14 "X I 'Ik zou niet zelfstandig op vakantie kunnen' Opbrengst Circus Royal voor Roparun Gratis boottocht voor gehandicapten: niet als patiënten in het ziekenhuis 8 S S jgenda Woensdag 30 april 1997 De Nacht van Oranje: *Wat is er nou mooier?' Door John Bunte Rotterdam „Wat is er nou mooier," bekent Teun van Rij, „om een zanger die je een paar keer in een Rotterdamse kroeg hebt gezien, gewoon in Ahoy' neerzetten? Daar geniet ik van." De mede-organisa tor van De Nacht van Oranje doelt op John van Krim pen, die opeens twaalfduizend man tegenover zich vindt De zanger is apetrots. „Natuurlijk was ik ze nuwachtig, maar het ging toch lekker? Het scheelde natuurlijk wel dat ik met 'Banger Hart' van Rob de Nijs begon, Maar vervolgens ging mijn eigen 'Costa Brava' ook fantastisch." Hij hoopt nu op meer. Want dit is toch een heel mooie beginnetje. De IJsselmondse zangeres Mana heeft evenzeer ambities. Collega's in spe kunnen alleen maar dromen van wat haar overkwam. Vorig jaar' moest ze nog een kaartje kopen voor het meezingfes- tijn in Ahoy', mensen namen haar vervolgens mee naar de artiestenfoyer, stelden haar voor aan Pierre Kartner en die bracht haar nu al in Ahoy*. „Mensen, ik mocht vier liedjes zingen, maar ik sta er eentje af aan mijn nieuwste Rotterdamse ontdekking. Hier is Maria!" De roodharige kapster probeerde het een klein jaar geleden met haar pikant getinte single Tweeling', en heeft nu het door Pierre Kartner geschreven 'Masseuse'. Minstens zo ondeugend. „Die house-mu- ziek is tijdelijk,aldus Kartner. „Maria kan het gaan maken. Ik zie in haar een nieuwe Ria Valk." De Rot terdamse is de eerste artieste op zijn eigen label. Maria verscheen in wit verpleegstersjurkje. Tamelijk decent nog. Han Gadet, die zich als manager heeft opgeworpen: „Dat doet Pierre goed. Leg je van meet af aan het accent op grote borsten, dan brand je te snel af. Je kunt het nu heel geleidelijk wat pikanter maken." De zangeres zelf had van meet af aan ande re zorgen. „Ik was zo ontzettend bang voor die trap waar je vanaf moest. Ik had vorig jaar Frans Bauer gezien en het leek me zó'n eind. Ik zei 'Pierre, je komt me maar halen'. Maar het waren maar een paar treden." De organiserende broertjes Van Rij (thans verenigd in JWR Concerts) kunnen hun geluk niet op. De avond loopt op rolletjes. Zelfs André Hazes is ruim op tijd aanwezig. Zijn optreden is een van de hoogte punten. Maar ook De Sjonrües weten na een jaar hoe zij Ahoy' moeten bespelen. De 'vaste garde' (Koos Al- berts, Corry Konings, Hanny, Sugar Lee Hooper, Hany Slinger, Imea Manna, Frans Bauer en een met vuurwerk het startsein voor koninginnedaggevende j arige Gerard Joling) werkt met het inmiddels geken de succes het repertoire af. Zij zien een deinende me nigte tegenover zich. De formule kan bijna niet meer stuk, weten de broer tjes Van Rij. Maanden geleden al was 'De Nacht' uit verkocht. Vandaar dat op 27 september een nieuwe editie wordt gehouden. Tussendoor is er nog een ex tra evenement Een nieuwe poging om De Kuip vol te krijgen. Op zaterdag 14 juni ter gelegenheid van het zestig-jarig bestaan van het stadion. Vastgelegd zijn René Froger, Frans Bauer, Ruth Jacott, Lee Towers, Gordon, Linda, Roos Jessica en Timeless. Teun van Rij, het draaiboek in de hand: „En dan hebben we allemaal tafeltjes en stoelen op het veld, waar de mensen iets meer geld voor betalen. De rest van het publiek kan dan gewoon voor vijfentwintig piek overdekt zitten. Een succesformule toch?" Zestien jaar voor moord Rotterdammer v RotterdamDe rechtbank in Rotterdam heeft giste- ren de 43-jarige H. H. uit