24
Rotterdams Dagblad
Maandag 17 november 1997
Uitslagen
KNVB Zaterdag West IV
Hoofdklasse A; ARC-FC Lisse 0-3, Noord-
wyk-Quick Boys 2-2, Groote Lindt-Hoek 0- 3
Excelsior M-ASWH1-0, Katwijk-Ter Leede
2-1, Kozakken Boys-Scheveningen 3-1,
Rijnsburgse Boys-Achilles Veen 04).
Katwijk 10-25 Quick Boys 10-14
ARC 10-21 FC Lisse 10-14
Noordwjjk 10-20 Kozakken B. 10-13
Excelsior M 10-18 Rijnsb.Boys 10-12
Schevening. 10-17 TerLeede 10- 6
Hoek 10-15 ASWH 10-4
Achilles Veen 10-14 GrooteLindt 10- 0
ARC periodekampioen
HoofdklasseB:VoIendam-Barendrechtl-2,
Huizen-Stnjen 3-2, CapcDe-Spakenburg
3-5, DOVO-WOG 2-4, SHO-Marken 2-0,
Zwart W20Spijkenisse 6-1.
Spakenburg 10-22 DOVO 10-32
WOG 10-22 Volendam 10-10
SHO 10-20 Marken 10- 9
Barendrecht 10-19 Capelie 10- 7
Huizen 10-18 Strjjen 10- 7
GWV 9-17 Beanekom 9- 6
Zwart Wit'28 10-17 Spijkenisse 10- 5
SHO periodekampi oen
j C: Harkemase Boys-FIevo
Boys 1-1, SDC Putten-BeQuick"28 O-O, Us-
selm eervogels-WHC 5-2, ESC-Sparta N 0-1,
HZW-DOS Kampen 2-2, ACV-Drachtster
Boys 1-1, Urk-Genemuiden 2-1.
Eerste klasse B: DOTO-Exceisïor P 0-1,
DSVF-DEVJO 2-2, Zwaluwen-Beursben
gels 2-1, Rozenburg-RVVH 1-0, Heerjans-
dam-WOR3-l, KRV-Kennemerland 2-2.
RWH 10-20 DOTO 10-13
Beursbengels 10-20 WOR 10-11
Rozenburg 10-19 Kennemerl. 10-10
KRV 10-16 ÖSVP 10- 9
fïeerjansdam 10-10 DEVJO 10- 8
Zwaluwen VL 10-14 ExcelsiorP 30- 8
RWH periodekampioen
Eerste kltsse C: Oostkapelle-Veere 1-2,
Seolto-Arnemuiden 0-5, WGZ-Altena 3-0,
WUhelmina76-Kloetinge 1-5, Rijsoord-Bre-
da2-0, Hoda Boys-Dinteloord 1-1.
WGZ 10-22 Din tel oord 10-13
Rijsoord 10-22 Oostkapelie 10-12
Arnemuiden 10-21 Altena 10- 9
Kloetinge 10-18 WilheInj-'26 10- 8
RodaBoys 10-17 Breda 10- 7
Veere 10-14 Seolto 10-3
WGZ periodekampioen
Tweede klasse C: LYRA-Monster2-l, Vites
se Delft-RCL M, Soccer Boys-Voorscho-
ten'97 2-4, Deitasport-Xerxes 3-3, Honse-
lersdük-HVQ 3-1, 's-Gravenzandse SV-
KMDM.
's-Gravz.SV 10-25 Monster 10-13
Deltaspcrt 10-22 KMD 9-12
v^rxes 10-17 Voorschoten 10-11
Lyra 10-17 VitesseD 9-6
RVO 10-10 Soccer Boys 10-6
Honselersdijk 10-16 RCL 10- 5
's-Gravenzandse SV periodekampioen
Tweede klasse D: Rijnmond Hoogvliet
Sport-Zuidland l-3,Heinenoord-TOGR3-3,
Sportlust'46-Jodan Boys 04), Bolnes-Spint
1-0,Zevenhoven-Stellendam 1-1,NSW-Rq-
hdaN602.
Zevenhoven 10-24 Bolnes 10-14
Stellendam 10-22 Jodan Boys 10- 9
TOGR 10-18 Zuidland 10- fl
ROHDA76 10-16 Spirit 10- 7
NSW 10-16 Heinenoord 10- 7
RHS 10-14 Sportlust'40 10-4
Derde klasse B: NaaldwijkJAC 0-4, PEC
Haag-'s-Gravenzande 1-1, Die Haghe-
MW27O-0, CION-DVO'322-4,Loosduinen-
BMT1-2, Maasdijk-Hoekse Boys 2-0.
PECHaag 10-21 CION 10-13
JAC 10-19 DieHaghe 10-12
MW27 10-17 Naaldwijk 10-11
's-Gravenz. 30-17 Hoekse Boys 10-10
Maasdijk 10-17 Loosduinen 10- 9
BMT 10-15 DV032 10-5
PEC Haag periodekampioen
Derde klasse C; HBSS-PPSC 2-1, FloreanV
WDS 4-0, WK-Reeuwijk' 64), BVCB-De
Zwervers I-I, Groen Wit R-Linschoten »-4,
BeFair-Siveo'602-1.
Floreant 10-26 Reeuwyk 10-12
WK 10-21 GroenWit R 10-12
WDS 10-17 De Zwervers 10-11
Be Fair 10-17 Linschoten 10-10
HBSS 10-14 PPSC 10-8
BVCB 10-14 Sivso'60 10- 6
Floreant periodekampi oen
Derde klasse D: NB ^"V-Oranje Wit 14),
BSS-NTWO-LMaas-. Mexandria'662-1,
Leonidas-DZB/ZevenKamp2-2,Smitshoek-
GOZ 2-0, Botlek-Goudswaardse Boys4-l_
Smitshoek 10-25 NBSW 10-14
Oranje Wit 10-23 DZB/Zkamp 10-11
Maasdam 10-22 Goudsw.Boys 10- 9
SSS 10-17 Botlek 10- 8
GOZ 10-14 NTW 10-5
Leonidas 10-14 Alexandria'66 10- 4
Oranj e Wit periodekampioen
Vierde klasse B; TSB-GTB M, DUNO-
TAC90 2-12, Semper Alüus-Rjjswijk 4-1,
DORR-QuickSteps3-2,Arlston'80-Nationa-
le Nederlanden 1-3,
DORR 10-21 SeraperAltaus 10-15
Vredenbumh 9-19 Ariston'80 10-11
Texas DHB 10-19 Rijswijk 10- 9
TAC'90 10-19 NaLNederL 10-9
TSB 10-18 DUNO 10- 4
GTB 10-17 Quicksteps 9- 3
Texas DHB periodekampioen
Vierde klasse O. FC Boszoom-Oudewater
34, SDV-Gouda 0*0. Moerkapelle-
Schiebroek 04), Bergambacht-Berkel 0-3,
Egelantier Boys-Rhoon l-3,GGKNedlloyd-
WOHM.
Berkel 10-20 WOH 10-14
Oudewater 10-19 Bergambacht 10-13
Moerkapelle 10-17 Rhoon 10-13
FC Boszoom 10-16 Gouda 10- 9
EgelantBoys 10-16 SDV 10- 8
Schiebroek 10-16 GGK/Nedll. 10-4
Berkel periodekampioen
Vierde klasse tkSNS-Den Bommel 2-5,Me-
lissant-Zinkwegse Boys 0-1, WFB-PKC'85
6-2, Oude Maas-Simonshaven 2-0, Helle-
voetsluis-PuUershoek 3-1, ZBVH-Heridn-
genl-2.
Oude Maas 10-23 Puttershoek 10-13
Zinkw.Boys 10-21 Den Bommel 10-13
Hellev^luis 10-20 WFB 10-13
Melissanl 10-17 Herkingen 10- 8
PKC85 10-16 ZBVH 10-5
Simonshaven 10-15 SNS 10- 4
Oude Maas periodekampioen
Vijfde klasse D: DOS"32-Nationale Neder
landen 2-2, Rünstreek-BSC68 0-7, Aar-
landerveen-Sportief M, Schoonhoven-
SPV810-3, Perkouw-SRA/Toranca 1-0.
BSC68 9-22 Schoonhoven 9-13
Sportief 9-17 DOS'32 9-13
Pericouw 9*15 Torarica 9-10
SPV8I 9-15 Rijnstreek 9- 6
Zwammerd. 8-14 NaLNederL 10- 4
- Aarlanderv. 9-14
Vijfde klasse Vlotbrug-Voome l-O.Piers-
hil-OFB 2-1, Zwartewaal-Nelson/LSV 3-2,
DES'67-Rockanje 2-1Flakkee-Pretona 02,
Bemisse-Lombardijen 34.
DES'67 10-28 Lombardyen 10-11
Flakkee 9-22 Zwartewaal 10- 9
SC Voorns 192! NetecOLSV 10 8
Piershü 10-21 Vlotbrug 10- 8
Pretoria 10-15 Bemisse 10- 6
Rockanje 10-14 OFB 9- 3
DES'67 periodekampioen
Vijfde W «se F; Zuiderpark-Sporting Lode-
vrijkPioniers !6I,HSC-Malufcu 4-2,Badios
Boys-DRGS M.ZW-Hermandad7-3.
Zuiderpark 8-17 ZW 7-12
HSC 8-16 DRGS 8-12
RSM 8-14 Sp.Lod/Pion. 9*5
BadiosBoys 8-14 Maluku 7- 4
JaiHind 8-14 Hermandad 8- 3
Reserve Hoofdklasse A: ARC 2-ExcelsiorM
2 5-2, Schweninger) 2-Quick Boys 2 2-3,Ter
Leede 2-Spijkenisse 2 2-2, Katwijk 2-Lisse 2
2-0, Rozenburg 2-Rynsb Boys 2 2-3, RCL 2-
Strijen224; Res.leklasseA;DEVJ02-Kat-
wijk 31-7, Lyra 2-Quick Bots 4 0-2, DSVP 2-
Barendr21-1ARC3-Noordwyk2Q-3, Alphia
2-Spint2 l-2,GravSV 2-RWH 2Ö-0;B: Spint
3-SHO 234. RWH 3-Excels P 21-0, Zwalu
wen 2-Jodan Boys 2 841, Vitesse Delft 2-YW
de Zwerv21-1, NSW2-Zw Wii'282 2-3, Qui
ck Boys 3-Barendr 3 2-1; Res.2e klasse B:
Loosduinen 2-Monster 2 3-0, PEC Haag 2-
Gravenz, w3 0-2, Die Haghe2-Excels M 35-1,
Honselersdij k 2-Duinoord2 8-2, Maasdijk 2-
Vitesse Delft 3 2-0; C: Floreant 2-Capelle 2 3-
3. Soccer Boys 2-TOGR 2 2-2, Sportlust'46 2-
Zevenhoven 23-2, Delta Sp2-Rozenburg31-
0, Zwaluwen 3-WOR 2 3-1, Be fair 2-Roh-
daV626-3;D: DOTO 2-Zmdland24-l,TOGR
3-NSW33-3,Sm!tshoek2-$teUendam24-l,
YW de Zwerv 3-Rozenburg 4 11-3, Spijke-
nisse3-SSS23-0, Stryen 3-Heinen 2 2-0; Res.
