ISBiEBlgET van Haust AH. GSB-geld gaat naar jeugd en wijkservicepunten Waterweg FM aan/uit? 1 fLlSPl Pjjp geiida tf ibfe Het Intratuin/Stadserfplein Pieten vragen hulp op pepernotenmarkt Mensenrechten en vrede Boris Godoenov door Frank Groothof Zuilenproject Jantje Beton Mannenkoor brengt cd uit Feestelijke paal voor groot onderhoud r Deze week alleen bij Albert Heijn. chï Rotterdams Dagblad Dinsdag 2 december 1997 Bij een heerlijk naar Parmezaans hardhout geurend theater, een nog blinkende stadswinkel vol vrolijk werkende vrouwtjes en niet te ver geten een straks weer luid en duidelijk luidende Singelkerk hoort natuurlijk een plein waarop zelfs een hond geen wind durft te laten, Daarom heeft Schiedam zichzelf het mooiste plein van Nederland 'toebedeeld. Kosten? Drie miljoen piek, maar dan heb je ook wel wat! Wel leuk hè, die tegenstelling. Wethouder Rejjnhout loopt bij staats secretaris Tommei te soebatten voor extra poen omdat de gemeente geen geld heeft om het aanzien van de oude wijken op te krikken en op het Stadserf wordt letterlijk en figuurlijk drie miljoen gulden op straat gepleurd om een plein in Italiaanse of Spaanse stijl te cre- eeren. Een plein waar straks, als ik stadsontwikkelaar P. Bohré, projectleid ster H. Ergün en ontwerper K van Oorschot mag geloven, studenten elkaar treffen, de burgemeester een toespraak houdt, toeristen el kaar verdringen, openluchtconcerten worden gehouden en drum bands in een concours door elkaar paraderen. Oei, oei, oei, dat wordt me een plein. Nou vraag ik me af vrat studenten en toeristen straks op de plein hebben te zoeken en waarom burgemeester Scheeres bui ten een toespraak gaat staan houden als hij de beschikking heeft over zo'n mooie multifunctionele vergaderzaal, maar je moetje han deltje natuurlijk goed verkopen. De kermis en weekmarkt hoefje er niet te houden, want daar laat de gemeente natuurlijk niet helemaal in Bretagne natuursteen voor uithakken! Drie miljoen gulden gaat ons nieuwe plein kosten. Drie miljoen! Het heeft Bohré drie weken vakantie gekost om in Frankrijk het juiste plaveisel uit te zoeken, maar die zijn niet in de prijs doorberekend. De aanleg van het rioolstelsel in Spaland is net zo duur, maar dan heb je eigenlijk nog niets, vindt hjj. Heren op het stadskantoor, we zijn Schiedammers. Verloochen onze afkomst niet Waarom moeten we een plein naar Italiaans idee? Waarom natuursteen uit Frankrijk? Waarom daar een kunstwerk op van een Amerikaan en niet van de Schiedamse kunstenaar Michel Snoep? Het zal de doorsnee Schiedammer een zorg zijn dat'ieop spe ciaal gebrand en geruwd natuurstenen straattegels uit Frankrijk loopt Ga naar de Gamma, Superdoe, Praxis of nee, doe maar tntra- tuin. Die heeft het grootste assortiment en kies daar mooie Steentjes uit die bij de Schiedamse status passen. Een beetje stratenmaker kan daar creatieve dingen mee doen. En als u het handig speelt, net als met het theater, kost het u geen cent Laat het wegdek sponsoren door de leverancier. Als het VSB Theater aan de Schie kan, kan het Intratuin-Stadserfplein ook! En je steekt drie mitjoen in je zak. SANDER SONNEMANS Vlaardingen In de week voor Sinterklaas hebben de pieten het enorm druk. Dag en nacht werken zij om alles nog op tijd klaar te krijgen voor het verjaardagsfeest van hun baas. De pieten kunnen dan ook best een beetje hulp gebruiken. Op de pepernotenmarkt