Hans Mans verruilt SC Feyenoord voor ASWH Korfballers OZC weer alleen op kop 'Wondertje' bij driebanders GV STAD Rui ffiRZEKB» Goede handbaldag voor mannenploeg Snelwiek 'Barney' verlost van zware last Refoba: punt tegen koploper ODO blijft in de race Unitas'63 start met een kater Aad Andriessen gaat weer naar nieuwe club: Capelle Belgische winst bij afwezigheid PKC 'Er zijn geen problemen met Han van Leeuwen' Conflict tussen Ursus en HBSS nog niet opgelost Nieuwbouw op complex eersteklasser SWSMC Rotterdams Dagblad iCs ::r>ï;s ,J!y -ij t, Maandag 5 januari 1998 VI aard in gen - Het door blessures gekwelde Refoba (Dana Kuil en Chris van der Knaap ontbraken) heeft zich in het weekeinde niet laten verrassen door De Ritte 3. De formatie uit Spijkenisse die in de vierde divisie de ranglijst aan voert, moest een 4-4 gelijkspel af staan aan de Vlaardingers. Bij Refoba noteerden invaller Ruud van Oorschot en Christa Boeiers een overwinning. De en kelspelen van Nitte van Land schoot en Helene van den Dun- gen gingen verloren, de 'dubbels' werden gewonnen. Badmintonclub TSF boekte een zege (5-3) op Delft 5. Wouter Per- reyn leidde de zege in door twee keer te scoren (15-11,15-11). Reza Tazari ging met 15-8 aan de leiding toen zijn tegenstander opgaf. Monique Louwers verloor, en Wendy Faatz won. Ook de dub belspelen droegen bij tot de eerste winst in het nieuwe jaar. Voorburg Ondanks een matige wedstrijd hebben de korfballers van ODO het duel tegen VEO ge wonnen, De Maaslanders boekten een eclatante overwinning van 12- 18 en blijven zodoende in de race voor het kampioenschap in de eerste klasse. „Het leek wel," con stateerde ODO-coach André Pelli- kaan, „of iedereen oliebollen in de benen had. Het was soms echt niet om aan te zien." De eerste helft ging gelijk op tot ODO vlak voor de thee een gat sloeg van twee punten (7-9), Op belangrijke momenten sloeg daarna Monique van der Meijs drie keer toe waar door VEO een te grote achter stand opliep. Roel van Leeuwen (5x) en Leonard van der Vaart (6x> waren lekker op dreef Vriendenschaar-Oranje Nassau 13-15 (6-5). Heel lang keken de Vlaardingers tegen een achter stand aan. Het inbrengen van 'su- persub' Arjen Meijer, drie minu ten voor tijd bij een stand van 13- 13 was de ommekeer. Meijer scoorde meteen waarna Martin de Kruijk de eindstand van 13-15 op het bord schoot. Sportlust-CRC Maassluis 15-23 (9-11). De ploegen hielden lange tijd gelijke tred maar tien minu ten na rust stortte Sportlust in el kaar. Maassluis liep moeiteloos uit naar een afgetekende zege. Martijn'van der Wees (7x) ontpop te zich tot topscorer. KV Vlaardingen-Trekvogels 24- 17 (14-7). Een bliksemstart lever de een 9-3 voorsprong op die re gelmatig werd uitgebouwd. Voor al na rust scoorden de Vlaardin gers fraai. Ronald Verweij (9x) en IJsbrand den Breems (6x) waren de topschutter. Harga-Dubbel Zes 16-14 (5-9). Harga speelde een zeer slechte eerste helft die met een achter stand werd afgesloten. Na de rust bewogen de Schiedammers veel beter en werd het nog puntloze Dubbel Zes geroutineerd opzij ge zet Sven Pappers en Jordi Majoor (beiden 4x) en Arjan Maltha (3x) waren op schot. Maassluis De mannenhandbal- ploeg van Unitas'63 is het nieuwe jaar met een kater begonnen. De Maassluise derdedivisionist had met winst op Snelwiek 2 de twee de plaats kunnen bereiken, maar kreeg in de slotseconden het dek sel op de neus (15-16). Door een flink aantal tijdstraffen kon Unitas in de eerste helft (10-6) afstand nemen, maar die voor sprong:,was niet groot genoeg. Snelwiek kwam sterk terug en scoorde met nog een minuut te gaandë'gelijkmaker (15-15). Uit een break-out scoorden de Rotter dammers de winnende treffer. DWS (m)-Mountain Stars 22-26 (10-14). De Schiedamsen hadden de eerste competitiehelft