10 Piket en Van Wely snappen er zelf ook maar weinig van Huldiging sportkampioenen is toe aan een nieuw jasje fr" Mooie premie voor Noor Jagge Basketballers loten gunstig Nieuwe job voor Leen Pfrommer Cricketvrouwen in mist onderuit Jeugdspelen Remise na krankzinnige partij, Nederlanders gaan nu vluggeren Spanning terug na nederlaag Schwarzman Nederland matig in WK mistral Rotterdams Dagblad Opmerkelijke assist van doelman Joost Delwarte Weer kuitblessure Laros Goldberger terug in piste Fortuna mag fusiegesprekken gaan voeren Vrijwilligers in zonnetje gezet Raymond Frehé vier wedstrijden geschorst Van Hofwegen en Aartsen naar WK in Australië Deltasport bekert thuis tegen Nieuwenhoorn t~ Rotterdams Dagblad Dinsdag 16 december 1997 F Bunnik - Idétradii\g/RB heeft het getroffen by de loting voor de kwartfinales van de bekercompe titie. Pnsma College uit Utrecht is de tegenstander. De loting, gister middag op het bondsbureau in Bunnik, leverde voor Idétrading bovendien het thuisvoordeel np. De Rotterdamse basketballers plaatsten zich vorige week zondag dankzij een 68-106 zege op Onze Gezellen voor de laatste acht. Ricon/Astronauts uit Amsterdam, nog met twee ploegen bij de laat ste acht, lootte eveneens twee thuiswedstrijden, De elite van de Astronauts ontmoet Libertel/Den Bosch en de Amsterdamse reser ves moeten het opnemen tegen Den Helder. Het laatste duel in de kwartfinale leverde een noordelij ke confrontatie op: CL/Zwolle te gen Donar uit Groningen. De bond heeft als speeldatum een voorkeur voor zaterdag 3 januari, de dag na de finale Van de Haar lem Basketball Week. Vinkenbuurt Leen Pfrommer heeft weer een baan in de schaats sport. De voormalige bondscoach gaat aan de slag als technisch ad viseur van de marathonploeg van Buiter Beton-Toppoint. Voor die ploeg komen onder meer Erik Huizebosch, Henk van Benthem, Jenita Smit en Greta Smit uit. Pfrommer (62) zal vooral aan de techniek van de schaatsers gaan sleutelen. Pfrommer nam op 6 december tij dens een receptie officieel af scheid van de KNSB. In april was hij gestopt als coach opleiding sprintploeg, noodgedwongen en verbitterd na de aanstelling van de Amerikaan Peter Mueller. Ghaziabad De Nederlandse cric ketvrouwen hebben tijdens het WK in Ghaziabad verloren van gastland India. Alleen door winst op'Sri. Lanka kan de ploeg zich npgolajrtseQjvoor, de kwartfina- als gevolg van de zware mist tot veer- tigovere ingekcMirVgprjiQÖO fana- "ftek'e supp?4e^v^rt,)^dia tot 175 runs voor het verlies van acht wickets. Oranje bleef steken op *2 runs voor het verlies van negen. Moskou Moskou organiseert ko kende zomer de eerste Wereld- jeugdspelen. Zo'n 5000 kinderen tussen de tien en zestien jaar uit "Vrijwel alle landen van de wereld zuÜen deelnemen aan vijftien sporten, waaronder voetbal, atle tiek, tennis en zwemmen. Jeroen Piket: met de schrik vrij? Of golddat voor zijn tegenstan der? Foto Hans Stelnmeler/ANf» Groningen Jeroen Piket en Loek van Wely eisten giste ren de hoofdrollen voor zich op in het kandidatentoernooi schaken in Groningen. Na de slappe remise in de eerste partij van de derde ronde vlo gen de stukken nu over het bord, Piket moest hopen op remise, ondanks een 'dijk' van een vrijpion op b2, en be reikte dit resultaat na de 52e zet. Door herhaling van zet ten, waartoe zijn tegenstan der zich zag genoodzaakt. Van Wely, teleurgesteld over de gemiste kansen, verliet haastig het gebouw. Piket gaf nog enige uitleg over de krankzinnige par tij. Vermoeid stamelde de Leider- dorpse grootmeester: „Ik heb eer lijk gezegd de indruk dat wij zelf ook niet goed wisten wat er alle maal