in winkel centrum Liesveld laten woensdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur pieten zien hoe zij in Spanje de vele kar weitjes voor Sinterklaas verzorgen. De piet die altijd voor het stro zorgt, vertelt bijvoorbeeld hoe de kinde ren de lekkerste schoentjes voor het paard kunnen klaarzetten. CorMaarleveld tekende en schilderde al op jeugdige leeftijd. Van 2 december tot 17 januari exposeert hij in Galerie Pervelle. Hij laat daar recent werk zien, waaronder landschappen die 'door de tere kleuren en zachte structuur bijna bovenaards aandoen'. Voor het eerst toont hij ook werken gemaakt van verpak kingskarton. Het zijn reliëfs, opgebouwd uit vele ge lijkvormige stukjes en repeterende vormen. Rond thema's als mensenrechten en vrede maakte hij een nieuwe serie kleine werken, waarbij ook karton een rol speelt. De opening is vanavond om 20.00 uur. Frank Groothof brengt 'Boris Godoenov' in de Stads gehoorzaal voor kinderen vanaf zeven jaar. Als Tsaar Iwan stervende is, vraagt hij zijn vriend Boris te re geren totdat zijn zoon Dimitri oud genoeg is. Dimitri valt echter in de Wolga en verdrinkt. Boris komt dan aan de macht. Sjoejski hoopt ook tsaar te worden en gebruikt zijn zoon Grigori om dat doel te bereiken. Hij moet net doen of hij de doodgewaande Dimitri is en probeert het volk tegen Boris op te zetten. Hoe dat afloopt, is woensdag 3 december om 19,30 uur te zien. In gemeentelijke en openbare instellingen wordt een informatiecampagne gevoerd ten behoeve van Jantje Beton. Deze campagne wordt gevoerd via vijfkantige informatiezuilen. Vandaag komt in onder meer de openbare bibliotheek aan het Bachplein een zuil te staan. Een van de zijden wordt gebruikt door het Na tionaal Jeugd Fonds om haar activiteiten te promo ten en haar naamsbekendheid te vergroten. Het rooms-katholieke mannenkoor In Honorem Dei heeft onlangs een cd uitgebracht. Op de cd zijn Gre goriaanse gezangen, orgelmuziek van onder andere Bach, motetten en meerstemmige muziek van onder meer Schubert en Gruber te beluisteren. Dit is ook de muziek waarmee het koor elke zondag de hoogmis in de Liduina Basiliek in Schiedam verzorgt. Het koor heeft overigens dringend behoefte aan nieuwe leden. Twee leden van de bewonerscommissie, D. van de Lee en J. Maas, hebben vandaag met het slaan van een feestelijke paal het startsein gegeven voor de uit voering van groot onderhoud aan 162 flatwoningen aan de Mozartlaan. De werkzaamheden omvatten on der rneer liet bouwen van liften en de bouw van 36 dakwoningen en maken deel uit van het Elementum- plan. Dit vormt de basis voor een nieuwe toekomst voor de buurten Sluispolder Oost (inmiddels afge rond), de Componistenbuurt, de Bloemenbuurt en de Burgemeestersbuurt. De naam Elementum komt van de gelijknamige woningen die hun stempel drukken op de vier buurten. Schiedam De gemeente Schie dam wil het geld voor het grote stedenbeleid (GSB) voor dit jaar onder meer uitgeven aan overlast gevende jongeren, wijkservice punten, peuters, alcoholhulpver lening en het Bureau Slachtoffer hulp. Het voorstel wordt komende maand behandeld door de diverse raadscommissies Het succes van de onlangs ge opende servicepunten in Oost en Nieuwlaud heeft de roep in ande re wijken om ook op die manier te werken aan het vergroten van de veiligheid in de wijk versterkt. Voor Groenoord wordt inmiddels een wijkveiligheidsplan