Vlijmen veroordeeld tot een celstraf van zestien jaar wegens het ontvoeren en vermoorden van H. Bouwmeester (55) uit Rotterdam, die bij een kennis van H. flink in het krijt stond. Het Openbaar Ministerie had levenslang geeist De 30-jarige medeplichtige J. F. kreeg twaalf jaar. Te gen hem was vijftien jaar geëist. Medeplichtige S.G. moet voor twee jaar achter slot en grendel. Hij heeft alleen geholpen bij de ontvoering van Bouwmeester. Het OM had driejaar tegen hem geëist. Op 8 februari 1995 nam het drietal Bouwmeester van uit zijn woning in Rotterdam mee naar een huis van F. in de Belgische plaats Essen. Daar weid het slacht offer door H, gewurgd en in de tuin begraven. De rechtbank rekende het H. zwaar aan dat hij al eens tien jaar cel had uitgezeten wegens doodslag, Strijd om ikonen voor Rotterdamse rechtbank Rotterdam Cyprus probeert via de rechtbank in Rotterdam vier Cypriotische ikonen uit het jaar 1571 terug te krijgen. Het gaat om beeltenissen van de apostelen Petrus, Marcus, Paulus en Johannes, die een aantal jaren terug voor twee ton door een Rotter dam echtpaar van een niet-erkende dealer zouden zijn gekocht Het echtpaar wilde ze aanvankelijk via Christie's in Londen verder verkopen. Het veilinghuis voelde nat tigheid en weigerde. Daarop bood het paar de ikonen aan het consulaat van Cyprus in Nederland aan, al dus consul-honorair Tasoula Georglou-Hadjitofi gis teren. Het consulaat schakelde een advocaat in en uiteindelijk sloeg een deurwaarder de ikonen op. Een Byzantinoloog en andere deskundigen worden morgen voor de Rotterdamse rechtbank gehoord over de zaak, die al een kleine twee jaar loopt. Deutschland bezoekt volgend jaar Rotterdam Rotterdam Het gloednieuwe cruiseschip Deutseh- Jdiid van leuerij Peter Deiimann komt volgend jaar naar Rotterdam. Het schip, dat op dit moment wordt afgebouwd op de Howaldtswerke Deutsche Werft in Kiel, meert op 28 augustus '98 af aan de Wilhelmi- nakade. De Deutschland, die in mei volgend jaar wordt opgeleverd, is 175 meter lang en biedt accom modatie aan 650 passagiers. Eenover-en thousiast pu bliek gisteren in Ahoy„En dan kun ie niet meer stuk, aldus de Rotter- Johnvan Krimpen. Foto Cees Kuiper/ Rotterdams Dagblad Door Rein Wolters Rotterdam Circus Royal geeft donderdag twee benefietvoorstel- lmgen voor Runners For Live in het kader van de zesde editie van de Roparun. De eerste voorstel ling in het Museumpark te Rotter dam is voor patiënten van het Dr. Daniel den Hoedkliniek en het Sophia Kinderziekenhuis. Voor de tweede voorstelling van het in 1896 opgerichte circus, die om 17.00 uur begint, zijn bij de VWs in Rotterdam en Dordrecht toegangskaarten te koop. De prij zen varieren van 25 tot 40 gulden. Telefonisch reserveren kan via 06-52992194. De opbrengst van de kaartverkoop wordt via Runners For Live in handen gesteld van de Stichting Roparun. Radio Rijnmond-columniste Car rie treedt bij de tweede voorstel ling belangeloos opals spreekstal- meester. Tijdens de voorstellingen is het ook mogelijk in de tent loten a vijftien gulden te kopen voor de verloting van shirts van Feye- noord en PSV met daarop de handtekeningen van beide spe lersgroepen De opbrengst is eveneens voor het goede doel. Langste De Roparun is de langste non stop estafetteloop ter wereld en voert van de Euromast in Rotter dam naar de Etfieltoren m Parijs. De loop is m 1992 geboren als een geintje, maar is intussen uitge groeid tot een bloedserieuze en te vens een van de grootste loopeve nementen van Europa. In de eer ste plaats is de Roparun een spon sorloop. waarvan de opbrengst be stemd is voor