11. D66 wil extra verbinding met A 13 {püÜ Snoep en spookverhalen tussen musicalrepetities Sehiedamse Gallowayrunderen tijdelijk verhuist Achtervolging autodieven Kleuter bijna verdronken Met slok op achter stuur Bestekdief Brand In bunker Aangehouden met drugs Huisbijbel levert het meeste op 'Trambaan verlengen tot Vlaardingen en Delft' 'Auto uit de binnenstad weren' Nieuwe stoelen geven filmhuis professionele uitstraling Rotterdams Dagblad Maandag 26 januari 1S98 Schiedam Twee Schïedamse jongens van zestien en zeventien jaar zyn zaterdagavond aange houden op verdenking van auto diefstal. Het tweetal reed in een auto op de Stadhouderslaan en negeerde het stopteken van agenten die de auto wilden controleren. Hierna on stond een achtervolging die ein digde op de hoek van de Strijense- straat en de Nieuwe Maasstraat. Hier renden de vier inzittenden uit de auto. De twee Schiedam mers waren echter niet snel ge noegen werden aangehouden. Zij zijn voor verhoor opgesloten in het politiebureau aan het Bijdorp plein. Maassluis Een driejarige kleu ter is gistermiddag bijna verdron ken in het Maassluise zwembad Dol-fljn. Het jongetje was over het muurtje van het kleuterbad ge klauterd en in het diepe bad ge sprongen. Een omstander reageerde echter snel en haaide het kind uit het wa ter. Het jongetje kreeg zuurstof toegediend waarna hij weer bij be wustzijn kwam. Hij is een nacht in het Holyziekenhuis gebleven ter observatie. Schiedam Een 3?-jarige Schie dammer is gistermorgen aange houden omdat hij met een flinke slok op achter het stuur was ge kropen. Toen de man werd aange houden op de Hargaiaan bleek hij 2,2 promille alcohol in zijn bloed te hebben. Zijn rijbewijs werd af genomen en hij kreeg een proces verbaal, Schiedam In een warenhuis in de Nieuwe Passage is zaterdag een 39-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehou den voor winkeldiefstal. Hij had voor enkele honderden guldens aan bestek in zijn zakken gesto ken. Na verhoor mocht de man het politiebureau verloten. Hoek van Hottend De brandweer moest er gisteren aan te pas ko men om een brand te blussen in een bunker in Roomse Duin langs de Harwichweg. Ter hoogte van de trimbaan hadden onbekenden brand gesticht. Met zand was het vuur niet te doven dus moest de brandweer uitrukken. Vlaardingen Een 34-jarige auto mobilist uit het Duitse Stuttgart is gistermorgen aangehouden op de Mr. LA Kesperweg in Vlaardin- gen. De man was eerder al gecon troleerd en gedroeg zich nerveus, De politie volgde hem en zag hem een pakketje met 40 gram verdo vende middelen uit het raampje gooien. Maasland Het nieuwe jaar van de Lïonsclub Maasland staat in het teken van de jubilea. De zater dag gehouden nieuwjaarsveiling werd voor de tiende keer gehou den, terwijl de afdeling in mei een kwart eeuw bestaat De tweede lustrumveiling had een bruto-op- brengst van 7480 gulden. De leiding van de veiling was in handen van notaris Ton Geldens en'veilingmeester Jan Kroes. Dit duo werkt op alle veilingen in Maasland maar ook op veel van dergelijke evenementen in de re gio al heel lang samen. Geroutineerd wisten ze zaterdag in Maasland vrijwel alle 167 arti kelen van eigenaar te laten ver wisselen. Volgens traditie krijgt de op brengst van de vooijaarsveiling een Maaslandse bestemming. In het verleden werden onder meer bankjes en een picknicktafel in en buiten de dorpskern geplaatst Ook werd de toren van de Neder lands Hervormde kerk verlicht. Aan de hand van de aanvragen moet het bestuur nog beoordelen aan welk doel de opbrengst van zaterdag zal worden besteed. Van de 167 kavels ging een antie ke huisbijbel van een weeshuis in Maassluis als duurste artikel van de hand: 540 gulden. Een specu laasplank was voor vijf gulden het