21F h Sterk Neptunus onthoofdt koploper Broederliefde zegeviert in burenruzie 'Met Sinterklaas op de bank zou Xerxes ook hebben gewonnen' Germinal troeft Aeolus op inzet af MS- "(v f-. ir. v ;;v'v. •- Forse tikFeyenoord Puntverlies Leonidas DFIZ op dreef Piet van Veen kan lachen Arm Steeds Hooger Noorderkwartier: bijna Rotterdams Dagblad Maandag 13 oktober 1997 Ibor FA Voortmeijer -v: Rotterdam Ontspannen, met de handen om zijn ach terhoofd gevouwen, zat Wim Schouten op een bank in de kleedkamer. Al weken roept de trainer van Neptunus dat hij over een goede ploeg be schikt, al weken roept hij dat HSt geluk ontbreekt. En na elke tegenvaller vertelde hij de1 criticasters weer, dat het echt wel goed zou komen met zijn ploeg. Net op het mo ment dat Neptunus in de ge varenzone was beland, snoer- dè. Schouten iedereen de mond. De collectief zeer ster kt drietanders onthoofden koploper TONEGIDO in een böéiende wedstrijd met bij vlagen oogstrelend voetbal: ^oewel ik geen koploper heb ge zien, is na vandaag toch wel dui delijk geworden dat wij een aan winst zijn voor de hoofdklasse," vjawoordde Schouten zijn blijd schap. „We hebben verdiend ge wonnen. De treffer van Amilcar was het hoogtepunt, maar ik moet mijn gehele ploeg een eompli- ment geven voor het vertoonde speL" Zijn TONEGIDO-collega Wim Schaap kreeg nauwelijks een goéd woordje voor Neptunus over zijp lippen. De tweede competitie nederlaag, waardoor zijn team de koppositie verspeelde aan het duo DW/AFC'34, was volgens hem niet nodig geweest. „Het enige dó,elpunt was het gevolg van een dekkingsfout en het zwakke spel een kwestie van gebrek aan scherpte." Ito had Schaap gesierd als hij ha3 toegegeven dat Neptunus na een wat krampachtig begin ge woon erg goed speelde en 'zijn' v rrt'N' v-a ;*>-."-TV -"S J, - - Neptunus- doelman Mar co van Krevel regeert in zijn strafschop gebied. Foto Cor Vos TONEGIDO op alle fronten klop gaf. Zeker, de Voorburgers dolven nogal eens het onderspit in de persoonlijke duels, maar ook dat was een verdienste van de gasthe ren die een geweldige inzet ten toonspreidden. De Neptunianen lieten bovendien in balbezit zien het niet alleen maar van een toe vallige kluts of een individueel hoogstandje te moeten hebben. De Schouten-elf kon op veel meer gevaarlijke momenten terugzien dan de gasten, die pas dreigend werden nadat ze op achterstand waren gezet. Toch slaagden de Rotterdammers er pas halverwe ge de eerste helft in enige druk uit te oefenen. Tot die tijd was het ini tiatief aan TONEGIDO, met name aan de balvaardige 'spitsjes' Ma- jid Darrazi en Mohammed Bou- layonne, die in de belangstelling staat van ADO Den Haag. Nep tunus werd weliswaar ingesnoerd op eigen helft, maar de goed kee pende Marco van Krevel werd in die fase nauwelijks op de proef ge steld. Schouten, die had geconstateerd dat op de rechterflank zeeen van ruimte open lagen omdat het Voorburgse 'gevaar' Harry de Haas naar het midden trok, bracht na een half uurtje Rob Prins in ten koste van mandekker Bobby Radojevic. Na een kleine reorganisatie - Quenen van Suy- lekom werd naar de vleugel gedi rigeerd - kroop Neptunus uit z'n schulp. En hoe! Binnen de kortste keren dicteerden de gastheren de strijd. De rappe Amilcar dos Santos dook voor de rust tweemaal vrij op voor het TONEGIDO-doel. In de 27ste minuut pegelde Dos Santos na een fraaie één-twee met Richard Kloeg over de lat en elf minuten later besliste de uitstekend kee pende Lemmy Stevens (ex-Spar- ta) het duel met de