28 COMMERCIEEL MEDEWERKERS BEL NU DE DIRECT WERKLIjN 0900-8889 Vedior TECHNISCHE UNIE [Rotterdams Dagblad MEEWERKEND LEIDINGGEVENDE (M/v) ininistratief/coimncrdeèl :G'ez()!idbeidszoJ-g Technisch .Algeméén Werk maken van talent. ELEKTROTECHNIEK EN SANITAIR/CENTRALE VERWARMING WINKELSURVEILLANT Machinaal Timmerman m/v Leerling Machinaal Timmerman m/v -advocaten notarissen- Aankoa Erjarei AMENDEEN VAREN SECRETARESSEN (V/M) Zaterdag 29 november 1997 Vacate»® Op de afdeling Centrale Sterilisatie zijn wij op zoek naar een Het Havenziekenhuis en Instituut voor Tmptsche Ziekten is in zijn soort één van de grootste havenziekenhuizen ter wereld. Het onderscheidt zich door de combinatie van algemeen ziekenhuis en ziekenhuis voor tropische ziekten. Een aanzienlijk deel van de patiënten met tropische Ziekten in Nederland wordt 'onderzochten behandeld in het HavenziekenhuisOnder de ruim 40 specialisten en circa 600 medewerkers heerst een vrij informele werksfeer, ■gebaseerd op collegialiteit en respect voor eikaars werk. Functie-informatie: De werkzaamheden houden o.a. in dat u verantwoordelijk bent voor reiniging, desinfectie, sterilisatie en distributie van steriele medische hulpmiddelen (non- disposables). \J geeft leiding aan de medewerkers en u participeert in de werkzaamheden. Tevens draagt u zorg voor het beheer van de afdeiingsvoorraden en - apparatuur. U levert een bijdrage aan een positief werkklimaat en adviseert ten aanzien van het verbeteren van werkmethoden. U bent bereid bereikbaarheidsdiensten te verrichten. Functie-eisen: U beschikt over een diploma Sterilisatie- assistent, aangevuld meteen kader- opieiding en aantoonbare leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Tevens beschikt u over een flexibele instelling en goede contactuele vaardigheden. Afdelings informatie De afdeling Centrale Sterilisatie is een modem, goed geoutilleerde afdeling. Er zijn 5 medewerkers werkzaam. Per toerbeurt worden bereikbaarheidsdiensten verricht. Arbeidsvoo rw aarden De salariëring is conform dc CAO-ziekenhuïswezcn. Het dienstverband isfuli-üme. Informatie: Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij mw. Y.F. de Klerk, Cluster Manager Acute Zorg, tel010-4043365. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, Haringvliet 2, 3011TD Rotterdam. -4 'C- hi.i'i U.ii'j J-. .-b-if- Ï-Vjj" 44 cent/minuut Vedior heeft volop baosn, op elk niveau, in alle secto ren. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Voor deze banen zoeken we per direct kandidaten (M/V). Bel vandaag nog de Direct Werkltjn voor meer informatie en een afspraak op één van onze 160 vestigingen. Hou de vacaturecode bij de hand. De Direct Werklijn is 7 dagBn per week 24 uur bereikbaar. Voor onze vacatures op termijn neemt u direct contact op met een van onze vestigingen. Deze en andere va catures vindt u ook op Internet: http://wvvw.vedfOr.nl Kas-Zbaliemedswerkers, Commercieel medewerker binnendienst. Administratief medewerker. Assistent calculator, Parttime afdelïngs- CpÖrdinator, :j Assistant .cargadoor. Telefoniste; i Medewerker helpdesk, Logistiek medewerker, Administratief medewerker. Administratief medewerker. Administratief medewerkster. Telefoniste/receptioniste, Administratief medewerker, Management-assÊstente, Vlaardingen. code 558 Rotterdam. code 639 Schiedam. code 643 Schiedam. code 644 Dordrecht. code 657 Rotterdam. code 666 Rotterdam. code 667 Rotterdam. code 668 Rotterdam: code 669 Rotterdam. code 684 Zwijndrecht. code 792 Zwijndrecht. code 793 H-I-Ambacht. code 794 Rotterdam. code 808 Capeile a/d Llssef. code 809 Culemborg. code 891 Culemborg. code 892 Ziekenverzorgende, O.K.