'Wij gaan bouwen, welke hobbels we ook moeten nemen HOOH DE BANK BESLAG GENO Dilemma's bij het bezwaar maken Waterweggemeenten verkopen zichzelf op Kontaktdagen L Be Scbfedamse Bioesemroute Stadswandelen en bloesemtocht Bediening Driesluizen in ochtend vervallen Herdenkingsconcert voor overleden organist Bons hu 275,- 495,- De specialist i koloniale meubelen Heeft u onze kasten ai gezien? I, Je Kijkt je ogen Bij bloesemroutes denk je aan de Keukenhof of de boomgaarden bij Hel, maar ook Schiedam heeft weelderige bloesemroutes. April is er de tijd voor. De mooiste kleurenpracht vind je in lanen met voortui nen. Ikkan u de Julianaiaan, Stadhouderslaan en Willem de Zwijger laan van harte aanbevelen, maar die noem ik omdat ik er vaak door heen ga. Als je goed om je heen kijkt, kun je overal in Schiedam wel een bioesemroute ontdekken. Het is in veruit de meeste gevallen een bijdrage van particulieren aan het aanzien van de stad. Het gemeentebestuur mag er blij mee zijn. In april toont Schiedam als een rijke stad. Nu voeg ik iets toe: het gemeentebestuur moet er j een voorbeeld aan nemen. Niet mag, maar moet! Want hoewel de ge meente over de meeste voor- en achtertuinen beschikt - openbare gebieden heten zd-vind je er de minste bloesems. Als ik het even kort door de bocht formuleer, bestaat het gemeentelij ke groen uit gras en zieke bomen. Verdomd als het niet waar is: nu lees ik weer een stuk over de rooms- katholieke begraafplaats beneden aan de Vlaardingerdyk, waar Mo- nuta een uitvaartcentrum wil beginnen. Welstand' heeft er kritisch naar gekeken, want het is om overduidelijke redenen een monumen taal terrein dat bescherming behoeft In één van de laatste alinea's vanhet stuk staat datde bomenrij rondom een aandachtspunt vormt De populierenlaantjes moeten worden gerooid. Er wordt in het plan gesproken van terugplaatsing van kastanjes, 'schoon zuileiken de voorkeur krijgen, maar het betekent dus de dood van de populieren die volgens het stuk „overigens in matige conditie zijn," Dit is nu al de zoveelste keer dat ik groenplannen zie die ten koste gaan van groen. Van SwindensmgeL Plantage. Rotterdamsedijk. Stadhouderslaan. Maasboulevard. Volkspark. Als ik nu dingen lees over herinrichting of structuurversterking of reconstructie van het Julianapaik en zo, dan houd ik mijn hart vast Desondanks vind ik het Groenstructuurplan Schiedam van vorig jaar een vertrouwenwekkend stuk - maar daarbij let ik misschien te .--veel op de positieve intentie van de ambtelijke vervaardigers (dieby- voorbeeld achter de Lindenhof een mooie stadstuin hebben ge- - maakt). Argwanend ben ik als ik de politiek hoor zeggen dat groen vooral 'gebruiksgroen' moet zijn, want dan kun je er donder op zeg- gen dat er een stenen basketbalveld in het park komt. By de inspraak op het Groenstructuurplan kreeg de gemeente te ho- jen dat ze meer moet doen aan de industrie- en bedrijventerreinen, ndie nu volstrekt verwaarloosd worden, en dat de gemeente meer j moet doen om de natuur bij het wijk- en buurtbeheer te betrekken. Die inspraak kwam dus van bewonerszijde. Heeft de gemeente nog ^niets mee gedaan! Gisteren stondin het Rotterdams Dagblad datde gemeenteinschrü'ft voor een natuurprijs. Vanwege de voorbeeldtuinen aan de Harreweg: de Groene Raat Je kunt er voorbeelden zien van balkontuinen, ge- (yeltuinen, bloesemtuinen. Maar