SMC voetbalt weer ouderwets 9 Michiel Huizing brengt VDL in hosanna-stemming 'De ploeg straalt weer iets uit en de beleving is terug' Gemengde gevoelens bij RKWIK na 'paasdubbel' Ursus viert periodetitel SVV wint twee keer Duikeling DRGS komt dichterbij Fortuna wint en verliest SVDPW viert tegen DCL pas kampioensfeest Degradatiegevaar VFC lijkt te zijn geweken Hoek van Holland zit nog altijd in een dip Clumper redt punt voor Hermes DVS Seizoen voorbij voor ODC MSV71 op weg naar het kampioenschap HSC deelt de punten met Rockanje Twee nederlagen voor Schiedamse Boys Rotterdams Dagblad uixisüdg i dpi li lay Schiedam SW kende een heel voorspoedig weekeinde en won de thuisv ^dstrijd van DSO (3-1) en haalde ook de punten weg bij Lens (1-2). Prijzen lijkt SW met meer te kunnen halen maar trainer Henk Salan wil wel zo hoog mogeiyk eindigen in de tweede klasse C. ..We behouden een theoretische kans op de derde periode," houdt hij de hoop levend, „maar het moet heel erg vreemd lopen wil len we die titel binnenhalen Tegen DSO, de nummer dne van de ranglijst, speelde SW afgelo pen zaterdag volgens Salan een waar 'zomeravom'potje'. De Har- ga-bewoners waren op afstand de betere ploeg en lieten dat vooral in de openingsfase blijken. Reeds in de derde minuut opende Scott Wulferdingen de score. Vijf minu ten later kwam een hoekschop van Richard Lodder voor de voe ten van Marcel van Hees. De ver dediger aarzelde niet en kogelde de 2-0 in de touwen Na de hervatting zorgde Murat Hajjajou na een rozensnelle één twee met Rerrjy Snel voor de 3-0. Hajjajou, ingevallen voor Wulfer dingen (spierblessure), kreeg ver volgens vele opgelegde mogelijk heden die hij verzuimde te benut ten In de slotfase zorgde een DSO-aanvaller voor de 3-1 In de uitwedstrijd by Lenig en Snel bracht SW de tegenstander de nekslag toe. Door de nipte winst bezorgden de Schiedam- men LenS de definitieve degra datie. Niels Rooders bracht zyn ploeg met een fraaie omhaal van af de penaltystip op voorsprong (0-1), „Tot onze schande," beken de Salan, „lieten we hun vieze, dikke spits de gelijkmaker voor bereiden. In de rust spraken we meteen af dat we ons geen afgang konden permitteren en dat we vol voor de winst zouden gaan." Een kwartier voor tyd zorgde Dennis Valentijn, met links, voor de beslissing (1-2). Schiedam De kansen van DRGS op verlenging van het verblijf in de derde klasse zyn na het paas- weekcim'e zo goed ais verkeken. De Schiedammers leden een sch lemielige nederlaag tegen PFC (1- 2) en zagen daardoor het gat naar de veilige vierde plaats van onde ren groeien tot vijf punten met nog slechts drie duels te gaan. Hermes DVS, dat OGk nog op een fatale plek staat, is komend week einde de volgende opponent en een nederlaag zal voor DRGS de finitief afdalen naar de vierde klasse betekenen. Tegen het hooggeplaatste PFC be gon de thuisploeg zeer voortva rend. Wim Michielse bracht zyn ploeg vry snel aan de leiding. Zes minuten voor de pauze tastte de normaliter zeer betrouwbare Piet Scheffers mis op een vrye schop van PFC-verdedig er Evert van de Beek. Na de pauze kreeg de thuis ploeg verschillende mogelijkhe den het treffen m haar voordeel te beslissen maar het geluk liet de thuisploeg in de steek. Sterker nog, Carlos Naseimento en John Micluelse moesten met een rode kaart op zak naar de kleedkamer. Met negen man bleek de thuis ploeg vervolgens een makkelijke prooi voor PFC. Wederom Evert van de Beek bleek trefzeker. Hellevoetsluis Fortuna Vlaar- dmgen wisselt de overwinningen en nederlagen bijzonder snel af dit seizoen. Het paasweekeinde vormde daarop geen uitzonde ring. Zaterdag werd Helle- voetsluis knap met 2-3 verslagen. Fortuna liet zich na een 0-3 voor sprong nog byna verschalken en zag de