12 Rotterdam Sloop Wielewaal op de lange baan NBA Jam 2000 speelt op Schouwburgplein Ook triple-therapie voor kinderen met hiv en aids Agenten gaan boekje te bulten met parkeergedrag Openbare middelbare scholen blijven krimpen Coalitiepartijen ruziën over verlaging van OZB Beslissing over bebouwing van CVV-terrein volgt in het najaar Ritz-zaak in cruciale fase door getuigenis CID-informant Rotterdams MVRDV ontwerpt Expo-paviljoen 1 m Klachten over lawaai Hercules Aangehouden na steekpartij Rotterdams Dagblad Dinsdag 15 juli 1997 Rotterdam De zes agenten van het korps Rotterdam Rijnmond die vorige maand in Den Haag met een amicaal briefje onder de ruitenwissers van hun auto's heb ben getracht een parkeerbon te ontlopen, zullen mogelijk op het ontoelaatbare van hun gedrag worden aangesproken. Wel moet dan eerst de identiteit van de betreffende agenten wor den achterhaald. Ook is niet dui delijk of het zestal ambtshalve dan wel .voor privédoeleinden in de residentie was. „Geen idee, misschien zaten ze wel in het ge bouw van de Tweede kamer te luisteren naar een sessie over de Brinkman-affaire," zegt de poli- tievoorUchter. De twee auto's van de agenten stonden geparkeerd in de buurt van de Ridderzaal, waar parkeren vier gulden per uur kost. Onder de ruitenwissers hadden zij een briefje geschoven met de tekst 'Collega's politie Rotterdam Rijn mond'. De briefjes waren geschre ven op de achterkant van een on ingevulde parkeerbon. Een Hage naar, die zich boos maakte over dit gedrag, haalde de papiertjes van de voorruit, nam ze mee naar huis en belde een ochtendblad. Het Haagse parkeerbedryf kent de zaak niet, maar is kort in zijn commentaar; „Iedereen die fout parkeert of geen parkeergeld be taalt, krijgt een bon. Of het nou gaat om de directeur van het Ge meentemuseum of om zes agen ten uit Rotterdam." Een parkeer bon in Den Haag kost 65 gulden. De politiewoordvoerder van het korps Rotterdam-Rijnmond laat weten dat gedrag als dit 'absoluut niet kan'. Gezegd wordt dat de agenten de keuze hadden de par keerdienst te waarschuwen, een bordje in hun auto te hangen of gewoon te betalen en de kosten la ter te declareren. waarop zij aanvankelijk werkten. In antwoord op vragen van de PvdA-raadsIeden E. L. Kuijper en KL Woei-a-Tsoi zegt het college van burgemeester en wethouders dat het beleid dat het BOOR heeft ingesteld om weer orde op zaken te krijgen 'vruchten afwerpt'. Het voorziene tekort per I augustus dit jaar voor alle scholen samen bedraagt een miljoen gulden. Dat bedrag is 'veel geringer dan het tekort per 1 augustus vorig jaar. Bovendien valt dit tekort binnen de door de gemeenteraad vastge stelde begroting'. Mede aanleiding voor de vragen van de PvdA is de onrust die is ontstaan op het Libanon Lyceum naar aanleiding van de maatrege len van het BOOR. Daarover de den anderhalve maand geleden leden met de medezeggenschaps raad, de personeelsraad en de ou derraad van het Iibanon Lyceum hun beklag bij de raadscommissie onderwijs. Rotterdam Het aantal leerlin gen op de acht scholen in het openbaar voortgezet onderwijs in Rotterdam loopt verder terug. Vo rig jaar meldden zich 264 leerlin gen minder, voor het komend schooljaar bedraagt de terugloop naar verwachting 267. Ook het aandeel van het openbaar voort gezet onderwijs in het totale voortgezet onderwas neemt af. Grootste verliezer is het Olympus College, dat zijn leerlingenpopu