Waterweg 11 Wanhopig door falende verwarming 'Elke politieke partij moet een visie op sport hebben' De Meester 'Bezienswaardigheid voor monteurs maar 't is steeds weer koud in huis' Dag van de kunstuitleen Drumbands en majorettes Wandelen naar Den Haag Samen Rotterdams Dagblad Vrijdag 31 oktober 1997 m '•Het djfeirapport, dat Trouw vorige week over bet voortgezet onder- wijs publiceerde» heeft heel wat discussie losgemaakt De betrekke- - Tpheid van rapportcijfers werd benadrukt evenals de invloed van ^debasis die in het lager onderwijs is gelegd. De staatssecretaris van onderwijs, Netelenbos, hoorde ik onder meer wijzen op de invloed van de pubertijd en verliefdheid op schoolprestaties, Hetzijn bekende geluiden, die mij overigens wel aanspreken. Ze zün "'tegelijk heel oud. De was onderwijsconsument in een tijd dat er nog geen staatssecretarissen waren, die consumentengidsen voor het /voortgezet onderwys een noodzaak noemden.' Als leerling en als vader heb ik ervaringen metvoortgezet en met ba- sisonderwijs. In beide hoedanigheden ben ik in het voortgezetonder' jwijs geconfronteerd geweest met 'vroegtijdige uitstroom' en met de invloed van verliefdheid op schoolprestaties. Ook heb ik in beide, Theel verschillende tijden ervaren dat er goede en slechte leerkrach ten zijn en pubers die alleen met de prikkel van beroepsmatige toe- ..passing in onderwijs belangstelling houden. ■"Als leerling had ik op de lagere school een hoofdonderwijzer die asms voor de klas wakker schrok van zijn eigen gesnurk. De man stond in "stad en kerkelijke gemeenschap toch goed aangeschreven omdat hij zich politiek en publicitair manifesteerde. Eerder had ik op die school een uit Schiedam afkomstige meester, die graag met een line- aal sloeg en die zijn handen in de korte broekjes van jongetjes van acht/negen iaar Het verdwalen. are ervaringen met het lager onderwijs. Alle u kinderen hebben bij dezelfde Meester op school gezeten. Ik jf zijn aanspreektitel bewust met een hoofdletter, g .neemt deze Meester Veldkamp na 40 jaar afscheid van het ijs. Mijn twee oudste kleinkinderen zingen, als leerlingen van - ..Be-Hoeksteen in Holy-Noord, vanmiddag een liedje, voor en over ."Meester Veldkamp, passeren daarin de perrons Willibrardus- ■school, Pax Christi en De Hoeksteen van modelspoorliefhebber Wim "Veldkamp/ //- y* ^Vanavond zuilenopzijn afscheidsbijeenkomst, daarvan ben ik over- .Muigd, yelec ^ken.DéMei -'Woord was uitgevonden. De Bovenmeester, die ik twintig jaar gele- - 'Tien, op een ouderavond hoorde benadrukkende meerwaarde van be- jd, yeleoud-leerlingen Meestér Veldkamp de hand komen druk- I. Dé Meester, die al aan buitenschoolse opvang deed voordat het !>'roepsonderwijs boven mavo. esdjn leeriingen liet spelen met zijn uit eigen zakbe- taalde moderne apparatuur voor fotografie en video. De Meester, dif 4 .zelfnooit op de voorgrond had maar zorgde voor een gitede basis bij zijn leerlingen. ^griffel* zo afgezaagd én ouderwets in de categorie 'zeer goed'. en die negen toch ookpasC BÉWVANHABEN Vlaardingen Het HoUandia-gebouw aan de Oosthavenkade is morgen -net als in de Artoteek in Schiedam - ge opend in verband met de Dag van de Kunstuitleen. Bezoekers kunnen dan nog de tentoonstelling 'Meer dan Mooi' bekijken. Dat zijn werken die tien abon nees van de kunstuitleen hebben samengesteld. Daarnaast is er een speciale aanbieding voor nieuwe leden, die tot het