Waterweg 9 Meer geld voor Schiedamse minima fg]g§jga Holy Ziekenhuis verbouwt voor eeu miljoen Kunstwerken in 't Paard onder de hamer I Maassluise op PvdA-Iijst WD stelt lijst vast Motie voor extra geld van het rijk Brand in woning Dronken man tegen boom Miljoen extra voor ouderen, alleenstaande ouders en gezinnen met schoolgaande kinderen Nieuwe ruzie over Dijkpolder Bestuur Gemeentebelangen denkt niet aan opstappen Verj aardagsfeest met 1300 gasten Oprijlaan van boerderij Burghoeve geknot Spieringshoek wint eenakterfestival Rotterdams Dagblad Maandag 1 december 1997 m 4Maassluis Als debutant op de "Verkiezingslijst van de PvdA is ze meteen op de vierentwintigste plaats binnengekomen. De Maas sluise Mariette Hamer (391 zal waarschijnlijk één van de promi nente onderwijsspeciaiisten van de partij worden in de volgende periode. Hamer, hoofd van de be leidsafdeling Hoger beroepson derwijs bij het ministerie van On derwijs, is al jaren actief in de ver nieuwingsbeweging binnen de PvdA. Die houdt zich bezig met het zogeheten Rosa-programma, waarin de toestroom van meer jongeren, allochtonen en vrouwen in de partij centraal staat. Hamer wil de PvdA een socialer gezicht geven. „Een stukje link ser, zo mag je het noemen ja," zegt ze. „De partij moet terug naar de wortels." Daarnaast moet de PvdA zich opener gaan presente ren: de partijcultuur en het inter ne debat staan volgens haar te ver van de achterban. „Met name on derwerpen als onderwas, de zorg en de herverdeling van arbeid moeten in dat debat een belangrij ker plaats gaan innemen." Viaardingen De Vlaardingse li beralen hebben hun kandidaten- m 'voor de gemeenteraadsver kiezingen van volgend jaar vast gesteld. De algemene ledenverga dering nam het voorstel van het afdelingsbestuur ongewijzigd ovër.' Dat betekent dat wethouder Henk Roijers de kanditatenüjst aan- vpert, gevolgd door ff actievoorzit- ter Lex de Lange. Daarna volgen de fractieleden Leny van Halte ren en Jaap Bamouw. De twee an dere leden van de huidige fractie hebben zich niet herkiesbaar ge steld: Pol de Beer staat op eigen verzoek op een onverkiesbare plek (15) en Jan Buiva komt hele maal niet meer op de lijst voor. Nieuwe WD'ers die - op basis van het huidige aantal van zes - voor een raadszetel in aanmerking ko men zijn Jacqueline Madai-van Es en Pieter Runsink. Schiedam De gemeente Schie dam kan rekenen op steun van een groot aantal politieke partijen voor een extra bijdrage voor de stadsvernieuwing van vooroorlog se woningen. Wethouder A, Reijn- hout heeft in de wandelgangen vernomen dat coalitiegenoten PvdA, WD en D66 een.voor Schiedam gunstige motie voorbe reiden die tijdens het overleg over de nota in de Tweede Kamer van daag wordt ingebracht. Schiedam In een woning aan het Wibautplein is zondagmorgen rond .vier uur brand uitgebroken. De'brandweer heeft het vuur, dat doodde 27-jarige bewoner werd ontdekt, geblust. Drie omwonen den zijn met ademhalingsproble men overgebracht naar het Schie- land Ziekenhuis. De brand is ver moedelijk ontstaan door kortslui ting in het televisietoestel. Schiedam Een 28-jarige Vlaar- dinger is zaterdagmorgen aange houden, nadat hij op de Haiga- laan,,met zijn auto uit de bocht was gevlogen en tegen een boom tot ^stilstand was