mensen met kan ker. Van de opbrengst van de eerste twee edities zyn mobiele infusen en televisietoestellen gekocht en daarnaast zijn betere telefoonmo- gehjkheden voor patiënten gerea liseerd in de Dr. Daniel Kliniek (DDH) Sinds 1994 is de opbrengst bestemd voor het Supportive Care Programma Via de stichting Pa- tmtenbelangen van de DDH wordt het geld besteed aan projec ten waarbij de kwaliteit van het leven op lichamelijk, psychisch, sociaal en levenbeschouwelyk terrein centraal staat. Bungalow Zo werd drie jaar geleden een bungelow gekocht in de Arden nen. waar patiënten en hun fami lie, ver van alle beslommeringen, grote en meestal dramatische ver anderingen in hun leven kunnen verwerken. Met de opbrengst van 1994 en 1995 werd de afdeling Pal- liatieve Zorg in de DDH-kliniek mogelyk gemaakt. Op deze afde ling voor ongeneeslijk zieken is de ziekenhuissfeer zoveel moge lijk vi.barmen en krijgen de pati ënten een maximum aan conform en privacy, samen mei familie en kennissen. Op deze afdeling, ge realiseerd in een speciale hoek op de eerste verdieping, staat met meer de zorg voor de ziekte, maar de zorg voor de mens primair. De opbrengst van 1996 werd aan gewend voor deze afdeling, de bungalow, het project Thuiszorg voor terminale pattentjes met kanker uit het Sophia Kinderzie kenhuis en het werk van de Chmc Clowns. Op woensdag 7 mei start de zesde editie van de Roparun aan de voet van de Euromast om na het start schot via de Dr. Dar iel den Hoed kliniek naar Parijs de voeren. Runners For Live denkt als één van de negentig deelnemende teams honderdduizend gulden aan sponsorgelden binnen te ha len. Het team van Runners For Live bestaat uit 23 personen (acht lo pers, zes fietsers, twee masseurs, zes chauffeurs en een kok). De kosten voor deelneming worden door de deelnemers zelf opge bracht. De opbrengst (wellicht een half miyoen gulden i van de Roparun 1997 wordt gebruik voor het aanstellen van een kinderspy- choloog in het Sophia Kinderzie kenhuis, de aankoop van twee ex tra vakantiebungalows, extra zorg m het IJsselland Ziekenhuis en een eigen arts voor de afdeling Palliatieve Zorg in de DDH. De DDH heeft zo haar eigen ma nier gevonden iets terug te doen voor de mensen die zich inzetten voorde patiënten van het kanker ziekenhuis, Gesponsord door het Zilveren Kruis en de ABN AMRO bank verzorgen tien verpleegkun digen van de kliniek een steun puntvoorde lopers en verzorgers. Daar krijgen zy eten, drinken, rust, ontspanning en massage om de spieren weer los te maken. Door Anouk Eigenraam Europoort „Mijn oma kan niet met haar rolstoel in de hut rijden, hoe moet dat nu?" vraagt de kleindochter aan boord van het cruiseschip de Norsun. De coördinator van het Rode Kruis antwoordt het meisje dat oma dan maar in bed getild moet worden. Het was een van de weinig echte problemen waar de vrijwilligers van het Rode Kruis voor kwamen te staan tijdens de driedaagse cruise van Europoort naar het En gelse Huil. De boottocht wordt één keer in de twee jaar gratis aangeboden door North Sea Ferries. Vergezeld door 25 vrijwilligers, één arts en enkele verpleegkundigen gaan de 45 in validen en chronisch zieken door de douane van de marechaussee in Europoort Een lange rij rolstoelen vormt zich voor de lift naar boven. Lang zaam lost deze op om vervolgens op de eerste verdieping weer aan te groeien by de lift naar de twee de verdieping. Vrijwilligers in op vallende rode jassen met de slag zin 'Zorg vpor elkaar' rennéjl on derwijl van boven naar beneden. „Deze mevrouw durft met de'rol- trap naar boven," klinkt het. De dame wordt door een