13,i Wanhopige winkelier voelt zich in de steek gelaten Stelopdracht Nederlands: geen en een vuist tegen verloedering grote ramp genda Straatnieuws Dag van het Waterschap Rondleiding op zondag Molshopen Gescheiden huisvuil (2) 'Mitzi Mode wordt op deze manier afgebroken' Examens/» Rotterdams Dagblad Vrijdag 23 mei 1997 Het nieuws ligt op straat. Met die boodschap heb ik in het verleden regelmatig chefs en hoofd redacteuren hun verslaggevers de redactiekantoren uit horen stu ren. Zij schopten, bij wijze van spreken, hun mensen de straat op om nieuws te halen. Straatnieuws van het zuiverste gehalte is te vinden langs de Delta weg in Vlaardingen. Daar hangen sinds kort nieuwe bordjes, die aan geven dat de nieuwe bedrijven (waaronder het grote tuincentrum) aan de Kreekweg en het bekende autotankstation en de zeepfabriek nu aan de Heliniumweg zyn gevestigd. Net als die oude bedrijven is ook de eindhalte van lijn 52 bij het Delta- hotel niet verplaatst maar hu ligt tegenwoordig wel aan de Bartholo meus van Buerenweg. Tot deze straatnaamwijziging heeft het ge meentebestuur eerder dit jaar besloten. Het vernoemen van deze roemruchte Vlaardinger siert de huidige bestuurders, vindt archiefmedewerker Matthijs Struijs die me over de man informatie verstrekte. Bartholomeus van Bueren, geboren tussen 1550 en 1560, was tot zjjn dood in 1603 een belangrijk man. Hij was schout en baljuw van Vlaardingen, landdrost van Delfland, Rijnland, Schieland, AmsteUand, Gooiland, de landen van Woerden en van Blois, de eilanden van Overmaas en Overflakkee. Op zijn advies lieten de Staten van Holland en West-Friesland een galeischip bouwen (in Vlaardingen), waarop gevangenen als roeiers werden vastgeketend. Prins Maurits benoemde Bartholomeus tot ka pitein van de Vlaardingse (Rode) galei, waarmee Hollandse schepen tegen piraten en de Spaanse vijand werden verdedigd. Van Bueren liet op een deel van de resten van de in 1574 verbrande Grote Kerk een gevangenis (Sclaavenburch) bouwen om steeds over voldoende roeiers te kunnen beschikken. Tot 1601 werden de tot ga- r leistraf veroordeelden in de Vuylpoort in Dordrecht gevangen gehou den. Bartholomeus van Bueren overleed in 1603 aan verwondingen, dat jaar opgelopen in een zeeslag by het Zeeuwsvlaamse Sluis tegen een vloot van de Spaanse admiraal Spinola. In de huidige Grote Kerk is de van zijn wapen voorziene grafzerk van Van Bueren nog te 2ien. Tegelijk met het besluit om de zijwegen van de Deltaweg een eigen straatnaam te geven, heeft de gemeenteraad gekozen voor een zelf standige naam voor de 70 meter hoge woontoren die op en tegen het Liesveldviaduct komt te staan. De kopers van deze 77 appartemen ten tellende, bij de verkoop tot Hoogwitte omgedoopte 'Lange Jan', Wonen straks aan de Hogewerf. Een historische naam, die past bij deze nieuwbouw op een histori sche plek. BEN VAN HAREN Vlaardingen Elke twee jaar wordt in Nederland de Dag van het Waterschap gehouden. In dat kader zette ruim zestig waterschappen in Nederland deze dag hun deuren open. Het Hoogheemraadschap van Delfland houdt open dag in de rioolwaterzuiveringsinstallatie De Grootc Lucht aan deMaassluissedijk in Vlaardingen. Ook in boezemgemaai Zaayer aan de Vlaardingse- dijk in Maassluis kan van 10.00 tot 16.00 uur een kijk je worden genomen. Er worden rondleidingen ver zorgd door medewerkers van Delfland. Wie een rondvaart over de Foppenpias in Vlaardin gen wil maken kan zaterdag ook bij het hoogheem raadschap terecht. Aan het einde van de Holywcg bij de Vlaardingsevaarl vertrekt vanaf 10.00 uur elk half uur een gratis rondvaart. Aan boord wordt een toe lichting gegeven over het onderwater zetten van de ze polder. Schiedam Het Stedelijk Museum stelt belangstellenden regel matig in de gelegenheid deel