26 Cion krijgt veeï te veel van het goede Unitas'63 zoekt de juiste vorm Gehavend HVO oogst waardering tegen Westlandse koploper Stormachtige middag Zwaluwen in Voorburg Van der Wilde: vijfmaal raak DRGS laat een steegje vallen 'Mister PPSC' krijgt assistentie Refoba onderuit in Rotterdam MW'27-trainer Cor van Hoeven: 'Wij misten juiste inzet en beleving' Edwin Marijs de held in Hoek Hans van Setten tevreden over vrouwen Rijnmond HBSS haalt opgelucht adem TSB st(jgt met stip Rood voor Antoine Strijbos Veegpart(j mannen Juventus JJ>WP®Ï) Rotterdam» Dagblad Maandag 10 november 1997 VoorschotenDe klap van etige week na bet missen van de lerste periodetitel heeft niet lang door gedreund in het DeÜasport-kamp. In en tegen Voorschoten speelde de ploeg de frustraties van zich af en won dankzij een quintet treffers van scherpschutter Jamo van der Wildemet 8-0. Voorschoten was geen schim van de ploeg die 's-Gravenzandse SV, de koploper in de tweede klasse C, de enige nederlaag had toege bracht De beslissing was immers na tien minuten al gevallen door treffers van Richard Zeebregts en de eerste van Jamo van der Wilde. Nog voor de rust liep Deltasport verder uit Bartho Westerdijk en tweemaal Van der Wilde tilden de stand naar 5-0. De doelpuntenmachine bleef na de rust steken op drie. John van Leeuwen en opnieuw Jamo van der Wilde (twee doelpunten) scho ten de 8-0 voor Deltasport dat zonder de geblesseerde Dennis van der Meulen en de geschorste Oni Louenapessey aantrad op het bord. Stef Kliuters kreeg de enige gele kaart. SchiedamDRGS heeft zaterdag in de voetbalwedstrijd tegen ZW niet alleen kansen gemist, maar zag door de 3-2 thuisnederlaag ook een ideale mogelijkheid om het Vlaardingse HSC in de jacht op de nieuwe koploper Zuider park voorbij te streven, in rook op gaan, De fusieploeg, de rest van het seizoen geleid door trainer Mario Krabbendam, had met gro te eyfers moeten winnen maar wist zich geen raad met de hoe veelheid kansen. Zoals zo vaak wist de tegenstan der wel de buitenkansjes te be nutten. ZW uit Rotterdam kwam na een halfuur op 0-2. Kort na de tweede treffer zorgde Ronald Ul- tee voor Schiedamse hoop. Die leek vijf minuten na de thee te zijn gevlogen door de derde ZW* treffer. Een kwartier voor tijd scoorde Raymond Oosterveer echter toch de 2-3, maar zelfs te gen tien ZW'ers kwam DRGS op eigen terrein niet verder. Schiedam Coen Winkelman, technisch coördinator bij PPSC en wegens zijn verdiensten bij die voetbalvereniging ook wel 'Mister PPSC' genoemd, krijgt assisten tie. De Thurlede-club heeft de technische commissie verder uit gebreid en is met oud eerste elf talspeler Rob de Nys, Walter van Harmeien, Ron van de Eijkel en Rik Bronwasser compleet. Het bestuur van 'PP', met Wim Meyboom als nieuwe voorzitter, is voornemens een flink aantal be voegdheden te delegeren aan de technische commissie zodat er in de toekomst een 'slagvaardig en aansprekend' beleid kan worden gevoerd. Door het nieuwe bestuur is inmiddels een commissie inge steld die de mogelijkheden tot een fusie met stadgenoot HBSS gaai onaerzeken. Die commissie moet met een tussen- en eindrap portage komen. De hoofdmacht van de Thurlede- club speelde zaterdag tegen Si- veo'60 met 1-1 gelijk. Bij de rust prijkte nog de brilstand op het bord. „Het