a c h lp'.I o p Tops wint Grote Prijs op eigen erf Weer zilver Van Grunsven: 'Jury maakt sport kapot' Bal na.. Terugval Bontje en Rothenbreger 'Als je fouten maakt, moet je gestraft worden' Houtman wint seizoenkaart voor RKC Newcastle-fans liggen dubbel om Brian Pinas Verden Kluivert Cantona claimt 2,5 miljoen Rotterdams Dagblad Maandag 18 augustus 1997 Valkenswaard Springruiter Jan Tops heeft gistermiddag in 'zijn' achtertuin tij dens het internationale concours hippique van Valkenswaard het hoofdnummer om de Grote Prijs gewonnen. Met het paard Top Gun la Silla bleef Tops in de barrage foutloos in 49,41 seconden. De Zwitserse amazone Lesley Mandli-Mc- Naught werd met Duif tweede. Zij was een fractie van een seconde langzamer (49,80). Ludger Beerbaum eindigde als derde. De Duitser was met Priamos wel beduidend sneller dan Tops <41,59), maar liep acht strafpuntenop. Het was de tweede keer dat de 36-jarige Tops de hoofdprijs greep van zijn eigen CSI. Hy slaagde daar ook in 1995 in. De Grand Pnx maakt deel uit van de Pulsar Crown, een wedstrijdcyclus in Aken, Val kenswaard en Monterrey in Mexico. Wie twee van de drie wedstrijden wint, mag 1,5 miljoen gulden incasseren, drie achtereen volgende zeges zijn zelfs goed voor bijna vier mihoen gulden. De twee kanshebbers in Valkenswaard op het grote geld waren de Oostenrijker Hugo Simon, die eind vong jaar in Monterrey won, en de Engelsman John Whitaker, de wmnaarvan de Grote Prijs van Aken. Beide ruiters sneuvelden echter al in de eerste omloop van de Grote Prijs van Valkens waard met een spnngfout. Het parkoers was overigens bijzonder zwaar, waardoor er maar drie combinaties m slaagden twee keer foutloos te blijven voor een plaats in de barrage. Tops: „Alleen Franke Sloothaak ontbrak hier van de top tien op de wereldranglijst. Als er dan slechts dne zonder fouten blijven, zegt dat wel iets over de zwaarte.'* In de eerste ronde slaagden van de Neder landers er behalve Tops ook EK-gangers Bert Romp (met Burg's Samantha) en Emi- le Hendrix (met Ten Cate Finesse) in alle obstakels intact te laten. Romp en Hendrix gingen echter bij hun tweede optreden in de fout. Met Tops bleven ook Beerbaum en Mandli-McNaught voor de tweede keer foutloos. Beerbaum startte snel, maar maakte twee sprmgfouten met Pnamos, de Zwitserse zette zonder mankeren een tijd van 49,80 seconden neer. Als laatste deelne mer wist Tops tot grote vreugde van de vol le tribunes daar net onder te duiken (49,41). Het volgende concours van de cyclus is van 21 tot 26 oktober in Monterrey. VerdenSven Rothenberger en Ellen Bontje hebben tijdens het ER in vergelijking met twee jaar geleden slechter gedaan. Ro thenberger werd nu, door pro blemen met zijn paard Weyden, zevende. In 1995 eindigde hij nog op de bronzen stek. Bontje bezette in Verden uiteindelijk de achtste plaats, ook al stond zij met Silvano N lange tijd tiende. Twee jaar geleden tijdens het EK eindigde zij nog als zevende. De Duitse dressuuramazones bepaalden in Verden het beeld. Karin Rehbein was het tweede lid van de equipe die op het ere podium verscheen. De 48-jarige veroverde brons, nadat zij met een betere kür landgenote Nadi- ne Capellmann achterhaalde. Kwestie- Patrick Kluivert (r): wel of nfet in Oranje? Foto Rotterdams Dagblad Patrick Kluivert vreest op 6 september bij de kwalificatie-interland Nederland-België voor het WK in Frankrijk, mocht hij door bonds coach Guus Hiddink worden geselecteerd, te worden uitgefloten door het Nederlandse legioen. Als dat zo is wil hij niet meer voor Oranje yjtkomen en voorlopig ook niet meer terugkeren naar Nederland. De yraag is wat de KNVB, en met name Hiddink, met