de discussie over de wijze -jyan aanleggen van de weg te mengen. Ik zeg nadrukkelijk 'openlijk' omdat ik van mening ben dat het altij d goed is voer de diverse varian- ctgn na te denkelen. Al was het maar om niet onvoorbereid te zijn wan eer het zogenaamde rampenscenario werkelijkheid wordt. Name- R)k wanneer het rijk je de weg op de slechtst mogelijke manier (op .maaiveld met torenhoge geluidsschermen) door de strotwildrukken. jRergelijk het met een vakbond die een mussa-ontslag wil tegengaan, .paar zich wel voorbereid op de situatie dat het bedrijf toch failliet Jgat. ^Vie, zoals wethouder Hafkamp naar mijn mening heeft gedaan, te vroeg overstag gaai, zal het in toekomstige onderhandelingen nog ,Rgel moeilijk krijgen. Zeker wanneer je als wethouder een mini- f' 'um-variant ondersteunt die wel heel ver afligt van de nulvariant et niet aanleggen van de weg). Het blijven tactiekinschattingen maar ik moet de eerste minister nog tegenkomen die je mee'* wilt ge- ven dan je vraagt. Dus wie in de kwestie van de A4 een zo gunstig mo gelijk restultaat wil bereiken, zal het maximale (volledige ondertun neling) moeten vragen en bovendien een beter moment van 'capituleren' moeten kiezen. Wethouder Hafkamp zegt namelijk zo vaak dat hij tegen de aanleg van de A4 is, dat ik haast het tegenover- Dit is hetgeen ik maandag in de commissie - overigens als enige ictie - heb betoogd. D66, Groenlinks, noch de oppositiepartijen lengde zich in de discussie. Wie heeft het nu dus wel begrepen? lm mij dan ook in een adem te nomen met mijn collega-raadsleden al zou het ons boven de pet gaan is misschien wel gemakkelijk, maar "welver van de waarheid verwijderd. „pp Westenberg, PvdA-raadsüd Schiedam "Herhaling is de kracht van de reclame', zo luidt de spreuk. Dat Echoot me te binnen toen ik in twee weken tijd een nogal zuinige uit- traak mijnerzijds over het initiatief van Hafkamp zag worden opge- azen tot loftuitingen aan het adres van de wethouder en grote waar dering voor zijn variant, Ik heb in dat ene telefoongesprek waaruit steeds wordt geciteerd slechts gezegd dat ik het op prijs stel wanneer uémand zijn nek uitsteekt (zoals Hafkamp heeft gedaan) en dat ik Ran niet bereid ben om iemands 'nek' er meteen af te hakken (of woorden van soortgelijke strekking). Over de inhoud van het plan 'heb ik meegedeeld dat het in elk geval beter was dan het kabinets- 'i|andpunt (aanleg op dijklichaam door stedelijk gebied en aanleg op 'maaiveldniveau door Midden-Delfland). Ook een nogal zuur 'compli ment' want vrijwel alles wat men aan varianten kan bedenken is al "Beter dan het kabinetsstandpunt jjrcat niet wordt vermeld in de stukken die aan de materie is gewijd: "dat ïk er persoonlijk zwaar de smoor over in heb dat vanuit Den Haag Ret ene na het andere signaal komt waaruit blijkt dat de A 4 er moet eb zal komen. Een kans wordt gemist om de wal het schip te doen ke ren om nu eindelijk eens met andere fundamenteler en milieuspa- render oplossingen te komen voor het fileprobleem dan meer asfalt, hoe afgeschermd of betunneld ook. Een nog duidelijker geformu- Jè'erd standpunt over de dreigende aanleg van de A 4 kan ik niet ge- lyoor het geval dat men in deze brief een teken ziet dat ik me distanti- jter van eerder gedane uitspraken: dat is niet zo. Ik distantieer me wel van de vervorming van mijn zuinige waardering voor het nemen l-ykn een initiatief tot het toezwaaien van lof en roem aan het adres jvan de wethouder en de inhoud van die variant. En voor een stand punt over