zelfde verhaal," klonk trainer Ron de Bruijn na het duel niet vrolijk. „We spelen goed voet bal, maar scoren veel te moeilijk." Achmed Bouaouzan opende voor 'PP' de score en niet veel later was de stand alweer gelijk nadat doel man Zenil Maglajac (geel) een strafschop had veroorzaakt PPSC was daarna heer en meester, ete- eerde legio kansen, maar moest genoegen nemen met een punt Ook René Meyboom en André Wijsbroek kregen geel. Rotterdam Refoba zal het duel tegen BCR'91 nog lang heugen. De Vlaardingse badmintonploeg was niet zwakker dan de Rotter damse thuisploeg, maar kond slecht tegen de op- en aanmerkin gen van de tegenstanders. De er- genis was er de oorzaak van dat Refoba voortdurend uit het spel werd gehaald en met 5-3 verloor. Chris van der Knaap startte met een nederlaag van 15-14 en 15-U in twee sets. Daarna ging Nitte van Landschoot onderuit in de derde set Het eerste punt kwam op naam van Dana Kuil die zich aanvallend erg sterk toonde en in 6-11 en 3-11 won. Ook Christa Boeters liet haar op ponent kansloos in twee sets: 7-11 en 2-11. De 'dubbels' waren niet opgewassen tegen de mentaliteit van de Rotterdammers. Alleen het dubbel-duo Dana Ruil/Paul Mennen pakte nog een punt Door Erwin van der Lee VJaardfngen De verklaring voor de nedeilaag was voordat de ne gentig minuten waren veretreken al binnen handbereik. HVO ken de immers een waslijst aan afwe zigen voor de topper tegen koplo per 's-Gravenzandse SV. Vaste waarden Erik Sneek en Patrick Hartog zaten een schorsing mt terwijl John Sam-Sin en Chns La- tupeirissa geblesseerd aan de kant moesten toekijken. 's-Gra venzandse SV had echter grote moeite met het gehavende HVO dat door twee foutjes teleurge steld was over het resultaat maar wel de waardering over de spelop vatting kreeg. „Maar 'De Sport' lacht natuurlijk het hardst met de drie punten op zak," sprak trainer Dick Suiker die door het 2-0 ver hes het gat met de kop zag groei en tot acht punten. De teleurstelling gold eigenlijk al leen de manier waarop de neder laag tot stand was gekomen. Want HVO bleef heel makkelijk over eind tegen de koploper die vorige week de eerste penodetitei pakte. Het verdiende zelfs op basis van de spelopvatting de punten. Want 's-Gravenzandse SV hield stee vast negen man achter de bal en gokte nadrukkelijk op decounter Het concept van trainer Wim van Laar oogst geen waardering maar werpt wel zijn vruchten af. De Westlandse ploeg iaat de tegen standers het spel maken en coun terde al naar acht overwinningen en dus de koppositie. Voor de ver liezers zijn de druiven telkens zuur. ..Wat een luizenploeg," bromde Dennis Sala. De aanvoer der leidde zijn verdediginguitstr- kend maar ook hij was na 35 mi nuten te laat om een tegentreffer te voorkomen Spits Reza de Haan profiteerde op de midden lijn van een misverstand en snel de met Dennis Hoogerboord in de achtervolging richting Jan Goed- knegt. De doelman van HVO 4 kreeg nog net zijn handje tegen de knap ingeschoten bal maar zag vervolgens Joost Barendse het leer hoog in het doel jassen'* 0-1. Problemen Door de tegentreffer zat HVO di rect in de problemen. Want de thuisploeg had tot dan toe zelf geen enkele kans afgedwongen. Alleen Mare Maatsen doemde voor de thee net te laat na een aardige aanval via Ruben Korsten op voor