dat zijn geen vóórbeeldenl Dat zijn 'nabeelden. De voorbeelden vind je namelijk bij gewone Schiedam mers in de tuin. De gemeente heeft gewoon gespiekt Vanwege de bevolking verdient Schiedam die natuurprijs weL.. KOR KEGEL Vlaardingen Het oude stadscentrum is vanaf morgen weer het to neel van de stadswandelingen die het ServiceTeam VWVlaardingen organiseert.Tijdens deze maande lijkse wandelingen onder leiding van een gids wordt een andere kijk gegeven op de Markt, de haven, de touwbaan en andere plekken die met de anderhalf uur durende tocht worden aangedaan. De wandelingen zijn telkens op de derde vrijdag van de maand. Inschrijven is niet nodig. Belangstellen den kunnen om 19.15 uur verzamelen voor de trap pen van het oude stadhuis op de Markt, Deelnemen kest ƒ2,50, inclusief het beklimmen van de toren. Zondag wordt de bloesemtocht gereden langs de mooiste stukjes van Vlaardingen. Het vertrek is om 13,00 uur vanaf het oude stadhuis, waarna de fiets tocht via het Hof en een stukje Ambacht naar land goed Hoogstad gaat. Daar wordt gepauzeerd on kan eventueel het museum Hoogstad worden bezocht. De tocht voert verder door de Broekpolder en langs de surfplassen naar kampeercentrum De Hoogkamer, het eindpunt van de tocht (omstreeks 16.00 uur). Deelname bedraagt ƒ6,-. Opgeven is niet nodig; je- woon om 13.00 uur verzamelen bij het oude stadhuis. Omdat op werkdagen nauwelijks gebruik wordt ge maakt van de schutmogelijkheden om 08.00 uur van de Vlaardinger Driesluizen, is deze vervallen. De ...schuttijd in de middag is vervroegd naar 12.00 uur. De overige bedieningstijden blijven ongewijzigd. Eind dit jaar wordt de bediening geautomatiseerd. MaassluisHet is deze maand een jaar geleden dat de organist en toonkunstenaar Koos Bons op 75-jari- ge leeftijd overleed. Meer dan vijftig jaar heeft hij een stempel op het Maassluise culturele leven ge drukt. Zijn zonen Arno en Marco, beiden violist, heb ben het initiatief genomen hun vader met een con cert in zijn geest te herdenken. Het gratis concert wordt op vrijdag 25 april, aanvang 20.15 uur, gegeven in de Immanueikerk aan de Lan ge Boonestraat in Maassluis. In deze kerk bespeelde Koos Bons vanaf de ingebruikname in 1954 tot kort voor zijn overlijden het Seifert-orgel in ontelbaar veel kerkdiensten en mede door hem georganiseerde concerten, waarbij hij vaak een verrassende repertoi rekeuze aan de dag legde. Regelmatig trad hij op als begeleider van bekende solisten, jong talent en ko ren. Aanzienlijk is het aantal leerlingen dat hij heeft opgeleid. Het herdenkingsconcert geeft een indruk van Koos Bons' activiteiten, evenals van de muziek die hijzelf heeft gecomponeerd. Medewerkenden naast Arno en Marco Bons zijn de bariton Henry Blackmon en de fluitist Gert van der Endt, met wie hij veel heeft samengewerkt, de organisten Bert "Vis ser en Wim Voogd, die beiden van hem les hebben gehad, het Maassluis Liturgisch Ensemble en het Westnederlands Back Orkest, dat onder lieding staat van Marco Bons. Zij voeren werken uit van Bach, Handel, Franck en Koos Bons. Dn R. A van Kooi], wijkpredikant van de Immanueikerk, spreekt een inleidend woord. Koos Bons beschouwde Johann Sebastian Bach als zijn grote inspirator. Hij heeft het volledige orgeloeu- vre van de meester van de barok ten gehore ge bracht. In het programma van hel