'We zullen ons er bij neer moeten leggen' Geldprijs voor promotors van Maassluis' toerisme Bewonersgroepen Schiedam-Zuid krijgen stimuleringspremie Ihk Een fantastische binnenstad Jamboree on air Meer dan mooi Schiedamse popprijs Coffeeshopbeleid in de inspraak Opening van Moermanhuis Geen massale woningbouw aan Koningin Julianaweg Rotterdams Dagblad Donderdag 16 oktober 1997 Knijp mij. Droom ik? Knijp maar niet. Ik wil het niet weten. Als het een droom is. wil ik niet wakker geknepen worden. Het is een móóie droom. Dat ik het ooit nog zou beleven dat Luub Hafkamp op mijn lijn zit! .Die wethouder die zijn beleid altijd nog handjes en voetjes moest ge- >en Die bestuurder die telkens weer naar zijn linkerbuurman keek (de deskundige ambtenaar die hem moest bijspringen). De bezuini ger die ikzo vaak vermanend in zijn Imkerwang kneep. Die eeuwige ambtenaar. Die WD'er. Die die-die... Die doet ineens goeie dingen! Ik droom. "Vast Het zal een slaapwandeling zijn, die ik door Schiedam-Centrum maak. De ABN/Amro-bank is gesloopt omdat de Plantage wordt uit- ...gebreid naar de overkant bij de Westvest. De ontieglijk lelijke vreet- 'tenten op de Koemarkt-Cowmarkt-Kauwmarkt zijn gesloopt zodat er weer een binnenstedelijk plein ontstaat: leve de ontmoeting! De grachten en havens zijn weelderig aangekleed en vervolmaken het toeristisch product En dichtbij de gerestaureerde "Willemsbrug, be horend tot de herontdekte Tweede Brandersbuurt als interessant sluitstuk van de binnenstad, daar begint een vlijtig bedrijf kleine zakkendragershuisjes te kantklossen. Ik droom en wandel. Het herstel van Schiedam uit zich in een zelf vertrouwen dat bijstandsmoeders en vutters aanzet tot het breien "van mïnetruien, het fabriceren van Schreihuisje-theelepeltjes, het nabouwen van Scyedam (inclusief de Gorzen) op Madurodam-for- maat - pas dan zal Schiedam de vibratie hebben waar dagjesmensen Van houden. Ik droom van een lekker geschreven brochure van Her- f jpan Moscoviter over een fijne binnenstad en - getsie, kneep u? - in- -ecns moet ik geeuwen, ik ontwaak, ik vlei mijn hoofd op een goed kussen van Chris Coppens en naast mij ligt Moscoviter, 'Een toe komst voor de oorsprong' heet zijn boek-met-molenfies. j Krijg nou de klare! Alles wat ik droomde dat goed was, staat bij dag licht zomaar zwart op wit! Dat is fantastisch wakker worden! Nu eens zien wat ik er écht van vind... KOR KEGEL Vlaardingen Scouts uit Schiedam, Vlaardrngen en Maassluis gaan dit weekeinde de lucht m om contact te maken met andere scoutinggroepen uit de wereld. Tijdens deze Jamboree on the air (Jota) zitten 250 scoutinggroepen uit het hele land achter de radio of de computer (Internet). Wereldwijd staan in honderd landen an tennes opgesteld om de honderdduizenden deelne mers met elkaar in contact te brengen. In het Rijn mondgebied doen negen groepen mee aan het Jota weekend. Daarvoor zijn in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis de afgelopen weken a! torens gepionierd waarop de antennes worden geplaatst. Het interna tionale communicatiespei gaat in de nacht van vrij dag op zaterdag van start. Behalve via radio, worden ook verbindingen gelegd via computers, telex of semsleutel. Ook kunnen de scouts elektronische spelletjes in elkaar solderen. Op zaterdag is het pro gramma vooral gericht op de leden, op zondag kan ie dereen tot 15.00 uur een kijkje gaan nemen. Belang stellenden kunnen terecht op de volgende locaties m Schiedam' de Taizégroep sn het Beatrixpark aari de Schiedamseweg 115. de TONO-, Franciscus-, Lode- uajk- en Burgemeester van Haarengroep aan de Schiedamseweg 211. In