13 n Aantal coffeeshops reduceert zichzelf Samsonitë ÜP COLLECTION uMSSM Zwembad kost gemeente minder rente, maar meer subsidie AGAGE KBO bestaat veertig jaar ■m /-y% rj&ïï* $i c Willen we nieuwe wethouders? Info over borstvoeding Knotgroep zoekt vrijwilligers Open Vrjjwilligersdag P!ay-in voor de jeugd 'De Vrolijke Keuken' Muziek bij IVN Castelijn Beerens My Lady Lederwaren Natuurweekend ®nda Rotterdams Dagblad Donderdag 18 september 1997 J-0^" De barometer duidt op 'veranderlijk' weer, want de verkiezingen ko men eraan, dus de koorts begint nu al PvdA-raadsleden springen op- de bres voor karatevereniging De Rijzende Zon, dat is één van de voortekenen. Kijk er niet van op als straks het CDA op de barricaden gaat voor de Spaland Ruiters, en de WD een dansje gaat wagen in de salon van Wim de Haan. Volgens de barometer zit 't nu eenmaal m de lucht: de politici willen rake klappen uitdelen, hun slag slaan (karate) Ze staan te trappelen om in de nieuwe gemeenteraad te komen (paardensport). En ze benutten de verkiezingscampagne voor een stevige twist (danssalon). Kortom, de kandidaten gaan zich weer on der ons gewone mensen mengen. Een geschikt moment om er terloops even op te wijzen dat de sefaiet- sportvereniging.aan de Lange Haven nog een leuke donatie van het CDA tegoed heeft. Ik moest denken aan Brunssum. Dat gemeentebestuur daar doet er alles aan zich in de nesten te werken, de vergaderingen komen zelfs live op televisie, maar een geïnterviewde inwoner zei: „Politiek? Niks mee temaken." En zo zal de gemiddelde Schiedammer de komende verkiezingspe- riodeook wel ervaren. Kandidatenlijsten? Verkiezingsprogramma's? jMeneer Kegel, ze kunnen me de bout hachelen" -dat soort antwoor den krijg ik als ik de doorsnee-nieuwsgierigheid peil. Laten we een voorschotje nemen op al het schoons dat komen gaat: zijn er naast de zittende wethouders nog andere geschikte geschikte figuren voor zo'n post? Wie de politiek bovenmodaal volgt, weet on geveer wel wat we hebben aan Aad Wiegman, Luub Hafkamp, Ariri Reijnhout en Bart de Leede. Je kunt af en toe je twijfels hebben, maar zijn er betere? Bij de PvdAlopen Menno Siljée en Maarten Reu- derink zich warm, en ik wil ze best het voordeel van de twijfel geven, maar waaruit blijkt dat ze beter zijn dan Wiegman? En moet Reijn hout worden ingewisseld voor D66'ers als Marcel Houtkamp of Vin cent Broeke? Helemaal niet gezegd dat dat voor de actieve organisa ties in de wijken een verbetering is. Hoezo dan? Bij de "WD wordt Will van Wijk als serieuze opvolger van Halkamp gezien. Ik weet het niet, hoor. Ben ik eindelijk, ten lange leste, aan de altijd ambtenaar gebleven Hafkamp gaan wennen en dan zul Je het beleven dat Van Wijk weer jarenlang al diezelfde beginnersfouten gaat maken, eenmaal wethouder zijnde. Jos Poolman, Bea Oomens, Bennie Hagen - in plaats van De Leede? Poolman verstaan we amper, van Hagen worden de ambtenaren gil lend gek (zegt ze zelf, ze gaat er prat op) en Oomens hoorde ik zater dag Kluphuis Oost openen met de woorden dat ze de wijkbewoners heeft leren kennen als kritische, mondige mensen, en dan denk ik: wat een geslijm, kryg gauw de rambam. Negen-tiende van Oost be moeit zich nooit ergens mee. O, het CDA is er nog. Dat maakt alleen een kansje op een wethou derszetel als ze Daan Baart of Nanda Gelderblom-Hupse terughalen. En types zoals Theo Schoenmakers en Henk Metaal moeten vooral in de oppositie blijven, dus Schiedammers, kies ze, maar met mate, en laat Arie van Loenen voorn! zijn nuttige werk blijven doen met het plechtig openen van nieuwe