latie in twee jaar tijd ziet dalen van 1760 naar 1540. Het teruglopend aantal leerlingen op het Olympus College was eer der al een van de oorzaken van fi nanciële problemen in. het open baar voortgezet onderwijs. Ruim een jaar geleden kwam naar bui ten dat. het openbare middelbare scholen op een tekort vah jaarlijks 1,8 miljoen afstevenden. Het Bestuur Openbaar Onderwijs Rotterdam (BOOR) nam daarop het besluit dë contracten met zo'n vijftig personeelsleden in tijde lijks diensti en. proeftijd niet te verlengen. Daarnaast, meldden zich ëlf mensen, veelal oudere do centen, die aanboden vrijwillig met ontslag te gaan. Ook zijn ge bouwen afgestoten ën' is er een nieuw systeem voor begrotingen en budgetten gekomen. Docenten die door het teruglo pend aantal leerlingen niet meer voor de klas nodig zyn, komen in de 'flexibele formatie'. Zij zijn be schikbaar voor speciale projecten, bijvoorbeeld een huiswerkklas. Het is de bedoeling dat deze men sen, zodra op een van de acht openbare middelbare scholen een vacature ontstaat, weer terugke ren in een vaste fimctie. Dat kan op^een andere school zyn dan De kwaliteit van het onderwijs zou ernstig lijden doordat in de onderbouw van het Libanon een kwart van de docenten is vervan gen door leraren van andere scho len. „Wanneer wordt gezegd;dat personeelsleden tussen scholen zonder meer uitwisselbaar zijn," bracht C. Hemerik van de perso neelsraad naar voren, „ontken je dat het team van personeelsleden het gezicht en daarmee het succes van de school bepaalt." Rector H. M. van der Velden-van Bakel van het Libanon Lyceum heeft geweigerd personeelsleden van de school in de 'flexibele for matie' te plaatsen. Dat heeft haar twee disciplinerende gesprekken met het BOOR opgeleverd. raad een meerderheid krijgt. Vol gens D66, WD en CDA dienen be drijven wel degelijk verder ont zien te worden, omdat die in Rot terdam erg veel aan heffingen be talen. In een brief aan de raad heeft ook de Kamer van Koop handel geklaagd over de hoge Rotterdamse heffingen. Overigens is het nog de vraag of de PvdA haar voorstel om alleen de tarieven voor woningen te ver lagen, tot het eind toe doorzet. De PvdA vreest dat WD en D66 dan uit bozigheid met een eigen voor stel komen om tarieven voor wo ningen en bedrijven beide met drie procent te verlagen. „Als dat dan een meerderheid zou krijgen, zijn we nog verder van huis", al dus PvdA-raadslid P. van Dijk, die er daarom rekening mee houdt dat de PvdA uiteindelijk toch ak koord gaat met het' collegevoor stel. - De coalitiepartijen in de Rotterdamse gemeenteraad ruziën over een verdere verlaging van de tarieven voor de onroeren de zaakbelasting (OZB). CDA, D66 en WD staan achter het col lege van burgemeester en wet houders die de tarieven voor wo ningen met 5 procent willen verla gen en die voor bedrijven met 2 procent. De PvdA wil een verla ging van zeven procent voor al leen woningen. Volgens de PvdA hoeft het bedrijfsleven niet ver der ontzien te worden. Croen- Links heeft al aangekondigd de PvdA te zullen steunen. D66 en WD zijn woedend dat de PvdA het collegevoorstel niet steunt Donderdag beslist de ge meenteraad over verdere verla ging van de OZB-tarieven. D68- raadslid M. Beynen dreigde giste ren al met een crisis, indien het PvdA-voorstel in de gemeente-. RotterdamHet reizende basket balcircus Converse NBA JAM 2000 komt woensdag tussen 12.00 en 18.00 uur