Onderwij s-bestuur streeft betrokkenheid ouders na 'Mijn boodschap is: er gebeurt wel degelijk iets5 'De openbare school moet genesteld zijn in de buurt' Op mijn wenken bediend Workshop bij RO Theater Aandacht voor opvoeden pubers Carnavalsfeest jong en oud Rondleidingen nieuwe theater groot succes Tentoonstelling Oosting Paranormale beurs 'Ook in Maasland wordt gedeald' genda Rotterdams Dagblad Donderdag 12 februari 1998 We moeten ons vaker met het groen bemoeien. Voor de krant van 29 januari schreef ik dat het Prinses Beatrix- park saai is en dat het veel mooiere Julianapark van die rare bob bels bij de ingangen heeft; keien van ondingen, geen gezicht. En kijk nu toch eens wat die fantastische afdeling voor de ge meentelijke groenvoorziening heeft gedaan! Binnen twee weken! Ze hebben de entree tot het Julianapark in oude stijl hersteld, het doet zelfs deftig aan. En ït hebben alle media in Schiedam bij el kaar geroepen om aandacht te vragen voor de plannen met de Pol dervaart, die weer een verbinding tussen Nieuwe Maas en Schie moet worden en die vooral in het Beatrixpark verrijkt wordt met moerassen, bomenrijen, een promenade en bruggen. Op mijn wenken bediend. Nu de Plantage nog. Maar eerst zal ik u een lesje in slim-doen geven. Zorg dat je op de hoogte bent van verkiezingsprogramma's en beleidsplannen. Luister in het wijkoverleg goed naar hoe de uitvoering in elkaar steekt. Dan weet je precies wanneer er wat staat te gebeuren en je roept gewoon twee weken tevoren dat het hoog tijd is dat er wat gebeurt, Dan is het net alsof je bliksemsnel je zin krijgt. Zo doen politici dat ook. Ze hebben in hun verkiezingsprogram ma's staan dat de binnenstad veel aandacht vraagt en de ene partij wil het nog harder uitroepen dan de andere partijDe WD en Ge meentebelangen hebben er zelfs mot over. Maar op het stadskan toor liggen, als ze tenminste bij alle interne verhuisbewegingen niet zoekgeraakt zijn, al lang de plannen klaar om terstond door te gaan met de vernieuwing van de binnenstad. Zo is het net aisof de politieke partijen direct hun zin krijgen. Morgen is het vrijdag. Ik zal het nu maar aankondigen, want als ik zaterdag zeg dat ik donderdag al zei dat het vrijdag vrijdag zou - zijn, gelooft niemand me. Maar ik weet het nu al. Gewoon een kwestie van goed om je heen kijken. Op vergelijkbare wijze weet ik nu al wat de uitslag van de gemeen teraadsverkiezingen op 4 maart zal zijn. KOR KEGEL Vlaardingen De cursisten van de Theaterschool Henny van den Berg volgen op dit moment een workshop bij het RO Theater, De spelers van de Rotterdamse toneelgroep werken onder regie van Koos Terpstra aan het stuk MOJO van de auteur J. Butterworth, dat 25 februari in première gaat. De cursisten van de theaterschool presenteren vanavond in het RO Theater Rotterdam een scène uit het stuk waaraan zij vanuit verschillen de invalshoeken hebben gewerkt. De workshop is mede mogelijk gemaakt door de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen. Meer informatie bij Henny van den Berg, telefoon (010) 4359752. Het opvoeden van pubers blijkt in de praktijk lang niet altijd gemakkelijk. Daarom besteedt de Gezond- heidswijzer van de GGD Nieuwe Waterweg Noord dé- ze maand aandacht aan opvoedingsproblemen bu" de ze groep. Veel ouders hebben moeite met het experi menteergedrag van hun kinderen. Adolescenten worden steeds mondiger en ouders weten vaak niet waar ze goed aan doen. Toch zijn er manieren