Patrick Kluivert aanmoet. Joban Cruijff: „Een speler die 21 jaar is heeft zijn verstand nog Riet Die mag dus best een paar ïouten maken, maar als je zulke fouten maakt moet je ook gestraft worden. Kluivert heeft nogal wat aan de hand gehad. Eerst dat au to-ongeluk, daarna die andere toe standen waarmee hij uitgebreid in de publiciteit is gekomen. Het is een beetje simpel om te zeggen: je moet het privé-Ieven scheiden van zijn bestaan als profvoetbal ler. Daarmee loop je weg voor de problemen. Een profvoetballer staat heel veel in de publiciteit en heeft in zekere zin een voorbeeld functie. Zijn gedrag buiten het veld is dus wel degelijk belang rijk. Daarom vind ik ook dat trai ners opvoedkundige taken heb ben. Het belangrijkste is dat de bondscoach eens gaat bekijken welke voordelen en welke nade len er aan zijn uitverkiezing voor Oranje zitten. Als ik in die situatie zou zitten, zou ik denk heel gauw mijn oordeel klaar hebben..." Patrick Kluivert: „Ik begrijp dat ik niet langer een publiekslieve ling ben. Je kunt er gif op in nemen dat ik uitgejoeld zal wor den. Nogmaals, ik hoop dat het niet gebeurt. Maar als het publiek tegen mij tekeer gaat, dan is het gauw over. Dan beleef ik geen ple zier meer aan het spelen voor Oranje." Jaap de Groot, journalist De Te legraaf: „Patrick Kluivert sprak op de persconferentie in Milaan over spijt en over respect, maar viel op cruciale momenten door de mand. Primaire reacties die aangaven dat hij niets is veran derd. Een jongen die in amper twee jaar tijd zijn gevoel voor ver houdingen heeft verloren." Dennis de Nooijer, spits van Sparta: „Ik vind het raar dat hij zo in de verdediging is gegaan. Dat maakt 't misschien weer twij felachtig. Maar ik heb er geen moeite mee als hij wordt geselec teerd. Dat moet losstaan van zijn privé-leven. Als hij in vorm is moet hij voor Oranje spelen. Ie dereen maakt wel eens een fout. Er wordt hier weer van alles bijge haald, typisch Nederlands." Guus Hiddink, bondscoach: „Ik hoef nu nog geen antwoord te ge ven op de vraag of Kluivert wel of niet wordt opgenomen in de selec tie, pas op 2 september maak ik de groep spelers bekend." Door Sjoerd Bootsma Verden Eén kleine hakkel, één kleine fout over drie da gen topsport. Een kloof van slechts tweetiende procent. Dat betekende in de ogen van de internationale jury opnieuw het verschil tussen Isabell Werth en Anky van Grunsven. Dat maakte weer het onderscheid tussen goud en zilver. Na het EK 1995 en de Olympische Spelen 1996 boog de Gemertse amazone tijdens het EK dressuur in Yerden voor de derde maal voor haar eeuwige rivale. Scheepsrecht bleek niet aan Anky van Grunsven niet besteed, of ge gund. De jury hield Werth in het zadel. Haar Brabantse opponents was op het evenement nabij Bre men gewoon de beste. Uiteraard vooral door haar paard Bonfire, de 14-jarige Hannoveraanse ruin, het zich in de drie proeven van zijn beste kant zien. In de Grand Prix werd de combi natie op de juiste waarde geschat. Daarna ging het mis. Althans, in de ogen van de deskundigen. Een misrekening in de Grand Prix Special werd Van Grunsven zater dag fataal. Eén foutje aan het be gin van de oefening om de twee passen. Geen onoverkomelijk probleem, ook niet in de ogen van de duizenden op de tribune. De betoverende schreden van het paard deden de Duitsers geloven dat de Nederlandse weer een klap had uitgedeeld. De tegenvallende cijfers op het scorebord ontlokten zelfs daar een fluitconcert. Ook bondscoach Jürgen Koschel, de Duitse bondscoach van Neder land, tuitte de lippen om zijn on genoegen kenbaar te merken. De sympathieke Hamburger viel even uit zijn rol. Zo veel onbegrip en onrecht, dat