Sport
Rotterdams Dagblad
Maandag 3 november 1997
Uitslagen
KNVB Zaterdag West IV
HocfdklasseA: Noordwijk-Achilies Veen 0-
1, Groote Lmdt-FC Lisse 1-3, Excelsior M-
Quick Boys 3-1, Katwijk-Hoek 3-2, Kozak*
kenBoys-ASWHl-l.Sdbevening TerLoedfe
34, Rijnsburgse Boys-ABC 0-2
ARC fc-21 Rijnsb Boys 8-10
Katwijk 8-19 AchillesVeen 8-10
Noordwijk 8-16 Quick Boys 8-10
Scheveningen 8-16 Kozakken B 8- 7
Excelsior M 8-12 TerLeede 8- 6
Hoek 8-22 ASWH 8-4
FC Lisse 8-11 Groote Lindt 8-0
ARC periodekampioen
Hoofdklasse B: Benr,ekcm-Spijkenisse3-0,
Hui2en-Barendreeht2-2,Capeile-GVW0-l,
DOVO-Stnjen 3-0, SHO-Spakenburg 2-1,
Marken-WOG 2-4, Zwart Wif26-VoIendam
2-2
SHO 8-17 ZwartW28 8-U
Spakenburg 8-28 Marken 8- 8
WOG 8-16 Volendam 8-7
Huizen 8-15 Capelle 8- 7
GWV 8-14 Bennekom 8- 6
Barendrecht 8-13 Spijkemsse 8- 5
DOVO 8-12 Stryen 8- 4
SHO periodekampioen
Hoofdklasse C: SDC Putten-Genemuiden
0-1, IJsselmeervogels-Flevo Boys 4-0, ESC-
BeQuick'281 -HZW-WHC 4-1ACV-Spar-
taN l.i,DrecbtsterBoys-DQSKampenl-l,
Urk-Harkemase Boys 5-1
Eerste klasse B: Zwaluwen-DOTQ M,
zenburg-OEVJO 3-2, Heerjansdam-Beurs
bengels 1-1, KRV-RWH U. Kennemer-
land-WOR 1-5, Excelsior P-DSVP4-0
RVVH 8-17 DOTO 8-10
Beursbengels' 8-17 ZwaluwenVI 8-10
Rozenburg 8-16 DSVP 8- 8
Heerjansdam 8-13 Rennemerland 8- 6
KRV 8-12 DEVJO 8-6
WOR 8-11 Excelsior P 8- 5
RWH periodekampioen
Eerste klasseC:WGZ-OostkapolJe24,Wil-
helmina'26-Amemuiden l-3,R^soord-ARe-
na4-0,RodaBo>-s-Kloetinge2-l,Dinteloord-
- Breda 4-2, Veere-Seolto 2-3
WGZ 8-19 Oostkapelle 8-9
Rijsoord 8-18 Altena 8- 8
Amemuiden 8-15 Veere 8- 8
RodaBoys 8-15 WIlhelmma'26 8- 7
KJoeünge 8-14 Breda 8- 6
Dmteloord 8-12 Seolto 8- 3
WGZpen odekampioen
Tweede klasse C: Soccer Boys-LYRA 1-4,
Deltasport-RCL 0-2, Honselersdyk-Voor-
schotes'97 2-0, 's-Gravenzandse SV-Xencea
34, KMD-HVO 3-1, Monster-Vitesse O 24
's-Gravenz- SV 8-21 Lyra 8-11
Deltasport 8-18 Monster 6-10
HVO 8-16 Voorschoten 8-8
Xerxes 8-13 VitesseD 7-5
Honselersdyk 8-13 Soccer Boys 8- 5
KMD 7-11 RCL 8-3
's-Gravenzandse SV periodekampioen
Tweede klasse D: Sportlust'46-Rijnmond
Hoogvliet Sport 2-2, Bolnes-TOGR 3-6, Ze-
venbnven-Jodan Boys 34, NSW-Spint 4-1,
RQHDA75-Stdlendam 0-6, Zuidland-Hei-
nenoord 2-1.
Zevenhoven 8-20 Bolnes 8- 8
Stellendam 8-20 JodanBoys 8-8
TOGR 8-16 Spint B-7
ROHDA*76 8-13 Heinenoord 8-6
NSW 8-12 Zuitüand 8- 6
RHS 8-11 Sponiust'46 8-2
Derde klasse B: Die Haghe-Naaldwijk 34.
CION-'s-Gravenzande 0A, Loosduinen-
Mm? 1-2, Maasdyk-DVO'32 2-1Hoekse
Boys-BMT 2-0, JAC-PEC Haag 3-3.
PECHaag 8-17 DieHaghe 8-U
MW27 8-18 CION 8-10
Maasdijk 8-14 Hoekse Boys 8-10
JAC 8-13 BMT 8- 9
s-Gravenz. 8-13 Loosduinen 8- 6
Naald wyk 8-11 DVÖ32 8-2
PEC Haag penodekamptoen
Derde klasse C; WK-HBSS 44, BVCB-
TOS M,Groen WitR-Reeuwyk4-2,Be Fair-
De Zwervers 2-1, Siveo'60-Lmschoten 14,
PPSC-EToreantO-l.
FJoreant 8-22 HBSS 8-10
WK 8-17 Lm schoten 8- 9
WDS 8-16 GroenWit R 8- 9
Be Fair 8-13 PPSC 8-8
BVCB 8-12 De Zwervers 8- 7
Reeuwyk 8-11 Siveo'60 8' 3
Fioreant periodekampioen
Derde klasse D: Maasdam-NBSW 14, Le-
ömdas-NTW 14, Smitshoek-Alexandna'66
24, SCBaüek-DZHZet-enkampl-3,Gouds-
waardse Boys-GOZ0-l,OraiyeWit-SSS 24
Oranje Wit 8-22 Leomdas 8-10
Smitshoek 8-21 DZR/Z.kamp 8- 0
Maasdam 8-16 Goudsw. Boys 8- 8
SSS 8-14 Botlek 8-5
NBSW 8-U Alexandna'66 8-4
GOZ 8-U NTVV 8-2
Orarye Wit periodekampioen
Vierde klasse -BrGTB-DUNO 4-3, Semper
AJtius-TSB 1-3.DORR-TAC90 j-l, Vreden-
burch-Rijswyk 24, Ariston'BO-Quick Steps
24, Nat Nederlanden-HS Texas DHB 0-6
Texas DHB 8-18 Semper AJtius 8-11
DORR 8-17 Anston'80 8-10
Vredenburch 8-16 Rijswijk 8- 8
TACÖfl 8-15 Na(.NederL 8- 6
TSB 8-14 DUNO 8-4
GTB 8-13 Quicksteps 8- 3
Texas DHB periodekampioen
Vierde klasse C: Moerkapelle-Boszoom 2-1
Bergambacht-Gouda 3-1, Egelantier Boys-
Schiebroek'942-1, GCK'NedUoyd-Berkel 0-
2, WOH-Rhoon 54, Oudewater-SDV4-l
Berkel 8-16 Schiebroek 8-12
Moerkapelle 8-16 Khoon 8-10
FC Boszoom 8-15 WQH 8-10
Egelant-Boys 8-15 SDV 8- 8
Oudewater 8-15 Gouda 8- 5
Bergambacht 8-13 GGK/Nedlloyd 8- 1
Berkel penodekampioen
Vierde klasse D: Oude Maas-Zmkwme
Boys 3-2, Hellevoetsluis-PKC85 4-1ZBVH-
Simonshaven 1-7, WFB-SNS 24, Herkin-
gen-Puttershoek 0-1, Den Bommel-Melis*
sant 1*1,
Ou de Maas 8-20 Den Bommel 8-10
HriJev.siuis 8-1? Putcershoek 8-10
Zinkw. Boys 8-15 WFB 8-10
Melissant 8-14 ZBVH 8- 5
PKC85 8-13 SNS 8-4
Simonshaven 8-12 Herkmgen 8- 2
Oude Maas periodekampioen
Vijfde JJa5KD:Aarianden-een-DOS,32 M,
Schoonhoven-BSC68 3-5. Perkouw-Spor-
tief 2-1, Zwammerdam-SRA/Toranca 0-2,
Nationale Nederlanden-Rijnstreek 1-3
BSC68 7-16 Toranca 8-10
Sportief 7-13 SPV81 7- 9
Schoonhoven 7*13 DOS'32 7* 9
Aarlanderveen 7-13 Rijnstreek 7- 6
Perkouw 7*12 NatNederi- 8- 3
Zwammerdam 8-11
Vijfde klasse E: Zwartewaal-Vlotbrug 1-1,
DES'67-OFB 24, Flakkee-Nelson/LSV 3-0,
Bemisse-RockaiyeO-3,Lombardij en-Preto-
m 1-1, Voome-Piershil 4-1.
DES'67 8-22 Nelson/LSV 8- 8
SC Vooras 818 Lc^bir^-'er: 8-8
Makkee ?-Ü Bei-nisse^ 8- 5
Piershil 8-15 Vlotbrug 8- 5
Pretoria 8-14 OFB 7- 3
Rockanje 8-14 Zwnrtewaal 8- 3
?BV/ b\yil'i 9b It'
^Awms^'A'iLLfj
Vijfde Jdasse F: Badffls:Boys-SC Zuider
park 1-5, JaiHmd-HSM 1-2, Sporting Lode-
*- Piomers-HSC 0-8.
RSM 8-14 Jai Hmd 8-10
HSC 6-13 ZW 5 8
0HGS 6-11 Sp Löd/Pion 7- 5
Zuiderpark 6*11 Maluku 5* 4
BadiosBoys 6-10 Hermandad 7- 3
Reserve Hoofdklasse A Ter Leede 2-ARC 2
3-1, katvmk 2-Quick Boys 21-2, Rozenburg
2-Spukerusse 2 2-1, Stnjen 2-Rijnsb Boys 2
2-0, Excels M 2-Scheverungeo 2 2-5, RCL 2-
Lisse21-8, Res.leklasse A:DSVR2-DEVJO
2 4-1ARC 3-Quick Boys 4 9*L Alphia 2-Ba-
rendredit 2 24, Grav SV 2-Noordwyk 21-3,
RVVH 2-Spint22-2, LYRA2-Katwyk 324,
B: Zwaluwen 2-Spint 3 44, Vitesse Delft 2-
ExcelsP234,NSW24odanBoys214,Qui
ck Bo}'53-YVV De Zwerv2 6-L Barendrecht
3-ZwartWit'282 !-l.SH02-RWH324,Res
2e klasse B: Die Haghe 2-Loosdumen 2 6-0,
KMD 2-Gravenz W 3 14, Honselersdyk 2-
Excels M 3 2-7, Maasdijk 2 Lisse 4 8-2, Vites
se Delft 3-Dumoord 2 6-1. Monster 2 PEC
Haag2 J24, C: Spon!ust'462-Floreant21-l,
Delta Sport 2-TOGR 2 2-2. Zwaluwen 3-Ze-
venhoven 2 04, Be Fair 2-Rczenburg 3 3-1
Rohda'76 2-WOR 2 1-5, Capelle 2-Soccer
Boys 2 2-0, D: Smitshoek2-DOTG2&-l,VW
De Zwetv 3-N'SW 31-2 gestSpijkemsse 3-
Stelletidam 21-3, Stryen 3-Rozenburg 4II-
2, Heunenoord 2-SSS 2 3-3.Z"'<Rand 2-TO
GR324,Res.3c WasseC: MW272-HBSS2
4-2gest ,Schoonhov2-BVCB23-3,A]ex'662-
WDS 2 4-1, WK 2-DZB2Ramp 2 44,
DVO'32 2-HVO 2 2-3, PPSC 2-TSB 214, D.