3e klasse C: HBSS2-PPSC 2 04),TSB 2-BV-
CB23-l,MW272-WDS22-0,Schoonhoven
2-DZB/Z'kamp 2 2-0, Alex'66 2-HVO 2 0-2,
WK 2-DV0'32 2 6-2; D; Rynm/Hgvl Sp 2-
SSS 3 4-0, WFB 2-Rozenb 5 2-2, GOZ 2-Zw
Wi t'283 5-2, Xerxes 2-Capelle 32-1, Bolnes 2-
Rhoon 2 60, Spükenisse 4-DOTO 31-3, ZB
VH 2-SHO 32-1; Res.4e klasse A: Be Fair 3-
Floreant33-3,Rohda'763-Maluku 22-0, Aar-
Ionderveen 2-CVC Reeuwijk 2 2-6, Spirit 4-
Capelle42-2. Jodan Boys3-Lmschoten 24-2,
Zevenhoven 3-Siveo'60 2 6-0; B: DOS'32 2-
TSB31-3, SDV2.Aiex'6631-7, WOR3-Delta
Sp32-3,BerkeI2-BVCB3 l-2,JodanBcys4-
DRGS22-1, GGK/Nedlloyd 2-Groen WitR2
2-2; C: HV03-Jodan Boys 5 0I,RWH4-Ou-
de Maas 2 1-1, TOGR 4-Delta Sp 414, Ro-
zenb6-DOTO 41-2; D: Zuidland3-Melissant
2 2-2, Puttershk 2-SHO 41-3, Stellendam 0
Smitshoek 30-1, Flakkee 2-Simonshaven 2
61Barendr 4*Maasdam 22-2, Herkingen 2-
Heinen 3 04; ResJw klasse A: BeFair4-Ou-
dewater 2 2-4, Sportlust'46 3-Capelie 5 5-2,
Moerkapelle 2-Gouda 22-2, Bergambadit2-
Schoonhoven31-2, Spint6Zwammerdam2
2-0,WDS3-Floreant43-l;B:SDV3-Oudewa-
ter 3 3-1, Sportlust'46 4-Zevenhoven 4 4-2,
Berkel 3-Zwanunerdam 3 2-2, CVC Reeu
wijk 3-BVCB 4 3-2, Gouda 3-Be Fair 5 3-0,
Boszoom 3-Sptrit 68-1; C: Bolnes 3-SDV 4 6
4, PKC'85 2-GGK/Nedlloyd 3 2-1, Sport-
Just'466Schiebr22-3.HBSS3-Leonidas21-
1, BVCB 5-SRA/Toraiica 2 3-2; D: HSC 2-
PPSC362,DVO-323-WK31-2,HV04-Zwa-
luwen4 2-7, CION2-Delte Sp 562, MW27 3-
Excels M5 63, HBSS 4-GTB 22-6;E: Rijnm/
Hgvi Sp4-Voome20-3,Barendr5-ZwWit'28
4 3-2, Oude Maas 3-Rhoon 3 64), YW de
Zwerv 4-DOTO 5 3-3, Excels M 6MW2744-
2, Botlek 2-Rozerib 7 14; F: Zuiderpark 2- v
Nelson/LSV 244), Stryen 4-ZW 23-1, RWH
5-Maaaiam 3 3-6,Egelant Boys2-3H05 0-7;
G: ZW3-Den Bommel 2 3-1, SHO 6Strijen 5
4-0, DES'67 2-YW de Zwerv 5 61. Zuider-
park 3-Maasdam 4 24, NSW 5-Barendr 7 2-
4; H: Voome 3-Vlotbrug2 61,Pïershil2-Bot-
lek31-1Spijkenisse 60udeMaas4 4-3, Hel-
lev sl 2-WFB 3 5-0, Goudsw Boys 2-NBSW 2
0-0; Res.6eklas.se A:WDS4-DONK4-3, Roh-
da'76 4-Berkel 4 1*5, Moerkapelle 3*Jodan
Boys 6 l-l,GSV-Sporüef2Z0,RVVH 6Soc-
cer Boys3 2-2, Siveo'60 3-Sportlu3t'46 61-1;
B: Schöonhoven4-Sportlust'4675-3,BeFair
6Berkel 5 04, Linschoten 3-NSV46 2-2,
SPV812-RWH 7 4-1, SflöêfBdys 4-Moer-
kapelle 414, Jodan Boys?7-fioüda'76 5 3-5;
D; ExcelsM7-DOS'323 7-2.WK4-SDV562,
Excels P4-RWH 8 5-2, BVCB 6WOR 4 0-8,
Barendrecht 6Sp Lod/Pio 2 5-1; E Excels
P5-Barendrecht9 l-3,SDV6Zuiderpark46
2, YWDe Zwerv 6Hellev sl 3 0-1, RWH 9-
WOR 5 5-1, Excels M8-Smitshoek 41-1; F:
Sp Lod/Pio ^DOS'32 4 ?fl, Schiebroek 3-
GGK/Nedlloyd4 63,Xerxes 3-DZB/Z'kamp
5 62, PKC'85 3-Excels M9 4-3 gest, Baren-
drechtl6SDV71-2; G: PPSC 4-Excels M10
1-1WK 6VDL1-3, Rhoon 4-Zwaluwen 5 2-
6, DVO'32 4-CION 3 65, HSC 3-HVO 5 2-1,
Rozenburg S-TSB 4 62; H: WK6Rijnm/
Hgvl Sp 5 3-3, DVO'32 5-EgeIantBoys 3 0-6,
YW De Zwerv 7-TSB 5 5-2, Zwart Wit'28 6
RWH 11 1-0, Botlek 4-Excels Mil 3-3; 1
OFB 2-Vlotbrug 3 44), Melissant 3-Flakkee 3
2-3, SNS 2-NTW2 2-2, Voome4-DES'67 3 4-
l;J:SH07-RWHl260gest^SSS4-ZBVH3
2-2, GOZ 3-NSW 7 54. Heinenoord 4-Oude
Maas 5 2-2 gest., Rhoon 6Puttershk 4 1-0,
Bemisse 2-Zinkw Boys 3 2-2; K: DOTO 7-
Botlek 5 4-5, Excels P6Rozenburg 9 3-1,
Spijkenisse 8-Vlotbrug 4 2-5, Zuidland 4-
Voorne 5 2-0; Res. 7e klasse B: Sportlust'46
lö-CVC Reeuwijk 6 61, Berkel 6Bergam-
bacht3 2-2, Spint 9-Perkouw 3 4-5, Gouda 5-
Nïeuwkoop4-2, Jodan Boys 6Floreant634,
Waddinxveen 2-Soccer Boys 5 5-2; C: Capel
ie 7-TOCR 5 1-2, SDV 6Groen Wit R4 2-0,
HVQ 6-RWK 13 24, Boszoom 4-Her-
mandad 2 1-0, Schiebroek 4-WOR 7 1-5,
GGKiNedlloyd 6Ix>mbardijen 2 4-2; 1):
DOS'32 6PPSC 567,HV07-HBSS 54-1,Ex
cels M13-Spijkeni5se 9 63, Leonidas 6
CION 41041, Zwaluwen 6Groen Wit R51-6,
MVV276SDV9 ll-0;E:EgelantBoys4-Ca-
pelle 8 14, Lombardijen 6RWH 14 64',
HVQ g-YW De Zwerv 8 7-0, ZW 4-DZB/
Z'kamp 6 3-0, TOGR 6RSM2 9-6; F; GTB 6
DOS'32 6 3-2, Zwaluwen 7-GGK/NedlIoyd 6
2-0, WrOR B-Excels M14 34, Leonidas 4-
PKC85 4 2-2, DRGS 3-SRA/Toranca 3 2-8,
HVO 9-SDV10 3-3; G: Excels P7-ZW 51-5,
Vlotbrug ^Rozenburg 10 4-3, Zwartcwial 2-
TOGR761, Botlek 6HV0101-0; H: NBSW
3-Spijkenisse 111-3, Herkingen 3-Botlek 7
T.n.0.,Goudsw Boys3-Smitshoek64-l,Ege-
lant Boys 5-RWH 15 68, Barendrecht 12-
Piershil31 -5;I; Herkingen 4-GoudswBoys4
l-l ,WFB 6Flakkee 41 -3, S trijen 6SSS 5 62,
SHO 8-StelIendam 51-8; J: Spijkenisse 12-
VDL 2 0-3, SDV Il-PPSC 6 60, Excels P6
DVO'32 6 12-3, Excels M15-HVO U 94),
MW27 6-WK7 3-1; K: RWH 16Horeant 7
3-3, SDV 12-Sportlust'4ö 119-0, Hermandad
3-Alex'66 4 60, Maluku 3-Groen Wit R6 0-5,
BVCB7-Moerkapelle7 l-l;Res.8eklasse C;
VVOH 3-Boszoom 5 62, Iximbardijen 4-Ca-
pelle 10T,n.o., Badios Boys 2-Zwaluwen 8 6
7, DZB/Z'kamp 6Leonidas 5 67,Smitshoek
7-RWH 17 61,CCO/Kralingen2-SDV 1304;
D: RSM 6 Bolnes 5 2-9, Lombardijen 6
SmitshoekS 114,Rhoon 6ZW62-6.PKC85
6 Barendrecht 1360,Strijen?-Zuiderpark6
34, Zwart Wit'28 7-RWH18 63; E; GTB 4-
Zwaluwen 9 7-0,DeltaSport7-MW27 7 61,
Excels M16 Berkel 7 61TSB 6Xerxes 4 5-5,
PPSC7-PKC'8562-3;F: Delta Sport6HBSS
6 2-2, Rozenburg 11-Zwaluwen 1011-2, CCO/
Kralingen 6SDV14 62, Excels Ml7-Berke!
8 3-3, WOH 4-Jodan Boys 10 2-2, SDV 16
Gouda 77-1;G: Den Bommel4-NBSW4 2-0,
Zinkw Boys 5-ZBVH 4 2-5, Maasdam &-SHO
92-1 ,YW De Zwerv 9-Heinenoord5Q-0, NT-
W 6Mebssant 4 04; H: Oude Maas 7-NBS-
W 561, RSM 4-Barendrecht 14 Af.,SHO 16
YWDe Zwerv 103-3,ZinkwBoys6Piershi3
4 1-0, Stryen 9-Heinenoord 6 1-1; I: Den
Bommel 6SNS 414, GOZ 4-Stnjen 10 3-6,
Simonshav 3-DES'67 4 60, NTW 4-Zwarte-
waal 3 3*2, OFB 3-Bemisse 3 uitgestMa.,
SHOll-NSV\'8l-5;J:Spijkenissel3-ExcfiIs
P94-3,Vlotbnig7"Bemisse4 60, Simonshav
4-Zwartewaal 4 34, Hellev sl 6 WFB 6 2-1,
Ro2enburgl2-Rjckanje51-3,Voorne6DO-
TO 8 61; K: ZB\n 6Lom bard jjen763, DO
TO 9-F7akkee5 67, Bolnes 6Simonshav5 4-
2. Barendrecht 15-Puttershk 5 14, SRA'
Toranca4-Lombardijen 814.