keeper Michel de Hart. Daarna kon 's-Gravenzandse SV haar favoriete spelletje spelen, maar na de rust werd elke counter vroeg onderbroken door het hard werkende en fellere HVO. De tweede helft was van mindere kwaliteit dan de eerste. Want na dat Marcel Uspelder de laatste creatieve HVO'er op het midden veld —Mare Maatsten ongeluk kig had geraakt was HVO hele maal met meer bij machte om openingen te vinden in de hechte Westlandse verdediging. Het mooiste dat de toeschouwers na de rust te zien kregen waren dan ook de twee regenbogen boven het HVO-terrem. Pas vijf minuten voor tijd beslisten de gasten de wedstrijd dankzij een logische counter Opnieuw Joost Barendse slalomde door de verdediging en maakte het schitterend af 0-2 „Wat 7e laten zien is met mooi maar wel effectief." vertaalde Dick Suiker hel algemene gevoel aan de Zwanensmgcl. „Ik kan echter niemand iets verwijten. Maar we misten te veel bepalende spelers." JIVO-'s-Graveiiiafldsc SV 0-2 lO-ll 35 en 85 Joost Barendse 1 en 0-2 Bijxonderhe- den: De sterk leidende Thijs Geuze uit Rot terdam gaf geel aan HVO er Dennis Hoo gerboord HVO: Goedknegt. Sala, Manuhutu, Van Troost. Valies Van Oosten, Hcogerboord, Maatsen {60 De Vnesl Westerhout, Kor sten. Visser (65 Go\eia) 's-Cravenzandse SV: De Hart, Stapersms, JJspeider, Van Dyk, Looyc, Van Wieren, Scholtens. Zv/ygers, Barendse, Kraan. De Haan (8(5 Van Velden) Door Sander Sonnemans Maasland - MW27 heeft zich zaterdag lelijk vergist in het wankelende Cion. De Maaslanders hadden tegen de zeer gehavende Vlaar dingse formatie duidelijk het betere van het spel, maar lie ten het vooral na de theepau ze zodanig aftveten waardoor het armetierige Cion verras send en volledig tegen de verhoudingen in de winst (1- 2) meenam naar de Mara- thonweg. De Vlaardingers begonnen de competitie in de derde klasse B y- zersterk, maar zakten door vier opeenvolgende nederlagen naar de vierde plaats van onderen. En MW27, de nummer twee op de ranglijst, dacht Cion wel even te knippen en te scheren. Cion-trai- ner Cees Goudswaard wordt al weken geplaagd door absenten en miste dit keer om uiteenlopende redenen zes basisspelers (André de Brabander^ Fied Louter, Leon den Hoedt, -Michel Verschoor, Marcel Molenaar en Ed van Zelm) Dat het voor Goudswaard maar behelpen is, bleek wel uit de de le ge reservebank. Pas na een half uur verscheen de eerste 'vuile' wissel uit het tweede naast hem in de dugout. MW27 was compleet en liet bij vlagen aardig voetbal zien, het overwicht en surplus aan kwali teit werd echter niet voldoende in doelpunten uitgedrukt Afgezien van de kans die Cion-aanvoerder Zek Baltaci kreeg (knap gered doelman Dennis van Eek), had den de Vlaardingse bezoekers in de eerste helft niets in te brengen. Cion miste een tussenstation en joeg de meeste ballen maar blind naar voren in de hoop dat John van Spronsen, Johan van Toom of Sander Spaiyersberg er iets leuks mee konden doen. Nadat een in zet van MW2?