GOZ 2-SSS 3 0-1Xe rxes 2-Rozenburg 544,
Bolnes 2-Zwart Wit'28 3 0-2, Sp^kemsse 4-
CapeUe3 2-7, DOTO 3-Rhoon 2 3-6, ZBVH 2-
Rjjnm/Hgvl Sp 2 2-10, Res- 4e klasse A: Aar-
landerveen 2-Be Fair 3 3-4, Jodan Boys 3-
CVCReeu«nj!c23'lZevenhov3-CapeUe43-
3, Siveo'60 2-Lmschoten 2 M, Fioreant 3*
Rohda-76 31-3; B:V\rOR3-DOS'3222-l,Ber-
kel 2-Alex'66 3 3-3, Jodan Boys 4-DeIta Sport
3 1-4, GGïGNedlloyd 2-BVCB 3 6-1, Groen
WltR2-DRGS 25-2.TSB 3-SDV22-1, C: TO
GR 4-Jodan Boys 5 14, Rozenburg 6-Oude
MhHs22-2, DOTO 4-DeIta Sporl4 4-1,Rijnm/
Hgvl Sp 3-Excels M 414, D: Stellendam 3-
Zuidland 314, Flakkee2-SH04 IA, Baren
drecht 4-Smitshoek 3 1-2, Herkmgen 2-Si-
monshav 2 24, Heuienoord 3-Maasdam 2 3-
4Meb ssant 2-Putterehk2 5-0Res. 5e klasse
A: Moerkapelle 2-Be Fair 4 14, Bergam
bacht 2-Capelle 5 04, Spint 5-Gpuda 2 3-1,
WDS3-Scboonbov 3 3-5, Fioreant 4-Zwam-
merdam23-3, OudewBter2-Sportlust'4631-
2, B: Berkel 3-Oudewater 3 0-1, CVC Reeu-
wyk3-Zevenhov 4 2-3, Gouda 3-2wammer-
dam334,BeFair 5-BVCB414,Spint 6-SDV
3 54 Sportlust'4 6 4-Boszoom 3 2-0, C: Sport-
lust'46 5-Bolnes 3 2-1, HBSS 3-GGK/Ned-
Uoyd 3 3-5, BVCB 5-Schiebroek 2 2-1, WOB
2-SRA/Toranca23-3,SDV4-PKC'8520-2,D:
HV04-HSC284, CION 2-WK3 5-1.MW27
3-Zwaluwen 40-1, HBSS4-De'ta Sport 5 3-5,
GTB 2-Excels M5 3-5, PPSC 3-DVO-323 24,
E: Oude Maas 3-Ri]nm/Hgv! Sp 3-3, YW
De Zwerv 4-Zwart Wit'28 41-2, Excels M 6-
Rhoon 315-1, Botlek 2-DOTO 52*1, Rozen
burg '-MW27 41-8, Voorne 2-Barendrecht
5 2-1F: Zuiderpark 2-Boszoom 2 4-2, Stnjen
4-NSW 4 2-1, RVVH 5-Nelson/LSV 210*1,
Egelant Boys 2-ZW 2 6-7SHO 5-Maasdam 3
04, G: DES'67 2-Stnjen 5 4-1. Zmderpark 3-
ZinkwBoys22-l,NSW5-yWDeZwen'52-
1, Barendrecht 7-Maasdam 4 3-1, Den Bom-
md 2-SHO 61-3, H; Spjj kenisse 8-Botlek 3 5-
5,Hellevsl2-Rockanje24-l.Goudsw Boys2-
Oude Maas 4 3-1,'Vlotbrug 2-Pi^rshil 2 3-3;
Ses. 6e klasse A: Moerkapelle 3-WDS 4 3-4,
GSV-Berkel4 3-2,RWH 6-Jodan Boys 61-1,
Siveo'60 3-Sporhef 2 0-3Sportlust'46 6-Soc-
ccrBoys3 6-LDONK-Rohda'764 l-2,B:Lm-
schoten 3-Schoonhov4 2-4,SPV812-Berkel
55-2,Socce'Sbys 4-NSV461-1. Jodan Boys
7-RVVH7 l-3,Rohda1765-Moerkapelle454,
Sportlust'467-BeFair63-2, D: E5ccelsP4-Ex-
cds M7 3-3, Groen WitR3-SDV5 2-5, BVCB
6-RVVH 8 4-2,005*32 3-WK 4 2-3, B YW
De Zwerv 6-Excfels P 514, DZB/Z'kamp 4-
Zuiderpark43-l,RWH9-HeUevsl31-2,Ex
cels M 8-Spukemsse 7 24, Smitshoek 4-
WOR 5 0-2, Barendrecht 9-SDV 6 1-5, Ft
Xerxes 3GlGK7s'edlloyd424 PKC853-RV-
VH10 84, Barendrech 110-DZB/Z'kamp 5 4*
2, SDV 7-Excels M 9 1-5, DOS'32 4-
Sdnebroek 3 1-2. C: Rhoon 4-PPSC 4 4-1.
DVO'32 4-VDL 4-7, HSC 3-ZwaJuwen 5 5-3,
Rozenburg 8-CION 31-2, TSB 4-HVO 5 2-7,
ExcelsM 10-WK51-1, H: DVO'325-WK63-
5, YW De Zwerv 7-Barendrccht 110-0 gest,
Zwart Wit'28 6-EgelantBoys 3 0-2, Botlek 4-
TSB 5 8-2, Excels M11-RVVH H 0-2,1: SNS
2-OFB 26-1, NSWB.NTW21-2, Vlotbrug3-
Melissant 3 4-2, Flakkee 3-Voome 4 2-4, J:
G0Z3GH0724, Heinenoord4-ZBVH3 4-3,
Rhoon 5-NSW 7 5-2,Bermsse 2-Ghide Maas
51-1, Zrnkw Boys 3-Puttershk 42-1, RWH
12-SSS 4 1-3, K: Excels P 6-Rockanje 34-2,
Spykemsse 8-Botlek 5 1-3, Hellev sl 5-Ro-
zenburg 9 24, Zuidland 4-Vlolbrug 4 2-3,
Res.?* klasse B: Spint9-Sportlust'46102-3,
Gouda 5-Bergambacht 3 2-3, Jodan Boys 9-
Perkouw311-3, Waddirm'een 2-Nieu wkoop
6-l,Soccer Boys 5-Floreant6 7-2, CVCReeu-
wyk 6-Berkel 6 3-1; C: HVO 6-Capehe 7 3-0,
Boszoom 4-Groen Wit R 4 4-1Schieb roek 4-
RWH 13 24, Lombardijen 2-WOR 7 5-2,
TOGR 5-SDV84-LD: ExcelsM 13. DOS'32 5
8-3, Leomdas 3-HBSS 5 30-1, Zwaluwen 6-
Spükenisse 98-1.MW27 5-CION444, SDV
tGroen Wit R 5 4-2 PPSC 5-HVO 7 5-2, E:
HVO 8-Egelant Boys 4 24, ZW 4-RWH14 5-
2, TOGR 6-DZB/Z'kamp 6 2*2, RSM 2-Zui-
derpark 510-2,CepeIle8-Lombarduen34-l;
F; WOR 843TB 33-1Leomdas 4 -GGK/Ned-
lloyde l4-l,DRGS3-ExcelsMl414.HV09-
PKC85 4 1-2, SDV 10-SRA/Toranca 3 34,
DOS'32 6-Zwaluwen 7 0-9, G: Zwartewaal 2-
Excels P7 3-7, Botlek 6-Zuidland 50-1, HVO
1 O-Oude Maas 624, ZW 5-Vlotbrug 54-1H:
Goudsw Boys 3-NBSW 31-2, Egelant Boys
5-Smitshoek 6 2-9, Barendrecht 12-Bclnes4
4-0, Piershil 3-RWH15 2-3, Spykemsse 11-
Herkmgen 3 6-3; t WFB 5-DenBommel31-
1Stnjen 6-Goudsw Boys 4 8-1SHO 8-ïlak-
kee40-2, Zinkw Boys4-SSS 52-0, j; ExcelsP
8-Sp(jkems5£ 12 5-2, Delta Sport 6-PPSC 6 6-
0. Excels M 15-DVO"32 6 4-2, WR7-HVO11
12-3, VDL 2-SDV11 5-2, K: Hermandad 3-
RWH162-2,DZB/Z'kamp 7-SporUust'4611
2-2, BVCB 7-Alex,6641-1, Fioreant 7-SDV12
2-6, Groen WitR6-MoerkapeUe?3-5;Re8.8e
klasse C: Badios Boys 2-WOH 3 6-3, DZB/
Zlcamp 8-Capelle 1014, Smitshoek7-Zwa-
luwen 80-1. CCO/Kralmgen 2-Leomdas 51-
1. SDV 13-RWH 17 3-2,Boszoom 5-Lombar-
dyen 4 8-1; D: Rhoon 6-RSM 3 2-2.PKC85 5-
Smitshoek 8 34, Stmen 7-ZW 6 2-2, Zwart
Wlt'28 7-Barendrecht 13 2-2, KWH 18-Zui-
derpark 6 2-2, Bolnes 5-Lornbardyen 57-11;
R ExcelsM 16-GTB4 2-1,TSB6*MW2??7-
2. PPSC 7-Xerxes 4 6-2, Zwaluwen 9-Delta
Sport 7 2-13, lombardijen 6-Berkel7 2-3; F:
CCOr'Kralingen 3-HBSS 66-2, SDV 14-Zwa-
luwen 10 74, Rozenburg ll-Gouda7 12-5,
Berkel 8-WOH 4 44, Delta Sport Wodan
Boys 10 34, SDV 15-Excels M 17 0-2, G;
Maasdam 6-Den Bommel 4 1-2, yVV De
Zwerv 3-ZBVH 4 0-2, Stnjen 8-SHO 9 74,
NTW3-Hemenoord 5 2-6, NBSW 4-Zinkw
Beys 51-1; H: Hemenoord 6-Oude Maas 7 5-
1, SHO 10-Barendrecht 14 2-1, Smitshoek 9-
Stnjen9 24,Zinkw Boys 6-YWDe Zwerv 10
2-3, Piershil 4-Rhoon7 2-5, NBSW 5-RSM4
4-2; t Sunonshav 3-Stnjen 10 4-0, NTW 4-
NSVV81-1, OFB 3-DES'67 41-1Bemisse 3-
Zwartewaal 30-1, SNS 4-GOZ 4 3-2, SHO 11-
Den Bommel 5 Djui ;J;Vlotbrug7-Voome6
5-11 Simonshav 4-Excels P 9 3-3, Hellev sl 6-
Bermsse 4 3-7, Rozenburg 12-Zwartewaal 4
7-3, Rockanje 5-WFB 6 3-1. DOTO 8-Spijke-
nisse 13 04, K: Puttershk 5-SRAjToranca 4
104, L„inUrdycn ?.BoLnes 522, ZBVH 5-
DOTO 91-5, Flakkee 5-Barendrecht 15 44
Lombardijen 8-Simonshav 5 6-1
Kogelvangers 8-22 Klundert 8-11
Rillandia 7-19 FSV 8- 8