kon hij niet ver dragen. „Snappen ze het dan niet? Op deze manier wordt de sport kapot gemaakt!" mopperde hij in de richting van de jury. O ok Anky van Grunsven werd het allemaal iets te veel. Een dag eer der had ze nog geroepen dat alle emoties onder controle waren. Voor de NOS-radio riep ze na het horen van de uitslag: „Die is gek," doelend op voorzitter Eric Lette. Het Zweedse jurylid had de ama zone immers op plaats vier neer gezet. Toevallig hoorde meneer Withages, de echtgenoot van het Ankyvan Grunsven ver bijt met een flesje fris !n het gras haar zilveren me dallleop het EK dressuur fn het Duitse Verden. Het goud ging tot haar grote te leurstelling naar de Duit se Isabell Werth. FotoJacoü Melissen - Belgische deel van het beoorde- lingsko-ns, het interview op de ra dio. Hijakte de telefoon en belde zijn vrouw in Verden. In de daar opvolgende commotie dreigde voor Van Grunsven de gele kaart. De waarschuwing bleef uit, omdat het Nederlandse jurylid Jan Pee- ters de juiste uitleg gaf aan de uit spraak van de amazone. Beledi gend was die niet bedoeld. Toon De toon voor de finaledag was wel gezet. Anky van Grunsven moest boven zichzelf uitstijgen in de af sluitende kür op muziek. En dat wederom als laatste deelnemer. Met een score van 82.59 procent l egde Isabell Werth met Gigolo de druk bij haar opponente. Die to verde wederom een grootse proef uit haar hoed, onvoldoende ge noeg volgens haar beoordelaars. „Een klap?" vroeg Van Grunsven, „ach, na een zoveelste tik ben je al een beetje murw. Bonfire heeft drie dagen achtereen optimaal ge presteerd. Meer dan dit kan ik niet verwachten. Zaterdag viel de beslissing. Als ik toen gewonnen h adwas het allemaal gemakkelij ker geweest. Eén kleine fout in drie dagen. Die heeft mij de das Een misrekening die de Gemertse wel heel zwaar werd aangere kend. In Verden werd eens te meer bewezen dat jurysport voor al worden gevoed door subjectie ve, soms nationalistische gevoe lens. „Nationalisme?" reageerde voorzitter Eric Lette, „daar waken wij juist voor. Al mijn collega's ge ven cijfers naar eer en geweten. Niemand beoordeelt met enige voorkeur. Regelmatig nemen we de zaken goed met elkaar door. Op die manier proberen we zoveel mogelijk op één lijn te blijven zit ten. Een supervisor is dan ook niet nodig. Nee, het gaat prima zo." Vreemde curve Dat zijn cijfers en die van z'n Duitse collega Heinz Schütte bij het aanschouwen van de Neder landse combinatie juist een vreemde curve maakten, moet de Zweed toch niet zijn ontgaan. Hij maakte niet mee dat Isabell Werth en Anky van Grunsven elkaar in de haren vlogen tijdens de afsluitende persconferentie. Het begon over jury-oordelen. Het eindigde met de opmerking van Werth, aldus Van Grunsvens trai ner Sjef Janssen, 'Bonfire is op'. Zoals Jürgen Koschel al zei: „De jury maakt de sport kapot." Wordt deze week vervolgd tijdens het CHIO in Rotterdam, waar de bei de kemphanen opnieuw concur rentenzijn. Ein dstand EK dressuur. 1 Werth (Dui) Nobilis Gigolo 234,20 pro cent, 2, Van Grunsven (Ned) Gestion Bonfi re 233,98, 3 Rehbein (Dui) DonnerhaU 223,67, 4 Capellmann (Dm) Graeioso 223,67, 5 Nathhorst (Zwe) Walk on Top 220,97,6. Salzgeber (Dui) Rusty 219,57,1. Sven Rothenberger (Ned) Jonggor's Wey den 212.15, Bontje (Ned) Olympic Ge* stion Silvano 210,15,9. Kyrklund (Fm) Fly- inge Arairal 209,33, 10. Otto-Crepin (Fra) Lucky Lord 205,83, Grand Prix Special; 1. Werth (Dui) Nobtks Gigolo 1672 punten, 2, Van Grunsven (Ned) Gestion Bonfire 1645,3. Capellmann (Dui) Graeioso 1609, 4 Salzgeber (Dui) Rusty 1571,5 Rehbetn (Dui) DonnerhaU 1570,6. Nathhorst (Zwe) Walk on Top 1558,?,Bont- je (Ned) Olympic Gestion