om in overleg met het kind duidelijke grenzen te stellen. Volgens de GGD is het bijvoorbeeld belangrijk dat ouders op de hoogte zijn van de werking van verdo vende middelen als hun kind met deze middelen ex perimenteert. Er is een speciale themahoek ingericht met folders, brochures en naslagwerken over dit onderwerp en over andere zaken zoals seksualiteit Er liggen ook folders die bestemd zijn voor de doelgroep zelf. Veel van dit materiaal is gratis. De folders zijn af te halen bij de Gezondheidswijzer van de GGD aan de Van Hogendorplaan 501 in Vlaardingen. Het materiaal kan ook telefonisch worden besteld, 2488004, Het feestgedruis barst zaterdagmiddag los in dien stencentrum De 4Molens in Schiedam. Dan houdt carnavalsvereniging De Rietzeilers de jaarlijkse ver- kleedmiddag voor de jeugd. Het feest wordt opge luisterd door Blaaskapel de Valse Noten en D. J. Rick Dice. Een kinderdansgroep uit Dordrecht treedt op en er vindt een verrassingsact plaats. Ook worden die middag prijzen uitgereikt voor de mooiste kleur plaat. De oudere feestvierders komen een dag later aan de beurt tijdens de seniorenmiddag in de 4Molens. Be langstellenden kunnen gratis kaarten ophalen aan de receptie van het dienstencentrum of telefonisch bestellen bij Kees van Adrichem, telefoon 4705911. Voor dit feest staan optredens op het programma van het Panklare Fanfareorkest van Frankeland en Blaaskapel de Valse Noten, Redactie Waterweg: Edwin Cornellsse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desiree van derJagt, Judith van Klaveren, Sentinavan der Meer, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD .Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Het nieuwe Theater aan de Schie in Schiedam noemt de actie, die zijn opgezet om het publiek bekend te maken met het nieuwe theater, een succes. Het thea ter dat nog niet open is, trok veel meer bezoekers dan verwacht. De mensen werden vooral aangetrokken door de bijzondere architectuur. Ook het houten inte rieur en het toneel met alle technische mogelijkhe den oogstten veel bewondering. De 21 geplande rondleidingen moesten worden uit gebreid met nog eens 29. In de dijkzaal van het Gemeentemuseum Maassluis is van vrijdag 13 februari tot en met 29 maart werk te zien van Jeanne Bieruma Oosting. De tentoonstel ling getiteld 'Somber gestemd' bestaat vooral uit gra fisch werk. Het is een selectie uit de schenking van haar nalatenschap. Oosting (1898-1994) is bij het gro te publiek vooral bekend geworden door haar figura tieve en kleurrijke schilderwerk en grafiek. Het Gemeentemuseum Maassluis is te vinden aan de Zuiddijk 16 en is geopend van dinsdag tot en met zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Schiedam In het wijkcentrum De Erker in Schiedam wordt zon dag 15 februari een paranormale beurs gehouden. Bezoekers kun nen kennismaken met paranor male zaken als spiritual healing, handlijnkunde, voetzonereflex- therapie, astrologie en mandalate kenen. Om 12.00 uur wordt er een lezing gegeven over healing mu sic op synthesizer. Om 14.00 uur volgt een workshop over medita tie en om 15.30 uur over psycho metrie. De entree bedraagt 7,50. De beurs is vanaf 11.00 uur open. Maasland „Leuk dat u er alle maal bent, maar eigenlijk is het zo niet goed. Want ik zie alleen be kende gezichten," sprak PvdA'er W. Gouma aan het begin van het door zijn partij georganiseerde eerste politieke debat van het ver kiezingsjaar 1998 Er waren in ca