Thoïense Boys 8-17 NEO'25 7- 6
Olympm'60 8-13 BVC54 8- 5
Baronie 8-12 WÜC57 8- 4
'^-Gravendeel 8-12 Brouwersh. 8- 2
Kogelvangers penodekampLoen
Derde klasse C; De Alblas-Meerkerk 2-1,
MW58-ASH1-2. Peiikaan-Nicuw-Lekker-
land 2-0, GJS-Groot Ammers 5-1, De
Zwerver-HSSC61 24, Papendrecht-WAC
1-1
De Zwerver 8-20 DeAlblas 8- 9
GJS 8-19 HSSC61 8-8
Nw-Lekkerl. 8-13 MW58 8- 7
Papendrecht 8-13 Meerkerk 8- 7
Pebkaan 8-13 WAC 8- 7
ASH 8-12 Groot Ammers 8- 5
De Zwerver penodekampioen
Vierde klasse C: Schellumen-ZBC'97 6-1,
SVW Shcdrecht 4-1, Drechistreek-Haaften
1-t, Herovina-Streefkerk 24, Hardmxveld-
Arkel 1-1, Lekvogels-Ameide3-l
Herovina 8-15 Drechtstreek 7-10
Arkel 8-14 ZBC'97 8-10
SVW 8-14 Ukvogels 8-10
Ameide 8-12 Hardmxveld 7- 7
Schelluinen 8-12 Kaarten 7- 6
Streefkerk 8-11 Shedrecht 7- 1
Herovina penodekampioen
Vijfde klasse B: SVS'G5-WNC 1-1, Noord*
loos-SC Roeland 04, Stadspolders-Alblas-
serdam 1-fi, Stedoco-SC Gorkum 14, Peur-
sum-Sparta'3034, Dubbeidam-Asperen24
SCReéland 7-21 SC Gorkum 8- 9
Asperen 8-19 Sparta'30 8- 9
Peursum 9-19 AJblasserdara 7- 8
Stedoco 9-18 Dubbeldam 8- 8
Wieldrecht 8-11 Noorde'oos 9- 8
WNC 8-11 Stadspolders 9- 0
SVS'65 8-10
Landelijke Jeugd
Eredivisie: Volencam-Feyenoord l-ZVitcs-
se-Ajax 14, FC Utrecht-AZ 0-5, PSV-Tclstar
04, Heerenveen-GA Eagles 24, NAC-FC
Twente 1-2, ADO Den Haag-Groningen 1-3
Ajax 10-30 FCUtrecht 9-11
Feyenoord 30-24 ADOD'Haag 9-11
FCGronmgen 10-19 FCVolendam 10- 8
Vitesse 8-18 NAC 10-8
FC Twente 10-17 Telstar 10 7
Heerenveen 10-17 GA Eagles 10- 6
AZ 10-16 PSV 10- 1
Eerste divisie A: FC Zwolle-Veendam 2-5,
DWS-Westlandia 2-2, SC Feyenoord-Ajax 2
0-1, Quick Boys-Sparta 1-6, Cambuur-Ex
celsior 0-2, Haarlem-Emmen 34
Ajax2 8-19 Sparta 8-12
SC Feyenoord 8-18 DWS 7-10
Haarlem 7-15 FCZwolle 8- 9
Excelsior R. 8-15 Emmen 9- 7
SCVeendam 8-15 SCCambuur 8- 4
Quick Boys 8-13 Westlandia 9- 3
Vrouwen
Hoofdklasse: Ter Leede-NEC 3-2, Buiten-
vddert-Stedoco 14, Velocitas-Zwart Wlt'28
1-3, ODC-Wartburgia 2-2, Puck Deventer-
KFC'711-1, Saestum-WFC 4*1
Saestum 8-24 KFC71 8-8
Zwart Wit'28 8-19 Puck Dei-enter 8- 8
Veloatas 8-15 Wartburgia 8- 7
WFC 8-12 Buitenveldert 8-7
Stedoco 8-U NEC 8-6
TerLeede 8-U ODC 8-5
Eerste klasse A: Oostkapelle-Rijsoord 14,
Capelle-KFC24,DeSleutels-WRW3-3,SC't
Zand-Braakhuizen 1-2, RKVCL-Oliveo 2-2,
Umtas-NOAD 2-1
KNVB Zaterdag Zuid I
Derde klasse B: FSV-Tholense Boys 1-1,
NEO'25-WIK571-1, Rülancba.Brouwersha-
ven 54,Klundert-De Baronie 3-3Kogelvan-
gers-Olympia'60 24, 's-Gravendeel-BVC54
04,
KNVB Zondag West IV
Hoofdklasse A SC Feyenoord-Holland 14,
VCS-DWV1-1Holkndia-AFC'34 3-1, ÜVS-
DHC04, ankwuk-Tonegido 1-3, AFC-Nep-
tunus 0-1, Argon-Zwarte Schapen 5-2
TONEGIDO 8-18 Argon 8- 1
DWV 8-1?' Neptur.us 8- 1
AFC34 8-14 Holland 8-10
SC Feyenoord 8-14 Zw. Schapen 7- 8
Hollandia 8-13 DHC S-8
Elwkwyk 8-12 AFC 8-4
IJVS 8-11 VCS 7-1
TONEGIDO penodekampioen
H oofdklasse B: Halsteren-SVMeerssen 3-1
Gemert-UDl'19 4-2, TSC-Geldrop VKS 04,
DBS-De Baronie 4-2, Ensden-Deume 0-2,
Panrungen-WSC 04, TOP-SVN 34
Hoofdklasse C: O VC'85-HSC'212-5, Hatert*
AGOW 2-f, Babbench-Drachten M,
Sneek-Appmgedam 2-3, Slevo-De Treffers
14, AchiUes'94-Rheden 1-1, Quick'20-Hoo-
geveen CK)
Eerste klasse B: Quick-Lugdunum 2-2, Os-
doip-Papendrecht 1-1, Umtas-VELO 24,
Nieuwenhoom-SWSMC2-l, Blauw Zwart-
VIOS 3-3, Nijenrodes-Wilhelmus3-2
Nieuwenhoom 8-15 Osdorp 7-11
Ntfenrodes 8-15 VIOS 8-11
SWSMC 8-12 Wilhelmus 7-10
Quick S*i2 BiuuwZvtart 8-10
Papendrecht 8-12 Lugdunum 8- 6
Unitas 8-12 VELO 8-5
Nieuwenhoom penodekampioen
Tweede klasse D; Puttershoek-DRL 24,
Xerxes-DFC2-2, DCV-Spartaan^D 2-2, She-
drecht-Leorudas 24, EBOH-Zwervers 04,
Slikkerveer-SVW 5-1
Leomdas 8-22 Xerxes 8-11
EBOH 8-16 Puttershoek B-10
DFC 8-16 DRL 8-9
DCV 8*15 Slikkerveer 8- B
Zwervers 8-14 Spartaan^ 8- 3
Shedrecht 8-11 SVW 8- 0
Leomdas penodekampioen
Derde klasse B: GDSWP-Den Hoorn 3-2,
Schipluiden-REMO 3-1, Lens-Ryswijk 14,
DHL-Oltveo 2-1, Kranenburg-Hoek van
Holland 6-1
Kranenburg 7-19 DHL 7* 9
Rijswijk 8-15 GDSWP 7-6
DenHodm 8-13 Öhveo 7- 4
Scheveningen 7-12 Hoek v.HolL 7- 4
Schipluiden 7-12 REMO 8-4
Lens 7-11
Derde klasse C: DONK Sparta 2-6, Cabauw-
Moordredit 24, Alexandna'66-Stolwij k 3-2,
Olympia-HION 1-1, UNIO-ONA 44, HOV-
UrsusO-O
Olympia 8-18 Sparta 8-11
UNIO 8-15 Moordrecht 8-10
Stolwijk 8-14 H30N 7-8
HOV 8-14 Alexandna'66 8-8
ONA 7-13 Ursus 8-7
DONK 8-11 Cabauw 8- 1
Olympia penodekampioen
Derde klasse D: Ovemaas-PFC 2-3, OW*
Alblasserdam 64, De Musschen-Helle-
voetsluis 2-2, DHZ-OHW2-3, DBGC-Heke-
lingen 2-2, LMO-Fortuna V 5-2
Hekelingen 8-22 Hellev.sluis 8- 9
OW 8-21 Overmaas 8- 8
DBGC 8-16 DeMusschen 8- 8
OHW 8-15 PFC 8-8
LMO 8-12 FortunaVi 8-
DHZ 8*11 Alblasserdam 8- 0
Hekelingen penodekampioen
VierdeklasseD: HWD-RKWIK04, Kermes
DVS-RAVA 3-3. DRGS-VDL 1-5, SOA-Ex-
celsior'20 3-2, GDA-SVDPW 2-2, VFC-Post-
duivenl-3
Hermes DVS 8-20 RAVA 8-10
VDL 8-19 RKWIK 8-8
SOA 8-14 GDA 8- 8
HWD 8-13 Postduiven 8- 7
ExcelsioF20 8-U SVDPW 8- 6
VFC 8-10 DRGS 8-3
Hermes DVS penodekampioen
VierdeklflSseF:TOGB Zwarte Pyi44,Om
moord GLZ2-6, Schiebroek'S4 Dilettant
3-3, Anübarban-SMV HiUegemberg 2-2,
Groeneweg-Soccer Boys 14, Steeds Volhar-
den-ExcelsiorO-2
GLZ 8-19 SMVHberg 8-10
Dilettant 8-16 Antibarban 8- 9
ExcelsiorR 8-16 Soccer Boys 8- 8
TOGB 8*15 St. Volharden 8-5
SVOmmootd 8-13 Schiebroek 8- 5
Groenweg 8-11 Zwarte Pijl 8- 4
GLZ penodekampioen
VierdeklasseG:Coal-Poortugaal l4,Meeu-
wenplaat-WRW 24, Oud-Betjerland-Flak-
kee 5-2, Tediro-SCO'63 2-1, Abbenbroek-
DCL l-I,WCR*FrOS 1-1
Oud-Beyerl 8-20 Meeuwenplaat 8- 9
Coal 8-19 DCL 8- 9
Poortugaal 6-16 SCO'63 8- 8
WCR 8-13 Abbenbroek 8-8
WRW 8-12 Flakkee 8- 7
Tediro 8-10 FIOS 8-4
Oud-Beierland penodekampioen
tierde klasse H: DEH-Sporting Lodewijk
Pioniers 04, VOC-NOC 4-2, CVV-CKC 0.