einde van het jaar niets hoeven te betalen. De kunstuitleen in Vlaardingen is zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en in Schiedam (Bachplein) van 10.00 tot 18.00 uur. In de Sport- en Evenementenhal Margriet wordt morgen het zevende bondsconcours voor drumbands en majcrettepelotons gehouden. Niet minder dan 42 drumbands, show- en majorettekorpsen maken van 9.00 uur 's morgens hun opwachting. Om 9.10 uur T. T. M. Juliana als eerste Schiedamse ploeg aan bod. Verder doen uit Schiedam The Yellow Rainbows en Harpe Davids (ook met verschillende teams) mee. De finale vindt plaats rond 16.30 uur, waarna wethou der L. A. Hafkamp de prijzen uitreikt voor de mars en majorettewedstrijden, 's Avonds zijn de showwed strijden. De toegang bedraagt zes gulden. Het Nivon houdt samen met de Vereniging te Voet zondag een wandeling vanaf NS-station Hoek van Holland (Haven) naar Den Haag. Het is de eerste wandeling van de Ronde door Zuid-Holland via lan ge afstandwandeipaden. Vertrek vanaf Hock van Holland is om 10.07 uur. De trein uit Rotterdam arri veert om 10.04 uur. De afstand is ongeveer twintig ki lometer en deelname is gratis. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Deslreevan dar Jagt, Judith van Klaveren, Martëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 ■Graag willen wij reageren op de column van Dick van deiiLugt in het Rotterdams Dagblad van 22 oktober. Ons inziens zou de heer Van der Lugi nog eens goed t mö'eten nadenken over de oprichting van zijn een manspartij. Het stuit ons tegen de borst dat in deze toch al kille, onhartelijke periode in de geschiedenis, Hij op eigen houtje wil gaan infiltreren in de "Vlaar- dingse politiek. Natuurlijk beschouwen wij Dick als een groot man,maar hij zou toch welmoeten weten dat je als alleenstaande niets te zoeken hebt in de Vlaar- .dingse politiek. De meeste fracties bestaan uit meer dere personen en die maken er ook al een rommeltje .van. Wij herinneren onsnogmaar al te goed de geplan de aanleg van een fietspad door de Smalle Haven straat Op het moment worstelen we weer over het af valprobleemvan de horeca met de gemeente en wordt ondertussen het centrum van de stad opnieuw 'inge richt!. Wij kunnen ons niet voorstellen met een aima bele man als Dick hierover in de strijd te moeten gaan. Wij hebben daarom het volgende besloten: Als Dick wil, kan hij bij ons een warme trui voor de Winter lenen, zodat hij het op het station niet meer in de kou hoeft te staan; Hij magnietmeerverschijnenopplaatsen waarhon den plegen te poepen; Wij zijn iedere dag tot bedtijd geopend zodat Dick te allen tijde sigaretten kan komen kopen en op verzoek helpen wij hem cr by het naar huis gaan aan herinne ren dat hij sigaretten moet aanschaffen; De vervoersmaatschappijen kunnen een verzoek krijgen tot omgooien van de routes; f Wij betalen zijn bijdrage voor de instandhouding van Waterweg PM; Er is inmiddels een koekjesdoos gekocht met verse carë-noir^es. Zo zie je maar Dick, samen komen we er wel uit. Wij doen het ook al jaren samen, Goof Gerard, d'Oude Stoep Vlaardingen Door Bas van den Berg SchiedamAls het aan de KNVB ligt, zou er regelmatig een 'second opinion' moeten plaatsvinden over de voortgang van het gevolg de sportbeleid in de gemeente raad. Manager Sjaak van de Kroon schrijft dat in een brief aan de politieke partijen in Schiedam, maar daarmee houdt het verhaal wel op. Want in Schiedam