gebeurde.". Met die laatste opmerking had Pi ket gelijk. De partij was van begin tot eind ondoorgrondelijk. Het be gon al met de opening (Orthodox Damegambiet), waarin Piket een 'obscuur' piorioffer bracht. Nader hand wildethïh er niet het fijne over vertellen, maar gaf wel toe dat de mettoit spelende Van Wely na een zet of twintig beter stond. Van Wely leek hard op weg zijn voorsprong van een pion te verzil veren, totdat hij aan een heel merkwaardige torenmanoeuvre begon. Het witte kasteel kwam volledig buitenspel te staan en Pi ket profiteerde goed met enkele sterke pionzetten op de dame vleugel. „Ik begon toen echt weer in mijn kansen te geloven", zei Pi ket, Het was aan hem af te zien, want de 28-jarige grootmeester liep zelfverzekerd rond in de Van Wely liet zich op zijn beurt ook niet onbetuigd en neutrali seerde alle directe gevaren. Toen de veertigste zet was gespeeld, bleef de stelling zeer onduidelijk. Wellicht miste de Tilburger zijn beste kans op de 42e zet. Piket kwam met de schrik vry. Het tweetal kan zich opmaken voor de barragepartijen. De winnaar ko men uit tegen de Bulgaar Kiiyl Georgiev. Het scheelde weinig of het kandi datentoernooi was opnieuw opge schrikt door de afgang van een fa voriet. Vïswanathan Anand maak te in de eerste partij tegen Khalif- man met zwart nog gemakkelijk remise, maar het voordeel van de eerste zet bracht hem verrassend genoeg in groot gevaar. Khalif- man kwam in een dubbel toren eindspel met twee vrije centrum- pionnen op winst te staan. Slechts door heel hard te vechten en met wat hulp van zijn onzekere tegen stander bleef Anand op de been. „Noem het maar een miraculeuze ontsnapping," glimlachte Anand. De Engelsen Short en Adams heb ben zich nadrukkelijk gemeld als kanshebbers voor een langdurig verblijf in Groningen. Met name Michael Adams moet als een ge vaarlijke outsider worden be schouwd. Hij elimineerde in deze ronde op overtuigende wijze de Rus Tiviakov, die tegenwoordig in Groningen woont. Adams' landgenoot Short kende geen pro blemen met de voormalige we reldkampioenskandidaat Andrei Sokolov. Short sloeg ondubbelzin nig toe met twee winstpartijen. In de volgende ronde wacht hem de winnaar van het duel tussen Roe- blevsky en Beljavsky, die samen met veertien andere schakers in de herkansing moeten. Pari ij De part!} tussen Loek van Wely (wst) en Jeroen Piket (zwart) had het volgende verloop' l.d4Pf4,2 e4e6,3 Pc3dó,4.Pf3Pbd7,5 cxd5 exdS.S Lg5Le7,7 e30-O,8.Dc2c6,9 M3Te8, 10 bi Pe4,11 Lxe4 dxe4,12 Pxe4 Da5+, 13 Kfi DfTj, 14 Ucl Txc7.15. Pfd2 PM, 16 Tel Pd5,17 Kgl Pb4,18. Db3 a5,19 Pd3 Dd3,20 Pxc8Txc8.21 Pc4 Dxb3,22 axb3b5,23 Pd6 Td8,24 P(5Te6,25 g4g6,26 Pg3Pd3,27.Tal 15,28 TdlPc5,29 gxf5gxfi,30.Pxf5Pxb3,31 Kh2Tfi>,32 Thgl+K18,33.Tg5hB,34 Th5a4, 35 e4 b4,36. e5 Tg6,37. Tcl3 cS, 38. d5 a3,39. bxa3 c4,40 Tfl Pd2,41. Tf4b3,42 Pxh6+Ke8, •43 Pg4 b2,44 Th8+ Ke7,45 Th7+ Ke3,46. Th8+ Ke7,47 Th?+ Ke8, 48 PfB+ Kf8,49, Tb8+ Ke7, 50 Th7+ Kf8,51. Th8+ Ke7.52. Th7+. Remise ni/Reuters Sestrieres De Noor Finn Chris tian Jagge heeft gisteravond in het Italiaanse Sestrieres de sla lom voor de wereldbeker gewon nen en daarmee beslag gelegd op een premie van 50,000 gulden. Hy legde de twee manches onder kunstlicht af in 1 min en 51,43 sec. Tweede werd de Oostenrijker Sykora (1.51,77) en derde de Noor Buraas (1.51,85). De 31-jarige Jag ge, Olympisch kampioen in 1992 in Albertville, schoof in de tweede manche van de derde naar de eer ste plaats. Hij passeerde de SIo- veen Kosir, de snelste in de eerste omloop, die in de tweede uitviel en de Oostenrijker Sykora die Finn Christian Jagge slalomt in dikke mist en