te nemen aan een rond leiding over tentoonstellingen van moderne kunst. Zondagmiddag (14.00 uur) is er zo'n rondleiding langs de tentoonstelling 'Unisono 3. Dianne Hagen', die tot en met 29 juni wordt gehouden, en naar keuze langs de eigen collectie, waaronder 'Cobra'. De objecten van Dianne Hagen (1964) balanceren in fragiel evenwicht op de grens van wand, vloer en ruimte en zijn verrassend samengesteld uit onooglij ke materialen afkomstig van bouwmarkt en koopjes hal. De openingstijden van het museum aan de Hoogs traat: dinsdag tot en met zaterdag van 11.00-17.00 uur en op zon- en feestdagen van 12.30-17.00 uur. Met enige verbazing en woede heb ik het artikel met de kop 'Grote mol shopen opdeHofsinge!' gelezen. In het artikel wordtde suggestiegewekt. als zou het deel van de Oostwijk, Binnensingel, Van Leyden Gaelstraat, Spoorsingel tussen haven en Binnensingel niet bij de Oostwijk horen. Voigens het artikel was deHofsingel de enige'woonstraat'in dc Oostwjjk waar nog geen heuvels lagen. De bovengenoemde straten horen echter ook bij de Oostwijk en zijn naar mijn mening ook 'woonstraten'. De bewoners van deze 'woonstraten' zij n al jaren bezig om de verkeerson veiligheid in hun wijk onder de aandacht van de gemeente te brengen. Aan de 2e van Leyden Gaelstraat en de Binnensingel zijn scholen met leerlingen die enkele malen per dag de racebanen Binnensingel en 2e Van Leyden Gaelstraat moeten oversteken. Erzijnweliswaarzebrabadenaan- gebracht maar daar hebben de levensgevaarlijke doorrijders geen bood schap aan. De keren dat ik gezk.„. neb dat kinderen moesten lopen voor hun leven of dat ik dit zelf moest doen zijn niet meer te tellen. De kruising Binnensingel-Van Leyden Gaelstraat is levensgevaarlijk. Tot op heden is er geen dode gevallen maar daar kunnen we op wachten. Dat de gemeente Vlaardingen hier maling aan heeft en zich schuil houdt achter'geen geld'ben ik inmiddels wel gewend, Ketisen blij ft echterjam- mer dat we op de verkeersdrempels moeten wachten tot de eerste (of meer) doden zijn gevallen. Dat de gemeente Vlaardingen zich aan deze Struisvogelpolitiek schuldig maakt is erg jammer. Van uw redactie ver wacht ik toch wel dat zij zich goed informeert over een situatie alvorens hierover te schrijven. C. T. Paardekam, Vlaardingen In zijn brief van 14 mei 1997 schrijft raadslid Menno Siljée over het ge scheiden ophalen van huisvuil. Hij noemt het een nadeel dat er geschei den bakken onder de grond wordengeplaatstendat mendan met vierzak- ken of bakken naar die stortplaatsen moet lopen. Ik denk dat dit juist de grote voordelen van dit systeem zijn. Het huisvuil wordt gescheiden opgehaald. Dat is een groot voordeel, denk daarbij aan het gft, glas, papier en kleding, enzovoorts... Dat is een voordeel voor het milieu, maar ook voor de mensen die dit op moeten halen. Natuurlijk is het belangrijk dat de politiek moet kijken naar werkgelegenheid, maar wel met een blik opde toekomst en niet met een standpunt om banen te behouden. Deze banen kunnen beter opge vuld worden om de binnenstad dagelijks schoon te houden. Dan sehrij ft hij dat veel oudere mensen moeite hebben met het wegbren gen vanhun huisvuil, maar ik denkdatals je veel van deze verzamelplaat sen in de wijken plaatst ze ook een sociale functie kunnen hebben. Zeker vooroudere mensen die danmetallekleinebeetjes vuil eenloopje hebben en met hun buren een praatje kunnen maken- Als je kijkt in de wijk de Woudhoek waar deze bakken al boven de grond staan, dan zie je dit ook gebeuren. Zo pakje drie problemen opeenandere manier aan. Joop Gouweleeuw, secretaris Gemeentebelangen Schiedam Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desiree van der Jagt, Judith van Klaveren, Marietta Olsthoorn, Jan Rozendaal Overde Vesten 3, 