Transvaha-Aeolus 0-3, DJSCR-Gemunal
1-2. Belvedere-EDS 14
CW 8-29 CKC 8-23
Aeolus 8-16 DJSCR 8-10
FHS 8-16 DEH 8-9
Gi ininal 8-15 Belvédere 8- 5
VOC 8-14 Sp Lod Pion 8-2
Transvalia 8-13 NOC 8- 1
CW penodekampioen
Vijfde klasse C: ESTO-Nieuwerkerk 1-0,
DZB/Zevenkamp-Steeds Hooger 2-1, SVS-
Lekkerkerk 34, Bergambacht-Swirt Boys
0-5, Ammerstol-Waddmxveen 2-l.Blijdorp-
Vlerpolders3-2
ESTO 8-22 Waddinxveen 8-U
Swifl8oy5 8-18 I^kkerkerk 8-10
Ammers'tol 8-17 Bhjdorp 8- 9
Bergambacht 8-13 Vierpolders 8- 5
DZB.'Z kamp 7-12 Nieuwerkerk 8-3
SVS 7-11 st Hooger 8- 1
ESTO penodekampioen
Vijfde klasse D: FC Pretona R-Bolnes 2-3,
Rockanje-BZC'95 2-2, MSV71-The Har-
vards 14, HSC-Blankenburg 1-2, RDM-
ODC Schiedam 2-4, Maasstad-Jai Hrnd 1-5
JaiHind 8-21 Maasstad 8-U
MSV71 8-18 Rockanje 8-10
TheHarvards 8-16 Pretona 8- 9
BZC'95 8-13 ODCS'dam 8- 8
Bolnes 8-12 RDM 8-6
Blankenburg 8-12 HSC 8- 0
Jai Hmd penodekampioen
Zesde klasse D: Activitas-SRAToraricaO 2,
Centre Portugues Noorderkwartier 7-0,
VOB-Garuda 4-2, Kralmgen-Real Parbo44,
De Roef-RVC33 0-2, VND-Oudewater 2-7
RVC'33 8-24 RealParbo 8-10
Kralingen 8-20 VND 8-7
C Portuques 8-18 Garuda 8- 7
VOB 8-16 Toranca 8-5
Oudewater 8-13 Activitas 8- 3
De Roef 8-12 Noorderkw 8- 0
RVC'33 penodekampioen
Zesde klasseE; AVS-Sclued Bovs 14.RBT-
DOZ3-2,PKC'85-Demosl4,RMCAtlas-Hil-
Iesluis2-l,DeGroenWitten-VoorwaaG53-3,
Dirksland-RTG44
Dirksland 8-21 AVS 8-lfl
Demos 8-19 RET 7- 9
Atlas RMC 8-16 Voorwaarts 8- 8
DOZ 8-15 Schied-Boys 7- 7
PKC85 8-10 De Gr. Witten 8- 4
RTG 8-10 Hillestuis 8- 3
Dirksland penodekampioen
Reserve Hoofdklasse A VELO 2-Sbkker-
veer 2 24, DHC 2-UVS 2 04, ADO Haag 2-
N ïeuwenh 21-1, Feyen AV 2-Hekelifigen 2 2-
0, Westlamha 2-Quick 2 2-2, Wilhelmus 2-
VUC 2 2-2, Res.Ie klasse B; Excels'20 2-
01ympia21-3, DHC4-CW Zweiv2 3-l.DCV
2-SWSMC204,UN[02-Spart'202ö4,DRL
2-Neptunus 2 34, Res^e klasse C-' ONA 2-
Fortuna VI2 44, ESTO 2-Groeneweg 2 2-1,
Leomdas 2-Stolwijk 2 4-1, Sparta (AV) 2-
Xeixes234,EDS2-VDL22-6,HOV2-DONK
2 1*1, D; Overmaas 2-Skkkerv 3 3-1, Mus-
schen 2-DHZ2 2-2, Ommoord 2-Hellevoetsl
22-l,DBGC2-Leomdas314, SCO'632-Coal
214, PFC 2-CW214, Rei3e klasse SB; Her
mes DVS 2-Quick Steps 2 34, VELO 4-Ver-
burch22-3, Kranenburg 2-Lisse3 l-2,Naajd-
wyk 2-Westlandia 4 04, Quintus 3-Postdui-
ven21-2,C: RVC2-GONA22-0,GDSWP2-
HMSH 3 W, WIK 2-Oliveo 4 84, Deifia 2-
VUC 3 04, Dumdorp sv 2-Westlaxidia 5 0-6,
Laakkwart 2-Fortun a VI384, D: Woerden 2-
GSV 21-3, Xerxes 3-DCV 3 04, Diletfant 2-
VEP 2 24, Moordr 2-VOC 21*2, Bodegraven
2-Aeolus20-l,Gouda2-TOGB2 24,E: ODC
Schiedam 2-HOV3 24, SMV/H'berg 2-Her-
mes DVS 31-0, CKC2-DRGS2 3-3, Excels'20
3-VOC 3 14, Alex'66 2-Xerxes 4 0-1 gest.
TOGB 3-DJSCR 2 3-2, F: DRL 3-LMO 2 4-8,
SpartTO 3-Poortugaal 2 4-1, Nieuwenh 3-
FeyenAVS 1-1, WRW2-DEH214, Puttershk
2-Overmaas31-1.WCR2-DBGC32-1 ,R«s.4e
klasse B: SMV/H'berg 3-DCV 4 2-3, DZB/
ZTtamp 2-Nieuwerk 21-2, CW Zwerv 3-HI-
0N28-2.VFC2-UNI0414, C; HWD2-VFC3
24, Sparta (AV)3-RKW1K21-1,SWSMC3-
MSV712 l-3,ürsus2-VDL33-0,Ncptunus2-
Excels'20 4 2-2, Delft 2-EDS3 3-2, D-' Leom-
das 4-GLZ 2 6-2, DCV 5-CW Zwerv4 0-5, Aj>-
tibart» 2-SVS 3 5-3, E: Bolnes 2-DCV 6 2-3/
Musschen3-VOC43-9, EDS4-Ommcord33-
1, Shkkerv 4-Neptunus 4 3-2, F: Coal 3-Ab*
benbr 201, BZC'95 2-Tediro 2 5-2Helled 2-
DCL 21-1, Maasstad 2-FIOS2 44, G: Heke
lingen 3*Abbenbr 3 3-0, Meeuwenpï 2-
PoortugaalS I4,HeUevl3-OHW2 l-l.Flak-
kee2-SC0'63 314;Res4eklasseA Cabauw
3-DiletUnt31-3, Lekkerk 3-VEP3 H.Moor-
dr3-RVC33 2 03,F]oreant2-DONK33-2, So
ccer B 2-Groeneweg 314, C: CW Zwerv 5-
SpLodPion31-3.VOC5-AVS2 6-2, SWSMC
4-DCV 7 4-2, Schiebr 2-Sparta (AV) 4 24,
DEH3-Bhjdorp2 l-5,CKC3-DZB/ZTcamp3
G-5, D: Ursus 3-HOV 4 2-1, Garuda2-St Hoo
ger 2 2-1, St Volhard 3-Leomdas 514, RK
WIK4-HWD 3 7-l,ZwPul2-JaHmd21-0; E:
Hekelingen 4-PFC 31-1, DHZ 3-RTG 2 0-1,
Maasstad 3-Overmaas 411-1, LMO 3-Feyen
AV4 74, F: DCL 3-Overmaas 5 2-1, DBGC 4-
Feyen AV 5 64, Hekelingen 5-CW 3 02,
WRW 3-DEH 51-3, RDM 2-LMO 41-1.PFC4-
Tediro 3 3-3, G: Overmaas 6-SWSMC6 3-3,
Feyen AV 6-Slikkeiv 6 02, Spart'20 4-ËMV/
Htxyg 51-3, Trans\'aba 3-Real Parbo 214,
SVDTO' 2-Hekehngcn 6 6-2, Sp Lod Pion 4-
BZC95 4 4-3.H: DCVOZwpufS 1-7. VOC 6-
NOC2 2-2, CW Zwerv 6-CKC41-0, Groene-
weg ODZE/ZTtamp 4 5-2, Sp Lod Pion 5-
Alex'66 3 2-3, L Vierpold 2-PFC 5 24, Rock
anje 2-WRW 4 2-5, Poortugaal 4-Nieu wenh 4
4-I^Abbenbr4-Flakkee33-6,WCR3-DBGC5
4-2; J: Sparta (AV) 5-Fortuna \14 2-2, VOC 7-
AVS3 84, ODC Schiedam 3-SWSMC? 34,
Hermes DVS4-Schiebr3 3-1, Ursus 4-HSC2
14;Res.6e klasse AD0NK4-NSV46413-3,
Olympia 4-Moordr 41-2, WSE 4-TOGB 414,
Nieuwerk 3-VEP 5 M, Waddinxv 3-ESTO 4
3-2, Oudewater 2-Nic Boys41-2, C'. Olympia
5-TOGB 5 4-3, Nic Boys 5-Gouda 3 2-2,Nieu
werk 4-Haastrecht 3 2-1, GSV 4-VEP 7 8-2,
NSV465-WSE52 l,Moonir&-Waddmxv50-
2,D:H10N3-SpLodPion 684.DRGS3-VOC
8 4-2, Antibarb 3-SMV/H"berg 6 114, Om
moord 4-Garudd 31-3, Swift Boys2-HSC3 9-
0, E VOC S-Noorderkw 2 20-1, Centre Por
tugues 2-GLZ3 2-2, Excels R 3-CW Zwerv 7
1-5, Antibarb 4-SMV/H"berg 714, De Roef 2-
OmmoordS 6-0. VND 2-Garuda41-7.F: DCL
4-TranSvaIia 4 3-2, Tediro 4-Groen Witten 2
2-0, DHZ4-Harvards 2 2-2, Shkkerv 7-Mus-
schen51-lO,CW4-DRL55-l,Oud BeijerI3-
Maasstad 4 3-0, G; VDL4-Schied Boys 23*3,
Excels'205-DRGS4 6-1TOGB 6-Pemos22-
0, HSC 4-MSV71 3 2-1, ODC Schiedam 4-
Vi»iwaarts2 2-1, SWSMC 9-SVDPW 3 8-1,
H; Pretona 2-LMO 51-2, Belvedere 3-DRL6
4-1, Shkkerv BGud-Beijerl 4 34, BZC'95 5-
TediroS 14gest,l:BKT2-WCR43-3tMeeu
wenpl 3-WHW 5 9-1, Poortugaal 5-Blankenb
23-10,OW 4-SC0'63 41-3, J:CW6-Oud-Be-
ijerl 55-2, Puutershk 3-Transvalia 59-3.0W
5-Meeuwenpl 4 2-4, DBGC ö-Rockaiye 4 04,
Poortugaal 6-PFC 6 44, Nieuwenh 5-
Spart'20 6 44, K: Activitas 2-Garuda 51-2,
Germinal 3-NOC3l4.HION4-VOB224.St
Hooger 3-PKC85314, DJSCR 4-HWD 41-2,
SpLod Pion 7-EDS 6 04, L: SVS4-DRL714,
SMV/H'berg 8-GLZ41-1. Dilettant 4-DJSCR
5 2-2, Antibarb 5-ExceIs R 4 2-1Jai Hind 3-
Nieuwerk 5 O-O, BZC'95 6-Ommoord 64-2, M:
Aeolus 4-VOB 3 24, PKC85 4-NOC 4 1-1,
VDL 3-CW Zwerv 81-1, AVS 4-Swirt Boys 3
3-6,TOGB7-Voorwaarts314,StHoogef 4-St
Volhard 4 2-1. N: HSC 5-RK WIK 6 34,
MSW71 4-St Volhard 5 8-2, Garuda 6-Ex-