Kogelvangers 1629 FSV 10-12
Rrllsndia 9-25 Klundert 10-11
TholenseB. 10-23 NEO*25 9-10
Olympta'60 1616 WIK"57 10- 8
Baronie 1612 BVC'54 10- 5
's-Gravendeel 10-12 Brouwersh. 10- 3
Kogelvangers periodekampioen
Derde klasse C: Meerkerk-Papendrecht 1-0,
WAC-ASH 1-2, De Alblas-Nieuw-Lekker-
land 4-2, MW56Groot Ammers 1-3, Peli-
kaan-HSSC610-1, GJS-De Zwerver 04).
DeZwerver 1624 DeAlbtas 10-12
GJS 10-21 HSSC'61 10-12
ASH 1618 Meerkerk 10-11
Nw-Lekkerl. 10-16 Gr.Ammers 16 9
Pelikaan 1614 WAC 16 8
PapendreeM 10-13 MW58 10- 7
De Zwerver periodekampioen
Vierde klasse C: ZBC'97-Lckvogels 2*2,
Ameide-SJiedrècht 0-1, Schellumen-Haaf-
ten 8-1SVW*Streefkerk 0-1, ürechtstreek-
Arke! 1-1, Hero^na-Hardinxveld 0-1.
Herovina 10-18 Ameide 10-12
SVW 1617 Lekvogels 1612
Streefkerk 10-17 Drechtstreek 9-11
Arkel 1615 Hardinxveld 9-11
Schelluinen 10-15 Siiedrecht 9- 7
ZBC'97 10-14 Haaften 9- 6
Herovina periodekampioen
Vijfde klasse B; Asperen-SC Reeland 04,
SVS'66Alblasserdam 2-1, Noordeloos-SC
Gorkum 1*1, Stadspolders-Sparta"30 sno,
Peursum-Wieldrecht5-1Dubbeldam-WNC
1-1.
SC Reeland
027
SVS'65
1013
Peursum
1022
Sparta'30
9-12
Asperen
10-19
Noordeloos
11-10
Stedoco
1018
AlbLasserdam
9- 9
WNC
10-15
Dubbeldam
10- 9
Wieldrecht
10-14
Stadspolders
10 0
SC Gorkum
10-13
Landelijke Jeugd
Eredivisie: Groningen-Ajax 0-7, Vitesse-
Telstar4-2, FC Utrecht-GA Eagles 1-0, PSV-
FC Twente 1-2, Volendam- AZ1-1, Heeren-
veen-NAC 1-1, ADO Den Haag-Feyenord
KNVB Zaterdag Zuid I
Derde klasse B: Tholense Boys-'s-Graven-
deel 1-0,BVC54-WIK'572-3,FSV-Brouwers*
haven 5-3, NEO"26De Baronie 61, Riltan-
dia-01ympïa'6Q7-l.Klundert-Kogelvangers
2-3.
1-5,
Ajax 12-36 FCUtrecht 11-15
Feyenoord 12-27 ADOD'Haag 12-14
FC Twente 12-23 NAC 12-12
FC Groningen 12-22 FC Volendam 12- 9
Vitesse 11-21 Telstar 12-8
AZ 12-20 GA Eagles 12-6
Heerenveen 12-18 PSV 12-4
Eerste divisie A: Veendam-Haarlem 1*3,
Emmen-Westlandia 3-3, FC Zwolle-Ajax 2
24, DWS-Sparta 2-7, SC Feyenoord-Ex-
celsior 1-2, Quick Boys-Cambuur O-O.
Ajax2 10-25 Sparta 10-15
SC Feyenoord 10-21 DWS 610
Haarlem 639 FC Zwolle J610
Excelsior R. 10-19 Emmen 11- S
SCVeendam 10-18 SCCambuur 16 6
Quick Boys 1615 Westlandia 11- 5
Vrouwen
Hoofdklasse: NEC-Saestum 0-5, WFC-Ste-
doco 14, Ter Leede-Zwart Wit'28 61, Bui-
tenveldert-Wartburgia 3-3, Velocitas-
KFG712-1, ODC-Puck Deventer 3-0.
Saestum 1630 ODC 1612
ZwartWit'2S 1622 NEC 16 9
Veloötas 1621 KFG71 16 8
Ter Leede 1617 Puck Dev. 16 8
Stedoco 10-14 Wartburgia 16 8
WFC 1612 Buitenveldert 16 8
Eerste klasse A: WRW-Oliveo 5-0, Oostka-
pelle-NOAD 4-2, RKVCL-Rijsoord 3-2, Ca-
pelle-Unitas 1-0, Herptse Boys-Braakhui
zen 1-3, SC't Zand-KFC 61.
KNVB Zondag West IV
Hoofdklasse A.* Zwarte Schapen-DWV 44,
SC Feyenoord-AFC'34 34, VCS-DHC 2-1,
Hollandia-TonegidoM.UVS-NeptunusM,
Elinkwijk-AFC l-l,Argon-Hoüand24.
DWV 10-21 SC Feyenoord 1(1-14
TONEGIDO 1621 Eiinkwijk 10-14
AFC34 10-18 Neptunus 1612
Hollandia 10-17 Zw. Schapen 610
UVS 1614 DHC 16 9
Argon 1614 VCS 6 5
Holland 10-14 AFC 10-5
TONEGlDOperiodekampioen
Hoofdklasse B: SVN-UDl'19 l-l,Halsteren-
Geldrop VKS 1-0, Gemert-De Baronie 3-2,
TSC-Deume 1-2, DBS-WSC 0-0, Eijsden-
Panningen 1-5, TOP 5"VMeeroC°n 1-3.
Hoofdklasse C: Hoogeveen-AGOW 24,
OVC85-Drachten 14, Hatert-Appingedam
24, Babberich-De Treffers 1-2, Sneek-Rhe-
den 3-0, Stevo-Aehilles'94 1-0, Quick'20-
HSC'211-2.
Eerste klasse B: Lugdunum-Nijenrodes
62, Wilbelmus-Papendrecht 4-1, Quick-
SWSMC 3-1, Osdorp-VlOS 3-3, Nieuwen-
hoom-VELO 1-0, Blauw Zwart-Unitas 1-1.
Nieuwenh 10-21 Quick 1615
Nijenrodes 10-18 BlauwZwart 10-14
Wilhelmus 9-16 SWSMC 10-12
Unitas 1616 VIOS 1612
Osdorp 615 Lugdunum 16 6
Papendrecht 1615 VELO 10- 5
Nieuwenhocm periodekampioen
Tweede klasse D: DRL-Slikkerveer 3-1,
SVW-ÜFC1-2, Puttershoek-Spartaan'202-0,
Xerxes-Leonïdas 65, DCV-Zwervers 1-2,
Shedrecht-EBOH 3-3.
Leonidas 1625 Puttershoek 10-13
DFC 1622 DRL 612
EBOH 1620 Xerxes 1611
DCV 10-18 Slikkerveer 16 8
Zwervers 10-17 Spartaan'20 16 6
Siiedrecht 1615 SVW 6 0
Leon idas periodekampioen
Derde klasse B; Scheveningen-Kranen-
burg 1-2, Hoek van Holland-Den Hoorn 1-3,
GDSWP-Ryswijk 3-5, Schipluiden-Oiiveo
0-l,Lens-DHL60.
Kranenburg 625 DHL 610
Rijswijk 10-21 Oliveo 9-10
Den Hoom 9-16 REMO 9- 7
Schevening. 9-15 GDSVVP 6 6
Schipluiden 9-12 Hoekv.HolI. 9- 4
Lens 9-12
Kranenburg periodekampioen
Derde klasse C: Sparta-HOV 62, Ursus-
Moordrecht 2-1, DONK-Stolwijk 3-1, Ca-
bauw-HlON 1-2, Alexandria'66-ONA 1-7,
O]ympia-UNIO4-0.
Olvmpia 1624 Sparla 1614
UNIO 1618 HION 612
Stolwijk 161? Moordrecht 1610
HOV 1617 Ursus 10-10
DGNK 1617 Alexandria'66 10- 9
ONA 616 Cabauw 10- 1
Olympia periodekampioen
Derde klasse D: PFC-LMO 0-0, Fortuna VI-
Alblasserdam9-0,Overman s-HeDevoetsluis
61, OVV-OHW 3-0,De Musschen-Hekelin-
gen 1*1DHZ-DBGC 62.
OW 10-27 Hellev.sluis 1612
Hekelingen 10-26 DHZ 1611
DBGC 1619 Overmaas 1611
OHW 1616 DeMusschen I61Ö
LMO 10-16 FortunaVI. 10- 9
PFC 1612 Alblasserdam 10- 0
Hekelingen periodekampioen
Vierde klasse D: RKWIK-Vï C2-1. Pbstdui-
ven-RAVA34,HWD-VDL09, Hennes DVS-
Exce!snr'29 3 0, DRGS SVDPW 5 3 SO V
GDA6Ö.
Hermes DV5 10*24 RKWÏK 1612
VDL 10-23 CDA 1611
SOA 1618 VFC 10-10
Excelsior'20 1614 Postduiven 16 8
HWD 1614 SVDPW 16 7
RAVA 1614 DRGS 16 6
Hermes DVSperiodekampioen
Vierde klasse F: Zwarte Pijl-Steeds Volhar
den 3-2. TOGB-Ddettant 4-1, SV Ommoord-
SMV Hill egersberg 2-2, Schiebroek'94-Soc-
cer Boys 1-1, Antibarban-Groeneweg3-l.
GLZ 8-19 SMVH.berg 1614
Excelsior R 9-19 Groeneweg 1612
TOGB 9-18 SoccerBoys 16 9
Dilettant 10-17 Zwarte Pijl 16 7
SVOmmoord 10-15 St.Volharden 10- 6
Antibarban 1615 Schiebroek 10- 6
GLZ periodekampioen
Vierde klasse G: Poortugaal-WCR 2-2,
FIOS-WRW 62. Coal-Flakkee 5-1, Meeu-
wenpIaat-SCO'63 1-0, Oud-Beyerland-DCL
l-0,Tediro-Abberbroek 1-2.
Oud-Beijerl. 10-26 DCL 10-12
Coal 10-25 Meeuwenpl. 1612
Poortugaal 162Ö Tediro 10-10
WRW 1615 Flakkee 10-10
WCR 1614 SCO'63 ïö- 8
Abbenbroek 10-14 FIOS 10- 4
Oud-Beyerlandpcriodekampioen
Vierde klasse H: Sporting Lodewijk Pio
niers-Belvédère 2-3, EDS-NOC 4-3, DEH-
CKC 2-0; VOC-Aeolus 24, CW-Germinal
5-l,Transvalia-DJSCR 6-3.
CW 10-25 DEH 10-15
EDS 10-22 VOC 10-14
Aeolus 10-19 DJSCR 1613
Transvalia 10-19 Belvédère 10- 8
CKC 10-16 Sp.Lod.Pion. 16 2
Germinal 1615 NOC 36 1
CW periodekampioen
Vijfde klasse C: Nieuwerkerk-Btijdorp 2-5,
Vierpolders-Steeds Hooger 2-2, ESTO-
Lekkerkerk 3-0, DZB/Zevcnkamp-Swift
Boys 3-1, SVS-Waddmxveen 2-1, Bergam-
bacht-Ammerstol 0-3.