de diverse varianten is het nog te vroeg: je zult tenminste Tóch de gegevens op eenrijtje moeten hebben. De PvdA-fractie en de „Andere fracties (voor of tegen aanleg van de A 4) hopen daarover snel "geïnformeerd te worden. De aanwezigheid van vier PvdA-fractieie- qen op de tribune bij de extra commissie ROV toont aan hoe nieuws gierig de PvdA-fractie daarnaar is. Peter Groeneweg, fractievoorzitter PvdA-Schiedam. Door Canis Zijlmans Rotterdam/Schiedam Bewijzen kon hij het niet, maar aanwijzin gen voor de bewering dat justitie Schiedammer Arif Saglam de hand boven het hoofd had gehou den en hem daardoor overant- woordelijk snel op vrije voeten had gesteld, zag Senol U.'s advo caat mr. A. Roelofs des te meer. Allereerst werd de man niet voor geleid aan de officier van justitie, nadat zijn in Nieuwland wonende vrouw aangifte had gedaan van bedreiging met de dood door haar man en Arif met een pistool werd aangehouden. Al na drie dagen stuurde de politie de agressief dreigende echtgenoot huiswaarts met een dagvaarding om zich bin nen enkele maanden bij de poli tierechter te melden voor een strafzaak wegens verboden wa penbezit. Zelfs onterecht gearres teerden moeten als ze vrij komen op eigen krachten huiswaarts, be toogde de advocaat. Arif Saglam werd door de politie gebracht. En dan waren er nog de telefonische contacten na Saglam's vrijlating tussen hem en de Criminele In lichtingen Dienst in Schiedam, waarvan na technisch onderzoek was gebleken. „De oorsprong van al dit gedoe," betoogde de raadsman gisteren voor de PiOtterdam.se rechtbank, „is dat Saglam informant van de politie was of is geworden om de weg te wyzen naar de bende, die hem m 1992 naar Luxemburg had gestuurd, zijn maat had doodge schoten en hemzelf onder druk zette. Dit was voor de politie ken nelijk waardevoller dan de levens van anderen." Oom Vorige week vrijdag eiste officier van justitie mevrouw mr. C, de Kimpe tegen de 31-jarige Senol zes jaar cel wegens het medeple- gen van de moord op zijn 47-jartge oom. Senol had aanvankelijk de schuld op zich genomen. „Ali is de trots van de familie en ik ben de oudste," had hy er in tranen over gezegd tegen rechter mr. mevrouw A. van Breukelen-van Aarnhem. Senol stond er met getrokken pi stool naast toen zijn 29-jarige broer Ali U. zijn oom in paniek doodschoot in het trappenhuis van Ali's flatwoning in de De Wil- destraat in Schiedam-Nieuwland. Het Openbaar Ministerie eiste acht jaar cel tegen Ali, Ondanks Ali's waarschuwingen om bene den te blyven, kwam Arif toch naar boven. Behalve het g^zin van Ali zaten in de woning Arifs doodsbange vrouw en kinderen. Ontrouw Tegen Ali's broer Aydin had Arif gezegd iedereen dood te zullen schieten als hij de kans kreeg. Zijn vrouw was een 'eerloze', die hem had bedrogen met zyn neef uit Delft. Overigens heeft Saglam tegen de politie verklaard met te geloven in de ontrouw van zyn vrouw. Hy kon de beschuldiging echter niet meer intrekken, omdat dat gezichtsverlies zou be tekenen. Uiteindelijk schafte de 26-jange Aydin pistolen aan, waarmee de broers hun gezinnen en het gezin van Arif zelf konden verdedigen. Het OM eiste ook te gen Aydin zes jaar cel. De talloze verzoeken om hulp van de bedreigde vrouw hebben tot niks geleid. De politie liet de agressieve echtgenoot verder on gemoeid, omdat er nog geen lijfe lijk geweld had plaatsgevonden, naar de imam wilde Arif niet luis teren, Humanitas wilde alleen be middelen als Arif zelf om hulp kwam vragen en het maatschap pelijk werk kon de moeder en haar kinderen niet in een Biijf- van-mijn-lyf-huis krijgen, omdat de zoon te oud was. Bij herhaling zei de officier van justitie dat het niet aan het OM is om te zeggen wat de familie dan had moeten doen. Maar zij had wel enkele suggesties. „Men had kunnen vluchten, het huis bevei ligen, een speelgoedpistool kun nen aanschaffen om mee te drei gen. Maar als je een echt wapen met munitie aanschaft, heb je de intentie om dat te gebruiken en ben je verantwoordelijk voor de escalatie," stelde zij vast. 