15 'Uiteindelijk is iedere voorstelling te verkopen' 1 'De Uitspraak' Maurice de Jong opent de jacht op het publiek Eindelijk goede formule voor het Spectrumfestival Micro, macro, macramé Actie voor de Walvisch Natuur en fotografie Dag van de Muziek wel in Maassluis Open huis bij het Apostolisch Genootschap Avondvierdaagse SSM krijgt 10.000 gulden genda Rotterdams Dagblad Vrijdag 30 mei 1997 De gemeentepolitiek in een notendop was dinsdag van acht uur tot middernacht te aanschouwen in het Vlaarcingse stadhuis. De raads zaal en detribunezaten ouderwets vol, Toch ging het 'slechts' om een commissievergadering. Punt van discussie was het voornemen tot enquêtes over het weer openstellen van drie busbanen, die in het ka der van het VCP in de tijd van Bas Goudriaan zijn aangelegd. Een rij van, goedgebekte, tegenstanders voerden stapels argumenten aan om van die geldverspilling af te zien. De insprekers kwamen bijna al lemaal uit Ambacht De wijk waar traditioneel de WD veel stemmen vergaart en waar de SGP/GPV/RPF zeven jaar geleden eenmalig een zetel wegkaapte van de WD door actie te voeren. Het ging over een onderdeel van het VCP. Een micro-verkeerszaak, zogezegd. Een aantal van die micro-zaken heeft de WD ruim driejaar geleden laten opnemen in het collegeprogramma. 'Gezien de signalen uit de bevolking' moesten verkeersafsluitingen ter discussie komen en in eerste instantie met 'alle belanghebbenden'. De coalitie heeft dat ver taald in het houden van enquêtes onder alle stemgerechtigden in een beperkt gebied rond de bewuste verkeersafsluiting. Kinderen onder de achttien en mensen van buiten de buurt zijn bq voorbaat van'deel- name uitgesloten. De grootte van het beperkte gebied en de conse quenties van een openstelling worden vooraf duidelijk gemaakt, ïs de afspraak. Als bestuur van de gehele gemeente hebben college en raad dan na tuurlijk de plicht om te bekijken wat de gevolgen zijn voor alle bui tengesloten belanghebbenden. Ze schakelen daarvoor deskundigen in, die de kwestie macro bekijken. Zulke techneuten hebben recent berekend dat, bij openstelling van de busbaan in Ambacht, de bewo ners van de Burgemeester Verkadesingel en Anthony Knottenbelt singel duizenden auto's langs zullen zien komen die nu over Burge meester Heusdenslaan en rijksweg naar hun bestemming rijden. Macro verandert er weinig, alleen op microniveau vinden verschui vingen plaats door dergelijke wijzigingen in het VCP, Op dat micro niveau stijgt wel het ongevalsristco. Uitgerekend de van VCP-inspreker tot plaatselijk politicus opge klommen Kor Blumenstoek (steunlid W2000, landelijk PvdA) was dinsdag de enige, die de insprekers kritiseerde. Vijf man over de An thony Knottenbeltsingel met veel dezelfde argumenten vond hij overdreven. Hij was ook de enige, die het rapport van de verkeerson- derzoekers Goudappel Coffeng kritiseerde. Hij noemde het 'supermacro' om te wijzen naar de gevolgen van busbaanopenstellin gen op de omliggende rijkswegen. Voor hem is alleen het microni- veau van belang. „Daarover gaat het. Watbetekent het bij de mensen in de straat? Rijkswegen en wegen als de Burgemeester Heusden slaan zyn gemaakt voor het verwerken van grote verkeersstromen. Die hoefje niette ontlasten," betoogde Blumenstoek. Hij was breedsprakig, niet populistisch, maar soms wel detaillistisch