Vlaardingen: Scoutcentrum aan Broekpolderweg 249, Willem de Zwijgergroep en de Mamix van Sint Aldegondegroep, de Prinses Ire- negroep in en op de toren van de Grote Kerk (alleen op zaterdag) en de Allart van Heemstedegroepaan de Lemsteriandhoeve. In Maassluis: Pauiusgroep aan deVlaardingsedijk. In de galerie van Kunstuitleen Hollandia is tot en rjtet 1 november, de nationale dag van de kunstuit leen, een expositie ingericht met werken van tien abonnees van Hollandia. De tentoonstelling, 'Meer dgn Mooi', biedt belangstellenden een blik bij tien abonnees in huis. Aan de hand van foto's is te zien welk kunstwerk zij kiezen by hun interieur. Ook ver tellen zij waarom zy juist dat kunstwerk hebben uit gekozen. De laatste dag van de expositie, zaterdag 1 november, is Hollandia van 10.00 tot 17.00 uur geopend. Iedere tiende bezoeker krijgt een cadeau. Wie een abonne ment neemt op de Kunstuitleen, krijgt dit gratis tot het einde van het jaar en ontvangt bovendien een kunstzinnig aandenken. De Hollandia Galerie is gevestigd aan de Oosthaven- kade 42, telefoon 4348685. De openingstijden zijn (dinsdag tot er. met vrijdag van 05.00 tot 17.00 en don derdag- en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Ty- dpns de herfstvakantie is de galerie gesloten. Ia de Artoteek Schiedam aa' het Bachplein 51 is in deze periode een soortgelijke tentoonstelling van Schiedamse leners te bezichtigen. lrvcafé Het Podium wordt de tweede editie gehouden vffi de Schiedamse Popprys. Dick Makelaar van ver enging Blue Music en Auke Pol van Popschool Schiedam hebben opnieuw de handen ineen gesla gen om de Popprijs te organiseren. Bands kunnen tot 7 november inschrijven om mee te dingen naar de hoofdprijs. Dit jaar kunnen maximaal 36 bands in de zes voor ronden meedoen. Uiteindelijk zullen acht bands doorgaan naar de halve finales. Uiteindelijk zullen drie bands strijden om de hoofdprijs; een beker, 750 gulden en een optreden op het Schiedamse Plantage Festival op donderdag 30 april 1998. Voor meer informatie kan worden gebeld met Dick Makelaar 4268027/4371678 of Auke Pol 4267351. De hota 'Het coffeeshopbeleid in de gemeente Maas sluis' ligt tot woensdag 12 november ter inzage in het stadhuis. Maassluizers kunnen zowel schriftelijk als mondeling reageren op de nota. Het Openbaar Ministerie streeft er naar om in de re gio Rotterdam Rijnmond één beleid te hanteren. Uit gangspunt is het terugbrengen van het aantal coffee shops tot een aanvaardbaar niveau. Bovendien wordt op grond van landelijke richtlijnen de verkoop van softdrugs uitsluitend gedoogd in alcoholvrije coffee shops, Voor de gemeente Maassluis stelt het college van burgemeester en wethouders voor een coffee shop te vestigen in de garage of de muziekoefen- ruimte van café Notre Dame aan het Mackayplein. Redactie Waterweg: Merino Haddeman, Ben van Haren, Danièlle Hermans, Desireevan der Jagt, Judith van Klaveren, Mariètte Otsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 Vlaardingen—..We zjllen er ons bij neer moeten leggen dat de Dillenburgsingel opengaat. Net zoals de VVD zieh er bij neer zal moeten leggen dat de Schiedamseweg dicht blijft." Dat is de reactie van P. Roovers, verkeersspecialist voor de PvdA in de Vlaardingse gemeenteraad. ..Het staat gewoon 1-1," voegt hij eraan toe. Het ter discussie stellen van de af sluitingen was d(bitterste pil die de PvdA ziebesprekin gen drieëneenhalf jaar geleden moest slikken. Het voor de voeten lopen van de WD bij de Anthony Knottenbeltsingel zorgde voor een heftige crisis binnen de coali tie, die met een nieuw onderzoek kon worden opgeschort. Volgens Roovers