naar het vernieuwde Schouwburgplein in Rotterdam. De mogelijkheid bestaat om mee te doen aan wedstrijden 3-tegen-3, dunken en drie-puntschieten. Hoofdprijs van een loterij is een trip naar een wedstrijd in de NBA- play-offs, de serie wedstrijden om het Amerikaanse basketbalkam pioenschap. Behalve actief meedoen aan de basketbalsport is er ook gelegen heid om een kijkje te nemen in de reizende'Hall of Fame'. Daarin zijn foto's en relikwieën van be roemde Amerikaanse profbasket- ballers bijeengebracht. Onder an dere van de nu al legendarische Dennis Rodman, de kleurrijke re- bounder en teamgenoot van Mi chael Jordan van de Chicago Bul- Het basketbalcircus maakt deel uit van serie van vijftig evene menten. De eerste daarvan was in maart in het Griekse Athene, Het wordt georganiseerd door Street Hoops uit Genève. Een dochteror ganisatie van de NBA de Ameri kaanse proforganisatie. Door Tom Tibboel Rotterdam De Wielewaal wordt zeker de eerstkomende vijf tien jaar niet gesloopt. Dat heeft een stuurgroep onder leiding van wethouders Kombrink en Meijer gisteren besloten. De wethouders geven hiermee gevolg aan de uitkomsten van de vier workshops die over de 'varianten Wielewaal/Wielewaal- Oost' zijn gehouden. Daaraan werkten behalve de gemeente Rotterdam en de deelgemeente Charlois ook de bewonersor ganisatie Wielewaal en het Woningbedrijf Rotterdam mee. Uit de verschillende onderzoeken kwam naar voren dat sloop bin nen drie jaar onwenselijk en onnodig is. Bebouwing binnen afzienbare tijd van het sportpark van CW is nog niet van de baan. De gemeente raad beslist in het najaar of hier in het bouw- en investeringspro gramma voor de komende jaren geld voor wordt uitgetrokken. Deelraadsvoorzitter Lockhorst van Charlois kan zich best vinden in het voortbestaan van de Wiele waal. Het wijkje telt 553 woningen die in 1949 werden opgeleverd om de woningnood te lenigen en die destijds de status van semi-per- manent meekregen. Tegenwoor dig is de Wielewaal vergrijsd; meer dan de helft van de ruim 1100 bewoners is 55-plusser. Lockhorst: „Wij widen in het ka der van de Vlnex-taakstelling voor Charlois, te weten 1200 extra nieuwe woningen, wel meegaan in de nieuwbouwplannen van het Woningbedrijf Rotterdam. Nu de ze niet haalbaar zijn gebleken omdat de woningen in Wielewaal ün betere bouwkundige staat zijn dan gedacht, niet in de laatste plaats dankzij inspanningen van de bewoners zelf, moet ook bebou wing van het CVV-terrein van ta fel." De deelraadsvoorzitter onder bouwt dit standpunt: „Versnip perd bouwen heeft geen zin voor de Vmex, We hadden de Wiele waal willen opnemen in de bouw plannen voor Cbarlois-Midden. Op de plaats van de gesloopte wo ningen waren er dan zo'n duizend teruggekomen. Het heeft geen nut om op het terrein van CW du re infrastructuur aan te leggen voor een beperkt aantal wonin gen. Ik zie geen heil in een half stukje bebouwde kom in het Zui derpark. Veel te duur. Dat gaat een miljoen per veld van CW kos ten." Lockhorst pleit voor herziening van de Vmex-plannen, „Die dis cussie over stedelijke verdichting moet stedelijk opnieuw worden gevoerd. De 53.000 extra nieuwe woningen in Rotterdam en regio zijn te hoog gegrepen. Dat blijkt nu wel, omdat Kombrink en Meij er akkoord gaan met het voortbe staan van de Wielewaal. Een jaar geleden zetten deze wethouders ons nog het mes op de strot om haast te maken met de verdich