bezig. Precies op het niveau dat bij dergelijke micro-zaken past. Be ter dan het macramé-gebroddel, dat die afsluitingen onderdeel van het collegeprogramma hebben gemaakt. BEN VAN HAREN De overbuurman van de Walvisch, het Medisch Pre- ventieCentrum AFP aan de Nieuwe Haven 245, gaat volgende week actie voeren voor het herstel van de molen. Van maandag 2 juni tot en met donderdag 5 juni gelden speciale prijzen voor gezondheidsbevor derende programma's en preventieve zorg. Van alle abonnementen die de komende weken worden ver kocht, zal een deel van de opbrengst ten goede ko men aan de Walvisch. Er zijn ook enkele activiteiten gepland, speciaal voor leden van het PreventieCen- trum, maar ook voor niet-leden. Maandag van 17.00 tot 20.30 uur is er voor iedereen een inloopavond. Deelnemers kunnen een fit en gezondtest doen voor één gulden (voor de molen). Dinsdag is er van 10.00 tot 12.00 uur een 55-f ochtend. En woensdag en don derdag zijn er speciale WaJvisch-uren voor leden. Heemtuinvrijwïlliger L. de Waard houdt zondag een dialezing met als titel 'Natuur en fotografie'. De le zing vervangt de natuurwandeling door de heemtuin en wordt gehouden in de tentoonstellingsruimte van Kinderboerderij 't Hoefblad in het Prinses Beatrix- park. De aanvang is 14.00 uur. Natuurfotografie is een vak apart. Op bijzondere wij ze zal De Waard een aantal foto's tonen. Belangstel lenden kunnen bovendien met de fotograaf een af spraak maken om zich een keer - vrijblijvend- door hem te laten begeleiden. Voor meer informatie, telefoon 4707645. Ondanks dat de landelijke organisatie er mee is ge stopt, wordt er zaterdag in Maassluis een Dag van de Muziek gehouden. In Koningshof treden van half twaalf tot half vijf onder meer drumfanfare Het Wa pen van Maassluis en enkele koren op. 's Avonds wordt de dag afgesloten met een concert van vier mannenkoren, uit Pijnacker, Voome, Papendrecht en Maassluis. Het gebouw van Het Apostolisch Genootschap in Maassluis bestaat dit jaar 25 jaar. Ter gelegenheid daarvan wordt zaterdag een open huis gehouden. Be langstellenden en alle omwonenden zijn van 14,00 tot 16.00 uur welkom in het gebouw aan de Houtsnip straat 4. Naast een kop koffie krijgen ze ook een rondleiding door het gebouw. Wie wil meelopen met de Schiedamse avondvier daagse kan zich tot zaterdag inschrijven voor de tochten van 5 of 10 kilometer. De avondvierdaagse zelf wordt gelopen van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 juni. Maandag 2 juni is een 'inhaalavond' voor men sen die op een van de andere avonden verhinderd zijn. De start is telkens om 18.45 uur. Op al. on den is medische verzorging aanwezig. Inschrij in bij het WV, telefoon 4733000, of bij G. van Dongen, tele foon, 4268159. De Stichting Samenlevingsopbouw Maassluis (SSM) heeft van het Juliana Welzijn Fonds een bijdrage ge kregen van tienduizend gulden. Het geld is bestemd voor het opknappen en inrichten van de kantoor ruimte. Het JWF ondersteunt projecten die mensen betrekken bij hun omgeving, zoals buurtverenigin gen en sociëteiten van ouderen, en projecten om te voorkomen dat mensen geïsoleerd raken. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Desiree van derJagt, Judith van Klaveren, Marietta Olsthoorn, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Publiekswerver Mauri ce de Jong moet hetge- zicht van de Stadsge hoorzaal worden. De komende maanden moet hij meer mensen naar de moeilijk verko pende voorstellingen zien te krijgen. Mis schien springt hij dan helemaal een gat in de lucht. Foto Gerrit de Heus/Roei Dijkstra Door Desiree van der Jagt Vlaardingen Het komende theaterseizoen gaat hij de hort op. De voorstellingen van de Stadsgehoorzaal moe ten aan de man worden ge bracht. Net vier weken is hij in dienst en natuurlijk nog steeds vol goede moed. Mau rice de Jong is de eerste pu bliekswerver die aan de Stadsgehoorzaal is verbon den, In zijn geheel nieuwe taak moet hij meer publiek binnen halen. Vijf procent meer om precies te zijn. Het verkopen van theatervoor stellingen is en blijft een moeilij ke opgave. „Wie weet hoe je elke voorstelling uitverkocht krijgt, is meteen schathemeltje rijk," zegt directeur Sóndor Góra. De Stadsgehoorzaal in Vlaardin gen draait momenteel meteen ge middelde bezetting van veertig procent. Gezien het potentieel van ruim 150.000 bezoekers en ook de bezetting in vergelijkbare theaters is dat percentage veel te laag. Publiekswerver Maurice de Jong heeft tot het jaar 2000 de tijd om de bezetting op te krikken tot zestig procent. Om dat te halen moet de bezetting elk jaar met vijf procent stijgen. Hij is hoopvol ge stemd dat hem dat gaat lukken. Als je het goed aanpakt, is uitein delijk elke voorstelling te verko pen." Hoe De Jong de voorstellingen gaat verkopen, is nog niet geheel duidelqk. De komende maanden wordt daar door De Jong en Góra verder vorm aan gegeven. Toch wil hij wel alvast een tip van de sluier oplichten. Een leidraad voor hem zijn de resultaten van het vorige seizoen. Die worden momenteel op een rijtje gezet door Góra. Aan de hand van die gegevens kunnen volgend jaar de resultaten van De Jong worden gemeten, Over de bezettings graad van het vorig jaar geeft Gó ra nog geen uitsluitsel. „Dat becij feren moet nu heel secuur worden gedaan om Maurice een eerlijke kans te geven." Een duwtje Aan de hand van die cijfers kun nen de moeilijk verkoopbare, de minder goed verkoopbare en de makkelijk verkoopbare voorstel lingen van elkaar worden geschei den. Met die laatste categorie hoeft De Jong zich niet bezig hou den, Zijn taak ligt bij voorstellin gen die een duwtje nodig hebben. Vanuit zijn opleiding educatieve media, zal hjj per voorstelling een plan de campagne maken. Voor sommige voorstellingen heeft hij wel een persoonlijke voorkeur. „Een voorstelling als die van Fred Delfgaauw is zo mooi? Eigenlijk moet iedereen die zien. Dat moet je dan over weten te brengen," vertelt hij met veel enthousiasme. Een ander voorbeeld is een voor stelling van een onbekende zan ger. Góra heeft die ook dit jaar weer geboekt, omdat het boe kingsbureau daar expliciet om heeft gevraagd. Het afgelopen jaar kwamen daar achttien bezoe kers op af. Een heel moeilijk tot zeer moeilijk verkoopbare voor stelling. „Een volle zaal bij zo'n optreden zal niet lukken, maar dat wordt ook niet verwacht. Ge lukkig is vijf procent meer op een totaal van achttien bezoekers niet zo heel moeilijk te halen," zegt De Jong. lukoopbeleid Onder moeilijk verkoopbaar voor stellingen vallen in de Stadsge hoorzaal de dans- en poppenvoor- stellingen. „Bij die optredens moet je thema's gaan zoeken, waarmee je ze kan verkopen," vertelt hij. Aan de hand van die