spits in zijn voordeel. Ook Van Suylekom en Xloeg mochten in die sterke fase van Neptunus niet klagen over doelrijpe kansen, maar hadden pech bij de afronding. Geduldig In de tweede helft bleef de thuis club geduldigzoeken naar nieuwe mogelijkheden om de TONEGI- DO-goalie te verschalken. De bes te deed zich voor in de 63ste mi nuut. Dos Santos sneed op een pass van Rob Prins scherp naar binnen en op het vlammende schot vanuit een halve omhaal moest zelfs Stevens het antwoord schuldig blijven: 1-0. Met de overwinning in het zicht, sloop er in het laatste kwartier enige onrust in de ploeg en voor Marco van Krevel en co was het toen even alle hens aan dek. De stoere Neptunus-defensie hield tijdens het spervuur aan hoge bal len in het strafschopgebied het hoofd echter koel. Neptunus-TONEGIDO 14 (H). 63 Amil car dos Santos 1-0 Bijzonderheden: De sterk leidende arbiter Jan Deenen bekeur de Rooert Ouwendijk (Neptunus) en Mo hammed Boulayonne (TONEGIDO) met geel Neptunus: Van Krevel, Radojevic (27 Pnns), Deekman, Ouwendijk, Hull, Kusten, Van Suylekom, Urbanus, Boukhan, Dos Santos (82 Roos),Kioeg(65 Ramalho) TONEGIDO: Stevens, Schuur, Taumenl, Koerten (75 Lunenburg), Mossel; Bel (38 Krommendijk), Hamque, De Graaf (62 Timmer), Darrazi, Boulayonne, De Haas Door Rob Weeda RotterdamEr viel in de voorbije Vtëek heel wat te blauwhelmen b]$nen de zondagafdeling van Xerxes. Trainer Ton Ojers im mers, dreigde na het pak slaag dat zijn elftal vorige week kreeg van Fjüttershoek met een vertrek, maar stelde dat dreigement - evenals zijn doelstellingen - na eën gesprek met bestuur, sponsor eh'spelersgroep alsnog bij. Toch zal zelfs de royale 5-0 zege op het mutsend zwakke SVW het hu- van de ambitieuze oefen- meester niet hebben opgevrolijkt. Bij de spaarzame Gorkumse te genaanvallen immers, toonde Xerxes zich bijna alle keren de fensief kwetsbaar, terwijl de ploeg erijpassant ook verzuimde de te genstander met dubbele cijfers af te.slachten, Efêgrootste paniek aan deXerxes- weg is door de zege wellicht weer even weggeëbd. Het gerucht deed er.fzelfs de ronde dat de selectie Van Ojers op korte termijn wel- eens zou kunnen worden ver sterkt met een spits van Portuge se afkomst. Als er dan toch spe lers aan de te krappe selectie van..,J Ojers worden toegevoegd, doet 7 suikeroom Robin Bravenboer er beter aan zijn geld te besteden aan een paar sterke verdedigers. Die uitbreiding zou de selectie van Ojers oneindig meer goed doen dan de komst van een even tuele nieuwe aanvaller. De gevarenzone kwam voor Xerxes in de tweede klasse D na een reeks tegenvallende presta ties plotseling angstig dichtbijEn gezien het spel van de laatste we ken zou het elftal daar niet eens misstaan. Xerxes, dat gisteren in Dennis Put zijn beste speler ken de, beschikt weliswaar over een aantal bijzonder getalenteerde voetballers, van een (h)echt team is nog altijd geen sprake. En juist dat wilde Ojers zijn selec tie de afgelopen week op niet nus te vertane wijze nog maar eens aan het verstand peuteren. Maar alom geprezen om zijn geweldige trainingsaanpak kreeg de trainer het verwijt dat hij met zijn uit-' spraken te emotioneel reageerde. Redelijk Ojers wilde gisteren niet al te diep rcteer op die gesprekken ingaan. Hjj denkt dat de problemen in middels 'redelijk zijn opgelost'. „Ik zal niet meer zeuren," glimlachte hij. „Je kunt als trai ner een spelersgroep op een aan tal manieren duidelijk maken hoe de zaken ervoor staan. Misschien was mijn wijze niet de