10 Gekraakte bomen doorstaan een volgend stormpje niet r l Zuidhollands Landschap zoekt steun van derden A Laurens slaat door Kroonprins mocht 'misselijk makende vlekken' niet zien flpggg Schade van 7 juni maakt nog dagelijks klachtenregen los Nieuwe entree Centrale Bibliotheek in gebruik Van Brienenoord nog steeds niet vrijgegeven genda Vrachtwagen in de sloot Rotterdams Dagblad Dinsdag 22 juli 1997 Rotterdam Er gebeuren vreemde dingen in de Rotter damse Laurenstoren. Gister avond hield de Wok om negen, uur niet meer op met luiden. Dat was al voor de tweede keer binnen een week, vorige week vrydag om tien uur -s avonds hield het gebeier ook veel te lang aan. „Ik heb er vandaag een mon teur bij gehad; .maar die kon niets vinden: Toen hebben we de computer maar weer aange zet* Dat zegt F, van Engelen- burg die gisteravond na door de politie gewaarschuwd te rijn, de klok even voor tienen mtkwamzetten.Datlukteove- rigens ook niet ineen keer. De aan/mtknop van de computer die de Hok aanstuurt weigerde dienst Daarop draaide Van Engelenburg de stop voor.de küokketoren erraaar helemaal uit k Bij de renovatie twee jaar gele- den van* de; toren, die nafhet bombardement .op Rotterdam in 1940 zo'n beetje als enige tussen de''puinhopen bleef staan, is deklokop een compu ter .aangesloten. Die is weer verbonden' me t een atoomklok in DuMand^dusdetijd geeft hy tegenwDordqg^alS'ih^rhCt, - goeddoet,!feüloos.a^n\f"^ Klachten waren- ^{gisteren nog riiet over het enthousiaste slaan ^deltok,m^ardie wa? rea éf^i^ïHvanem'vaif'de duistetri^ .ws^hijn^k w«l nooit lang meer twee uur is de motoydborge- - brand," dus dan was bet wel Bleiswijk De Kruisweg in Bleis- wijk is tot ver in de middag afge sloten geweest voor alle verkeer. Rond negen uur belandde', een truck met oplegger dppr ppg, on bekende oorzaak in de sloot. De twee inzittenden bleven onge deerd. Er werden twee grote kraanwagens ingeschakeld om de in totaal 22 ton wegende combina tie uit het water te takelen. De uit Tilburg afkomstige vrachtwagen vervoerde levensmiddelen voor supermarkten. De Bleiswijkse brandweer heeft die lading gelost. Door Chris Nap Rotterdam Zes weken na de storm van 7 juni wordt in Hoog vliet, één van de zwaarstgetroffen gebieden in Rotterdam, nog steeds gewerkt om de afgebroken takken en omgevallen bomen weg te werken. Van de vijftienduizend bomen in Hoogvliet zijn er zesduizend beschadigd. In het Ruigeplaat- bos, in de volksmond al omgedoopt tot Ruigeplatbos of sim pelweg Ruigeplat, staat bijna geen boom meer overeind. De storm van 7 juni bete kende het einde voor bijna tweehonderd populieren langs de A13 ter hoogte van Detft-Zuld. Met het? yy nachtelijke rooien vakdeel, bomenaan dè westkant var», de A.13i indë richting Rot terdam,wordt binnenkort begonnen. Do kruinen «ny takken van de 'verkeersgé- vaariljkc' bomen aan de oostzijde worden nu afge zaagd door Rijkswater staat, na de zomer worden de kale stammen verwij derd. Dit voorjaar was uit onderzoek ai gebleken dat de veertig jaar oude popu lieren gekapt moesten wor- den. foto Cces f\ijlp«r/ftoflerilam& In heel Rotterdam hebben zeker achtduizend straat- en plantsoen bomen de storm niet overleefd. Sommige daarvan staan nog wel overeind, maar 2ullen toch het veld moeten, ruimen omdat ze te grote schade hebben opgelopen. In Overschie bijvoorbeeld moeten drie- tot vijfhonderd van de 6200 bomen worden gerooid. In de stad is het leeuwendeel van de losse takken en bomen inmiddels weg gehaald, maar de klus is nog niet geklaard. De komende maanden zal ge werkt worden om gevaarlyke bomen te snoeien of te rooien. „Daarvoor moeten we alle bomen nauwkeurig 'nalopen'," zegt J. van der