hevige kou naarde winst in Sestriere. Fotostefana Reiiandi- StadskanaalDe spanning in het WK-kandidatentoemooi dammen in Stadskanaal is na negen ron den helemaal terug. De Russische grootmeester Schwarzman, al bij na zeker van een finaleplaats, ver loor. Hij moet de eerste plaats weer delen, met niet minder dan vijf mede-gegadigden. Behalve Schwarzmans overwinnaar Pres- man voegde ook de Rus Amrillo- jev zich bij de koplopers. Thys- sen, Koyfman en Vaineris kwa men eveneens langszij. Het zag er even naar uit dat Johan Krajenbrink zich ook naar de ge deelde eerste plaats zou opwer ken. De Nederlandse nummer twee van dit jaar kreeg tegen Wa- toetin de betere kansen, maar na ruim vijf uur bleek de winst net niet te vinden. Krajenbrink bleef met zijn opponent in het nu nog uit tien spelers bestaande pelo ton, dat de kopgroep op één punt volgt. Daartoe had ook Hein Meijer kun nen behoren. Hij creëerde in zijn beste partij van dit toernooi zo veel moois op het bord, dat een ze ge op de jeugdige Domchev slechts een kwestie van tijd leek. Meijer raakte echter in de beslis sende fase het overzicht volledig kwijt, stapelde fout op fout en moest de punten aan zijn tegen stander laten. De verkouden Kees Thijssen nam tegen Senegalees Ba geen enkel risico. Ook de Afrikaan deed dat niet, zodat na 43 zetten de punten werden gedeeld. Op dat moment was het spektakel op het bord van Presman en Schwarzman in volle gang. De Wit-Russische groot meester verraste de koploper met een dubbele dam-weggeef-combi- natie, om vervolgens beide Russi sche dammen van het bord te la ten verdwijnen. Dat kostte Pres man weliswaar twee schijven, maar hij behield zijn kostbare dam. Schwarzman was volledig van de kaart en miste in de slotfa se een vermoedelijk nog aanwezi ge remisevariant. Amrillojev boekte in een flank- spelpartij met wederzijdse opslui tingen een fraaie zege op Zalitis, waardoor de jonge Rus zichzelf een goede uitgangspositie ver schafte voor een finaleplaats. vlak voor de finish zijn balans ver loor en kostbare seconden ver speelde. De slalom werd geskied in dichte mist en bij 15 graden on der nul. Opvallend was het optreden van Alberto Tomba.De Italiaan skiede in de tweede manche van de 20e naar de vierde plaats. FremantleDe Nederlandse deel nemers hebben zich tijdens de wereldtitelstrijd zeilen in de Olympische mistralklasse bij Fre- mantle niet in de strijd om het eremetaal kunnen mengen. Mar tin van Geemen zorgde voor het beste resultaat door bij de man nen in een veld van negentig plankzeilers na tien races zestien de te worden. Marga Stalman kwam bij de vrouwen uit op de 21e positie van de 44 deelneemsters. V O E T B AL S Rotterdam —Ajax-verdediger Mario Melchiot was in SPEELRONDE 13 van TOPCOACH met 12 punten verrassend de hoogst scorende speler uit de eredivi sie. Melchiot, die dankzij de blessure van Ole Tobia- sen een basisplaats kreeg, hielp in het uit- duel bij FC Volendam de nul vast te houden. Daarnaast verzorgde hij de assists by het doel punt van Frank de Boer en de tweede treffer van Jari Litmanen. Litmanen reikte dankzij zijn twee doelpunten in het Palingdorp tot 8 punten. Roda JC-spelers Maar ten Sehops en Joost Delwarte behaalden evenveel punten. Een opmerkelijke score voor doelman Del warte die tegen MW niet alleen de nul handhaafde, maar ook de assist leverde voor het eerste doelpunt van de Hongaarse aanvaller Gabor Torma, Voor SPEELRONDE 13 telden de volgende zeven wedstrijden mee: vr. 12 dec: Roda JC-MW en Sparta- Wiilem II; za. 13 dec: SC Heerenveen-Vitesse; zo. 14 dec: Feyenoord-FC Twente, FC Groningen-NAC, FC Volendam-Ajax en