zal zijn fractie de openstelling van de Dillen- burgsingel niet meer aanvechten tijdens het debat in de gemeente raad. „Ik vind het jammer dat we het hebben verloren. Bij een ver schil van 49,8 om 50,2 kun je er misschien nog eens over praten, maar 60 om 40 vind ik een redely k overtuigende meerderheid. Jam mer," aldus de PvdA'er. GroenLinks-fraetievoorzitter B. E. van der Velde laakt de op stelling van de PvdA, 'de uitvin ders van het Verkeerscirculatie plan'. waarvan de afsluitingen de belangrijkste schakels waren. Ge- ergerd: „Iedereen wat. dan zijn we allemaal tevreden. Dat zijn ty pisch van die grote partijenrede- naties." Van der Velde, door zijn partij op nieuw als eerste op de kandida tenlijst voor de gemeenteraads verkiezingen van volgend jaar ge zet, is dan ook niet van plan zich bi] de openstelling van de Diilen- burgsingel neer te leggen. Groen- Links heeft op en rond de Schiedamseweg en Dillen- burgsingel gefolderd. waarmee de partij zich de woede van WD- fractievoorzitter A. de Lange op dc hals haalde. Zo groot Van der Velde: „Het gebied van de enquête voor de Dillenburgsin gel was zo groot gemaakt, dat je op je klompen kon aanvoelen dat een meerderheid voor zou zijn Ei genlijk valt de uitslag me nog mee. In de drie flats aan de Diilen- burgsingel wonen voornamelijk ouderen, één of twee mensen per wonng. In de rest van het gebied wonen gezinnen met vier of vijf m een huis. Dat is de voosheid van dit onzalige plan." De GreenLinks-fractievoorzitter zegt het gevecht in de gemeente raad nog niet te hebben opgege ven: „Mijn interpretatie is dat de ze enquête niet zomaar aantoont wat de mensen in de wijk vinden. Daarvoor zijn de verschillen te klem. Vooraf zijn de criteria niet duidelijk gesteld: is 51 procent voldoende, of pas als driekwart Daar is geen ruimte meer voor? Natuurlijk wel De Lange (VVD, red.) zegt zelf altijd dat het een draagvlakmeting is. Je mag het niet eens een enquête noemen, laat staan een bindend referen dum. Daarom is het denk ik nog niet voorbij en heeft de gemeente raad, nog steeds, het laatste woord." Terughoudend De Lange zelf reageerde gister avond terughoudend. Hij had de uitslag van de enquête nog niet gezien. Nadat hij daarmee wordt geconfronteerd, antwoordt hij na de laatste aanvaring binnen de co alitie over dit heikele onderwerp heel behoedzaam: „Als dat de uit slag is, dan gaan we eerst bekij ken hoe dit met behoud van de verkeersveiligheid kan worden uitgevoerd. En dan is het natuur lijk de vraag of het budget toerei kend is." In het coalitieprogramma van 1994 stond dat ook de afsluitingen Emaus-Voorstraat, Anna Paulow- nalaan/Holysingel en/of Beatrix- iaan/Holysingel. én de Europa boulevard ter discussie zouden worden gesteld. Door geld- en tijdgebrek komt de gemeente daar in deze periode niet meer aan toe. De VVD wil dat volgend jaar in elk geval naar het openstel len van de busbaan op de Europa boulevard een onderzoek wordt ingesteld. Daar heeft de ledenver gadering van de Vlaardingse libe ralen ook mee ingestemd. L Leichtenberg, voorzitter van Stichting Promotie Maassluis (SPM), wijst in zijn bloemenwinkel annex VWeen bezoekerop de moooie plekjes In Maassluis. FotoGerrftde Heus/Roel Dijkstra Door Jos van Nierop Maassluis—„Een veer, een pluim van hier tot gunter." L. Leichten berg, voorzitter van Stichting Pro motie Maassluis (SPM) is blij en trots tegelijk. Vanmiddag ont vangt de stichting in de voormali ge passagiexshal van de Holland Vlaardingen Het Moermanhuis in Vlaardingen wordt zaterdag 25 oktober om 16.00 uur geopend door burgemeester L. W. Stam. In het Moermanhuis zijn de privé- en