-assistent, Medisch secretaresse. Kraamverzorgsters, Verpleegkundigen A/B en Z, Medisch secretaresses. Ziekenverzorgenden, Gorinchem. code 627 Rotterdam. code 683 Rotterdam. code 686 Heüevoetslufs e.o. code 801 Rotterdam. code 849 Rotterdam e.o. code 850 Rotterdam. code 851 Elektromonteurs, Vlaardingen e.o. code 559 Hulpmonteur, Ridderkerk. code 620 Elektro- monteurs utiliteitsbouw. Rotterdam. code 640 Elektromcnteurs, Dordrecht e.o. code 658 Project-engineer, Rotterdam. code 670 Montagemedewerkers, Tiel. code 786 Metaalbewerkers, Tiei. code 787 AutoCAD-tekenaar, Capeile a/d IJssel. code 807 Magazijnmedewerker, Ridderkerk. code 861 Magazijnmedewerker, Barendrecht. code 862 Schilder/spuiter, Barendrecht. code 863 Monteur, Alblasserdam. code 949 Leerling pijpfrtters. Hardinxveld- Giessendam. code 950 Productiemedewerkers, Vlaardingen e.o. code 560 Assemb.agemedewerkers, Ridderkerk. code 618 Production edewerkor. Ridderkerk. code 619 Productie rmadewerkere„ Rotterdam. code 641 Productiemedewerker, Schiedam. code 642 Chauffeur groot rijbewijs (CCVB), Rotterdam. code 671 Winkel medewerker. Rotterdam. code 798 Medewerkers fastfoodrestaurant. Rotterdam. code 799 Planner, Hellevoetsluis e.o. code 802 Autobei etteraar/ -bestickeraar. Heflevoetsluis e.o. code 803 Culemborg. code 893 Werken in Azië of Afrika, code 932 Voor onze verkoopkantoren in de Randstad zijn wij voor de afdeling verkoop-binnendienst op zoek naar Commercieel Medewerkers Elektrotechniek en Sanitair/Centrale Verwarming. Een van uw belangrijkste taken wordt het behandelen van telefonische orders van onze relaties, waarbij u gebruik maakt van een Ook verwachten wij van u dat u onze relaties adviseert over onze producten. Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw met een middelbaar technische oplading. U heeft niet alleen de nodige kennis van de elektrotechnische- sanitair/c. v.-branche, maar ook goede contactuele eigenschappen; ook op het commerciële traject weet u wat u waard bent. Bent u geïnteresseerd eh voldoet u aan het geschetste beeld? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie aan Otra Nederland B.V. t.a.v. de heer H. J. T. Hamberg Postbus 238 1180AE Amstelveen 3 Unie is een landelijke groothandel voor de prof i verwarmingstechnische materialen en voor de e Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en overheid. Door het hele land heeft Technische Unie 26 verkoopkantoren een Distributiecentrum in Alphen aan den Rijnen het Hoofdkantoor in Amstelveen. TECHNISCHE UNIE MAAKT KWALITEIT VANZELFSPREKEND De Nederlandse In de grootste havenstad van de wereld is het een drukte Veiligheidsdienst B. V. is van belang. Daarom is er altijd behoefte aan extra onderdeel van de grootste toezicht. De Nederlandse Veiligheidsdienst is één van de organisatie op het gebied instanties die voor dat extra toezicht zorgt Onder meer van beveiliging en in winkels en winkelcentra maar ook in andere delen van veiligheid in Nederland. de stad waar veel mensen op de been zijn. ij Voor deze winkels en winkelcentra zijn wij op zoek JL. naar enthousiaste en representatieve mensen die willen r"'fungeren aJs Wanneer je van omgaan met mensen en van het leven op straat houdt moet deze functie iets voor jou zijn. Je fungeert namelijk als aanspreekpunt voor iedereen en draagt daarmee een grote verantwoorde lijkheid. We verwachten dan ook dat je rust uitstraalt en in allerlei situaties, ook onvoorziene,* weloverwogen kunt handelen. Als winkelsurveiflant maak je deel uit van een team - en ben je herkenbaar aan ons uniform. Behalve.' <sen team moot je echter ook .zelfstandig kunnen vipereren en ben je bereid om, gedurende openingstijden, in wisseldiensten te werken. 8ovendien moetje in het bezit zijn van het basisdipfoma beveiliging en 'onbesproken' gedrag. We zoeken mensen die fulltime, parttime of als invaller willen werken. Contractmogelijkheden genoeg dus. Ben je geïnteresseerd in de functie van winkelsurveillant en woon je in de regio Rotterdam? Stuur dan een sollicitatiebrief met cum'culum vitae naar: Nederlandse Veiligheidsdienst B.V. ta.v. de heer ?J. Siebelink Treubstraat 19 - 23, 2288 EH Rijswijk koop VV groep veer l.l miljard gulden. Hn verband mei uitbreiding van werkzaamheden zoeten wij ai U beschikt over ruime ervaring en u bent in staat alle «om komende werkzaamheden op dit gebied zelfstandig uit te ;n. II bent bekend met KOMQ-certificefing. Aannemersbedrijf Hogenbom Spijkenisse kv. n de Koop Groep. de aanleg van kabel, leiding- en bouw werken en heeft opdrachtgevers ut de overheid, hotbedrijfs teven en de U bent enthousiast en gemotiveerd om in de praktijk het vak van machinaal timmerman te leren.' Enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Wij vragen van u.