biljarttafels bij de ANBO-dub De Krom me Keu, zo is er straks voor iedereen een plekkie. Willen we nieuwe wethouders? Ik zou geen ouwe schoenen weggooi en voor je nieuwe hebt, en denkt u dat er in de luiste gemeenteraad van na de oorlog echte talenten zitten? Hebben we dat de laatste ja ren ergens aan gemerkt? Ja, nu de barometer op Veranderlijk' staat, zorgen ze wel dat we in eens hun voornamen leren spellen. Ze doen weer allemaal popi-jopi. KOR KEGEL Belangstellenden kunnen zich nog tot 19 september aanmelden voor de reeks van drie informatieavon den over borstvoeding van de vereniging Borstvoe ding Natuurlijk en worden gehouden op de maanda gen 22 en 29 September en 6 oktober, van 20.00 tot 22.00 uur. Deelname kost tien gulden voor drie avon den. Aanmelden bij L. van Scheijndel, telefoon 4700860. Door Jan Rozendaal Schiedam Schiedam telt elf coffeeshops binnen de gemeentegrens. In tien daarvan wordt ook alcohol geschon ken. En dat mag met ingang van 1 februari volgende jaar niet meer. Hoewel er in Schiedam 'geen sys tematische klachten over canna- bisverkooppunten bekend zyn', moeten de strengere richtlijnen die Justitie heeft uitgezet, worden gevolgd. En rouwig is het stads kantoor daarover met. Want de coffeeshops geven 'een negatieve beeldvorming'. Bovendien dient Schiedam zich wel aan te sluiten bij het eerder dit jaar vastgestelde beleid in Rotterdam, om overloop van de buren tegen te gaan. Dat Justitie de touwtjes wat strak ker aantrekt, heeft vooral te ma ken met de behoefte aan wat meer duidelijkheid. Aan de ene kant is het bezit en de handel in (soft-) drugs verboden, maar anderzijds wordt het bezit voor eigen gebruik en kleinschalige handel strafrech telijk (al twintig jaar) gedoogd. Hoewel Nederland vanuit de hele wereld complimenten krijgt voor het gevoerde drugsbeleid -de scheiding van hard- en soft drugs- kleven er ook nadelen aan. Die uiten zich vooral op lokaal ni veau door de overlast ervan. En het probleem dat burgemeesters hadden is dat het illegale karakter van de cannabisverkoop, het re gulieren van de sector m de weg stond. Want: je kunt als overheid immers geen vergunning verle nen voor iets wat by wet verboden is. Dat betekent weer dat als een coffeeshop zich niet aan de regels houdt, er ook geen vergunning is om m te nemen. Klachten Ondanks dat het in Schiedam geen klachten regent over de cof feeshops, schrijft ook Scheeres behoefte te hebben aan 'meer dui delijkheid' over de grenzen waar binnen de exploitanten hun gang kunnen gaan. Daarbij is uit juris prudentie duidelyk geworden dat naarmate de regels helderder zijn, de rechter de gemeenten steunt. Behalve een hoop jundisch-tech- msche regels, waann staat wie - burgemeester of officier van jus titie - is belast met het toezien op het naleven van welke regels, staan de uitgangspunten van het Schiedamse beleid erin. De be langrijkste zijn dat het aantal cof feeshops gelijk blijft en er een scheiding tussen alcoholschen- kende en cannabisverkopende horeca komt. De belangrijkste redenen voor die scheiding zijn dat het makkelij ker controleren is en het bevor dert dat een beperkter publiek met softdrugs wordt geconfron teerd. Het verkopen van eet- en non-alcoholische drinkwaren mag wel. Verder moet een coffee shop vanaf de openbare weg her kenbaar en bereikbaar zijn. Voor komen moet worden dat in een hoekje of een achterafgelegen zaaltje van een horecabedrijf of een ander gebouw, een coffee shop wordt geëxploiteerd, aldus de nota. Omdat coffeeshops 'ook een sociale functie' vervullen en uit het oogpunt van uniformiteit