tingsplannen," Opgetogen Voorzitter L Smits van bewoners organisatie Wielewaal reageert opgetogen over het voortbestaan van 'zijn' tussen Groene Kruis weg en Waalhaven gelegen wijkje. „Een terechte beslissing, die past in het terughoudende sloopbeleïd van Rotterdam voor de zogeheten bereikbare woningvoorraad. In de praktijk betekent het dat de Wie lewaal nog minstens achttien jaar blijft bestaan. Nu kan er weer wor den geïnvesteerd in de leefbaar heid van de wijk. En de Wielewaal is al uniek met zijn vele, door be woners zelf opgeknapte beneden- woninkjes met mooie tuinen. Die mensen ga je hun wooncarrière toch niet laten besluiten ergens in een flat op driehoog? Dat willen ze niet. Wielewalers zijn er de men sen niet naar om juichend de straat op te gaan over dit besluit. Zijn de meesten trouwens te oud voor. Maar denk erom,, in ons hart zijn we heel blij. Donderdag gaan we een bescheiden feesje vieren in het buurthuis." Den HaagHet Rotterdamse an- chitectenbureau MVRDV heeft, de opdracht gekregen om hetNeti dèrlands paviljoen voor del WÊ-" xeldtentoontseliing Expo 2000 in Hannover te ontwerpen.' v De stichting Nederland Wereld- tentoonstellingen heeft de^op- drèchtve^ .van": "ïÊTcsbou^eest^ De kéus is op het ütotiod bureau gevallen wegens de origi- ine^JaBripak^'^e kq>;de A^nst&fcrichté visie die iet My .read in zijn ontwapen snaar yo- ren laat komen. Het bureau bestaat sinds 1991. Békende récente ontwerpenzijn hef nieuws hoofdkantoor van ds VPRO in Hilversum en een woonzorgcomplex van honderd walingenin. Amsterdam-Os dorp, Kinderarts dr. Ronald de Groot onderzoekt het effect van triple-therapie bij kinderen met hiv en aids. 'Er zijn ouders die hun kind van schooi halen omdatze nietwillen dat het met eer aids-patlënt- je in aanraking komt.' Foto Jaap Rozema/Rotterdams Dagblad Rotterdam Het Sophia Kinder ziekenhuis in Rotterdam, het Wil- helmina Kinderziekenhuis in Utrecht en het Emma Kinderzie kenhuis in Amsterdam zijn ge start met een onderzoek naar het effect van triple-therapie bij kin deren met hiv en aids. De triple- therapie, een combinatie van drie geneesmiddelen die het dodelijke virus moeten indammen, wordt al ruim een jaar met succes toege past bij volwassenen. De coördinatie van het onderzoek ..ligt bij dr, Ronald de Groot, kin- derarts in het Sophia Kinderzie kenhuis. Met zijn vakbroeders zal hij kijken of het effect van de tri ple-therapie -bestaande uit Zi dovudine (AZT), Indinavir (Crixi- van) en Lamivudine (3TQ- het zelfde is als bij volwassenen. De arts biedt zorg aan ongeveer twin tig kinderen met hiv of aids. Het merendeel van de kinderen, in de leeftijd van nul tot zestien jaar, is al voor of tijdens de geboorte via de moeder besmet geraakt „We gaan kijken naar het klini sche effect," vertelt De Groot. „Wordt het kind minder vaak op genomen, doen zich minder infec ties voor en wordt het gewichts verlies minder. Kortom, verbetert de therapie de lichamelijke condi tie?" Onderzocht wordt ook welke doseringen het beste passen bij kinderen en wat de bijwerkingen zijn. Maar voorop staat dat de zorg wordt verbeterd, De kinderen worden tijdens het onderzoek intensief begeleid door artsen, (research-jverpleegkundi- gen en maatschappelijk werkers. Ze moeten regelmatig langsko men zodat metingen kunnen wor den verricht. Men bekijkt of de hoeveelheid van het virus, net als bij volwassenen, vermindert, of het