meest ele gante, maar wie nog de illusie heeft dat voetbal een elegante sport is, heeft het volkomen mis." „Xerxes moet leren strijden. Een wedstrijd verliezen kan altijd. Maar verliezen terwijl je niet eens de intentie hebt om daar iets te gen te doen, beschouw ik als een kwalijke zaak. Als mijn uitspra ken van de afgelopen week die in tentie kunnen bewerkstelligen, ben ik tevreden," aldus Ojers. „Doodzonde," zei hij. „Doodzonde dat er op dit moment niet meer in zit. De organisatie binnen deze club staat als een huis. Als groep mag, nee moet je sponsors en be stuur daarvoor iets teruggeven." „Maar myn doelstelling om met Xerxes te promoveren, heb ik la ten varen, ik denk niet dat die prestatie voor deze groep is weg gelegd. Handhaven acht ik het hoogst haalbare. Met een beetje geluk kunnen we misschien mee doen om een periodetitel. Maar daar houdt het echt mee op." „De wedstrijd tegen SVW onder streept die mening alleen maar," meende Ojers. „Binnen een kwar tier was de partij gespeeld. Daar na zie je meteen de zwakte van het elftal: Xerxes kan niet verde digen. Tegen SVW is dat mis schien niet zo'n punt, maar als er straks een sterke tegenstander staat, beginnen de problemen op nieuw, Deze 5-0 is lekker, maar het zegt me niets. Met Sinterklaas op de bank had Xerxes deze party ook gewonnen." Xerxes-SVW 5-0 (3-0). S Patnck Rüter 1-0, II Remco van der Linden 2-0,15 Marco van der Linden 3-0,52 Adalberto Andrade 4-0, 57 Jan Cohen 5-0 Bijzonderheden: Scheidsrechter prkens gaf geel aan Chinfi en Kros (beiden SVW) Twee keer geel was er voor Marco van der Linden (Xerxes) Xerxes: Eggelmeyer, Ramos, Eger, Andra de, Marco van der Linden, Put, Rüter, De Jong (16 Cohen), Remco van der Linden (61 Lima Lopes), Hamnv /stem, Chan You Chu{73 Bresser) SVW: SchefTers; Kros, L'-on, Euners, Hink (46 Van Arkel), Bnto, Van Hoome, Ham- xnouti (80 Lesiputti), Ahmet el Moebarak, Be),Chmfi(62 Kamal el Moebarak). [or Sjoerd Bootsma Rotterdam De status quo in de familie Dumee bleef gehand- ifd. Aan het einde van hun i moesten de gebroeders Pa- (LMO) en Rodney (Over maas) zich tevreden stellen met eei^punt: 2-2, Een uitslag waar- 'mèe beiden vrede konden heb bent Dè IJsselmondse confronta tie Raan de Smeetlandseweg was vöPinzet, maar speltechnisch van gEEfcpover gehalte. Jfêy," wist Overmaas-aanvaller Rodney Dumee, „hadden de wed strijd veel eerder moeten beslis sen. Na die een-nul voorsprong hebben we voldoende mogelijk heden gehad. Daar ligt juist ons TOQbleem. We willen het te mooi dagn, combineren te ver door," luidt een bekende klacht na de blessure voor topscorer Marcel Roodbergen. Vijf punten uit ze ven wedstrijden is voor Overmaas ook. een te magere score, Broer Patrick Dumee maakte pas naSeen uur zijn opwachting. Een qnyrillige kuitspier in het linker*, been hield de oud-speler van SW emcExcelsior aan de k, nt. „Het w£s uiterste nood dat ik alsnog nioest spelen. De trainer probeert b'y èen achterstand alles uit, We zijn nog op zoek naar de juiste for matie. We hebben met twee er met drie spitsen gespeeld. Door schorsingen en blessures hebben wook te veel wisselingen ge- fisr Waarna de broers het belangrijk ste moment van de wedstrijd be spraken. In de allerlaatste minuut girigen LMO-aanvoerder Dick vgn Elzen en Overmaas-aanvaller Robert-John van Burg in de uiter ste hoek van het strafschopgebied en-^de achterlijn een duel aan. „G^en slimme plaats om een sli- dlhg in te zetten, al was het geen strafschop," vond Patrick Dumee, LMO-aanvoerder