-aanvaller Nico MVV'er Rem- coJansen (rechts) in duel met Den nis Hene weer. De viaardmger ontliep een rode kaart. Het ontging de arbiter dat hij een klap uitdeelde. Foto Bakker van de lyn was gehaald terwijl doelman Marcel van der Pluym al verslagen op de grond lag, opende Dennis Heneweer de score. De verdediger wist zich geen raad met een scherpe voor zet van invaller Martij n van der Hoeven en jaste de pass diagonaal in zijn eigen doel (1-0). Klap In de tweede helft mocht die zelf de Heneweer blij zijn dat arbiter John Ruinard bij een schermutse ling na een overtreding van Bert Bakker (tweede gele kaart, dus rood) ogen te kort kwam. Hene weer vond het nodig een klap uit te delen in plaats van de zaak te sussen. De branieschopper ontliep een rode kaart aangezien het de scheidsrechter was ont gaan. Vijf minuten na de thee pro fiteerde Johan van Toom van een defensiefout en tekende de gelijk maker aan. MW27 raakte door die tegenvaller volledig de kluts kwijt. Cion, dat voortdurend op de counter loerde, kreeg warempel vleugeltjes en ging op zoek naar meer. Enkele malen (schoten Van Spronsen en Spanjersberg) hield MW27-keeper Dennis van Eek zijn ploeg op de been, maar vijf minuten voor tijd had hij geen antwoord op de door verdediger Edward Landsbergen van rich ting veranderde voorzet: 1-2. „Ik wist en heb dat in de rust ook gezegd," glom Cion-trainer Cees Goudswaard na afloop terwijl aan voerder Zek Baltaci hem een pijp je bier aanreikte, „dat er moge lijkheden lagen door te profiteren van de zwakte van MW27. Want die ploeg kreeg wel kansen, maar benutte die niet." MW27-trainer Cor van Hoeven, gestoken in een modieus maatkosium, baalde. „Wij hebben meer kwaliteit in de ploeg, maar misten de juiste inzet en beleving die Cion wel had. We hebben het onszelf aangedaan." MW2ï-Cion 1-2 (1-0). 30 Dennis Hene weer 1-0 (e d.), 51. johan van Toom 1-1,81 Edward Lansbergen 1-2 (ed) BÜiooder- heden: Scheidsrechter John Ruinard tut Rotterdam toonde geel aan de Maaslanders Edward Rambergen en Bert Bakker {twee maal, dus roodjen Cion-spils John van Spronsen. MW27: Van Eek, Wigmore, lansbergen, Goos. Bert Bakker, Dijkshoorn, Van Nier- op, Uiidge, Van der Sar <20 van der Hoe- ven), Jansen, Nico Bakker Oom Van der Pluym, Heneweer, Schrij vershof. Sterk, Broere, Vuyk. Spruyt, Bal taci, Van Spronsen. Spanjersberg, Van Toom Unrtas'63 scoort, maar kon In Gouda niet winnen. Vlres et Celeritas bleek een stapje verder dan de Maassluizen. Foto Poter Molkenboer MaassluisDe mannenpioeg van handbalvereniging Unitas'63 is nog niet in topvorm. Tegen titel kandidaat Viïes et Celeritas uit Gouda werd afgelopen weekeinde met 19-25 verloren. De tegenstander bleek een stapje verder dan de Maassluizers. Trai ner Rnb Mooii vindt dat zijn for matie nog niét het niveau heeft gehaald van vorig seizoen. „Dat heeft allerlei oorzaken. Wij heb ben een slechte voorbereiding ge had. Door vakanties, werk en stu die ontbraken er nog al wat spe lers in de oefenperiode. Nu zijn we wel weer compleet maar zijn we nog niet in vorm. Overigens raakte Ruud Beuman nu weer be hoorlijk geblesseerd aan zijn knie waardoor we dus weer incompleet zijn." Vires et Celeritas opende sterk. Tot de rust kon Umtas'63 aardig bijblijven (14-12 achterstand) maar het geduldig spelende Ti res' nam in de slotfase definitief afstand. De Maassluizers beschik ken met over een topscnuiier. „Bij ons varieert het heel erg wie scoort. Tegen Vires scoorde Rob Mooïj veel Ook Simon Hammer. Xander Zuidgeest en Sander de Snaaijer op de 'break' moeten voor doelpunten zorgen. Zuid geest is na een zware blessure ge lukkig weer