ESTO 1625 Blijdorp 10-13
Ammerstol 1621 Waddinxveen 1611
Swift Boys 9-18 Lekkerkerk 1611
DZB/Z.kamp 9-16 Nieuwerkerk 10- 6
Bergambacht 10-16 Vierpolders 16 6
SVS 8-14 St. Hooger 16 5
ESTO periodekampioen
Vijfde klasse D: Bolnes-Maasstad 1-1, Jai
Hind-BZC'95 2-2, FC Pretoria R-The Har-
vards 0-2, Rockanje-Blankenburg 24,
MSV71-ODC Schiedam 4-2, HSC-RDM1-0.
Jai Hind 10-25 Bolnes 10-13
The Hansards 10-22 ODCS'dam 10-11
MSV71 10-21 Rockanje 1610
Blankenburg 1618 Pretoria 10- 9
BZC'95 1617 RDM 10-6
Maasstad '615 HSC 10-3
Jai Hind periodekampioen
ZesdekiasseD; SRA/Torarica-VND 1-2, Ou
dewater-Noorderkwartier 12-0, Activitas-
SCV Garuda 2-1, Centre Portugues-Real
Parbo 2-1, VOB-RVC'33 3-2, Kralingen-De
Roef 5-1.
RVC33 10-25 Real Parbo 9-10
Kralingen 10-24 VND 1610
C Portuques 1624 Activitas 10- 9
VOB 9-19 Garuda 10- 7
Oudewater 10*19 Torarica 16 5
De Roef 10-15 Noorderkw. 10- 0
RVC'33 periodekampioen
Zesde klasse E: Schiedamse Boys-Dirks-
land 1-6, RTG-DOZ 0-0, AVS-Demos 3-2,
RET-Hiilesluis 4-3, PKC'85-Voorv;aarts 0-2,
RMC Atlas-De Groen Witten 5-2.
Dirksland 10-27 Schied.Boys 9-13
Demos 1619 RTG 1611
DOZ 1619 PKC'85 10-10
Atlas RMC 10-19 AVS 1610
RET 615 Hillesluis 10-6
Voorwaarts 1614 DeGr, Witten10- 4
Dirksland periodekampioen
Reserve Hoofdklasse A: Siikkerv2-Wïlhel-
mus 2 4-3, VUC 2-UVS 2 2-1, VELO 2-Nieu-
wenh 2 1-6, DHC 2-Herkingen 2 3-3, ADO
Haag2-Quick23-l,FeyenAV2-Westlandia2
t.n.o,;R«s.le klasseB: Olympia 2- DRL 2 61
Neptunus 2-CW Zwerv 2 6-0, Excels'20 2-
SWSMC 2 0-2, DHC 4-OW 2 3-0, DCV 2-
Spart'2021-1; Res^e klasse C: Fortuna V12-
HOV261,DONK2-Groeneweg2 l-l,ONA2-
Stolwijk2 2-1, ESTO 2-Xerxes 2 2-5, Leoni
das 2-VDL25-2, Sparta (AV) 2-EDS2 5-1; D:
Slikkeiv6PFC21-3,CW2-DHZ22-2,Over
maas 2-Hellevsl 24-1,Musschen 2-Leonidas
30-3,Ommoord2-Coal22-l,DBGC2-SCO'63
2 3-2; Res.3e klasse B: Postduiven 2-Naald-
wijk 21-1, Hennes DVS 2-Lisse 3 61, VELO
4-GD A21-2, Kranenburg 2-HBS38-2, Quin-
tus 3-Verburch 2 4-2; C: GONA2-Duindorp
sv2 3-2, GDSVVP 2*01iveo4 5-0, Laakkwart
2-VUC 3 5-0, WIK2-Delfia 2 2-2, RVC2-For-
tunaV1344;D:G3V2-Gouda23-l,TOGB2-
DCV 3 0-1, Woerden 2-VEP 2 2-1Xerxes 3-
VOC21-2, Düettant2-Aeoius 2 l-3,Moordr2-
Bodegraven 2 4-3;E: HOV3-TOGB 31-0, DJ-
SCR2-Hermes DVS35-0, ODC Schiedam 2-
DRGS24-l,SMV/H'berg2-VOC365,CKC2-
Xerxes 4 0-0, Excels'20 3-Alex'66 2 5-2; F:
LMO 2-WCR 21-5, D BGC 3-Poortugaal 22-2,
DRL3-FeyenoordAV32-5,Spart'203-DEH2
2-2, Nieuwenh 3-Overmaas 3 1-1, WRW 2-
Puttershk 2 2-2 gest; Res.4e Ll-sst B: UNIO
4-C CV 4 0 -1, St Volhard 2-Nieuwenkerk 2 4-
3, SMV/H"berg3-HION234,DZB/Z'kamp2-
SVS 2 161, CW Zwerv 3-NSV46 3 H; C:
EDS 6RKWIK 2 3-5, HWD 2-MSV71 2 0-3,
Sparta (AV) 3-VDL 3 2-1, SWSMC 3-Ex-
cels'20 4 2-2, Ursus 2-Neptunus 3 2-1, VFC 3-
Delil 2 S-0, D; Aeolus 3-CW Zwerv 41*0, Le-
onidas4-SVS334, DCV6Germinal21-1;E:
D CV 6-SIikkorv 4 8-2, Neptunus4-VFC 5 5-1
Bolnes 2-VOC 42-2Musschen 3-Ommoord 3
5-0, Kralingen 2-EDS 4 2-5; F: Abbenbr 2-
Maasstad22-2,F10S2-Slikkerv54-3,Coal6
Bo!nes31-3,BZC'952-Hülesluis 244); G: Ab
benbr 3-Flakkee 2 1-1, SCO'63 3-Poortugaal
3 61, Meeuwenpl 2-OHW2 2-3, Hellevsl 3-
FIOS31-0 gest.;Re s^e klasse A:DiIettant6
Soccer Boys 2 7-3, Groeneweg 3-ONA 3 2-1,
Cahauw3-VEP 31-5, Lekkerkerk 3-DONK3
3-5, Moordr 3-Floreant21*2; C: Sp Lod Pion
3-CKC 34-3, DZB/Z'kamp 3-AVS 2 61, CW
Zwerv 5-DCV7 l-5,VOC5-Sparta(AV)40-9,
SWSMC 4-Blijdorp 21-2, Schiebr 2-DEH 3
3-3; D: HOV 4-Zw Pijl 2 3-0, Jai Hind 2-St
Hooger26-2,Ursus3-ExcelsR2 0-0, Garuda
2-Leonidas56l, StVolhard3-RKWIK462;
E: PFC6LM0 3 2-2, Feyen AV4-BZC95 34-
2, Hekelingen 4-RTG 2 34), DHZ 3-Over-
maas 4 61, Transvalia 2-Maasstad 3 2-1; F:
Overmaas 5-PFC 4 62, Tediro 3-Feyen AV 5
13-5, DCL 3-CW 31-3, DBGC 4-DEH 5 60
gesU,Hekelineen5-LM04 3-2.WRW3-RDM
2 14; Gt SWSMC 6Sp Lod Pion 4 2-2,
BZC95 4-Slikkerv 61-1, Overmaas 6SMV/
H*berg5 54, Fpven AV 6- Real Parbo 2 tn.o.,
Spart'20 4-Hekv 'ngen 61-0, Transvalia 3-
SVDPW 2 3-3H: Zw Pijl 3-S p Lod Pion 3160,
Alex'66 3-NOC 2 34, DCV6CKC 4 60, CW
Zwerv 6-DZB/Z'kamp 4 1-1, Kralingen 3-
GroenewegS 1-1;LPFC6WCR32-1,DBGC
5-WRW 4 69, Rockanje 2-Nteuwenh 4 61,
OW 3-Flakkee33-l, Poortugaal 4-Abbenbr
4 1-6; J: Fortuna VI4-RK WIK 5 8-2, Sparta
(AV) 6SWSMC 7 4-1, VOC 7-Schicbr 3 04,
ODC Schiedam 3-HSC22-1, Hermes DVS4-
Ursus 462; Res-6e klasse AiNSV464-Oude-
water21-2, Nic Boys 4-Moordr41-3, DONK
4-TOGB 4 3-0, Olympm 4-VEP 5 63. WSE 4-
ESTO 47-2, Nieuwerk 3-Waddinx-v 31-2; C:
TOGB 5-Moordr 5 6-2, Waddinxv 6Gouda 3
3-7, Olympia 6Haastrecht 3 62, Nic Boys 6
VEP 7 62, Nieuwerk 4-WSE 5 1-3, GSV 4-
NSW46 5 7-1; D: Sp Lod/Pio 6PKC85 2 3-0,
HION 3-VOC 3 3-1, Swift Boys 2-SMW
Hterg 694,DRGS3-Gamda 362, Antibarb
3-Ommoord 40-1; E; Noorderkw 2-VND 2 3-
2, VOC 6CW Zwerv 7 2-10, Centre Por-
tugues 2-SMV/H'berg 7 03, Excels R3-Om-
moord 5 2-1. Antibarb 4-De Roef 2 24; F:
Transvalia 4-Oud-Beyerl 3 4-1, Maasstad 4-
Groen Witten 2 4-3, DCL 4-Harvards 2 2-5,
Tediro 4-Musschen 5 2-6, DHZ 4-DRL 5 2-0,
Slikkerveer 7-CW 4 0-6; G: Schied Boys 6
SWSMC 91-3, SVDPW 3-DRGS 4 2-2, VDL
4-Demos 2 1-0. Exceis'2ü 6MSV71 3 2-7,
TOGB 6Voarwaarts 2 6-0, HSC 4-ODC
Schiedam 4 62; H: LMO 5-EZCS5 51-3, Te
diro 6DRL 6 4-5, Pretoria 2-Oud-Beijer) 4 2-
0, Belvedere 3-Spart,2053-2,DOZ2-CW50-
4; I: Meeuwenpl 3-B!ankenburg 214, Heke
lingen 0SCO'63 44-7, Poortugaal 5-OW 4 6
I; J: Oud-Beijerl 5-Poortugaal 62-1, CW 6
Transvalia 5 2-3, Nieuwenhoom 5-Meeu-
wenpl 4 61, Puttershk 3-Rockanje 4 4-1,
OW5-DBGC 6 60. PFC 6Sparf'2ö 6 63, K:
Garuda6SpLod/Pio72-5,EDS6NOC31-5,
Activitas 2-VOB 2 8-5, Germinal 3-PKC65 3
0-3, HION 4-HWD 4 3-11St Hooger 3-DJSCR
41-5. L: DRL7-BZC9S 62-5.SVS4-DJSCR5
1-2,SMV/H'berg0Excels R47-5, Dilettant 4-
Nieuwerkerk 5 61Antibarb 6Jai Hrnd 31-
3, M: VOB 3-St Hooger 5474), St Volhard 4-
NOC 4 1-5, Aeolus 4-Q'"V Zwerv 8 2-1,
PKC85 4-Swift Boys 3 1-6, VDL 5-Voor-
waarts31-3, AVS4-TOGB70-0;N: RKWIK6
JaiHind42-O,TOGB0StVolhard514,HSC
5-Exceis'20 6 0-2, MSV714-VOC10 2-1Ga
ruda 6-VDL 6 5-6, DRGS 6SWSMC117-1;
Res. 7e klasse A: DCV 9-Olympia 6 7-2,
Gouda 4-ONA 6 3-5, Nieuwerkerk 6Diletta-
nt51-3, Nieuwkoop3-VEP82-l,Lekkerkerk
4-WSE 6 2-3, RVC'33 5-UNIO 7 3-7; C: Gouda
5-Nieuwerkerk 81-0, Oudewater 3-Lekker-
kerk 6 5-0, WSE i-Dilettant 6 7-D, VEP 10-
CW Zwerv 9 2-3, DCV 16RVC33 6 2-3,
Nieuwkoop5-UN1091-3; D: Hennes DVS 5-
Fortuna VI5164), SVDPW4-DRGS 6 7-0, Ex
cels'20 7-HSC 6 2-0, VOC 11-SWSMC1261,
MSV715-Ursus 5 0-2, WC 6EDS762; E: De
Roef 3-NOC 5 5-1, Ommoord 7-DCV11 3-6,
Alex'66 4-SVS 5 4-5,Kralingen 4-Neptunus 5
4-1, Swift Boys 7-SUkkerveer 9 11-0, F:
TOGB9-SchiedBoys35-5,AeoIus5-SVDPW
51 -6, Activitas 3-Xerxes 5 61, Schiebroek 4-
Swift Boys 4 5-0, VOB 4-Hermes DVS 6 3-3,
RMC Atlas 2-Jai Hind 5 2-4; G: HOV 5-
Zwarte Pijl 4 6-0, Om m oord 6G LZ 561 ,CVV
Zwerv 10-Garuda 7 4*2, Excels R6-Blijdorp 3
0-5, Kralingen 6Jai Hind 6 4-2, RDM 5*HI-
ON 5 612; H: MSV7J 6Schied Boys 4 3*2,
Hermes DVS7-ODCSchiedam50-2, Demos
3-Fortuna VI6 0*1, SWSMC 13*Excels'2082*
8, SVDPW 6-EDS 8 2-3; I: PKC'85 5-VOB 52-
1, SpLod/Pio9-GLZ 6Tji.o.,SVS0Alex'685
1-4,CWZwerv 11-SIikkerveer 10101,SMV/
H'berg9-DCV122-5, Antibarb0ExcelsR72-
4; J: Maasstad5-DRL83-2, CoaI4-Trans\'alia
6 3-2, Musschen 7-DHZ 5 2-7, Slikkerveer 11-
Hillesluis 3 2-3, DCL 5-Pretona31-6, Groen
Witten 3-Belvedere 4 1-2; Kr Belvedere 5-
Overmaas 7 4-1, Maasstad 6LMO 6 2-8,
Spart'20 7-Groen Witten 4 01, Hillesluis 4-
Pretoria4 l-l,CW7-DCL62-4,DRL9-Feye-
noord AV 7 4-6; Ie WCR 5-Hekelingen 9 24,
Abbenbroek 6Poortugaal 7 24, SCO'63 6
OW62-5,Blankenburg 3-Meeuwenpl 568,
Heliev sl 4-RET3 l-0gest., Nteuwenhoom6
Vierpolders 3 0-2; M: FIOS 4-OW 7 1-1.