Silvano 1511,8. Sven Rothenberger (Ned) Jonggor's Wey den 1496,9 Kyrklund (Fin) Flyinge Amiral 2485,10. Rambla (Spa) Evento 1471. Kür 1. Werth 82,59 procent, 2 Van Gruns ven 81,99,3. Rehbein 77,89, 4. Nathhorst 77,34, 5. Capellmann 75,87, 6, Salzgeber 74,86,1 Sven Rothenberger 72,21,8. Bontje 72,11, 9. Kyrklund 72,10, 10. OttoCrepin (Fra) Lucky Lord 71,54. „Ik had 't al lang zo zien aan- "komen. Bet is bij hem uit het oog, uit het hart Dat ts niet '"professioneel, dal is het gebrek - aan fatsoen ten opzichte van de 'mensen die hem zo enorm ge holpen hebben. Ed verweet de groep bepaalde dingen, maar zelf was hij er ook niet als er collectief iets moest gebeuren. Een sponsordingetje, een etent je met de jongens of een prijs- uitreiking bij Radio Rijnmond. DeGoey haakte altijdals eerste Pim Doesburg over Ed de Go- ^eyiude Volkskrant ^.Misschien toas John Metgod zoel de beste aanvoerder voor Hij was als mens zeer ge schikt. Dat tras John. de Wolf mindermaar hij icas op het véld beter in zijn élement" De nieuwe Feyenoord-aan voerder Henk Fraser tegen het ANP. ,Jk ben blij dat AZ nu toet een trainer heeft die zo eerlijk is als goud. Ik ben totaal afgeknapt op Theo Vonk, zéker nadat ik las dat hij meeprofiteert uan transfers. Ik van dat verschrik kelijk en ben daarover diep te leurgesteld Hugo Hovenkamp, assistent van Van Hanegem bij AZ „We toeten niet waar het huidi ge PSV internationaal staat. Maar ik kijk liever nationaall Feyenoord en Ajax hebben zich versterkt, maar PSV is niet 'zwakker geworden. Dick Advocaat in de Tele- - graaf Peter Houtman, oud-spits van o.m. Feyenoord, FC Groningen, Sparta en Excelsior, had een aardige 'pegel' in de benen. Zijn zoon Mike, 13 jaar, treedt kennelijk in zijn vaders voetsporen. Houtman junior won tijdens een open dag van RKC het publieksonderdeel schieten op 'dikke Bertha', waarbij de schotkracht van voetballers wordt ge meten. De hoofdprijs was... een seizoen kaartvoor RKC. Houtman: „Daar ben ik mooi mee. RKC heeft tegenwoordig best een aardig stadion, maar om nu elke veertien dagen met m'n zoon naar Waal wijk te rijden..." Ray Clarke, Sparta's vermaarde spits uit een nog niet zo lang vervlogen verle den, was zaterdagavond even terug op het KasteeL De van Mansfield Town af komstige spits, die in 1976 voor vier ton werd gehaald, speelde in de twee seizoe nen die hij uitkwam voor Sparta 65 wed strijden, waarin hij tot 35 treffers kwam. Na twee jaar werd hij voor, negen ton verkocht aan Ajax. Later kwam hij nog uit voor Club Brugge en Newcastle Uni ted. waar hij vanwege slijtage aan de heup werd afgekeurd. De laatste jaren was hij assistent-trainer van Graeme Souness bij Southampton, waar hij ook Ulrich van Gobbel meemaakte. Sinds twee weken is hij assistent-trainer bij Covenüy City, waarvoor hij in Neder land was om te scouten. Gisteren be zocht Ray Clarke, die lovend sprak over Giovanni van Bronckhorst en vooral Kees van Wonderen („hij is een echte al- Irounder") de wedstrijd PSV-Roda JC In de Arena. Ook Adrian Heath was zaterdagavond op het Kasteel. De voormalige midden velder van het succesrijke Everton in de jaren tachtig keek. evenals Clarke, als scout met veel belangstelling naar Den nis de Nooijer. „Hij stond te geïsoleerd," vond Heath, „waardoor hij vooral in de eerste helft te weinig in balbezit kwam, Bovendien komt hij wat fysieke kracht te kort. Maar ik kom terug om hem nog eens te bekijken," liet hij trainer Hans van der Zee weten. Dennis de Nooijer: „Volgens mij is er ook dinsdag tegen Scheveningen iemand van Everton we zen kyken. Als hij slim is, moet hij woensdag terugkomen. Maar hij weet wat ik kan. En hij weet ook hoe ik er fy