Berg, afdelingshoofd be heer buitenruimte van Gemeen tewerken, „omdat niet alle kwet suren van de buitenkant duidelijk te zien zijn. Wortels kunnen los zitten en takken en stammen kunnen in de lengte gescheurd zijn. Met deze controles gaan we komende maand beginnen," Wekelijks komen er bij de ge meentelijke klachtentelefoon nog vijftig tot zestig telefoontjes bin nen, die met de gevolgen van de storm hebben te maken. Het gaat over afgebroken takken die nog op straat liggen of in bomen zijn blijven hangen en door Gemeen tewerken over het hoofd zijn ge- -zien. De verwachting is dat nog zeker een aantal weken nodig is om alles op te ruimen. Volgens A. Berger, voorman boomverzorging van de afdeling bomen van Gemeentewerken, zal pas in"december de situatie weer up to date zijn. „De effecten van de storm zullen nog lang merk baar blijven," denkt Berger. „Niet alleen wat betreft het onderhoud. Bomen zijn een gezichtsbepalend onderdeel van het stadsbeeld, dat op een aantal plaatsen blijvend is aangetast. Bovendien is een aan tal bomen door de storm 'ge kraakt1. Aan die bomen kun je van de buitenkant niet zien dat ze ge scheurd of beschadigd zijn, maar in de toekomst kunnen ze gevaar opleveren. Een kleine storm is dan voldoende om ze te vellen. Daarom moeten ze weg." Schadegevallen De financiële schade van de storm is volgens V. Goedhart van Stad Rotterdam Verzekeringen over zichtelijk gebleven. „In de Rotter damse regio een bedrag van 250.000 gulden uitgekeerd aan tweehonderd mensen die een claim indienden. Het ging veelal om kleine schadegevallen." In een enkel geval is de schade vol gens Goedhart met succes op de gemeente verhaald. Bij de gemeente zijn ongeveer zestig claims binnengekomen. Op een paar gevallen van lichamelij ke verwondingen na, ging het om materiële schade. Volgens Van der Berg doet de gemeente in 95 procent van de gevallen een be roep op overmacht. „In de enkele gevallen waar de gemeente nala tigheid in het onderhoud van bomen verweten kan worden, worden de claims op een behoor lijke manier behandeld." Volgens J. P. van Westing, woord voerder van verzekeraar Nationa le Nederlanden, tonen de binnen gekomen schadeclaims dat men echt door de storm is verrast. „In verreweg de meeste gevallen heb ben de claims betrekking op scha de aan zonweringen en tuinmeu belen. Dat had makkelijk voorko men kunnen worden als men niet door de storm overvallen zou zijn. Tuinmeubelen worden echter niet door een inboedel-verzeke ring gedekt. Schade aan huizen is er bijna niet geweest. De schade aan auto's en boten is nog niet be kend, maar duidelijk is al wel dat ook deze meevalt. Wij hebben on geveer 50.000 gulden uitgekeerd voor vernielde zonweringen." Noord- en Zuid-Holland zijn het zwaarst door de storm getroffen. Dat blijkt ook uit het feit dat de meeste claims die bij Nationale Nederlanden zijn binnengeko men, hier vandaan kwamen. Er loopt een duidelijk spoor van be schadigde bomen over Hoogvliet naar Overschie, waar de wind krachten het hardst waren, en de schade aan de natuur het grootst. Vooral populieren vielen aan de harde winden ten prooi, 95 pro cent van alle omgevallen pf afge knapte bomen waren populieren. Klompen AJ eeuwenlang wordt populieren hout gebruikt om klompen van te maken, Het heeft een laag soorte lijk gewicht, het droogt goed en de bomen groeien snel waardoor het hout in relatief korte tijd voor pro ductie beschikbaar is. Klompen maker M. Vogels uit het Brabant se Best, heeft van de storm weinig gemerkt als het gaat om de prijs van hout. „In vraag en aanbod- prijzen van populierenhout is bij mijn weten niets veranderd," zegt hij. Ook volgens Van Rooijen, eige naar van een houtzagerij