heeft de politiek weinig affiniteit met de sport. FYans van Krugten, voorzitter van de sportraad, kwam tijdens de vergadering van de commissie cultuur, sport en recreatie en het algemeen bestuur van de sport raad tot de conclusie dat de poli tiek weinig afweet van wat er bij de sport leeft. „Steeds meer wor den sportverenigingen in hun be staan bedreigd door afnemende subsidies, verhoging van de huur- tarieven van accommodaties, stij gende lokale belastingen en over heveling van onderhoudstaken," merkte hij op. „Deze trieste ont wikkeling gaat ook nog eens ge paard met maatregelen van het rijk met financiële consequenties voor wat betreft ecotax, onroeren- de-zaakbelasting en de Drank- en horecawet. Het is jammer dat de politieke partijen in Schiedam daar weinig van afweten." Wensenlüstje Om de daad bij het woord te voe gen vroegen de politieke verte genwoordigers van onder meer D66 en CDA naar het wensenlijst- je van de sport. Dat vond wethou der Luub Hafkamp weer te ver gaan. „Elke politieke partij moet een visie op de sport hebben," rea geerde hij. „Ik kan me voorstellen dat Vincent Broeke (raadslid D66, red.) wil weten wat er met Schie* dam-Noord gaat gebeuren. De wensen van de sportverenigingen zijn ons en de Dienst Sport en Re creatie bekend. Maar het is te kort door de bocht als de politiek daar om gaat vragen." De wethouder werd daarbij onder steund door WD'er Wil van Wijk. „Ik mag gerust zeggen dat de WD visie heeft op de sport in Schiedam. Wij weten waar de sportraad mee bezig is en onder steunen dat. Schiedam heeft fraaie sportaccommodaties en scoort landelijk hoog. Vorig jaar hebben wij nog een motje inge diend voor meer sport in de wij ken. Daar worden nu handen en voeten aan gegeven. Nu vragen wij weer aan de sportraad extra aandacht voor opleidingen te heb ben omdat het kader bij de sport verenigingen een schaars artikel is geworden. Zonder kader wordt de sport in Schiedam bedreigd in het voortbestaan en dat mag nooit gebeuren," Woudhoek De PvdA beperkte zich bij monde van Guus Klepke over de slechte kwaliteit van de Gebakovelden. In dat verband vroeg hy of vrijwil ligers in het kader van de Mel- kertbanen deze velden kunnen onderhouden. Ook wilde hij we ten of er nog een sportveld in de Woudhoek komt. „Vroeger lagen de sportvelden over de wijken van Schiedam verspreid. De jeugd werd direct met het sportveld ge confronteerd en dat stimuleerde te gaan sporten. De ouders zorg den dan voor de sociale controle. Nu liggen de sportparken Harga en Thurlede centraal in de stad en moeten de kinderen er met de fiets naar toe worden gestuurd met alle risico's van dien. Wim de Wolff, lid van de sportraad, onder streepte ook nog eens dat de sport een belangrijke doelgroep is voor de politiek. „Twintig procent van de bevolking in Schiedam doet aan sport. We hebben allemaal mooie accommodaties die erg veel kosten. De politiek vraagt zich echter niet af of dat allemaal wel in stand kan worden gehou den." Suggestie Hoewel het verkiezingsprogram ma van D66 nog niet helemaal klaar is, kwam Broeke met een suggestie. Hij spoorde de sport raad aan de ouderen actief bij de sport te betrekken. „Omdat Schiedam vergrijst wordt het ge zondheidsaspect steeds belangrij ker, Ik denk dat de sporthallen toegankelijker voor ouderen moe ten worden gemaakt om te spor ten." DSR-dïrecteur Jan van van Vugt diende de D66'er direct van repliek door