vrijwilliger met rolstoel en al op de roltrap ge zet terwijl hy de stoel stevig on dersteunt De vrijwilligers hebben elk een aantal 'gasten' onder hun hoede. Met opzet wordt gesproken over gasten omdat zoals P. Niessink van North Sea Ferries zegt: „De mensen zijn hier te gast en liggen niet als patiënten in een zieken huis." Het is de zestiende keer dat North Sea Ferries deze reis aan biedt. „Op deze manier willen wij onze betrokkenheid tonen." Alles wordt geheel betaald. „Ons uit gangspunt is dat mensen in prin cipe geen geld nodig hebben," al dus Niessink.Ais je er toch weer kosten aan gaat verbinden kun je het net zo goed met doen." Nekslag Na het diner om half zeven kun nen de gasten een slaapmutsje nemen in de bar, dure parfums spuiten in de tax-free shop of hun begmnr.crsgcluk beproeven in het casino. De gasten zijn dan ook verspreid over het hele schip te vinden. Alwin neust in de tax-free shop bij de cassettebandjes. Hij aarzelt of hij er een paar zal uit zoeken maar besluit uiteindelijk z'n geld tot morgen te bewaren. Alwin woont aan de Kruiskade in Rotterdam en is vanaf zijn ge boorte verlamd aan zijn linker arm- en been. Hij zit in een rol stoel en kan met moeite kleine stukjes lopen. De tochtjes met het Rode Kruis betekenen veel voor hem.Als ik al zelfstandig op va kantie zou willen dan zou ik dat niet eens halen." Alwin berust in z'n handicap. „Soms, als mijn handicap weer eens in de weg staat, denk ik: was ik maar ge zond Maar dat is je nekslag als je daar teveel aan denkt." Om tien uur komen de vrijwilli gers op het blauwe dek even bij elkaar om de laatste zaken door te spreken. De volgende dag zal na aankomst in Huil koers worden gezet naar York. Alleen gasten die echt niet uit hun rolstoel kun nen, mogen in het rolstoelbusje zegt coördinator Nel Gast. „Er zijn maar vier plaatsen dus de rest moet in de gewone bus. En laat de gasten morgen in geen geval al leen de stad in gaan," benadrukt ze tenslotte. Uniform Twee uur later worden we in York verwelkomd door zo'n vijftien En gelse vrijwilligers van het Rode Kruis. Met hun ingetogen donker blauwe uniformen doen ze een beetje denken aan heilssoldaten van het Leger des Heils. Maar voordat de York Minster, de markt of de oudste straat van Voor veel gehandicapten was de driedaagse boot reis een uitstekende gele genheid om nieuwe con tacten te leggen. FotoCeea Kuiper/R otterdam# Dagblad Gehandicapten bereiden zich voor op het driedaagse uitje naar het Engelse Huil aan boord van het ruisechipde Norsum. Een enkeling durfde het aan om in de rolstoel met de roltrap naar boven te gaan. Foto Cees Kuiper/Rotterdams Dagblad York bezocht kan worden is er eerst koffie of thee in 'The Assem bly Room'. „Ik wil een Nederlandstalig boek over York," zegt Thea tegen haar Engelse begeleidster Sue. „Dan kan ik er thuis over lezen." Ze heeft zich enorm op het uitstapje van vandaag verheugd. Sue rent boekwinkels in en uit terwijl ze ondertussen de beziens waardigheden van tekst en uitleg voorziet. Een rij schoolkinderen in uniform komt voorbij. „Bij Neder landse scholieren is zulke discipline ver te zoeken," concludeert Thea met ver bazing. Een Nederlands boekje over York is nergens te vinden maar op het nippertje her innert Thea zich dat ze wel Frans kan lezen. Dat is ook weer opge lost. Thea woont in Zevenkamp samen met haar man die verpleegkundi ge is in het IJssellandziekenhuis. Toen ze drie maanden oud was liep ze in 1935 polio op tijdens een epidemie. De dokters gaven haar nog geen jaar. Inmiddels heeft ze een zoon en is ze pas oma gewor den. Sinds 1985 zit ze definitief