gekomen. De Vlaardinger bleek onder invloed. Schiedam Om de armste gezinnen financieel te ondersteu nen, trekt de gemeente Schiedam volgend jaar een miljoen gulden extra uit. Het geld is met name bestemd voor ouderen, alleenstaande ouders en gezinnen met schoolgaande kinde ren. Dit staat in de Armoedenota, die vanavond wordt behandeld door de raadscommissie voor sociale zaken. In de nota erkent het ge meentebestuur dat de maatrege len die Schiedam de afgt ^en ja ren heeft doorgevoerd om de mi nima tegemoet te komen, niet meer afdoende zijn. Er is steeds meer geld nodig om de allerarm ste Schiedammers te helpen het hoofd boven water te houden. Burgemeester en wethouders kondigen een nieuw beleid aan, waarbij de bijzondere bijstand binnen het bereik van meer men sen komt. Dit gaat gelden voor huishoudens met een inkomen dat maximaal tien procent hoger is dan het wettelijk minimum. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld ook ouderen met een klem pensi oen van de bijzondere bijstand profiteren. Verder overweegt het gemeente bestuur een gratis koelkast, ka chel, gasfornuis of wasmachine te verstrekken aan alleenstaande ouders dig langer dan vijfjaar op het minimum zitten. Tot dusverre worden deze gezinnen verwezen naar de kredietbank voor een le ning als zij nieuwe huishoudelij ke apparatuur willen aanschaf fen. Minima met schoolgaande kinderen van 12 tot 17 jaar krijgen voortaan 250 gulden per jaar als tegemoetkoming in de indirecte studiekosten. Daaronder vallen zaken als regenkleding of een fiets. Daarnaast kunnen deze ge zinnen 250 gulden per kind per jaar aanvragen voor het lidmaat schap van een (sportvereniging of een bibliotheek-abonnement. Voorstellen om minima toeslagen te verlenen uit een speciaal woon- fonds waarmee de huurlasten en de energierekening kunnen wor den verlicht, hebben het niet ge haald. Wel kunnen arme gezin nen volgens de voorstellen van b en w aanspraak maken op bijzon dere bijstand om daarmee een energiescan te kopen, een appa raat dat het energiegebruik be waakt. Ook het idee om het project Schuldhulpverening met twee personen uit te breiden is ge schrapt uit kostenoverwegingen. Om het snel stijgende aantal aan vragen bij dit project (nu al 450 per jaar) in te dammen en de wachtlijst te bekorten, willen b en w huishoudens die diep in het rood staan een (gratis) cursus budgetbewaking laten volgen. Een 'Hema-gidsje' naar Rotter dams voorbeeld, waarin de sociale dienst alie artikelen etaleert die via de bijzondere bijstand kunnen worden aangeschaft, komt er niet. De gemeente vindt dat er goedko pere manieren zijn om de moge lijkheden van de bijzondere bij stand onder de aandacht te bren gen. Dit jaar is naar schatting 2,6 mil joen gulden uitgegeven aan bij zondere bijstand. Aan het einde van het jaar zal het aantal aanvra gen ongeveer 1700 bedragen. Daarnaast voert de gemeente Schiedam al jaren een geruisloze vorm van armoedebestrijding door - tegen de wettelijke voor schriften in - de onroerendezaak- belasting aan minima kwijt te scheiden. Jaarlijks kost dit één miljoen gulden. De één miljoen gulden die het nieuwe armoedebeleid extra gaat kosten, vloeit niet in z'n geheel naar de portemonnees van arme Schiedammers. Ongeveer twintig procent