thuisploeg terugkomen tot 2-3. Voor de Vlaardingers opende aanvoerder en routinier Robert Boxem de score. Marcel Lankhoff van de thuisploeg verschalkte vervolgens zijn eigen keeper zo dat de Vlaardingers heel goed koop op rozen kwamen te zitten. Dennis Hoogerboord bracht met een fraaie treffer zelfs de 0-3 op het bord. Vervolgens scoorde Mar cel Lankhoff en Arthur Poot de aansluitingstreffers. Maandag werd de uitwedstrijd by Puttershoek met 2-0 verloren. Trainer Jan Baksteen kon net als zaterdag geen beroep doen op de aanvallers Ed van der Lugt en Leen Muis. Tegen Hellevoetsluis werd dit gemis nog gecompen seerd maar Puttershoek, een har de ploeg dat bh uitstek de counter hanteert, bleek een niet te nemen vesting. Twee verdedigingsfou- ten waren de bezoekers fataal. Jan Baksteen heeft met zyn formatie nog enkele punten nodig. Fortuna staat weliswaar zesde op de rang lijst maar kan theoretisch nog al tijd ingehaald worden door de oWpph uit rfp onderste repionpn Door Sander Sonnemans Schiedam Na de reeks tegenvallende resultaten waardoor de ploeg naar het rechterrijtje duikelde, heeft SMC gisteren, zelfs in gehavende toestand, aangetoond weer helemaal op de weg terug te zijn. Op pijnlijke wijze werd dat door het bezoe kende Aiphense Boys ervaren, want de bezoekers kregen met 3-0 klop en werden prompt richting degradatiezone geduwd. SMC heeft duidelijk zin in de na- competitie en doet er alles aan da- delyk in optima forma aan het toetje te kunnen beginnen. De spelers hebben weer wat voor elkaar over en zyn bereid met een extra dosis strydlust voor de dag te komen als de normaliter soepel lopende machine even met wil draaien. Kortom, er staat weer een team en zelfs als dat gehavend is, scharnieren de radarljes moeite loos Trainer Paul de Roos moest wel het nodige puzzelwerk ver richten voordat afgetrapt kon worden legen de ploeg uit Alphen aan den Ryn Ten eerste moest de hoofdtrainer, die inmiddels weer zonder krukken hinkelt, inspelen op de afwezigheid van Jan Mul- dei, Murat Babacan, Kader Fares en Richard Mairevee (allen ge schorst). En omdat Alberto Bap- tista de Lima zich 's ochtends ziek afmeldde moest De Roos weer iets anders veramnen. „Ik heb de hele rechterkant naar de links ge haald," somde De Roos na de overwinning de omzettingen op. „En omdat ik zoveel spelers mis te, moest ik ook Joey Tavares op stellen. Schandalig eigeniyk, want doorzijn werk had hy weken niet getramd," Missers Trainingsachterstand of met, Ta vares speelde alsof hy niet uit de basis was weggeweest. Al in de vijfde minuut kreeg hy plotseling een kans toen Aiphense Boys-ver- dediger Ronald van der Laan zich in de bal verslikte, maar Tavares mikte in kansrijke positie de bal precies in de handen van de doel man. Tien minuten later was het wél raak en de manier waarop de openingstreffer tot stand kwam. was om in te lijsten. John van de Belt zette de aanval aan de linker kant op, werd de diepte inge- kaatst door Leo Letwory en trok de bal terug voor de doelmond waar Gerald Baars de 1-0 bmnen- tikte, Nog voor de thee waren Ta vares, Letwory en Dick Sparre- boom dicht by nummertje twee, maar hun doelpogingen mondden uit in missers. Zelfs nadat de op gele schoenen spelende Ercument Arslan met zyn tweede gele kaart in had kun nen rukken, bleef SMC de lakens uitdelen al moest Paul de Roos ge ruime tyd wachten voordat het krachtsverschil van zyn ploeg in doelpunten werd uitgedrukt. Het duurde zo'n acht minuten voordat Letwory zijn opvallende rol besloot met een zalige actie door het midden gevolgd door eem onhoudbare pegel (2-0). De hard werkende Dick Sparre- boom maakte er tenslotte in de laatste seconden 3-0 van en teke nend was de vreugde waarmee zyn succesje werd begroet „Ja," reageerde Paul de Roos tevreden, „er wordt weer gelachen. De ploeg straalt weer iets uit en de beleving is er weer terug." SMC-AIphense Boys 3-0 (1-0). 