thema's worden de doelgroepen benaderd. Eén van de redenen dat De Jong is aangetrokken als werver is dat hij de Vlaardingse gemeenschap redelijk goed kent. Hij heeft jarenlang m Vlaardin gen gewoond en al die jaren was hij ook veelvuldig te vinden m de Stadsgehoorzaal. Door het aantrekken van de pu bliekswerver kan volgens Góra ook een kritische blik worden ge worpen op zijr eigen inkoopbe- leid. „Het moet een wisselwer king worden tussen de inkoper en de verkoper. Hij kan dadelijk gaan vertellen wat goed loopt en wat heel moeilijk aan de man te brengen is. Daarop kunnen we dan verder doorborduren." Maar ook kan hij door zijn contacten met de bezoekers Góra meer ver tellen over klachten die normaal gesproken de directeur niet berei ken zoals bijvoorbeeld het geluid of een slechte stoel. Maar één van de belangrijkste dingen in zijn verkoopverhaal is toch zijn eigen presentatie. Met het enthousiasme over de Stads gehoorzaal zit het wel goed. „Per soonlijk contact is heel belang rijk. Je kunt wel een programma boekje naar een instelling of een school sturen, maar vaak werkt dat niet. Als mensen er een ge zicht bij zien, dan zijn ze toch veel eerder geneigd iets te kopen," vertelt hij. Wijze, originele, typerende, dwaze en opvallende uitspraken van be kende en onbekende streekgeno ten, in april gehoord door verslag gevers van het Rotterdam Dag blad. Op de 1 mei-viering in de Harmo nie in Vlaardingen waren WD- wethouder Henk Roijers, CDA- raadsleden Cees Oosterom en Wil Baris en Gert Wim van Veelen van de SGP/RPF/GFV-eombinatie. Meteen na afloop van de toespra ken en discussies holden ze bijna naar buiten. Oosterom wist wel waarom: „Ik wil weg zijn voordat ze de Internationale gaan zin gen." Om eraan toe te voegen: Als mijn vader zou weten dat ik hier zou zgn, dan zou ik er van langs krijgen." Journalist belt de Schiedamse wethouder Hafkamp (WD) op zijn huisadres met een paar drin gende vragen. Mevrouw Hafkamp neemt op en zegt 'even te gaan kijken' of de wethouder thuis is. Op de achtergrond klinkt de stem van mevrouw Hafkamp: „Het is Menno Hardeman van het Rotter dams Dagblad." „Haddeman," reageert de wethouder in de verte en mompelt vervolgens iets on verstaanbaars. Kort daarna komt de vrouw van de wethouder weer aan de telefoon en meldt „Nee he laas, meneer Hafkamp is even een boodschap doen," en laat de ver bouwereerde jouralist stomver baasd reageren: „Eeeh, dan bel ik later wel terug." Een teleurgestelde Theo Schoen makers, raadslid te Schiedam, loopt daags na de vorige afleve ring van deze rubriek doelloos over de Hoogstraat m zijn woon plaats. Op vragen over zijn ge moedstoestand antwoordt hij steevast: „Slecht. Re stond deze maand niet in De Uitspraak.*' In de Marap staat dat de BGS op zoek is naar nieuwe vormen van werk. Van alles wordt in de raads commissie algemene en economi sche zaken geopperd om BGS al ternatieven te bieden. Ook de hennepteelt voor medicinale doel einden komt aan de orde, maar dat blijkt in tegenstelling tot de gangbare hennepkweek veel te weinig op te brengen. Ook burge meester Reimer Scheeres ziet daarvan het nadeel in.Als je hen nep op legale basis moet telen, dan is de lol er snel af." Theo Schoenmakers van het Plat form Schiedam legt tijdens de ge meenteraadsvergadering omstan dig uit dat als hij het over 'wij' heeft, hij