willen besluiten met winst, maar weer mocht het niet zo zijn. Tien minu ten voor tijd kon de achterstand nog teruggebracht worden tot twee doelpunten, maar daarna was het echt over. Remco Mooij en Peter van Hassel waren de pro ductiefste hoekspelers. ASC'95-Ventura (m) 19-16 (9-7). De kerstvakantie had de Schie dammers duidelijk geen goed ge daan, Vanaf het begin liepen zij achter de feiten aan. Vlak voor tijd was de stand nog gelijk, maar de ploeg van coach Ed Brugman ont beerde de vechtlust die de gasthe ren wel hadden. DWS 2-WIK (v) 13-17 (9-7).. Zo slecht als de eerste helft was, zo leuk om naar te kijken was het tweede deel van de strijd. Vlak voor de rust werd Claudia Tonnon nadat ze tegen de vlakte was ge gaan, met rugletsel naar het zie kenhuis gebracht. Na dat voorval knokten de Vlaardingsen zich naar de winst. RotterdamDe biljarters van Ge- veke Verlichting, die in het eerste deel van het seizoen een beschei den rol speelden in de eredivisie driebanden, zijn de tweede com petitiehelft echter uitstekend be gonnen. De Rotterdamse formatie won gis teren in eigen huis met 5-3 van herfstkampioen Minkel Products, dat hierdoor de koppositie kwijt raakte aan Arpa Shipping. Een dag eerder haalde Geveke al een puntje binnen door met 4-4 gelijk te spelen bij het Utrechtse Poppe- liers. Het kunststukje tegen Minkeis betekende dat de Rotterdammers voor de eerste keer dit seizoen de onderste plaats gedag konden zeggen. Voordat GV op een uitste kend dubbelweekeinde kon te rugkijken, werd de ploeg wel uit geschakeld in de KNBB-beker. De return in de derde ronde tegen Poppeliers leverde een deling op. Aangezien het eerste duel in 6-2 voor de tegenstander was geëin digd, gaan de Utrechters naar de eindronde in Heiloo. Hoewel GV gisteren na de eerste sessie tegen Minkeis Products te gen een 1-3 achterstand aankeek, gebeurde daarna het 'wonder' in de partijen van Danny Breur en Ad Koorevaar. Breur moest tegen Ludo Dielis bij 22-18 een serie van twaalf van de Belg verwerken en deed dat voortreffelijk. In twee beurten maakte hij zeven en drie, waardoor hij met 32-30 aan de lei ding bleef Nog even drong Dielis aan, maar bij 36-37 sloeg Breur re soluut toe: 50-42. De beslissing moest dus komen uit de ontmoeting tussen Ad Koorevaar en Henk Habraken. De spanning werd tot het laatste mo ment opgevoerd. Want toen Koorevaar kans zag om bij 50-42 uit te gaan, had Habraken nog de gelijkmakende beurt. Daarin hoefde de Brabander niet te ver dedigen en moest hij uitsluitend scoren. Dat deed hij ook tot 50-49. De laatste bal miste hij, waardoor de Rotterdammers in plaats van een gelijkspel de 5-3 overwinning op zak staken. De andere Maasstedelijke eredi- visieploeg. Tegelhal Zuid, was minder succesvol. Zaterdag ver loor het in eigen centrum met 6-2 van Horecabon en een dag later was de ploeg in Zeeland ook niet opgewassen tegen Party Service Ockenburgh. Opvallend was dat Jan Verkijk op beide dagen de enige Rotterdamse winnaar was. Hij versloeg zowel Ruud Nieu- wenburg (1-190) als Ron Schu mann (1.000). Rotterdam Hans Maus treedt na deze competitie in dienst van ASWH. De oefenmeester uit Krimpen aan den IJssel had de afgelopen vier seizoenen Sportclub Feyenoord onder zijn hoede. Met die club promoveerde h|j naar de hoofdklasse, waarin Maus met zijn ploeg meteen kampioen werd. Bij AS WH is hij de opvolger van Arie Romijn. Aad Andriessen verruilt na deze competitie Zwaluwen Waardin* gen voor Capelle. De oefenmees ter is dan één seizoen werkzaam geweest in Vlaardingen-Holy, zo als hij ook eerder bij Excelsior M en Nieuwenhoom ook één jaar was. Philip den Haan keert terug naar de club in zijn woonplaats Werkendam. De voormalige ster van Kozakken Boys wordt na dit seizoen trainer van de hoofdklas ser. De politieman