fé de Pynas in Maasland gisteren zo'n twintig mensen komen opda gen. Raadsleden van drie van de vier partijen (alleen de WD niet) en voornamelijk partijgenoten 'vulden' het zaaltje. Het ging dan ook lange tijd over de vTaag hoe de politiek dichter bij de burger te brengen. Mis- schien moeten de Taadsverslagen wat minder over politiek gehak ketak en wat meer over zaken gaan, was eigenlijk het enige con crete voorstel uit de zaal. Of dat nou zoveel helpt, betwijfelden de anderen. Elkaar politiek de loef afsteken in de pers, helpt zeker niet, maakte P. van der Kooy van de Maaslandse Albert Heijn dui delijk: „Dat gedoe over wie het ge vaar van sluipverkeer door Maas land nou het eerst aankaartte, dat interesseert me geen hout en met mij nog zon zesduizend andere Maaslanders ook niet." Toen Gouma gevraagd werd hoe hij het dorp zou willen indelen kwam hij met de suggestie een wat klassieker, origineler ontwerp te kiezen voor nieuwbouwwijken zoals het oudeMOB-complex. „De Burgemeester van der Lelijkade is zo mooi omdat het wat schots en scheef gebouwd is. Misschien is het raadzaam om wat meer vanuit de 'oude wijsheid' te bouwen. Blij dat op het MOB-complex wordt gebouwd, maar het is een wijk zo als die m het hele land worden neergezet." Natuurlijk concludeerden alle aanwezigen dat de teloorgang van het Maaslandse winkelaanbod een halt moet worden toegeroe pen Dat er een jongerenwerker in Maasland moet komen, werd door een enkeling betreurd. De sug gestie om dat terug te draaien en het geld aan verenigingen tc be steden, kreeg geen bijval. Gouma: „Maasland is geen eiland. Hier zijn ook maatschappelijke proble men. Ook in Maasland wordt ge deald." Door Jan Rozendaal Twee jaar geleden besloot de ge meenteraad van Vlaardingen om het bestuur van het openbaar on derwijs te verzelfstandigen. Het aantal onderwijstaken dat van uit Den Haag op het bordje van de gemeente werd gelegd stapel de zich op en dat zette de wet houder van onderwijs steeds meer klem: behalve dat hij be stuurder van het openbaar on derwijs was, had hij er vanuit de gemeente ook de zorg voor. Twee petten die elkaar weieens in de w eg zaten. Er kwam een zelfstan dig bestuur, dat de taken van het gemeentebestuur overnam: de zeggenschap over zeven openba re basisscholen en drie scholen voor speciaal onderwijs die bij elkaar 2800 leerlingen tellen. Daarmee is inclusü f personeels lasten zeventien miljoen gulden per jaar gemoeid. Bijna twee jaar verliep dat ge ruisloos, totdat eind vorig jaar het bestuur in opspraak raakte. Het bestuur zou tegen de inte gratie van verstandelijk gehan dicapten zijn in het gewone ba sisonderwijs. Na een hoop tele foontjes en wat briefwisselingen bleek het allemaal op een mis verstand te berusten, alleen duurde het wat lang voordat ie dereen van el- kaars stand punten op de hoogte was. In elk geval een reden om na twee jaar het bestuur eens te evalueren in een gesprek met'de. voor zitter: „Ik krijg op het stadhuis weieens de indruk dat ze zoiets hebben van: als het probleem uit het stadhuis weg is, is het pro bleem opgelost." Vlaardingen—Van een leien dakje is de overname van de bestuurlij ke taken van het openbaar onder wijs in Vlaardingen niet gegaan. Natuurlijk, de meesten waren het er wel over eens dat er een zelf standig bestuur moest komen, maar die vrijwilligers hebben er wel voor moeten knokken om de boel een beetje fatsoenlijk in han den te krijgen. De eerste maanden na het over