praktijkruimten van wijlen dr. Moerman te bezoeken. De Vlaardingse dokter Moerman is vooral bekend geworden door zijn alternatieve kankertherapie en het door hem ontwikkelde 'Moermandieet'. In een expositie ruimte wordt een overzicht gege ven van het leven van een Vlaar dingse huisarts in de jaren '30, de kankertherapie van dr. Moerman en de geschiedenis van de boerde rij Hoogstad. Het Moermanhuis wordt samen met het in 1994 geopend Archeo logisch Historisch Museum Hoogstad beheerd door de stich ting Archeologie en Bouwhistorie Vlaardingen. Het Moermanhuis is gelegen op het landgoed Hoogstad aan de Westlandseweg 258. Amerika lijn een geldbedrag uit de Premie Op Samenwerkmg-pot. Het geld, beschikbaar gesteld door het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam, is bedoeld om op sa menwerking gerichte regionale projecten een steunde in de rug te geven. SPM is een initiatief van enkele ondernemers die Maassluis weer toeristisch interessant willen ma ken. Met de officiële WV ver dween vijfjaar geleden de eerste stad aan de Waterweg immers ook uit alle folders. Dc stichting bracht daar verande ring in. Er kwam een WV-steun- punt (van Rotterdam) in de bloe- menzaak van Leichtenberg aan de Dr. Kuyperkade. Ook kwam Maassluis met een eigen folder en verscheen het weer in diverse an dere folders. „We gaan meedraai en in allerlei krantjes over Rotter dam, in de dagtochtengids, de congressengids en ook in Duitse bladen." Het bij het VW-steun- punt te verkrijgen informatiema teriaal vindt ondertussen ook aar dig aftrek, ervaart de bloemist. „Er komen veel mensen van bui ten de stad, maar ook veel Maas sluizers die het voor familie mee nemen." Maassluis weer terug in de folders brengen was echter niet genoeg, vonden ze bij SPM. Je moet toeris ten bijvoorbeeld ook goedkope ovemachtingsadressen kunnen bieden. SPM zocht en vond parti culieren die bed breakfast (of 'bed broodje' zoals de Maasslui- se variant heet) kunnen bieden. Dit initiatief waar al veel gebruik van is gemaakt, vindt Leichten berg 'een schot in de roos'. Iets wat nog niet goed loopt is de Combikaart, een entreebewijs voor vijf toeristische trekpleis ters. Grote Kerk, molen De Hoop, stoomsleepboot De Furie en ge meente- en sleepvaartmuseum kunnen met deze kaart worden bezichtigd voor een totaalbedrag van een tientje. Een stadswande ling is een ander uitgewerkt idee van de initiatiefnemers, terwijl wil becluenruute en kanolochien nog in de pen zitten. De jury van Premie Op Samen werking roemt met name 'de voortvarendheid en onderne mersgeest' van de ondernemers die zich voor het toerisme inzet ten. L Leichtenberg denkt dat de stichting m aanmerking komt voor een samenwerkingspremie vooral vanwege de samenwer kingsverbanden. „We hebben Rotterdam, de musea en ook de gemeente erbij gehaald." Uit een prijzenpot van een ton (dat bedrag wordt per keer uitge reikt) verwacht Leichtenberg tien- of twintigduizend gulden te krijgen. Geld waarvan, vertelt de stichtingsvoorzitter, een fondsje wordt gemaakt. „Elk jaar gaan we daar een portie van opsouperen. Voor bepaalde projeetjes." SPM is dit jaar gestart met een be drag van 20.000 gulden, een subsi die van de gemeente. Of men dit jaar wederom op gemeentegeld kan rekenen is nog niet duidelijk. Mocht het college van b en w daar op korte termijn niet toe beslui ten, dan komt D66 tijdens de be grotingsbehandeling daarover met een motie. In de commissie voor algemene en bestuurszaken werd dit initiatief begin deze week door CDA en RPF/GPV/SGP instemmend begroet. Maasland Het compacte wo ningbouwplan voor het voormali ge bedrijfsterrein van