siek voorsta. Ja, ze blijven me volgen." Het bier in Sparta's spelershome bleek met gekoeld. Elftalleider Puck de Vries, tevens medebeheerder van het het spelershome, was vergeten de stek ker van de koeling in het stopcontact te steken. Sparta's commercieel directeur Char les van der Steene had Excelsior, ADO Den Haag en Scheveningen voorgesteld alle rangen (behalve de overdekte) voor de prijs van tien gulden tc verkopen. Al leen ADO Den Haag maakte bezwaar. Resultaat: 1250 bezoekers zaterdag avond op het Kasteel, ofwel vijftig meer dan tegen Scheveningen. Sparta's jaarlijkse rood witte-man- nendïner wordt dit jaar gehouden op maandag 27 oktober in restaurant En gels. Liefhebbers kunnen zich aanmel den bij Cocky Salters (5213469) of bij de administratie van Sparta (4151087). Feyenoord, dat het afgelopen seizoen 42 miljoen gulden omzette met een klein verlies als gevolg, investeerde vo rig seizoen 3,5 miljoen gulden in de jeugdopleiding. Dit bedrag wordt dit sei zoen verhoogd tot vier miljoen, Daarbij zuUen er op de Feyenoord Academy dit seizoen zeventig talenten in samenwer king met het Thorbecke College de com binatie school en voetbalopieidng vol gen. Cor Pot, laatstelijk trainer bij Telstar, treedt in dienst bij 'Nummer 10', het be middelingsbureau van Maarten de Vos. Daar was een vergeefse sollicitatie bij ADO Den Haag als algemeen directeur aan vooraf gegaan. Danny Blind, de oudste voetballer van de eredivisie, hoeft zich over zijn conditie nog niet veel zorgen te maken. De veteraan voelt zich fitter dan ooit, zegt hij. Een conditietest, uitgevoerd door Ajax' looptrainer Jambor, wees de ze week uit dat Blind bij de drie spelers met het meeste loopvermogen van Ajax hoort. De Zeeuw moest alleen voorrang verlenen aan Tom Sier, de winnaar, en Mario Melchiot. Hij eindigde nog vóór de gebroeders De Boer, die vierde en vijfde werden. De be trekkelijkheid van de test bleek weer in het toernooi in Spanje. In de tweede helft van het duel tegen Elche moest Sier opgeven, wegens vermoeid heidsverschijnselen. forget Shearer s. injury, here's the .biggest problem lating Newcastle today,.; how do you pronounce BRIAN PJNA5? fs&srfssxr.s H«nw. De telefonistes van Newcastle United lig gen dagelijks onder hun bureau van het la chen. De supporters slaan met hun handen op hun knieën van de pret als hij op de bank zit en in de kranten worden er hele ar tikelen aan de ex-Feyenoorder gewijd. Maar allemaal niet vanwege zijn voetbal- kunsten. 'Vergeel de blessure van Shearerhier is het grootste probleem dat Newcastle nu heeft. Hoe spreek je Brian Pinas op z'n Engels uit? Met die stevige kop pakte The Sun, Enge- lands grootste ochtendblad, afgelopen week uit. Het is ook niet makkelijk als je achternaam in het Engels simpelweg als 'penis' klinkt. Het talent uit de A-jeugd van Feyenoord, door Kenny Dalglish gecontracteerd bij de Britse topclub, begint zelf al een beetje te wennen aan de komische toestanden in En geland rond zijn persoon. Maar de suppor ters kunnen nog geen genoeg van hem krij gen. Bij zijn debuut voor Newcastle United, in een vriendschappelijk duel tegen Bradford City, riepen vrouwelijke fans vanaf de tri bune: We love you Pinas, we do'. En de har de kern van de Geordies zong: 'There's only one giant Pinas'. Als Pinas bij het eerste elf tal op de bank zit, roepen de fans massaal: 'Come on Pinas, stand up...' The Sun eindigde zijn eerste artikel met de woorden: „Pinas is a rising stat DAT GUUS HIDDINK HET initiatief heeft genomen om na te denken of Patnck Kluivert het verdient om Neder land te vertegenwoordigen m de interland tegen Belgie gelooft na tuurlijk niemand Dat is hem van