11F 'Rollend Rotterdam' kijkt uit naar de herfst VI Mark van Spelden: 21 jaar en afgekeurd Wheeler- en skeelerevenement moet gemis van marathon doen vergeten Karpov snakt naar einde Hoogovens-toernooi Voor middenvelder MSV'71 is voetballen verleden tijd Pirates krijgt nieuwe honkbal- accommodatie Van der Kar- fonds zendt sporters uit Jeugdwereldrecord voor Kristen Holum Advocaat-Pontoni vraagt clementie Abdoesjaparov moet jaar aan kant blijven Vier maal Zilveren Wiel voorjuiyleden Nieuw kunstgras voor Pollux Nederlaagserie in 't Blaauwhuis HBSS start toernooi tegen 'boze buurman' Keeperspromotiedag bij Excelsior Maassluis Rotterdam* Dagblad! Dinsdag 27 januari 1998 Amsterdam Honkbalhoofdklas ser Pirates uit Amsterdam krijgt een nieuwe accommodatie. Het oude onderkomen aan de Jan van Galenstraat moet over twee jaar plaatsmaken voor woningbouw. Pirates, volgend seizoen spelend onder de naam Finish Profiles Ex- pos, verhuist naar het sportpark Ookmeer waar het de beschik king zal hebben over twee honk bal-en twee softbalvelden. De totale kosten van het nieuwe project, inclusief de verhuizing, bedragen rond de zeven mihoen gulden. Hiervan neemt de deel raad Osdorp 4,2 miljoen voor haar rekening voor het aanleggen van de velden, infrastructuur en de bouw van een clubhuis. De kosten van de lichtinstallatie op de vel den worden gedragen door het sportaccommodatiefonds en ko men op zo'n drie ton. Er zijn nog besprekingen gaande over de aanleg van een trainingsveld. Pirates, dat in 1999 het veertigja rig bestaan viert, hoopt dat door deze nieuwe behuizing een einde gemaakt kan worden aan de reeds zes jaar durende ledenstop. In dien alle plannen gereed zijn, kan op 1 maart 1999 de eerste bal op het nieuwe sportcomplex worden gegooid. Door Peter Ouwerk erk Rotterdam Het skeeler- en wheelerevenement, dat komende herfst als alternatief moet die nen voor de categorie 'müratfionmen', die vanaf dit jaar niet meer kan deelnemen aan Rotter dam marathon, begint steeds vastere vormen te krijgen. Amstwdam Voor de 38e maal heeft het Sportfonds Leo van der Kar zijn keuze bekend gemaakt voor uitzending van jonge talent volle sportmensen. In totaal selec teerde de commissie 32 sporters en vier coaches. Sinds 1961, toen Leo van der Kar zijn fonds etaleerde, hebben bijna 1100 sporters gebruik kunnen maken van dit initiatief. Vanaf 1963 zijn ook coaches in de uitzen dingen naar het buitenland be trokken. Naast deze uitzendingen verzorgt het Sportfonds sinds 1984 ieder jaar de Sportfondsweek op Papen dal waar getalenteerde sporters een week onderricht krijgen van befaamde coaches. De keuzecommissie stelde de vol gende ploeg samen: Sporten - itktWc tWin» en Astnd Joii»»- te: badmiataa: Eric Pang, honkbalen soft bal: Gaby BUtan; basketbal: Petra Ruwere; cricket: Hendnk-Jin Md en Jumaan Ge- leynse; roeien; Erik te Oever en Tjerk van Weezei, rafftr Jericer Grader, Marie Schoon. Gideon Dévüe en Jooa van den Eercnbeemt; ktaatsen: Joêlle van Koets veld-van Ankeren; «bermen: lagnd Wa ns en Siebren Tigchclaar, squash; MiJja Dorenbos en Margnet Huisman; triathlon: Stephanie Kortekau; witenpcrtvertoood: Lisa Westerhor. Johanna Innemee, Lobke Berkhout en Barbara Snieden, waterski- bood: Michael Timmert, wielrennen: Rik Takkertkamp, Gert Hiolen, Jan» Hoog land en Riek van der Voort; nrennneo: Bi- anka Ban, Lisette Planken, Vilmar Asrdmg en Silvia Donkersloot Coaches - honkbal: Roel Klaassen; basketbal; Rene Span- dauw; triathlon: Edwin van Dort; «wem- men: Edwin Jong^jans. In principe op zondag 6 septem ber zal de stichting (in oprichting) 'Rollend Rotterdam' op het par koers van de 'Recreatieloop' een marathon voor rolstoelers, inli- ners en skeelers organiseren. Het parkoers