Bas van Buuren (BVB; aan de Koningin Julianaweg in Maasland is van de baan. De projectontwikkelaar heeft het bouwplan voor achttien woningen afgeblazen, nadat dui delijk was geworden dat er van de zijde van de gemeente en de wel standscommissie geen medewer king was te verwachten. Projectontwikkelaar Gebr. Goud swaard Vastgoed is geruime tijd over de invullling van het braak liggende terrein met de gemeente in de slag geweest. Er zouden op het vrij kleine perceel in gestapel de vorm achttien huizen en en kele bedrijfsruimten gebouwd kunnen worden. Dat de woningen pal tegenover het benzinestation gebouwd zouden worden, was vol gens de projectontwikkelaar geen bezwaar. Het gemeentebestuur heeft de voorgestelde bebouwing steeds te groot gevonden. Maasland beoor deelt de plek als stedenbouwkun dig van groot belang, omdat ter plekke de dorpsbebouwing be gint. Bovendien zou het bouwplan ten koste gaan van het aan de ge meente toegekende contingent woningen. Het op uitdrukkelijk verzoek van de projectontwikke laar gevraagde advies van de wel standscommissie luidde even eens negatief. Inmiddels heeft de projectontwik- keiaar een nieuw plan ingediend, dat in een heel wat mindere be bouwing voorziet. Er komt op het braakliggende terrein slechts één woning voor de grondeigenaar, een aantal garageboxen en een opslagruimte. Die opslagruimte is bestemd voor het aangrenzende café 't Wapen van Maeslant. Het huidige pand Koningin Juliana weg 2 wordt volgens het nieuwe plan aan derden verkocht, terwijl de te handhaven bedrijfslocdsen op termijn zullen worden ver kocht. Omdat ter plekke nog een strook gemeentegrond bgt, wordt de erfgrens zo mogelijk aange past. Het nieuwe bouwplan lijkt heel wat meer kans van slagen te hebben. Schiedam Bewonersgroepen in Schiedam-Zuid die zich inzetten voor hun woon- en leefomgeving worden daarvoor beloond met zo genoemde stimuieringspremies. Voor de tweede keer dit jaar wordt vandaag een bedrag van in totaal 13.000 gulden verdeeld onder zes van de zeven aanvragers. De stimuleringspremie is een ini tiatief van het Wijkbeheer Over leg Schiedam-Zuid (WBO) en wordt dit jaar voor de derde keer uitgereikt, verspreid over drie rondes. Het gaat om al gereali seerde activiteiten die de woon- en leefomgeving positief beïn vloeden. Volgens wijkcoördinator Peter de Jong is de premie een succesvol middel om bewoners op een actieve manier by hun wijk te hptrekken „Ze zijn trots als zij een premie in de wacht slepen." Elke groep die voldoet aan de voorwaarden komt in aanmer king voor een prys. Zo moet een inzending 'nieuw, fraai en origi neel' zijn, de omgeving 'schoner en veiliger' maken, uit meerdere personen bestaan en voor langere tijd gelden. De aanvragen worden vervolgens beoordeeld door een jury bestaande uit deelnemers van het wijkoverleg. Het geldbe drag dat uiteindelijk wordt uitge reikt is afhankelijk van het ge middelde rapportcijfer en varieert in hoogte tot een bedrag van 5000 gulden. Met de premie, die wordt betaald uit het wijkbudget, kan volgens De Jong in overleg iets extra's voor de wijk worden ge daan. Peter de Jong is als wijkcoördina tor niet ontevreden over het aan tal inzendingen. Dat worden er steeds meer. Erg te spreken is hij over een initiatief waarbij buurt bewoners de verwilderde tuin van een invalide bewoner opknapten. Onder meer muurschilderingen, kindcr-activHelles i, li duality ei i om buitenlandse bewoners bij de wyk te betrekken en het aanbren gen van plantenbakken behoren tot de overige aanvragen. Onder de inzenders: de Strijen- straat, ouders en kinderen van openbare basischooi de Gorzen, de