blijven de openings- en sluitings tijden gelijk aan die van de overi ge horeca. Vergunning Door van de exploitant een ver gunning te eisen, krijgt de ge meente dus meer invloed op de coffeeshops. Dat begint al met de mogelijkheid die de burgemees ter heeft om een vergunning te weigeren. Hij kan dat doen als hij vindt dat de openbare orde gevaar loopt of het woon- en leefklimaat nadelig wordt beïnvloed. Kleme overtredingen van de voor waarden in de vergunning leiden niet meteen tot sluiting van de coffeeshop. Een keertje te lang open leidt een eerste keer tot een waarschuwing. Bij de tweede keer kan de burgemeester een sluiting van één tot drie maanden opleg gen. De volgende keer wordt de vergunning ingetrokken en wor den de deuren voor een jaar dicht getimmerd. Maar bij zwaardere overtredingen - jongeren als klanten of te grote voorraad- kunnen stappen wor den overgeslagen en als er hard drugs wordt verhandeld doet de burgemeester de coffeeshop met een op slot. Hoewel de gemeente als beleid heeft gesteld dat het aantal cof feeshops op het huidige blijft, omdat verkoop van hasj op straat of vanuit huizen 'ongewenst' is, verwacht het stadskantoor dat het strengere beleid automatisch tot een reductie leidt. Een flink aan tal kiest er vermoedelijk voor om de bierpomp open te houden en - in elk geval legaal - geen canna bis meer te verkopen. De gemeenteraad praat in okto ber over het Schiedamse coffee- shopbeleid. Schiedam De Knotgroep Schiedam zoekt voor de komende winterperiode vrijwillige enthou siastelingen die het leuk vinden om eens in de veertien dagen op zaterdagmorgen op sfeervolle plekken in Schiedam een paar uur wilgen te knotten. Door het knotten van de wilgen wordt het Oeroude landschaps beeld van sloten met daarlangs de wilgen in stand gehouden. Ook blijven de bomen gezond door re gelmatig oude takken af te zagen en jonge te laten staan. De knot wilgen vallen zo minder snel ten prooi aan de 'watermerkziekte' en het behoedt ze van uitscheuren als gevolg van een te zware pruik van wilgentakken. Momenteel zijn zo'n vijftien men sen actief m de Knotgroep van Schiedam. Hun thuisbasis is voor lichtingscentrum De Groene Raat aan de Harreweg 19, Hier van daan wordt eens in de twee weken op zaterdag tussen 9.00 en 9.30 uur verzameld om naar de knot- plek te trekken. De eerste knot- dag van het komend seizoen is op 27 september. Wie belangstelling heeft, kan zich opgeven bij Chris Vermaat, telefoon 4714897. Aansluitend op de landelijke actie is vrijdag in ver- pleeg- en reactiveringscentrum DrieMaasStede aan de Voorberghlaan 35 een Open Vrjjwilligersdag. Wie meer wil weten over vrijwilligerswerk ten behoeve van oudere en zieke mensen kan geheel vrijblijvend deze inloopochtend bezoeken. Er zijn (vrijwillige) ervaringsdeskundigen aanwezig om vragen te beantwoorden. Ook wordt informatie verstrekt over De Oproepcentrale, die actief is bij de menterende patiënten, langdurig zieken, gehandi capten en terminale patiënten thuis, in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. Belangstellenden zijn welkom tussen 10.00 en 12.00 uur. Jong aanstormend muziektalent heeft tot en met 20 september de kans zich in te schrijven voor de Piay- In van de Christelijke Muziekvereniging Harpe Da vids. Jeugdleden van alle muziekverenigingen in de leeftijd van 10 tot en met 16 jaar die tenminste een jaar een instrument bespelen of les hebben gehad, zyn van harte uitgenodigd aan deze eerste Flay-In van Harpe Davids deel te nemen. Onder leiding van dirigent A. Leer krijgen zij om 09.30 uur enkele muziekstukken