SCO'63 6Nieuwenhoom 7 9-3, OHW 3-
Rockanje 5 2-6, Flakkee 4-Vierpolders 43*1,
WRWT-Hellevsl 5 2-1,Dirksland 2-CW817-
0; N: DPX lf Maasstad 7 2-0, SCO'63 7-
Poorhigaai8 .4-2,Musschen0Harvards31-
2, Belvedere 0Pretoria 5 0-3, Transvalia 7-
Coal 54-2, Hekelingen 10-Meeuwenpl 6 2-7;
O: Maasstad 0ExceIsR8 2-5, De Roef5-DCL
7 3-3, Jai Hind 7-PKC85 6 2-3, Slikkerveer
12-CWZwerv 122-1,Kralingen60mmoord
91-5, WCR6St Volhard 61-10; Res. 8e klasse
C:Oiympia 0TOGB107-2, Gouderak 5-Ber-
gambachtfi 2-0, Waddinxveen 6MoerkapeI-
le 05, Woerden 6-Socccr Boys 51-5, Lekker
kerk 7-DONK 7 00, ONA 9-Nieuwetkerk 10
I-2; F: Zwarte Pijl 5-GLZ 7 T.n.c., DEH 0
VOC 1210-2, DHZ 0Bolnes 4 01, Antibarb 7-
RTG3 3-O.LMO 7-SVDPW 73-0; G:BZC'957-
RTG41-3,Hillesluis6Harvards4194),LMO
0Meeuwenpl71-6,Vierpolders 5-DEH73-3,
DCL9-Tediro 6 3-2, Puttershk 4-DOZ 3 05;
H: RTG 5-BZC"L 63, DCL 16DHZ 714,
CW Zwtf -,o-Si.Kkerveer 13 8-3, Bolnes 5*
Musschen 04, LMO 6Feyenoord AV 810*
0; I; Hekelingen 11-DEH 8 3-0, RDM 4-
Transvalia 8 4*2. Blankenburg 4-Vierpol-
ders 6 3-9, OHW4-RET42-2, Meeuwenpl 8-
DCL 111-5, Poortugaal 9-SC0'63 8 2-1; J:
Flakkee 6WRW 8 5-4, Dirksland 3-Helievsl
61-7,OW 8-Meeuwenpl 93-5, Vierpolders 7-
FIOS 5 7-1, Poortugaal 10-PFC 7 3-1, OHW
5-Nieuwenhoom 81-2; K: Excels R9-Zwarte
Pijl601,EDS9-RMC Atlas3 4-2, Germinal 4-
Alex"66 6 0-3, VOC 13-SVS 71-2, DJSCR 0
Voorwaarts 4 5-1, St Volhard 7-De Roef667;
L: Zwarte Pijl 7-Schied Boys 51-2, Jai Hind
8-HWD 5 0-7, BlijdDrp 4-SWSMC 14 2-0,
Schiebroek 6-Voorwaarts 5 0-2, Noorderkw
3-TOGB116-0, Garuda 0Leonidas 7 4-0; M:
Schied Boys 6DCV13 74, DZB/Z'kamp 5-
GLZ9(Uitcomp.),HION 6VOC14 3-2,Swift
Boys5-Real Parbo 39-1, D0Z4-Zwarte PijlS
24, DEH 6H0V 614; N; Schied Boys 7-RK
WIK 7 54, ODC Schiedam 0RMC Atlas 4
T.n.0., VDL 7-TQG812 2-1, SWSMC 16Ex*
cels'2D 9 00, Demos 4-Voorwaarts 6 24,
DRGS 7-Hermes DVS 8 2-6; O: Hekelingen
12-VND414, Activjtas4-MSV717 3-2, CKC
6Sparta (AV) 82-1, AVS 5-EDS104-2, Swift
Boys0DZB/Z'kamp613-0, RK WIK 8-NOC
6 2-1; P: Slikkerveer 14-Hekelingen 13
T.n.o., NSV46 0NOC 7 T.n.o., HWD 0Har-
vards 51-3, Bodegraven 5-ESTO 8 02, RTG
0AVS644,StHooger6Sparta(AV)72-7;Q:
Excels'2010Hermes DVS 9 3-2, Hekelingen
14-ONA112-3, GSV6-Ammerstol5 03.
KNVB Zondag Zuid I
Derde klasseB: Z3C97-RKDVC i-3,Willem
II-Boeimeer 2-1, DIA-Madese Boys 1-1, Uno
Anijno-SSW2-0 gest,GSBW-Terheijden61.
Willem ÏI 10-28 DLA 10-10
GSBW 10-24 RKDVC 1610
Oisterwijk 9-17 MadeseBoys 16 9
Terheijden 10*14 Uno Animo 9- 8
JEKA 012 ZBC'97 10 7
Boe on eer 018 SSW 9- 4
Willem II periodekampioen
Vijfde klasse C: WDS'19-FCDe Geeren 1-1,
Neerlandia'31-TVC39 3-0, Gelukvogels-
Waspik 2-0, Fluks-Merwesteyn 61, Gilze-
IFC1-0 gest, Berkdyk-Raptim 9-0.
Fluks 10-27 Waspik 1614
Berkdijk 10-24 Neerlandia'31 1014
IFC 9-22 FC De Geeren 1011
Merwesteyn 1015 Gelukvogels 1010
WDS'19 1615 TVC39 10 3
Gilze 9-14 Raptim 10 0
Fluks periodekampioen
Atletiek
Nijmegen, Zevenhenvelenloop: L Bekila
(Eth) 15 km in4220,2.Machuka (Ken)42J!3,
3, Kororia (Ken) 42.45,5, Van Hest (Ned)
43.41, Gielen (Ned) 44.23; stand Nnon Run
Classics: 1. Baket 136 pnt,2. KrotwaarfNed)
94,3. Gielen 90.
Vreuwen: 1. McKieman (Ier) 48.30,2, San-
dell (Fin) 49.17,3. Renders (Bel) 50.06,5.VÜ-
verberg (Ned)51.05,6. Loonen(Ned) 52.13,7.
Van Onna (Ned) 52.28, B. Souverein (Ned)
52.52,9. VandeBiltfNed)52.53; stand: 1. Van
Onna 82,2. Vijverberg 56,3. Loonen 48.
Rotterdam, Havenloodsloop (ZuiderSter-
serie). Mannen senioren: 1. De Maat (For
tuna) 10 km in 30.48; 2. Schaar (AV Siie
drecht) 31.18; 3, Mutsaars (AV Siiedrecht)
31,28;4. Serifi Kenfaoui (AV Gouda) 31.30; 5.
Padmos (Voome Atletiek) 3132; 6. Doeser
(Typhoon) 31.33; 7. Van der Krol (Energie)
32.05;8. Vander Want(RA)32.22; 9. Bisschop
(AV40) 32.36. Veteranen M40: 1. Onnink
(RA) 32-24;2.0niand(LAAC)32,46; 3. Bourji-
la (VN) 32.54. M45: 1. Van der Wansem
(LADB) 32.59; 2. Cammeraat (Hion}33.09;3.
De Jong (Olympus'70) 33/24. M50:1. Oele
(Fortuna) 35.07; 2. Van den Heuvel (ARR)
35.34; 3. Kromhout (HA)36.02.M55:1. Steijn
(Parthenon) 36.58; 2 Bruine de Bruin (VN)
37.44; 3- Vonk (Olympus'?!)) 38.06. M60:1.
Ru"ter (PAC) 37.16 2. Kramer (RA)37.55; 3.
Van den Heuvel (ARR) 40 24
Vrouwen senioren: 1. Aancn (HA) 34.22; 2
Ophorst (Olyropus70) 36 0* Van Beek
(LADB) 37.20. Veteranen Y.> 'Vis (Olyra-
pus70)35.53;2. Kloostra(LPki 41 JJ8;3.Ter-
morshuizer. (\roome Atletiek) 42.02 V40: L
De Hoog (Spark) 40.54; 2. Verbeek (PAO
43.40 3. Hoogvliet (Voome Atletiek) 44.13.
V45:1. Van Hal (Pijnenburg) 40 34; 2. Van
Specht (VN) 42 09;3.0ostema(AV40)45.01.
ZuiderSterclreuit. Individueel klasse
ment na 4 wedstrijden.
Mannen: 1 DeVoogï(Uion)889.5;2.DeMaat
(Fortuna) 887 5; 3 Mutsaars (AV Siiedrecht)
871.25; 4 Schaar (AV Siiedrecht) 868.66; 5.