aan te kondigen dat zaterdag 5 november een grote fit test in sporthal Margriet wordt ge houden waaraan naar schatting vierhonderd senioren zich zullen onderwerpen..Verder nodig ik de politiek uit eens een kijkje te ne men in de Margriethal. Daar is het elke week een groot feest van ou deren die er sporten/ Door Desiree van der Jagt Schiedam Van de hete- luehtverwarming in de wo ning van de familie Baykan- Sade aan de Dr. de Visser- laan in Schiedam is de afge lopen jaren zo ongeveer alles al een keer vervangen. Maar nog steeds heeft de familie om de haverklap geen warm water om over het gebrek aan warmte van de verwar ming maar niet te spreken. Ook deze week weer heeft de installatie het begeven en de familie zit weer in de kou. De verhuurder, woningstichting Noordvest, heeft nog steeds goede hoop dat de installatie uiteindelijk goed zal werken. Ondanks het feit dat het type hete-luchtverwarming al niet meer wordt gemaakt. Zeven jaar geleden kwam de fa milie in de fiat aan de Dr. de Vis- serlaan wonen. De woningen wa ren een aantal jaren daarvoor ge renoveerd en de hete-luchtver warming was als een experimen tele installatie in de woningen ge plaatst. Direct nadat de familie de woning had betrokken waren er problemen, maar het duurde nog een jaar voordat Baykan begon met klagen. „Het systeem werkt gewoon niet. Nog steeds niet," zegt G. Baykan fel. „Het huis is gewoon niet warm te krijgen en dan hebben we ook nog heel vaak geen warm water." Het nummer van de onderhouds dienst van de verwarming wordt met grote regelmaat gebeld. „Die mensen worden ook gek van mij. Af en toe moet ik ze gewoon sme ken om hier te komen. Maar het is toch niet mijn fout dat dat ding niet werkt," vertelt ze. Alleen al vorige week moest de monteur twee keer komen. Bij de eerste po ging om te repareren bleek dat de monteur niet over de juiste onder delen beschikte. „Maar een brief je achterlaten, ho maar. Kwam ik 's avonds thuis, moest ik weer er gens anders douchen. Ik snap dat helemaal niet." Naast een gebrek aan warmte en warm water kent de woning van Baykan nog meer problemen door de installatie. „Het wordt veel te droog in huis en het systeem zette vuile lucht af. De woningstichting Noordvest heeft al twee keer mijn plafond gewit doordat er vuil van- G. Baykan-Sade in de keuken van haar woning aan de Dr. de Visseriaan: „Ik wil 's avonds niet meer met dekens of een kruik thuis zitten. Ze moeten de Installatie gewoon goed maken." Foto Roei Dijkstra uit die installatie op was geko men." De vuil afzetting door het systeem is inmiddels verholpen door het aanbrengen van een nieuw filter. Spuugzat Het is Baykan vooral een doom in het oog dat alle pogingen om de installatie op te lappen geen resul taat hebben gehad. Keer op keer heeft ze de monteurs in haar huis gelaten zonder het gewenste re sultaat. Ze is het dan ook spuug zat. Toch wil ze geen gebruik ma ken van het aanbod van de wo ningstichting Noordvest om een andere woning te nemen. „Dat helpt toch helemaal niets. Ze ge ven een fout toe, ze kunnen hem niet verhelpen en dan moet ik weg. Dan ga ik uit dit huis, komt c. een nieuwe huurder en die heeft hetzelfde probleem. Dat is gewoon onvermijdelijk/ Met de erkenning die Baykan van de woningstichting Noordvest na zes jaar klagen voor haar proble men heeft gekregen wil ze haar recht halen. „Ik heb jarenlang een verschrikkelijk hoge ONS-reke- ning betaald, maar