beloopt vier ronden van ruim tien kilometer; start en fi nish zijn gepland op de Coolsin- gel. De stichting Rotterdam marathon hoopt die dag tevens uit te pak ken met een Havenmijl, een inter nationale stratenloop over 1600 meter, met start op de Erasmus- brug, en finish op de CoolsingéL De organisatoren van de Rotter dam marathon zijn momenteel in druk overleg in een werkgroep, waann meerdere partijen zijn ver tegenwoordigd. De Nebas, de Ne derlandse Bond voor Aangepast Sporten; R'GO, het Rotterdams Gehandicapten Overleg; de Road Runners Club Nederland en Re creatie Rotterdam zoeken in sa menwerking met de stichting Rotterdam Marathon (SRM) naar een passende oplossing voor 'het probleem wheelers'. Vorig jaar moest de SRM het be sluit nemen definitief een streep te zetten onder de deelneming van wheelers aan het grootste loopevenement van Nederland. „Het ging ons aan het hart," zegt SRM-directeur Mano Kadiks, „maar hoe creatief we de wed strijd voor wheelers ook benader den, we konden niet anders dan concluderen: lopen en wheeleren gaan niet langer samen. De Nebas is het met ons eens." Kadiks: „De basis van de atietiek- marathon is de loopbeweging. Door de ontwikkeling van het wheelermateriaal bereikt men daar tegenwoordig snelheden van rond de dertig kilometer gemid deld. In de afdaling van de Eras- musbrug is het zelfs tegen de vijf tig. Waarmee het een totaal ande re discipline is geworden. En naar de mening van bijna alle betrok- Wijk aan Zee Anatoiy Karpov snakt naar het einde van het Hoogovens-toernooi. Ruim twee weken geleden veroverde de Rus in Lausanne nog de wereldtitel na een korte maar hevige tweekamp met zijn uitdager Viswanathan Anand Hoe snel de kansen kun nen keren, blijkt in Wijk aan Zee. Anand voert de ranglijst van het 60e Hoogovens schaaktoernooi aan met een score van 6 uit 9, ter wijl Karpov na zijn nederlaag te gen Topalov in de buurt van de laatste plaats is gekomen. Zijn score had zelfs veel erger kunnen zijn als enkele spelers him kan sen beter hadden waargenomen. Topalov liet zijn eerste overwin ning op Karpov later nog eens zien aan de aanwezige journalis ten, maar niet voordat hjj had ge ïnformeerd of hy de speciale pu blieksprijs van 500 gulden had ge wonnen. Toen dat werd bevestigd, liet hij enkele duizelingwekkende varianten zien die duidelijk maakten hoe zwaar de wereld kampioen het had gehad. Toch was Topalov behoudend in zijn enthousiasme: „Ik ben blij dat ik van Karpov heb gewonnen, maar dit is toch niet de Karpov die ik van vroeger ken." Het topduel tussen Anand en Kramnik eindigde na een korte, maar voor de theorie belangwek kende partij, in remise. Kramnik handhaafde zich, net als Jan Tim man, op de tweede plaats. De Am sterdammer speelde een correcte remise tegen Gelfand. Kramnik en Timman werden achterhaald door Judit Polgar en Sjirov. Pol- gar versloeg Van der Sterren en heeft zich na een nederlaag in de eerste ronde voorbeeldig hersteld. Vandaag mag zij met zwart tegen de aangeslagen Karpov aantonen hoe het werkelijk met haar vorm is gesteld. Piket kwam er in een lange Spaanse partij niet aan te pas tegen Sjirov. Loek van Wely was na zijn verlies- partij tegen Adams voor zijn doen stilletjes. Hij gaf een veelbeloven de stelling uit handen, omdat hij enkele fraaie trucs van de Engels man niet had zien aankomen. De held van het WK in Groningen staat nu moederziel onderaan in Wijk aan Zee. kenen niet meer inpasbaar in de marathon van Rotterdam. Het huidige wheeleren heeft eerder iets met wielrennen te maken dan met langeafstandslopen." Irritaties In feite zijn lopers en wheelers nooit echt gelukkig geweest met eikaars deelneming. Er ontston den meer dan eens irritaties: het directe gevolg van het 