afweersysteem zich herstelt en of de hoeveelheid geneesmid delen in het bloed wel voldoende is om dat te bewerkstelligen. Mocht dat niet zo zyn, dan wordt nagegaan of de kinderen hun ge neesmiddelen wel trouw in nemen. Want als dat niet het geval is, neemt de kans toe dat het virus verandert waardoor het nog ongrijpbaarder wordt. Op dit moment krijgen de meeste kinderen het bekende middel AZT, sommigen krijgen daarbij ook een zogenoemde protease- remmer. De ervaring met toepas sing'van protease-remmers bij kinderen is evenwel zeer gering. Pas onlangs zijn in de Verenigde Staten, het land waar men met ge neeskundige onderzoeken voorop loopt, twee van deze middelen ge registreerd als medicatie voor kinderen. Vluchtelingen Het onderzoek wordt door ver schillende factoren bemoeilijkt. In de eerste plaats gaat het vaak om kinderen van vluchtelingen uit Afrika of Azië. Problemen met de taal maken communicatie met de ouders gecompliceerd. In de tweede plaats zijn de ouders, of in elk geval de moeder meestal ook ziek. Bovendien houden veel ou ders de ziekte van hun kind voor de buitenwacht geheim, „Aids is enorm stigmatiserend," legt De Groot uit „Als bekend wordt dat een kind op school die ziekte heeft, zijn er ouders die hun kind van school halen omdat ze niet willen dat het met een aids-pati- entje in aanraking komt." Ook organisatorisch is het onder zoek gecompliceerd. Er zijn veel ziekenhuizen by betrokken. Neemt een verpleegkundige bij voorbeeld zeven bulzen bloed af, dan moeten die over drie organi saties worden verspreid. „De apo thekers van Academisch Zieken huis Nijmegen bepalen de medi- cijnspiegels in het bloed, viroio- gen van het Academisch Zieken huis Utrecht, het Centraal Labora torium van de Bloedtransfusie en de Erasmus Universiteit onder zoeken de hoeveelheid van het vi rus en het Wilhelmina Kinderzie kenhuis onderzoekt het herstel van het immuunsysteem" schetst De Groot Bij volwassenen is gebleken dat virus uit het bloed verdwijnt. Toch wil De Groot waarschuwen voor al te groot optimisme. ,»Het virus verdwijnt uit de tests," zegt De Groot met klem. „Die tests hebben een bepaalde gevoelig heid. Dat wil dus niet automatisch zeggen dat het helemaal uit het li chaam verdwijnt De angst is dat de therapie slechts een tijdelijk effect heeft, dat het jaren later weer terug komt." De arts hoopt de eerste resultaten al in december bekend te kunnen maken tijdens het Wereld Aids- Congres in het Rai Congrescen trum. Het proces tegen een grote ben de vrouwenhandelaren wordt deze week voortgezet. Het gaat om zes verdachten die vanuit seksclub de Ritz op de 's-Graven- dijkwal opereerden. De 45-jarige Marc V. is de bekendste die zich moet verantwoorden. Hij heeft de twijfelachtige eer de hoofdfi guur te zijn in een geruchtma kend boek over vrouwenhandel: „Ze zijn zo lief, meneer." Door Paul Smits Rotterdam Met het verhaal vai de verrassenderwijs toch opge> daagde getuige R,D. (34) denkt de verdediging van de Ritz-bende een belangrijke slag te hebben ge wonnen. Zijn verklaringen giste ren in de Rotterdamse rechtbank staan haaks op beweringen van politie dat D. geen rol heeft ge speeld als informant van de Cri minele Inlichtingen Dienst (CJD) om het bewijs tegen Y. en zijn kompanen rond te krijgen. De rechtszaak is nu in een crucia le fase aangekomen. Want door het verzwijgen van D.'s rol als in filtrant zou, volgens de raadslie