3116AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Door Desiree van der Jagt Schiedam Mitzi Mode moet binnenkort het winkelpand aan de Boterstraat in het Schiedamse centrum verla ten. Zodra het vonnis van de rechter wordt bekrachtigd heeft eigenaresse Mitzi Ot- tevanger nog twee weken de tijd om het door haar gehuur de winkelpand te ontruimen. Waar de modezaak naar toe gaat is nog onduidelijk, omdat de toestemming van plaatsing van de portocabin nog geregeld moet worden. Wat Ottevanger nog veel meer zorgen baart is wat daarna gaat gebeuren. „Ik wil gewoon zeker heid hebben over hoe lang dit gaat duren. In wat voor staat ik hel winkelpand daarna terug krijg. Ik zit nu echt heiemaal klem." .AJ anderhalf jaar speelt de ver bouwing op de bovenverdieping van het pand aan de Boterstraat een grote rol in de dagelijkse gang van zaken van de Schiedamse on dernemer. Naast de overlast door de bouw van een aantal apparte menten heeft ze een keer zonder water gezeten en is het pand al een keer onder water gelopen door een lek kage boven. Maar toppunt was het stop zetten van de bouw in de cember omdat bet plafond op de eerste ver dieping dreig de in te stor ten, De bouw is nog steeds niet hervat, maar kan weer starten nu de eigenaar een bankgarantie heeft aangeboden. En Mitzi moet dan binnen twee weken vertrok ken zijn. Prestigekwestie De winkel van Ottevanger is al tien jaar gehuisvest in het winkel gedeelte van het monumentale pand aan de Boterstraat. Het jubi leum heeft Milzi Modes net nog in het oude pand kunnen vieren. Vanaf de start van de bouw boven haar hoofd houdt Ottevanger een dagboek bij. Het dagboek is in middels uitgegroeid tot een dik dossier. Naast hulp van het MKB. die de belangen voor de detail handel behartigt, heeft ze een ad vocaat in de arm moeten nemen om haar belangen te verdedigen. „Het lijkt wel alsof dit een presti gekwestie is geworden. Ik loop te gen een muur van onbegrip. Ook de kosten lopen alleen maar op. Door Jan Horstink, Rob Snijder en Danielle Hermans Zegge en schrijve 515 mavo-leer lingen togen gisteren voor het eindexamen muziek naar schooi. Voor hun tienduizenden school- genoten zat het erop. De kandida ten van havo en vwo moeten er nog een paar dagen langer aan ge loven. De laatsten mochten gister morgen hun schrijftalenten losla ten op een van de tien gegeven onderwerpen. Hoewel het exa men opende met de onheilspel lende titel 'De grootste ramp van Nederland', behoefde die beslist niette slaan op hun schrijfproduc- ten. Er was voor iedere kandidaat wei een onderwerp van zijn of haar gading te vinden. In genoemd rampen-onderwerp moesten de kandidaten de wense lijkheid en haalbaarheid bespre ken van een begrenzing van de verantwoordelijkheid van ver keersdeelnemers, bijvoorbeeld door het aanbrengen van snel heidsbegrenzers in auto's of het verhogen van de leeftijd waarop het rijbewijs mag worden be haald. Een beschouwing schrij ven over het prestige van Neder land in de wereld was ook een aar dige opdracht, De auteurs moes ten daarbij een aantal aspecten betrekken, zoals onze deelname aan VN-operaties, Nederlanders die gepasseerd worden voor top functies en de nauwelijks verho len buitenlandse afkeer van ons drugsbeleid. Het was natuurlijk onvermijde lijk dat er in enig examenjaar een opdracht over het magische jaar 2000 zou opduiken, en ja hoor, de atheneum-leerlingen mochten vaststellen of die millenniumwis seling reden tot somberheid of onverschilligheid geeft. Sportlief hebbers tenslotte zullen er wel voor gekozen hebben een vuist te maken tegen verloedering in de sport, zoals het voorlaatste onder werp aangaf. Vwo-leeriinge Jolanda van Leeu wen (18) van scholengemeen schap Aquamarijn, afdeling West- land-Zuid in Vlaardingen vond De advocaat en het