cels'20 61-1, DRGS 5-VOC106-2, SWSMC
11-VDL 6 04. Jai Hmd 4-TOGB 81 n oRe-
s.7eklasseA: Nieuwerk6-DCV92-l,Nieuw-
koop3-ONA 62 9. Lekkerk4-DiJettant 52-3,
RVC'33 5-VEP B 14, UNIO 7-WSE 6 3-2,
Olympia 6Gouda 43-2.C: WSE 7-Gouda52-
0,VEP 30-Lekkerk 62-5, DCV 10-Dilcttant 6
1*2, Nieuwk 5-CW Zwerv 9 32, UNIO 9-
RVC33 6 8-4Nieuwerk 8-Oudewater 3 2-7,
D Excels'20 7-Hermes DVS 5 54, VOC 11-
DHGS692,MSV'715-HSC83-3, VFC6-SV-
VSMC121-2, EDS 7-Ursus 51-2, Fortuna VI
5-SVDPW 4 0-7, E; Ommoord 7-CKC 5 2-2,
Alex'fi64-DCV 1164,Krahngen4-Shkkerv9
74, Neptunus 5-SVS 53-3, Sp Lod Pion 8-De
Roef 3 3-5, Swift Boys 7-NOC5 24, FiActivi-
tas 3-TOGB 9 3-2, Schiebr 4-SVDPW 5 1-1,
VOB4-Xerxes51-3.RMCAtlas 2 Swift Boys
4 64, Jai Hind 5-Hermes DVS 6 (W.Schied
Boys3-Aeolus5 3-2, GiCWZwerv 1Ö-G1-Z5
0-L Excels R Ö-HION 51-8, Kralingen 5-Ga-
ruda 7 4-1ZwPij4-Ommoord 8 2-3, Blijdorp
3-Jai Hmd 6 9 5, RDM 5-HOV 5 0 6, H: Her-
mes DVS7-MSV7167 Ö,Demos3-Ürsus61-
7.SWSMC 13-ODCSchiedam 51-0.SVDPW
6-Fortuna VI6 1-9, EDS 8-Exceïs'20 8 44,
SchiedBoys4-DeRoef4 54,I:SVS6-PKC'85
5 2-1, CWZwrerv ll-GLZ 6 24 gest, SMV/
H'berg 9-Alex'66 5 24, Antibarb 6-Sllkkerv
10O-2, Excels R7-DCV128-3, VOB 5-Sp Lod
Ron 9 6-5, J: Musschen 7-Maasstad 5 04,
Shkkerv ll-Transvalia63-5. DCL5-DHZ53-
2, Gr Witten 3-HiUeslms 314, Belvedere 4-
Pretona 3 5-3. DRL 8-Coal 4 4-1, K: Soart'20
7-Belvcdere 5 04, Hillesluis 4-LMO 6 8-1,
CW 7-Gr Witten 4 5-1DRL9-Pretora44-2,
Feyen AV 7-DCL 6 3-7, Overmaas 7-Maas-
stad62-l,L:SCO'63 5-WCR521, Blanken
burg 3-Poortugaal 71-3, Hellev sl 4-OW 81*
6,Nieuwenh 6-Meeuwenpl 51-3, Vierpold 3-
RET 3 3-1Hekelingen 9-Abbenbr 5 44, Mr
SCO'63 6-Dirksland 214.ÖHW 3-OW74-
2, Flakkee 4-Nieuwenh 7 34, WRW 7-Rock-
an_te 5 2-5, Hellev sl 5-VIerj>o]d 4 2-4, CW8-
FIOS 4 0-9, N: Musschen B-DRL101-2, Heke
lingen 10-Poortugaal 8 p n OBelvedere 6-
Harvards 31*2, Coal 5-Pretona 58-1, Maas
stad 7-SCC63 7 6-4,Transvaüa 7-Meeuwen-
pl 61-2,0: Ja: Hmd 7-Maasstad 8 0-1, Shk
kerv 12-DCL 7 2-4, Kralingen 6-CW Zwerv
121-2, Ommoord 9-St Volhard64-2, Excels R
8-De Roef 5 0-5, WCR 6-PKC85 614, KesRe
klasse C: Waddirm- 6-Olympia 8 5-3, Woer
den 6*Bergambacht 61-5, Lekkerk 7-Moer-
kapelle 5-3, ONA 9-Soccer Boys 5 2-9, Nieu
werk 10-DONK7 4-1, TOGB 10-Gouderak5
54, F: Da 8-LMO 7 4-3, DEH 6-GLZ 7 7*1,
Antibarb 7-VÖC12 3-3, RTG 3-BoInes 4 2-1,
SVDPW 7-Zw Pul 5 14, G: Hillesluis 5-
BZC'957184.LM08-D0Z3 l-10,Vierpo!d5-
Han'ards.4 5-0, Da 9-Meeuwenpl 7IM, Te
diro 6-DEH11-2, RTG4-Puttershk 4 8-2, H:
DCL 10-RTG 5 04, CW Zwerv 13 -GLZ 81-4,
Bolnes 5-DHZ 7 2-2, LMO 9-SUkkerv 131-7,
Feyen AV8-Musschen9 04, BZC95 8-Hille-
sl 6 34; 1: Blankenb 4-Hekehngen 11124,
OHW 4-Transvalia 8 5-4, Meeuwenpï 8-
tAerpoId 6 7-3, Poortugaal 9-RET 4 2-2,
SCO'63 8-DCL116-2, DEH 8-RDM 4 3-1; J:
OW8-Elakk»3 l*1.0HW5-Heüevsl65-2,
Vjemold 7-Meeuwenpl90-5,PFC7-FIOS53.
1, WRW 8-Dirksland 3 3-1, Poortugaal 10-
Nieuwenh B1-12K; Germinal 4-Excels R9 0-
8, VOC 13-RMC Atlas3 34, DJSCR 6-Alex'66
6 3-4, St Volhard 7 -SVS 72-1, De Roef 6-Voor-
waarts414, ZwPiji 6-EDS 9 4-1; L: Blijdorp
4-Zw Pijl 7 1-1, Schiebr 6-SWSMC14 1-2,
Noorderkw3-Leomdas 7 2-5TOGB 11-Vbor-
waarts 5 3-2, Schied Boys 5-Jai Hind 8 4*3,
Garuda 8-HWD 5 3-5; M: HION 6-Schied
Boys611-3,Swift Boys 5-GLZ9l4,ZwPt]18-
HOV 6 5-2, DCV 13-DZB/Z*kamp 5 5-9, DOZ
4-Real Parbo 3 2-3, DEH 9-VOC14 2-5; Nt
VDL7-SchiedBoys 711-1,SWSMC 15-RMC
Atlas 4 r n 0Demos 4-TOGB 120-1, DRGS
7-Excels'20 9 7-4Hermes DVS 8-Voorwaarts
6 5-3, RK WK 7-ODC Schiedam 614,0; Ac
tivitas 4-Hekehngen 1244,CKC6-MSV71 7
6-2, EDS 10-Sparta (AV) 61-5, DZB/ZTtamp
6-AVS 5 24, Swift Boys 6-NOC 6 54, VND 4-
RKWIK8 3-1, P; HWD6-Shkkere 14 2-3,Bo-
degraven5-NOC754,RTG5-Harvards50-l,
StHooger5-EST083 2,Sparta(AV)7-AVS6
74,Hekelingen 13-NSV46604,Q:Hekehn-
gen I4-Excels'2010 2-5, GSV6-Hermes DVS
6 7-3, Ammersto] 5-ONA U14,
KNVB Zondag Zuid I
Derde klasse B: DLA-ZBC'97 0-1, Uno Am*
mo-Boeimeer 6-l.Oisterwijk-Madese Boys
5-4, GSBW-SSW 6-0, TerheUden-JEKA 1-1,
RKDVC-WtliemIIO-1
Wiüemll 8-22 DIA 8-8
GSBW 8-20 UnoAmmo 8- 8
Terheijden 8-14 ZBC97 8- 7
Ofeioi-wnk 9-U Marien Boy? 8* 5
JXKA 7-U RKDVC 8-4
Boexmeer 7- 9 SSW 8- 4
Willem II penodekampioen
Vijfde klasse C: Gelukvogels-WDS'19 0-3,
Fluks-TVC'39 4*1, Gilze-Waspik 2-1, Berk-
dijk-Merwesteyn2*l,Raptim-IFC 6-2, FCde
Gêeren-Neeriandia'310-1.
Fluks 8-24 WDS'19 8-U
IFC 8-22 Neerlandia'31 8-U
Berkdijk 8-18 FCDeGeeren 8- 7
GUze 8-14 Gelukvogels 8- 4
Merwesteyn 8-12 TVC'39 8- 3
Waspik 8-11 Raptim 8- 0
Fluks penodekampioen
Atletiek
New York. Marathon. Mannen: 1. Kagwe
CKen)2 08.12,2, Chebet(Ken)2.09 27,3 Bal-
dmi (Ita)2.09 31, Vrouwen: l.Rochat-Moser
(2wi) 223 43,2. De Reuck (ZAf) 22311,3.
Fiaccom(lta)2.3015.
Snelwandelen. Rotterdam, 10 knu l. Dirk
Nicque (Bel) 45.15,2 Van Lamoen (AV56)
47 28,3 Van Gemert (Argo'77) 47 43,4 un-
t] ens (Unitas) 48 48,5. van de Knaap (RWV)
48 50,6 CeesLambregts(OLOAT)5053.
Vrouwen 5 km: 1 Meisner(Den)3010
Autosport
Perth. Rally van Australië. Eindstand: 1
McRae (GBr) Subaru 4 05 312. Makmen
(Fm) Mitsubishi 0 06,3. Aunol (Fra) Toyota
OJl,4.Bums(GBrJMitsubishi0.39,5 Bour
ne (NZe) Subaru 7 52. Stand WK: 1 Maki-
nen62punten,lMcRae52,3 Samz(Spa)47
Basketbal
Den Helder. Final Four, vrouwen. Derde
plaats: Lieshout-Jolly Jumpers 72-52. Fina
le: Den Helder-Lions 83-56
Mannen eredivisie: Donar-Vïrtus 89-70,
Dunckers-LD/Den bosch 79-97, Pnsma Col-
lege-BS Weert 8946, Drenthe-Idetradmg'
SB 66-76, CL/Zwolle-Voorburg Cobra's 85-
59 Stand: Amsterdam 11-22, Donar 12-26,
LIVDen Bosch 10-18, HVK/Den Helder 10-
U.BSWeert U-12,ïdetrading/RB 11-lO.Vir-
tus 10-8, CLZwolle 104, Drenthe 104, Pns
ma College 104, Dunckers 11-2, Voorburg
Coora S iu-u Promoue diviüie: De Groent
Uilen-Shooters 100-94, Basketers-Orca's
66-71Akndes-Wyba 7649, ASVU-MSV 69-
62, Unlimited-Donar 2 73-96, Flyers-Early
Bird 57 66, Juventus-HVK/Den Helder 2 91-
64 Eerste divisie A:AtthcusJumpers59-64,
Binnenland-Idetrading/RB26649, Deume-
Jumprng Crabs 7545, Cady73-BS Leiden
55-52
Vrouwen eredivisie: Final Four: finale:
Den Helder-Landslake Lions 83-56. 3/4
plaats: Lieshout-Jolly Jumpers 86-71 Eer-
stedivisieB BCVlissingen-Jumpers48-63.