ik heb er nooit wat voor teruggekregen. Het is gewoon niet eerlijk. Dat geld wil ik terug/ Het probleem van Baykan staat niet op zich. Alle bewoners van de flats hebben volgens haar proble men met de hete-luchtverwar ming, maar zo extreem ais op nummer 26 is het nergens. „Twee jaar geleden heb ik in de flat handtekeningen opgehaald. Die heb ik hier nog steeds liggen als bewijsstukken." Volgens Noordvest wordt momen teel gezocht naar de oorzaak van de problemen. De afgelopen we ken zijn meerdere monteurs van zowel de fabrikant als het onder houdsbedrijf bezig geweest om het apparaat weer aan de praat te krijgen. „Hy doet het nu weer," zei adjunct-directeur K. de Wolf van Noordvest eerder deze week. „Het is nogal lastig geweest om een structurele oplossing te vin den. Daar zijn ze nu mee bezig. Tot die tijd werkt het apparaat weer met een noodmaatregel." Inmiddels heeft de installatie het deze week weer begeven. Maar De Wolf is ervan overtuigd dat de in stallatie het uiteindelijk weer zal doen zonder alle noodmaatrege len. Baykan-Sade moet het eerst nog zien, want inmiddels is de in stallatie in haar huis een 'beziens waardigheid geworden voor des kundigen'. Van heinde en verre komen monteurs om de inmid dels uit de handel genomen ver warming te bekijken. „De fabri kant heeft al enkele malen ie mand langs gestuurd. Maar ook al is alles vervangen, de installatie doet het steeds weer even en dan weer niet" Van de monteurs heeft Baykan tussen neus en lippen door inmid dels begrepen dat de installatie nooit echt goed zal werken. „Het systeem klopt gewoon niet. Maar dat heb ik van een monteur moe ten horen. Het is toch te erg voor woorden, dat ik dat van zo iemand heb moeten horen. Ik heb onnoe melijk vaak de woningstichting gebeld maar die zeggen alleen dat dit systeem meer energie vergt." Met de erkenning van de proble men is Baykan al een stap verder gekomen. Ze wacht met smart op de tijd dat de installatie het echt gaat doen. „Ik wil 's avonds niet meer met dekens of een kruik thuis zitten. Ze geven toe dat er iets fout zit, dan moeten ze er ook maar" ms werkelijk iets aan doen dat helpt." Volgens De Wolf wor den de problemen zo snel moge lijk verholpen. Aan vervanging van de installatie denkt de wo ningstichting niet, omdat de in stallatie nog lang niet is afge schreven. „Bovendien staan er nog zo'n tweehonderd andere in stallaties in dat flatgebouw/ Wijze, originele, typerendedwaze en opvallende uitspraken van be kende en onbekende streekgeno ten, de afgelopen maand gehoord door verslaggevers van ket Rotter dams Dagblad. Ambtenaar K Nevens, de veilig heidsadviseur van burgemeester Stam, wordt tijdens een commis sievergadering over project voor jongeren gevraagd wanneer de re sultaten bekend zijn. „Ergens be gin volgend jaar," antwoordt Ne vens. „Ja maar, wanneer?" wil A. de Lange (WD) meer preciezer weten. „Januari of februari?" Ge speeld geïrriteerd antwoordt Ne vens: „Hè, rond mijn verjaardag of zo." Voor het organiseren van een feest of evenement zijn talrijke re denen te bedenken. In Maassluis maken sommigen het zich wel erg moeilijk om met een overtuigend argument te komen: „Winkelcentrum Koningshoek bestaat volgend jaar 25 jaar! Het Wapen van Maassluis viert het zelfde heuglijke feit dit jaar! En de Stichting Maassluis Maritiem heeft de Furieade dit keer in het teken staan van 125 jaar Nieuwe Waterweg. Redenen te over