in Ech- teld, heeft de laatste storm weinig invloed op de prijs van populie- renhout gehad. Zijn bedrijf ver werkt veel populierenhout, deels afkomstig van productiebcssen en deels van 'langs de weg'. „Bij de storm van 1990 hebben we het duidelijk gemerkt. Toen daalde de prijs aanzienlijk doordat al het stormhout op de markt kwam." Gemeentewerken verkoopt het stormhout aan de hoogste bieder, maar veel levert het volgens Van der Berg niet op. „Wij zijn eigen lijk al blij als het door iemand wordt opgehaald. Het blijft na tuurlijk waaibomenhout, waarvan de kwaliteit slecht is. De vezelin dustrie gebruikt het wel en het wordt ook toegepast bij de pro ductievan papier." Sinds twintig jaar worden er in Rotterdam bijna geen populieren meer in een woonomgeving ge plant. „De enige uitzondering daarop zijn de populieren in Ze venkamp," zegt W. M. Zorge van de Rotterdamse Bomenstichting, die van 1979 tot 1996 hoofd van de afdeling Bomenverzorging van Gemeentewerken was. „Dat Was vijftien jaar geleden de laatste miskleun. Het bestand aan popu lieren in de stad is vrij oud, en stamt eigenlijk uit de wederop- bouwtijd" „Maar populieren kunnen afhan kelijk van de plaats waar ze staan best oud worden," beweert Zorge. „De stad is voor een boom een woestijngebied. Dat komt door het riooieringssysteem en de be strating die overal ligt. Daar dringt het water niet doorheen. En als het kortvezelige hout van de populier uitdroogt, verzwak ken de takken, die dan spontaan kunnen afbreken. Daar komt nog bij dat de wortels van de populier dewegenende fietspaden aantas ten. Reden genoeg dus om de bomen uit woongebieden te we ren." Berger van de bomenafdeling van Gemeentewerken, denkt dat er door de storm kritischer naar de nu nog staande populieren geke ken wordt.», Jedereen was zich be wust van de kwetsbaarheid van populieren,- maar men is door de storm weer met de neus op de fei ten gedrukt. Ik denk dat op korte termijn meer rooivergunmngen voor populieren aangevraagd wor den." Omdat de tijd nu niet gunstig is voor het planten van bomen, wordt daarmee gewacht tot hei najaar. Rotterdam Na een ingrijpende verbouwing is gisteren de nieuwe entree van de Centrale Biblio theek aan de Hoogstraat 110 in ge bruik genomen door het publiek. In de vroeger voor de bibliotheek gelegen doorgang is nu het zoge noemde informatieplein gehuis vest, het nieuwe hart van de bi bliotheek. Op het informatieplein bevindt zich de Rotterdambalie, de vroegere informatiebalie, waar men terecht kan voor allerlei info over Rotterdam, op sociaal, cultu reel, educatief en politiek gebied. Voor andere informatie staan hier de rekken met folders. De catalo gus van de bibliotheek is op het plein per computer te raadplegen. Ook de uitleen- en innamebalies zijn hier te vinden. Op het plein is tevens een terminal te vinden die toegang geeft tot het Internet. Nu is het surfen nog gratis, maar in augustus zal er voor de toegang tot het World Wide Web een rijks daalder per half uur betaald moe ten worden, om de doorstroming te bevorderen. Het informatie- plein in de centrale hal doet ver der dienst als ontmoetingsplaats, waar ook evenementen en ten toonstellingen plaats gaan vin den. Speciaal voor de opening is er een tentoonstelling van bijzon dere oude boeken. De krantenzaal is naar de eerste etage verhuisd en omgedoopt tot nieuwscen trum. Hier liggen tachtig kranten ter inzage van over de hele. we reld. Na de verbouwing van de en tree, waarmee in januari van dit jaar was begonnen, zullen nog meer veranderingen in de biblio theek wórden doorgevoerd. Zo worden alle stoelen en tafels in het gebouw vervangen, en het aantal computers wordt fors uit gebreid. Óp