'achteraf starten, waama de grote inhaalra ce begon. Met: lopers, dte niet op tijd opzij konden of wilden sprin gen; en wheelers die niet snel ge noeg hun weg konden banen en tegen de vermoeide hielen en be nen van de lopers aanreden. Boze gezichten, verwijten over en weer. Kadiks: „Dat is toch geen plezieri ge situatie? We streven als organi satie naar een veilig parkoers voor iedereen. De deelnemers zijn hei lig. We zijn er dus niet op uit om iemand van de sokken te laten rij den. En vinden het ook heel ver velend als er een wheeler, door grote snelheid, uit de bocht vliegt en zijn heup breekt, zoals is ge beurd." Wheelers en Rotterdam - het is nooit echt een gelukkig 'huwelijk' geweest. De wheelers vinden het prachtig hun sport te kunnen be oefenen tijdens een groot sportief loopfeest als 'Rotterdam', maar wie in de boezem van het evene ment keek kon zien dat het in Rotterdamse omstandigheden twee in feite onverenigbare disci plines waren geworden. Om meer dan een reden. De straten van Rotterdam hebben bij lange niet de breedte van die van Berlijn of Londen. Het Rotter damse parkoers is opgebouwd uit lussen, waardoor op bepaalde punten de deelnemers elkaar 'kruisen', en er in verkeerstech nisch opzicht ai problemen ge noeg zijn met het ontsloten hou den van hele wijken, ziekenhui zenen kerken. Niet Vooraf Het is ook de reden waarom er nooit voor gekozen is de groep wheelers 'vooraf te laten starten. Technisch directeur Dick van Maaren; „We zitten in feite in een heel strikt schema. Twee, tweeën eenhalf uur een stuk van de route belasten, dat is het maximum. Daarom ook onze limiet van tien- FMjSH «tySh* duizend deelnemers. Stuur je de wheelers vooruit, dan zul je je par koers veel langer moeten afzet ten, en daar is de verkeerspolitie zeker niet voor." Kadiks: „Bovendien zouden we dan in de problemen komen met de recreatieloop. De finish van dat onderdeel is zo gepland, dat-ie precies tussen de start en de fi nish van toplopers inpast. Met wheelers 'vooruit' zou dat niet meer mogelijk zyn." Kortom... Kadiks: „Kortom: een eigen wheelerevenement zou een veel beter alternatief zijn. Daar van was uiteindelijk zowat ieder een overtuigd. En we zijn aan het werk gegaan. Namens de Nebas worden nu contacten gelegd met Franse, Duitse en Engelse whee lers; het parkoers van de recrea tieloop ligt klaar; er komt een aan trekkelijk prijzenpakket; en wy als Rotterdam Marathon willen al lerlei ondersteunende faciliteiten bieden." Afdwingen De werkgroep werd vorige week dan ook verrast voor een actie van vier wheelers, die alsnog startge legenheid willen afdwingen. Ze hadden het RTL-programa Breek ijzer ingeschakeld om hun onge noegen duidelijk te maken. De stichting Rotterdam marathon werd discriminatoir gedrag ver weten, 'straks mogen er ook geen negers en vrouwen meer mee doen', sprak presentator Pieter Storms gisteravond op RTL4, Het woord 'apartheid' viel. Mario Kadiks: „Ik wil niet op die uitzending reageren." Hij vindt dat inmiddels voldoende argu menten zijn aangedragen voor het besluit 'geen wheelers in de marathon'. En dat gemeenschap pelijk wordt gewerkt aan een herfst-evenement, 'dat net als de marathon kan uitgroeien tot iets groots.' „Dat er desondanks tegenstan ders blijven, dat hou je altijd. Maar ik denk dat wij met ons initi atief voor een wheeler- en skeeler evenement meer met de toekomst bezig zijn dan wie ook. Alle ener gie die wij erin steken voelen wij tenminste aan als positieve ener gie," besluit Kadiks. Felicitaties voor de win nende whee ler inde mara- thonvan 1996. Het aantal whee lers liep de laatste jaren sterktemg. Vorig jaar wa ren er nog maar zes. Foto Jaap Rorema/Rot- terdama Dagblad Calgary De Amerikaanse Kristen Holum