gaat op aan voorlichtings- en uitvoeringskosten. Maassluis De gemeente Maas sluis hoeft de tekst van een brief aan hetministerievan VROMniet te rectificeren. Dat heeft de rech ter bepaald in een kort geding dat landbouwmachinefabriek Van der Lely tegen de gemeente had aangespannen. De brief had betrekking op de be bouwing van de Dijkpolder. De gemeente Maassluis wil deze pol der, die behoort tot het grondge bied van Maasland, inlijven om er huizen te bouwen. Maasland ver zet zich daartegen omdat de fa briek van Van der Lely, goed voor enkele honderden arbeidsplaat sen,*in de polder is gevestigd. Maassluis, Maasland en Van der Lely ruziën al jaren over de be stemming van de Dijkpolder. De provincie kwam enige tijd gele den na een diepgaand onderzoek tot de conclusie dat woningbouw in de polder is uitgesloten omdat het verplaatsen van Van der Lely onbetaalbaar is. Maassluis heeft zich kennelijk niet bij dat besluit neergelegd. Toen Maasland onlangs het rijk verzocht de Dijkpolder aan te wij zen als bufferzone in het recon structiegebied Midden-Delfland, om zo woningbouw onmogelijk te maken, reageerde Maassluis met een brief aan VROM. Volgens Van der Lely verzuimde de gemeente Maassluis daarin de positie en het standpunt van de fabriek vol doende te belichten. „Op die ma nier," klaagde de directie van Van der Lely voor de rechtbank, „ont staat onrust onder het personeel. Wij zijn het zat die onrust steeds te moeten ontzenuwen." De rechter vond dat geen steek houdend argument. De brief van het Maassluise gemeentebestuur was niet bestemd voor publicatie en dus kon er ook geen onrust over ontstaan. Verder oordeelde de rechter dat als Van der Lely vreest dat het ministerie door Maassluis op het verkeerde been wordt gezet, het de fabriek vrij staat zelf maatregelen te nemen om die onjuiste indruk weg te ne men. Schiedam De kandidatenlijst van Gemeentebelangen is wel de gelijk verworpen door de leden. Dat zegt P. van der Knaap, de voorzitter van het bestuur. „De le- Hoek van Holland De Woning bouwvereniging Hoek van Hol land vierde zaterdag haar vijftig ste veijaardag met een feestje waarop maar liefst 1.300 mensen af kwamen. En daar had de jarige in eerste instantie niet op gere kend. Voorzitter Henk Sligman en di recteur Leo van der Sanden wa ren er bij de eerste voorbereidin gen vanuit gegaan dat er zo'n vierhonderd tot zeshonderd men sen zouden komen. De woning bouwvereniging heeft in Hoek van Holland zo'n tweeduizend huizen in bezit en nadat de uitno digingen aan de huurders waren verzonden, stroomden de aanmel dingen massaal binnen. Wijkgebouw De Hoekstee, dat in eerste instantie was afgehuurd, bleek te klein zodat twee weken voor het feest het complete scena rio moest worden herzien. Op het veld aan de Planciusstraat is toen een immense feesttent van 18ÖÖ vierkante meter geplaatst waar de gasten zaterdag konden eten, drinken, dansen en verschillende acts en optredens kregen voorge schoteld. denvergadéting heeft gestemd over de conceptlijst en die stem ming is daarna door de leden me teen weer verworpen," vertelt Van der Knaap. De kritiek van de nummer vijf van de ontwerphjst en de num mer drie na stemming, M. Monté noemt hij 'vuilspuiterij'. „Het wordt nu wel heel duidelijk waar om