Padmos (Voome Atletiek) 868.00; 6 Doeser
(Typhoon) 864.75.7. Van der Krol (Energie)
853.66, 8. Maliy (HA, M45) 849.66; 9. Delle-
man (Typhoon) 846 00, 10. Van der Want
(RAJ841.33 Vrouwen:Aanen(HA)8B633;
2. Ophorst (Olympus'70) 841.75; 3 Vis
(Oïympus'?0, V35) 834.25; 4. Van Beek
(LADB)824.00; 5. Schilt (PAO 803.50; 6. Vos
(Spnnt, V35> 797.00; 7. Verspuy (Taitletos)
747.50, 8. Lust (Voome Atletiek) 736.00; 9.
Van Hal (AV Pijnenburg, V45) 723.66; 10.
Weeber (HA, V40)712.50.
Verenigingsklassement. Mannen: 1. Rot
terdam Atletiek 2.5, 2, PAC 3,0; 3. Olym-
pus'70 3.5; 4. Iüon 3 5; 5. Spark 4.25. Vrou
wen: 1. Haag Atletiek 1.0; 2. PAC2.0; 3. Kop
lopers 2.75; 4 Spark 3.25; 5. Voome Atletiek
4.0
Bedrijvenldassement. 1. Running Team
Dordrecht 1.0,2. Tuinderij Vers Team 2.0; 3.
Logica Way Snatchers 3.25; 4. Esbi Runners
4.0; 5. ZuiderSter Team 4.75.
Heerhugowaard, 10 EM.: l.HazelegerfLei-
den Atletiek) 52.18,2. Van der Hulst (Hera)
54.22,3. Ratelband (TAS'82) 54.26,
Noordwijkerhout, 10 E.M.; 3. Boon (De
Spartaan) 53 54, 2. Bakker (De Spartaan)
54.14,3. Aiche (AAC) 54.44.
Amsterdam, 10 E.M.: 1. Mohammadi
(ATOS) 54.01,2. Van Rijn (GAC H.) 55.33,3.
Van Heerden (AVA'8l) 57.47,
Veldlopen. Helmond,8.550 m: l.Schutgens
(Pegasus) 25.06, 2. Bekkenk (Leiden Atle
tiek) 26.40, 3. Verwey (OSS-VOLO) 26.53.
Vrouwen, 3.600 m: l.Bunthof (HAC) 12.47.
Snelwandelen. Rotterdam, 10 km: 1. Dirk
Nicque (Bel) 44.17, 2. Huntjens (Unitas)
47,15,3. Luc Nicque (Bel) 48.33,4. Van de
Knaap (RWV) 49.50, 5. Cees Lambregts
(OLAT) 50.52, 6. Leijenaar (RWV) 51.47,
Vrouwen, 5 km: l.Meisner (Den) 29.57.
Autosport
Macau. Grand Prixformule 3, l.Ayari(Fra)
Opel 27 ronden van G,2 km in 1.09.22,24,2.
Gay (Fra) Opel 11,55,3. Bemoldi (Bra) Re
nault 13,98,4. Webber (Oos) Honda 26,65,5.
Couto (Por) Opel 28,45,6. Servia (Spa) Opel
47,05,9. Crevels (Ned> Fiat 1.04,05,13. Coro-
nel (Ned) op drie ronden.
Basketbal
Mannen eredivisie: BSWeert-Ricoh Astro
nauts/Amsterdam 65-81, Virtus-Dunckers
77-49, Libertel/Den Bosch-Drenthe 95-83,
HVK/Den Helder-Idetradïng/RB 71-57, Do-
nar-CDZwolle 116-90: stand: Astronauts,'
Amsterdam 14-28, Donsr 14-24, Den bosch
12-20,Den Helder 12-18,BS Weert 13*t4,Ide-
txading/RB 13-12, Virtus 13-10, Zwolle 12-8,
Prisma College 12-8, Drenthe 12-6, Dunck-
ers 13-2, Voorburg Cobra's 12-2. Promotie
divisie: Piranhas-Shooters 74-85, Baske-
teire-MSV 6657, Unlimited-Den Helder 2
59-6 0, Akri des-Early Bird 95-71, Springfield-
Orca's 75-74, ASVU-DAS 68-66. Eerste divi
sie A: Cady'73-Deume 117-87, Jumping
Crabs-Idetrading/RB2 72-70, Jumpers-Bin
nenland 72-69.
Vrouwen, eredivisie: Hoofddorp-Lieshout
6057, Leiderdorp-Landslake Lions 63-76,
Orca's-Grasshoppers 68-62,Prisma College-
Joily Jumpers 73-64. Eerste divisie B: Til-
burg-I detrading/RB94-55, Cady'73-DAS 50-
82, Jumpers-Binnenland 57-54.
Biljarten
DK Kader 38/2 3e klasse, Honky Tonk,
Briell e. Wim Barendregt (De Posthoorn) 12-
11,7074, Dimitri Katsis (NRG) 010,31-58,
Leo Baay (DR Spijkenisse) 010,29-46, Peter
Boers (Novum) 8-9,77-64, Taco Vos (De
Maasstad) 6-10,01-58, Piet Ruster (Honky
Tonk) 09,05-46, Casper de Groot (Konky
Tonk)4-9,93-67,ArieRietdijk(HonkyTonk)
4-7,73-44.
Veghel. Masters driebanden. Kwartfina
les: Weijenburg-Havermans 3-1 (14-1515-3
15-1315-8/1,512-1,026),Van derSmissen-De
Kleine 3-2 (35-2 2-15 1614 3-151612/1,020
1,208), Burgma- Breur 3-0(160 168 169/
1,451-0,566), Jasjjers-Broeders 3-2(15-6 9-15
15410-15 167/1,333-1,000); halve finales:
Weijenburg-Van der Smissen 2-3 (161010-
1515-119-155-15/0,915-1,118), Jaspers-Burg
man 3-2 (168 14-15 154 12-15 166/1,820
1,230); finale: Jaspers-Van der Smissen 3-0
(16215-915-11/1,551-0,814).
Dammen
Hoofdklasse: Dostal Wegenbouw-Maas
van't Hoog 11-9, TDV-WItte van Moort 7-13,
Hiltex-Astralnform, 1 l-9,PrivaDeLier-CE-
MA/De vaste Zet 011, Heijting Huissen-
Bakkerij Jorritsma 13-7, Doetinchem-In-
form. Drenthe 13-7.
Eerste klasse A: PSVDammen-Damlust 14-
6,HeijmansExcelsLor-IJmuiden 12-8,DDV-
Heemstede 11-9, PWG's-Gravenpolder-
Schiedam 10-10, RDC-IDV6-14, RDG-DIO-
Meurs Denk en Zet 1010.
Handbal
Trondheim. EHF-beker vrouwen. Byasen
Trondheim (Noo>AAC 1899 (Ned) 32-13 <15-
7). Eerste wedstrijd 33-17, AAC uitgescha
keld.
Vrouwen. Eredivisie: Zwaluwen'30-De Vo-
levrijckers 20-26, V en L-Swift 2030, NEA*
Quintus 20-29; le divB: PSV-Hermes 2017,
UDSV-DES72 19-18, DWS-Ventura 1020,
Iason-Fortissimo 19-13, Verburch-Forehol-
te 24-19, SittardiaDVO-Bleri ck 2013; 2ediv.
C: HVO-HCWestland 14-10, EMM-Groene
Ster 1028,Tachos-Ventura213-22,Westlan-
dia-Ancora 19-25, Zeeburg-EBHV 1014; 3e
div. G1 JDIS-Cosmos 19-3, Satumus'72-
TOG 11-15, Snelwiek-EHC 32-12, Velo-OA-
SE1612, Heil as2-Treffers20-l7;3ediv.G2:
HVL-Atomium22-19,Ventura 3-DWS27-24,
WIK-Achilles 14-19, Stompwijk-Hercules
1015, Gemini-Wings 23-15;
Mannen. Eredivisie: Blauw WLt-Aalsmeer
2028E en O-Sitterdia2027;le div. B: Bevo
HC-Quintus 2024, Groene Ster-Wbite De
mons 2622, Satumus'72-UDSV 22-19, Sa-
tumus L-DES'72 29-21, EDH-Atomium 20
21; 2e div.C: DWS-Roda 27-28, EMM-Wings
33-26, Hellas 2-Animo 2627, Westlandia-
Delta Sp 27-22, HEC-Mountain Stars 33-30;
Zediv.D: AHV Achilles-Fidelitas 15-24,Cele-
ritas-Aalsmeer 3 22-23, CSV-Volendam 2 32-
19, Snelwiek-DSS 3022; 3e dlv.Gl: Sa-
turnus L-Oliveo 24-25, EMM 2-Unitas 1026,
Snelwiek 2-EHC 20-20, Vires-Hercules 22-
19,DI0S-Hellas3 21-25;3ediv.G2: Velo-Ato-
mium 2 3023, ASC-Ancora 21-18, Satumus
2-DES221-26,Quintus 2-Hercules 34-32, Ve-
lo-ASC 27-25, DES 2-Quintus 22630;
AfdellngRotterdam.Vrouwen.DSl:01ym-
pus-DES 21611EMM 2-Hollandiaan 1017,
HV06Sprangschot 1013, Indus-Ancora 2
1622,Vires-01iveol7-13;DS2A:ASGDWS3
12-6, Helius 2-GSC107, Hontenisse-Spirit
13-22, Walburg-Veatura 514-9; DS2B: Heli-
us-MOK 1&8, Ancora 3-Atomium 2 167,
WlK2-DeMeeuwen l0I5,ETC-Unitas3-24;
Mannen. HS1: ETC-WIK2 21-19, Hoüandi-
aan-DES 3 14-14, Sprongschot-Cosmos 13-
14, Walburg-Achilles 37-20; HS2A: Oiym-
pus-Satumus 3 22-20. Helius 2-GSC 3020,
HV0S-DES4 22-13, Indus-Cosmos 217-12;
HS2B: ASC2-DWS 2 2 624,HVOS2-Treffers
24-19, Snelwiek 3-Ventura 2 21-26, Vires 2-
Spirit2024;
Hockey
Mannen. K&ofdkhisse: BLdaaï-KL Zvrits. 4-
2, SCHC-Pinoke 2-2, Kampong-Orapje Zw.
3-0, Hurley-Den Bosch 01, HGC-KDM 2-1,
Anisterdam-Tilburg 01. Overgangsklasse
A: AlkinaarForward 02, KMHC-Laren 2-1,
Sch.weyde- Hattem 02, Rotterdam-Victoria
2-2, Groningen-Rapidity 3-2, Breda-Nijme-
gen 2-0; B: Ede-Voordaan 34, MEP-Ve nlo 4-
2, Wagerungen-EMHC 02, DSHC-EHV06,
Leomdas-GHBS 0-0. HIC-MOPO-2. Eerste
klasse A: Push-WereDi 3-3, Kieviten-Zwart-
Wit 3-1Forescate*Asvion01Alecto-Hudito
2-2, Leiden-Rmg Pass M,Cartouehe-Dopie
1-0, Tweede klasse A: Vüorne-Westland2-6,
Tempo-Warande 2-3, HDS-Groen Geel 3-2,
Dordrecht-HCAZ2-0,Capeüe-Tempo'342-l,
Knmpen-Waalwyk2-3;B:Huizen-Alphen2-
3,Myra-Haaskamp03, Reigers-Kraaien 1-2,
Soest-Noordwijk 1-3, Nieuwegein-Slraw-
berr. 2-2, Vianen-Leid.Studs 7-1.