ontwik keld, terwyl uit onderzoek en uit wensen van het publiek duidelijk is geworden dat het centrum mee? dan gemiddelde aandacht nodig heeft. Voor de wijkservicepunten kan geld uit de GSB-pot worden gehaald. Voorlopig is er 300.000 gulden beschikbaar voor de wijk servicepunten en komt er geld vrij voor achttien mensen die een Melkertbaan krijgen in de wyk- semcepunten. Naast klachten over de dagelijkse leefomgeving is tijdens de inven tarisatie van de veiligheidsproble men ook veel geklaagd over over lastgevende jeugd, In de wijken N'euwland en Noord zyn inmid dels mensen aan de slag gegaan die contacten leggen met jonge ren. Zij moeten proberen de onge wenste uitwassen van de jonge ren te verminderen. Op dit mo ment gaat het om ongeveer zestig jongeren in Nieuwland en twee honderd in Noord. In beide groe pen gaat het om een harde kern van tien personen. Uit de GSB-pot wordt hiervoor 160.000 beschik baar gesteld Niet alleen de jeugd krijgt aan dacht. In de wijken Nieuwland en Oost is een groot tekort aan peu teropvangplaatsen. Ook zijn in die wijken veel kinderen die naar school gaa.. met een taalachter stand. De afgelopen jaren is al ge werkt aan het verbeteren van de kansen van jonge kinderen in de ze wijken door allerlei projecten. In Nieuwland is een groot tekort aan opvangmogelijkheden. Daar om wordt de komende jaren ge werkt om het aantal plaatsen uit te breiden. In de wijk Oost wordt met geld van de GSB het kinder centrum de Triangel verder ont wikkeld. In totaal kunnen door de extra GSB-bijdrage 224 kinderen worden opgevangen. De gemeente Schiedam wil van het GSB-geld ook een fonds op zetten, waann elk jaar ruim ƒ360.000 wordt gestort. Met dat geld kan de Schiedamse econo mie een impuls krijgen. Door Jan Rozendaal Vlaardingen Waterweg FM? We moeten er voor betalen, dus moet het wel onmisbaar zijn, stelde een lezer afgelopen zomer in een inge zonden brief in het Rotterdams Dagblad. Zij deed dat naar aanlei ding van het bericht over de plan nen van de gemeente om Vlaar- dingers vanaf volgend jaar een lo kale omroepbijdrage te laten beta len. Burgemeester en wethouders van Vlaardingen hebben nu de knoop doorgehakt: de lokaie omroepbij drage komt er. En wei de wettelijk maximaal vastgestelde hoogte: twee gulden. Dat geld - bij elkaar zo'n 85.000 - is nodig om de lo kale radio in de lucht en op de ka bel te houden. De omroep zit zwaar in de problemen. In het na jaar moest de gemeente nog 60.000 overmaken om een faillis sement af te wenden. De omroep had geen cent meer in kas, maar wel schuldeisers op de stoep. De gemeentebesturen van Vlaar dingen en Maassluis draaien de subsidiekraan helemaal dicht, terwijl ze een paar jaar geleden nog goed waren voor een gegaran deerd bedrag van ƒ30,000. Recla me-inkomsten leveren veel te weinig op om de rekeningen te be talen. Er moet dus geld op tafel komen als we, inwoners van Vlaardingen en Maassluis, Water weg FM op de radio willen hou den. Maar móet dat wel? 