uitgedeeld, die om 14.00 uur tijdens een slotconeert ten gehore zullen worden gebracht. Deelname kost tien gulden. Opge ven kan bij het secretariaat, tel. 4715959. Publiek voor dit gratis toegankelijk concert is welkom in het verenigingsgebouw De Tamboerijn aan het Nijhoff- plein in Schiedam-Noord, Vlaardingen De ANBO, de bond voor 50-plussers in Vlaardingen, begint het nieuwe verenigingsjaar vrijdagmiddag feestelijk. Leden mogen een introducé meebrengen naar Dienstencentrum De Bijenkorf aan de Reiger laan waar de bijeenkomst om 14,00 uur begint. Het programma wordt verzorgd door Huisvrouwenorkest 'De Vrolijke Keuken' uit Bleiswijk. Het repertoire be staat vooral uit Oudhollandse liedjes, afgewisseld door korte toneelstukjes. Het Intercultureel Vrouwennetwerk IVN houdt vrij dag onder leiding van zangeres en dirigente Jacque line Castro Ravelo een workshop over wereldmuziek. De bedoeling is een kooi van veie internationale stemmen te vormen. Ook vrouwen die het koor bege leiden met percussie, viool en contrabas zyn welkom. De bijeenkomst is in de kleine zaal naast het Carillon tegenover het Schuurkerktheater en begint om 20.00 uur. De entree bedraagt vijf gulden per persoon. Aanmelden bij J. Krug (5913625) of SSM (5915211). CARLTON Carlton Exclusive' SCHOENSERVICE- LEDERWAREN Koningshoek 923.21 tel. 010-5919840 Maassluis Koningshoek 923.14 tef. 010-5913243 Maassluis De schoenmaker en lederwarenspeciaiist met alles Maassluis Verlaagde rentekos ten hebben er voor gezorgd dat de gemeente Maassluis komend jaar minder geld hoeft te reserveren voor zwembad Dol-Fijn. Lag de fi nanciële steun de laatste jaren nog boven de miljoen gulden, vanaf volgend jaar verwacht men daaronder te zitten. Wel moet de gemeente extra bijspringen als het om de lopende exploitatie at. In zijn totaliteit is de begro ting van 1SS8 70.000 guiden voor deliger dan die van 1997. De grote kostenposten met be trekking tot Dol-Fijn zijn rente en afschrijving en de subsidie die de gemeente (eigenaar van het zwembad) aan de Stichting Ex ploitatie Zwembad verleent. Bij dat laatste gaat het voor 1998 om een bedrag van 497.000 gulden, 47.000 meer dan aanvankelijk be groot. Tegenover dat bedrag staat overigens wel de 370.000 gulden die de stichting aan de gemeente betaalt voor huur. J. Ph. van den Nouwelant, de ma nager van Dol-Fijn, vertelt dat het grotere exploitatietekort onder meer te maken heeft met een aan tal verenigingen dat is vertrok ken. „VZC Waterpolo en De Wal rus uit Vlaardingen zijn naar het nieuwe zwembad De Kulk gegaan en VZC Kunstzwemmen is opge? heven." Schoolzwemmen Ook het beknibbelen op het schoolzwemmen met ingang van augustus volgend jaar gaat het zwembad geld kosten, verwacht Van den Nouwelant. Wethouder L. Wesenhagen-Kaste- lein denkt dat dit mee zal vallen. „De bezuiniging op het school zwemmen betreft een aantal pos ten. Er zit bijvoorbeeld ook een stukje vervoerskosten in. Het zwembad zal minder geld krijgen, maar ze hebben dan ook minder kosten." Voor het dan nog overge bleven -ook door Wesenhagen verwachte- tekort zal de stich ting die het zwembad beheert met een voorstel moeten komen, vindt de wethouder. Manager Van den Nouwelant maakt duidelijk hier zyn best voor te doen, maar ziet zich voor een moeilijke opgave gesteld. 