dus om de handen ineen te slaan en te zorgen voor een extra feestelijke Furieade dit jaar!" aldus aange kondigd in het programma voor de Furieade van 3 en 4 oktober 1997. Guus Klepke (PvdA) had al aan de dames van de honkbal- en softbal- vereniging Schiedam voorspeld dat als ze eenmaal op Bijdorp zou den zitten ze daar wilden blijven. Wethouder Luub Hafkamp: „Jij hebt ze dus op gedachten ge bracht/ Luub Hafkamp maakt het stand punt van het college over de noti tie van het Stedelijk Museum dui delijk. „In tegenstelling tot de PvdA-fractie is het college zelden verdeeld." Gehoord tijdens de behandeling van de fietsnota in de Schiedamse commissie ruimtelijke ordening: dubbel befietsbaar, hard fietsend, fietsgeneugten, fietspaden, fiets- stimulatie, fietsen op de stoep, fietsstalplaatsen, fietsenstalling, fietsparkeerplaatsen, fijn fietsen, fietsen is een gevaarlijke zaak, fietsinfrastructuur. fietsellende. fietscomfort, verkeerde Cetsrek- ken, fïetsbruggetje, meetfiets, fietsframeklemmen. Om maar bij fietsen te blijven. Uit persbericht van de gemeente: 'Hoewel Reijnhout verschillende keren per jaar de wijken ingaat, is dit de eerste keer dat hij dit per fiets doet.' Aan de bode in het oude raadhuis in Schiedam wordt gevraagd waar het koekje bij de koffie blijft, „Ik ben het koekje," zegt de bode adrem. Burgemeester J. Sterkenburg- Versluis verdedigde in een com missievergadering het Maasslui- se coffeeshopbeleid. Eén van de redenen om café Notre Dame aan te wijzen als -enige Maasslui- se - coffeeshop, was de goede re latie die gemeente en politie heb ben met deze horecagelegenheid. „Wij doen al jaren zaken met deze eigenaar," was de opmerking van de burgemeester, die prompt werd gevolgd door een rookge- baar (het naar zijn tuitende lippen brengen van rechter wijs- en mid delvinger) van D66'er F.M.L. Wensveen. Schiedammer Peter Groeneweg (PvdA) vindt tijdens de behande ling van het coffeeshopbeleid in de gemeenteraad dat de WD niet erg consequent is. „Je zou ook op dit punt verwachten dat ze voor de liberale marktwerking zijn." Marijke Ruseier (CDA) tijdens een uiteenzetting over de erf pacht: „In het hiernamaals is alles geweldig." Waarop Aad Wiegman antwoordt: „Ik weet dat niet" R.W. Poels van de Historische Vereniging Schiedam vindt tij dens het stadsgesprek over de binnenstad dat bij het aanmerken van monumenten niet alleen naar oude gebouwen moet worden ge keken. „Het nieuwe Stadserfcom- plex kan wat mij betreft meteen op de monumentenlijst/ ww, Vrijdag 3 i oktober SCHIEDAM Dc Oost. Geheugenspe!, 14.00-, 16.00U. Blauwe Brug. Mim-play- backfestival. Filmhuls. Romeo Ju.- liet, 2l.00u. Openbare Biblio theek. Lezing Cheny Duyns. Po dium. Vrijdagavond cd's, 21.00u VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf. Voorlichtingsbij eenkomst electromsch betalen, 14.00-16.00U. Stadsgehoorzaal. HetGrootNietTe Vermijden metStai- rway to the stars, 20.0Qu. Grote Kerk. Orgelconcert Jet Dubbeldam, 20.15u. Harmonie.Film La Promes se, 20.15u. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Jan Rot en Hans Breedveld met Dans met mij, 2Q.30U. ROTTERDAM JeugdtheaterHofplein. 19.00 Re/ pelsteeltje. Rotterdamse Schouw burg gr.z. 20.15 De Nietsfabnek. KI.Z. 20.30 Hamlet. De Doelengr.z,' 20.15 Terug naar Bach en Mozart. JumaanseZaai. 2Q.15JazzyGuit3rs. Nlghttown. 21.00 Rowwen Heze, Nlghttown Café. 21.00 The Ex. Ahoy'. 