Dick van Elzen en RoJney Dumee strijden om de bal. Foto Tied Ernst/Cor Vos „De verdediger trok zijn tegen stander wel naar beneden, zo ver tellen de jongens." haakte z'n broer in. Arbiter Clemens Govers, bezig aan zijn laatste seizoen, wees ge- dieeerd naar de stip. Salim Kusa- dasi wist met die kans wel raad: 2- 2. Toen de arbiter uit Bodegraven luttele seconden later beide for maties liet inrukken, was de ont stemming bij veel spelers van de thuisclub nog niet verdwenen De woede bleef echter binnen de mu ren van de LMO-kleedkamers. Met een overwinning zouden de gastheren ook te veel hebben ge kregen. Weliswaar opende LMO het duel met meer overtuiging, Overmaas ontpopte zich als een collectief. Michael Holleman pa reerde dan ook een aantal kansen, voordat René van de Avoird na twintig minuten wel succes had. De lange aanvaller rondde een prima combinatie met Van Burg - na een fout van Benjamin - af: 0-1. Het was direct ook het enige hoogtepunt van de eerste helft. Doortastendheid Overmaas verzuimde in het ver volg LMO definitief te slopen. Holleman toonde zijn kwaliteiten op de juiste momenten bij te slap pe inzetten van Milco den Boer en Van de Avoird. Het gebrek aan doortastendheid k -im de bezoe kers duui te staan. Zes minuten voor het einde trok Michael Ver beek opponent Martin Monster te gen de vlakte. De strafschop werd door Van Elzen onberispelijk be nut: 1-1. Vanaf dat moment moest Over maas verder achteruit. Bij spel hervattingen richtte alle aandacht zich op de lange Ronald Nossent. Van die afleidingsmanoeuvre pro fiteerde Martin Monster een mi nuut voor het emde (2-1). De pun ten leken voor LMO m de knip, maar in de slotseconden liep het toch anders. Met een middenmootposiüe voor beide clubs stellen de gebroeders Dumee zich met tevreden. „Heke lingen en OW zijn sterke tegen standers. Wij moeten daar achter kunnen eindigen," riepen de ros sige spelers in koor. LMO-Gvermaas IA (0-1). 20 Rene van de Avoird 0-1.83 Dick van Elzen (strafschop) 1-1,89 Martin Monster 2-1,90 Salim Kusa dasi (strafschop)2-2 Bijzonderheden;arbi ter Clemens Govers gaf gele kaarten aan Adem Eliboi, Michel de Mol (beiden LMO), Erwin de Pee, Marco ran de Burg, Salim Kusadasi, Marco van Kleef 'allen Over maast LMO: Holleman, Den Toom (61 Patnck Dumee). Benjamin (59 De Mol), Van Elzen, Hoekman, Eli bol, Nossent, De Winter: Monster, Brouwer (49 Van Wijtvliet), Biek- man. Overmaas: Milder, Kusadasi, Van Kleef, Verbeek, De Pee, Koenen, Rodney Dumee, Van de Burg, Den Boer; Van de Avoird (75 Wagemakers), Van Burg Door Perry Menexis Rotterdam Een partijtje voetbal, waarin tech nisch goede spelers het, opnemen tegen harde werkers wordt meestal gewonnen door laatstge noemden, De ontmoeting tussen Germinal en Ae olus was daarvan, een goed voorbeeld. De thuis club troefde gisteren de buren van de Overschie- sche Kleiweg vooral op basis van inzet af: 3-2. „Ik ben trots op die gasten/' haalde Dick Beek na afloop toch wel opgelucht adem. De trainer van Germinal roemde de inzet van zijn jonge ploeg, waarvan de gemiddelde leeftijd amper twintig jaar is. „Ze zijn gretig en hebben de hele wedstrijd gevochten voor wat zij waard zijn/' Door de winst heeft dé brigade van Beek de aan sluiting met de middenmoot behouden, Boven dien is nu al afstand genomen van de degradatie kandidaten. Germinal staat op negen punten, drie minder dan Aeolus, dat nu op de tweede plaats in de vierde klasse H staat. De jongste ploeg van de Overschiese Kleiweg