dragen van de taken op 1 januari 1996 gingen zitten in de overname van de gebouwen. „De gemeente vroeg ons of wij daar ook de ver antwoording over wilden nemen," opent voorzitter Henk den Haan. „Nou, dat wilden we wel. Alleen vonden we dat de gemeente eerst het achterstallige onderhoud moest wegwerken. We hebben uiteindelijk drie ton gekregen om dat zelf te doen, maar daar moes ten we wel bijna een jaar over ste ggelen." Met de bijdrage in de kosten voor de fusie van een aantal basisscho len ging dat ook zo. „Het ministe rie van Onderwijs heeft daarvoor geld beschikbaar en had dat over gemaakt naar de gemeente. Dat is om bijvoorbeeld de verschillende rekenboekj es op elkaar af te stem men. De gemeente wilde niet meer betalen dan 130.000 gulden en dat vonden wij veel te weinig. Het is uiteindelijk de drie ton ge worden, het bedrag dat volgens de berekeningen van het ministerie beschikbaar was. En dat is na- tuurlijk een aanmerkelijke veran dering." - Den Haan wil 'niet zielig overko men', maar hij geeft te kennen dat het de gemeente niet past om het bestuur op afstand te zetten zon der er voldoende middelen bij te geven. „Er hoeft heus geen goud aan de kranen, maar om nu overal een jaar over te moeten praten is het andere uiterste. Het op af stand zetten mag geen synoniem worden voor be zuini gen. Daar moeten we wel stevig op letten," Momenteel speelt de discussie over het onderhoud van de depen dances. En weer is het geld het twistpunt. De onafhankelijk taxa teur die tenslotte het bedrag van het achterstallig onderhoud moet vaststellen is al weer ingehuurd. „Het aanwijzen van de geschikte taxateur was al een heel discussie punt," zegt Den Haan veelbeteke nend. Om er met een diepe zucht aan toe te voegen: „Ik krijg op het stadhuis weieens de indruk dat ze zoiets hebben van: jullie lossen de problemen maar op, want jullie zijn het bestuur. En vervolgens sluiten ze de ogen ervoor. Maar zo werkt het natuurlijk niet. Onze problemen zijn ook de problemen van de wethouder voor onderwijs (T.W. van der Steen, red.) en uit eindelijk de gemeenteraad." Plezier Den Haan, zelf rector var een openbare scholengemeenschap in Spijkenisse, en zijn mede-be stuursleden geven de strijd niet zo maar op. Ze vinden hun plezier in de veranderingen-die op de openbare scholen plaatsvinden. „We zijn nu een jaar aan de gang met het herzien van dekoers. Het is een lang proces. Ook omdat we de ouders en het personeel van de scholen er heel nadrukkelijk bij willen betrekken." Openheid en participatie, dat zijn de trefwoorden die Den Haan re gelmatig laat vallen. Ais hij over de onderwijzers praat, maar ook als hy het over de ouders heeft. „Beide groepen worden betrok ken bij het bepalen van de sterke en zwakke punten van de school. Daar moet dan een bepaalde rich ting uit komen die de school uit gaat En dat kan natuurlijk per school verschillen. Daar waar de ene school de nadruk legt op cul turele activiteiten, kan de andere school meer willen doen met com puters. Of naschoolse opvang. De openbare school moet genesteld zijn in de buurt. De gebouwen moeten ook warmte uitstralen." Helderheid Het schoolbestuur heeft dit moge lijk gemaakt door helderheid te brengen in de financiering. Elke school heeft nu tot achter de kom ma inzicht in het beschikbare geld en kan binnen bepaalde grenzen zelf de begroting opstel len. Door veel gezamenlijk te doen, zoals de inkoop van pennen, bureaus en andere spüfiéiï,"kwam er bovendien wat extra geld be schikbaar. 