RKC Waalwyk-Fortuna Sittard. De spelers in de eredivisie kunnen punten scoren via gemaakte doelpunten, het geven van assists, het ver zilveren van strafschoppen en in het geval van doel mannen en verdedigers het houden van de nul. Alle spellers krijgen punten aftrek voor gele (-1) en rode (- 3) kaarten. De volgende spelers scoorden in SPEELRONDE 13 punten: Ajax: Blind 4, Van der Sar 4, De Boer 9, Litmanen 8, Melchiot 12, 01iseh4, Sier 4. Feyencord: Connolly 3, Van Gastel3. Fort ana S: Zegrean -1, Van Bommel 3, Jeffrey 5, Lanckohr 2. FC Groningen: Huizingh. 3, Bombarda 3, Schoenmakers -1, Atte- veld-1, SC Heeien veem Pahlpiatz 2, Hansma -1Samardzic 6, Mugur Cktóa- tu 2, Van Nistelrooy 4. MW:Joordens-l. ff NAC: Milicie 3, Stewart -1, Van de Looi -I, Feskens -I, McDonald 4. RKC Waalwijk: Anders Nielsen 4, Roda JC: Doomemik -1Delwarte 8, Van der Luer 3, Torma 6, Lawal 3,Senden 4, Schops 8, Vrede 4. Sparta: Van der Laar, 6, De Nooyer 6, Den Dunnen 6, Manila -1, Amghizrad4. FC Twente'. Van Halst 4, Vennegoor of Hesselink 3, Petrov -1, Hoog- rna-i, Oude Kamphuis 4,'Ten Caat-L Vitesse: Curovic 2, Stunng -t, Van HIntum -1, Kreek 3, Machlas 2, Westerveld-l,Bos-i. Willem XL Ceesay 2, Galasèk 5. Ls.m- HM Soccer Promotions. Breda Marcel Laros kampt voor de derde keer in korte tijd met een kuitbeenblessure. Had de 26-jarige atleet uit Breda, gespecialiseerd op de 3000 meter steeple, de vorige malen last van rijn linkeronder- been, deze keer openbaarde de blessure zich rechts, Laros moest door de kwetsuur het EK cross van het afgelopen weekeinde in de Portugese plaats Oeiras laten lopti. en mist ook veldlopen in Brussel, Soest en Durham. By onderzoek kwamen lichte spierbe- schadigingen aan het licht Vrijdag ondergaat Laros in het Academisch Ziekenhuis van Utrecht eenMRI- scan aan beide benen. „Ik hoor pas vlak voor Kerst mis wat er aan de hand is. Ik maak me wel zorgen, want het is natuurlyk niet normaal dat zo'n blessure steeds maar terugkeert." Laros is hoe dan ook van plan zijn trainingskamp van drie weken in januari in de Zuid-Afrikaanse plaats Stellenbosch door te zet ten. WenenDe Oostenrijkse skispringer Andreas Gold berger mag weer voor zijn land aan wedstrijden deel nemen. Goldberger heeft bevestigd dat zyn maan denlange conflict met de skibond uit de wereld-is. Het conflict ontstond toen de wereldkampioeïf&ü- springen cocaïne bleek te gebruiken en te kennen gaf liever met een andere bondscoach door te gaan. Vlaardingen Het bestuur van voetbalvereniging Fortuna mag 'informele gesprekken in oriënte rende zin' met andere Vlaarding- se verenigingen aangaan om te kijken of er gefuseerd kan wor den. De leden hebben daar tydens de recente algemene ledenverga dering het licht voor op groen ge zet. Op welke club(s) het bestuur het oog heeft laten vallen, is nog niet bekend. Tijdens de bijeenkomst werd ook langdurig stilgestaan bij de ont wikkelingen rond het sportpark in de Broekpolder. Daar iou in verband met de geplande woning bouw op verschillende plaatsen in Vlaardingen een multifunctioneel sportcomplex moeten verrijzen om de verenigingen die moeten verkassen, onder te brengen. Fu sies zyn daarbij niet ondenkbaar. Het Fortuna-bestuur had in feite niets nieuws te melden. Verwacht wordt dat voor het eind van het jaar het onderzoeksrapport be treffende de realisatie van het sportpark wordt gepresenteerd. Het uur van de waarheid komt dus naderbij. Of de oudste voet balclub van Vlaardingen het jaar 2000 en de viering van het hon derdjarig bestaan (19 april 2004) dus haalt, blijft voorlopig ook voor het bestuur nog de vraag. s voor deze rubriek kunt u doorgeven de sportredactie van deze krant, pos t- 373,3100 AJ Sc hiedanL Dc sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der ÖIO-27327ÖÓ (fax: 0194265227en in de avonduren onder OIMOM310 (fax: OIO- DINSDAG 16 DECEMBER KORFBAL (beker): 20.20 OZC-KV Vlaar dingen. VOETBAL. Beker. 