Vrouwen, Hoofdklasse: Den Bosch-Hurley
2-0, HDM-Hilversum 0-2, MOP-HGC 04,
Amsterdam-Bl.daa] 62, Kampong-Pinoke
62, Rotterdam-Laren 1-1.Overgangsklasse
B: Oranje Zw.-Gron.Studs 30, HUAC-Zwol-
le 4-3, Gooische-Huizen 0-2, DSHC-Victoria
3-2, Rapidity-Gromngen 0i, Umon-Waran-
deO-ö. Eersteklasse A: Voome-Forward3-1,
Tempo-Kieviten 2-0, Forescate-Craeyenb.
0-2.Zwart-Wit-Breda 1-1, RingPass-Tilburg
24,Hudito-Souburghl-l.TweedeklasseA:
AMVJ-Reigers 2-1, Myra-HBS 4-2, West-
land-Zoetermeer 1-5, Strawberr.-Cartouche
0-1, Roomburg-Alkmaar 4-1; B: Berlicum-
Drunen 1-2, USHC-Waalwijk 4-0, Voordaan-
Evergreen 0-1, AeoLus-Spmt 4-0, Nieuwe-
gem-Leonidas2-l, HCAZ-Dordreeht 2-0.
Judo
Ljubljana. EK junioren. Meisjes, 41 kg: I.
Zolnir (Slv), 2. Pozdnusjeva (Rus), 3. Ger-
ntsjans (Ned), Musialik (Fra); -72 kg: 1
Böhm (Dui), 2. CostelJo (GBr), 3. Oukoloff
(Fra), Van den Broek (Ned).
Jongens, +95 kg: 1. Mikhailin (Rus), 2. Ru-
ano(Spa),3. Heerma (Ned), Hermann (Dui).
Paardensport
Kei CSI. Grote Prijs, na barrage: 1.
Raym akers Ned) Jewel's Dominard 0 straf-
punten, 34,00 sec, 2. Becker (Dui) Hennessy
0-35,16,3.MichaelWhilaker(GBr)TwoStep
0-35,63,4. Johannsmann (Dui) Prosario 0-
44,76,5. Schroder (Dui) Stiver J 4-33,94,6.
LudgerBeerbaum(Dui) PSPriamos 4-34,76.
Toronto. CSIO. Grote Prijs, na barrage: 1.
Merschformann (Dui) Ballerina 0-35,36,2.
Millar (Can) 0-34,45,3. Skelton (GBr) Zalza 0-
35,79, 4. Firestone (VSt) Major 4-35,67, 5.
CVarsten-Otto Nagel (Dui) Wienerwirbe! 4-
36,71.
Rugby
Vriendschappelijk. Twickenham: Enge-
land-Australië 15-15(9-3). Lyon: Frankryk-
Zuid-Afrika 32-36 (9-19), Dublin: Ierland-
Nieuw-Zeeland 15-63(15-27).
Ereklasse. Castricum-Amstetveen 7613,
HRC-AAC 28-3, RCH-RCC 1020, DIOK-
RRC 22-10,0. Oysters-Eemland 0-37, Bas-
sets-Ascnim 12-22.
Schaatsen
Roseville (VSt). Wereldbeker sprint. Vrou
wen, le 50C m: 1. LeMaj'-Doan(Can)40,83,2.
Schenk (Dui) 40,89, 14, Timmer 41,80, 19.
Zwolle 42,22, 25. Oonk 42,70; 2e 500 m: 1.
Auch 39,86,2. LeMay-Doan39,90,3. Schenk
39,98,19. Zwolle 41,57,21Timmer41,59,38.
Oonk 1.07,75 (val), le 1000 m: 1. Schenk
1.20,18 (baanrecord), 2, Baier-Loef (Dui)
1,21,68,3. Witty 1.21,83,8. Timmer 1.23,14,
10. Zwolle 1,23,48,22. Wijsman 1.25,59,23.
Oonk 1,25,85,36. Nuyt 1.27,84; 2e 1000 m: 1.
LeMay-Doar 1.20,99, 2. Völker 1.22,61, 3.
Baier-Loef 1.22,68,13. Timmer 1.23,81,17.
Wijsman 1.24,48,18. Zwolle 1.24,58,22. Oonk
1.25,00.
Mannen, le 5 00 m: 1Shimizu (Jap)37,36,2.
MikeIreland(Can)37,49,3.Njös(Noo)37,7ö,
4.Wennemars (Ned)37,87,10.Bos t nPatrick
Bouchard (Can) 30,10,14. Leeuwaï, ^h38,30,
33.VanVeide39,7I,37.Bouwman(Tsj)4D,17,
40. Blanken (Tsj) 40,67; 2e 500 m: 1Wother-
spoon 36,87,2. Yasunori Miyabe (Jap) 30,99,
3. Njös 37,06, 1 Bos 37,14,11. Leeuwangh
37,42,25. Van Velde 38,12. le 1000 m: 1. Wo-
therspoon 1.14,52 (baanrecord), 2, Leeuw
angh 1.14,01,3. Bos 1.15,41,10. Van Veldeen
Carpente'(VSt) 116,602e1000m: 1. Leeuw
angh 1.13,80,2. Wotherspoon 1.13,88,3. Bos
i.13,98, 10. Kevin Overland 1.15,61,18. Van
Velde 1.16,11, 31 Bouwman 1.17,84, 37.
Be.khoutfTsj) 1.1L^3.
Haarlem. KNSB-marathcn. Mannen: 1. De
Vries (Heerenveen), 2. Rozendaal(Warmen-
huizen), 3. Borst (Leiderdorp); stand: 1. De
Vries 131,3 pi nten, 2. Ruitenberg 124,1,3.
Pieterse 113,1. Vrouwen: 1. De Ronde(Am-
sterdam), 2. Bogaards-Mager (Koudekerk
aan den Rijn), 3. De Boer (Amsterdam);
stand: 1. De Boer 74,1 pnt, 2. Bogaards-Ma
ger 71,3. De Ronde 70,1.
Schaken
Eerste klasse B: Venlo-HMC 5-5, Eindho
ven-Dordrecht 7,5-2,5, DCG-R'dam 2, 9,6
0,5, HWP SvG-CSV 4-6, SMB 0DSC 64.
Standnadrie ronden: l.Panfox6(24), 2. Hil
versum 5 (19), 3. Amstelveen5{18),4. SMB4
(15),5. Rotterdam 4(141/2), 6. Utrecht 3 (13),
7. Bussum 1 (131/2), 8. Groningen 1 (121/2),
9. Panfox II 1(11), 10. LSG0(91/2).
Squash
Knala Lumpur. WKlanden,mannen. Fina
le: Engeland-Canada 3-0,3e plaats: Austra-
lië-Egypte 2-l,I3ep!aats: Frankrijk-Neder
land 3-0; eindsV ld: Ï.Engeland, 2.Canada,
3, Australië, 14. Nederland.
Tafeltennis
Mannen. Eerste finalewedstrijd: Perfec-
tion-FVT/Visser34. Degradatiep oule:I nte-
ger Groep-Pecos 62, GKB Kredietbank-
Sloun Interieur4-3. Eerste divisie groep 1:
Jumper/Flits-Scansped/SKF 7-3, Shot (W)-
Never Despair 3-7. Tweede divisie groep 2:
Alkmaar'71-rrW 2 65, Pecos 3-FVT 24-6,
DeToekomst-Belcruml-9;groep3:Shot(S)-
Never Despair 22 02, TTCFTO-Rijnsoever
2-8,DeKorenbeurs0Hotak3-7;groep4:IT-
CV22-Pecos43-7, Amsteiveen-Red Stars (V)
5-5. Derde divgroep 7: Twenty OneUp-Am-
stelveen 2 7-3, Play Fair-'t Zand 1-9, TTVN-
JCV 010; groep 8: HBC-TOGB 9-1, SAR-
FVT 3 7-3,'t Zand 3-Luto 64. Vierde div
groep 9:TCS-SAR'72 29-l,Vriendenschaar-
FVT4 02,TOGB 3-Hotak'68 23-7;groep 10:
Shot'65-DHC04,SVRedStar'50Hotak'683
65; groep IS: DTS-ZTTC24-6, Dito-NOAD
(S) 5-5, Avantï 22-Belcrum 3 7-3;
Vrouwen. Derde divgroep3: Woerden-Qui-
ck'32 04, Pecos 0FVT/Visser 01; groep 4:
Olympia (E) 24 instel veen 2 4-6, US-R(jns-
oever 4-6. Vierde div groep 6: Middelburg
Zuïd-FVT 2 2-0, Waalwijk-Perfection 3 64,
Alexandria'60Vlc2 Versa'51 65; groep 8:
Smash'7D (S)-TOGB 100, Shot'66Perfec-
tion21-9, Tanaka-Rijnsoever 3104);
Tennis
Hannover. ATP Masters, 6,6 miljoen gul
den- Halve finales: Sampras(VSt/l)-Björk-
man (Zwe/4) 6-3 64, Kafelnikov (Rus/6)-
Moya(Spa/7) 7-6 7-6;finale: Sampras-Kafel
nikov 6-3 6-26-2.
Philadelphia. Vrouwen, 900.000 gulden.
Halve finales: Hingts-Sanchez-Vicario 1-6
7-6 63, Davenport-Spirlea 02 04; finale:
Hingis-Davenport 7-5 07 7-6.
Rio Grande (PRi). Mannen, challenger,
200.000 gulden. Halve finale: Squil)sri(Arg)
-Van Scheppingen (Ned) 0102.
Andorra. Mannen, challenger, 200.000 gul
den. Dubbel, halve finale: Kempers/Oos-
ting(Ned)-B unllcVM artin (Spal037-6. Kem-
pers/Oosting in finale tegen Escude/Gol-
mard(Fra).
Volleybal
Osaka. World Grand Champ ions Cu p man
nen, eerste dag: Nederlan d-China 1 -3 (1015
1015 1612 615), Japan-Austrake 341 (164
1610163), Brazilië-Cuba 3-1 (13-1515-1016
4169).
Mannen, SNS-League: Vrevok-AMVJ 3-0
(161,17-15,1613), VoCaSa-Brevok 03(12-
15,615,7-15),Dimplex/Ekspalvo-Alcom/Ca-
pelle 63(9-15,2-15,11-15), Zwolle-Sudosa3-
I (15-11 13-15 154 165). Eerste divisie B:
Onon-Sliedrecht3-l (1630,167,1017,15-8),
Faeopa-EAV734), De Scbalmers-Dynamo 2
2-2ge5t ,PSV-OiympusO-3,Hulst-Eamingo
s 1-3, Rijninond-WC 3-0 (169,1014,15-10)
Tweede divisie C: Ekspalvo 2-Sovicos 1-3.
Radius-M£ySR3-l, DeZebras-Vrevok20-3,
Hands Up-Nell&Sutt/MVC 03, Nesselande
2-Tonegido 3-2, Rijnmond 2-WS 2 00,2D:
Livoc-Peelpush 0-3, Saturnus-JC/ER 0-3.