'i r - Hoewel 'ouders en'onderwijzend personeel nadrukkelijk meepra- de school de spil waarom het draait. Vlaardingen is één van de tien ge meenten in Nederland die door het ministerie van Onderwijs zijn uitgekozen voor een proef waarbij naar de beste organisatiestruc tuur wordt ge keken. Minister Ritzen heeft voor de directeuren van de Vlaardingse basisscholen ruim honderddui zend gulden beschikbaar gesteld om zich vrij te stellen van lesge vende taken. De directeur krijgt er veel organisatorische taken bij. Dat moet er toe leiden dat elke school z n eigen koers uitstippelt. Breed gedragen door personeel en ouders, die allemaal hun in breng hebben en zo vastgesteld door bestuur. Dat moet er binnen een paar jaar toe leiden dat veel meer ouders in Vlaardingen hun kinderen per definitie opgeven op een openbare basisschool. Ook mensen die nu nog - al dan niet uit overtuiging - voor het bijzon der onderwijs kiezen. „Verdraag zaamheid openheid en respect voor elkaar, dat zijn bij uitstek de kenmerken van het openbaar on derwijs als voorbereiding op de echte maatschappij. Iedereen, van alle levensbeschouwelijke richtingen, kan hier terecht. Daar worden kinderen alleen maar wij zer van." Henk den Haan, voorzitter van het bestuur voor het openbaar onderwijs in Vlaardingen: 'Ie dereen, van alle levensbe schouwelijke richtingen, kan hier terecht. Daar worden kin deren alleen maarwijzervan'. Foto Roel Dijkstra Intégratie en respect, het gesprek komt op de discussie eind vorig jaar over het integreren van ver standelijk gehandicapte leerlin gen van de Zonnehof in het open baar onderwijs in de Westwijk. Het bestuur zou daar tegen zijn en haalde daarmee de de woede van de PvdA-fractie in de ge meenteraad op de hals. „Ik ben tot in het diepst van mijn ziel geraakt. Een bestuur van het openbaar onderwijs dat tegen in tegratie van verstandelijk en/of li chamelijk gehandicapten is, is geen knip voor de neus waard. Wat alleen in de discussie is weg gevallen, en dat betreur ik zeer, is datje wel met kinderen werkt. Wij hebben al een jaar voor deze dis cussie gezegd dat je de realiteit niet uit het oog moet verliezen en zoiets zorgvuldig moet begelei den. De kinderen mogen er niet de dupe van worden en daarom moet je zoiets niet op grote schaal met de gehele Zonnehof doen. Ze ker niet meteen. De kinderen van de Zonnehof," gaat Den Haan verder, „zijn een kwetsbare groep en je weet in zo'n geval niet wat je overhoop haalt. En dat bleek precies hetzelfde te zijn als wat mevrouw Attema (de fractievoorzitter van de PvdA die de discussie aanzwengelde, red.) vond. Twee groepen maximaal om mee te beginnen. Alleen heb ben wij niet van haar en de wet houder gehoord dat die vragen in de gemeenteraad leefden en ook ambtenaren van de gemeente hebben ons niet op de hoogte ge steld. Dat is jammer, want zo'n discussie dient de zaak, een goed openbaar onderwijs in Vlaardin gen, niet." Er is veel gepraat over de plannen voor het Schiedamse centrum. Heel veel gepraat. De lijst met overleggen, bijeenkomsten en vergaderingen heeft inmiddels een imposante lengte gekregen. Ondertussen blijven de winke liers morren, de klanten moppe ren en de bestedingen mager. Er moet nu eindelijk eens wat gebeu ren, zo luidt de algemene opmie. Geen woorden maar daden, spij kers met koppen, van dat soort dingen. Tijd dus voor de vraag: wethouder Hafkamp hoe staan we ervoor? „Het hele