in een rolstoel. „Desondanks ben ik dankbaar voor het leven. Er zijn mensen die het nog veel slechter hebben dan die ook in The Assembly Room wordt genuttigd. Echte Engelse aanwinsten zoals Engelse thee en Engelse cakes worden aan elkaar getoond. Om het bezoek aan York vast te leggen wordt tot besluit van de dag een foto van het hele gezelschap gemaakt De Engelse vrijwilligers achterlatend, ver- ik, daér heb ik altijd naar geke ken ze0! ze monter. Ik ben er en ik zal ook laten zien dat ik er ben." En dat doet ze door al acht jaar voorzitter te zijn van de Werk groep Gehandicapten Prins- Alexander. Na drie uur in York doorgebracht te hebben, is het tijd voor de lunch trekt de groep richting Huil om daar weer cp dc boot te stappen. Aan boord hebben de gasten de laatste kans voor een rondje rou lette of de gelegenheid om hun Engelse kleingeld een nuttige eindbestemming te geven. Alwin heeft in York niets kunnen vin den van zijn gading. Maar nu heeft hij besloten waar hy zijn ze ventien Engelse ponden aan gaat besteden. Hel wordt een tondeu se. Dan gaat de groep uiteen om nog even van het nachtleven op de fer- ly te genieten. Dat is dankzij de aanwezigheid van een groep En gelse scholieren en een aantal brallende Engelsen met bierbuik een stuk completer dan de vorige avond, toen een tamme quiz de enige verstrooiing vormde. De ad junct-directeur laat zien dat het vooroordeel dat directeuren stijf en saai zouden zijn, volkomen uit de lucht gegrepen is door een soe pele vertolking van de twist uit te voeren. Ronald uit Nieuwerkerk aan den IJssel ziet het allemaal vrolijk aan. De rechterkant van Ronald z'n lichaam is verlamd door een racemotorongeluk veertien jaar ge'eden in Zandvoort, „Ik ging met myn stomme kop tussen twee trainingen deer vrijkasrtjes voor de wedstrijd van dc volgende dag naar kennissen brengen," vertelt hij. „Dook er plotseling een klein jochie voor rae op en toen ik remde ging ik over de kop." Na het ongeluk zat hij een tijdje in de put „Mijn vrienden zag ik nauwelijks meer, die had den allemaal hun eigen gezinne tje." Maar door de reisjes met het Rode Kruis heeft hij inmiddels nieuwe contacten kunnen leggen. Het Rode Kruis verzorgt niet al leen reizen voor mensen zoals Ro nald,Thea of Alwin maar ook voor asielzoekers, Aids- en kankerpati ënten. Hiervoor heeft het de be schikking over de boot de Hemy Dunant 2 en nog drie hotels. In to taal gaan er per jaar 2o'n zeven duizend mensen op vakantie. Over het aantal gewone vrijwilli gers heeft het Rode Kruis niet te klagen maar aan verpleegkundi gen en artsen is een chronisch te kort. J. Heijnen uit Delfshaven is al veertien jaar vrijwilliger en doet dat naast rijn baan bij de Roteb, „Het is zulk dankbaar werk. Ik had een keer iemand die zo blij was dat ze ging win kelen, want dat had ze jaren niet gedaan. Je krijgt er ge woon veel voor terug." Dit beaamt ook R. van Oostza- nen uit Spijkenisse: „Vrijwilligerswerk is mijn hobby geworden. Het is toch prachtig dat de meeste mensen aan het eind met eens meer terug naar huis willen?" Toch komt ook aan deze reis een eind. De meesten vinden het wel jammer maar enkelen willen wel weer terug naar huis. Ze zyn erg moe. Zo ook de vrijwilligers. Moe, maar voldaan. Woensdag 30 april SPIJKENISSE i Cargo: Old Schoof House Party, 21.30u. Donderdag 1 mei SPIJKENISSE Muftatulihuis: 1-Mei-viermg, 15u. SCHIEDAM Theater de Teerstoof. Stef Bos, 'Schaduw in de Nacht', 20.30u. VIAARDINGEN 1 Grote Kerk. Lunchconcert Aad Zou tendijk, 12.45-13. lSu. Harmonie. Politiek Café met Maarten van Traa (PvdA) en AbHarrewyn (Groenlinks), 2Q.0Q-23.0Qu. Stadsgehoorzaal. 