werkt nu bij WGZ, daarvoor debuteerde hij bij Woudriehem, Koos Waslander wordt de nieu we trainer van DRL. De oud-prof was de laatste jaren werkzaam bij WCR. Waslander volgt Stanley Riebom op, die naar EBOH ver trekt. Frans van Helden heeft de vol gende twee seizoenen BZC'95 on der zijn hoede. De oefenmeester was al technisch adviseur bij de vereniging, waar Bas Janssens vertrekt. In het verleden was de buschauffeur met succes trainer van FC Zuiderster, met Bloemhof opgegaan in BZC'95. HWD gaat nog een jaar verder met trainer Peter Soek en zijn as sistent Ron Pijlman. Bij de zaterdagafdeling van Flakkee plakt Tens Felsbourg er een tweede jaar aan vast. Jan Schellevis heeft ook volgend sei zoen de zondagtak onder zijn hoe de. OFB heeft een opvolger voor Ar- jaan Buijs gevonden. Volgend sei zoen traint Rinus Kievit, nu nog oefenmeester bij Herkingen, de zaterdag vijfdeklasser. Abbenbroek en Gerard Mel- laard hebben besloten aan het eind van het seizoen uit elkaar te gaan. De trainer is aan zijn tweede seizoen bezig bij de zondag vier deklasser, John Banffer is ook volgend sei zoen trainer bij PFC. De Schie dammer gaat zijn tweede seizoen in bij de zondag derdeklasser. Het Vlaardingse DVO'32 en trai ner Jaap van der Nol gaan na dit seizoen uit elkaar. Van der Nol is bij de derdeklasser bezig aan zijn tweede seizoen. Barendrechter Hans de Rover heeit zijn contract bij het Schie- damse Hermes DVS met een jaar verlengd. Zesdeklasser Demos heeft ook volgend seizoen trainer Henk van Loenen voor de groep staan. Van Loenen gaat dan zijn derde jaar bij de Schiedamse club in. •Trainer Leen Kooijman heeft Hans Maus: volgend sei zoen trainer bij ASWH in Hendrik-ldo- Ambacht. AfChiefplaatRoel Dijkstra het bestuur van vierdeklasser GTB te kennen gegeven volgend seizoen niet bij de Schiedamse club verder te kunnen gaan. Ver anderde werkomstandigheden liggen daaraan ten grondslag. Rob Schalke en Miguel Munoz zijn de kandidaten om na deze competitie bij het Maassluise VDL Joop Mom op te volgen. Mom is bij de vierdeklasser bezig aan zijn derde seizoen. Bij zaterdag-derdeklasser NBSVV krijgen oud-speler Jan van Snek en jeugtrainer Kees Mo lendijk volgend seizoen de tech nische leiding in handen. Zij ne men de taak over van scheidend oefenmeester Cor Lanser. MSV71 moet op zoek naar een nieuwe trainer, omdat Han van Leeuwen na vijf seizoen stopt. Mark de Bode (r) In balbezit voor W10N, dat korte met ten maakte met Swift. De Rotterdam mers raken duidelijk ge wend aan de overgangs klasse. Foto Cor Vos Door André Kouwenhoven Rotterdam De korfballers van OZC zijn alleen aan de leiding ge komen in de eerste klasse F. De Rotterdammers Lieten een klin kende 21-13 zege noteren op Keep Fit uit Roosendaal. Doordat rivaal Snel verloor van Animo (13-15), mag het team van coach Aad van Herk de eerste plaats weer als eni ge koesteren. Achter OZC (6-10) volgen Animo en Snel met acht punten uit zes duels. Dat het voor de fusieclub zo'n rui me zege zou wordenwas in de be ginfase niet te voorspellen. Het bezoekende Keep Fit gaf de Tuin- Deume De Belgische kampioen Catba heeft gisteren de Europa Cup zaalkorfbal veroverd. In eigen huis versloeg de ploeg de Engelse vertegenwoordiger Mitcham met 21-9. In Deume was afgelopen weekeinde geen Nëderlandse inbreng. Kampioen PKC uit Papen- drecht wilde als principiële zaterdagclub niet op zondag spelen, waarna de korfbalbond afzag van een vervangende dub. Door het ontbreken van PKC was de winnaar van de Europa Cup eigenlijk al tevoren bekend. dorpers handenvol werk. Pas bij 4-3 kwam OZC voor het eerst aan de leiding, waarna het verzet van de gasten prompt wegebde. Na de rust (11-7) drukten de Rotterdam mers vooral door dankzij top schutter Alex Groeneveld. Deze tekende voor acht treffers. Tot 