14 Gerald Baars 1-0. 02 Leo Letwoiy 2-0, 90 Dick Sparreboom 3-0 Bijzonderheden: Arbiter J W Wezenberg (Den Haag) hield de SM- Cers Edwin Bervehngen Ercument Arslan (tweemaal, dus rood) en Robert van der Laan en Ba, i n Onderwaterde gele kaart voor SMC: Bos, Bozkurt, Bervelmg, Borkhng, Baars, Van de Belt, Letwory (89 Juranic), Spamboorn. Tavares (86 Hermans), Ars lan, Welters Aiphense Boys: KortewegMaris, Hulscher, Onderwater, Van der Laan, Hendriks, Van Holstein, Leumssen, Ouwerkerk, Kalke- ma, Van de Berg, Weesekngb Door Bas van den Berg Maassluis De zenuwen gierden door de keel van de VDL'ers en in het bijzonder by René Verhagen. Zonder de robuuste topscorer, die door een spierscheuring de beslis sende wedstrijd tegen Lyra op krukken vanaf de bank volgde, waren de verwachtingen met hoog' gespannen. Dat het deson danks een 2-0 overwinning werd en de Maassluise ploeg zich daar door op Tweede Paasdag vrywel handhaafde m de vierde klasse D, was aanleiding voor een klem feestje. Invaller Michiel Huizing voelde goed aan dat van hem iets werd verwacht en bracht VDL na een kwartier al in rustig vaarwater. Uit een voorzet van Rob Visser kopte hy de bal onhoudbaar ach ter Lyra-doelman Dukker. 1-0. Voor de Maassluizers brak een pe riode aan dat de spelers elkaar goed konden vinden Door combi naties tussen Rob Visser en Michiel Huizing werd de verdedi ging van Lyra op zware proef ge steld. VDL ?ag het weer helemaal zitten en was door een hardwer kend middenveld, waar Bob Jan sen zich onderscheidde, in staat de Westlanders op eigen helft vast te zetten. Nihil Een tweede doelpunt kon niet uit blijven en dat werd opnieuw op het conto van Ce invaller geschre ven. Michiel Huizing pakte de ba! in het zestien metergebied op na slecht uitverdedigen van Lyra en joeg de bal langs de vingertoppen van de doelman in de linker bo venhoek: 2-0. Lyra stelde daar erg wemig tegenover. Het combine rend vermogen was nihil en vrij wel alle persoonlijke duels wer den door de Maassluizers gewon nen Na rust was van het zelfvertrou wen dat VDL uitstraalde weinig meer over. Lyra, vechtend voorde allerlaatste kans, trok massaal naar voren en opereerde zelfs met vijf man in de aanval. Daar had het wegzakkende VDL grote pro blemen mee en de ploeg was nau- welyks in staat de bal weg te krij gen. Het dankte dan ook keer op keer doelman John van der Mey die in deze fase als een van de wei nige VDL'ers het hoofd koel kon houden en Lyra een halt toe wist te roepen, Eén keer werd de Maas sluise doelman gepasseerd toen rechtsachter Ben T\ireay zyn op ponent liet lopen en,hy prompt hard uithaalde. Maar tot opluch ting van heel VDL vloog de bal ra kelings over doel Zenuwslopend Rob Visser en John Suisse had den by VDL een laatste zenuwslo pend kwartiertje kunnen voorko men. Twee keer kwam het duo, doordat Lyra de verdediging schromelijk verwaarloosde, oog in oog met de doelman Doch beide malen schoten zij de bal in de ar men van de overigens zwak acte rende keeper. Zyn collega John van der Mey maakte een heel wat betere indruk. Behalve dat hy op een positieve manier coachte, hield hy zyn team op de been. Een overtreding van John Suisse had een opstootje tot gevolg. Omdat het dreigde te escaleren, wisselde Door Ton de Leede Rotterdam Voor de voetballers van RKWIK lonkten de zes winst punten nadrukkelijk in het 'dub bele' weekeinde. Dat er maar drie aan het totaal werden toegevoegd lag voornamelyk aan het enorme gemis aan kansen in de partij bij VOC, die dan ook met 3-2 verloren ging. Tegen EDS herstelden de Vlaardingers zich gisteren enigs