'Closer than ever', musical oa. door Henk Poort. 20.00u. MAASSLUIS Ontmoetingscentrum Konings hof. 1-meifeest met Johan StekefÊfi - burg en zangkoor Dissonant. 20.00u. PAPENDRECHT Jeugdcentrum Interval. Crea-ckib voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Van 14.00 tot 16.00 uur. ROTTERDAM 'ï- Lantaren 120.30Tales of Eversipn. Diergaarde Blljdorp 9.00-18,00 Blijdorp Binnenste Buiten. De Doe len Ki .z. 20.15 Suites voorcefosofó. Club Daneetaria 22.00 Irmeróty Tnang Bang. De Twijfelaar 22:Sü SkunkFunk. DeVIerk22.00Versuit de Maas. St Laurenskerk Middagpauze-concert. 1 Luxor Theater 20.15 HetGroCrtNtet Te Vermijden. Nlghttown 20.00'tn- tegrety. Popular 24.00 Hip Hop>'n Funk NighL Rltmo Tropical 22W Marcelo Godoy. Ahoy 20.00 Sup^r- tramp. Theater Zuidplein Gtz. 20.15 Eindeloos! Bonheur 20130 Een oude dove dame. Cabaret Res taurant Schelling*# 19.00 Kwartet Bloemlust, Popular20.15 Open Imo dium Rotterdam. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. 19.00 Twee Stemmen. RO THEATER 20Ü5 Elektra. Bibliotheektheater 20,,50 Jean Rhys-They destroyed all tb&ro- ses. Muller Pier 13.00-23.00 gsr- ROTTEROAM Calypso 1: 'Shrne' (al) 18.45- 21.30. Calypso 2: 'Romeo Juiiet' (16) 13.15-16-18.45-21.30. Ca lypso 3: 'Everyone saysl loveyou' teri) 13.15-16-18.45-21.30.anerama 1: 'Dante's Peak' (12) 13.15-16- 18.45-21.30. Cinerama 2: 'Jerry Maguire' (ai) 13.15-16-18.45- 21.30. Cinerama 3: "Metro' (16) 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 4: lOlechte Dalmaners' (al) 13JS- 18.45. 'Fierce creatures' (al) 46- 21.30. Cinerama 5: 'Ransom' (46) 18.45-21.30. Imax Theater: 'Rrag of fire' (at) 14-16. 'Special Effects' (al) 13*15-20.45, 'StarWars special edition' (al) 18.30. 'Microcosmos' (al) 17, do.ook 11.30, 'Return of the Jedi' (al) 21,45. Venster (al) 19.30. Tierra' (16) 22. Venater 3: The Daytnppers' (16) rentforgirls' (16) 22. Venstef&ïbe Van' (16) 19.30-22. Venster^: 'Manhattan' (16) wo.19.30. 'fata! reaction; New York' (16) do.l9#30. 'Fatal reaction; Singapore'J(U3) 21.30. Lumière 1: The empire Stri kes back' (3!) 13,15 16-18,45- 21.30. Lumière 2: 'StarWars fe cial edition' (al) 13.15-16-1845- 21.30. Lumière 3: The first wives club' (al) 13.15-16-18.45-?!.^. Lumière 4: 'In love and war' (52) 18.45-21.30. Pathé Jti 'Dante's Peak' (12) 11.35-14.05-16.35- 19.05-21.35. Pathé 2: 'Return of the Jedi' (al) 11.05-14.25-18-2!. Pathé 3: 'Karakter' (12) 18.10- 21.10. Pathé 4: The English Pati ënt' (12) 11-14.20-17.35-20.50. Pathé 5: 'Donme Srasco' (16) 11.20-14.40-18-21.20. PathéL& TheOevil'sOwn'(16) 11,30-16.30- 19.05-21.30. Pathé 7: 'One fme day' (al) dag,11.45-14.L5-16i45- 19.15-^i.45. JU Kindermatinees: Calypso 1; 'i§l echte Dalmaners' wo.do.l3.15-lë. Cinerama 5: 'Space Jam? yro. do. 13.15-16. Lumière 4: '101 ecjl- te Dalmabers'wo.do.13.15-16.Ra- thé: 'De klokkenluider van de Nette Dame' wo.do.11.40-14.05. 'M#n Franse tante Gazeuse' wo.clo,i4i„; SPUKENISSE Euro: 'One fine day' (al) 21.30. 'Re turn of the Jedi' (al) 19-21.45, wo. do. ookl3.45. TheDevjI'sOwn' (16) 19. The Saint" (al) 19-21.30, wo>do. ook 14. The English Patient' (£2) 20.30. 'Space Jam' (al) wo<do. 13.45. '101 echte Dalmatiërs' is!) wo.do. 14. ,Ir HELLEVOETSLUIS Tivoll: The English Patiënt' (12)20. 'Dante's Peak' (12) 20. BRIELLE Apollo: 'Jerry Maguire' (al) 20.1Rn DORDRECHT Euro Cinema: 'Dante's Peak' (al) 18.45-21.30. 'Space Jam' wo- .do.13.30. The Saint' (al) wo4q. 13.30-18.45-21.30. 'Fierce Crea tures' (al) dag.18.45-21.30. 'IQ! echte Dalmatiërs" (al) wo.do.13.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 2