spreekt namens zichzelf en tien steunfractieleden. Een tijdje later maakt hij ergens een opmerking over, waarop burge meester Reinier Scheeres rea geert. „Hier spreekt het plateau Raadslid Maarten Reudermk (PvdA) is tijdens de raadsvergade ring voor het sloopkrediet van de C- en D-blokken op het Dr. Wi- bautplein. „Ik ben blij dat we eindelijk voor de sloop van de CD kunnen stemmen." De grap dringt met zo snel door tot oud-CD'er Cees Krommen hoek. Als hy het eenmaal heeft la ten bezinken, roept hij uit. „Ja, dat is een leuke, de CD slopen!" Meneer De Wit belt de redactie. „Goedemiddag meneer, ik heb een leuk nieuwtje. Misschien is het iets voor de krant Mijn naam is De Wit en ik ben de zoon van mijn vader... om vervolgens het jubileum van zijn 86-jarige vader aan te kondigen. (Noot redactie: alleen de naam is verzonnen.) F. de Been van adviesbureau Kui per Compagnons liet tijdens de presentatie van de Structuurvisie Maassluis 2000-*- een hele reeks plattegrondjes zien. Kleurige plaatjes waarop onder meer volks huisvesting. winkelcentra en ver keer waren afgebeeld. Er was één aspect dat niet op een platte- grondje was afgebeeld. .^Milieu, daar heb ik geen kaartje van. Want," stelde De Been nuchter, „dat bevindt zich overal om ons heen." L van Vessem van de Actiegroep Behoud Groene Oever blijft zich fel verzetten tegen woningbouw op het buitendijks gelegen Bal kon. Na het indienen van het be zwaarschrift: „De gemeente zegt 'deze locatie is uniek'. Weet je wat onze advocaat zegt?: 'De maan is ook uniek'." Afgelopen week kwam de nieuwe officier van justitie voor Vlaardin gen zich voorstellen bij de leden van de commissie voor politieza ken. Mr. G. Sta ('Ik ben 37 jaar') vertelde over zijn carrière: „Ik werk drieënhalf jaar bij het par ket, daarvoor negen jaar bij de be lastingdienst en twee jaar in de advocatuur." Als Sta vervolgens begint wat hij daarvoor nog meer heeft gedaan, wordt hij in de re den gevallen door PvdA-fractie- vooratter Anny Attema: „Voor die tijd kunt u toch alleen maar in de zandbak hebben gespeeld, gezien uw leeftijd." Tijdens diezelfde vergadering komt de positie van de veel bekri tiseerde hoofdcommissaris Brink man van de politie Rotterdam- Rijnmond aan de orde Een oplet tend raadslid vraagt aan de Vlaar dingse gemeentesecretaris, Jan Brinkman, of de politiebaas een broer is. De hoogste ambtenaar van Vlaardingen droog: „Niet meer." Schiedam Na zes jaar denken de organisatoren van het Spec trumfestival eindelijk de goede formule te hebben gevonden. Naast het aloude Spectrum waarbij de wereldmuziek een traal staat, wordt dit jaap voor het eerst ook SpectrumPoP ge houden. Een popfestijn dat zo'n tienduizend jongeren moet gaan aantrekken. Spectrum wordt net als de voorgaande vijf edities op zondag 15 juni, vaderdag, in het Beatrixpark in Schiedam ge houden. Met de jongerentak Spectrum PoP probeert de organisatie ook de jongeren tussen 18 en 25 jaar naar het park te halen. „Uit een onderzoek dat we in 1995 heb ben gedaan, bleek dat die groep ondervertegenwoordigd was," vertelt festivaldirecteur Eric Dijkhuizen. Het poppodium komt pal naast het Spectrumpodium, waar we reldmuziek wordt gemaakt, te liggen. „Het is niet zo dat we die twee zaken van elkaar willen scheiden," vertelt Dijkhuizen. „Ook mensen die niet onder de doelgroep vallen, kunnen