zij op een onverkiesbare plaats is gezet," aldus Van der Knaap. Voor het bestuur is er volgens Van der Knaap nu weer werk aan de winkel. „We moeten weer van voor af aan gaan beginnen. Alles ligt nog open. Volgende week zul len we met de kandidaten 2 tot en met 9 gaan praten," vertelt hij. Over de kritiek van Monté wil hij niet al te veel zeggen. Van der Knaap en de rest van het bestuur denken er dan ook niet aan om op te stappen, zoals Monté eerder suggereerde. „We zijn nog met de lijst bezig. Blijkbaar zijn er heel veel mensen die heel graag de raad in willen. Daar moeten we nog uit zien te komen." Gemeentebelangen Schiedam vergaderde afgelopen dinsdag over de kandidatenlijst voor de verkiezingen van maart volgend jaar. Het verkiezingsprogramma werd slechts op een aantal kleine punten veranderd en ook over de lijsttrekker waren de leden het snel eens. H. Metaal zal Gemeen tebelangen Schiedam bij de ver kiezingen aanvoeren. Over de rest van de lijst zal binnenkort een nieuwe vergadering uit wor den geschreven. De wilgen aan het begin van de Oostgaag, op de splitsing met de Westgaag In Maasland, zijn zaterdaggehnot. Het gaat om de lange oprijlaan naar de oude boerderij Burghoeve. De boerderij stamt oorspronkelijk uit het begin van de zestiende eeuw en Is één van de oudste boerderijen, misschien wel de alleroudste, in Midden-Delfland. De ouderdom is onder meer te zien aan een heel zeldzaam element' het topgewelf in de kelder. Zoals zoveel boerderijen in dit veengebied ïs de boerderij zelf gebouwd op een Wat hoger gelegen kleldek. De knotgroep Maassluis-Maasland kwam zaterdag voor haar maandelijkse knotactivrteit bijeen. Het gaat de knotgroep niet zo zeer om de boerderij, maar meer om de omringende bomen. Aan de ene kant van de oprijlaan staan jonge knotwilgen en aan de andere kant heel wat oudere hakhoutstobben van elzen en hier en daar een es. De tomen hebben regelmatig een snoeibeurt no dig. Daarna zijn de takken gebost en afgevoerd voor gebruik in oeverbeschoeiingen. Foto Roei Dijkstra Viaardingen Het Holy Zieken huis in Viaardingen heeft afgelo pen week de geheel vernieuwde 'Intensive Care weer in gebruik genomen. Behalve de verbou wing, die een miljoen gulden heeft gekost, is ook de bewakings apparatuur geheel vernieuwd. Dit kostte nogeens 400.000 gulden. Bij de verbouwing zijn alleen de buitenmuren blijven staan. De in stallatietechniek is compleet ver nieuwd en daarin is maar liefst elf kilometer bedrading verwerkt. De afdeling Intensive Care is veran derd waardoor er meer ruimte rondom de bedden is gecreëerd. De opnamekamer is verplaatst en opnieuw ingericht. De centrale bewakingsbalie is zo gebouwd dat patiënten in avond en nacht zo min mogelijk hinder ondervinden van de werkzaamheden die daar plaatsvinden. Clustermanager R. van der Hoe ven is er trots op dat het Holy Zie kenhuis de meest geavanceerde spullen op dit gebied heeft bin nengehaald. De vraag of dat nu al lemaal wel nodig is met de op sta pel staande fusie met het Schie- land Ziekenhuis, waarvoor één nieuw ziekenhuis in Schiedam- Nieuwland wordt gebouwd, noemt hij 'een terechte vraag'. Om meteen uitleg te geven. „Al jaren wordt er gepraat over de fusie van de twee ziekenhuizen, waardoor de afgelopen zeven, acht