117 PSV polst Gerets als opvolger van Advocaat 'Fusie met VFC zou moo zijn, maar het is onmogelijk' Steels snelste in Andalusië 'Ruud Gullit niet in beeld bij Feyenoord' Winter maakt hele trip mee Klompe ook bij Jong Oranje Sparta 2 ruim langs NAC 2 Krijgsman naar NTW Rinus Israel met Ghana uitgeschakeld Siemerink klopt Ivanisevic weer Zenden en Atteveld goed voor punten verzamelaars Nakaarten VZC raakt weer een zwemtalent kwijt Promotie voor waterpolosport Rotterdams Dagblad Dinsdag 17 februari 1998 Zeist Axon Winter maakt de he le oefentrip van het Nederlands elftal naar de Verenigde Staten mee. Bondscoach Guus Hiddink negeerde het verzoek van Inter om de middenvelder het komend weekeinde vrij te geven. Oranje is vandaag naar Ford Launderdale vertrokken en komt een week la ter terug. Zaterdag is er een wed strijd tegen de Verenigde Staten, dinsdag tegen Mex'eo. Vier spe lers komen later naar Florida: Overmars (Arsenal). De Gocy (Chelsea). Van Hooijdonk (Not tingham) en Kluivert (AC Milan). Mexico, Oranjes tegenstander van volgende week dinsdag, is de- 7k: zomer ook een van de opponen ten in de eerste ronde van het WK in Frankrijk. In principe heeft Hiddink in Miami zijn sterkste spelers bijeen. Slechts Bergkamp, die als bekend niet in een vlieg tuig stapt, ontbreekt. Zeist Bondscoach Hans Dorjee heeft Tieme Klompe van Heeren veen opgeroepen om met Jong Oranje dec! te nemen aan de trai ningsstage in Portugal, deze week. Dorjee riep de verdediger op als vervanger, nadat zowel Fer nando Ricksen (AZ) en Joehem van der Hoeven (Vitesse) zich gis teren wegens een blessure had af gemeld. Morgen speelt de ploeg in Sao Joao de Madeira een oefen wedstrijd tegen Jong Portugal. De stage geldt als voorbereiding op het FK. eind mei in Roemenië. RotterdamSparta 2 heeft gister avond in Breda een ruime over winning behaald op NAC 2: ">-3. Bij de rust leidden de Kasteelhe ren al met 0-1 dankzij een benutle strafschop van Vcrheij. In de tweede helft kopte de Marilia een hoekschop van Verhcij in (0-2). waarna Maikel Ren fur m een pass van Gen Aandewiel verzilverde (0-3). Jerry Smith moest met een knieblessure uitvallen. Overige uitstagen: reserve eredivisie: V«> lendam-Hmenwcn 2-1. Gxaafschap-Ajax 2-3. PSV-FC l'lrrchl 6-1, Fortuna S-AZ 3-1. Reserve eerste divisie h: Rxcclsior-WV 1 4. Roda JC-TOP 5-1, RXC-Den Bosch 2-!. KBC-MW 0-2. Eindhoven-Helmond S 0-2. B Vcondam-Feyenoord 1-2, NEC-Haarlem 3-0. AÜO Den Haag-Emmen 0-3, Heracles- GA Eagles 0-4. Cambuur L-Telstar 1-2, Grtmingen-FC Zwolle 4-1. Rotterdam Arend Krijgsman heeft volgend seizoen NTVV on der zijn hoede. De huidige trainer van WFB heeft voor een jaar gete kend bij de zaterdagderdeklasser uitNieuwe-Tonge. Ëiivlhoven Het was een grapje, Haagse humor pur sang. ..Glasgow Rangers als eindstation? Tuurlijk, éen EK, een WK trainer van PSV en Glasgow Rangers. Dan ben ik 52, dan ga ik lekker golfen." De aanvullende lach van Dick Ad vocaat in de donkere avond op trainingscomplex de Herdgang zei het allemaal. Want een motiva tie voor zijn aanstaande vertrek naar Schotland houdt hij nog een paar maanden voor zich. ..Ik wil de klus bij PSV zo goed mogelijk OuagadougouVoor Ghana's Ne derlandse bondscoach Rinus Isra el is het toernooi om de Africa Cup uitgelopen op een teleurstelling. Na het missen van de eindronde van het WK in Frankrijk, liep ook de tweede missie van de Amster damse trainer op niets uit. Congo bleek gisteren in Ouagadougou in groep B te sterk: 1-0. Israel teken de begin 1997 een contract tot en met (eventueel) het WK. Hij zal waarschijnlijk zijn verbintenis niet verlengen. Behalve Congo bereikte ook Tunesië de kwartfi nales door