zins en werd er met 1-2 gewonnen. In het duel van afgelopen zater dag waren de Wikkers' 2eker niet de mindere van runner-up VOC. „De wedstrijd verloren we," gruw de RKWIK-trainer Ger Mulder, „door een foute instelling. We stonden er zó leuk voor en dan Iaat je het tegen een club als VOC zó afweten, We kregen zeker vijf tien doelrijpe kansen waarvan al leen Raymond Kolsteren en Je roen Ploeg wisten te profiteren. De teleurstelling was dus heel erg groot na afloop." De ontmoeting tegen EDS, de nummer twee van de ranglijst en koploper in de strijd om de twee de periodetitel, was van cruciaal belang voor nummer drie RKWIK dat ook een nadukkelyk oogje op het toetje van de competitie heeft laten vallen. „Het heeft me tijd en moeite gekost," keek Mulder met gemengde gevoelens terug, „om de boel weer op de rails te krygen. Gelukkig hebben de spelers het goed opgepikt en hebben ze laten zien dat we nog m de race zyn vooreen prijsje." Reeds na zo'n twee minuten kre gen de bezoekers waar zij op vlas ten: een vroeg doelpunt. De over rechts diepgestuurde Robert Ducaneaux gaf een dwarrelige voorzet die door veel spelers werd gemist, maar niet door Ramon de Rond. De technische spits hield goed oog op de bal en werkte deze, zij het ietwat gelukkig, over de aan de grond genagelde EDS- doelman Ron van Zadelhof (0-1). Irritant Nadien ontwikkelde de 'topper' il?t de viprHp klasse G zich tot p*»n. Pascal Vermeulen in duel met een Rotterdammer. De 'Wïk'er' werd later grof onderuitgehaald door MathinHassankhan. De daarop volgende on verkwikkelijke taferelen leidden totde wegzen ding van de EDS-broers Hassankhan. Foto Peter Moikenboer imtant potje heen en weer getrap waaraan scheidsrechter N.J.G. de Wolf zijn handen meer dan vol had. De Schiedamse arbiter, die bekend staat om zyn vrijgevig heid met gekleurde kartonnetjes, kwam handen, ogen en oren te kort om de diverse brandhaardjes tussen de licht ontvlambare spe lers te blussen. Hoewel hij soms wat ongelukkige beslissingen nam, mocht geen der beide party en als excuus aanvoeren dat door zyn schuld de wedstrijd tot zo'n abominabel schouwspel uitgroei de. De spelers hadden meer oog voor eikaars ledematen dan voor de bal. En werd de bal wel eens goed geraakt dan vloog deze luk raak over de balustrade of onge plaatst naar voren. In de zeventigste minuut leverde een grove overtreding van Mathui Hassankhan op Pascal Vermeu len enkele onverkwikkelyke tafe relen op die leidden tot de weg zending van de EDS-broers Has sankhan. Ook met negen man bleef de thuisploeg jagen op de gelijkmaker. RKWIK verzuimde het overtal uit te buiten totdat vijf mmuten voor tyd Raymond Kol steren gebruik maakte van de ruimte en de bal behendig over de uitgekomen Van Zadelhof liftte (0-2). In de twaalfOmmuten extra speeltijd gelukte het EDS zelfs, middels de verder onzichtbare Eus Klerks, om tot 1-2 terug te ko men. „De overwinning was meer dan verdiend," aldus Mulder. „EDS is misschien twee keer gevaarlijk voor ons doel geweest. Zelf heb ben we weer te veel kansen om zeep geholnen We heten on1? no? te veel leiden door emoties. Had den we zaterdag gewonnen dan waren we nu koploper geweest. We staan in eik geval bovenaan in de tweede periode." EDS-RKWIK1-2 (0-1). 