'Schofterige poging' Ali's advocaat mr. G. Szegedi had geen hoge pet op van de handel wijze van het OM in deze straf zaak. De officier van justitie had melding gemaakt van CID-infor- matie, waarvan de bron niet be kend werd gemaakt. Die hield in dat niet alleen de vermeende on trouw ten grondslag lag aan het familiedrama, maar ook een geld kwestie. Arif zou zijn vrouw voor de detentie in Luxemburg 100.000 gulden hebben gegeven, die zij zou hebben verdeeld onder haar zelf en haar drie neven. Volgens de verdediging kan alleen Arif zelf de CID-bron zyn. Zo zou hij hebben geprobeerd zich een mo tief te verschaffen voor zijn huwe lijksproblemen. „Dit," zo stelde de raadsman, „is een schofterige poging om deze zaak te vervuilen en te vertroebe len tot een eenvoudige onenig heid over geld, die de broers een motief zou moeten verschaffen." Rechter Van Breukelen-van Aam- hem vroeg de raadsman zijn taal te kuisen. Volgens de verdediging hadden de broers geenszins de intentie om hun oom te doden. „Er was geen plan, men had geen tijdstip afgesproken en men heeft niet ge tracht de waarheid te versluieren. De familie heeft alles in het werk gesteld om escalatie te voorko men, doch niemand bleek in staat, danwel welwillend om te helpen," aldus Aydin's advocaat mr. W. F. van der Griend. De rechtbank doet 7 april uit spraak. Schiedam In een door een houtkachel verwarmde ruim te aan de Gustoweg in Schiedam drinkt dagelijks een tiental Schiedamse mo torrijders een potje bier. De gemotoriseerde mannen en een enkele vrouw hebben sinds drie maanden de ruim te, een oude garage, gekraakt en omgetoverd tot clubhuis. De heren zijn er blij mee, de ge meente Schiedam minder. Vol gens een woordvoerder moeten de motorrijders het pand binnen kort verlaten. De grond waarop het gebouw staat, is vervuild en omdat de stoffen een gevaar vormen voor de volksgezondheid mag eigenlijk niemand het pand betreden. De motorrijders hebben daar echter maling aan. „We bepa len toch zeker zelf of iets onge zond voor ons is? Wij zijn nie mand tot last." Toen de club het pand een maand of drie geleden betrok, was het binnen een grote bende. Drugs verslaafden gebruikten het ge bouw regelmatig als slaapplaats en overal lag rommel „We heb ben de hele boel schoongemaakt en zijn het gaan opknappen," ver telt een motorrijder. „We hebben een bar gemaakt en een houtka chel aangesloten." Het pand met nummer 71 ligt nog net aan de Schiedamse kant van de Gustoweg. Aan de weg zijn al leen bedrijven gevestigd. De be woonde wereld ligt op flinke af stand en de ondernemers zijn de motorrijders volgens eigen zeg gen niet tol last. „Onze buren vin den het juist prettig dat we hier zitten," zegt één van hen. „We houden het opgeruimd en boven dien komen er op deze manier geen junkies het pand binnen." Bier en benzine Binnen in de garage is het warm. Het ruikt er naar verbrand hout, bier en benzine van de motoren en het aggregaat dat staat te loei en. Aan de van ruwe planken in elkaar getimmerde bar