'Moeten die verdiensten voor dat hobbyisme bij ons vandaan ko men? Omdat het geen subsidie waard is?' zoals in de eerder aan gehaalde ingezonden brief stond. Dat snijdt hout: de kassier van de gemeente Vlaardingen houdt 20.000 in de zak en brengt ver volgens bij iedereen 2 in reke ning. Elk jaar. Met het zeer aanne melijke risico dat dit bedrag beet je bij beetje omhoog gaat. Want, gaat het wel eens anders? Dus dient eerst de vraag te wor den beantwoord of Waterweg FM onmisbaar is. Want anders dan bij het verstrekken van gemeentelij ke subsidie, is die vraag zeer legi tiem, De gemeente - of 20 u wilt: Do stud o van Waterweg FM aan de Markt tn Vlaardin gen. Foto Boel Dijkstra de gemeenschap- is er voor om ook niet door iedereen gebruikte voorzieningen in stand te houden. De één sport gesubsidieerd, de ander maakt gebruik van (mede) door de overheid betaalde kruk of rolstoel en de volgende stuurtzijn kinderen naar de een of andere jeugdvereniging die -nog al tijd - geld ontvangt uit de ge meentekas. Niemand maakt over al gebruik van, maar -om nog maar eens een voorbeeld te noe men- iedereen vindt het toch goed dat de gemeente de wijk- en dienstencentra in stand houdt waar onder anderen ouderen tijd verdrijf vinden. Dat is een ken merk van een samenleving. De wc Maar ais de lokale overheid iets direct bij de inwoners in rekening gaat brengen, dan dient er meer aan de hand te zijn. Dat kan by rioolbelasting, want we trekken allemaal de wc door. De één wat vaker dan de ander, maar daar malen we niet om: ie dereen betaalt evenveel. Maar voor de lokale radio is dat anders. Want tot nu toe is niet ge bleken dat Waterweg FM onmis baar is. Verre van dat. Recent kjjk- en luisteronderzoek is er niet, maar uit de gemeentelijke ommbusenquêtes blijkt dat in Vlaardingep zeven procent infor matie over acüviteiten en ge meentelijke plannen via de lokale omroep krijgt. In Maassluis, meldt een woordvoerder, is dat percentage 'niet te meten, zo klein'. Maar ook dat zijn oude cij fers en daarom komt er nu nieuw onderzoek. Maar ook de overgrote meerder heid van mensen die nooit naar de lokale radio luisteren - of er zelfs niet eens van hebben gehoord- moeten de rekening betalen. „Voor Radio Rijnmond moet ik ook betalen en daar luister ik ook nooit naar?" Dat argument snijdt geen hout. De regionale omroep doet ook dienst als rampenzen der. U heeft die folder ooit eens in de bus gehad: een ramp? Doe ra men en deuren dicht en zet Radio Rijnmond aan! Dat die zender dag en nacht in delucht is, dient in elk geval dat doel. Schoot Maar Waterveg FM... ik luister er nooit naar en nog nooit heeft ie mand mij wijs kunnen maken dat ik iets heb gemist De lokale poli ticus die bij de een of andere pre sentator op schoot mag zitten om zijn of haar verhaal te vertellen? Het zal wel. Het voorlezen van het nieuws uit de krant? ïk lees die krant. De muziek? Die hoor je op alle andere zenders ook. Een invloedrijk raadslid in Vlaar dingen zei onlangs dat de lokale omroep nooit een echte kans heeft gehad, Dank je de koekoek: de lokale omroep bestaat elf jaar en zo lang hebben de twee ge meenten ook subsidie betaald. Dat is nooit een vetpot geweest. Datzelfde gold voor de reclame opbrengsten. Alles bij elkaar te weinig voo' de vrijwilligers om Waterweg FM a la Stadsradio Rot terdam uit te bouwen tot een flo rerend bedrijf. Dat brengt ons op de vraag: moet dat dan? Dagbladen en huis-aan- huisbladen fuseren omdat alleen Vlaardingen te klein is. Waterweg FM wil wel iets Lt*men gaan doen met de lokale omroep van Schie dam, maar fuseren is uit den boze. Ze willen niet en bovendien staat de Mediawet het niet toe. Wel wordt er gepraat over 'dingen sa men doen met Radio Rijnmond'. Waarbij we niet mogen vergeten dat Radio Rijnmond al door ons wordt betaald via