goedkoopste artikel van de druk bezochte veiling. Schiedam Er moet een di recte verbinding komen tus sen Schiedam Noord en de afslag Zestienhoven. Hierna kunnen de sluiproutes door Midden-Delfland worden af gesloten voor doorgaand au toverkeer. Verder moet luchthaven Zestienhoven dicht en moet de tram wor den doorgetrokken naar Vlaardingen en Delft, Op de ze manier lopen de vervoers problemen in de gemeente volgens D66 Schiedam niet al te veel uit de hand. De partij meldt de plannen in het verkiezingsprogramma 'Meer dan 66 iDeeën voor Schiedam'. Het programma wordt vanmiddag aangeboden aan een willekeurige inwoner van de gemeente. Volgens D66 moet er ook in de binnenstad op vervoersgebied het een en ander gebeuren. De open bare ruimte in het centrum moet volgens de partij op een dusdani ge manier worden ingericht dat de auto bijna niet nodig is. Het ex periment in de Belgische ge- meente Hasselt, waarbij het open baar vervoer gratis is gemaakt, moet volgens D66 nauwlettend worden gevolgd. Als het bruik baar blijkt, moet worden gekeken of het in de Sehiedamse regio is in te voeren. Reizigers moeten ook meer op de hoogte worden ge bracht van reismogelijkheden met het openbaar vervoer. Bij sta tions en metrohaltes zouden bij voorbeeld route-informatiesyste men geplaatst kunnen worden, zo vindt de partij. Hierbij moet wor den gedacht aan computerzuilen waar kant en klare routebeschrij vingen met vervoersmogelijkhe den (trein, metro, bus en tram) uit komen rollen nadat men de be stemming heeft intoetst. Net zoals bijna alle andere partij en in Schiedam besteedt ook het verkiezingsprogramma van D66 veel aandacht aan de binnenstad, Zo vindt da partij dat de winkel functie moet worden versterkt. Niet door méér winkels maar door winkels van een betere kwaliteit. In winkelpanden die vrijkomen zouden zich ondernemers moeten vestigen die nieuw zijn voor Schiedam. Voor de gemeente ziet D66 een hoofdrol weggelegd bij het op peil houden van het histo risch karakter van de winkelstra ten. Als een winkel van eigenaar wisselt, moet de gemeente de bui tenkant (rolluiken, pui, reclame) beoordelen. Daarbij moet worden aangegeven wat niet langer in het gewenste straatbeeld pas en dus moet worden veranderd. De re gels moeten in een verordening worden vastgelegd, zodat onder nemers en gemeente weten waar ze aan toe zijn. Verder moeten de voetgangersgebieden groener worden. Plantenbakken en -man den zullen dit bewerkstelligen, denkt D66. De historische binnenstad moet in de visie van D66 verder worden ontwikkeld als eultureel-toeris- tisch gebied, bijvoorb?- "d door er een zondagsmarkt te houden. Verder zou ook een goed hotel in de binnenstad geen kwaad kun nen, vindt D66. Het Proveniers- huys aan de Oversehiesestraat zou hier geschikt voor zijn. Verder moet het Museumplein meer wor den gebruikt en meer onderdeel worden van de Hoogstraat. Om het verblyf in het centrum nog aangenamer te maken, moet de auto geweerd worden in het ge bied Lange Haven, Korte Haven, Oude Sluis. Voor de bewoners moet dan wel vervangende par keerruimte komen. Onderwijs Ook voor het onderwijs in de ge meente heeft D66 plannen. Zo wil de partij een vensterschool in Schiedam. Dit is een school voor nul tot vijftienjarigen waarin peu terspeelzaal, kinderopvang, maat schappelijke zorg, jeugdgezond heidszorg en het reguliere onder wijs samenwerken. Kinderen kunnen op de vensterschool een vol aanbod krijgen, waarin naast gewoon onderwijs ook aandacht is voor huiswerkbegeleiding en sport. De vensterschool zal vol gens D66 vooral een uitkomst zijn voor kinderen in een achterstand- si vuatie en kinderen waarvan de ouders werken. Ook ouders wor den overigens betrokken bij de vensttrschool. Voor hen worden er 's avoeds