proces van informatie en inspraak bij de plannen voor het centrum heeft anderhalf tot twee jaar in beslag genomen. Dat is bestuurlijk gezien niet echt lang. Maar voor mensen die niets met het bestuurlijke circuit te ma ken hebben is het een hele tijd. Mensen krijgen dan het gevoel dat er alleen maar wordt gepraat. Ik kan dat wel begrijpen. Er is ook een voorgeschiedenis die dit sen timent in de hand werkt. Voor er actie werd ondernomen om een duidelijke ontwikkelingsvisie op papier te zetten, is er alleen maar Wethouder Hafkamp: 'Ja kijk, ïkhebnatuurlijknietallesinde hand om hetvlotte laten verlo pen.' Archieffoto Jaap Rozema/Rotter- darns Dagblad gepraat dat er iets moet gebeuren. Maar dat is onvoldoende vertaald inplannen. En dat is nu anders? „We hebben nu de nota herinrich ting openbare ruimte op tafel lig gen. Die is uitgebreid in de poli tiek geweest. Er is ook een infor matieavond aan besteed. Die nota is nu in de fase van uitvoering. Dat betekent dat het democra tisch voorwerk is gedaan. Dit moet nu moet worden vertaald in uitvoeringsplannen en daar moet weer het benodigde geld by wor den gezocht." Dat klinkt toch verdacht veel als: nog meer praten. „Nee, want er is ook al het een en ander gedaan. Zo is de tuin van het Oude Kerkhof aan de Lange Kerkstraat gerenoveerd. Maar dat valt nu nog niet zo op omdat er nog bomen en struiken geplant, moeten worden. Maar daar is het nu te koud voor. We zijn nu ook in gesprek met een ondernemer die een grand café wil vestigen in het stadhuis aan de Grote Markt. Die gesprekken verlopen heel posi tief. Verder is er ook-een onder zoeksopdracht voor dc Brocrsvest gegeven. Daarin worden verschil lende mogelijkheden bekeken. Bijvoorbeeld of de trambaan ver legd moet worden, hoe de linker en rechterkant van de straat beter met elkaar verbonden kunnen worden en of we misschien een winkelboutevard moeten maker, van de Broersvest Je kan zeggen dat dit allemaal 'nog meer praten' is maar die bestuurlijke trajecten moetje nu eenmaal doorlopen." En de Hoogstraat? „Intern wordt er nu gekeken hoe veel geld we hebben voor het op knappen van de Hoogstraat. Ik verwacht dat we nog voor de zo mer, of direct na de zomer kun nen beginnen met de uitvoering." Er zijn al eens eerder startdata ge noemd door de gemeente... „Ja, dat weet ik. Maar het gaat nu toch echt gebeuren. Tenminste als alles vlot verloopt. Maar mijn boodschap is: er gebeurt wel dege lijk iets. Het praatdeel is achter de rug. Ik snap dat de mensen zeg gen: eerst zien, dan geloven. Maar over een tijdje zullen ze het ook zien." En als er nou weer niets gebeurt? „Ja kijk, ik heb natuurlijk niet al les in de hand om het vlot te laten verlopen." Donderdag 12 februari SCHIEDAM Stedelijk Museum. Kunstuurtje, 14.0öu. Filmhuis. My best friends wedding, 21.00u. Wijkcentrum Nieuwland. Paranormale mini- beurs, 20.00u. VLAARDINGEN Dc West. Mostafa's goochelshow, 19.30u. MAASSLUIS De Koningshof. Spreekbeurt CDA-Tweede Kamerlid F. J. van der Heijden, 20.15u. ROTTERDAM Ahoy 11.00-17.00 en 19.00-22.30 Binnenhuis 1998. Lantaren 120.30 Duetten, door Dansgroep Kriszti- na de Chatel. De Brasserij 21.00' Amina Figarova/Barl PJaiteau Kwartet. De Vlerk 22.00 Get up Kids Braid. Luxor Theater 20,15" Robert Long. Bibliotheektheater 20.30 De Pijn. Vrijdag 13 februari SCHTEDAM Dc Oost. Koffie-inloop, 10:00->-i 12.00u en geheugenspel, 14.00^"' 16.00u. Theater de Teerstoofi Reinder van der Naait met Walle- bakken, 20.3ÖU. Filmhuis. Loneu Star,21.0öu. v*" VLAARDINGEN :.w. Dc de Bijenkorf. Bingo, l&OOBd 16.