Grevelmgenstraat, de Zuid- landsestraat, de Prins Maurits- straat, de Plantage en de bewo ners van de Pendrechtsestraat. Bewonersinitiatieven uit de Gor zen, het Nassaukwartier en de Plantage voor de laatste ronde van dit jaar moeten voor 8 decem ber binnen zijn by het WBO. Wethouder A. Reijnhout (stads vernieuwing) reikt de stimule ringspremie vandaag uit bij het Wijk- en Buurtbeheer Schiedam Zuid aan de Leliestraat 10. Donderdag 16 oktober SCHIEDAM Filmhuis. The English Patient, 21-OOu. Podium. Oorsmeer: Ed Ci troen, 21-OOu, VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Fay Lovsky, 20.00u. ROTTERDAM Theater Zuidplein. gr.z. Ruth'm&s, 20,15u;kL'_ F .Brey, 20.30u. Rot terdamse 'Fohouwtairg. kl.z. Zo- mertnlogie, 20.30u. Ahoy.Ski-Happ 1997,14-22u. SKVRCalIand straat. Lezingencyclus: Theaterdoordeeeu- wen heen, 20-22u. Casino Rotter dam. Kenningsmakmgsweek. Vrijdag 17 oktober SCHIEDAM Dc Oost. Koffie-inloop, 10.00- 12.00u en geheugenspel, 14.00- 16.00u. NPB Gobouw. Lenny Kuhf- Terwtile van, 20.00u. Theater De Teerstoof. Humoristisch theater programma naar Simon Carmiggelt, 20.30u. Filmhuis. Michael Collins, 21.00u. Podlum.Vtijdagavondcd's, 21.00U. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Kneehigh Thea tre met Telling Tales, 13.45u en 20.00u. MAASSLUIS TheaterSchuurkerk. Silwa de Leur 20.30U. ROTTERDAM Ahoy. Marco Borsato, 20u. De Doe len. kl.z. lysenko Kamerorkest Kiev, 20.15u; gr-z. Music for the millions, 19.30u. Luxor Theater. De Jantjes, 20.15u. Rotterdamse Schouw burg. kl.z. Henry VI, 20.30u; gr.z. Grenzeloze danskunst, 20.15u, Theater Zuidplein. kl.z. Erik Bney, 20.30u; gr.z. Brash Tropical, 20.15u. ROTTERDAM Cinerama 1: The Lost World' (al) dag. 12.30-15.30-18.30-21.30, Cinerama2: 'My BestFriend's Wed ding' (al) dag,18.45-21.30. Cfoe- rama 3: 'Conspiracy Theory' (12) dag. 18-21.20. Cinerama 4: Bean, The Ultimate Disaster Movie''(al) dag. 16-18.30; 'Gordel van Sma ragd' (12)dag, 13-2110 Cinerama 5: 'Men in Black' (12) dag.13.15- 16.15-18.45-21.45. Imax Thea ter. 'Super Speedway' (al) dag.14- 16. 'Ringof Fire' (al)dag. 13-15. The Lost World' (al) dag.17-19.15- 21.50: za.t/m wo. ook 10.30. Lanta ren l: 'CareerGirts' (16) dag. (met op wo.) 20; zo.ma.di.wo.ook 14.30. 'Happy Together'(al)dag.22. (metop ma en wo.). Sneak Preview ma.22. Venster 2: 'Broos' (16) dag. (metop wo) 20. zo.ma.di.wo ook 14.30. 'Floating Life' (16) dag. 22. Venster 3: 'Ma Vie en Rose' (al) dagjmei op wo.) 20-22; di.wo ook 14.30. Ven ster 4: 'Nerolio'dag. (metop ma. en wo.) 19.30. 'Engelchen' (at) dag. (nietop wo.) 21.30. Klassieken reeks 'Le Beau Serge' ma. 19.30. lumière 1: The Lost World' (a') dag.12.15- 15.15-18.15-21.15. Lumière 2: 'George of thejungle' (al) dag. 14.05- 16.30-18.55. 'Air Force One' (16) dag.21.20. Lumière 3: 'Austin Powers' dag, 13.45-16.15-19- 21.45. Lumière 4: 'Paradise Road' (12) dag. 18.15-21.15. Rexane: 'Shocking' (18) do. t/m zo. doori, voorst, 'Blondjes in hun Blootje' (18) ma. t/m wo. doori. voorst. Pathé:'Air Force One' (16) dag.11,45-14.40- 18.10-21. 'Copland' (16) dag.11.10-13.45-16.20-18.55- 21.30; zo.aileen 18.55-21.30. 'My Best Fnends's Wedding' (al) dag.Il.15-14.10-16.40-19.05* 21.35; zo.metom 11.15. 'Nothingto lose' (al) dag.17.15-19.35*21.55. 'Face/Off (16) dag.18.05-21.20. 'Murder at 1600* (16) dag.li.5C- 14.15-16.40-19,15-21.40; wo. met om 14,15. 'Volcano' (12) dag. 11.30-13.55-16.20-18.45- 21.10; di.rvet om 21.10. This Boys Life* (12) zo. 11. 'Romeo Juliet' (12) zo.13.30. 'Marvin's Room' (al) zo.15,45. Sneak Preview; 'HetZwit- serteven Gevoel' (16) di. 21,30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3