hogerhand opgedragen en wie weet is hem van hogerhand ook al te kennen gegeven waarheen zijn gedachten moeten leiden en dan hoefik u niet zeggen waarheen dat is. U maakt mij met wijs dat een voetbaltrainer by het selecteren van een groep uitverkorenen laat meewegen dat een speler schul dig is aan een dodelijk auto-onge luk. Ook met dat hij in opspraak is geraakt door die aanranding en zeker niet nu tijdens het uitplui zen van de waarheid nog steeds niet bewezen is wie er nu liegt, Kluivert of dat meisje. Als u vindt dat een uitverkiezing in Oranje tevens een bewijs is van goed gedrag en dat het spelen in het Nederlands elftal voorname lijk een eer is, dus los van arbeids voorwaarden een gunst die men verwerven moet, dan kan ik me er iets bij voorstellen Maar er is geen moderne gladiator meer die zich realiseert dat hij het shirt draagt in naam van de koningin. Ze kennen niet eens het volks lied. Zelfs de KNVB lapt het pre dikaat koninklijk aan zijn laars door in het embleem met die leeuw het logo van Nike te verwe ven. Oranje is een 100%-bednjf en daarmee het speerpunt van de commercie. De vraag of Patrick Kluivert vol doet aan de basisvoorwaarden van een fatsoenlijke burger is bo vendien mosterd na de maaltijd. Ajax liet hem zelfs al met het tweede elftal meespelen op de dag dat het slachtoffer van het auto ongeluk begraven werd. Nota be ne op dezelfde dag dat Kluivert werd bekeurd omdat hij nu weer door rood was gereden Boven dien deelde zijn moeder die avond op de tribune koekjes uit en dat lieg ik niet, want ik zat er zelf. Het waren zelfgebakken koekjes, haar eigen merk. Er ritselde een zakje. Zelfs Louis van Gaal deed er een greep in en ik heb nooit ergens van hem gelezen dat het een bij smaak had. Waarmee ik maar wil aangeven dat het tijdstip waarop nu ook de KNVB zich ineens gaat afvragen of het wel of geen maatregelen moet nemen wel erg aan de late kant is. Als men hem een gevoeli ge draai om z'n oren had willen geven, had men dat meteen na dat auto-ongeluk moeten doen. Daar stond zijn schuld vast. En niet nu in een fase waarin nog altijd niet bewezen is wat er zich nu recente lijk weer precies in die slaapka mer heeft afgespeeld. Want ook ik hou tot het laatst toe de mogelijk heid overeind dat het meisje haar volle medewerking heeft ver leend. Te meer omdat ze wel erg snel naar het belazerblad Privé is gelopen. Daarom is het verwerpelijk dat men de twijfels van Guus Hiddink openbaar heeft gemaakt. Dit geeft alleen maar voer aan de dommen. Als Kluivert namelijk bij nader inzien wel wordt gese lecteerd, is op de tribunes het hek van de dam. Of het moet zo zijn dat de twijfels van Hiddink opzet telijk aan de grote klok zijn ge hangen in de hoop en verwach ting dat Kluivert onder de druk van de omstandigheden zelf van Oranje afziet. Datzou ik helemaal the bloody limit vinden. Manchester United is nog niet helemaal van Eric Cantona af. De Franse vedette claimt een bedrag van 2,5 miljoen gulden van zijn voormalige club. Hij eist dat geld voor de lucratieve verkoop van het shirt met zijn naam en zijn rugnummer zeven erop. Tijdens het dienstverband van 4,5 jaar van Cantona bij de Mancunians zijn vele tienduizenden tricots van 'Crazy Eric' aan de man ge bracht. Het bestuur van de Engelse kam pioen heeft de verkoop van Canto- na-artikelen met ingang v<m 31 juli stopgezet. De begaafde aan valler trok zich aan het einde van vorig seizoen verrassend terug uit de voetballerij. Manchester Uni ted wil hem op 13 september in de thuiswedstrijd tegen West Ham officieel uitluiden. Cantona heeft nog niet op de uitnodiging gerea geerd.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4