de begane grond komt en leescafé en de studie ruimtes worden verbeterd. Het publiek kon gisteren voor het eerst een kijkje nemen in de vernieuwde bibliotheek. Foto CeesKulper/Roaerdams Dagblad Rotterdam De in Rotterdam ge vestigde stichting Het Zuidhol lands Landschap wil meteen mar ketingplan streven naar een gro ter draagvlak. De stichting, die ook in de Rijnmond natuurgebie den beheert en in eigendom heeft, hoopt meer donateurs te krijgen om nog meer groene gebieden veilig te stellen. Het provinciebe stuur van Zuid-Holland moedigt het zoeken naar een groter draag vlak aan. Gedeputeerde Staten hopen dat de stichting daardoor ook meer inkomsten van derden verwerft. Dat hiermee vooral naar het be drijfsleven wordt gelonkt, is inhe rent aan de ontstaansgeschiede nis van Het Zuidhollands Land schap. De stichting is ooit opge richt door Rotterdamse havenba ronnen, die in Overschie het land goed De Tempel opkochten om een begin te maken met natuur bescherming in de zich steeds meer uitbreidende havenstad. Promotieplan Gedeputeerde Staten hebben met Het Zuidhollands Landschap ge werkt aan een promotieplan, dat uiteindelijk zal uitmonden in een marketingplan. Een imago-onder zoek is inmiddels gehouden. Het provinciebestuur wil voorstellen van de stichting 'ruimhartig' sub sidiëren, aldus de bcleldstoelich- ting bij de jaarrekening over 1996. Vorig jaar kocht de provincie be langrijke natuurterreinen aan, onder andere 120 hectare reser vaat en 20 hectare voor natuuront wikkeling in de Krimpenerwaard en 750 hectare op Tiengemeten en deSpuigorzen. De stichting Landschapsbeheer Zuid-Holland, die waardevolle elementen in het landschap on derhoudt en beschermt, kampt met een structureel tekort van 60.000 gulden, waarin vorig jaar incidenteel is voorzien. Het pro vinciebestuur zegt verder de posi tie van de maatschappelijke part ners in het natuur- en milieube leid te willen versterken. Naast de financiële ondersteuning van de Zuid-Hollandse Milieufederatie is 100.000 gulden beschikbaar ge steld uit het Milieustimulerings fonds De federatie vertegenwoor digt ruim veertig lokale natuur- en milieugroepen RotterdamVanochtend was nog steeds één rijstrook op de Van Brienenoordbrug afgesloten voor het verkeer. Het natte weer van de afgelopen dagen was de oor zaak van grote vertragingen by het opbrengen van een nieuwe deklaag. Een woordvoerster van Rijkswaterstaat verwaehttte dat in de loop van vandaag ook deze laatste rijstrook wordt vrijgege ven voor het verkeer. Vanochtend is ook begonnen met het aanbren gen van een hangende stellage, van waaraf deskundigen de on derkant van de brug kunnen in specteren. Nadat bij het repareren van de vorige week ontdekte haarscheurtjes ook roest was ont dekt, wordt nu vanaf de onder kant van de brug uitgebreid en zeer precies gezocht naar mogelij ke roestvorming en naar de oor zaak van de haarscheurtjes. „Meer is er op dit moment niet te melden. We zijn allemaal reuze benieuwd naar dat onderzoek", aldus de woordvoerster. De uit slag daarvan wordt op zijn vroegst donderdag verwacht. Ook bij het aanbrengen van de stellage onder de brug trad vertraging op. Rijks waterstaat wilde dat gisteren af ronden. Maar als gevolg van de bouwvakvakantie in combinatie met de vele steigers die nodig wa ren, kon daar pas vanochtend mee worden begonnen. De scheep vaart ondervind geen hinder van het werk. Door Kor Kegel Rotterdam Waarom worden voor kroonprins Willem-Alexan- der de gangen in het Provincie huis speciaal geshamponeerd, ter wijl de ambtenaren van de provin cie Zuid-Holland moeten eten in een kantine waar de vloerbedek king onder de 'misselijk makende vlekken' zit? Die vraag houdt