heeft in Calgary het wereldrecord 1500 m voor junioren ver beterd. De 17-jarige Holum schaatste tijdens een lan- denwedstrijd tegen Canada de afstand in 2.01,87. Dat is bijna twee seconden sneller dan het oude record dat sinds vorig jaar al op haar naam stond (2.03,61). Dianne Holum, moeder en trainster van de wereld kampioene bij de junioren, liet afgelopen weekeinde in Berlijn weten dat het jonge talent haar loopbaan na de Olympische Spelen in Nagano zal beëindigen. Zij wil zich inschrijven aan een prestigieuze kunst academie in New York. Holum, die ook het mondiale jeugdrecord op de 3000 m bezit, werd gezien als de grootste troef voor de Winterspelen van 2002, die in Salt Lake City (VSt) worden gehouden. Dianne Hol um, zelf winnares van goud en zilver in Sapporo (1972) en trainster van de schaatslegende Eric Hei den, volgde in Berlijn de WK sprint als commentator van het Amerikaanse tv-station ABC. Milaan—De advocaat van veldrijder Daniele Pontoni heeft een dringend beroep gedaan op de UCI en de Italiaanse wielerbond de wereldkampioen zondag toch te laten deelnemen aan het WK in Denemarken. Volgens de raadsman heeft de geringe hoeveelheid gevonden cocaïne in zijn urine geen invloed gehad op de prestaties van Pontoni. Bij een controle tijdens de Italiaanse kampioen schappen werden in de plas van Pontom sporen van cocaïne aangetroffen. De contra-expertise leverde hetzelfde resultaat op. Er hangt Pontoni nu een schorsing van één tot twee jaar boven het hoofd. De raadsman liet weten dat Pontoni bereid is aan alle testen mee te werken waarmee hij kan bewijzen dat hy geen verboden prestatiebevorderende middelen gebruikt Na de Super Prestige-veldrit zondag in Wetzikon, waar hij gewoon aan de start verscheen, zei de Italiaan een haartest te willen ondergaan om zijn onschuld aan te tonen. Lausanne Het Spoittribunaal in Lausanne heeft wielrenner Djamolidine Abdoesjaparov een jaar ge schorst wegens dopinggebruik. Bovendien kreeg de Oezbeek een boete van 4.000 Zwitserse francs en ver liest hij 300 UCI-punten. De straf heeft een terugwer kende kracht tot 12 juli 1997. 'Abdoe' werd tijdens de laatste Ronde van Frankrijk uit de strijd genomen wegens het gebruik van den- buterol en bromantan, De UCI was naar het Sporttri- bunaal gestapt omdat ze het niet eens was met de zes maanden schorsing die de Oezbeekse wielerbond Abdoesjaparov had opgelegd. Na de ontdekking in de Tour werd de sprinter onmid dellijk ontslagen bij zijn Belgische werkgever Lotto. Enkele dagen later bleek dat de Oezbeek tijdens de Vierdaagse van Duinkerken en Dauphiné Liberé ook al betrapt was op het gebruik van bromantan. Jan Ullrich en Bjame Riis zijn gisteren bij de pre sentatie van de nieuwe Telekom-wielerploeg onder scheiden met het 'zilveren lauwerblad', een hoge Duitse sportonderscheiding. Rotterdam Op een bijeenkomst met juryleden van de KNWU (de wielerunie), zijn vier leden onderschei den met Het Zilveren Wiel. Consul George Gelder blom en de juryleden Rinus Ponsen, Joop Hartman en Ton Schilperoord ontvingen deze beloning van wege hun verdiensten voor de wielersport uit handen van het hoofdbestuurslid Hans van Beek, Vtaardlngen De toplaag van hei hoofdveld van Pollux moet na dit hockeyseizoen van een nieuwe kunstgrasmat worden voorzien. De commissie beheer van ie Vlaardingse vereniging is nu al bezig met de samenstelling van een team van deskundigen dat moet bepalen welk soort materi aal gebruikt moet gaan worden. Hoewel de financiële situatie van Pollux bevredigend wordt ge noemd door het bestuur, moet diep in de buidel worden getast om het nieuwe 'tapijtje' te laten aanleggen. Daarom wordt een ac tie op touw gezet om de leden zich aan te sluiten bij de "Vrienden van Pollux" en