cursussen sociale red zaamheid gegeven en worden ze veelvuldig betrokken bij de schoolactiviteiten van de kinde ren. D66 vindt dat het contact tussen de burger en de lokale politiek ook nog wel wat beter kan. Daar om moeten de vergaderingen van raad en commissies in de wijk plaatshebben' als daar aanleiding toe is. Iedere wijk moet boven dien een eigen wethouder krijgen die ais vast aanspreekpunt dient. Een keer per week komt hij naar zijn wijk om klachten, opmerkin gen aan te horen en hulp te bie den aan de wijkbewoners. De commissie-en raadsleden moeten verder minstens één keer per jaar op wijkbezoek. Verder moeten wethouders, burgemeester en raadsleden volgens een vast sche ma opdraven op het open spreek uur voor de burgers in het Stads kantoor. Tussen do re petities door Inhetvlaar- dingse Mu ziekcentmm Op Maat was er het afgelo pen weekein de uiteraard wel even tijd voor een kus FotQ Roet Dijkstra Door Anke van Bree Vlaardingen „Koppen dicht," klinkt het zaterdagavond meer malen, maar het is al kwart voor één als Lonja, Jessica, Ilse en de overige 47 kinderen gaan slapen. Het lijkt één van de meest beken de scènes uit de met zeer veel suc ces opgevoerde musical 'Annie', Maar deze keer speelt het zich af in de lokalen van Muziekcentrum OpMaat in Vlaardingen. De kus sengevechten, het gegiechel en de grote hoeveelheid te verorbe ren snoep doen terecht vermoe den dat de kinderen (9-18 jaar) zich goed hebben voorbereid op deze nacht. Lonja en een groot aantal zangertjes zitten rechtop om toch maar wakker te blijven en maar niets van dit festijn te hoeven missen. De begeleidende ouders en Anja zijn daar niet zo blij mee gezien de prestaties die ook op zondag nog geleverd zul len moeten worden. Het musicalkoor onder leiding van zangdocente Anja Brands heeft van zaterdagmiddag tot zon dagmiddag in het muziekcen trum gebivakkeerd en er de eer ste repetities met het orkest ge daan. Zaterdagmiddag zijn de liedjes uit onder meer de musicals Cats, Oliver, Annie en Mary Pop- pins gerepeteerd en Anja Brands en dirigent Cees Matia zijn al re delijk in hun nopjes, „Hé, jullie moeten daar eerder weg want an ders kan het ballet er niet tussen door." Maar ook „en niet lachen hoor," als enkelen van de grote ren niet zo stralend kijken als op het toneel van de Stadsgehoorzaal gewenst is. De voor alle leeftijden geschikte The Spirit of the Musical' wordt daar 13, 14 en 15 februari opge voerd en bevat een selectie frag menten uit veel bekende musi cals. Het geheel wordt aan elkaar gepraat door een heus spook. Het Vlaardings Musicalkoor viert dit jaar haar eerste lustrum met liedjes uit succesvolle uitvoerin gen. Hoogtepunten zijn die uit de musical Annie uit 1995 en Mary Poppms uit 1994. Het is grappig dat deze wel heel succesvolle mu- sicalgroep juist op de avond van de première precies vijf jaar be staat Onlangs hebben ze nog op getreden in de droom van iedere musicus, het Amsterdamse Con certgebouw. Dit was het succes volle resultaat van een spannende wedstrijd. Het koor bestaat uit zo'n vijftig getalenteerde zangers die na een meermalen per jaar ge houden auditie op het koor wor den toegelaten waarbij niet alleen op de zangkwaliteiten wordt gelet maar tevens op uitstraling, dans en acteerprestaties. Het belooft dan ook een wervelende show met veel zang en dans te worden, maar ook het licht en geluid en de de cors worden perfect verzorgd. Tij dens de zaterdagse repetitie ko men de liedjes 'Stiefel stap' en 'I'm singin in de rain' er bij de kinderen al met veel verve uit. Maar het 'America' uit West Side Stoiy geeft nog wat probleempjes bij het orkest doordat het wat rit misch belangrijke baspartijen mist. Het komt toch redelijk góed onder leiding van de energieke di rigent Cees Matia en de ritmisch klappende Anja, die op deze ma nier wat ontbrekende baspartijen probeert in te vullen. 