2o is er de afgelopen jaren al het no dige bezuinigd op bijvoorbeeld de energiekosten. „De techniek is steeds verder ontwikkeld. Wij hebben namelijk een zeer techni sche man die op allerlei manieren energie probeert te winnen." Ook het personeel is steeds effi ciënter ingedeeld, terwijl er met goedkopere krachten wordt ge werkt. Veel meer kan daar niet meer op worden bezuinigd omdat een minimum van twee badmees ters verplicht is. Een andere mogelijkheid, het or ganiseren van nieuwe activiteiten voor een nieuwe doelgroep, heeft de aandacht van Van den Nou welant, maar levert volgens hem niet al te veel op. „We hebben een disco gehad met tweehonderd man, maar daar heb je ook veel mensen voor nodig en bijvoorbeeld apparatuur. Dan le vert het nog niets op." Voor één van de laatste activiteiten, het te gen de stroom in zwemmen, geldt eigenlijk een beetje het zelfde, mijmert de manager. „Tsja... te gen de stroom in zwemmen, dat is nogal toepasselijk." Vlaardingen De Katholieke Bond van Ouderen (KBO) in Vlaardingen viert zaterdag haar veertigjarig bestaan in verzor gingshuis Drieen-Huysen. Zeker 250 leden van dè bond wonen de jubileumfestiviteiten die dag bij. De laatste jaren steeg het leden aantal van de KBO naar bijna achthonderd. Dat komt vooral doordat mensen op jongere leef tijd gepensioneerd raken en op zoek gaan naar een leuke vrije tijdsbesteding. De bond organiseert voor haar le den onder meer klaverjassen, bingo, week- en dagreizen en sin terklaas- en kerstvieringen. Naast het bieden van activiteiten op het gebied van ontspanning en bij eenkomsten over bepaalde onder werpen behartigt de bond ook de, belangen van haar oudere leden. Het koor onder leiding van diri gent Karei van Arendonk is even eens een belangrijke activiteit van de katholieke bond. De zang groep groeide uit naar 75 leden, vooral dames. Het koor heeft een speciaal jubileumnummer inge studeerd en zal dit 's middags tij dens het feest ten gehore bren gen. Ook begeleidt de groep de eucharistieviering om 10.00 uur die dag. Na de mis begint de receptie voor genGdigdeii onder wie burge meester L. W. Stam en wethouder A Kool die een toespraak zullen houden. De leden krijgen na de receptie een lunch aangeboden en wo den 's middags getrakteerd op een optreden van de Vaartland band en het Tropical Duo. Schiedam De afdeling Natuur ontwikkeling van de gemeente Schiedam viert vanwege het 15-ja- rig jubileum van de Heemtuin 't Hoefblad een natuurweekeinde voor het hele gezin. Voor jong en oud zyn er tal van bijzondere rondleidingen, speurtochten, ex cursies en doe-actïviteïten. Wethouder De Leede opent het natuunveekeinde zaterdag om 10.00 uur door het nieuwe infor matiebord en de nieuwe verbin ding tussen de Heemtuin en de Kinderboerderij in gebruik te ne men, Deelnemers aan activiteiten kunnen vanaf 13.00 uur terecht, 's Avonds om 21.00 uur is er een nachtvlinderexcursie. Zondag be gint om 10.00 uur een diavoorstel ling en een rondleiding door de moerastuin. Om 11.00 en om 14.00 uur kunnen kinderen hun hart ophalen in de kruidentuin. Zwembad Dol-fijn In Maassluis wordt volgend jaar Iets goed koper voor de gemeente, maar er blijft een hoop geld nodig. Foto Gerrit de Heus/Roel Dijkstra Donderdag 18 september SCHIEDAM Wijkcentrum Wibautplein, Oude ren inde buurt.09.00-1 L30u.DC de Woudhoek- Biljarten voor Rijn mondbokaal, 13.0ÖU. De Harg. Le- zingovericonen, 19.45u. Artoteek. Lezing over inspiratiebronnen en techniek,20.00u.Teerstoof.'Muzi kaal Entertainment', Erik Brey, 20.30u. Podium. Oorsmeer: Stich ting Jong Bejaarden, 21.OOu. Film huis. The Fngtheners, 21.00u. VLAARDINGEN DC Babberspolder. Bingo, lO.OOu. Grote kerk. Lunchconcert Aad Zoutendijk, 12.45-13.15u.Stadsge- hoorzaal. 