hei denkingacuncei t neemt Bach daarom een grote plaats in. Het ver meldt koraalbewerkingen voor het orgel De compo nist Koos Bons krijgt in het herdenkingsconcert een plaats met enkele van zijn koraalbewerkingen, twee orgelcomposities en de hymne voor koor en orkest uit de Cantate Concertante. Redactie Waterweg: Meraio Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Desiree van derJagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaai Overde Vesten 3, 3116AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Door Jan Rozendaal Vlaardingen Zo'n 150 toe komstige bewoners van park Vlaerdingerhout hadden zich gisteravond verzameld aan de boorden van de Nieuwe Waterweg In het Delta Hotel kregen zij uitleg van project ontwikkelaar Slokker en de gemeente Vlaardingen over de vorderingen van de bouw van hun woning. En dat schiet dus met op. Voor de derde keer is de datum dat de eer ste paal de grond in kan, uitge steld. Oktober vorig jaar ging het niet door omdat projectontwikke laar Slokker nog te weinig van de in totaal honderd woningen had verkocht. In januari gooide de strenge winter roet in het eten. En toen de vorst uit de grond was, hield de Raad van State de zaak tegen. Er ontbrak een stempelde m de brij van paperassen die door de gemeente naar de rechter was gestuurd, nadat omwonenden be zwaar hadden aangetekend tegen het bouwplan m het centrum van Vlaardingen, naast het stadhuis waar tot vorig jaar een parkeer plaats was. Hun grootstegnef zijn de uitlaatgassen die uit de par keergarage in hun tuintje dalen. Hoewel een aantal van de toekom stige bewoners zich danig opwond over de gang van zaken, moesten de meesten daar nog wel om la chen. Een vergeten stempeltje dat een prestigieus bouwplan tegen houdt waar zo'n dertig miljoen gulden mee is gemoeid. Een aantal van de mensen over weegt serieus af te zien van de koop. Ze zyn daartoe in de gele genheid gesteld, omdat Slokker zich genoodzaakt ziet de zoge noemde peildatum in het contract op te schuiven. Dat kan een reden zijn om zonder gevolgen af te zien van de koop. Maar degenen die in middels hun huidige woning heb ben verkocht - en dat zijn er met de geldende hoge prijzen en lage rente nogal *.vat - komen dan in de knel: oude woning kwijt en geen nieuwe woning. A. P. Tiene van Slokker raadde het deaspirant-kopers ook af. „En dat is geen eigen belang. "Want in vergelijking met vorig jaar kun nen wij de woningen tegen een hogere prijs verkopen." Voor Slokker met onaantrekkelijk, omdat het uitstel van de bouw de projectontwikkelaar volgens Tie- rie 700.000 gulden kost. Vragen van mensen of de project ontwikkelaar de mensen die af zien van koop een schaderegeling geeft, of degenen die door het op onthoud opnieuw een hypotheek moeten aanvragen tegen hogere rente, of tussentijds een woning moeten huren wat geld toestopt om het leed te verzachten, werden stuk voor stuk negatief beant woord: „We hebben er ai zo veel op toe moeten leggen, bij ons is het op." VtaardingenBezwaar maken te gen een in jouw ogen een ver keerd bouwplan van de gemeen te is niet altijd een pleziertje. De gemeente is vaak sportief genoeg om de klagers als een zakelijke tegenstander te zien. Gewoon een verschil van inzicht Niks meer, niks minder. Maar dat wordt anders als je toe komstige buren er de dupe van zijn. Dat is een dilemma waar