19,30 Excelsior Maas- sluis-DVO'32. Nederlaagserie Fortuna: 19.00 Fortuna (onder 23 jaar>Sparta (A-regionaal). DoorMikosGouka Maassluis De jaarlijkse huldi ging van de sportkampioenen gis teren in het Maassluise stadhuis is voor de meeste sporters zo on derhand een routineklusje gewor den. Ook dit keer werden zonder enige verandering de kampioe nen naar voren gehaald om een medaille en een oorkonde af te ha len. In een recordtempo Maas sluis beschikt immers over een groot aantal 'pryzenpakkers' werden de 'Feestvarkens' afgeroe pen en door wethouder Lenie We- senhagen-Kastelein in de bloeme tjes gezet. Terwijl de laatste van de groep het ereschavot afstapte stormde zo'n beetje de volgende ploeg al naar voren. Voor de judoka's van Mahorokan, om een voorbeeld te noemen, is het vanaf 1988 al een gewoonte het prijsje af te komen halen. Da ve van Leeuwen, Erlend Spreen, Martin van den Berg, Jean-Paui Bingen en de afwezigen Diederik Kunst, Cindy Sneevliet en Fran- eoise Harteveld hebben thuis een kast vol medailles en oorkondes en wisten precies hoe het pro gramma er uit zou zien. Daar kwam nog bij dat de speeches, die ongetwijfeld vol lof over de spor ters waren, door de meeste aanwe zigen niet gevolgd konden wor den vanwege het aanhoudende rumoer in de zaal en de slechte ge luidskwaliteit. De pauze werd ge vuld door een bandparodist, maar tot echte lachsalvo's kwam het niet. Een behoorlijk aantal toe hoorders vluchtte naar de zijkant om niet door de 'artiest' bij zijn act te worden betrokken. Pas na af loop klaarden de meeste gezich ten op en kon een drankje worden genuttigd op de discoklanken. En om nou te zeggen dat de maan dagavond dé avond is om eens lekker te feesten, gaat te ver. De eerste sporters die naar voren mochten waren de spelers en speelsters van Badminton Club Maassluis. Wüco Sjardjjn had zich toch wel vermaakt. „Ja, dit is wel een welkome onderbreking. Het was de tweede keer voor ons en we werden als eerste afgeroepen omdat het op alfabetische volgor de gaat. Het was vooral leuk om dat je tussen de andere sporters altijd weer mensen ziet die je een tijd niet gezien hebt" De Maassluise sporters hadden zelfs nog twee wereldkampioenen in hun midden. Karlijn Petri maakte deel uit van het Neder lands jeugdhockeyteam dat in Se oul kampioen werd Daarnaast mocht zij ook nog naar voren als lid van het tenniste am van Bequick dat kampioen van Ne derland werd in de hoofdklasse. De tweede wereldkampioen was een bijzondere. De boomlange Martin Sonneveld werd gehul digd als Wereldkampioen kustvis- sen behaald in het Bïanse Dieppe, Voorts waren er de Nederlandse kampioenen Han van der Weck op de halve marathon voor ambte naren en Ronald Koliöfel op de tien engelse mijlen voor ambtena ren. Voor wat betreft de prestaties van de voetbalploegen in Maassluis was het allemaal wat karig het af gelopen seizoen. MSV71 mocht zowel met het eerste zaalteam als het veldteam een prijs afhalen. Ook de vrouwen vielen in de prij zen met het eerste team en het hoogste jeugdteam. VDL en Ex celsior Maassluis leverden dit jaar geen enkele kampioen af. Een nieuwe formule is de enige oplossing om de volgende editie van de huldiging meer glans te geven. Die is voor de meeste spor ters nu alleen maar populair om dat er wat bijgekletst kan worden, terwijl daar toch genoeg andere