MKB, dat kost enkele duizenden guldens. De moed zakt me echt in de schoe nen." Met de verbouwing van de appar tementen boven de winkel is vo rig jaar begonnen. In diezelfde pe riode heeft Ottevanger voor het eerst haar scepsis duidelijk ge maakt over het bouwplan. „Ik vond het raar dat ze bo ven totaal iets nieuws gin gen bouwen, terw(jl de fundering en dit pand niet wordt meegenomen. Ik heb vorig jaar gevraagd of het niet ver standiger was dat ik tijdelijk er gens anders naar toe zou gaan, maar dat was toen niet nodig. En nu moet ik er ineens uit," vertelt ze. In het winkelpand is veel ach terstallig onderhoud, gaat ze ver der. „Overal in de muren zitten scheuren. Ook de tot nu toe geda- niet veel onderwerpen boeiend. Ze koos er uiteindelijk voor om haar opstel te wijden aan haar ei gen toekomst. „Dan kun je ten minste veel over jezelf kwijt," luidt haar verklaring achteraf. Ze wil na het vwo een hbo-opleiding toerisme in Breda gaan volgen. Economie 1 's Middags moest Jolanda samen met achttien klasgenoten opdra ven voor het examen Economie 1. Dit examen stelde de kandidaten niet voor noemenswaardige pro blemen. In opgave 1. over natio naal inkomen en werkgelegen heid. moest onder meer een ver klaring worden gegeven voor het ne bouwactiviteiten hebben het pand geen goed gedaan." Bij zowel haar huisbaas als bij de gemeente heeft Ottevanger direct daarna aan de bel getrokken, maar zonder resultaat. Vooral over de rol van de gemeente is Ot tevanger niet te spreken. „Bouw en woningtoezicht is hier vanaf het begin af aan bij betrokken geweest en nu zeggen ze in eens dat het een conflict is tussen de huis baas en mij." Met haar huisbaas heeft Ottevan ger eigenlijk nooit direct contact gehad. In het begin kwamen er makelaars namens hem over de vloer en later werden dat advoca ten. „Hij heeft destijds nooit de moeite genomen om rechtstreeks met mij in contact te treden. Ik ben verbaasd dat hij Mitzi Mode niet in de exploitatie heeft meege- feit dat in de praktijk arbeidstijd verkorting lang niet altijd ge paard gaat met een volledige her bezetting. Opgave 2 ging m op de economie van de Nederlandse An tillen en Aruba, terwijl de opgave 5 aansloot bij de actualiteit: het ter discussie staan van de sociale zekerheid. D'r zaten leuke opdrachten bij, vindt ook docent economie Wim Blok van de Vlaardingse seholen- geineeiibclidp. „Mijn eerste in druk was dat het examen goed te maken is. Al moet ik nakijken of de leerlingen de laatste opdracht hadden moeten weten. Hierin werd het verschil gevraagd tussen kapitaaldekking van de pensioe nomen. Hij wil gewoonweg niet aan de ondernemer denken." En de gemeente zou volgens Ot tevanger veel meer voor haar be langen op moeten komen. „Je zou toch denken dat ook de gemeente gebaat is bij goedlopende winkels hier in het centrum. Op deze ma nier maken ze het mij echt onmo gelijk om mijn bedrijf te runnen en dat lijkt me toch niet de bedoe ling van de gemeente." Brandveiligheid Met de bouw van de bovengele- gen panden kan nu weer worden begonnen. Na de acceptatie van de bankgarantie kan de inspectie van de constructie van de eerste verdiepingsvloer, het plafond van Mitzi Mode, plaatshebben. Deze constructie wordt eerst volledig bloot gelegd. „Het plafond bestaat nog uit riet en klei. Kijk maar," zegt ze, terwijl ze een stuk open liggend plafond laat zien in het atelier. „Echter vanuit bouw- en nenen het omslagstelsel." Vwo-er Henk IJdo vond het exa men Economie 1 net als Jolanda wel meevallen. Hij verlaat de gymzaal voortijdig en vergeet het lege flesje cola in te leveren. De eindexamen-kandidaten van het Aquamarijn krijgen tijdens de test een gratis flesje frisdrank om het hoofd koel te houden. Henk had geen verfrissing nodig. Hij begon zonder zenuwen aan