de twaalf bewoners van de Maas- sluissedyk in Vlaardingen voor staan bij hun bezwaren tegen de bouw van honderd woningen en - vooral- een parkeergarage. Ze houden nu al een halfjaar de plannen voor het Park Vlaerdin gerhout, pal naast het stadhuis, op. Het kan zelfs wel een jaar gaan duren. Al die gezinnetjes die de stap hebben aangedurfd om een zware schuld aan te gaan door -vanaf de tekening- een nieuwe woning te kopen, moeten een jaar langer wachten voordat ze de vloerbedekking kunnen „Het worden natuurlijk wél onze buren," zegt H. C. Vonk. Zij is de woordvoerder van de twaalf ge zinnen die het slaan van de eer ste paal in 'die woestijn voor onze deur' tegenhouden. Terwijl ze het liefst zo snel mogelijk nieuwe buren willen. „Wij worden wel heel negatief afgeschilderd, maar we zijn zeker niet tegen de bebouwing van die plek. Alleen maken wij ons zorgen over deuit- stoot van de uitlaatgassen. De roosters van de ondergrondse parkeergarage grenzen aan onze tuinen. Uit berekeningen van een door ons ingeschakelde advi seur is zelfs gebleken dat het nog erger is dan wij dachten. Het is toch niet zo vreemd dat wij in het geweer komen tegen het feit dat wij niet meer veilig in onze tuin zouden kunnen zitten," vraagt de Vlaardingse zich enigszins vertwijfeld af. „Trouwens, ook de mensen in de nieuwbouw zullen er last van krijgen." Maar ja, hoe zullen de nieuwe bu ren hun woede afreageren als ze over een jaar of twee eindelijk hun nieuwe woning betrekken? Vonk benadrukt dat ook zy het liefst wil dat er zo snel mogelijk met de bouw wordt begonnen. „Dit is nu al de tweede zomer dat we onze tuin niet op kunnen knappen. Onze tuinen worden namelijk gesaneerd. Dus ja, dan ga je daar geen grote bedragen instoppen. Bovendien wordt het natuurlijk veel gezelliger als die huizen af zyn en bewoond. Dus wat ons betreft wordt er zo snel mogelijk begonnen." Maar, zegt ze ook, de huidige be woners van de Maassluissedijk zullen volharden als er in het bouwplan niet wordt voorzien in een betere, minder overlastge vende afzuiging van de uitlaat gassen. Al duurt het nog een jaar om van de Raad van State duide lijkheid te kiygen. „Het blijft dan in elk geval een mooie plek om de hond uitte laten." De rioleringsbuizen wachten aan de rand van het bouwterrein aan de Dijksteeg geduldig af tot ze de grond in mogen. Foto Roel Dijkstra Gemor in de zaal. Wethouder K van der Windt - die toen hij zich voorstelde als 'wethouder die ver antwoordelijk is voor het bouwen in Vlaardingen' al het nodige hoongelach over zich heen kreeg - en ambtelijk projectontwikke laar M. C. Engelaar konden daar niet zo veel aan veranderen. Ze legden de procedure uit en beant woordden geduldig de vragen. En spraken de hoop uit dat ze met de bezwaarmakers tot overeenstem ming komen zodat het somberste scenario, met een lange procedu re waarin de bouw pas in januari 1998 start, geen werkelijkheid wordt. „We zyn m gesprek en pro beren de bezwaren te weerleg gen," zei de wethouder, „Ik heb goede hoop dat we eruit komen," zei Tiene van Slokker hoopvol. Maar zekerheid konden zede be woners niet geven. Voorlopig staan de bezwaren nog steeds overeindMaar park Vlaerdinger hout, honderd woningen en een parkeergarage onder de binnen plaats, komt er. Het kan in 1998 zijn, of 1999, maar dan moet de champagnefles een keer tegen de muur