den, het proces tegen de Ritz-ben de kunnen uitlopen op het niet ontvankelijk verklaren van het Openbaar Ministerie. In dat geval gaat hoofdverdachte Marc V. voor de tweede keer vrijuit door fouten van justitie. Als leider van de Ben de van de Miljardair overkwam hem dat begin jaren negentig al eens. De door de verdediging zo belang rijke geachte en gisteren einde lijk verschenen getuige R.D. merkte op: „Ik ben door de politie misbruikt. Door haar ben ik losge laten wild." Zijn wrok was de re den om voor de politie belastende- verklaringen af te geven. De ge tuige zou al in de gevangenis zijn benaderd om te werken voor de CCD. Hij had naar eigen zeggen na zijn vrijlating Marc V. spontaan opge zocht, niet zozeer in opdracht van de CID. Maar later werkte hij graag mee -aan het verschaffen van informatie omdat hem een beloning van 25.000 gulden in het voooruitzicht was gesteld. Geld dat D. tot zyn teleurstelling nooit heeft gekregen. De voormalige bajesklant kende Marc V. nog uit de tijd dat hij als taxichauffeur met regelmaat klanten aanbracht voor seks clubs. Volgens de 'informant' is de politie er alles aan gelegen om V. achter de tralies te krijgen omdat dit eerder is mislukt. „Dat hoorde ik van rechercheurs die te maken hebben gehad met de Bende van de Miljardair. Die waren daarover gefrustreerd." Op instigatie van de CID zou D. hebben meegeholpen aan het op zetten van een fijn met Zuid-Ame- rika om vanuit dat werelddeel vrouwen te importeren voor de Ritz-bende. „Via Suriname ja, de CID-rechercheur was daarin geïn teresseerd." D. haalde de voor de prostitutie bestemde vrouwen af op Schiphol en verzocht ze hun tickets en geld af te geven. Daar naast verrichtte hij andere hand en spandiensten voor de Ritz-ben de. Rechtbankpresident mr. C.G. Nunnikhoven: „Kreeg u dan be paalde opdrachten van de CID?" „Het was geen uitlokking, nee. Ik werd wel onder druk gezet," ant woordde de getuige. Het onderzoek naar V. zelf, waar op het proces tegen de Ritz-bende rust, startte pas in augustus vorig jaar. Toevallig net de periode dat D. de wijk nam. Volgens de verde diging extra verdacht omdat D. hulp had gekregen van de politie bij zijn verhuizing. De advocaten menen dat D. werd weggemoffeld omdat hij als informant roet in het eten zou kunnen gooien. De rechtbankpresident vroeg aan D. of vanwege de bevindingen van de commisssie-Van Traa een einde moest worden gemaakt aan. de samenwerking. „Gebeurden er dingen die niet mochten?" De 'in formant' ontkende, hoewel hij eerder had aangegeven dat de hem begeleidende CID-recher cheur de IRT-affaire had aange duid als 'een zware steen op een lichte maag'. Deze week hoopt de rechtbank het proces af te ronden. Met van daag de officier van justitie die zijn eisen zal formuleren en mor gen het verweer van de advoca ten. Rotterdam Examenvluchten met een Hercules-vliegtuig bij Rotterdam hebben maandag 137 klachten wegens lawaai-overlast opgeleverd. De klachten kwamen van_ bewoners uit Rotterdam- Sehiebroek, Schiedam-Noord, Bergschenhoek en Berkei en Ro denrijs, aldus de DCMR Milieu dienst Rijnmond. De examen- vluchten zouden in eerste instan tie op Schiphol plaatsvinden, maar er moest worden uitgewe ken vanwege grote drukte. Rotterdam Op de Oostzeedijk heeft de politie gisteren een man uit een taxi gehaald op verden king van betrokkenheid bij een steekpartij afgelopen zaterdag nacht. De 24-jarige Rotterdammer zou toen op de West-Kruiskade een 27-jarige pizzabezorger met een mes hebben gestoken. Dinsdag 15 Juli ROCKANJE Singel Middeidijk. Viswedstrijd schooljeugd, 19u. Woensdag 16]uli SCHIEDAM Dc Oost Activiteitencfub en koffie- inïoop, 10.00-12.00u, Thuriede. Sjoelcompetitie. 