DAS-Tiiburg53 89 Binnenland life trading
RB 86-95, Cady '73-Dunatos 59 53
Biljarten
Ronchin(Fra) EK71/2 Halvefinales:Nies-
sen-Klein250-194{l2),HikI-Blondeel250-48
(4.1 Finale: HikJ-Niessen 250-3(2)
Bridge
Hammamet WK land enteams. Mannen, fi-
nale: Frankrijk-Verenigde Staten II 328-
301
Sche veninge n. NK ge mengde viertallen. 1
Team Be gas 4 4,2 Team Hofland 29,3 Team
Dirks 233,4 Team Van Cleeff 221,5 Team
Schippers 218
Handbal
Zaal. Vrouwen Eredivisie. Zwaluwen'30-
AAC 23-29. V en L -Hellas22 22,OSC-de Vo-
iewy ckers 25-22. Qumtus-SEW 2246. NEA-
Swrt24 31,1e div.B-Hermes-DES'7218 17,
P5V-Ventura 20-18, UDSV Fortissimo 22-
15, DWS-ForehoIte 22-25, fason-Slerck 17-
17. SittardiaOVO-Verburch 22-21,2ediv. C:
Westland-Groene Ster 15 23, HVO-Ventura
2 17-17, EMM-Ancora 20-26, Tachos EBHV
23 21,Zeeburg-Westlandia 14-17,3ediv.Gl:
Hellas 2-Vdo 17-18, Satumus Cosmos 7-6,
EHC-TOG 20-17, Snelwiek-Treffers 16-15,
O DIS-OASE £4-20, G2: Achüles-Wings
S n 0Ventura 3-Atomium 13-24, Gemim-
DWS 216-11, Stompwyck-HVL 21-19, WIK-
Hercuïes 12 20
Mannen Eredivisie. Caesar-E en O 27-36,
Sittardia-Swifl A 30-20, Hellas-Blauw Wit
26 34,Aa]smeer-VoSendam29-19,le div, B:
Bevo Heidia Comb -White Demons 25-20,
Groene Ster-Atomium 25-26, Quintus-
DES'7241-19, Satumus L-UDSV13-13 gêst
WIK-EDH 29-20,2e div. C: Roda-Wlngs 22-
24, DWS-Arumo 18-29, EMM-Delta Sport33-
30, Hellas 2-Mountam Stars 32-26, HEC-
Westlandia 31-35. D: Achilles A-Nijenrodes
26-29, Aalsmeer 3-Volendam 2 25-18, Ceten-
tas-Fidelitas 27-23. CSV-DSS 24-22, Laren-
Snelwiek 22-16,3e div. Gl: EMM 2-He!las 3
27-21Snelwiek 2-HercuIes 26*19, Satumus
L 2-Umtas 27-28, EHC-Oüveo 21-20, Vires-
DIOS 25-23, G2. ASC-Atomium 227-21, Sa
tumus 2-Ancora 29-21, Ventura-Veio 20-28,
Hermes-DES2 26-30, Quintus 2-Gemiru 42*
27
Afdeling Rotterdam Vrouwen: DSl;
Sprongschot-Ancora213-15 Olympus-Ho!-
landiaanlS 17,EMM2-Viresll-17,HVOS-
DES 216-13, Endus-Ohveo 26-19,2A: ASC-
GSC 21-9, DWS 3-Spirrt 10-16, Hontemsse-
Ventura 512-7, Roda-DWS320-12, Walburg-
Hehus 2 21-7,2B: Atomium 2-WIK 217-10,
ETC-de Meeuwen 9-16, Hehus-Umtas 12-10,
Ancora 3-MOK13-16,3A Atomium 3-Snel-
wiek215-11, Atomium 3-DES 317-12,ETC2-
Ohveo25-15, Ventura 6-Rowah9-13,Hollan-
diaan2-Satumus3 U-ll,Ohveo2-Ventura6
9-14,3B: 01ympus-Umtas213-16. Achilles2-
TOG 2 6-35, DWS 4-Hollandiaan 3 8-17, Sa-
tumus2-Treffers2 l34,Walburg2-Onoti 14-
11
Mannen: HS1: AehiUes-Hollandiaan 29-14,
ETC-DES 3 22-26, Helsus-Cosmos 22-17,
Walburg-V,TK 2 27-24, ZA: Olympus-DES 4
21-17. Helius 2-Cosmos 229-17, HVOS-GSC
2M8,lndus-Satumus3lB-16,WIK3-Hehu9
2 24-22.2B; ASC2-Spmt34-25, DWS2-ASC2
26-22, HVOS 2-Vires 219-19, Roda2-HVOS2
20-19, Snelwiek 3-Treffers 29-16, Ventura 2-
DWS 2 22-20; JA: Walcheren-OUveo 218-22,
Achilles 2-MOK 9-17, Atomium 3-GSC 2 29-
24,Ventura4-TOG 23-18,3B:DWS4-HoUan-
diaan 2 8-17. EMM 3-ETC 2 12-18, HVSV-
Ventura 3 26-28, Roda 3-ASC3 21-18, Vires 3-
Urntas 212-29, Vires 3-Roda 319-22.
Hockey
Mannen. Hoofdklasse: Den Bosch-HDM 1-
l.Pinoke-Huriey M, Kampong-Bi daal 3-1,
HGC-Tdburg 4-1, KI Zwits.-SCHC 1*1,
Oranje Zw-Amsterdam 1-1. Overgangs
klasse A; Rotterdam-HMHC 2-1, Gronin-
gen-Hattem 2-5, Breda-Victona 3-2, Alk
maar-Rap idity 6-0, FoTward-Nijmegen 4-2,
Laren-Scb.weyde 20. B: DSHC-MEP 24,
Leonidas-EMHC 3-1, HIC-EHV 2-1, Ede-
GHBS1-2, Voordaan-MOP l-l.Venlo-Wage-
mngen6-3 Eerste klasse AiAlecto-Kimten
1-2, Leiden-Asvion i-l.Cartouche-Hudito 1-
4, Push-Ring Pass 2-0, Were Di-Dopie 1-2,
Zwart-Wit-Forescate 1-4 Tweedeklasse A:
Dordrecht-Tempo 5-0, Capelle-Groen Geel
4-4, Knmpen-HCAZ 1-5, Vbome-Tempo'34
0-5, Westland-Waalwyk 3-2, Warande-HDS
3-2 B: Soest-MyraO-4,Vianen-Noordwyk2-
1, Huizen-Strawberr. 44, Alphen-Leid.S-
tuds 6-0, Haaskamp-Reigers 0-1
Vrouwen. Hoofdklasse: Den Bosch-Pmoke
2-0, HDM-Laren 1-3, MOP-Rotterdam 1-3,
Amsterdam-Hurley 4-0, Kampong-Hilver-
sum3-l, BLdaal-HGC 0-0, Laren-Den Bosch
0-2, HGC-Kampong3-l .Hilversum-Amster-
dam 0-7, Huriey-MOP 2-0, Rotterdam-HDM
2-l,Pinoke-Bldaal2-0 Overgangsklasse B:
DSHC-HUAC5-0,Rapidity-HuizenO-8,Uru-
on-Victona 3-2, Oranje Zw-Groningen 1-0,
Gron Studs-Warande 0-0, ZwoUe-Gooisehe
4-0 Eerste klasse A: Zwart-Wit-Tempo 4-1,
Ring Pass-Craeyenh 1-1, Hudito-Breda 3-0,
Voome-Tilburg 2-1Forvrard-Souburg h 3-2,
Kieviten-Forescate 3-3 Tweede klasse A:
Stïawben.-Myra 2-2, Groen Gcel-Zoater-
meer 1-4, Roomburg-Cartouche 3-0, Rei
gers-Alkmaar 2-2, HBS-Westl and l-l.B:Ae-
olus-USHC 20, HCAZ-Spint 2-0, Beriicum-
Leomdas 0-2, Drunen-Dordrecht 2-1, Waal-
wyk-Voordaan 1-3
Judo
Den Bosch. Mannen, NK. -60 kg: 3e plaats:
Vincent van Kalken wv Verhoef waza-an,
Starmans wv Haelkens wdza-an, finale:
Van Oostrum w v Bosman waza-an. Eind
stand: 1 Van Oostrum. 2. Bosman, 3 Van-
Kalken, Starmans -65 kg: 3e plaats: Bouma
w v Metzomppon, Kempa w.v. Oord ippon,
finale: Patrick van Kalken wv. Hendriks
diskwalificatie. Eindstand: 1 Van Kalken,
2 Hendriks, 3 Bouma, Kempa, -71 kr. 3e
plaats: Kunst w v Preenen yuko, Beidcers
w.v Arts yuko, finale: Tsiarkviani w.v. Van
Nolbeslissmg Eindstand: 1 Tsiarkviaju,2
VanNol,3. Kunst,Beukers -78kg:3eplaats:
Dabaghian wv. Bos ippon, Van Loon w.v
Van Heugten jppcm, finale: Stennga w.v.