kapot slaan. „We gaan bouwen, welke hobbels we ook moeten passeren," aldus Van der Windt aan het begin van de avond. En in de loop van de avond, toen een aantal mensen had geopperd dat het theoretisch toch mogelijk is dat de Raad van State het hele plan vernietigt, hield de wethouder de moed er ook nog maar zo goed mogelijk in; „Naar mijn beste weten gaan wij door." Rotterdam Contacten maken en contacten onderhouden, daar gaat het vooral om op de Bedrijven Kontaktdagen in Rotterdam. De afgelopen twee dagen waren in de Ahoy'-hallen ook de gemeentes Schiedam, Vlaardingen en Maas sluis present. Als trekker van de presentatie per plaats, maar voor al ook om contacten met de plaat selijke bedrijven te versterken en om in contact te komen met be drijven die op zoek zijn naar een vestigingsplaats. Butlers, muziek, een sigarenma ker en hapjes en drankjes kwa men er daarbij aan te pas om de bezoeker even stil te laten staan bij de stands. Van de standhou ders werd echter, zo valt uil beurstip nummer 1 uit de beurs- catalogus op te maken, wel enige terughoudendheid verlangd: „Be groet uw bezoeker - bespring hem met." De gemeente Schiedam presen teerde 35 bedrijven op haar 'Schiedamplein' en wilde vooral de relaties met die eigen bedrij ven versterken. Om het 'op het plein' warmer en gezelliger te ma ken was er daarom bijvoorbeeld gezorgd voor blauwe in plaats van Gigantische partij goederen moet vja curator worden verkocht. Totaal voor 3.000.000,- onder de winkelprijzen 1175.000 MATRASSEN I In alle maten en kwaliteiten I Moeten weg' UX I Norm f295,- 10.000 HOESLAKENS n= I In katoen, stretch, badstof -f f395 I enz Normaal ƒ34.95 151)00 GEZONDHEIDSKUSSENS I Notmaal ƒ98.- ««15,- 11JJ80 DEKBEDOVERTREKKEN 1 Notmaal m- nf\ tj uitzoeken Nu £U, 1250 LEDIKANTEN I :!aa! WDP, grenen I massief Nu v a 11.171 DEKBEDDEN ojrt [Hcrmaal ƒ109,- Nu nMtf 1780 MATRASBESCHERMERS I Alle malen OT1 Nuï.a.jfCU- 1115 STAPELBEDDEN I Massief grenen, deelbaar I N er maal ƒ995.- NU CtKJ,- 1320 ELECTRISCHE ILATTÉNBODEMS I Norm ƒ1190 - Nu v.a. 09üj 11.600 LATTENBODEMS__ I Normaal ƒ80 - Oil - 175 X BINNENVERINGSMATFUS 20 cm dik Norm 695.- 301 LATEX MATRASSEN Norm ƒ1095,- Nu QQfi TOS POCKETVERINGSMATRASSEN Norm 1150,- NU 45 VERSTELBARE LitlTEÜiODSMS ,q Normaal 395.- Nu 14a,- 875 MASSIEF GRENEN BEDDEN 2 persoons. Normal ƒ995,-N(t ggg. 126 STALEN LEDIKANTEN mcl verstevigd spiraal «4 Normaal 695,- Nu l-tïj," 970 MOLTON PLATEAUS Keokwas u Of» Norm ƒ45- «u «LRJ, 98 SENIOREN BEODEN Licht/donker eiken.. OOK Neuraal 995.- NU OTjKJ, 520 ORTHOPEDISCHE KUSSENS Neuraal 119 - HOTELBED MATRAS Comfortabele boxspnng mei 6 poten, waayian 2 met wielen Super luxe bmnenveringsmatras, 22cm dik Normaal 1395,- nu495,- (zoiang de voorraad strekt) KINBERMATRASSEN Normaal ƒ398.- Nü 99,- SLAAPBANK Qfl Normaal 298,- NU «Rfv" (zolang de voorraad strekt) witte stands en een 'mooi horeca gedeelte'. Net als het Schiedamplein was de Maassluise Dijk -wat overigens meer leek op een plein dan op een dijk - blauw en geel gekleurd. De Dyk bevatte 31 bedrijven - waar van een deel 'slechts' sponsor en geen standhouder-, een sigaren- makeren had ook nog eens een ei gen beuTskrant uitgegeven. De sfeer van Maassluis was goed voor een 'bijzonde re erkenning' voor de presentatie. In het Vlaardingse ge deelte van Ahoy' -met 45 ondernemers - heer ste een wat