20 Mary J Slige. Luxor Thea- ter.20.15Youpvan<Hek. ROTHEA- TER, 20.15 Antomus en Cleopatra. TheaterfKa polletje.20.30Pluk de dag. Improtheater. Theater Zuid- plein. Gr.z. 20.15 Slippers. Kl.z. 20.30 Mylene dAnjou. Zaterdag 1 november VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. HetGrootNietTe Vermijden met Stairway to the stars, 20.00u. Deltasport Chalet Jazz avond, 20,l5u. Podium Gallery X. Night of the House classics, 23.00u. SCHIEDAM Sporthal Margriet. Bondsconcours voor drumbands en majorettepe- letons, 09.00-20.45u. Grote of Slnt Janskerk. InioopconcertDe IJs- selzangers, 15.00u. Boekhandel Van Leeuwen. Lonny Gerungan kookt en signeert, 11.00-13.00u. Theater Schuurkerk. Thomas van Luyn met Fanfare, 20.30u. Natuur- centrum Boshoek. Planten ruil beurs, 10.00-12 .OGu. MAASSLUIS Weeshuis, Govert van Wijnstich ting. Kant instuif, 10.0Q-16.0Qu. Theater Schuurkerk. Thomas van Luyn met Fanfare, 20.30u. ROTTERDAM Cinerama 1: The Lost World' (al) dag.l2.30-15.30-lS.30--2l:30/ Cinerama 2: 'Contact' (at) dag. 13.30-17-21. Cinerama 3: 'Copfand'(16)dag.lS.20-21,20do- .w.ma.di.ook 12.30-15.20. Cine rama 4: 'Gordel van Smaragd' (12) dag.13-21,10. Cinerama 5: 'Bean' (al) dag.16-18.30, 'Men In Black' dag.16-18.45-21.30; do.vr.ma.di. 00k 13.15. Imax Theater: 'Super Speedway' (al) dag,(beh.ma.) 14- 16-20; ma.alteen 20. 'Ring of Fire' (al) dag.(beh.ma.)15; za.zo.di.ook/ 13. 'Contact' (al) dag. 17-21. Lanta- - ren 1: 'Brassed Off (al) dag. 20^.2 22.15, ma.alleen 20, wo-- .14.30,20.14. ma.22.15SneakPi;ë-^ view. Venster 2: 'Messer im KopfLi. do.19,30, 'Heavenly Creatures' vr. 15,30. 'Die Bleieme Zeltir 2a.19.30. 'Stammheim' zo. 19,30.-' 'Die dntte Generation' di.wo.19.30. 'Happy Together* (al) dag.21.30. Venster 3: 'A life less ordinary' (al) dag.20-22. 'Ma vie en rose' (al) zo.wo. 14.30. Venster 4: 'Lagnmas Negras' (al) dag.19.30-21.30. zo.wo. 14.30, ma.alleen 21.30. Tnstana' ma.19,30. Lumlère 1: The Lost World' (al) dag. 12- 15.15.05-18.10-21.15. Lumlère 2: 'Face/Off (16) dag.12-15.05- 18.10-21.10. Lumlère 3: Head above Water" (16) dag. 18-21, do- ,vr.ma.di.ookl2.3Q-15. Lumlère 4: 'George of the Jungle' (al) dag.12.45-15.15-18. 'My best friend's wedding' (al) dag.21.20.^ Rexane: 'let's talk sex' (18) do. Vm" zo. doorl. voorst. 'Het dubbelleven van een maitresse' (18) ma. t/m wo. doorl. voorst. Pathé: 'Contact' (al) dag. 11.30-14.30-18-21.10; za£o. niet om 11.30. "Volcano' (12) dag. 18.45-21.10; do.vr.ma- di. 11.30-13.55-16.20. 'Murder at 1600' (16) dag.ll.50-14.15- 16.40-19,15-21.40; wo.met om 14.15. 'Air Force One' (16) dag.11.45-14.40-18.10-21,di.me: om 21. 'My Best Fnends's Wedding' (al) dag.11.15-14.10-16.40- 19.05-21.40. 'Nothing to lose' (al) dag.17.15-19.35-21.55;do.vr.ma- .di. ook 11.40-14.30. 'A life lessor- dinaiy" (16) dag.11.50-14.20- 16.50-19.10-21.40. Sneak Pre view; 'Room without a view' (16) di. 21.30. Nachtvoorsteliingen: Lumlère 1: The Peacemaker' (16) vr.za.00.15. Lumière 2: 'Face/Off (16) vr,za.0Q.15. Lumlère 3: h/olcano' (16) vr.za.00.15. Lumlère 4: 'Air Force One' (16) vr.za.00.15. Kind er matinees: Cinerama 3: 'George uit de Jungle' (al) za- .zo.wo.13.15-15.45. Cinerama 5: '101 Echte Dalmaners' (al) za- •zo.wo.13. Lumiére 3: 'Napoleon' (al) za.zo.wo.13-15.30. Pathé: 'George uit de Jungle' (al) za- -zo.wo.11,15-13.15-15.15. 'Free Willy 3: De redding' (al) za- .ZO.WO,11.15-13.15-15.15.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3