Cé cile van Laar-Graven nog steeds bezig, nu Gedeputeerde Staten haar schriftelijke vragen nogal ontwijkend hebben beantwoord. Het schoonmaken van de gangen waar Willem-Alexander kwam, heeft volgens het dagelijks be stuur van de provincie te maken met 'goed gastheerschap1. En in de kantine hoefde de kroonprins niet te zijn. Daar bleven de vlek ken dus zitten. Cécile van Laar, statenlid namens GroenLinks/De Groenen, heeft zich verbaasd over de geldverspil ling rona nel werkbezoek aat Wii- lem-Alexander op 9 juni aan Zuid- Holland bracht. Voor een gedach tewisseling tussen de kroonprins en de fractieleiders had het colle ge van Gedeputeerde Staten slechts een halfuurtje ingeruimd. Verder bestond het programma vooral uit een rondvlucht boven de provincie, een rondrit en een 'eenvoudige' lunch. Maar waarom moest dat laatste op speciaal uit het Provinciehuis overgebracht Wedgewood-servies? Van Laar: „Meent het college dat de kroonprins geschokt zou kunnen worden door de aanblik van het normale serviesgoed ter plaatse?" Óp ail boori vragen geeft het colle ge van GS geen antwoord. In een toelichting wordt slechts gemeld dat het dagelijks bestuur van Zuid-Holland overwoog dat het werkbezoek een informatieve waarde had en dat de organisatie en uitvoering 'praktisch' moesten zijn. Het college van GS meent er in geslaagd te zijn „met het door ons gekozen programma de Pnns van Oranje binnen de daarvoor beschikbare tijd optimale infor matie te hebben geboden." Maar de 'toekomstverkenning' waaruit een achteruitgang van de natuurwaarden blijkt, heeft Wil lem-Alexander niet gekregen, merkt Van Laar, Ze toonde zich benieuwd naar de kosten van een en ander, maar het college van GS maakt een specificatie niet pu bliekelijk bekend. Het totaal kwam op 35.348 gulden en 34 cent, meldt hetcollege. Dat past binnen de begroting, want de voor werk bezoeken begrote post bevat 91.226 gulden, waarvan op het mo ment dat de kroonprins kwam nog 66.022 gulden en 10 cent over was. Het werkbezoek van de kroonprins beslaat dus meer dan één derde van het budget voor werkbezoeken over het hele jaar. Van Laar heeft zich geërgerd aan „het in fors tempo uitgeven van algemene middelen aan schone schijn." Ook het luxe en onnodig opgesmukte programmaboekje heeft haar gestoord, ook omdat er gesp "ken wordt van een fly- en eer. -.o-fiy-programma. Kan dat me' m normaal Nederlands, aan gezien 'fly ook 'gulp' kan beteke nen, vraagt ze zich af. Het college antwoordt dat 'vliegen' en 'niet vliegen' ook had gekund, maar dat overigens het Nederlandse woord 'vliegen' eveneens meer betekenissen kent. De helicoptervlucht liet Willem- Alexander grote delen van de Rijnmond zien, onder andere de Maasvlakte, het Voomes Duin, het Haringvliet, Tiengemeten en de glastuinbouw rond Cromstnj- en. Ook vloog de kroonprins in het door het ministerie van De fensie beschikbaar gestelde toe stel boven het Westland, de Al- blasserwaard en het traject voor de Betuwelijn. Een busrit 's mid dags bracht hem vooral in de om geving van Gouda. ROTTERDAM Diergaarde Blijdorp, Zoo detecti ve. De Molenwei, Jeugdvakantie paspoort. 9-16u. Wilgenhof. Rug zakroute door het Berg- en Broek park, 13-15.30U. Museumpark. Kinderverbhjfplaats, 12-18u SCHIEDAM Hof van Spaland. Jeugdland, crea tiviteit, lOu. Dr. Wibautplein. Jeugdland, speleircuit. 