het examen omdat hij 'slechts' een 6.2 nodig heeft om een 7 te scoren. Over een lange voorbereidings tijd beschikte de vwo-leerling niet. „Ik had twee dagen tijd en twee leerboeken. Dus, dat lukte wel. Ik studeer tot 18.00 uur cn Mitzi Ottevanger (links) helpt een klant in haar zaak aan de Boterstra?t in Schiedam. De vraag is voor hoe lang nog: 'Ik looptegeneenmuurvan onbe grip'. Foto Roet Dijkstra woningtoezicht zou er volgens de verhuurder een goedkeuring zijn gegeven voor de brandwerend heid van de bestaande plafonds." De gebeurtenissen stapelen zich de afgelopen weken in sneltrein vaart op en Mitzi Ottevanger is in middels de wanhoop nabij. „Ik weet het echt niet meer. Ik heb een goede zaak en die wordt op deze manier afgebroken." Ottevanger is het spuugzat. „Dit zweeft nu al een jaar lang boven mijn hoofd en nog steeds weet ik nog steeds niet wat er gaat gebeu ren en waar ik aan toe ben. Ik uil nu gewoon weten wat ik uiteinde lijk terugkrijg." Voor Mitzi Ottevanger zijn dat geen onredelijke vragen. „Vanuit de gemeente en de huisbaas wordt de zwartepiet steeds vaker in mijn richting geschoven. Ik kom voor mijn bedrijf op, want dit gaat tenslotte om de toekomst van mijn bedrijf." Ondanks herhaaldelijke telefoon tjes heeft de afdeling bouw- en woningtoezicht van de gemeente niet gereageerd. niet langer. Dat red ik gewoon niet," vertelt hij nonchalant. Hij interesseert zich voor het vak en wil straks economie studeren aan de Erasmus Universiteit in Rot terdam. Luchtsprongetje De havo-kandidaten wiskunde B roeten aan hun examentafeltje we! een luchtsprongetje van vreugde onderdrukt hebben, want dit examen viel alleszins mee. Weinig ruimte-meetkunde vergeleken bij andere jaren, dus voor de docenten zeer nakijk- vrïendelijk. Misschien wegens de tijdsdruk bij het nakijken? Ook logarithmen ontbraken in het examen, maar asymptoten kwa men daarentegen vrij veel voor. Voor wie die vakterm niet veel zegt: een asymptoot is een lijn tot waartoe een kromme nadert, zon der die ooit te raken. Opgave 2 over een schutsluis be vatte weliswaar veel leeswerk, maar was wiskundig niet inge wikkeld. Ook opgave 3 was niet echt lastig. De grafiektekening was gewoonweg een weggevertje en de daarop aansluitende vraag zal niemand hoofdbrekens heb ben bezorgd. Alleen de uitsmijter, over de jumping card, een figuur bestaande uit twee afgeknotte pi ramiden. was behoorlijk pittig. Voor de bijbehorende vraagstuk ken werd een stevig beroep ge daan op het ruimtelijk inzicht van de kandidaten. Havo-scholier Sheung-chi Ung (17) van het Aquamarijn vond het examen moeilijker dan hij dacht. „Ik moest lang nadenken voordat ik de vragen begreep. Daarna luk te het wel." Hij had zich goed voorbereid op het exmaen en heeft aan een 6 genoem om zijn diploma op zak te krijgen. Vrijdag 23 mei SCHIEDAM Filmhuis. 'Fatal reaction: New York, 21.30u. ROTTERDAM SKVR Muziekschool centrum- West. Open podium voor volwasse nen, 20u. Zaal de Unie. Urban Mu sic, 20u. Ger.Kerk, Bergsingel, Wil liam Byrd Vocaal Ensemble, 20.15u. De Doelen, gr.z. Rotterdams Phi!- harmorasch Orkest, 20.15u. Night- town. Black Uhuru, 21u, Hal 4, Het uur waarop wij mets van elkaar wis ten. 20.30u. Luxor. Bert Vrsscher, 20.15u, R'damse Schouwburg kl.z.De Naakte Stad, 20.30u. 't Ka pelletje. Overnachten, 20.30u. De Scheg. De Brand, 20.30u. Oude Haven. Dommelsch Boogieen Blues Festival. Zaterdag 24 mei Centrum. Haven, muziek en molen- festival. Clubhuis Westerkade. Schiespoordag, lO.OOu. Nationaal Coöperatie Museum. Opening overzichtstentoonstelling, ll.OOu, Verzorgingstehuis Frankeland. Benefietconcert mannenkoor Orp heus, 14.45u. Sint Janskerk. In loopconcert Aard Bergwerf (kooror gel) en Irene Klemjan (sopraan), 15.00u. Filmhuis. 