een extraatje bo venop de omroepbijdrage. Het enige voordeel van de lokale omroepheffing en het na volgend jaar stopzetten van de gemeente lijke subsidie, is dat Waterweg FM niet langer rechtstreeks afhanke lijk is van de grillen van de plaat selijke politiek. Maar goed, als we de lokale omroepheffing achter wege laten is dat ook zo, waarmee het enige voordeel voor de invoe ring ervan meteen kan worden weggestreept. Wijze, originele, typerende, dwaze ei opfQÜende uitsproken t'fln be kende en onbekende streekgeno ten, de afgelopen maand gehoord door verslaggevers van het Rotter dams Dagblad. „Enkele jaren geleden hebben we als raad de WD de deur uit ge daan..." Herman van Hoeven (RPF/SGP/GPV) had het tijdens de politieke beschouwingen over de Maassluise gemeentebegro ting aanvankelijk niet door. Tot dat een lachende raadzaal hem het praten onmogelijk maakte, en hij zijn verspreking herstelde. Van Hoeven was aan het pleiten voor het financieel blijven onder steunen van de Stichting Promo tie Maassluis, de vervanger van het enkele jaren geleden verdwe nen VW, „Enkele jaren geleden hebben we als raad de VW de deur uit gedaan... En die andere, de VVD, dat komt nog." Ruim een halfjaar geleden kreeg Jan Storm (D66) een nieuwe baan en ruilde hij zijn wethouderspor tefeuille in voor een raadszetel. Zijn drukke baan zorgde er voor dat hij bij aanvang van de begro tingsbehandeling in de Maasslui se gemeenteraad nog niet aanwe zig was. „Ik heb begrepen dat de Kent u onze snacksalades? Ze zijn er in verschillende smaken, voor verschillende prijzen (van 2.59 tot 4.59 voor een bakje). Maar ze zl|n allemaal even lekker. Op een toastje bijvoorbeeld, Prima Idee van Haust dus, om er een pakje Haust-toast of -cups bij cadeau te doen! CU Snacksalades, alle soorten en smaken, Ivan 2.59 tot 4.59 voor een bakje van 250 gram), Nü bij elk bakje: een pakje Haust-toast of - p* a-t-i a cups tw.v. 1.79 U KAI 10. Aanbieding geldt t/m zaterdag 6 december a s heer Storm wat later komt," was de constatering van dc burge meester die prompt werd gevolgd door een opmerking van PvdA- raadslid Pieter Hoogenraad. „Ja, die werkt tegenwoordig." Rien Lensvelt (SGP/RPF/GPV) en Ben van der Velde (Groenlinks) buigen zich over de naamswijzi ging van de Dokter Moermanlaan. ,,'MoermanWeg' is misschien wel wat," oppert Lensvelt. Van der Velde enthousiast: „Ja, vroeger had ik ook van die bordjes: 'Kern wapens Weg!." Snel besloot de gemeenteraad van Vlaardingen deze maand om Dokter Moermanlaan te wijzigen in Hoogstad. SP-fractievoorzitter Martin Kappers droog: „Is het verleden van die Hoogstad goed nagetrokken?" Het Schiedamse PvdA-raadslid Cor iïuyken over het opkopen van panden door George Toth in de Oversehiesestraat. „Het is byna de Toth-straat, maar ik heb toch liever Toth-weg." Paul van Mansum (CDA) wil voor komen dat de binnenstadsvisie al leen maar een collectorsitem wordt. Reinier Scheeres en Luub Hafkamp smoezen, wat met elkaar na deze opmerking. Scheeres geeft meteen uitleg: „Ik vroeg Hafkamp of die ze al had gesig neerd." Tijdens de extra commissie over de binnenstad wordt besloten geen pauze te houden. Voorzitter Reinier Scheeres: „Na afloop2n de vergadering is er voldoende gelegenheid om pauze te hou den." Rien Lensvelt (SGP/RPF/GPV) schetst hoe hij denkt dat de coali tie denkt over de bezuinigingen op scouting in Vlaardingen: „Die lopen