gelegenheden voor zijn. Alleen voor degenen die voor de eerste keer in de prijzen vielen, was het misschien een verrassende avond. De rest wist precies hoe het draaiboek er uit zou zien en wachtte gelaten de plichtplegin- Maassluis Ze zij n goud waard voor hun dub; de vrijwilligers die vele uren in de vereniging steken. Vele sportclubs 2ouden geen bestaansrecht hebben zon der de stille werkers. Al dieuren die ze op de achtergrond in hun vereniging stoppen, blijven vaak onopgemerkt Misschien was het wel daarom dat voor het eerst ook vrijwilligers werden Jo van der Kraan, Gijs Brinkman en Sjaak Santvliet (vml) zijn door het comité gehuldigd. Naast de vele sportkampioenen werden dit jaar ook eens de stille krachten van verschillende verenigingen voor de schijnwerpers gehaald. Foto Peter Moikenboer De eerste was Jo van der Kraan, voorzitter van gymnastiekver-" eniging Advendo, Al 52 jaar is - hij lid van de dub en sinds 1955 heeft hy zitting in het bestuur. Nummer twee was Gijs Brink: man, VDL'er in hart en meren.' Hij speelde niet "5Heen .zestien jaar in het eerste, maar was pok nog eens 25 jaar adief als jeugd- leider en heeft inmiddels dok al een kwart eeuw zitteng in het bestuur. Sjaak!: Santvliet van MSV71 werd irihet zonnetje ge- - zet omdat hij lid is sinds de op richting van dedub. Santvlieüs een manusje van alles; hy fitiit,, pleegt" onderhoud,houdt de vel den, by en doet alle andere voor komende werkzaamheden. Ccr- rie Bakker-van ExcelsiorMaas- - sluis blonk mt'm afwezigheid. Ze. is al jaren pupillensecreta-.4 resse en was in een eerdere pe- node trairistèr van de F- en E- pupillen. Maassluis Excelsior Maassluis-verdediger Ray mond Frehé heeft naar aanleiding van de rode kaaft die hij opliep in de wedstrijd tegen Schevenïngen, een schorsing van vier wedstrijden opgelegd gekre gen. Frehé gaat tegen zyn straf in beroep. V Teamgenoot Hans Jörgen Nicolai, die in het zelfde duel rood kreeg voorgehouden wegens naschoppen, kreeg drie wedstrijden aan zijn broek. Tijdens de wedstrijd tegen Scheveningen, die door de kustbe woners werd gewonnen, kreeg ook Maassluizer Nico Voogt rood (tweemaal geel). Vlaardingen -Wilmavan Hofwegen enStefan Aartsen, twee oud-zwemmers van VZC, hebben zich gekwali ficeerd voor de wereldkampioenschappen die in ja nuari in Perth worden gehouden. Brenda Starink, die onlangs VZC voor DWK verruilde, bleef op de 100 meter rugslag steken op 1.04.9. De limiet voor de WK was 1,03. Renee Snoek van VZC deed van zich spreken door in Drachten de op een na snelste tijd op de 800vrije slag te zwemmen. De zilveren medaille-winnares, die ge nomineerd is voor de titel Sportvrouw van Vlaardin gen, klokte een tijd van 9.21.74. Etta van der Weyden werd winterkampioen in 9.12.82. Ook op de 400 meter vrije slag viel Renee Snoek in de prijzen. Zij werd in de all-ln finales derde achter Maartje Kouwenberg en Etta van der Weijden in 4.28.93. Vlaardingen Het Vlaardingse Deltasport, koploper in de tweede klasse C van het zaterdagvoetbal, speelt het kemende (inhaalprogramma voor de beker te gen Nieuwenhoorn. Het duel tegen de zondag-eerste klasser van trainer Wim Sehwillens dat in IC de der de plaats inneemt, wordt afgewerkt op het complex in de Broekpolder en begint om 14.30 uur. Ook MW27 komt zaterdag in actie voor de beker. De Maaslanders ontvangen CW Zwervers en trappen af om 14.30 uur. Verder wordt komend weekeinde een aantal competitieduels ingehaald. Het programma. Zaterdag 20 december: 14.30 KVO- Soceer Boys, Rijswijk-TSB, DRGS-SC Zuiderpark. Zondag: 14.00 Schiedamse Boys-RET.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7