'Party' De zaterdagavond hebben de kin deren wat tijd voor spelletjes als schaken, sjoelen en 'party', maar ook worden afspraken gemaakt over onder meer het verzorgen van de kostuums, microfoons en de benodigde spullen die van thuis meegebracht moeten wor den. Het schminkteam, zo'n acht vrijwilligers, komt proefdraaien en een groot aantal kinderen wordt gegrimeerd als kat. vlinder of krygt de gewone basis make up. Opvallend veel aandacht heb ben de jongedames van het musi calkoor voor het gefrutsel aan de diverse kapsels, maar ook de jon geheren amuseren zich prima. Een aantal kinderen, onder wie de 9-jarige Laura, is al na het avond eten in pyjama gegaan. Ze gaat normaal om acht uur onder de wol en heeft dan ook al felle kleurtjes op de wangen van vermoeidheid. Laura houdt het echter dapper vol en ook van het spookverhaal en het daaropvolgende nachtelijke feestje geniet ze nog met volle teugen. Zondagmorgen stond het hele koor niet fris, maar wel vrolijk met nog wat witte snoetjes weer enthousiast te zingen. Over drie weken is het zover en zal het re sultaat van maanden hard stude ren te bewonderen zijn in de Stadsgehoorzaal. Schiedam - Twee stoelen minder en toch een grote stap vooruit. Nu meriek is het verschil minimaal, maar relatief gezien is de vervan ging van vijftig oude kuipstoeltjes door 48 nieuwe bioscoopstoelen in het Filmhuis Schiedam een we reld van verschil. Met de nieuwe stoelen, die gisteren op feestelijke wijze officieel in gebruik zijn ge nomen, maakt het Filmhuis een comfortabele start in het nieuwe jaar. „Die stoelen zijn uitstekend voor een bedrijfskantine," zo wordt ge wezen naar een paar witte, plastic kuipstoeltjes, die nu het balkon sieren. Toch moesten de bezoe kers vijftien jaar lang vanuit de kleine, harde en ongeriefelijke stoelen de films bekijken in het gemoedelijke zaaltje in gebouw De Tecrstoof aan de Nieuwstraat. Er was één voordeel: het was on mogelijk om in slaap te vallen tij dens de film. Dat zal met de nieu we bioscoopstoelen wel moeilijker zijn. „Als je net hard gewerkt hebt, kun je misschien wel in slaap vallen," zegt penningmees ter Erik Teeuw. „Maar dan schud den we de mensen aan het eind gewoon wakker." Er is zorgvuldig gezocht naar een stoel die een goede zithouding biedt en voor al le mensen geschikt is. Het resul taat ruime en zeer comfortabele stoelen, met zachte, rode, stoffen bekleding, hoge rugleuningen en houten armleuningen. Want een stoel is niet zomaar een stoel. „Stoelen spelen een cruciale rol," zegt Paul van Oort, directeur van Theater De Teerstoof en het nieuwe Theater aan de Schie, ach terover leunend in een van de nieuwe stoelen. „Deze stoelen zyn perfect, voor een bioscoop. Maar in mijn theater zou ik deze stoelen niet moeten hebben." Wat volgt is een moderne les 'psychologie van de stoel'. Het verschil tussen een bioscoop waar de bezoeker in zijn eigen hokje, passief en afstande lijk een voorstelling bekijkt, en het theater, waar alles draait om de interactie, overdracht en het collectief reageren, waar de be zoeker actief betrokken is bij dat wat op het podium gebeurt. „Hier wordt de bezoeker omgeven door de stoel Het nodigt uit tot een in dividuele belevenis van wat er ge beurt Het theater vereist een heel ander type stoel Een actieve stoel, met lage rugleuningen, waar je rechtop zit" Voor voorzitter Gerard Sparla van het Filmhuis waren de nieuwe stoelen in ieder geval hard nodig. „Stoelen bepalen toch hoe men sen zich bij je thuisvoelen." Het is een nieuwe mijlpaal in de ge schiedenis van het Filmhuis, dat in 1981 in een vlaag van 'jeugdige overmoed' als filmclub begon. Na dat drie