terug. Hij komt al leen conditioneel nog wat te kort maar dat komt omdat hij voor zijn studie zo'n vier weken met ge traind heeft." Komend weekeinde reizen de Maassluizers naar Middelburg. Door de herstructering zijn er veel nieuwe gezichten in de com petitieindeling. „Ik vind het een voordeel. De ploegen die er bij iijii gekomen zjjn niet echt sterk terwijl er m de parallelklasse be ter formaties spelen. Ik vind dan ook dat we bij de eerste dne moe ten kunnen eindigen. Vorig jaar werden we vijfde en dat viel iets tegen." aldus Rob Mooij, die zelf niet meeer, zoals vorig seizoen, in het eerste team actief is.Alleen nog in het tweede." Hoek In een voor rust harde wedstrijd, waarin de grens van het toelaatbare werd bereikt, heeft Excelsior Maassluis zich ten koste van thuisploeg Hoek stevi ger genesteld in de subtop van de sterke hoofdklasse A. In Hoek ontpopte invaller Edwin Marijs zich tot de held van de Maassluise formatie door tien minuten voor tijd de winnende treffer (1-2) «p zijn naam te brengen. De thuisclub wilde het geschon den blazoen van enkele nederla gen oppoetsen en schuwde daar bij geen harde middelen. Scheids rechter Van de Ketterij uit We- meldinge trad daar aanvankelijk nauwelyks tegenop. Om te voor komen dat het duel escaleerde, toonde hij alsnog gele kaarten aan onder andere de Maassluise spe lers Raymond Frehé, Hans Jur- gen Nicolai en Paul Louter. De Maassluizers namen in de achtste minuut al een voorsprong dankzij een doelpunt van Dave Vermaas. Niet lang daarna kwam de thuisclub op gelijke hoogte door een stuiterbal die doelman Rob Grauwmeijer verkeerd be oordeelde: 1-1. In de daarop vol gende fase werd de wedstrijd har der. Dave Vermaas werd van het Hoekse geweld het slachtoffer en moest met een beenblessure uit vallen. Voor hem kwam Edwin Marijs binnen de lijnen. Tn vergeliiking tot de eerste helft stonden de spelers elkaar na de thee veel minder naar het leven. In de tweede episode onder scheidde Excelsior Maassluis zich met constructief voetbal dat en kele kansen opleverde. In eerste instantie zag Harold Loeve zijn schot op de doellijn weggehaald, maar kort daarna was het toch raak, Edwin Marys werd met de bal op pad gestuurd en passeerde de keeper. Daarna 2ag Robert Vis ser nog kans alleen voor de doel man van Hoek de bal over te maaien. Bij Excelsior werd Nico Voogd in de tweede helft nog ver vangen door Hessel Hazewindus, SchiedamIn eerste djvjsie B van het volleybal heb ben de vrouwen van Rijnmond zich zaterdag met een 3-0 zege op WC 2 hersteld van de matige vertoning van vorige week „We hebben voldoende niveau om tegen alle teams een goede kans op succes te hebben, maar dan moet iedereen ook haar taak naa behoren uitvoeren Daar hebben we deze week stevig op ge traind en de ploeg heeft tegen WC 2 laten zien dat die trainingen succes opgeleverd hebben." analy seerde coach Hans van Set ten tevreden WC 2 is een jonge ploeg die als kweekvijver voor de eredivisie-formatie uit Vught dient en maakte op be slissende momenten de fouten waarvan Rynmond kon profiteren om met 15-10, 15-12 en 15-11 drie winstpunten by te schrijven Winst zat er voor de mannen van Rynmond tegen Flamingo's '56 niet m Het team van coach Tony van Breda verloor met 3-0. „Het was niet best." oordeelde Van Breda over de