een bedrag te doneren voor het kunstgras. Om de hocky- ers warm te krijgen voor een by- drage wordt gemeld dat de schen king aftrekbaar is van de belas ting en notarieel kan worden vast gelegd. Schiedam Vanaf eind deze maand buigen ouderen in 't Blaauwhuis aan de lange Nieuw- straat 181 in Schiedam zich weer wekelijks met de keu over de bil jarttafel. Zaterdag 31 januari ko men daar de ballen op het groene laken voor de jaarlijkse terugke rende nederlaagserie die goed in de belangstelling staat. Deelnemende verenigingen zijn De Brugklas, De Vrije Keus (vrou wenteam), Stnckiede, KOT, De Bolder, ANBO, De Woudhoek, Wilton Fijenoord en De Kromme Keu. De laatste speeldag is zaterdag 18 april en dan vindt ook gelijk de prijsuitreiking plaats. De wedstrijden worden gespeeld op zaterdagmorgen van 9.30 tot 12.30 uur. Door Mikos Gouka MaassluisZijn blik is triest Als of hij nog altijd niet kan bevatten dat hij nooit meer zal kunnen voetballen. Mark van Spelden, middenvelder van vijfdeklasser MSV'71, kreeg onlangs te horen dat voetballen voortaan uitgeslo ten is. Zijn linkerknie is dermate beschadigd dat het draaien en wenden niet meer mogelijk is. Wat een eind maakte aan de loop baan van de legendarische Marco van Basten versleten kraak been in zijn enkel is min of meer ook van toepassing op de jonge Maassluizen Alleen zit bij hem het euvel in de knie, Voor Van Spelden is voetballen verle den tijd. Van Spelden (21) speelde sinds zijn zesde levensjaar in de zwart witte kleuren van MSV71. Al op jonge leeftijd bleek hij over talen ten te beschikken. Na alle hoogste jeugdelftallen te hebben doorlo pen kwam de logische stap naar het eerste elftal. Alles liep op rol letjes tot een onschuldig voetbal- wedstrijdje ongeveer twee jaar ge leden. „We voetbalden in Schie dam. Op een gegeven moment speelde ik de bal doodnormaal naar voren en opeens schoot mijn knie totaal vast. Ik wist met wat er aan de hand was, maar voelde dat het mis was. Vanaf die tyd ben ik gaan tobben. Ik ben wat aan krachttraining gaan doen en na verloop van tijd ging het weer wat beter. Op de foto's was niks te zien. Ook de fysiotherapeuten konden de klachten niet wegne men. Uiteindelijk heb ik een kijk operatie ondergaan. Het bleek dat mijn kraakbeen versleten is. Het is inderdaad net zoiets als Marco van Basten had. Dokter lts vertel de me dat verder spelen niet aan te raden was." Speciaal zooltje Zoals elke sporter waarschijnlijk zou doen, probeerde Van Spelden van andere deskundigen te horen dat sporten wel degelijk nog tot de mogelijkheden zou behoren, „Ik zocht verder en kwam bij een spe cialist in Den Haag terecht Die vertelde medat de knie ingetaped moest worden. Daardoor zou 'ie in een andere stand komen te staan en dat zou de klachten moeten verminderen. Al snel bleek ook dit de oplossing niet te zijn. Via mijn vader (Klaas van Spelden, grensrechter bij het eerste elftal van MSV71; red.) kwam ik by de profclub Dordrecht'90 terecht. Daar vertelde ze me dat het waar schijnlijk aan mijn enkels lag. Ik kreeg een speciaal zooltje in mijn schoen en het ging inderdaad goed." Eindelijk leek er een einde te ko men aan de lijdensweg die inmid dels al zo'n anderhalf jaar duurde. Van Spelden ging weer trainen en kwam zelfs weer aan het spelen van wedstryden toe.Jk was mijn balgevoel weliswaar volledig kwijt maar elke training ging het weer iets beter. Ik was ontzettend blij dat ik weer mocht voetballen. Een simpel zooltje zou de oplos sing zijn. Ik kon die man wel zoe nen! Aan het begin van de compe titie was ik er dus weer by. Ik wil de het liefst in het tweede elftal Hoewel voetballen is uitgesloten voor Mark van Spelden, verliest hij zijn club MSV71 niet uit bet oog. Vandaar dat