Ö0u. Stadsgehoorzaal. SMS».'. Opmaat met The spirit of musigM), 19.30u. Filmtheater Het Zeer* paard. Ma vie en rose, 21.QÖÜ. ROTTERDAM Ahoy 11.00-17.00 en 19.00-? Binnenhuis 1998. Lantaren 12 Duetten, door Dansgroep Kriszti-y na de Chatel. Alliance Francaisé,r 19.00 Conference film. Le mouve ment support-surface et Ciaudê'^ Viallat'. Jeugdtheater Hofplein^ 19.00 Robin Hood. Rotterdams!)/ Schouwburg Kl.z, 20.30 De ondefft gang van Nagele. de Doelen Gr.TT 20.15 Terug naar Bach en Mozart'i (i.s.m. AVRO). Casino Rotterdam 20.00-01.00 Tante Annie en de' Neefjes,/23.00-23.30 Gerard Joling;^ Club Vibes 23.00 Basic Beats prè-l/ sents. De Vlerk 01.00 The Voodoo 1 Lounge. De Vlerk22.Q0 Postmen Rollarocka. Hal 4 20.30 Requienv-1 Euthanasia. Pelgrimvaderskerk U 20.15 Rotterdams Barok Ensem-1 ble. Rotterdamse Schouwburg Gr.z,l8.30 Parsifal.' SKVRMuziek^1 school Centrum-West 20.00 Zang uitvoering. Bonheur 20.30 hartis een eenzame jager. Cabaret Restaurant Schelling/s 19.00 LMd Tunes ,- C arl tpn-Oasis HoteLonW vangst 19.00, show 19.30 Kittige"" Kolder. Lantaren 2 21.00 Countf down. van en met Desiree Delau® ney. Luxor Theater 20.15 Tineke Schouten. Theater 't KapelletjéT 21.00 Theatersport Lawine. Thea ter Zuidplein K3.z. 20.30 Andrei Manuel. Van do 12 t/m wo 18 feb. rfi^ ROTTERDAM Cinerama 1: Titanic' (12) dagf 20.15, do.vr.ma.di. ook 14. Cin.Efl 'The Game' (16) dag. 13.15-17.45-' 21.15. Cin.3: 'Seven years in Tibet'' (12) dag.18-21.15, do.vr.ma.di.' ook,' 13. Cin.4: 'Starship TroopersT'löT dag. 18.15-21.30, do.vr.ma.di?oolc; 12.30-15.30. Cin.5: 'One nighF stand' (12) dag. 18.45-21.30, èB.W' jma.di, ook 12.45-16. w™» Imax Theater: 'Amazon' (al) dtffö (beh.ma,)14-16. 'Super Speed$ay5 (al) dag. (beh.ma.)15. 'The living/ sea'(al)dag.(beh.ma.) 13. Titdriie^ (12) dag. (beh.ma.) 17.15-21 Jb,'za-h .zo.ookl0,ma.l2-16-20. Venster 1: 'De trip van Teetje'jJëT' dag. 20-22ma. niet om 22, vr.zo.wo.-1-' ook 14.30. Sneak Preview raë: 'Beautiful Tiling'vr. 15.30. Ven.2rt- dag. 21.30: 'Cairo Station' do. 'Thé. Black Market' vr. 'The beginning-' and the end' za. 'The Triumph of! youth' zo. 'Land of dreams' ma. 'Lv« fe or death' di, 'Determination' wo. 'Jenseits der Stille' dag. (beh.mari* 19.30, vr.zo.wo. ook 14.30. 'Le char me discrèt de la bourgeoisie' ma.- 19.30. Ven.3: 'Felice...Fehce' (16)* dag. 20-22, vr.zo.wo, ook 14,30. Ven.4: 'Funny Games' (16) dag.19.30-22. Lumière 1: 'Event horizon' (16). dag. 13.15-16-18.45*21.15. Lum.2; 'Titanic' (12) dag. 20, do.vr.ma-- .di.ook 12-16. Lum.3: 'Starship Troopers' (16)dag. 18-21, do.vr.ma .di. ook 12-15. Lum.4: 'G.IJane! (12) dag.l8-2!,do.vr.ma.di. ook 12-" 15. Rexane: 'Jong groen en toch rijp*" (18) do. t/m zo. doorl. voorst. 'Draai/ je klaar' (18) ma. t/m wo. doorl:" voorst. Patbé: 'Titanic' (12) dag. 11:10-' 15.10-19.30, za. niet om 11.10. To* morrow never dies' (12) dag. H- 13.35-16.10-18.50-21.30. 'Seven years in Tibet* (12) dag. 1 i .30-14.55- 18.20-21.20, wo. alleen om 11.30* 18.10. 'As good as it gets (16) dagn 11.50-14.55-18-21. 'Fiubber' (alh dag. 19-21.40, do.vr.ma.di. ook! 11.40-14-16.20. 'Anastasia' (al) dag:- 17,40-19.50-22. do.vr.ma.di. ook 11,10-13.20-15.30. 'Devil's Advoca-; te' (16) dag. 18.10-21.10, do.vr.ma .di. ook 11.20-14.45. Sneak pre-, view: 'Put on your dancing shoes* (16) wo. 21.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3