nederlaag „Onze serviceplaats bleef op de drie meterlyn hangen, waardoor de rmd- denaanvaliers met aangespeeld konden worden en omdat Karei Schol het niveau van vorige week niet haalde, waren we vry we! kansloos." Slechts m de tweede set kende Rynmond de enige mogelijkheid op setwinst, maar die werd op de stand 16-16 gemist, waardoor het na 15-12 en 17-16 2-9 werd De thuisploeg maakte er met 15-113-0 van. ZaterdagvoetBal derde klasse Hoekse Boys-J AC 2-3 (2-2), Binnen vijf minuten keek de formatie van Louis Knipseheer togen oen 2-0 achterstand aan door blunders van Marco van de Bos en en Ernie Key De thuisploeg kwam knap terug dankzij treffers van Mi chel van Zanten en tramerszoon Barry Knipseheer Een kwartier voor tyd greep JAC de winst Doelman Emiel van Doren kreeg geel DVO'32-Loosdumen 2-5 (1-3). DVO'32 kwam op voor sprong door een doelpunt van Yucedek Telly, maar Loos- duinen stelde oorde op zaken 1-2) en kwam door een fout van keeper Arjan Bczemer op 1*3 Bnan van der Wilde (tweemaal geel), scoorde2-3 Daarna liep Loosdumen ver der uit „Zaterdag hebben we Cton, misschien dat er dan wel belevmg is," aldus trainer Jaap van der Nol HBSS-Floreanl 2-2 Roy Evers opende de score en na de thee doelpuntte Faust van der Meer (2-0) Doelman Rohald de Jong had toen ai een strafschop gestopt Nadat de koploper op gelijke hoogte was gekomen, kreeg H8SS wederom een 'pingel' tegen, maar die werd over gescho ten .Achteraf mogen we blij zijn met een punt," reageer- de aanvoerder Faust van der Meer WDS-WK 1-1 (1-1). Door een strafschop kwam WDS aan de leiding. Vlak voor de thee kwamen de Kethellappers op gelijke hoogte door een treffer van Robin Smallegan- ge, na kwam werk van 'terriër' Jimmy van Oudheusden Ene van Krugten had de 1-2 op zyn schoen, doch zyn schot ging net naast. Geel was er voor Morco Klein (pra ten) en verdediger Ron Hutsman Vierde Hiasse TSB-DUNO 2-0 (0-0). Vlak na de thee'zorgde Jorg Boek hout voor de 1-0 en nog geen twintig minuten later ver dubbelde Peter Daskaïakis de marge. Na de gelykop- gaande eerste helft was TSB heer en meester, vooral dankzij de Inbreng van de jeugdige invaller Jan Droppert (Ï8) „Het middenveld liep voor de thee niet naar beho ren," aldus trainer Pim van Rey „Een degelijke overwin ning." Gerard Maas en Jan van der Lans kregen geel TSB steeg van de vijfde naar de derde plaats Nationale Nederlanden-GTB 0-6 (6-2). Bemto de Lange (0-1), Michael Vroon (0-2). Raymond van derHoek(0-3en 0-4), Bud Lomans (0-5* en Ronald Laaksonen (9-6) ver zorgden de productie. Laaksonen en Van der Hoek had den er al een wedstrijd m het tweede elftal opzitten en aanvoerder Amd Fjerdmgby was de absolurte uitblin ker. Zaterdag volgt de wedstrijd tegen TSB „We zyn er klaar voor," aldus elilatleider Hans Hoogendoom Vijfde klasse Zuiderpark-HSC 2-1 (1-1). Johan de Zwart scoorde mt een vrije trap de gelijkmaker en de thuisploeg pnkteacht minuten voor tijd de winnende treffer achter keeper An toine Strijbos, Deze ontving met veel later een rode kaart van arbiter S. Boots ma na een akkefietje met een tegen stander. Martin Witvliet en Luca Taurozzi kregen geel Zuiderpark gaat door de zege aan de leiding. HSC volgt opéén punt. Levago/Orca's-Juventus (ml 86-59 (48-29). Juventus liep zaterdag in Urk tegen een veegpartij