toch al in een korte broek en merken haast niet dat ze wor den uitgekleed." Agent op meldkamer informeert een collega in een politieauto over de portofoon dat bij het Holy Zie kenhuis in Vlaardingen een ge wonde uil is gevonden. „Het schijnt bij de afdeling revalidatie te zijn. Tja. "iet zijn slimme bees ten, die uilen." De algemene beschouwingen in Schiedam: Marcel Houtkamp biedt Wiegman nog een periode aan als wethou der financiën. Wiegman: „Is dat een amendement of een motie?" Bert Kaptein (CDA) leest zijn al gemene beschouwingen voor en heeft het over Floadlands. „De wat?" roept Aad Wiegman die wakker schrikt. „Dan moet je de tekst lezen," wijst Kaptein hem terecht. „Dat doe ik niet," zegt Wiegman, „dan is er geen klote meer aan." Over werkzaamheden aan de Lan ge en/of Korte Haven wordt door een aantal raadsleden gesteggeld. Sommigen hebben meer belan gen omdat ze vanuit hun woonka mer over het water heen kijken. Peter Grcenewe*^ ^PvdA^* Zie hier, de introductie van het wijk- raadsiid." Het gaat ook even over honden poep. „We moeten nu het sluit stuk gaan regelen," zegt Bart de Leede, die meteen in de lach schiet „En ik bedoel niet dat van de honden, maar van de handha ving." Volgens Luub Hafkamp moet Theo Schoenmakers wel een aan hanger van Hegel zijn. „De heer Schoenmakers slaakt heel veel kreten, maar ik vermoed dat hij een aanhanger van Hegel is. Toen zijn therorie niet bleek te kloppen met de feiten, vond Hegel dat heel jammer voor de feiten." Bassie en Adriaan zitten enkele weken na de koninklijke onder scheiding vanwege hun 40-jarig jubileum aan tafel bij Henk 'Pri vé' van der Meyden. Aad: „Toen kwam de burgemeester van Vlaardingen naai' voren en bood ons een stropdas aan." Bassie: „Ik dacht: dat is typisch een grap van Henk Royers (de wethouder, red.), zo heet de burgemeester. Maar toen sprak hij de woorden 'Het heeft Hare Majesteit behaagd...' Toen is het me allemaal ontgaan. Ik ben heus wel wat gewend, maar ik schoot vol." Onaer het kopje 'Belevenissen in het WD-kraampje op de Furiade' schrijft Pieter Stamperius in het bulletin van de liberalen in Maas sluis: „Mogelijk afgaand op de kleur van mijn haar vroeg iemand mij of ik de broer van Frits Bolke- stein was. Met vernieuwde ener gie wierp ik mij toen weer op het aan de man en vrouw brengen van Een inval-secretaresse van het college is geheel verontwaardigd als de verslaggever zegt de wet houder thuis wel te zullen bellen. „Jullie zijn ook brutaal zeg. Die man heeft ook een privéleven." Dinsdag 2 december SCHIEDAM Podium. Jamsessie, 21.30u. VLAARDINGEN GaleriePervelle. Opening expositie Cor Maarleveid, 20.00u. MAASSLUIS Het Carillon. Info vieren of met. The ater Schuurkerk. Uitverkoop van ce eeuw van Seth Gaaikema, 20.30u„ ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 Scapmo Ballet Rotterdam, de DoelenGr.z. 20.15FransBauer .Jur- naanse Zaa!2Q,15 Oude muziek in de Kleine Zaal. NIghttown Café 20.30 Jonge Componisten van Rot terdam. Ahoy 20.00 7e Heineken Night of the Proms. Bonheui 20.30 Het hartis een eenzamejager. Caba ret Restaurant Schelling's 19.00 De Tunes 'live'. Lantaren 2 21.00 Sheep entertainment: Part 1, Het Communisme. Woensdag 3 december SCHIEDAM Dienstencentrum de 4 Molens. Ouderenbiljarttoemoo!, 9.30- 16-OOu.; damesbiljart, 18.00- 22.00u. ert soos-mstuif, 19.00- 22.00u.StedelijkMuseum.Lunch- ,r concert: VéromqueStreevelaaren