hangen verschillende trofeeën en reli kwieën van de heren motorrij ders. Van de voorwerpen zijn sexy Motorrijders verzameld in hun nieuwe, gekraakte, clubhuis aan de Gustoweg in Schiedam. Foto Roei Dijkstra damesslipjes en dito bh's het grootst in aantal. Achter de bar is een ruimte waar de leden kunnen sleutelen aan hun tweewielers. Stroom wordt opgewekt met be hulp van het aggregaat. „Alleen stromend water zou wel handig zyn," zegt een bezoeker. „Nu moeten we dat met jerrycans ha len. Er zal wel een wateraanslui ting zitten, maar illegaal aftappen doen we niet. We willen het netjes houden." De gemeente Schiedam heeft de motorryders twee weken geleden een brief gestuurd waarin de club de wacht kreeg aangezegd. Zij zouden het pand binnen drie da gen moeten verlaten. „We hebben een brief teruggestuurd waarin we om uitstel vragen," zegt een lid. „Ook hebben we een aantal al ternatieven opgegeven. Wy zijn best bereid mee te denken over een andere ruimte, maai' we verla ten het pand aan de Gustoweg niet voordat ons iets anders is aangeboden." Voet De gemeente Schiedam houdt voet bij stuk en wil dat de motor rijders het pand verlaten. De grond is door het vroegere bedrijf, een garage annex tectyleerbedrijf dusdanig vervuild dat bewoning onverantwoord is. Volgens een woordvoerder kunnen de motor rijders een verzoek voor een ruim te voor hun clubhuis by de ge meente indienen. Dat is de nor male procedure die voor iedereen geldt. De motorliefhebbers uit Schie dam betreuren de houding van de gemeente. „Dit pand staat leeg en wy zijn niemand tot last. Als de gemeente ons niet iets anders aanbiedt, gaan wij niet weg," her haalt een lid het standpunt nog- eens duidelijk. De Schiedamse politie beaamt overigens de uit spraken van de motorrijders. Vol gens een woordvoerder zijn er op het bureau geen klachten binnen gekomen over overlast. De politiewoordvoerder meent dat het voor de gemeente niet ge makkelijk is de motorrijders uit het pand te krijgen. De gemeente Schiedam moet daarvoor name lijk naar de rechtbank omdat al leen die mag bepalen of de motor rijders weg moeten. Tot die tijd kunnen ze rustig blyven zitten. Freelancers mei een zijn freelance journalisten die een 'sa\' \villcn houden in wat er na eerste publicatie met hun «eik gebeurt: herplaatsing op CD-rom bijvoorliceld, op Internet of m andere nieuwe media. Freelancers met een is ccn initiatief "an de NVJ, die het hoog tijd vindt oni over dit soort /aken goede afspraken te maken met uitgevers en omroepen. De NVJ organiseert een sene regionale actiebijccnkomsten voor leden en met-leden. De NVJ kijkt hier ook kosteloos naar je contract- Kom donderdag 27 maart a,&. naar: Golden Tulip Hotel, Coohingfl, Rotterdam Aanvang 19.30uur (duurt 1,5 utir) Voor meer informatie: Nederlandse Verenigitig van Joamal'tsten: tel 020-676 67 71 Maassluis—De fractie van D66 in Maassluis wil discussiëren met de Maassluise burgers en trekt daar voor de wijken in. In plaats van het verkiezingsprogramma voor de gemeenteraadsperiode 1998/ 2002 'van bovenaf te schrijven, wil de partij mét de burgers een programma opstellen. Die betrokkenheid van de plaat selijke politiek met de burgers is volgens de partij juist zo belang rijk, omdat het ryk steeds meer taken decentraliseert. Daarmee ontstaat het gevaar dat de komen de jaren vaker keuzes moeten worden gemaakt omtrent wat haalbaar is in Maassluis en wat niet. Om echt aan tafel te kunnen zit ten met het rijk, acht D66 het van belang orrnn Maassluis de juiste keuzes