2 Ramon ie Rond 0- i, 65 Raymond Kolsteren 0 2, SI) Eus Klerks 1-2 Bijzonderheden* Scheidsrech ter De Wolf gaf geel aan de RKWIK spelers Pascal Vermeulen, Ramon de Rond en Raymond Kolsteren Bij EDS kregen Wal ter Ferreira, Rene Gravendijk en Rody Horreman het gele karton te zien Twee keer geel, dus rood, kreeg EDS-speler Ma thui Hassankhan terwijl dier.s broer Robin RKWIK verzorger Kruidenier werd achter de afrastering gezonden EDS: Van Zadelhof, Grcvel (50 Lubbe), De Grauw, Ferreira, Gravendijk, Hoek (35 Ro bin Hassankhan), Leeuwenburg, Botokat, Horreman. iMathm Hassankhan en Klerks RKWIK: Verhart, Van Schayk (6 Hlavay), Wijzenbrock, Smits, Van Adriehem, Duca neaux. Vermeulen, Ploeg, Veldt 180 Ouwer kerk) de Rond, Kolsteren (86 Van Brug gen) Schiedam Voor de voetbal lers van Ursus blijven de suc cessen ach aaneen rijgen. Door de winst van afgelopen zaterdag van 14 op Aeolus ei gende de Schiedamse vierde klasser zich de eerste periode titel toe. Ook DJSCR moest gisteren aan de dadendrang van Ursus geloven. In een aan trekkelijk duel liet de Harg- aploeg er geen gras over groei en en werden de gasten met een 5-2 nederlaag de bieten- berg opgestuurd. Tegen Aeolus had Ursus aan vankelijk moeite om de goede richting te vinden. Aeolus toonde zich zeker niet de min dere en Ursus vr~t pas op slag van rust de score te openen. John de Vries bekroonde een mooie actie over links met een even fraaie afronding. Na de thee nam Ronald Palsrok een door Aijan van der Lee doorge- kopte bal ineens opzijn slof al vorens Richard de Graaf na mens de thuisploeg iets terug deed. Martijn van der Lee (na een prachtige solo) en opnieuw Palsrok bepaalden de eind stand op 14. In de thuiswedstrijd tegen DJ SCR vond Ursus al vroeg het doel. In de vierde minuut opende Erwin de Groot de sco re waarna binnen het halfuur Martijn van der Lee en Patrick van Beek voor 3-0 zorgden. Door een tegentreffer van DJS CR was de ruststand 3-1. Marco Herben scoorde op aangeven van Jerry van Schijndel voor de 4-1 en Erwin de Groot bracht tien minuten voor tijd de eindstand op 5-2. Met 39 punten uit achttien duels heeft Ursus nu afstand genomen van de achtervolgers EDS en RKWIK, die beiden één neder laag leden dit weekeinde. Dick Sparre boom kapten draalt met de Aiphense Bart-Jan On derwater in zijn rug. De aanval erts weer hele maal terug bij SMC en scoorde de derdetreffer. Foto Peter Moikenboer trainer Joop Mom hem voor Duco Heeneman. „Ik ben content dat we op grond van inzet en beleving hebben ge wonnen, maar eerlijk gezegd zijn we nog met helemaal vrij van de- gradatiezorgen. Om het vierde klasserschap helemaal veilig te stellen is het zaak dat we in de laatste dne wedstrijden zo weinig mogeiyk geschorste t beiers heb ben. De blessure van ïtcné Verha gen is al erg genoeg, al moet ik zeggen dat Michiel Huizing het goed heeft gedaan." VDLLyra 2-0 (2-0). 15 en 33 Michiel Hui- zuig 1-0 en 2-0 VDL: Van der Mey, Tureay, Tomaeiia (60 Den Engel), Fastenau, Ouwendyk, Wilberi Brinkman, Hennie Brinkman, Visser, Hui zing. Jansen, Suisse(75 Heeneman) Lyra: DukJter, Frank van Vos. Enthoven, Van Veen, Van Etten, Delhay, Pa uwe, San- der van Os, Van Hooft, Toren, Steenber- Schiedam Een week eerder dan verwacht is SVDFW kampioen van de vijfde klasse D geworden. Het puntverlies van DCL tegen RDM was genoeg om de kampioen-vlag op Harga te hijsen. Zelf won SVDPW overtuigend met 3-1. Voor de topper van volgende week tegen DCL was al les al besproken. Er komt een dweilband langs het veld en na de wedstrijd is er een disco en live-mu- ziek. Boven verwachting haalde 'DPW tegen Blan kenburg de titel al binnen. Trainer Rob van Vliet wist een kwartier na de rustal dat het 'goed zat'. Hy werd mobiel op de hoogte gesteld van de ontwikkelingen bij DCL. Zyn ploeg stond op dat moment al voor (doelpunt van Mutt1). Robin Voets en Alex Bommel zorgden voor de veil ge marge. Vlaardingen Het Vlaardingse VFC heeft het verblijf in de vierde klasse van het zondagvoetbal bijna met een jaar verlengd. Door een 2-1 thuiszege op Schi pluiden en een 0-0 gelijkspel tegen Naaldwijk lykt het degradatiegevaar geweken. Zaterdag werden de broodnodige drie punten be haald. Voor rust resulteerde het aanvallende concept in de