liet al meteen na het eerste fluitsignaal van scheids rechter AJtf. de Wolff weten dat het zijn huid duur zou verkopen. De pupillen van Beek gunden hun tegenstanders geen moment rust en speelden in hun overijver vaak ook op andere dingen dan de bal. Maurice Hage eiste wat dat betreft de negatie ve hoodrol voor zich op. De rechtsachter had zyn handen vol aan Stef Roder, die de nodige aansla gen te verwerken kreeg. Pas nadat de arbiter Ha- ge halverwege het eerste bedrijf de gele kaart toonde, bond de verdediger in. Op dat moment leidde Germinal al met 1-0 door een treffer van Jean Paul Filius. Het doelpunt waarmee Ron Verschuuren vlak voor rust de score verdubbelde, was echter tekenend voor de wed strijd. De middenvelder jaagde een tegenstander zodanig op, dat deze de bal prompt bij hem inle verde: 2-0. Dat tweede doelpunt voelde voor het door Hans Bentzon getrainde Aeolus aan als een mokerslag. De bezoekers kwamen immers steeds beter in hun spel en voelden dat hun opponenten op hun tandvlees liepen. Dat was, gezien het energiever- sündende spel dat de Beek-^ugade opvoerde, ook logisch. Zeker, omdat de upillen van Bentzon steeds betere combinati iop de mat neerlegden. Even na de hervatting zag het er naar uit dat Aeo lus de wedstrijd toch naar zich toe zou trekken. De tweede helft speelde zich immers voor het groot ste deel op de helft van Germinal af, maar de be zoekers kwamen nooit echt dichterbij. Nog geen drie minuten nadat Barry Seheffers namens Aeo lus de aansluitingstreffer binnenschoof, vergroot te Jeroen Devilee met een fraaie lob de marge weer tot twee: 3-1. Kort daarop bepaalde John Dos Santos uit een strafschop de eindstand op 3-2 en zetten de bezoekers vergeefs een stormloop in te gen het stug verdedigende Germinal. Goed verliezer Hoewel Aeoius wel het betere van het spel liet zien, toonde Hans Bentzon zich een goed verlie zer. „Germinal heeft deze wedstrijd op basis van inzet verdiend gewonnen. De wil om te winnen was bij hun veel sterker, maar dat is bekend. Ger minal moet het vooral daar van hebben." GerminaJ-AeoIos 3-2(2-0). 13. Jean-Pau) films 1-0,41-Ron Ver schuuren 2 0,52 BiOj' Seheffers 21,55 Jeroen Dc-vRcc 2 1,59. John Dos Santos (strafschop) 3-2 Bijzonderheden: gele kaar ten voor Maunce Hage en Jean-Paul Fiïtus (Germinal) en John Dos 5antcs (Aeolus). Germinal: Van der Boogert, Hage, Ricardo Verschuuren, Lang straat, Biaauw; Lambert Verschuuren. Ron Verschuuren, Van Valen, De Neef (71 Van der Wilk), Fitius, Devilee, Aeolus: Bastemeijer, Deen, Dekker, Tiggeioven, Flokstra; Dos Santos. Van den Heuvel, Van Mil (44 Ozalbay); Scheffer, RÖder, Van der Graaff. Zondag hoofdklasse Rotterdam Sportclub Feyenoord kon de opwaartse trend van de laatste week bij Argon niet voortzetten A: Argon-SC Feyenoord 4-0 (1-0). Bas WïUemse 1-0, Syl vester Verlaan 2-0, Emanuel Sluis 3-0, Sander Beuk 4-0 De Varkenoord ers begonnen veelbelovend, maar creëer den geen kansen. Na de openingstreffer verloren de rood-witten langzaam de controle over de wedstrijd. Een zwak begin in de tweede helft was mede de oorzaak voor de vroege 2-0. De bal werd uit een corner ingekopt. Tien minuten dezelfde situatie en 3-0. De gasten gaven daarna geen kansen meer weg en een kwartier voortijd kwam de 44) op het scorebord. Zondag tweede klasse Leonidas liet by CVV Zwervers de eerste punten van het seizoen: 2-2. DRL en Spartaan'20 verloren met 4-1 bij res pectievelijk DCV en EBOH D: DCV-DRL 4-1 (2-0). Marlon Rupert! 