16-12 bleef Keep Fit door hard werken enigszins in de buurt, maar in de slotfase speelden de 'blauwgelen kat en muis met de gasten: 21-13. Doelpuntenmakers OZC: Alex Groeneveld (8x), Mark Potter (4x), Chrisje van der Meer (3x), Gert-Jan Winkelhuyzen (3x), Itske Malgrom, Stephanie Lager waard en Peter van den Herik (ie der lx). In de overgangsklasse H heeft WION de smaak te pakken gekre gen en maakte het korte metten met Swift uit Middelburg: 24-18. Na een gelijkopgaande eerste helft (11-10) nam WION bij 14-14 het heft in handen en liep de ploeg van Eric van Viersen sterk uit naar 18-14, Met zes punten uit zes duels rukken de Rotterdam mers op naar de middenmoot. Daarentegen moet Trekvogels in de eerste klasse de laatste plaats delen met HKC. De ploeg uit Zuid verloor met 24-17 van KV Vlaar- dingen. Trekvogels kon het tot 3-3 bijhouden, maar toen drukte de tegenstander door tot 14-7 bij rust. Die voorsprong kwam niet meer in gevaar voor "Vlaardingen. Den nis Vreugdenhil (7x) en Els de Roode (5x) redden de eer. Rotterdam De eerste divisie is nog altijd hét doel voor de hand ballers van Snelwiek. De 23-18 uit- overwinning bij CSV zorgt ervoor dat de Rotterdammers halverwe ge het zaalseizoen op de tweede plaats staan, twee punten verwij derd van koploper Nijenrodes. Die ploeg liet een puntje liggen bij Celeritas (27-27). De vrouwen- ploeg van Ancora maakte in het laatste kwartier van het duel met HC Westland een ruime 10-15 ach terstand alsnog goed: 16-15, Snelwiek wil gTaag in de race blij ven voor een plek in de eerste di visie en moest dus winnen b|j het Castricumse CSV. Een op zich overtuigende eerste helft werd kracht bijgezet door het sterke op treden van aanvoerder Danny Bayens, die de ban brak in de fase dat de rechter aanvalskant van Snelwiek werd vastgezet. De indi viduele kracht van Snelwiek was de thuisploeg toen te machtig. Snelwiek won aldus verdiend met 23-18, Roda!71 speelde in de andere tweede divisie een uitstekende wedstrijd tegen Delta Sport. In de tweede helft nam Roda een voor sprong van zeven doelpunten, maar in de slotfase kreeg Delta Sport nog de kans om dichterbij te komen. Roda miste nogal wat opgelegde kansen in de break out. Het bevrijdende eindsignaal kwam echter bij 26-25. De wouwen van Ancora speelde een betere eerste helft tegen de 'jonkies' van HC Westland, maar wist niet echt afstand te nemen. Na de pauze (10-10) namen de Westlandse meiden het heft in handen en liepen ze uit naar 10- 15. Miranda Nossent bracht Anco ra weer tot 13-15 en daardoor werd het weer een echte wedstrijd. Door twee gestopte strafworpen bleef Ancora in de strijd. De ploeg van Nol Verhoeff won zelfs nog door een wél benutte strafworp van Nancy Klompé. In de derde divisie blijven de vrouwen van Snelwiek goed pres teren. Hun koppositie kwam te gen Cosmos (15-12 winst) niet in gevaar. Frimiey Green Raymond van Bameveld oogde nonchalant en ontspannen, maar was dat niet. De 30-jarige Hagenaar zag eigen lijk als een berg op tegen zijn par tij in de eerste ronde van The Em bassy World Darts Championship tegen de Engelse qualifier Mi chael Marshall. Na zo'n veertig minuten kon hjj echter opgelucht ademhalen. 'Bamey' plaatste zich vrij eenvoudig (3-1) voor de twee de ronde. „En daar is eigenlijk alles mee ge zegd, want het zag er niet uit," al dus Van Bameveld, „Ik gooide ge woon slecht. Vooral die derde set was hopeloos, ik weet nu eigenlijk nog niet wat ik daar stond te doen. Mijn gemiddelde lag net boven de 29. Veel te laag. Vorig jaar gooide ik in m'n partij tegen Les Wallace een moyenne van ruim 32. Maar ik verloor wel. Dan maar liever zo." „En weet je, niet veel nummers één van de wereld hebben dat de laatste jaren hier kunnen zeggen. Het werd bijna een traditie dat de favoriet al in