Bosse yuko. Eindstand; 1 Stennga, 2 Bos-
se, 3 Dabaghian, Van Loon -86 kg: 3e
plaats: Ei co van der Geest wv. Smeets ip-
pon.VanRooij w v Poels diskwalificatie,fi
nale: Huizinga wv. Arens ippom Eind
stand: l.Humnga, 2 Arens, 3. Van der
Geest, Van Rooy -95 kp 3e plaats: Smul
ders w.v Van de Veldt ippon, Van de Berg
wv Van de Weijde ïppon. fmale: Sonne-
mans w v Laethofippon. Eindstand; 1.Son-
nemans, 2 Liethof, 3 Smulders, Van de
Berg +95 kg: 3e plaats: Siekman wv Bil-
stra ippon, Carty w v Gemtsen yuko, fina
le: Dermis van der Geest wv, Ebberswaza-
an. Eindstand: 1Van der Geest, 2 Ebbers,
3 Siekman. Carty
Korfbal
Hoofdklasse A: Groen Geel-DKOD 21-17,
Die Haghe-DVO 26-10, AKC-HKV/OE15-18,
Oost Amhem-DOS'4620-15, B; Deetos-KVS
21-17, SCO-PKC 13-21, Fortuna-Blauw Wit
13-20, ROHDA-NIC/VCD 12-16, Stand: A;
1 Die Haghe 16,2 Groen Ceel 11,3 OArn-
hem 9,4 DOS'46 9, 5AKC 6, 6DKOD 6,
?HKV/0E5,8DVO2,B: l.NIC 16,2J)eetos
12,3 PKC12,4.B1 Wit 11,5 KVS 7,6 Hohda4,
7 Fortuna 2,8 SCO 0; Overg!wy«lfls**r A'
AvanU-OrWit (D) 18-25, Meervogels-Swift
(M) 16-14, ODCKM)-GKV(G) 19-13, Tjoba-
DAI.TO 17-24. B: Marfugels-De Meeuwen
18-18, NKC51-Wit Blauw 13-14, SSS-Drach-
ten 8-10, Thnanta-OrZwart 15-12, C: Heer-
enveer.-LDODK 17-16, Emmen-Ready 14-
18, Refieks-Wordt Kwiek 17-12, D: Aehilles-
LUTO 15-12, SportTngon-K.Zaandtjk 16-
12DETO-VJaardingen 12-21, Eerste klasse
D: BEP-OZC 9-14, De Coners-Celentas 16-
2l,Phoemx-AW,DTV9 15,ZKV-KVA14-10,
E: Antilopen-Tweemaal Zes 17-17, KIOS-
Dmdoa 14-19, Unitas Kapellen 11-19,,
Woudenberg Sparta(N) 19-17, F: ADO-Per-
mx 16-12. Bolnes IJsseivogels 2016, Nieu-
werkerk-Excelsior 12-13, TOP(S>-Ammo 13
16. G. Kinderdijk-Vitesse 12-15, ONDölG)-
Vr'schaar 9-15, Rust Roest SNEL 13-18,
Tempo-KOAG 14 14,I!:DKV(D)-Tilburgl6-
16, Regenboog-PSV 22-9, Trekvogels-Futu-
ra 10-16. WION-SDCXV) 18-11, Tweedeklas
se: Fr Alttus-DKVÏÏJ) 14-16, TOP (Al-Maas
sluis 14-12, Zuidwesters Sagitta 16-14, Wei
devogels Ventura Sportl2-l2, Derdeklasse
M; De Bemen-Gemim 8-8, Z'Wjndr4echt-
Quick 9-30,1: DOS/Wj-Artief 37-15, Oiym*
piek GKVfH) 10-10, Ten Donck-KZ Leiden
16-10, Harga-RKC 9-13. N: DSO-Dijkvogels
10-14, SEV-Voltreffers 8-22, Velocitas-Kor-
bisS-14 T0G0-Merwedc8-17,0:0r Nassau
(V>DVS'69 10-9, Luctor-Olympia 9-10, Vr-
bchaar-ONDO(M) 6-16, Nikantes-Stormvo-
gelslMl,
Paardensport
MillstreftlIerJ.CSI-W.WereJdbekersprm-
gen, vijfde wedstrijd, na barrage: 1 Trevor
Coyle (Ier) Cruising 0-36,832 Helena Wem-
berg (Dui) Ferdinand 047,65,3 Röthksber-
ger (Zwi) Ulysse de Thunn 0-38,69,4 Peter
Weinberg (Dui) Polarkömg 0-41,03,5 Tops
(Ned)Chinampa 148,34, zonder barrage: 6
0 a Lansmk (Ned) High VaiJey Z, Hms in't
Veld (Ned) Tio Pope's Hay Guy, Raymakers
(Ned) Emerald, Bnl (Ned) Halanta 4 straf-
punten.16 0 a VandePol(Ned)Jurtquilla8
Stand: 1 Geennk (Ned) 46 punten, 2 Van
der Vleuten (Ned) 43,3 Helena Weinberg,
Kirchbo[T(Dui)30,5 Macken(Ier),Michaels
<VSt)25,7 Bauer(Oos)24,8 Raymakers 22,
9 Wulschner (Dui) 21,10 Van der Schans
(Ned), Trevor Coyle. Recart (Fra) 20, 15
Romp 37. 38 Van de Pol !6,25 Tops 12.35
Huis m't Veld Lanstnk,Bnl7,41 Hendnx,
Ehreus 6
Grote Prijs: 1 Raymakers/Jewel's Domi-
nardö 33,52,2 MichaelWhitaker(GBr)Two
Step 0-33,64,3 Bauer (Oos) Remus Equo 0-
36,08
New York. CSIO. Na barrage: i Ward(VSt)
AmityOstrafpunten-36,43,2 Firestone(VSt)
Gusti P 0-38,53,3 Leone (VSt) Loro Piana
Casino446,B5
Roeien
Amsterdam. November Vieren; Vier-met-
stuurman; l Nereus I (Simon, Middag,
Ypenburg, Bartnuin, stm Cheung) 40CO me
ter in 12 44,77,2 Proteus I (Van der Zwan,
Eggenkamp, lünd, Vervoom) 13 04,85, 3
Theta (Spaans, Lippils, Egelmeers, Dor-
mans) 1313,89,4 Willem III 1317,43,5 Ne
reus H13 18,42,6 Skoil II 1329,51 Lichte
vier: I Njord j (Jansen, Van de Hondel,
Schutte, Aitdorf) 1337,79, 2 Njotd H
14 01^3,3 Argo 14 43.34 DubbeMer-met-
stuunnan; 1 Argo 1325,26, 2 De Hoop
1336,19,3 Laga 13 40,68
Vler-met-stuurvrouw: 1 Skoil (Breeman,
Deutekom, VanDishoeck,DeviIee)l4 44,92,
2. Nereus/RIC 14 45,98, 3. Nereus/Die
Leythe 14 49, B8 Dubbelvier-met-stnnr-
vrouw.*l Skadj/Phocas/Tnton(Brechjevan
Eyck, Winkelhuis, Bogtstra. Floortje van
Eyck) 14 29,55, 2 Wülem III 14^8,40, 3
SkoWOkeanos/Saurus/Tubant 14 59.22
Rugby
Amsterdam. WK-kwalificatie. Nederland-
Oekraïne35-l3 (25-3) Stand; l Nederland2-
4,2 Roemenië 1-2,3 Oekraïne 2-2,4, Polen
1-0,5 België 2-0
Schaatsen
KNSB-Cu? Mannen: 1 Peter de
Vnes (Heerenveen), 2 René Ruiten berg (El-
burg), 3-
imen). Stand: 1. Peter
de Vnes 64,1 punten,2. René Ruitenberg 63,
3 Pieterse61,l,4 Stam 51,5 Van der Veen
48
Vrouwen: 1. Gretha Simt (Rouveen), 2
Gemser (Groningen), 3, De Boer (Amster
dam) Stand: I. De Boer 38,1,2 De Ronde,
Boogaards-Mager 35
Schaken
Luum. WK landenteams. Zeven le ronde:
Engeland-Cuba 3-1Verenigde Sla len-Zwit-
serland 3-1, Rusland-Kroatië 3-l,.lrmemë-
Georgië 3-1, Oekraine-Kazachstm 3-3
Achtste rende: Armemë-Cuba 2 1/2-11/2,
Zwitserland-Georgië 3-1, VeremgdeSta ten-
Rusland 2-2, Engeland-Oekralne 2-2, Kro-
atië-Kazachstan 2-2 Negende ronde: Rus-
Iand^Jeorgië4-0,VeremgdeStaten-Kazach-
stan 3-1, Engeland-Armemë 2-2,Cuba-Zwit-
seriand 2-2, Kroatië-Oekralne 2 1/2-1 1/2
Eindstand: 1. Rusland 23 112,2. Verenigde
Staten 23,3 Engeland 21,4 Armenië 201/2,
5 Oekraïne 38,6 Kroatië 371/2,7. Zwitser
land 17,8 Kazachstan 15,9. Cuba 14,10
Georgië 301/2
Schermen
Arnhem. Snaphane-toernool, sabeL Vrou
wen. Finale: Stam-Van Emden 15-7, om de*
de plaats: Mooy-Purmer 15-9. Eindstand: 1
Stam, 2 Van Emden, 3 Mooy
Tafeltennis
Mannen, play-offs kampioensgroep ere-
div.: Cosmos/ITW-FVT/Visser3-4,Perfec-
Uon-ScyIi:a5-2 Eerste div. groep l:Shol(W>
Scansped/SKF 6-4, De Korenbeurs-Never
Despair 6-4 Tweede div. groep 2i Pecos 3-
TTVV 2 2-8, Belcrum-Alkmaar'71 5-5, De
Toekomst-FVT/Vïsser 2 5-5; groep 3: TT-
CN"72-NeverDespair29-l,Hotak-Shol(S)8-
22, DeKorenbeurs3-Rjjnsoever?-3, groepl:
Amste(veen-Pecos4 9-l,Rapidity-TTCV 28-
2, De Korenbeurs 2-Red Stars (V) 4-6 Derde
div. groep 7: Play Fair-Amstelveen 2 2-8,
JCV-TentyOneUplD-O.rrVN-'tZaram-S,
groep 8: SAR-TOGB 4-6, Luto-HBC 3-7,'t
Zand3-FVT36-4 Vierde div, groep9:Vnen-
denschaar-SAR'6827-3,Hotak'682-TCSl0-
0, TOGB 3-FVT 4 3-7, groep 10: Nieuw Ven
nep 2-DHC 8-2, Hotak'68 3-Shot'65 55, SV
Red Star'58-NOAD (S)22 6-4groep 1& Dito-
ZTTC 2 8-2, Belcrum 3-DTS 7-3, Avanti 2-
NOAD(S)2-8
Vrouwen, derde div. groep 3: Belcrum-
Woerden 3-7, De Korenbeurs-FVT/Vsser 9-
1; groep 4: US-Amstelveen 2 2-8, Integer
Groep-Olympia (E) 2 7-3, De Korenbeurs 2-
- Rynsoever9-l Vierde div. groep 6: Middel
burg Zuid-Perfection 3 9-1, Vice Versa'51-
Waahsojk 5-5, Alexandna'66-FVT 2 4^,
gToepS: Smash'70-Rjjnsoever310-0,TOGB*
Shot'65 2-8
Tennis
Parijs. Mannen, 4,6 miljoen gulden. Halve
finales: Sampras(VSt/l i-Kafelntkov (Rus.5)
7-66-3,Bjorkman(Zwe/l2)-Enqvist(Zwe/15)
7-67-5 Finale:Sampras-Björkman6-34-66-
3 6-1 Dubbel, halve finales: Haarhuis/El-
tingh (Ned^J-Elbs Ferreira/Galbraith (ZAf/
VSt) 7-6 6-7 6-3, Leach/Strak (VStf6)-Broad/
Norval (GBr/ZAf) 6-3 6-2 Hnale: Haarhuis/
Elün gh-Leach/Stark 6-27-6
Moskon. Vrouwen, 1,9 miljoen gulden. Hal
ve finales; Sugiyarna (JapAVafi Roost (Bel)
6-2 4-6 6-3, Novotna (TsVl)-Martmez(Spa/4)
64 6-1 Finale: Novotna-Sugiyama 6-3 6*4
Dubbel, finale: Sanchezffivereva (SpaI
WRu>Vis/Basuki (Ned/lno) Sanchez/Zver-
eva nadjskwaMcatie tegenstanders
Bogota. Mannen, 600.000 gulden. Halve fi
nales* Oav^t-Sangumetti 6-3 6-7 7-6 La-
pentti-Spadea 6-2 7-5, Finale: Clavet-La-
pentti 6-3 6-3
Dubbel, kwartfinales: Davids/Kratzmann
(Ned/Aus/4)-Kinnear/Van Emburgh (VSt)2-
6 7-6 6-4 Halve finale: LoboMeligem (Arg/
Bra/D-Davids/Kratzmann 7-6 3-6 7-6
Poitiers (Fra). Vrouwen, 100.000 gulden.
Halve finale: Boogert (Ned)-Pitkowski(Fra)
6-3 6-3 Rnale: Boogert-Cocheteux(Fra)6-4
7*5
Volleybal
Mannen. SNS-League: Vrevok-Capelle 3-0
(15-11,15 11,15 5) VOC-DimplJEkspalvoO
3(8 15 4 15.13 15),Dynamo-AMVJ3-0(!5-6,
15-3 15-7), Z* olle-Nessetande 3-3(12-15,15-
12 10-15. II15) Eerste divisie B: Facopa-
VV C J-fl,DeSchalmers-Slieclrecht3-0( 15-13,
15-7.15-10), PSV-EAW3 l,Hulst*Dynamo2
2 3, Flamingo S-Olympus 0-3, Rijnmond-
Onon3-fl(l5-ll, 15-12,15-5) Tweededivisie
C: Radius-WS 3-1, De Zebra s-Sovicos 0 3,
Hands Up-ME7SR3 1Nesselandc 2-Vrevok
2 1-3 Tonegido-Nell en StJMVC 3 1, Run-
mond 2-Ekspalvo20-3 2D:Satumus-Hajraa
1-3. Aetma Peeipush 1-3, Longa-JC/ER 3-1,
mOWC !-3, DKJO*R(jnmond3 3-0, Poia-
ns Li voc 3-2 Derde divisie E: Rijswijk Vol-
bdo 3-0, De Schalmers 2 G/Kangoeroes 3 0,
Leython ME/SR23-0 Nesseland3-Vrevok3
0-3, Delta Mevo 3-1 Utrecht-Bouwm/DOS
3-1 3F:Atak-AlciCapellc23-0,Smash-Slie*
drecht 2 3-0. Spi vo-WK 3-1Hulst 2-Sarto 1-
3. Pegasus-Rijnmond 43-1, Vbko-WS 2 3-1
Vrouwen SNS-League: Martinus-PoUux I-
3(1510,13- A13-15,7-15), Sneek-Dynamo 2
3 (11-15, 15-1), 1215 16-14,13 35), Voloo-
Shedrecht l 3(12 15,7-15,15-12.9-15),Zaan
stad- AMVJ 0-3 (3-15,9 15,2-15), WC-Facapa
0-3(13 15,11-15,6-15), Voko-Dynamo3- J (13-
15,17-16,15-8,16-14), idartinus-WC 3-1 (12-
15,15-5,15-8,15-13) Eerste divisie B: Mar-
tinus 2 Brevok 3-1MFVSR-Sliedrecht 2 3-0
(15-13 15-1,15-5),tiwitch-Activia2-3l WC2-
Abcoude 0-3 Fa'tnmgo s-Rqnmond 3-2 (7-
14,15-10,12-15,15-10,15-8), Genum-Nesse-
lar.de 0-3 Tweet 'edivisieCiDcnkiSjot-Sar-
to 3-0, De SchaLiers Gepidea 3-0, G/Kan-
goeroes-Odulphus 3-0, Hulst Rijswijk 2-3.