te maken. De discussies met de inwoners worden in alle wijken gevoerd. De eerste is morgenavond voor de Steendykpolder en de Burge- meesteisbuurt in de Wethouder Smithai. De tweede volgt op 3 april, voor de Vogelbuurt lot de Componistenbuurt in Ontmoe tingscentrum Koningshof. Voor bet centrum is de bijeenkomst op 14 april in café De Grote Snor. Voor de Dalenbuurt (28 april) en Sluispolder-Oost 03 mei) zijn nog geen locaties bekend. De uitkomsten van de discussies worden gebundeld en toegezon den aan de burgers die ze hebben bijgewoond. Vlaardingen Vlaardingen krijgt een. eigen jeugdtheater- - schooL Half'september statten de Vrije Academie Vlaardingen en Muziekcentrum Opmaat- in samenwerking met' de Vlaar- dïngse Balletschool dit initiatief. Kinderen en jongeren van zes totachttien jaar kunnen kennis- maken.met toneel, zang, dans en beweging. ,De jeugdtheaterschool is een uitbreiding' van jhet bestaande aanbod van beide instellingen. „We geven al een aantal jaren to neellessen aan kleuters en tie ners," zegt directeur Henk Horsten van het Cultureel Cen trum Hollandla. „De laatste ja ren is er echter een toenemende vraag naar een combinatie van dingen. Doordat op de jeugd theaterschool les wordt gegeven door docenten'in verschillende disciplines" wordt het aanbod veel gevarieerder. De apartecur- sussen blijven daarnaast ge- woon bestaan," De bedoeling is dat verschillen de leeftijdsgroepen na de herfst vakantie kunnen starten met de lessen in het Cultureel Centrum aan de Oosthavenkade. De cur sus wordt eind april afgesloten met een presentatie. „Maar," zegt Horsten, „het moet vooral leuk blijveii. De kinderen vror- den-niet tot prestaties gedvyoh- - gén.' Het accent komt meef te •liggen opwathetkmd-iiitrieK-* zelf haalt dan op wat hef wordt aangeleerd. In eerste instantie gaat het"erom kinderen vanuit" verschillende disciplines plezier t te laten hebben. En te laten zien dat ze door het gebruik., van stem, geluid en taai iets tot uit- drukking kunnen, brengen en 1 met elkaar kunnen communice ren" Na een jaar theaterschool kun- - men de leerlingen doorstromen naar een vólgend programma. De kinderen van de groepen j vier, vijf, zes, zë*sn en acht van de basisschool boeven echter niet te wachten tot september. Zij kunnen vanaf 27 maart mee- doen met een introductie-cur- sus. In tien lessen geven zij door middel van spel, zang en dans p inhoud aan. een sprookje, op ba- sis van stukjes tekst. v Ook wordt er aan gedacht het- zelfde aanbod voor volwassenen1) te realiseren. Volgens Horsten.) zal dat nog niet meteen in het1 nieuwe seizoen zyn, „Wél wórdt het bestaande aanbod VÓorlyot-- wassenen uitgebreid - mefctele- mentalr toneel en improvisatie." 'j Dinsdag 25 maart SCHIEDAM Spaland en De Harg. Modeshow, 10.00 en 14-OOu. Podium Jamses sie met Richard, 21.30u. VLAARDINGEN Wijkcentrum Holy. Algemene le denvergadering Historische Vereni- j, 20.30u. Jenaplanschool. Paasviering met vossenjacht Broek polder en om 11.45 uur groot Paas vuur. Muzikale omlijsting van de Amazing Stroopwafels. Stadsge hoorzaal. Boudewijn Buch, Ver schrikkelijk gemeen', 20.00u. ROTTERDAM De Doelen Ki.z. Strijkkwartetten, 20.15u. Dizzy. Tno Sonic, 22ü, Luxor Theater. Bngitte Kaandorp, 20.15u. RO Theater. Elektra, 20.15U. Rotterdamse Schouw burg Gr.z. Harmoniehof, 20.15u. lantaren 1. Ribbenkast Ritme, 20.30u. Woensdag 26 maart SCHIEDAM Thuriede. Paasbingo» 14.00U. en om 19.30u. optreden John Green- field. Wijkcentrum Dreesplein. Kinderbingo, 13.30-15.30u. ROTTERDAM De Oliphant. Koffieconcert, llu .De Buurman, jamsession, 19u. Popu lar. Moeders in Nood, 20u. Luxor Theater. Bngitte Kaandorp, 20.15u. RO Theater. Elektra, 20.15u. Rot terdamse Schouwburg Gr.z. Har moniehof, 20.15u. Kl.z. Fred, 20.3ÖU. Lantaren i. Ribbenkast Ritme, 20.3Qu. Museum Boïj* mans. Kinderkunstklassen, 14u. 