jaar veel plannën in de koel kast zijn gezet. Om een betrouw bare, veilige patiëntenzorg te ga randeren is het belangrijk dat de ze investeringen zijn gedaan. Bo vendien duurt het nog zeker vier eneenhalf jaar voordat het nieuwe ziekenhuis er is," aldus Van der Hoeven, die er aan toevoegt dat de keuze voor de bewakingsappara tuur is gemaakt in overleg met Door Mariëtte Olsthoom Schiedam De Schiedamse ma nifestatie Het Kunstlint, de suc cesvolle opvolger van de kunst beurs, is zondag in Spijs &Drank- salon 't Paard afgesloten met een kunstveiling. Het werd een onder onsje tussen kunstenaars die el- kaars werk aankochten en verza melaars die voor een prikkie hun collectie uitbreidden. Rotterdams kunstenaar Hans Wap kocht een Hans Rikken voor 250 gulden en werd zelf geveild voor „vijftig geboden, hier voor aan honderd, honderdvijftig, de kunstenaar is zelf aanwezig dus laat hem niet zakken, 275 gulden voor deze zeefdruk, 310, u krijgt er een stanleymes bij, 360 gulden voor Wap, 360 een, twee, ver kocht." Veilingmeester Ruud Ramsaiei liet het publiek warm lopen voor bijna alie passerende kunstvoor werpen. Zo'n vijftig in getal Maar kon niet voorkomen dat de kers verse eigenaren het mee naar huis konden nemen voor een be drag ver beneden de galierieprijs. Voor de zeefdruk van Wap, die hij zojuist voor een zacht prijsje heeft weten te bemachtigen, had hij normaal gesproken het dubbele betaald, schat verzamelaar en uit gever van poëzie René van Meer, Hij is in z'n nopjes met zijn aan koop, Wap's Icarus, gebaseerd op de figuur uit de Griekse mytholo gie. Hij had nog een paar schilde rijen op zijn lijstje staan, maar die moest hij laten gaan omdat ze bo ven het budget gingen dat hij voor deze zondagmiddag had uitge trokken. Het ligt de Rotterdammer wel, zo'n intieme veiling van kunst werken. „Het is informeler en vaak is de kunstenaar zelf aanwe zig. Vind je zijn werk mooi, dan kun je meteen een afspraak ma ken voor een atelierbezoek." Van Meer is de uitgever van de transparante poéziebundel (o.a. Bram Uil, Frans Vogel en Marian ne de Bruine) die in 't Paard onder de hamer ging. Het boekwerkje, met de hand gemaakt en in een oplage van 54 verschenen, kwam voor 55 gulden in handen van de nieuwe eigenaar. Extra spannend was het deze mid dag voor deelnemers van de kunstroute'die een eigen kunst werk geveild zagen worden. Want wat heeft de liefhebber ervoor over? Die geboden bedragen lie pen overigens ver uiteen. De 'soort van paardenhoeven, oh het zijn zwaluwnesten' van Sjef Hendrickx leverde 250 gulden op. De 'twee voor de prijs van een' li tho's van Theo Gootjes kwamen na een eerste bod van 200 piek voor 575 gulden in handen van Pim, de eigenaar van 't Paard. Terwijl het bod op een tekening van Inge van Haastert bleef ste ken op 200 gulden. 