formelere sfeer. Waar je 'in Schiedam' tussen jene ver en biertap door- schuifelde, waren in "Vlaardingen zaken- plaats!' de paden tussen de rijen stands een stuk breder en de stands wat witter, wat killer. Amb tenaar A.W. van der Kruk had het daarnaast niet zozeer over de on derlinge contacten, maar vooral over de pro ducten die de stad heeft te verkopen. Zoals het promoten van Melkert- banen: „Wij willen graag stimuleren dat bedrijven langdurig werklozen in dienst ne men," aldus Van der Kruk die daarbij zowel doelde op de standhou ders als op de bezoeken de Vlaardingse onder- ftUUUtDAG 13A0-M.H0 UUR l «QEJESMS CEStOnH J ttf.T/KZJLlö.M-n.OOUUBl VffijPftS 1g.CS-21 UW j 590 SCHEERWOLLEN DEKBEDDEN Normaal ƒ298 - Rotterdam Centrum, Goudsesingel 442-444 Tel (010) 213 3840 Vestigingen In Rotterdam, Zaandam, Den Boscti, Eindhoven, Valkentwaard nemers. „Er zijn vrat contacten ge legd, ik verwacht dat er wel wat plaatsen uit komen." Uit het logo - VlaardingenZó!' met een omhoog gestoken duim ernaast - blijkt dat eigenlijk ook de stad zelf" moet worden ver kocht. Van der Kruk hierover: „Vlaardingen wordt als een stink- stad gezien, maar heeft toch heel wat te bieden." Een ander product van de drie Waterweggemeenten zijn de be drijfsterreinen, danwel de leeg staande zakenpanden. Zo staat in Vlaardingen een uitbreiding van de Vergulde Hand op stapel en heeft Maassluis nog enkele plek ken in de aanbieding. Bij beide plaatsen geeft men aan dat er op de beurs al vrij serieze belangstel ling is getoond voor de grond. Niet alleen de gemeenten, maar ook de deelnemende bedrijven waren gisteren te spreken over de Bedrijven Kontakt Dagen. Zoals D. van der Padt-Van Wamelen van Ruberoid, die 'het gezamenlijke' van de Maassluise Dijk bena drukt. Ze vindt het daarbij leuk om elkaar jaarlijks terug te zien: „Als De Jonge zegt "We gaan Maassluis presenteren', doen wij van harte mee." Ook J.H. van 't Wout van het Vlaardingse schoonmaakbedrijf HETO ervaart de presentatie met plaatsgenoten als positief: „Soms blijkt dan dat we de zelfde klan ten hebben, da's best wel grap pig." Het onderhouden van con tacten staat voorop, benadrukt Van 't Wout: „Je staat niet op een beurs om iets te verkopen." Donderdag 24 april SCHIEDAM Theater de Teerstoof. Enk van Muiswinkel en Diedenk van Vleuten, 'Mannen van de Wereld', 20.30u. VLAARDINGEN Grote Kerk. Lunchconcert Aad Zou tendijk, 12.45-13.15u. Dc West Bingo, 14.30u. Stadsgehoorzaal. De HoofdstadOperette, 'WeensOpe- rette Concert', 20.00u. ROTTERDAM De Doelen Kl.z. 20.15 Muziek en dans uit Turkije. Club Dancetaria 22.00 Innercity Thang Bang. De Twijfelaar 22.30 Skunk Funk, De Vlerk 22.00 Vers uit de Maas. St. Laurenskerk 12.45 Middagpauze concert. Popular 24,00 Hip Hop 'n Funk Night. Ritmo Tropical 22.00 Marcelo Godoy. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 Titus And- romcus. Kl.z. 20.30De schatkamer. SKVR Muziekschool Ringdijk 19.00 Leeriingenuitvoenng Key board, Theater Zuidplein Kl.z. 20.30 Kiss me Kate. Zaal de Unie 20.30; inleiding 19.30 Luistermu seum: piano-oeuvres van de 20e eeuw. Bonheur20.30 Een oude do ve dame. Cabaret Restaurant Schelling's 19.00 Kwartet Bloem- lust. Luxor Theater 20.15 Tineke Schouten. Popular 20.15 Open Po dium Rotterdam. R0Theater20.15 Elektra. Bibliotheektheater 19.00 Schnjversdiner. Erasmus Universi teit zaal Al 16.30-17.45 George Bataiile. doordr. Laurens ten Kate. Goethe Institut20.00 Markus Wer ner leest uit Festland. Muller Pier 13,00-23.00 Kermis. Lantaren/ Venster. 