Tonegido2 Ovra2I-3,Ütrecht2-D4mpUEk-
spalvo3-2 DerdedivlsieEiZovoc-Odijk 1-3,
Woerden 2-Sovjcos 3-0, Leython-Be Fair 1-3,
RVV-Radius 3-0, VCV-Delta 34). Cito-Nesse-
lande 2 3-2 3F: Ekspa!vo.2-Volltdo 0-3, ME'
SR 2-AlcJErasmus 3-1, Smash-WK 2-3,
Hulst 2-MWVC3-(l1Jupiter-OhTtipus3 2,Vo-
ko-TSR3-€
District 17. Mannen Promotieklasse: Ond/
Kn-Alc/Cap3 2-3. Fulora Alexan 3 2, Spmt-
Schovoc 3-1, Smash-WHV 3-1, VCO/Er-
Switch 2-3, WiJuUm-Ekspalv 3 0-3, le klasse
A: DVO 2-HJPV 3 3, Futora 2-Rowido 0 3,
F'ik/Lek-Eur/Okk 3-0. SNA-Wag&P/V 3-1, V
Meerk-Sw]trh23-1, Wtk/Um2-Ekspa!v41-3,
B: Ond/Kn 2-Ibis 3-0, Schovoc 2-Vovero 2-2,
Fhts-Voome 1-3, Fik/Lek 2 Kwiek 0-3, Eks-
palv 5-Rijnmond 5 0-3, DVO-lrtterm 3-0,2e
klasse A: Vedo'70 Foranto 1-3, Vndos Rtvo
3-0, She Sp3-Futora 33-0, AWA-WHV2 3-1,
Astrea-Podarw 3-1, Ekspalv 6-Volhdo 2 0-3,
Foranto-Vrtdos2*2.B:OnrWCn3-HJPV22-2,
Schovoc3-AIcfEra0-3,SbeSp4-RVC/Lib3-l,
SSS-AJ exan 2 3-0, Rijnmo nd 6-Bem ts2-2C:
VCO/Er 2-Hou StO-3, Schovoc 4-AJcffira 20-
3, Slie Sp 5-Aiexan 3 34), Rivo 2-Molenw 0 3,
Berkel-Holy 0-3. Schvgar-HJPV 3 2-2, D:
DDL-V Quick 3-1, Spivo 2-Voome 2 3-0, Spi
nt 2-Kwiek 2 3-0, Yum-DVO 3 3-0
Vrouwen Promotieklasse: Ond/Kn-AJc/
Cap3-0, Kangoer-SüeSp3 3-0, Spivo-Voome
3-0, V Meerk-Rynmond 2 0-3, Wik/Um-Ber-
kel3-0,le klasse A: Spint-Foranto3-0,Scho-
voc-HJPV 1-3, Fik/Lek-RVC/Lib 2-2, SNA-
Molenw 1-3, Astrea-Wag&P/V 0-3, Wik/Um
2-VCO/Er 2 2-2, B; Interm-Ihis 3-1, Futora-
Vovero 2-2, Spivo 2-Alc/Era 2 0-3, Alexan-
Kwiek 3-1, VCO/Er-Switch 3-0, DVO-Eks-
palv 3 1*3, Ze klasse A; Vedo70-AWA 1-3,
Eur/Okk-WHV 21-3, Slie Sp 4-Meteoor 3-1,
Snuvh-WHV 2-2, V Meerk 2-Podarw 3-0,
Kaarten-Volcom 3-0, B: Ekspalv 4-HJPV20-
3, Fhta-RVC/Lib 2 3-1, AviUÜ-Molenw 2 3-0,
VCO/Er 3-Switch 23-0, Spin 12-Volhdo 2 0-3,
C: Ond/Kn 2-Hou St 2 0-3, Fhts 2-RVGUb 3
1-3Berkel 2-Wag&P/V 2 l-3.Ekspalv5-Holy
3-1Ry nmond4-Vollido3 0-3, AioCap2-Füts
2 3-0, D: Interm2-Ibis2 0-3, Kanguer2-Voor-
ne 3 1-3, Spivo 3-Voorne 2 0-3, Alexan 2-
Kwiek23-1, Yum MVC0-3,Rijninond3-Ber-
nis 2-2
Waterpolo
Mannen. Hoofdklasse: ZPB Profus-ZWV
Nereus 14-9, LZ 1886-Polar Bears 10-11, HZ
ZIAN-Vivax 8-5, Damixa Ravyn-HZC De
Robben 7-15. Berste klasse: Gouwestaete-
DWK 8-6AIüance-Ra pido'82 7*13Zyl/LGB-
Donk 7-10, PSV-De Rijn 14-7, BZPC Bode-
graven-Merwede 16-6, UZSC-ZCE11-8 2A:
Koudekerk-Sassenheim 4-4, Katwuk-KZC
8-5, SVH-DZV J0-B, WSV-WVZ 9-6, NVAI
HHC-Hoom 7-4, Rotterdam-BZC 6-8 2C:
Wiekslag-Aqua Novio'94 7-9.VZC Veenen-
daal-De Meer 9-5, Arethusa-Neptunus Arn
hem 6-12, Zeester/Meerval-Njord Veldho
ven 11-12, De Vuursche-Esca 6-16. De We-
rande-NautilUs 10-8 3D: EZZ-De Woelwa
ters 7*10, WatervJo-RZV 92, UWV Wils-
kracht-Triton Putten 7-5, Aquanjn-De
Lansmgh 4-7. 3E: RWV-ZDHC 8-7, Spar-
taan-WZK5-5,Hieronymus-Barracuda 10-2,
DS Z- DeKempvis 9-9, De Duck-De Stormvo
gel 5-9, De Devel-Poseidon'56 5-5
Vrouwen.Hoofdklasse:DeHam-Donk5-18,
PSV-Palar Bears 4-32, Gouwestaete-ZWV
Nereus 5-10, Damixa Ravyrv-ZPB Profus 27-
7, Van Luin/Brandenburg-Rapido'82 64.
2B: Wiekslag-Argo 7-7. Van Lmn/Branden-
burg2-NjordVeldhoven8-5,Arethusa-Zuid-
westhoek 9-5, Aquarijn-Polar Bears 2 2-9,
UZSC-ZPB Profus 211-2
Wielrennen
Dijon. Veldnt. 1. Groenendaai (Netij, 2 De
Clerq (Bel), 3. Magmen (Fra), 5. Vander Poel
(Ned) Winterthur. Internationale veldrlt.
1. Groenendaai 10103,2 De Clerq 009,3
Hunke!(Zwi)ö35.
Veldrijden. Dordrecht- Zaterdag: A-klas
se: 1 Bon s BorkhouKDen Hoorn), 2 Patrick
Graal (Rotterdam), 3 John Tal en (Spuk en 15-
se), 4. Dennis van den Hurk (Barendrecht),
5. Errnel Maas (Dordrecht) B-klasse: 1 Aad
Treurniet (Bleiswijk), 2 Dennis Mulder
(Spijkemsse), 3 Michel Dolman {Spijkems
se) Mountian-bikers* 1, Sander Mol (Blets-
wijk), 2 Michael van der Wolf (Rotterdam),
3. Jan van Veizen (Zoe term eer), 4 Tjitte den
Hoedt (Ridderkerk), 5 Chns Maas (Papen
drecht)
Zondag: A-klasse: 1. John Talen (Sptjkenis-
se), ^Patrick Graai (Rotterdam), 3. Emiel
Maas (Dordrecht), 4 Jomt Noppen (Dor
drecht), 5. Dennis van den Hurk (Baren
drecht),6 JacobSintnicolaas(Dordrecht),7.
Michael van der Wolf (Rotterdam), 8 Vfil-
LamdeWolf(Rotterdam),9 Bjom Schilper-
oord (Dordrecht), 10 PietervanderRee(Ou-
denhoom)
IJshockey
Beker. Utrecht-Nijmegen 4-3 (1-1 0-2 3-0),
Ei n dh ove n-Tilburg 2-11 (0-3 2-5 0-3), Nyme-
gen-Den Haag 8-2 (3-12-0 3-1Heerenveen-
Eindhcrven 9-1 (6-01-12-0) FInaJe: Tilburg-
Heerenveen Stand: Tilburg 12-22, H'veen
12-19, Nijmegen 12-16, Utrecht 11-11, Deur-
ne 11-5, Eindhoven 12-5, Den Haag 124
Zwemmen
Amersfoort NK estafette. Vrouwen. 4xIW
wissel: 1 AZ&PÜAnova 418,90, 2. DWK
4 20^4,3 ArkeDeDwkel4.34,15 4x100rug:
1 DWK 4^6,92,2 De Dinkel 4 30,10,3 AZ
&PC4 33,51 4x100school: 1DWK5 00,48,2.
AZ&PC5 01^5,3. VCZ514^,4xlOOvlinder:
1 DWK4 19,58,2 AZ&PC4 36,57,3 DeDm-
kel 4 36,57.10x100vrij: 1.AZ&PC9 53,73,2.
DWK 10 07,33,3 De Dinkel 10 31,57 Eind
stand (totaaltijd in seconden): 1 AZ&PC/
Anova 1^2,59,2 DWK 1694.65,3 Arkede
Dinkel 1773,73
Mannen. 4x100 wissel: 1 DWK3 51,30,2 De
Dinkel 3 53,73,3 AZ&PC4 01,77 4x100rug:
1 De Dinkel 4 00,72,2. AZ&PC 410,70,3.
PSV414,45 4xl00schoob 1 DWK (Kuipers,
Wennekes, Van der Zijden, Dekker) 4 14,98
(NR),2 AZ&PC4A3,05,3 DeDmkeI4 40,08
4x100 vlinder: 1 DWK351^9,2 De Duikel
3 52,61, 3 AZ&PC 3 58,93 10x100 vrij: l
DWK 8 54 ^9,2 De Dinkel 8 59,31,3 AZ&PC
9 07,33 Eindstand: 1 DWK 1500,48,2. Arke
deDinkel 1526,45,3 AZ&PC/Anova 1551,78