jaar geleden een projec torcabine, 35-millimeter-projector en 'dolby surround' gerealiseerd werden, is dit een volgende stap op weg naar verdere professiona lisering van het filmhuis. Sparla: „Op een gegeven moment is de vraag: blijf je een kneuterig clubje dat veel lol heeft, of ga je een stap verder?" Gekozen is voor dat laat ste. „We doen het nog steeds voor de lol, maar er zit geen vrijblij vendheid meer in voor de mensen die de kar trekken. Met dit soort investeringen willen we de conti nuïteit waarborgen." Met donateurs, twintig vrijwilli gers en straks een groter film doek, houdt het Filmhuis zich pri ma staande tussen de grotere bio- wayrunderen zijn verhuist naar Voor burg. Van het voorjaar zul- zien zijn op hun vaste stok n het Prinses Boa trixpark. Foto Roei Dijkstra Schiedam De twee Gallo wayrunderen in het Sehiedamse Prinses Beatrixpark krijgen deze winter een andere stek. In het zui delijk deel van het park waar ze vnj rond kunnen lopen, is te wei nig voedsel en is de grond te dras sig. Ze zijn daarom dit weekeinde# opgehaald door eigenaar Ben Maurice en naar Voorschoten ge bracht. Daar hebben ze nu een leefgebied dat minder drassig is en waar ze genoeg voedsel kun nen vinden. De logeerpartij van de twee runderen zal tot het voor jaar duren. De Gallowayrunderen zyn voor jaar 1997 losgelaten in het Sehie damse park om daar voor een na tuurlijke begrazing te zorgen. Dit heeft het voordeel dat het terrein ruiger wordt en een meer natuur lijk aanzicht heeft. Gedurende het vooijaar, de zomer en de herfst is er genoeg voedsel aanwezig. Gras, struiken en jonge boomtwijgen verdwijnen allemaal in de koeie- magen. Alleen het winterseizoen geeft problemen, zo is nu geble ken. Aangezien er niets groeit, is er ook geen eten voor de dieren. Daarnaast blijkt het terrein 's win ters te drassig te zijn. Het is er op het moment zelfs zo drassig dat de runderen geen droge plek kun nen vinden om te rusten en te her kauwen. Daardoor kunnen ze flink ziek worden. Verder kan ook de vorst problemen opleveren. Niet voor de runderen maar voor wandelaars en omwonenden. Als de sloten zijn dichtgevroren, kun nen de dieren het afgelsoten ge bied verlaten en de weg oplopen. Eigenaar Maurice had dit week einde bijna geen moeite om de dieren in de 'verhuiswagen' te krijgen. Voor de zekerheid had hij een em mertje voer meegenomen om de dieren naar de trailer te lokken. En daar bleken de twee heer schappen wel voor te porren. Na een tijdje verlieten ze, gelokt door het voer, hun stek om vervolgens in de trailer plaats te nemen. seopen in Rotterdam. Sparla: „Er is een steeds groter wordende groep mensen die niet in de ano nieme sfeer van de grote massa een film wil zien." Met een breed filmaanbod, een mix van alterna tieve films en publieksfilms, wordt voorzien in de behoefte van de doelgroep van 25-plussers. „Door zowel kwalitatief als kwan titatief uit te breiden, hopen we meer publiek aan ons te binden. Mensen hebben dan eerder de nei ging om te blijven, dan door te rij den naar Rotterdam." Filmtheater Het Zeepaard in Vlaardingen moest drie jaar gele den noodgedwongen haar deuren sluiten. Aan de vijftig mooie stoe len die van de Rotterdamse Schouwburg werden overgeno men lag het niet Wel aan te wei nig bezoekers en het stopzetten van de gemeentelijke subsidie. Nu heeft de Stichting Buitenbios, met subsidies van het VSB-Fonds en de gemeente, het filmtheater nieuw leven ingeblazen. Na een grote opknapbeurt wordt Het Zee paard op 1 februari heropend. „De stoelen waren eigenlijk het enige dat nog goed was," aldus Harriet Weststrate van de Stichting. Nu er technisch veel verbeterd is, kan er volgens haar nog veel verbeterd worden aan de naamsbekendheid en publiciteit Op dat gebied