't Kapsüotje. SKVR-Theaterschoc!, 15 en 22u. AFkunstruimte. Jean- Louis d'Arc, lezing, 19u. De Eve naar. 2000 jaar Zijderoute, lezing, 20.15u. Zaal De Unie. NCRV Volgspot-Live, 20.30u. ROTTERDAM Calypso 1: 'Michael Collins* (16) dag.12.45-15.30-18.30-21.15. Calypso 2*. 'Shine* (aJ) dag.18.45- 21.30, do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Calypso 3: "The people vs. Larry Flynt' (12) dag.13.15-16-18.45- 21.30.. Cinerama 1: 'Fierce crea tures' (al), dag.13.15-16-18.45- 21.30. Cinerama 2: 'Metra' (16) dag.18.45-21.30, do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Cinerama 3: 'Mars atta cks) (12) dag. 13.15-16-13.45- 21.30. Cinerama .4: 'Evita', (al) dag.18.15-21,15, do.vr.ma.di.ook 12.15-15.15. Cinerama 5: 'Star Trek: first contact' (12) dag.13.15- 16-18.45-21.30, Imax Theater 'Ring of fire' (al) dag.(beh,ma.) 14- 16. 'Special Effects' (al) dag.(beh- .ma.) 15-20.45, ma.alleen 20.45, za.zo.ookl3. 'StarWarsspecialedf- tion' (al) dag.18.30-21.45. 'Micro- cosmos' (al) dag,17, za.zo.ook 11.30. Venster 1: 'Buenos Aires vi ce versa' do.20-22.30, (vr.t/m wo.in V2 om 22). 'Kofya' (al) dag.(beh- .ma.22) 19.30-22, (do.tn V4) do- .V.ZO.WO. ook 14.30. 'Sneak Pre view* ma.22. Venster 3: The Pillow- book' (16) dag.19.30-22 do- .vr.zo.wo. ook 14.30. Venster 4: 'Salulcousin' (16) dag.{beh.do.}20, 'Secrets and lies' (al) do.vr.wo.14. Venster 2: 'Chinatown' (16) ma.di- .wo.19.30, do.vr.zo.wo.ook 14.30. 'EI hombre que gano fa razón' (al) do.19.30-22. 'Love is a fat woman' (al) vr.19.30-,22. 'Secret wedding' (al) za.19.30-22. 'Et acto en cues- tion' (al) zo,14 (m V4) 'Lubg, de held en de hoer (af) zo.19.30-22. 'Mo dem enmes' (ai) wo.22. Lumlère 1: 'Star Wars special edition' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu- mière 2: The relic'(16) dag. 18.45- 21.30, do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Lumière 3: The first wives club* (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 4: 'Ransom'(16) dag. 13.15- 16-18.45-21.30. Rexane: 'Stoute schoolmeisjes' (16)do.t/mzo.doorf- .voorst. 'Yab Yum* (16) ma.t/m wo. doort.voorst. Pathé 1: 'Metro' (16) dag.11.20-13.55-16.30-19,05- 21.40. Pathé 2: "101 Dalmatians' (al) dag.(beh.di.)11.10-13.35-16- 19-21.50. Pathé 3: 'Romeo Ju liet* (16)dag.(beh.di.)18.05-21.20, do.vr.ma.di.ook 11.50-14.55, Pa thé 4: The English patient' (12) dag (beb.di.) 11-14.20-17.35-20,50. Pathé 5: 'Star Wars special edition' (al) dag.(beh.dt.)11.25-14.40- 17,55-21.10.Pathé 6: 'Space Jam' (al) dag.(beh.di.)11.4Q-13.45- 15.50-17.55-20-22.05. Pathé 7; Deny Maguire' (al) dag.(beh.di.) 11.30-14,30-18-21. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'StarWarsspecial edition' (16)vr.za. 00.15. Lumière 2: The relic' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: The Jong kiss goodnight' (16) vr.za. OQ.15.Lu- mière 4: The Glimmerman' (16) vr.za. 00.15. Kindermatmees: Calypso 2: '101 echte Dalmatiêrs" za.zo.wo.13.15- 15. Cinerama 2: 'Space Jam' za- jd.wo.13. 15-16.Cinerama 4: 'Ma tilda' za.zo.wa.13,15-16. Lumière 2: '101 echte Dalmatiêrs' za- ^o.wo.l3.15-16.Pathé3:'Deklok- kenluider van de Notre Dame' za- .zo.wo.11.50-14.20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3