'Fatal reaction: New York, 21.30u, Podiumcafé. Popproperly,22.00u. VLAARDINGEN Rioolwaterzuivering De Groote Lucht. Open dag, 10.00-16.00u. MAASSLUIS Boezemgemaal Zaayer. Opendag, 10.00-16.00u. Koningshof. Ellyen Rikkert, lS.OOu. Groote Kerk. Jaap Kroonenburg op Garrefsorgel; :3.15u, ROTTERDAM Zaal de Unfe. Urban Music, 20u. R'damse Schouwburggr.z.The Ra ke's Progress, 20.15u. kl.z, De Naakte Stad, 20.30u. C5 Jazz. The Fabulous Band, 22u. Rotown. Peter Pan, 22u. Theatercafé Floor. Son Canbe, 23u. Luxor. Bert Visscher, 20.15u. Hal 4. Het uur waarop wij mets van elkaar wisten, 20.30u. Theater Zuidplein, kl.z. Sam Sam, 20.30u. Jeugdtheater Hofplein. Repelsteeltje, I9u, try-out. Oude Haven. Dommelsch Boogieen Blues Festival. Nighttown. Kunstbende, 14u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: 'Michael' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Calypso 2: 'Romeo Juliet' (16) dag.18.45- 21.30. do.vr.di.ook 13.15-16. Ca lypso 3: 'Snine' (ai) dag, 13.15- 18.45. 'Basquiat' (al) dag. 16- 21.30. Cinerama 1: The Devil's Own' (16) dag. 13.15-16-18.45* 21.30. Cinerama 2: 'Dante'sPeak' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 3: 'Karakter' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 4: 'Jerry Maguiro'(al) dag. 13.15-16- 18.45-21.30. Cinerama 5: 'Metro' (16) dag. 18,45-21.30. do.vr.di.ook 13.15-16. Imax Theater:'Rtngof fi re' (ai) dag. 14-16, 'Special Effects' (al)dag. 15-20.45ma .ook 13. 'Star Warsspecia! edition' (al) dag. 18.30. 'Return of the Jedi' (a!) dag. 21.45. 'Microcosmos' (ai) dag. 17. za.zo-, .ma.ook 11.30, Venster 1: 'Kolya* (al) dag. 19.30. Tierra' (16) dag.? (beh.ma.) 22, 'Sneak Preview' ma.22. Venster 3: 'Difting Clouds' (16) da.20. "When we were kings' (16) dag.22. Venster 4: 'Diffferent forGirls' (16) do.vr.za.zo.20. 'Hollow Reed' (16) ma.di.wo. 20. The Van' (16) dag. 22. Venster 2: 'Mephisto' (16) ma 19.30. 'Gabbeh' (16) dag. (beh. ma.) 19.30. 'De toekomst ts over een uur' (16)dag.21.30maook 22. Lumière 1: 'Liar üar' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 2: 'Retumof the Jedi' (ai) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lumière 3: The Empire strikes back' (12) dag.18,45-21.30 do.vr.di.ook 13,15-16. 'Star Wars special edi tion' (a!)za.zo.ma.wo.l3.15-16)Lu- mière 4: 'All Stars' (al) dag. 18.45- 21.30do.vr.di.ookl3.15-16.Rexa;- ne: 'Het heetste hoertje blijft op tem peratuur' (16) do. t/m zo. doorl- .voorst. 'Getting Lucky' (16) ma.Vm wo. doorl. voorst. Pathé: 'Dante's Peak* (12) dag. 11.45-14.10- 16.45-19.15-21.45. 'One fine day' (al) dag, 16.40-19.10-21.35. do.vr- .di. ook 11.40-14.10. 'DonmeBras- co' (16) dag.11.55-14.40-18- 21.10. 'Al! Stars' (al) dag.ll. 10- 13.55-16.30-19-21.35. The En glish Patient' (12) dag.11-14.20- 17.35-20.50. 'Liar üar' (al) dag.11.30-13.45-15.50-17.55- 20-22.05. 'Shadow Conspiracy' (16) dag.11.20-16.20-18.50- 21.20 (di,vervalt 211,20) do.vr.di- .ook 13.45. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: "Liar üar' (16) vr.za.00.15. Lumière 2: The relic' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 3; 'The tong kiss goodnight' (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: The Devil's Own' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Calypso 2: '101 echte Dalmattèrs' za.zo.ma- .W0.13.15-16. Cinerama 5: 'Space Jam' za zo.ma.wo 13.15-16 Lu mière 4: '101 echte Dalmatiers' za- -zo.ma.wo.13.15-16. Pathé: 'De klokkenluider van de Notre Dame' (al) za.zo.ma.wo.11.40-14.10. 'Mijn Franse tante Gazeuse' (ai) za.zo.ma.wo. 13.45, Henk IJdo en Jolanda van Leeuwen van scholengemeenschap Aquamarijn, afdelingWestland-Zuid in Vlaardingen buigen zich samen met docent Wim Blok over de examenopgaven Economie 1. Foto Dennes var» der Wel/Roel D/Jkstra

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3