1-0, André Corne lls se 2-0, Abderrahim Houmame 3-0, Sacha Schalier .3-1, Danny Trouwborst 4-1De Rotterdammers kwamen al na één minuut op een 1-0 achterstand, waarna ze met meer in hun spel en ritme konden komen EBOH-Spartaan'20 4-1 (1-1). Patnck Kok (strafschop) 0-1, Hans van Pelt (strafschop) i-1, DucoOppe 2-1, Brian Stolk3-l,Duco Op^ pe 4-1 Na de merkaardige 2-1 liepen de Dordtenaren ge makkelijk door. Het doelpunt kwam tot stand, nadat de spelers van Spartaan'20 werden afgeleid door een kind dat tijdens een comer het strafschopgebied overstak. CW Zwervers-Leonidas 2-2 (0-2). Rob ten Oever 0-1, Jur Oldenburg 0-2. Enk Stekelenburg 1-2, Mark van Nikke len Kuyper 2-2 De thuisploeg had veel ontzag voor de koploper, die gemotiveerd en goed spelend begon. Na de thee kwam een heel ander Leonidas op het veld, waarde Capellenaren gretig van profiteerden Zondag derde klasse DHZ haalde in de derde klasse D uit tegen het arme Al- blasserdam: 6-fl. HiON kwam in 3 C met aan spelen toe) omdat het veld van ONA was afgekeurd. Alexandna'66 en Sparta hielden elkaar in balans: 2-2. !- C: Alexandria'56-Sparta 2-2 (1-1). Michel Vermaas <hl) Dennis de Ridder 1*1, Maurice Oomens 2-1, Lotfi. Arrlj haouch 2-2. De Spartanen, die goed speelden, kwamer&a de blessuretijd opeen 2-1 achterstand, maar konden nog net op tijd één punt binnenhalen HOV-DONK 2-2 (flbftj Dion de Jong0-1, Mogtar Edrtsi 1-1 en 2-1, Menno de Joafe 2-2. Het veldoverwicht van de thuisspelende vereniging werd met in doelpunten omgezet. Vijf minuten voor tijd werd de gelijkmaker tot stand gebracht D: De Mus» schen-PFC 1-3 (l-O). Sonjai Ganpat 1-0, Peter Keereweer 1-1, Adam Chobm 1-2 en 1-3 De vogels kwamen verdiend op voorsprong. Na de gelijkmaker zakte de moed m de schoenen en liepen de bezoekers door tot 1-3. DHZ-Al- basserdam 6-0(3-0). Tony Gomes 1-0, Rafael Guuiote 2-0, Michael Leentvaar 3-0, Tony Gomes 4-0, Stefan van Mee- nen 5-0, Tony Gomes 6-0. Het onderscheid was groot. Een limousine heeft meer klasse in huis dan een skelter. Zondag vierde klasse Piet van Veen, jarenlang trainer van Schiebroek'94, haal de met Zwarte Pijl de eerste punten aan de Hazelaarweg. TOGB won met 5-1 by Steeds Volharden. Koplopeif Poortugaal verloor de eerste punten bij achtervolger Oud-Beijerland: 3-1. VOC (H) klopte EDS met 5-1terwijl CW met 6-0 over Sporting LodewvjkPipnierswar te. D: VFC-HWD 2-2 (0-1). Ronald Frehé 0-1, Martinif Q-2, Pascal Bos 1-2, Bert van Saus 2-2. HWD ging na d* 1-2 in hetzelfde tempo spelen als VFC, waardoor de Vlai din gers terug in de wedstrijd konden komen. F: SV Ommoord-Excelsior Rotterdam 1-1 (1-0). Leon Versnel l-O, Gregory Blinker 1-1. Ommoord kon na de thee het spelbeeld van de eerste helft niet vasthouden; Verder dan de 1-1 kwamen de rood-zwarten echter niet. Schiebroek'94-Zwarte Pyl 2-3 (2-3). Henk Weekers 0-1, Michael Loendersloot 1-1, Zohair Hasnoam 1-2, Ene Schreuder 1-3, Ronald Schouten 2-3. Piet van Veen, oudi trainer van de thuisclub, was blij met deze zege voof Zwarte Pyl. De wind zorgde voor een rommelige wed strijd Antibarbari-GLZ 3-4 (1*1). Seref Akansel 0-1, Frank Fraza 1-1, Dennis Duykers 2-1, Julian Duivensteyn 3-1, Seref Akansel 3-2 en 3-3, Turkay Kinmaz 3-4. On danks een rode kaart na tien minuten spelen voor Sa mi Ketin (GLZ), wisten de bezoekers de wedstrijd toch nog naar eigen hand te zetten. Soccer Boys-SMV Hillegers- berg 3-5 (0-1). Marry van Zichem 6-1 en 0-2, Raymond Zwarteveld 1-2, Jeroen den Butter 1-3, Faran Ben Gamag 1-4, Jeroen den Butter 