'Een koopje'. Een kunstwerk inleveren voor een veiling brengt een zeker risi co met zich mee, zegt Monique Suttdorp, die vindt dat de deelne mende kunstenaars zeker geen 'afvalwerk' hebben aangeboden. Samen met Louis Looijschelder organiseerde zij Het Kunstlint Als kunstenaar kun jé immers een werk kwijtraken voor zeer weinig geld, zegt ze. Maar de gelegenheid om voorde lig aan een kunstwerk te komen is ook meteen datgene wat de kunst veiling aantrekkelijk maakt. Bo vendien gaat het volgens Sutt dorp altijd om een momentopna me: wie zit er in de zaal en hue is de stemming. De geveilde kunstvoorwerpen hingen gedurende Het Kunstlint in 't Paard aan de Schiedamse Hoogstraat. Daar kon ook een voorlopig bod worden uitgebracht le Burial- Tkw-su In 't Paard in Schiedam werd ter afsluiting van de cuttureJemani- festatieHet Kunstlint kunstgeveildvooreenzachtprijsje.FotoRoei Dijkstra op het begeerde werk. Meer dan zeventig kunstenaars uit het hele land hebben tijdens de culturele manifestatie hun werk laten zien in de meest markante panden van de Schiedamse binnenstad. Naast de kunstroute omvatte de mani festatie, theater, een filmlint en een litarair cafe. De uitreiking van de VSB Pu blieksprijs aan Michel Snoep in De Gekroonde Brandersketel aan de Lange Haven vormde zondag middag het officiële sluitstuk van de manifestatie waar naar schat ting 5.500 mensen op af kwamen. het Schieland Ziekenhuis, zodat het ook in het nieuwe ziekenhuis bruikbaar is. Schiedam/Rotterdam—Het eenak terfestival van scholieren in het Rotterdamse jeugdtheater Hof plein is zaterdagavond gewonnen door de 21 meiden van scholenge meenschap Spieringshoek in Schiedam. Hun toneelstuk 'Groen is gras' viel op door de ori ginele en creatieve aanpak. Zowel de jury als het publiek wa ren onder de indruk van de 'vondst' om twee karakters door veel meer meiden te laten spelen. Het ging om een improvisatiepro ject over vriendschap onder regie van Sylvia Weening, Spieringshoek deed voor het eerst mee aan het eenakterfestival in het jeugdtheater Hofplein. De scholieren voerden hun voor een groot deel zelf bedachte stuk woensdagavond op. Eerder en la ter die week werden ook voorstel lingen gegeven door andere scho len, het Olympus College, het Montessori Lyceum, het Erasmi aans Gymnasium, het Marnix Cymnasium, het IJsselcollege, het Gemini College, het Caland Lyceum en de Dr. A van Voorthuysenschool. De jury vond enkele stukken zo pittig dal het bijna onbegrijpelijk was. Tijdens een talkshow deden de scholieren van Spieringshoek de belofte dat ze hun winnende stuk ook op de schooi zelf zullen uit voeren. Maandag 1 december SCHIEDAM Dienstencentrum Oost. Koersbal, 14.00-16.00u. ROTTERDAM de Doelen Gr.z. 20.15 Frans Bauer. Luxor Theater 20.15 The Jeans Company. 'Jeans Seven'. Ahoy 20.00 7e Hemeken Night of the Proms. Theater Zuidplein Gr.z. 20.15 A Love Story. Rotterdamse Schouwburg Ki.z. 20.30 Tom Lanoye. Lezing over de voorstelling Ten Ooriog. Zaai de linie 20.30Sig- nalementenill. Dinsdag 2 december SCHIEDAM Openbare bibliotheek. Jantje Be- ton-infozuil, in de ochtend. Dien stencentrum de 4 Molens. Koffie- intoop, 10.00-12.00u. VIAARDIN GEN Dienstencentrum Soenda. Bingo, 14.00u. Galerie Pervelle. Opening expositie Cor Maarieveld, 20.00u; MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Uitverkoop van de eeuw van Seth Gaaikema, 20.30u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr,z. 20.15 Scapmo BalletRotterdam. de DoelenGr.z. 20.15 Frans Bauer. Jur- riaanse Zaal 20.15 Oude muziek in de Kleine Zaal. Dizzy22.00 HetYun Honing Tno. Luxor Theater 20.15 The Jeans Company. 