'Anne-Marie B. zingt E. Piaf, 20.00u. HOEK VAN HOLLAND Staelduinse Bos. Wandeling oJ.v. natuurgids met thema 'Zaden en vruchten', lO.OOu. ROTTERDAM De Doelen. Gr.z. Rotterdam Phil harmonic Gergiev Festival, 20.15. Ahoy'. Toni Braxton, 20.00. Night- town, Voorrondes 12' Bratt Pack, 23.00. Schelling's.DeTunes, 19.00. RO Theater. De ziekte die jeugd heet, 20.15. Bibliotheektheater. Plotto- de laatste dagen van Alfred Hitchcock, 20.30. Luxor Theater. Annie, de musical, 19.30. Rotter damse Schouwburg. Souls on Sa le, 20.30. R festivaL diverse loca ties. Zaal de Unie. Seizoensope ning: Toekomstmuziek?, 20.30. Vrijdag 19 september SCHIEDAM DrieMaasStede. Open Vrywilli- gersdag, 10.00-12.00u. Thurlede. Optreden John Greenfield en Cis- ka, 14.0Qu. Teerstoot 'Overdrijf, Lebbis Jansen, 20.30u. Filmhuis. The Fngtheners, 21.OOu. Podium. Vrijdagavond cd's,21.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal 'Plotto - De laat ste dagen van Alfred Hitchcock' door Het Volk, 20.00u. MAASSLUIS Kleine zaal naast Carillon. Work shop wereldmuziek, 20,0Qu. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Mimic' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cine rama 2: 'Absolute Power' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Cine rama 3: 'City of Industry* (16) dag.13,15-16-18.45-21.30. Cine rama 4: 'AnacondA'(16)dag.l3.15- .21.30. 'Marvin's Room'(al) dag.16- 18.45. Cinerama 5: 'Speed 2: Crui se control' (12) dag.18.45-21.30; do- -vr.ma.di. ook 13.15-16. Imax Theater: 'Super Speedway1 (al) dag. (beh.ma.) 14-16-20,45, ma. al leen 20.45. 'Ring of Fire' (al) dag. (beh.ma.) 15, za.zo. ook 13. Men in Black'(12) dag. 18.50; zam ook 17. 'Absolute Power' Ü6) dag.21.50. 'Microcosmos' (al) za.zo. 11.30. Lantaren 1: 'Career Girls' (16)dag, 20-22; niet op ma. 22. Venster 2: Tienerverzet in de jaren negentig: Totally F*MEd Up do. 19.30;'Pink Slip' do. 21.30; 'My own private Ida ho' vr.19.30; 'Naked Youth' vr.21.30; - 'Muriels Wedding' za,19.3Q; 'Go Fish'za.21.30; 'Nord' zo. 19.30;'Cheb'zo.21.30;'Three be wildered peaople in the night' ma. 19.30; The Cement Garden' ma.21,30; Young Soul Rebels' di.19.30; 'Fresh' di.21,30; 'Kids' wo.19.30; 'Salto alVacio' wo.21.30. Venster 3: 'Broos' (16) dag.20-22. Venster 4: 'Floating life' (16) dag. 20-22. Lumière 1: 'Nothingto Lose' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 2: Turks Fruit' (16) dag.13.15-16-18.45-2l.30. Lumière 3: 'Conspiracy Theory' (12) dag.18.15-21.15; do.vr.ma.di. ook 12.15-15.15. Lumière 4:'Batman Robin' (12) dag. 12.15-15.15-18,15- 21.15. 'De Jurk'(al) zo. 10.30. Rexa- ne: 'Jong en op drift' (18) do. t/mzo. 'Intiem gefluister' ma. t/m wo. Pa- thé:'Face/Off(16)dag. 11.35-14.30- 18.05-21.20; za. 11.55 ipv 11.35. 'Smilla's Sense of Snow* (12) dag.ll.50-15.40-18.20-21. 'Addic ted to Love' (al) dag. 16.30-18.50- 21.30; do.vr.ma.di. ook 11.10-14. 'Nothing to lose' (al) dag.ll.20-14r 16.30-19-21.40. 'Bean, The Ultima te Disaster Movie' (al) dag. 11.10- 13.29-15.30-17.40-19.50-22; di. ver valt 22. 'Men In Black' (12) dag. 11.30-14.10-16.40-19.20-21.50.'Con- spiracy Theory' (12) dag. 15.20- 18.15-21.10; do.vr.ma.di. ook 11.40. "Moord in Casa Blanca' (16) di. 21.45. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'The Lost World' (16) VT.za.00.15. Lumière 2: 'Face/Off (16) vr.za.00.15. Lumière 3: 'Conspi racy Theory' (16) vr.za.0Q. 15. Lu mière 4: 'Nothing to Lose' (16) vr.za.00.15. Kmdermatinees; Cinerama 5: '101 Echte Dalmatiërs' (al) za- zo.wo.13.15-16. Lumière 3: 'Lady en de Vagebond' (al) za- j:o.wo.13. 15-16.Pathé: 'Lady en de Vagebond' (al) za.ZQ.wo.ll.2G- 13.10. 'Fly Away Home' (ai) za- .zo.wo.ll.lQ-14.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3