24, Marry van Zichem 2-5, Farhan Ben Gamag 3-5. De bezoekende vereniging had niet al te^ veel moeite met de Bleiswykers. Steeds Volharden- TOGR1-5 (0-3). Jeffrey Vermeulen 6-1Remco Verhaeg^n 0-2,0-3 en 04, Jeffrey Kloppert 14, Jeffrey VermeulenL 5. De thuisploeg kwam er met aan te pas. G: Meeuwenplaat-FIOS 3-2 (2-1). Bob van Hal 1-0, Rade. Lagendijk 2-0, Kees Vervloed 2-1, Martin Hoogstad'34; Jan Hagens 3-2. In de eerste helft waren de beste kansen voor Meeuwenplaat In de tweede helft zorgde FIOS voor wat tegenstand. Oud-Beijerland-Poortugaal 3-1 (l-lj* Ene Barendregt 0-1, Jacco Sterk 1-1, Marcel de Goey2^ Raymond Lodder 3-1. De thuisploeg had meer verwaèht van de koploper. Tediro-WRW 3-1 (1-1). Kees van den Berg 0-1, Gerard van Gelder 1-1, Peter de Jong 2-1, Danny de Leeuw3-1. Debezoekers deden er alles aan om de ach terstand ongedaan te maken, maar dit mocht niet 'ge schieden. DCL-SCO'63 1-1 (1-0). Kocer Abdul Sonef 1-0, Damian. Dervic 1-1 De Charlossche Leeuwen begonnen sterk, maar konden dit geen negentig minuten volhou den. WCR-Coal 1-2 (0-1). Dave de Munmk 0-1 en 0-2, Mar co van Rijn 1-2. Na de 0-2 trok de thuisploeg er nog even aan, maar een goede afloop zat er met meer m. H: VOC-EDS 5-1 (1-1), Dennis Veendam 0-1, Gilles van der Hoeven 1 -1Rogier Bal 2-1, Gilles van der Hoeven 3-1, Elvin Post 4-1 en 5-1 De openingstreffer zorgde voor een schokeffect, waarvan EDS nog natnlt. EDS-speler Walter Ferreira werd bekeurd met twee maal geel en dus rood. CW-Sporting bodewijk Pioniers 6-0 (4-0). Artomo Gar cia Men des 1-0, Leon van Elzakker 2-0, Fouad el Harraoui 3-0, Antonio Garcia Mendes 4-0, Roderick Donata 5-0, Re mco Blansjaar 6-0 De bezoekers kwamen er m het eerste bedryf met aan te pas Na de thee het de thuisploeg zich zakken, de tegenstander komen en counterden de wed strijd uit Transvalia-NOC 3-1 (1-0). Ronald Mulder I-0{ Willem Amehng 1-1, Marcel van EUeswyk 2-1, Ronald Mulder 3-1. Een niet al te best gespeelde wedstrijd van beide kanten. De thuisploeg wist de kansen beter te be nutten. DJSCR-CKC2-5 (0-2). André van Ballegooyen 0-1, John Rietveld 0-2, Joffrey Wong si Kwie 1-2, John Riet veld 1-3André Kok 2-3, Amdré van Ballegooyen 24, John Rietveld 2-5. Een sportief duel met een dik verdiende overwinning voor CKC. Belvédère-DEH 1-1 (0-1). Rif chard van Gelder 0-1, Erwm Ruisch 1-1. Belvédère liet de beste kansen m de eerste helft liggen, maar benutte de moeilijkste in de tweede helft Zondag vijfde klasse Swift Boys blijft in 5 C koploper ESTO (1-2 winst by Ely dorp) goed volgen. De Boszoom-club klopte Waddrnx- veen in eigen huis met 4-2. Bergambacht maakte gehak van Steeds Hooger 10-1. Jai Hind (5 D) bleef aan de leidmg door een 2-1 overwin ning in en op Roekanje. The Harvards, dat RDM met 4-1. terugwees, bly ft in het spoor Zondag zesde klasse Noorderkwartier (6 D) veroverde bijna het eerste punt van de competitie. Kralmgen bleef echter met 1-0 aan de goede kant van de score. Koploper RVC 33 maakte geen fout: 2-0 tegen Real Parbo C Portugues liet zich thuis be dwingen door Oudewater: 0-0. De Roef en Garuda maak ten er een spectaculair duel van: 3*3. DOZ (zesde klasse E) behaalde een knappe 3-2 zege bij RMC Atlas. RET klopte RTG met 3-1. Hillesluis pakte weer een punt by Voorwaarts: 1-1. AVS hield weinig ple-' zier over aan de lange reis naar Dirksland: 4-1 nederlaag. De Groen Witten verloor met dezelfde cijfers van de Schiedamse lijstaanvoerder Demos.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 9