hij in december ook bij de kampioenenhuldiging in het Maassluise stadhuis acte de presence gaf. Foto Peter Molkenboer beginnen maar trainer Han van Leeuwen wilde me thuis tegen HSC op de bank bij het eerste hebben. Tien minuten voor tyd viel ik in en ik maakte gelijk de enige treffer van de wedstrijd. Ik had geen last en speelde vervol gens vijf wedstrijden in het twee de team. Na ae uitweasirya tegen VDL ging het echter weer mis. Ik kreeg weer vocht in myn knie en het irriteerde weer net als voor heen. Zo'n drie maanden geleden kwam ik dan in Zeist bij KNVB- arts Inklaar, Hij heeft me hele maal onderzocht en vertelde me dat de knie dermate beschadigd is dat het afgelopen was met voet ballen. Het was een enorme klap, ik bedoel als ik nu 50 of 60 jaar was geweest; maar ik ben pas 21 jaar!" Hardlopen Om bezig te blijven is Van Spel den inmiddels gaan hardlopen en fitnessen. „Toch mis ik het voet ballen nog elke dag. Langs de lijn sta ik me echt op te vreten. Al die tyd heb ik gedacht, binnenkort loop ik er zelf weer tussen maar nu weet ik dat het definitief over is." Van Spelden slikt maar vervolgt zijn verhaal. „Ik ben myn ouders en mijn vriendin Francis veel dank verschuldigd. Zy hebben me enorm gesteund in deze rotpe- riode en doen dat nog dagelijks. Ik kan het voetballen maar niet uit mijn hoofd zetten. Misschien dat de medische wereld er nog een oplossing voor weet te vinden. In Amerika proberen ze kraak been aan te maken maar eer aai ontwikkeld is en toegepast kan worden in Nederland.... Daar komt nog by dat het dan niet te betalen zal zyn. Be denk dat ik jeugd ga trainen of iets dergelijks. Zo blijf ik wel bij het voetballen betrokken. Maar er gaat toch niets boven zelf spelen. Ik weet niet of dat gevoel ooit nog slijt" Schiedam De 'strijd' om een regeling voor wat be treft de kantine-opbrengsten lijkt vooralsnog niet tot een ontknoping te komen, het voetbalduel tussen KBSS en "boze buurman' Ursus zal waarschynlyk stukken eenvoudiger worden beslist. De ontmoeting der voordeurdelers is de eerste wedstrijd in het toer nooi om de Schiedamse titel. De lokale voetbalkampioenschappen worden in de eerste twee weken van augustus gespeeld en begin nen zaterdag 1 augustus om 14.30 uur met de wed strijd Ursus-HBSS. In poule 2, 3 en 4 staan vervol gens de respectievelijke wedstrijden SVVSMC-WK, Hermes DVS-Demos en Schiedamse Boys-Excelsi- or'2ö op het programma. De eerste halve finalewedstrijd wordt gespeeld op dinsdag 11 augustus (19.00), de tweede staat gepland op woensdag 12 augustus (19.00). Zaterdag 15 augus tus volgt de finale. Programma voorrondes. Zaterdag 1/8. Poule 1: Ur sus-HBSS. PPSC-DRGS (zo). Poule 2: SWSMC- WK Poule 3: Hermes DVS-Demos. Poule 4: Schie damse Boys-Excelsior'20. Dinsdag 4/8. Poule 1: HBSS-PPSC, DRGS(zo>Ursus. Poule 2: WK-GTB. Poule 3: Demos-DRGS (za). Pou le 4: Excelslor'20-SVDPW. Donderdag 6/8. Poule 1; HBSS-DRGS (zo), PPSC-Ur- sus. Poule 2: GTB-SWSMC. Poule 3: DRGS (za)-Her- mes DVS. Poule 4: SVDPW-Schiedamse Boys. Maassluis Junioren in alle leeftijden kunnen maandag 23 februari op het complex van Excelsior Maassluis een gooi doen naar de titel "beste keeper van het district'. Die dag wordt in samenwerking met Frans Hoek Sports een keeperspromotiedag georga niseerd voor de jeugd. Er staat oefeningen, trainingen, demonstraties en wedstryden op het programma en vanzelfsprekend is er een topkeeper aanwezig. Deelname kost 29 gul den (inclusief lunch). Voor informatie cn/cf inschrij vingen: Robin van de Hoest, 010-5912521. Sportagenda Tips voor dete rubriek? Bel 2732700. DINSDAG 26 JANUARI VOETBAL Oefenduel.' 19.30 Excelsior Maassluis-Rozenburg (kunstgras Evergreen).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1