van SpectrumPoP genieten." De programmering van beide muziekpodia ligt in handen van Dirk-Jan de Waal. Voor het pop gedeelte heeft hij gebruik ge maakt van een enquête die on der middelbare scholieren in Schiedam is gehouden, „In Zuid-Holland wonen vooral ruige gitaarliefhebbers. Daar naast is er een voorkeur voor punk en hardcore," vertelt hij. Die voorkeur kwam ook naar bo ven in de antwoorden van de scholieren en die muziekkeuze is dus ook terug te vinden in de programmering van Spectrum PoP. Eén van de grote trekkers is Skik, een band die in Drents dia lect speelt en alle kanten opgaat: rock, punk, blues, country, rap en zelfs het levenslied. Daar naast spelen de Undeclinable Ambuscade, de Brotherhood Foundation, RO Paradise Funk, Spookrijders, Laberinto, I against I en Showmanship op het SpectrumPoP-podium. De laatste band is een uitpro- beersei. Zowel op SpectramPop als op Spectrum speelt een band uit één van de partnersteden van. Schiedam. Showmanship is afkomstig uit het Franse Vienne en speelt raprock. Op Spectrum is Expedition te zien, een groep die zich heeft gespecialiseerd in muzikale expedities en die een brug wil slaan tussen Euro-pop en Afro-BrcsÜ. De groep is af komstig uit de Duitse part- nerstad uit Esslingen en is vol gens programmasamensteller De Waal de absolute top. „Het is een geniale kruisbestuiving tus sen acht nationaliteiten." Tijdens Spectrum zijn ook te ho ren en zien Kardelen (Türkpop), Nueva Manzans (Merengue), Americo Brito (Moma/Coladei- ro), Formule 1 (Soukous), Yallo Famiri (Kaseko) en Noujoum Raï (Raï). Volgens De Waal een goede mix van allerlei culture- len en muziekstijlen. Voor de organisatie van Spec trum is dit jaar 200.000 gulden begroot. Een kwart daarvan wordt betaald door de gemeente Schiedam. Het festival wordt net als voorgaande jaren georga niseerd door de stichting Mede landers. Naast het grote aanbod van wereld- en popmuziek zijn er tal van culturele activiteiten. Voor kinderen is er ondermeer een speelveld en voor de jonge ren eenhalf-pipeshow. Het Spectrumfestival in het Beatrixpark begint zondag 15 ju ni om 12.00 uur en zal rond 22.00 zijn afgelopen. De toegang is gratis. Vrijdag 30 mei SCHIEDAM Wijkcentrum Dreesplein. Kle ding- en speelgoedbeurs, 09.30- 11.30u; Rotterdams Wijktheater, 'Keet op de Kaap', 2ö.30u. Film huis. 'Get Shorty', 21.30u. ROTTERDAM R'damse Schouwburg gr.z., Cosi fan Tutte, 19.30u; KLz. Eindspel, 2Ü.30U. SKVR Muziekschool Cen trum-West, Open Podium Pop- school Jongeren, 20u, Ahoy* Jean Michel Jarre, 20u, Texmex. The Opposite Café, 20u. De Doelen, gr.z. R'dams Philharmoniseh Or kest Meezingeoncert, 20.15u; kl.2. Meesters aan het klavier, 20.15u. De Vlerk. Deadstool Pigeon (NL), 22u. Luxor. Hame Jekkers, 20.15u, RO Theater. Onder het melkwoud, 20.15u. SKVR-Thea- terschool. Andromache en Ecs tasy, 2O.30U. 't Kapelletje. Thea tergroep Lawine, 20.30u. Galerie Kralingen. Een. Echte Kerel, 20.30u. Studiotheater. De Rotter damse Dansgroep, 20.30U. Lanta ren/Venster. Paredes de Brillo Ti- 'v mido,21u. De Scheg. Het Elfje met de Kaplaarzen, 16u. Jeugdtheater Hofplein. Repelsteeltje, 19u try- out. Bibliotheektheater. Nomade, 17u. Zaterdag 31 mei SCHIEDAM Thurlede. Braderie en rommel markt, 10.00-16.00u. Museum plein. Rommelmarkt mannen koor Orpheus, 10.Q0-16.OOu. Ver zorgingshuis De Harg. Kinder koor De Robbedoezen, 14.00- 16.00u. De Weerklank. Lunchbij- eenkomst, 12.30U. Filmhuis. 