openingstreffer van Menno Groen. Schipluiden moest na de thee komen maar verzaakte inde afwer king. Sterker nog, de thuisploeg nam door toedoen van Thomas Raeymaekers een 2-0 voorsprong. Ver der dan de aansluitingstreffer kwamen de bezoekers niet Trainer Renè Oomen miste om uiteenlopende redenen vier spelers. Assistent-trainer Erik Theunis- se speelde daarom als libero. Den Haag Hoek van Holland heeft de slechte serie van de laatste weken niet kunnen doorbreken. Remo bleek een niet te nemen obstakel: 3-1. De Hoekers kwamen voor de pauze achter maar slaagden er op slag van rust in gelijk te maken dank zij een treffer van doelman Marcel Jansen (straf schop). Hoek van Holland dacht vervolgens lekker met 1-1 te gaan rusten maar liet zich kinderlijk een voudig verrassen bij een hoekschop. Na rust werd het uit een counter 3-1. Jeffrey Smits kreeg geel. Rotterdam Hennes DVS moet nog altijd vrezen voor degradatie. Bij DHZ werd weliswaar met 1-1 ge lijkgespeeld maar ondanks dat punt staat de forma tie van Frans Schaap nog altijd derde van onderen. Hermes heeft aO punten uit negentien duels. By DHZ werd in een matig duel tot tweemaal toe een achterstand weggewerkt. René Schut bracht zijn ploeg voor de pauze aan de leiding maar John Leclu- se maakte op slag van rust gelijk. Na de pauze was het wederom Schut die scoorde. Remon Clumper bracht het broodnodige punt naar Schiedam. Schiedam Voor ODC valt er dit seizoen niets meer te halen in de vijfde klasse D. Na de nederlagen te gen zowel Dirksland (1-3) als Pretoria (1-2) is ook de kans op een periode-titel verkeken. De slecht als ODC zaterdag tegen Dirksland speel den, had trainer Hans Bassant het nog nooit gezien. Alleen Patrick Wöhler wist te cccren. Het duel bij Pretoria was iets beter. Voornaamste boosdoener in de ogen van Bassant was de scheidsrechter. „Door de scheids hebben we verloren," Maassluis MSV71 heeft het paasweekeinde benut om de titel dichterbij te brengen. Zaterdag werd Vo gel met 0-3 door treffers van Tim Kolmus, Ronald Bo- hjn Saban Dutar teruggewezen. Gisteren werd het thuis tegen VOB 3-1. José Garcia, Ronald Bolijn, die schermt met contacten met ande re clubs, en Marco Poot scoorden. Door de zege staat MSV71 zeven punten los van de concurrentie. Vlaardingen Vyfdeklasser HSC (zo) pakte in het dubbele duel tegen Rockanje (1-0 en 0-2) drie punten, maar blijft door de resultaten van de concurrentie in degradatiegevaar, In het thuisduel zorgde Rob Groeneveld met zyn doelpunt voor het enige hoogtepunt. In Rockanje veroorzaakte Gokhan Sarac een strafschop die door Rockanje werd benut (1-0). Uit een uitstekend geno men vrije trap werd de eindstand op 2-0 bepaald. Schiedam Schiedamse Eoys heeft het weekeinde nin kunnen opluisteren met punten. Zowel tegen het gevreesde Tempo (14) als tegen Demos (1-2) werd verloren. Alleen Edgar Steijn kwam tegen Tempo aan scoren toe. In de derby tegen Demos opende Juan Benito— de uitblinker aan Demos-zijde de score, en teken de Dave van der Hurk voor de gelijkmaker. Vlak voor tyd hielp Jean Paul Voorwalt Demös aan de winst. Tegen VOB, op paaszaterdag, wist de Demos-aanval niet te scoren zodat het duel eindigde zoals hetbegon (0-0). Demos blijft in de race voor de derde plaats die recht gaat geven op een vervangende periodetitel. MSV71 stevent in deze afdeling onbedreigd op de ti tel af en weet Tempo op eerbiedige wijze achter zich. Tips voor deie rubriek kunt u doorgeven san de sportredactie van deze krant, postbus 373,31(M) AJ Schiedam. DINSDAG 1 APRIL VOETBAL: Rotterdams Dagblad Trofee: 18 30 VFC-SMC. HWD SVDPW, HVO-Zwaluwen, Excelsior Maassluis-VDL Schiedamse Boys-ODC SchiedamsvoetbalkamnioenvhBD: 18 lOWK-DRGS(zo)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 5