Ir- rr ja Zeper, 12.30u. Kinderboerderij. Sinterklaasfeest,13.30-16.30u. VLAARDINGEN Dc West. Koffie-uurtje, IQ.OQu. Grote Kerk. Lunchconcert Aad Zou tendijk, 12.45-134£y. Winkelcen trum Liesveld. Pepernotenmarkt, 14.00-17.00u. Stadsgehoorzaal. BonsGodoenovdoorFrankGroothof, 19.30u. Dienstencentrum West. Koffie-uurtje, lO.OOu. MAASSLUIS 'f Bibliotheek. Pieren1 lezen voor, 14.00-17.00u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 ScapihO Ballet Rotterdam. Hist.Mus. De Dubbelde Palm boom 14.00 Kmderworkshop 'Sin- terklaasnjmpjes maken'. Jeugdtheater Hofplein 14.00 en 15.30 Sinterklaasverhaal. DoorPop- pentheater Jacobus Wieman, Luxor Theater2Q.15Fema!eFactory,Mul ticultureel theaterconcert. New Or leans 21.00-00.30 After Work Ca- ribean Party. Rotown 22.00 Steve Westfield &The sjowband. Cabaret Restaurant Schelling's 19.00 De Tunes 'live'. Lantaren 2 21.00 j Sheep entertainment Part-lp Het Communisme. NIghttown Café 1 23.00 Petra van Kant Theaterstuk door Bruidssluier. Rotterdamse Schouwburg Kt.z. 20.30 Despera do. Theater Kapelletje 14.30 Tussen de Muzen. Theater Zuid- plein Gr.z. 20.15 A Love Story. Kunsthal 20.30 Design na 1945 doorïhimode Rijk. SKVRHennekijn- straa: 6 20,00-22.00 Lezingency clus: Goya, door Gerda van Ham. Zaal de Unie 20.30 Volgspot-Live. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Alien 4: resurrection' (16) dag. 13-15.45-18.45-21.30. Cinerama 2:— 'Double Team' (IQ) dag.12.40-15.40-18,40-21.40. - Cinerama 3: The game' (1«>)^ dagl8.30-21.3C) do.vr.ma.di.ook. 12.30*15.30 Cjherama 4: The' peacemaker' (J.6) dag.12.lS-',', 15.15-18.15-21.15. Cinerama 5: The chamber* (16) dag.18.20- 21.20, do.vr.ma.di.ook 12.30- 15.25. lmax Theater; 'Super Speedway' (al) dag.(beh.vr.ma.) 14- 16-20; vr.ma. alieen 20. 'Ring of Fi re' (al) dag.(beh.vr.ma.)15; za- .zo.ook 13. 'Contact' (a!) dag.(beh- .vr.) 17 *21.,vr.alleen 21. Venster lj 'Four days m september' (16) dag. - 20, vr.zo.wo. 14.30. 'A life less ordi- nary' (al) dagjbeh.ma.) 22.15. ma.22,15 Sneak Preview. Moviezo- nevr.15.30. Venster 2: 'Afgronden' vr.20. 'Dirnentragodie' vr.21.30. 'Die Verratenn' za.20. Erdgeist' za. 21. 'Die arme Jenny' zo. 15. 'Vordert- reppe und Hmtertreppe' zo.16, 'A bout de souffle' (16) ma. 19.30. 'Miss Interpreted, Mariene Dumas' (16) do.zo.di.wo. 19.30. TwinTown'1 (16) do.zo.ma.di.wo.21.30. Ven ster 3: 'légnmas Negras* (ai) dag.19.30-20.45 vr.zo.wo. 14.30. 'Brassed Off (al) dag.22.15, vr- .wo.ook 14.30. Venster 4: TAppar-' tement' (al) dag. 20-22.15. Lumiè- re 1: 'Alten 4: resurrection' (16) dag.13.30-16.10-18.50-21.30. Lumière 2; The lost worid' (al) dag. 12-15.05-18.10-21.15. Lu mière 3: 'Air Force One' (16) dag. 18.05-21.10, do.vr.ma.di.ook 12.05-15.05. Lumière 4: 'A life less ordinary* (16)dag,19.05-21.4O,do- .vr.ma.di.ook 12.30-15.30. Rexa- ne: 'üza' (18) ma. 1/m wo. dood. voorst. Pathé: The game' (12) dag,11.20-14.50-18.20-21.20; zo. niet om 11.20. The full Monty* (at) dag.11.40-14.05-16.30- 19.20-21.50. 'Hercules' (ai) dag.16.50-19.30-22; do.vr.ma- .di.ook 11.50-14.20, 'Contact' (al) dag.li.30-14.30-18-2l.10. The peacemaker' (16) dag. 16-18.45- 21.30; do.vr.ma.di.ook 11.45. 'My best fnend's wedding' (al) dag. 11.15-13.55-16.40-19.05- 21.40; di.met om 21.40, 'LAConli- dential' (16) dag.11.55-15-18-21. Sneak preview: 'A hell of a firm' di.21.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 5