'Get Shorty', 20.30u, Podiumcafé. Bright Blue Gorilla, 22.00u. Hof van Spaland. Concert van harmo nie-orkest Harpe Davids, 13.00 uur. VLAARDINGEN Eendenkooi 'Het Aalkectbuiten'. Open dag, 1Q.00-I7.00u. Pleintje Röntgenstraat. Opening fietsen stalling, ll.OOu. Grote Kerk. Or gelconcert Aad Zoutendijk, 15.00- 17.00u, Vredeskerk,Filmvoorstel- ling De klokkenluider van de Not re Dame, 10.30 en 14.O0U, Lchtus- kerk.De klokkenluider van deNo- tre Dame, 13.00u, Streekmuseum Jan Andersou. Vlaggetjesdag 1956, van 14.00 tot 16.00 uur. ROTTERDAM ROTTERDAM Calypso 1: 'Lost Highway' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Calypso 2: 'Romeo Juliet' (16) dag,18.45- 21.30. vr.di.ook 13,15-16. Calypso3: 'Jerry Maguire' (al) dag. 13.15-16- 18.45-21.30,Cineramal:'TheFifth Element' (12) dag. 12.45-15.30- 18.15-21.15. Cinerama 2: The Frighteners' (16) dag. 13.15-16- 18.45-21.30. Cinerama 3: 'Karak ter' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 4: TheDeviTsOwn'(16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cine rama 5: 'Blood Wine' (16) dag. 18.45-21.30. vr.ma.di.ook 13.15-16.. Imax Theater: 'Ring of fire' (al), dag. (beh.rra) 14-16-20.45 ma. al-, leen 20.45. 'Special Effects' (al) dag. (beh.ma) 15- za.zo.di.ook 13. 'The Fifth Element'{12)dag. 18.30- 21.45. 'Microcosmos' (al) za- 20.11.30. Venster 1: 'In concert" Vieje Trova Santiaguera' (al) di.21.30 extra concert wo vanaf 16. 'Lost Highway' (16) dag. (beh.ma.) 19.30-22, ma aEeen 22. 'Sneak Pre view' ma.22. Venster 3: "When we were Kings' (16) dag. 20. 'The Van' (16) dag. 22. 'Drifting Clouds' dag.21.30, ma.22. Venster 4: 'Ko- lya' (al) dag.19.30. Venster 2: Tier- ra' (16) dag.22. 'Gabbeh' (16) dag. (beh. ma.) 19,30. 'Blind Chance (16) ma.21.30. Lumière 1: 'Liar Liar' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lumière 2: 'ThatThmgyoudo'(al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lumière - 3: Shadow Conspiracy' (16) dag.18.45-21.30vr.ma.di.ook 13.15- 16. Lumière 4: Beavis &Butt-Head Do America (12) dag. 13.15-16- 18.45-21.30. Rexane: 'My Sister Se- ka' (16) t/m zo. doorl.voorst. 'Love Hotel' (16) ma.t/m wo. doorl. voorst. Pathé: 'Liar Liar' (al) dag. 11.30- 13.45-15.50-17.55-20-22.05 za.ver-". valt 11.30. 'One fine day' (al) dag. 16.40-19.10-21.35. vr.ma.di.ook, 11.40-14.10. di.vervalt 21.35. 'The* Fifth Element' (12) dag. 11.20- 14.40-18-21.20. 'Dante's Peak' (12) dag. 11.45-14.10-16.45-19.15-21.45. 'Donnie Bracco' (16) dag. 11.55— 14.40-18-21.10. 'All Stars'(al) dag. 11.10-16.30-19-21.45, vr.ma.di.ook 13.55. The English Patient' U6) dag. 11-14.20-17.35-20.50 Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Turbulence' (16) VT.za.00.15. Lu mière 2: 'Liar Liar (16)vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Shadow Conspiracy' vr.za.00.15. Lumière 4: 'Beavis But-Head do America' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Calypso 2: *101 echte Dalmatiërs' za.zo.wo.13.15- 16. Cinerama 5: 'Space Jam' za- .zo.wo.13.15-16. Lumière 3: '101' echte Dalmatiërs' za.zo.wo.13.15-* 16. Pathé: 'De klokkenluider van d e N otre D ame' (aï)za.zo.wo. 11.40- 14.10. 'Mijn Franse tante Gazeuse' J (al) za.zo.wo. 13.45. -*•

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3