op- Het plaatselnke Orca's profiteerde eind eerste helft van het feit dat Wil lem Doornik met zijn derde fout werd gewisseld Coach Atjan de Brum was met enkele half-fitte spelers afge reisd en had dus niet veel alternatieven voorhanden, In de tweede helft kwamen de bezoekers nog terug tot 60-49, maar toen trok ue thuisclub het duel definitief naar nrh toe. Vladan Jankovic en Ronald van Ooijen scoorden bei- den 16 punten voor de Schiedamse middenmoter. Juventus (v)-Prisma College 2 36-47 (18-21). Het door blessures geteisterde Juventus verloor zaterdag in Sport zaal Oost van de reserves van Prisma College. Center Nancy Middeldorp moest by afwezigheid van EÜes de Jong en Anita Doornik de kar trekken, maar begmg snel na rust haar derde persoonlijke fout. Toen de thuisploeg even het verschil met meer wast tussen een zone- en een man-to-man-verdediging ging het mis VoomeAjreen Eagles (tn) 81-68 (39-34). Green Eagles had in de tweede helft nog alle kans om de punten te pakken, maar verzuimde eenvoudige schoten te maken Boven dien leed de ploeg van coach Peter van der Waal te veel balverlies tegen de geroutineerde thuisploeg. Ivo Vly- minex blonk uit met 20 punten. De Maassluizers bezetten een positie ondenn de tweede klasse rayon, Voorne staat iets hoger. Volgens Van der Waal ontmoet Green Eagles nog voldoende ploegen die bedwongen kunnen worden Voorburg Het was voor het "Vlaardingse Zwaluwen afgelopen weekeinde in alle opzichten een stormachtige zaterdag. Op het winderige terrein in Voorburg leek de eersteklasser tegen gast heer DEVJO een gemakkelijke middag tegemoet te gaan, maar de formatie van trainer Aad An- driessen moest, net als in de vori ge wedstrijd, genoegen nemen met een puntje (0-0). De Vlaardingers kregen volop kansen tegen de Voorburgers die rr.et nog driekwart wedstrijd te gaan, verder moesten met tien man omdat spits Peter Stolze toen al zijn tweede gele kaart ontving van de lakoniek leidende arbiter. De numerieke meerderheid buit te Zwaluwen in voetballend op zicht wel uit maar tot uiting in de score kwam dat niet, ondanks de vele kansen die de zwart-witten zeker in de eerste helft kregen. Maar Martin van Baliegooien, Dennis Banffer en Ali Ozcan za gen alleen voor de Vöorburgse doelman geen kans de bal tegen het net te schieten. Vlak voor rust kroop Zwaluwen zelfs door het oog van de naald toen de thuisploeg de lat raakte. Na de thee werd de sfeer in het veld onplezierig en dat kwam het spel niet ten goede. Het voetbal zakte naar een bedenkelijk peil en de spelers leken alleen nog maar oog voor eikaar te hebben. Kansen kregen beide ploegen niet meer, waardoor Zwaluwen het gat met DEVJO wel op vier punten in Vlaardings voordeel houdt maar met elf punten uit ne gen wedstrijden moeizaam in de middenmoot bivakkeert, Jos Op- schoor kreeg een gele kaart. "it De «porthal Margriet bestaat uit 2 sporthallen A Ome hallam rijn geschikt voor alle binnensporten "A V.xh het komende indoor eportselzoen z0n er In de •porthal Margriet en sporthal araenoord nog urMi/dagen vrij. U kunt wel (tijdseis kantooruren! telefonisch reserveren op nummer 246 SS 08. (Herat Sport en Recreatie Nieuwe Damtaan S 31X9 KA Schiedam Telefoon (OIO) 246 SS OS Fax (OIO) 470 IA 22 i

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4