Activia-VCG 3-2, Longa-Rijnmond 3 1-3,
HHC-DKJO 03. Polans-Hajraa 2-3. Derde
divisie E: Bou'ATn.DOS-G/Kangoeroes3-0,
Rqswijk-ME/SR 2 3-1, De Schalmers 2-Vre-
vok3 ü-3, Leython-Mevo 02. Utrecht-Volli-
do 1-3; 3F: WS2-Stiedrecht 23-l,Atak-WK
2-3, Smash-Sarto 34), Spivo-Rijnmond 43-1,
Hulst 2-Pegasus 1-3, Voko-Capelle 23-1.
Vrouwen. SNS-League:Martinus-AMVJ2-3
(3-15,15-13,1D-15,17-16,9-15), Sneek-She-
drechl 3-1 (13-15,15-5,1014,1014), Dyna
mo-Pollux 0-3 (1015,4-15,2-15), Volco-Faco-
paO-3(ll-15,10-15,11-15), WC-Zaanstad3-0
(I5-10,154,l5-l).EerstedivisieB:Martinus
2-Activia 3-1, ME/SR-Abcoude 3-0, Switch-
RÜnmond 2 3 (13-15,15-7,15-8,5-15,9-15),
WC 2-Flamingo s 3-2. Tweede divisie C:
Dimpl/EkspalvoGepidea 3-0, Donki Sjot-
Odulphus 3-1 ,De Schalmers-Rqswijk 2-3, G!
Kangoeroes-OVRA 2 3-2, Hulst-Tonegido 2
34), Utrecht2-Sarto3-2. Derde divisie E: Zt>-
voc-Be Fair3-0, Woerden 2-Radius 3-0, Ley-
thon-Delta 1-3, RW-VCVl-S.Cit&Gdijka-O,
3F: TSR-Aic/Erasmus 0-3, Ekspalvo 2-WK
1-3,M£/SR2-MWVC34),Smash-Ol5'mpus3-
0,Hulst 2-Jupiter 34), Voko-Vollido 3-0
District 17, Mannen. Promotieklasse: Eks-
palv 3 -Alexa n 3-1Ond/Kn-Schovoc 3-2, Fu-
tora-VTIV 1-3, Spirit-Switcb 3-2, Smash-
VCO/Er3-l, Wik/Uni-Alc/Cap3 0-3. leklasse
A: Ekspalv 4-Rowido 1-3. DVO 2-Eur/Okk 2-
2, Futora 2-Wag&P/V 2-2, Fik/Lek-Switch 2
2-2, SNA-VMeerk 2-2, Wik/Um 2-HJPV3-0;
B: Interm-Vovero l-3,Or.d/Kri2-Voorne 1-3,
Schovoc 2-Kwiek 34), Flits-füjnmond 5 0-3,
Fik/Lek 2-Ekspalv 5 0-3, DVO-Ibis 3-0. 2e
klasse A: Vridos-WHV 2 3-0, Sbe Sp 3-Po-
darw3-lAWA-Astrea3-0,Ekspalv6-Fcran-
to3-l;B:Bemis-Alc/Era3-l,Ond/Kri3-RVC/
Lib 0-3, Schovoc 3-Alexan 2 2-2, Slie Sp 4-
Switch 31-3, SSS-VCO/Er33-0, Rijnmond 6-
HJPV2 3-0, C: HJPV3-AioEra23-0,VCO/Er
2-Alexan 3 3-1, Schovoc 4-Molenw 1-3, She
Sp 6Hoïy3-0, Rivo 2-Berkei 0-3, Schvaar-
Hou St 2-2; DB em is 2-V Quick 3-1, VCO/Er
4-Voome 2 2-2, DDL-Kwiek 2 2-2, Spivo 2-
DV03 3-1, Spint 2-Yum 1-3.V/ASVDR-Inis 2
3-1.
Vrouwen. Promotieklasse: Berkel-Slie Sp3
0-3, Ond/Kri-Voome 1-3, Kangoer-SSS 00,
Spivo-Rijnmond 21-3, Rowido-V Meerk 3-1
Wik/Uni-Alc/Cap 3-1. le klasse A: Spirit-
RVC/Lib 2-2, Schovoc-Molenw03, Fik/Lek-
Wag&P/V3-ISKA-Astrea3-0, Wik/Uni 2-Fo-
ranto 3-0; B: Ekspalv 3-Vovero 3-1, Interm-
Alc/Era 2 4-3, Futora-Kwiek 0-3, Spivo 2-
Switch 2-2, DVO-lbis 2-2.2e klasse A: Vol-
com-WHV2 0-3Eur/Okk-WHV 0-3, Slie Sp 4-
Podarw 1-3, Smash-V Meerk 21-3, Haaften-
AWA S.n.o.; B: Vollido 2-Hou St 00, Eks
palv 4-RVC/Lib 2 0-3, HJPV3-Moienw 2 3-1,
HJPV3-Molenw23-l,Flits-Switch234),Avi-
tal-VCO/Er 3 3-1Spirit2-HJFV21-3;C: Ond/
Kri 2-RVC/Lib3 l-3,VCO/Er4-Wag&P/V23-
1, Flits 2-Holy 2-2, Berkel 2-Ekspalv 5 03,
Rijnmond 4-HouSt21-3; D: Bemis-Voome3
2-2,Interm2-Voorne22-2,Kangoer2-Kwiek
2 3-1, Spivo 3-MVC 0-3, Alexan 2-Yum 3-0,
Rijnmond 3-Ibis23-l.
Waterpolo
Napels. EC landskampioenen mannen.
Eerste ronde: AZ&PC. (Ned)-Budapest
Vasutas (Hon) 5-10, Napoli (ItapCN Barcelo
na (Spa) 108, AZ&PC-CN Barcelona 8-5, Na-
poü-Vasutas 14-5; eindstand: 1. Napoli 3-6,
2, Vasutas 34,3. AZ«5tPC3*2,4. CN Barcelo
na 00. Napoli en Vasutas naar volgende ron
de,
Athene. EC bekerwinnaars mannen, eer
ste ronde. AZCAlphen-Ferencvaros (Hon)
6-12 (0-2 2-3 24 2-3), Olympiakos Piraeus
(G n>Veka Kopert Sl o)84AZC Alphen-Ve-
Ka Koper 9-3 {2-134) 2-12-1), Ferencvaros-
Olympiakos Piraeus 7-6 na verlenging,
Oiympiakos-AZC 84(1-014)4-12-3),Ferenc-
varos-Koper 02; eindstand: l.Ferencvaros
3-6,2. Olympiakos Piraeus 34,3. AZC Al
phen 3-2,4. VeKa Koper 3-0. Ferencvaros en
Olympiakos naar volgende ronde. AZC uit
geschakeld.
Mannen. Hoofdklasse: HZC De Robben-
LZ'86 11-8, Polar Bears-ZPB Profus 8-9,
AZC-Van Luin/Brandenburg, Vivax-De
Ham 10-8.2A: BZC-Katwijk 5-6, DZV-NVA/
HHC 14-11, Hoom-WW 7-9, KZC-SVH 9-9,
WVZ-Koudekerk 13-8, Sassenheim-Rotter-
dam 54; 2C: Neptunus Amhem-De Vuur-
sche 08, Njord Veldhoven -VZC Veenendaal
11-7, Nautilus-Vi'iekslag05.3D: Dt-Woelwa-
ters-UWV Wilskracht 7-5, Triton Putten-
Aquarijn 02 (gestaakt), Swol 1894-Watervlo
01O,Nunspeet-DeAmer2-ll,RZV-EZZ8-9;
3E: De Stormvogel-DSZ 4-5, ZDHC-Hiero-
nymus 010, WZK-De Devel 01Barracuda-
Spartaan 12-5, De Kempvis-RWV 107, Po-
seidon'56-De Duck 104.
Vrouwen. Hoofdklasse: Donk-Van .Luinl
Brandenburg 103, ZPBProfus-PSV66, Po
lar Bears-Gouwestacte 8-7, Rapido'80Da-
mixa Ravijn 617,GZC-De Ham 107;2B:Po-
lar Bears 2-Wiekslag 09, Njord Veldhoven-
UZSC09, ZPB ProfUs 2-Aquarijn 2-5, Argo-
Arethusa 24, Zuidwesthoek-Tilburg 6-7.
Wielrennen
Veldritten. Asper. Super Prestige: 1. Groe-
nendaal (Ned) 1.02.15, 2. Vei vecken (Bel)
0.48,3. DeBïe(Bel)0.55,4. Van derPoel(Ned)
1.10,5. Wellens (Bel) 1.30,6. Bramati (Itaj
2Z6, 7. De Clercq (Bel) 2,51, 8, Daelmans
(Bel)3.23,9.Janssens(Be])3.43,10. van Sant-
vliet (Bel) 3.50,15.Boezewinkel5.22,opeen
ronde: 22. Gommers,
Tilburg. Neo-amat' .rs: l.Nijland(Henge-
Io),ZVandeBerg(Rucphen)1.10,3.Uibber-
man (Hoogeveen) 1.13,4. Schmitz (Gaande
ren) 1.20,5. Van Bussel (Ommei) 1.40.
E tten-Le or. EJi te en neo-amateurs: 1Vdt-
kamp(Woerden) 59.45,2, Nijland (Hengelo)
0.10,3. Scheffer (Velswijk) 0.15,4. Coehorst
(Tilburg) 0.45,5. Schmitz (Gaanderen) 1.01.
Zonnebeke (Bel), Profs; 1. Janssens(Bel},2.
Willemsen (Bel) 0.12,3. Simunek (Tsj) 0,29.
Middelharnis. A-klasse: 1. Patrick Graal
(Rotterdam), 2. Emile Maa? (Dordrecht), 3.
Cees SUngerland(Bergam) cht), 4. Rtchard
Visscher (Dordrecht), 5. Jan Peter de Wit
(Delft), 6. Dennis van den Hurk (Ba
rendrecht), 7. Michael van der Wolf (Rotter
dam), 8. Patrick Smit (Capell e a/d I Jssel), 9.
Piet Smits (Oudewater), 10. Ron de Ridder
(Spijkenisse); B-klasse: 1. Ronald Baste-
raeijer(Poortugaal),2. ArieOverbeeke (Dor
drecht), 3. Dennis Mulder (Spijkenisse), 4.
SjaakVeth,5.AadTreumiet(Gouda). Moun
tain-bikers: 1. Koos Moerenhout (Achthui-
zen),2.TonyRuiter,3.Theo Schlijper(Woer-
den),4. Roland Rozenveld (Numansdorp), 5.
Ad de Brabander 6. Vincent van Aalst
(Naaldwijk), 7, Michael vander WolfCRotter-
dam),8. JanHo rdij k (Westm aas), 9. Ben Lex-
roond, 10. Ronald Roos (Zoetermeer).
IJshockey
Eredivisie. Utrecht-Tilburg 2-6 (0103 02),
Eindhoven-Nijmegen 3-5 (04124 l-)),Deur-
ne-Heerenveen 2-18(0-61-51-7).
Zeilen
Bermuda. BH Tornado, eindstand: 1. Gae-
bler/Schwali (Dui), 2. Leon/Ballester (Spa)
31 punten, 3. Bundock/Forbes (Aus) 52.8
Van Teylingen/Dertksen. 66.