- opleiding: LTS-Ba uw. certificaat Veiligheid 1 (PBNA) is een pre; woonachtig in de omgeving van Spijkenisse. Wij bieden u: afwisselende functie; arbeidsvoorwaarden en beloning volgens de Bouw-CAO. Hoe kunt u reageren? Bent u geïnteresseerd? Neem dan binnen 14 dagen contact op met de afdeling PZ van Hegenboom Spijkenisse b.v. Het telefoonnummer is: (0181) 69 56 00. 780medewerkers, lover drvetsefocarres HOGENBOOM mmOOM SPIJKENISSE b.v. Poséus5 Campagne is een full-servico reclame- en promotiebureau met een zeer gevarieerd klantenpakket. In ons gloednieuwe pand op he* bedrijvenpark Roijerwaard (Barendrecht Botterdam Usselmonde) blijven we nog steeds uitbreiden. We krijgen dus behoefte aan iemand die de in- en externe Informatiestroom in goede banen kan leiden. Daarom zoeken we op korte termijn een RECEPTIONISTE TELEFONISTE SECRETARESSE Ben je 20-25 jaar, met ervaring in de2e functies, lees dan snel verder. Deze job is ?eer veelzijdig, veeleisend maar ook erg leuk. Ben jij iemand die icTithcüdtasme, stressbestendigheid, verantwoordelijkheid, initiatief, efficiency en accuratesse kunt combineren met een representatieve uitstraling? En heb je onderstaande taken in je vingers? Je ontvangt alle gasten op vriendelijke, gastvrije wijze. Je behandelt de telefoontjes correct. Je verzorgt secretariële en lichte administratieve werkzaamheden. Je verwerkt de ingekomen an uitgaande post. Je houdt de ontvangstruimte en directiekamer netjes. Je assisteert je collega's van de ontwerp- en fotostudio. Je verricht opruim-, archief- en kopieerwerk. Je kunt 10 dingen tegelijk én goed doen. Je bent ons visitekaartje en onze communicatiespil. Je bent geen 9-5 type. Dan kun je direct bij ons aan de slag in een prettige, moderne werkomgeving. De gezellige club collega's zorgen voor een goede sfeer. En bij gebleken geschiktheid staat er een prima salaris en een vast dienstverband tegenover. Als je aantoonbaar aan alle eisen kunt voldoen en je woont in de omgeving, stuur dan snel een brief met cv en pasfoto, t.a.v. Monique Koppelaar. Ook Internet-dlensten willen wij op een professionele manier aan onze klanten kunnen leveren. De eerste opdrachten zijn al binnen. Communicatief en creatief kunnen we het prima aan; onze ontwerpers zijn ai 'www-minded'. Maar de ideeën moeten omgezet worden in technisch hoogstaande sites, die continue geactualiseerd moeten worden.. Daarom zijn we met spoed op zoek naar een EBSITE PROGRAMMEUR m/v lekend met HTML, JAVA, animatie-techniek en de kennis om het 'internetwerk in topconditie te houden. Bij Campagne Reclame 'werken we in een Apple-omgeving, bij Campagne Promotie rest PCs. Met splinternieuwe randapparatuur als Windows NT-sorver, scanners, belichters, printers, etc. Voor het 'groot onderhond' hebben we een externe systeembeheerder maar voor de dagelijkse zorg zijn we toe aan een SYSTEEMBEHEERDER m/v Denk je de 2 bovenstaande functies te kunnen combineren en heb je zin in een boeiende job met doorgroeimogelijkheden? Dan ben je van harte welkom in ons team. Reageer snel mat een uitgebreid cv. Per post of via e-maii: suzanne@campagne-r.com en laat bijv. even weten welko sites door jou zijn verzorgd. Campagne Reclame BV, Postbus 138,2990 AC Barendrecht. DE li RAUW BLACKSTONE AVESTBROEK De Brauw Blacks tone Westbroek is een internationaal georiënteerd kantoor van advocaten en notarissen met vestigingen te Den Haag, Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Londen, New York, Praag en Warschau. Voor onze vestiging te Rotterdam zoeken wij: voor de advocatuur en het notariaat (full-time 09.00 - 17.30 uur) Functie-eisen: HAVO/VWO, aangevuld met secretaresse-opleiding; goede beheersing van de Nederlands en Engelse taal in woord en geschrift; ervaring met WordPerfect 6.1. Wij bieden u: uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder: een aantrekkelijk salaris; een 13e maand; 8% vakantietoeslag; 25 vakantiedagen: b pensioenregeling; reiskostenvergoeding. Ons kantoor is goed bereikbaar per openbaar vervoer. Met de hand geschreven sollicitaties kunt u zenden aan DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK, Coolsingel 139, postbus 2066, 3000 CB Rotterdam, t.a.v. de heer M.P.W. van Nielen bij wie u telefonisch informatie kunt inwinnen (tel. 010 - 240 67 64).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4