wordt nu ook samengewerkt met het Filmhuis Schiedam. „Mensen moeten erop geattendeerd worden dat wij dezelfde films draaien als in Rotterdam." Daarin schuilt ook de kracht van de kleinere filmhuizen in Schie dam en Vlaardingen. Een aantrek kelijk filmaanboa, dicht bij huis, als welkome aanvulling op het commerciële circus. Vaak wordt de vergelijking gemaakt met The ater Lantaarn/Venster in Rotter dam. Het persoonlijke karakter en de mogelijkheid om na afloop ge zellig een hapje en een drankje te nuttigen. De nieuwe bioscoopstoe len in het Filmhuis spelen daarbij een belangrijke rol. „Er hangt nu een heel andere sfeer," vindt vrij williger Kees van Velzen. „Heel gemoedelijk. De stoelen zorgen voor een professionele uitstra ling." Maandag 36 Januari SCHIEDAM Dc Ocwt KoersteI, 14.00-16.00u. B«wo- neraveraróglng ZukJ, Lritartraet 10, infor matie- en Inspraakavond ever nota Zuid trapt er niet meer tn!' wer de aanpak bestrijding honden poepovertast, 20.00 uur. Vrijzinnige G*toof*geme«n*chep NPB ScMadam. Metdert Boersma draagt voor uit eigen werk. ROTTERDAM WghttownCafé 21.30 Poprfikn. Rotterdam- ia Schouwburg KU 20.30 Grote opera's be wust beiwen: Walters Parsifal. 8t Laurana- kerk 20.00 Marcel Moring. over zijn 'bronnen van inspiratie'. Informatie-. 010-4185303. Zaal da Unie 20.30Architectuurcafé, Dinsdag 27 januari SCHIEDAM Potf VLAARDINGEN Dc Soanda. Optreden volksdansgroep tótoh 14.00u. "h3/. ROTTERDAM ,,-V- Dtay22.00 Peter Tiehuis-L» Janssen Band, Rotown 19.30 SKVH-Popwerkplaats. Uw»;' t« r Zutdpfein Gr i. 20.15 AidaZaai daUel» 20.30 VolgspoHrve. NigtrttownTheaterca fé 20.00 Romeo Delta. Lezing met ThorvaW Vos en Guda van de superciub te Amsterdam (Theatraa I Restaurant). Bioscopen van do 22 Mn wo 28jan. ROTTERDAM Cinerama 1: Tomorrow never dies' (12) dag.12.30-15.30-18.30-21.30. OnJ2; -De vil's advocate' (16) dag. 13-16.30-21. Cln.3: 'Alien 4; resunectjon' (16) dag. 18.45-21230, do.vr.ma.di.ookl3.15-16.Cki.4:'She'sso lo vely (16) dag. 18.45-21.15, do.vr.ma.di.ook 13.15-16. CMA 'LAConfkJefTtial' (16) dag.18.15-21.15, do.vr.ma.di.ooK 12,30- 15.15. Imax Theater: 'Amazon' (al) dag(beh.ma.) 14-16. 'Super Speedway (aÓ dag(beh.ma.) 15- The rrvingsea'(al)dag.(beh.ma.) 13.'Her cules' (al) dag(beh.ma.) 17, m.ook 11,15. Seven years in Tibet" (12) dag.19-21.30. Venstor 1; 'Artemisia' 116) dag.20. Witde' (l6)dag(beh.ma.)22.Sneakprwiew(ma22. Van. 2: To sangfotastudio' (16) 'Leven met je ogen" (16) dag (beh. ma.>19.30. 'Frozen' (16) dag. 21.30. 'Prisoner of the mountain{16} vr- .zo.wo. 14.30. 'Het zevende zegel' (16) ma.19.3Q. Ven. 3: 'Conté dfiiver' (16) dag. 19.30. 'Love serenade' (16) dag.22, zo.wo.ook 14.30. 'Nanette et Boni' (16) vr. 15.30. Ven. "Het ondergrondse orkest' (16) dag,19.30-22, vr.m.wo.ookl4.30. Lumlère i; 'Starship troopers' (16) dag.12.30-15.30-18,15-21.20. Lum. 2: 'Switdiback' (16) dag 12.15-15.15-18.15- 21.15, wo.niet om 15.15. lm 3: 'Double tea m(16) dag.18.'45-21-30.da.vr. ma .di.ook 13.30-16. Lm 4: Tomorrow neverdies' (12) dag 15.30-18.25-21.20, do.vr.ma.di.ook 12.15. Rexane: 'Stoute schoolmeisjes' (18) do. Vm zo. dood. voorst. 'Schokkend vertangen* (18) ma. Vm wo. doort. voorst Pathé: 'Starship troopers' (16) dag(beh ja.) 11.50-14.40-1820-21.20, za.12.50- 15.35-18.20-21.20. The Game (12) dag 18.45-2130, do.vr.ma.di.ook 1130- 14.50. di.niet om 21.30. 'One night stand' (16) dag 16.40-19.10-21.40, do.vr.ma .di.ook 1120-14. 'Devil's Advocate' (16) dagll.20-14.45-lS.05-21.10. Tomorrow neverdies'(12)dagll-1335-16,10-18.50- 21.30, za-niet om 11. The full Monty" (al) dagl6.5O-19.2O-2150( do,vr.ma.öi.ook 11.40-14.10. 'Seven years in Tibet" (12) daglt30-14.55-18,10-21.10. -Batman a villain?' di.21.45.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1