de eerste ronde on deruit ging. Dat was voor mij toch een doemscenario en die last valt nu van mijn schouders. Het zal straks ongetwijfeld beter gaan." Dat zal ook wel moeten, want in de tweede ronde is Andy The Vi king' Fordham Bamey\s tegen stander. De zwaarlijvige Fordham heeft in de bijzonder sfeervolle ambiance van The Lakeside Country Club in Frimiey Green elke dag is de uit z'n krachten ge groeide pub uitverkocht met 1200 zeer luidruchtige toeschouwers een naam hoog te houden. Hij is weliswaar niet geplaatst, maar h|j is wel de nummer negen van de wereld en bereikte zowel in 1995 als 1996 de halve finales van The Embassy. Vanavond staan de laatste vier partijen van de eerste ronde op het programma. Het bal wordt ge opend door de Spaanse Nederlan der Braulio Roncero. De darter uit Oss krijgt te maken met Bobby 'Mr. Glitter' George, die er onge twijfeld weer een waar spektakel van zal maken. Na de partijen tussen Sean Pal frey (zesde geplaatst) en Peter Hinkley en Roger Carter-Bob Taylor staat The Dutch clash' tus sen Amsterdammer Co Stompé en de als derde geplaatste Hage naar Roland Scholten op de rol. Stompé zal dan niet met z'n ver trouwde pijltjes kunnen gooien. Zijn belangrijkste gereedschap werd vrijdag op Schiphol of Lon don Heathrow uit zijn bagage ont vreemd. Hij heeft een reserve-set je laten overkomen. Door Sander Sonnemans Maassluis Het bestuur van MSV71 wil Han van Leeuwen graag voor de dub behouden. De hoofdtrai ner van de Maassluise vijfdeklasser stopt als hoofd trainer, maar heeft volgens voorzitter Jaap Slier in recente gesprekken wel aangegeven graag iets bij MSV71 te willen blijven doen. Het ligt in de lijn der verwachtingen dat hij met de jeugd aan de slaag gaat. In het geruchtencircuit gaat al enige tijd het verhaal dat het tussen de trainer en de spelersgroep 'rom melt'. Zowel Han van Leeuwen als voorzitter Slier ontkent dat ten stelligste. „Er is niets aan de hand, die verhalen zijn pertinent niet waar," zegt de preses. „We hebben een sterke selectie en dan zijn er altijd jongens die daardoor in het tweede moeten voetbal len. Ik kan me voorstellen dat die jongens niet hele maal tevreden zijn. Dat is het enige. We hebben wel al een gesprek met Han van Leeuwen gehad, maar dat is normaal als je aan de invulling voor het vol gend seizoen gaat denken. Maar er zijn absoluut geen verstoorde verstandhoudingen. Han heeft zelf ook de wens uitgesproken iets voor onze vereniging te willen blijven betekenen." Van Leeuwen is al een behoorlijk aantal jaren werk zaam bij de huidige koploper. Nadat hij Rob Schalke (zijn naam wordt genoemd als kandidaat bij stadge noot VDL) had opgevolgd, was hij drie achtereenvol gende seizoenen trainer bij MSV71. Daarna kwamen Aart Trees (vier seizoenen) en Cock de Jong (één jaar) aan het bewind voordat Van Leeuwen terugkeerde bij de Maassluise club. Hij is in zijn tweede periode bezig aan rijn vijfde seizoen. De mogelijkheid dat Van Leeuwen behouden blijft voor de Maasluise vereniging lijkt voor de hand te liggen. „We zijn nog altijd bezig om de organisatie binnen de vereniging nog beter op poten te krijgen," zegt Jaap Slier. j.MSVTl is nog altijd een groeiende vereniging en niet alleen voor wat betreft het leden aantal." Vooral de jeugd is bij MSV71 met vieren twintig elftallen sterk vertegenwoordigd. Van Leeuwen zegt ook dat inmiddels gesprekken zijn gevoerd met het bestuur. „Ik heb wat voorstellen neergelegd en die heeft het bestuur in beraad geno men," aldus Van Leeuwen. „Meer kan ik er niet over zeggen. Wat de preciese invulling wordt van m|jn ta ken in de komende jaren is nog onbekend." MSV71 hoopt zo spoedig mogelijk een opvolger voor Van Leeuwen aan te stellen." SchiedamDe voetbalverenigingen HBSS en Ursus zijn na de gesprekken met