'Jeans Seven'. Nlghttown Café 20.30 Jonge Com ponisten van Rotterdam. Ahoy' 20.00 7e Hemeken Night of the Proms. Bonheur 20.30 Het hart is een eenzame jager. Cabaret Reé- r taurant Schellinks 19.00 De Tin nes 'live'. Lantaren 2 21.00 Sheep entertainment: Part 1, Het Commu nisme. Theater Zuidplein Graz. 20.15 A Love Story, Erasmus Uni versiteit zaal B416.00-17.30 SG Dossier. SimonFïeld, directeur Inter nationaal Filmfestival Rotterdam. In terview. KunstHAL 20.30 Stoelen als passie door Alexandervon Vege- sack. Zaal de Unie20.30 Architec tuurdebat ROTTERDAM Cinerama 1: 'Alien 4: resurrection' (16) dag.13-15.45-18.45-21.30. Cinerama 2:— 'Doublé Team' (16) dag12.40-15.40-18.40-21,40. Cinerama 3: The game' (12) dag.18.30-21.30 do.vr.ma.di.ook 12.30-15.30 Cinerama 4: The peacemaker' (16) dag.12.15- 15.15-18.15-21.15. Cinerama 5: The chamber1 (16) dag.18.20- 21.20, do.vr.ma.di.ook 12.30- 15.25. Imax Theater: L 'Super Speedway" (al)dag-(beh.vr.ma.) 14- 16-20; vr.ma. alleen 20.'Ring of R- re' (al) dag.{beb.vr.ma.)15; za- jLO.ook 13. 'Contact' (ai) dag.(öeb- .vr.)17-21.,vr.al!een 21. Venster 1: 'Four days in september" (16) dag. 20, vrzo.wo. 14,30. 'A t'rfe less ordi nary' (al) dag.(beh.ma.) 22.15. ma .22.15 Sneak Preview. Moviezo- nevr. 15.30. Venster 2: 'Afgnjnder?' vr.20. 'Dimentragodie' vr.2i.30, 'Die Verratenn' za.20. Erdgeist' zaï 21. 'Diearme Jenny'zo.15. Vordert- reppe und Hintertreppe' zo.16.ilA bout de souffle' (16) ma.I9.301. 'Miss Interpreted, Mariene Dumas.' (16) do.zo.di.wo.19,30. TwmTowraf (16) do.zo.ma.di.wo.21.30. Verf- ster 3: 'Lagnmas Negras' (ai) dag.19.30-20.45 vr.70.wo. 14.30; 'Brassed Off (al) dag.22.15, vr- .wo.ook 14.30. Venster 4: T Appar tement' (al) dag. 20-22.15. Lumiè re 1: 'Aüen 4: resurrection* (16) dag,13.30-16.10-18.50-21.30. Lumière 2: The lost world' (al) dag. 12-15,05-18.10-21.15. Lu mière 3: 'Air Force One' (16) dag. 18.05-21.10, do.vr.ma.di.ook 12.05-15.05. Lumière 4: 'A lifeless ordinary' (16) dag.19.05-21.40, do- .vr.ma.~di.ook 12.30-15.30. Rexa- ne: Yi/eens hoertje op haar hoogte punt (18) do. 1/m zo. doort. voorst 'Lza' (18) ma. tfm wo. door), voorst Pathé: The game' (12) dag. 11.20- 14.50-18.20-21.20; zo. nret om 11.20. The full Monty* (al) dag.11.40-14.05-16.30-19.20-™ 21.50. 'Hercules' (al) dag.16.5Q- 19.30-22; do.vr.ma.di.ook 11.50- 14.20, 'Contact' (al) dag.ll.30- 14.30-18-21.10. Thepeacemaker' (16) dag. 16-18.45-21.30J do.vr.ma.di.ook 11.45. 'My best thend's wedding' (al) dag.ll.lS 13.55-16.40-19.05-21.40; di.ntet om 21.40. 'LAConfidential' (16) dag.11.55-15-18-21. Sneak pre view. 'A hell of a firm' di.21.30. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Alien 4:resurrection' (16) vr- .za.0Q.15. Uimlère 2: 'A life lessor- dinary* (16) vr.00.15. lumière 3: 'Air Forceone' (16) vr.00.15. Lumiè re 4: 'Face/Off (16) vr.za.00.15. Lu mière 2 en 3: All night horror show part5(16)za.00.15. Kindermatinees: Cinerama 3: 'Hercules' za.zo.wo.12.30-15. Ci- nerama 5: 'George uit de Jungle' za- .zo.wo.13-15.30. Lantaren/Ven sten 'Het oog van de adelaar" zo .wo, IA. Lumière 3: 'Hemuies'za- .zo.wo.l3-15.30.Lumiere 4:'Geor ge of the jungle' za.zo.wo.13.15- 15.45. Pathé: 'George uit de Jungle* za.zo.wo.ll.50-14,20, wo.alleen 11.50 Hercules' za.zo.wo. 11,35- 13.45. Trot in Central Park' wo.14.2Q.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 1