19.30 en 21.00 Gnmas- festival Vrijdag 25 april SCHIEDAM Theater deTeerstoof. Harry Sacks- 10m, 'Lopend Vuur', 20.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Jeroen van Merwijk, Het podiumbeest is terug, 20.00u. Dc De Bijenkorf. Die Maze Sanghers, 14.00-16.00u„ 2,5Q. Grote Kerk. Orgelconcert Aad Zou tendijk, 20.15u. uit'. ROTTERDAM Catypso 1: 'ShmeWaty d3g.18.45- 21.30, do.vr.ookl3.15-16. Calyp so 2: 'Romeo Juliet' (16) dag.13.15-16-18.45-21.30. Ca- lypso3: 'Everyonesayslloveyou' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Cine rama ,X' 'Dante's ,l(PeaK',., (12J dag.l3.15Ti5-lS.45-2L^0, Cine rama 2; 'Jéhy'iMagwré''(al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Cine rama 3: "Metro' (16) dag.13.15- 16-18.45-21.30. Cinerama 4: '101 echte Dalmatiérs' (ai) dag. 13.15-18.45.'Fiercecreatures' (al) dag.16-2130. Cinerama 5: 'Ransom' (16) dag.18.45-21.30, do.vr.ookl3.15-16. Imax Theater 'Ringof fire' (al) dag.14-16- 'Special Effects' (al) dag. 15-20.45, za.V mdo.ook 13, di.ook 11. 'Star Wars special edition' (al) dag.18.30. 'Mt- crocosmos' (al) dag.17, zo.ma- .do.eok 11.30. 'Return of the Jedi' (al) dag.21.45. Venster 1: 'Kolya' (al) dag. 19.30, do.vr.zo.ook 14.30. Tierra' (16) dagjbeh.ma.) >22. 'Sneak Preview' ma.22. Venster 3: The Daytnppers' (16) dag.20, do .vr.zo.ook 14.30. 'Different for girls" (16) dag.22. Venster 4: ThejVan' (16) dag 19.30-22, do- .vr.zo.ookl4.30. Venster 2: 'Man hattan' (16) ma.di.wo.19.30. 'Fatal reaction: New York' (16) do.vf.za- .zo.en do.19.30. 'Fatal reaction; Sin gapore' (16)dag.21.30. Lumière 1: The empire stnkes back' (ai) dag.13.15-16-18.45-21.30, zo.12,30-18.45-21.30.Lumière2: 'Star Wars special edition' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu- mière 3: The first wives club' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 4: 'In love and war' (12) dag.18.45-21.30, do.vr.ook 13.15- 16Raxane: 'Hot Babes' (16) do.t/m zo.doorl .voorst. 'Seks inde vakantie' (16) ma.Vm wo. doori .voorst. Pathé 1: 'Dante's Peak' (12) dag.14.05- 16.35-19.05-21.35 do.w.ma.ds- .wo.en do.ook 11.35. Pathé 2: 'Re turn of the Jedi' (ai) dag 11.05- 14.25-18-21. Pathé 3: 'Karakter' (12) dag. 18.10-21.10, do.vr.ook 11.15-14.35. Pathé 4: The English Patient' (12) dag.11-14.20-17.35- 20.50. Pathé 5: 'Donnie Brasco' (16) dag. 11.20-14.40-18-21.20. Pathé 6: The Devil's Own' (16) dag. 11.30-16.30-19.05-21.30, do.vr.ook 14, za.vervait 11.30. Pa thé 7: 'One fine day' (al)dag,11.45- 14.15-16.45-19.15-21.45. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: The empire stnkes back' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: The relic' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: The long kissgoodnight' (16)vr.za. 00.15. lu mière 4: TheDewi's Own' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Calypso 1: '101 echte Dalmatiërs' za.zo.ma.di.wo- .do.13.15-16. Cinerama 5: Space Jam' za.zo.ma.di.wo.do.13.15-16. Lumiere 4: '101 echte Oafmatieis' za.zo.ma.di.wo.do.13,15-16. Pa thé: 'De klokkenluider van de Notre Dame' za.zo.ma.di.wo.do.11.40- 14.05. 'Mijn Franse tante Gazeuse' za.20.ma.di.wo.do.14.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3