de geschillencommissie niet nader tot elkaar gekomen. Ursus, dat huurder is van het complex van HBSS, wilde het beheer van de bar graag gewijzigd zien om zelf meer inkomsten te verkrijgen. Dat, zo heeft de commissie geconclu deerd, is volgens de huurovereenkomst en het later officieel bijgevoegde aanhangsel onmogelijk. Ursus deed in een eerder stadium al een voorstel met betrekking tot de in- en verkoop van de consumptie goederen, maar dat werd destijds door de algemene ledenvergadering van HBSS van tafel geveegd. Aan het verzoek van de geschillencommissie om de boek houding van de kantine van de laatste twee seizoe nen aan Ursus te overleggen, heeft HBSS niet willen voldoen. Verder heeft de geschillencommissie uit de briefwisselingen en de gevoerde gesprekken met af vaardigingen van beide verenigingen opgemaakt dat de verstandhouding tussen de clubs is verhard. De fusiebesprekingen tussen HBSS en PPSC verlo pen ook al niet al te soepel. Er is een aantal gesprek ken gevoerd, voorlopig zonder resultaat. Het bestuur van HBSS vindt dat nu de gemeente aan de beurt is om met een voorstel te komen. „Het wordt kort dag om met ingang van het nieuwe seizoen een nieuwe vereniging te vormen," reageerde HBSS-voorritter Henk van de Brink tijdens de oudejaarsborrel van de lokale omroep. „Dat wordt moeilijk, want we willen niet over één nacht ijs gaan." SchiedamVoetbalvereniging SWSMC heeft plan nen om het complex in sportpark Harga een meta morfose te laten ondergaan. Het is de bedoeling nieu we kleedkamers neer te zetten en de kantine een ri goureuze renovatie te laten ondergaan. De aan de kantine grenzende kleedaccommodatie gaat tegen de vlakte om plaats te maken voor nieuwe kleed- en doucheruimten. De kantine zelf wordt uit gebreid. Verwacht wordt dat deze maand de bouwte keningen worden goedgekeurd. De nieuwbouw moet plaatsvinden in de maanden juni, juli en augustus zodat het opgeknapte complex bij de start van het nieuwe seizoen klaar is. Sport kort De selectie van Excelsior Maassluis vertoeft mo menteel op trainingskamp in Tunesië en speelt daar dinsdag een oefenwedstrijd tegen Stade Soussieu, een ploeg die vorig seizoen is gedegradeerd uit de hoogste afdeling Donderdag staat in Tunis een duel tegen jong Tunesië op het programma Het kwartet Cees Starmans, Hans Jörgen Nicolai, Robert en Tom Visser maakt de trip niet mee De vier heb ben met tentamens voor de deur studieverplichtin- gen De hoofdklasser wordt in Tunesië gevolgd door een cameraploeg van RTL5 Sander Visser heeft tij dens de laatste ledenvergadering van voetbalvereni ging Zwaluwen de bondsonderscheiding van de KNVB in zilver opgespeld gekregen Visser kreeg die omdat hij al 25 jaar ledenadministrateur bij Zwa luwen is, ruim 20 jaar de toto-lotto-zaken behartigde en vele jaren heeft meegeholpen bij het maken van het clubblad Bij Excelsior^ is all-round vrijwilig- ger Joop Bakker benoemd tot lid van verdienste Hij kreeg die titel naar aanleiding van de vele jaren waarin hij zich voorde Thurlede-club op verschillen de vlakken verdienstelijk heeft gemaakt 'Hermes- kist' Ruud Glansbeek heeft van de KNVB de gouden bondsspeld ontvangen Het bestuur van Hoekse Boys heeft bij de KNVB beroep aantekend tegen de straf die eerste elftalspeler John Labigar kreeg opge legd Naar aanleiding van dc rode kaart die Lij in de wedstrijd tegen Cion kreeg, werd hij voor drie duels geschorst Bij voetbalvereniging RKWIK is een commissie benoemd die zich bezig gaat houden met het toekomstbeleid Daarin hebben zitting Leon Vlug, Chiel Harte, Hans Wijzenbroek en Peet Ver meulen Niet alleen trainer Ger Mulder verlaat de Vlaardingse club na dit seizoen Ook de hoofdspon sor houdt het voor gezien bij de vierdeklasser.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3