10.15u Dc de 4 Molens. Koffle-mloop, ll-l2u. Dc Oost. Senjorenhngene-show, 10- 13uDc De Woudhoek. Vismaal- tijd, 11.30u. Blauwe Brug. Jeugd land, theater. Hu. Dr, Wibaut plein. Jeugdland, creativiteit, 14u, Wilhelminaplein. Jeugdland, spelcircuit, 14.15u. VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf. Schaken/dam men en jeu de bouies/koersbal, 14- 16u. Dc West. Creatieve contact middag, 14-lGu. Woensdag 23 juli ROTTERDAM Diergaarde Blijdorp. Zoo detecti ve. De Molenwei. Jeugdvakantie paspoort, 9-16u. Wilgenhof. Rug zakroute door het Berg- en Broek park, l3-15.30u.Museumpark. Kinderverblyfpiaats, I2-18u. Plas- wijekpark. Watje zegt dat ben je zeif. I5u.Tentop Wilhelminapier. Kindervoorstelling, 15u. Wilhel- minakade. Wilhelmma's Zomers 1997,div.tijden. SCHrEDAM Wilhelminaplein. Jeugdland, creativiteit, IGu. Dc Oost. Aetivi- teitencluben koffie-inloop, 10-12u. Marconistraat. Jeugdland, sport en spel, 10.15u. Thurlede. Bmgo- middag, Hu, Hemaplein. Jeugd land, creativiteit, 14u. Vlaardin- gerdijk. Jeugdland, sport en spel, 14.15u.Dc de4 Molens. Damesbil- jart, 18-22u en koersbal, I8.30-22u. ALBLASSERDAM Kerkstraat. Traditionelepaarden- en warenmarkt tot 12.30 uur. Van af 19u springwedstrijden en ring steken aan de Plantageweg, PAPENDRECHT West eind 202. PoppentheaterPop- pendrecht14.3ÖU, entree 5,00. ROCKANJE Centrum. Zomerbraderie, 11- 22.3Öu. Bioscopen ROTTERDAM Cinerama 1: 'Bean, The Ultimate Disaster Movie' (al) dag. 13.15"-f5- 18.45-21.30. Cinerama 2: 'Happy Gilmore' (al) dag. 13.15-16-18.45- 21.30, Cinerama 3: 'All Stars' (al) dag. 16-18.45-21.30. Cinerama 4: 'Jim Carrey Liar Liar' (al) dag. 16- 18.45-21.30. Cinerama 5: 'Jungle 2 Jungle' (al) dag. 13.15-16.; 'The Ghost and the Darkness' (12) dag.18.45-2l.30. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) dag 14-16- 20.45 do,vr.ma.di.wo ook 17.30. 'RingofFire'(ai) dag.13-15.'Speed 2: Cruise Control' (12) dag.18,30- 21.50. 'Microcosmos'(al) 7a.20.17. Lantaren 1: do. 'De nieuwe moe der'; vr.Twister'; zo.en di. 'Como Aqua Para Chocolate'; wo. 'Beau tiful Thing'; Venster i: 'Lost Hig hway' (16) dag. 22. Venster 2: dag. 21.30 do.en wo. Vacas' (16); vr, 'Marcello Mastroianni in: De Eso No Se Habla' (16); zo.en di. 'Eric Rohmer retroConté de Prin- temps'( 16); Venster 3:21.30(16)do, 'Clint Eastwood in: The Good, The Bad and The Ugly'; Venster 4: 'Lo ve and Other Catastrophes' (!6) dag.22. Lumière I: 'Speed 2: Crui se Control' (12) dag.13.15-16-18.45- 21.30. Lumière Z: 'Two Days in the Valley (16)dag.l6-18.45.21.30. Lu mière 3: 'Fly Away" (al) dag. 13.15- 15.45-18.15.; The English Patient' (12) dag. 20.45-Lumière4: 'The Fu neral' (16) dag. 18.45-21.30. Pathé: 'Bean, The Ultimate Disaster Mo vie' (al) dag. 'Scream' (16) dag. 11.20-14.10-16.40-19.10-21.50. 'The Fifth Element' 12) dag. 18.15-21.15 di.vervalt 21,15. 'Con Air' (16) dag. 11-13.35-16.10-18.45-21.30. 'Speed 2: Cruise Control' (12) dag. 11.40- 14.35-18.25-21.20. 'Jim Carrey Liar Liar' (al) dag. 18.05-20.10-22.15. 'Howard Stem: Private Parts' (al) dag. 11.20-13.55-16.30-19.05-21.40. 'Staying Alive with Facelift' (16) di.21.30. SPUKENISSE Euro: 'Speed 2: Cruise Control'(12) dag. 14-19-21.40 ook zo. 16.15. 'Bean, The Ultimate Disaster Mo vie' (al) dag.(beh.za.)14-19-2l.30 za. 14-18.45-20.45-22,45 ook zo.16.15.'ConAir'(16)dag.l9-21.45. 'Jim Carrey Liar Liar' (al) dag.19- 21.30 ook zo.16.15. 'Lady en de Va gebond (al) dag.14.15 ook zo.16.15. '101 echte Dalmatiêrs' (al) dag. 14. HELLEVOETSLUIS Tivoli Theater: 'Bean'(al) dag, do- .vr.20, za.19.30-22.15, zo.ma.di- wo. 14-20. 'Con Air' (16) dag.Cbeh- .za.) 20. za. 19.30-22. 'Lady en de Va gebond'(al) za.zo.ma.di.wo. 14. BRIELLE Apollo Theaters: 'Bean' (al) dae. 20.15,vr.za.zo.19.15-21.15. DORDRECHT Euro Cinema: 'Speed 2: Cruis Con trol' (12) dag.13.30-18.45-21.30, zo.ook 16. 'Lady en de Vagebond' (al) dag.13.30 zo.ook 16. 'Liar Liar' (al) dag. 18.45 'Con Air' (16) dag.21,30. 'Bean' (al) dag.13.30- 18.45-22, zo. ook 16.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 2