14.00-16.00u. Dc De 4 Molens. Bingo, 13.30- 16.00u; damesbiljart, 18,00- 22-OOu, VLAARDINGEN Dc Soenda, Binnen jeu de boules, 10.00-ll.30u en sjoelen, 14.00- 16.O0u. Dc de Bijenkorf. Bridgen, I3.15-16.30u. HOEK VAN HOLLAND Nederlands KustvertlchtJngsmu- seum. Excursieen bekJimmingVuur- toren, ll.OOu. Berghaven. Rondlei ding reddingboot, l5.30u. SPUKENISSE Ruwaard van Putten Ziekenhuis. Voorjichtingsmiddag borstkanker, 13-15.30U. ROTTERDAM Plaswijckpark. Wat je zegt ben je zelf, lS.OOu. Bioscopen ROTTERDAM Cinerama 1: 'Bean' (al) dag. 13.15- l6-18.45-21.30.Clnerama2:"The ghost and the darkness' (12) dag. 18.45-21.30, di. ook 13.15-16. Cinerama 3: 'Jungle 2 Jungle' (al) dag. 13.15-16-18,45-21.30. Cine rama 4:'Jim Carrey üarüar'(al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cinerama 5: 'Cold Comfort Farm' (al) O ïg. 16- 18.45-21,30, di. ook I3.1.ri. Imax Theater 'Ring of fire' (al) rag. 13- 15, 'Super Speedway' (al) dag. 14- 16-20.45, di. wo. ook 17.30. 'Speed 2:0" tise Control' (12) dag. 18.30-, 21.LÖ. Lantaren 1*21.30 (16) 'Far-., go' di.; 'Seven'wo. Venster 1: 'Lost Highway' (16) dag. 22. Venster 2:, 21.30 (16) 'Les film du paradis: 'Eric Rohmer l'Ami de Mon Amie' di,; 'Herinneringen aan hetgelehuis'wo. Venster 3: 21.30 (16) 'Karakter' wo.; "What's eating Gilbert Grape?' di. Venster 4: 'Love and other cata strophes' (16) dag. 22. Lumière 1: 'Speed 2: Cruise Control' (12) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lumière 2: 'Fly away home' (al) dag. 13.15- 16-18.45; 'Con Air' (16) dag. 21.30. Lum!ére3:TheEngUsh Patient' (12) dag. 20.30, di. ook 13.30-17. Lu mière 4: The Funeral' (16) dag. 18.45*21.30, dl. ook 13.15-16. Pa* thé: 'Bean, The ultimate disaster movie' (al) dag. 11.50-14.25-17- 19.30-22. 'Scream' (16) dag. 11.30-14.10-16.40-19.10-21.50. 'Howard Stem Private Parts' (at) zo. 19.10. The fifth element' (12) dag, 18.05-21.10, di. ook 14.45. 'Con Air' (16) dag. 11-13.35-16.10- 18.45-21.30.'Speed 2: Cruise Con trol' (12) dag. 11.40-14.35-18.25- 21.25. 'All Stars' (al) dag. 19.05- 21.40 (di.vervalt 21.40), di. ook 13.55-16.30. 'Jim Carrey üar liar' (al) dag. 11.50-13.55-16-18.05- £0.10-22.15. 'Deze film houdt u in een wurgende greep.. J" (16) di.22. Kindermatinees: Cinerama 2: La dy en de Vagebond* (al) wo. 13.15- 16. '101 echte Daimatiërs' (al) dag. 14. Cinerama 5: 'Space Jam' wo. 13.15. Lumière 3: '101 echte Dai matiërs' (al) wo. 13.15-16. Lumière 4: 'Lady en de Vagebond' (al) wo. 13.15-16. Pathé: 'Lady en de Vage bond' (al) wo. 11.10-13.20-15.10. 'Fly Away Home' (al) wo. 11.20- 13.45-16.10. SPIJKENISSE Euro: 'Con Air' (16) dag. 19-21.45. 'Speed 2: Cruise Control' (12) dag. 14-19-21.40. 'Jim Carrey üar üar' (al) dag. 19-21.30. 'Bean, The ulti mate disaster movie' (al) dag. 14- 19-21.30. 'Lady en de Vagebond (al) dag. 14.15. '101 echte Daimatiërs' (al) dag. 14. HEUEVOETSLUIS Tivoli Theater: 'Bean' (al) dag. 20, za. 19.30-22.15. 'Con Air' (16) dag. 20. 'Lady en de Vagebond' (al) wo. 13.30. 'üar Liar' (al) wo.15.15. BRiELLE Apollo Theaters: 'Bean' (al) dag. 20.15.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 2