Togo le verslaan (3-1). Door een wervelende show van de 20-jarige Ajaeied Benni McCarthy heeft ook Zuid-Afrika zich ge plaatst voor de kwartfinales. De aanvaller maakte in de eerste helft van de wedstrijd in groep C legen Namibië (4-l)binnen amper twintig minuten vier doelpunten. Na rust deed Vutoni namens Na mibië iets terug, 4-1. In de groep eindigde „Bafana Bafana" als tweede achter Ivoorkust. De groepswinnaar won met 5-2 van Angola. Antwerpen Jan Siemerink heeft gisteravond voor de tweede keer in korte tijd Goran Ivanisevic op een nederlaag getractcerd. De Rijnsburger bleek in de eerste ronde van het met 1,75 miljoen gulden gedoteerde toernooi van Antwerpen met 64 6-3 te sterk voor de eveneens linkshandige Kroaat, die als zesde was ge plaatst. Siemerink, die zich voor het hoofdschema diende te kwalifice ren, won de vorige maand in de openingsronde van de Australian Open in Melbourne ook a! van Ivanisevic. De onderlinge stand is duidelijk in het voordeel van de Nederlander: 4-2. Siemerink, 67e op de wereldrang lijst, treft in de tweede ronde Mag nus Larsson. De Zweed maakte korte metten met de Duitser Goellner: 6-26-1. afmaken." Advocaat liet maan dagmorgen aan voorzitter Hariy van Raaij weten gebruik te ma ken van de clausule in zijn con tract om de club voortijdig te ver laten. Die mogelijkheid bestond als de trainer zijn positie aanzien lijk kon verbeteren. De Hagenaar had een contract tol medio 1999. Advocaat hield zijn commentaar kort. „Ik wil voorkomen dat de mensen gaan denken dat ik al met mijn hoofd in Schotland ben. Ik wil het seizoen eerst goed af maken bij PSV. De tweede plaats is het belangrijkste. Rangers komt daarna wel aan de orde." Advocaat voerde gisterochtend overleg met Van Raaij en had tele fonisch contact met David Mur ray. de voorzitter van Glasgow Rangers. PSV kan Advocaat we gens de clausule in zijn contract niet tegenhouden. Van Raaij gaf daarom aan zich niet te verzetten tegen een vertrek van zijn trainer. „Het komt ons natuurlijk niet goed uit." liet de voorzitter weten. „Maar Advocaat heeft 3.5 jaar goed gewerkt bij ons, de club goed vooruit geholpen. Dan moeten we niet moeilijk doen. We zullen als vrienden uit elkaar gaan." Van Raaij is niet te spreken over de handelwijze van de Rangers. „Zij hadden niet eerst met Advo caat moeten onderhandelen en daarna ons pas in moeten lich ten." De 50-jarige Ad vocaat kreeg in de cember al een aanbieding van de kampioen uit Glasgow, maar sloeg die af. Een verbeterd aan bod heeft hem van gedachten doen veranderen. Bij de Rangers is nu trainer Walter Smith in dienst, maar die vertrekt aan het einde van dit seizoen. „Ik ben blij dat Dick Advocaat de positie van trainer bij de Rangers heeft geaccepteerd," zei Giasgow- voo ra liter David Murray. ..Hij wordt alom gerespecteerd. In de voorbije weken hebben we met verschillende kandidaten gespro- In Glasgowtreft Dick Advocaat collega Wim Jansen 1die de grote concurrent Celtic traint De onderlinge klassie kers, ook wel Old Firm genoemd, dragen volgend seizoen dan ook een Nederlands stempel. „Het is leuk om Wlm Jansen weer tegen te komen," aldus Advocaat. „Ik heb nog steeds een goede relatie met hem." ArctiieffotoANP ken en daaruit bleek dat Dick on ze eerste keus was." Advocaat gaat er vanuit dat Brian Laudrup bij Glasgow Rangers vertrekt. „Die za! wel naar Chel sea gaan." Maar wat gebeurt er met Peter van Vossen, met wie hij een speciale band onderhoud? Advocaat besloot de avond in stijl: „Die mag als eerste weg." Wim Jansen In Glasgow treft de Nederlander collega Wim Jansen die de grote concurrent Celtic traint. De on derlinge klassiekers, ook we! Old Firm genoemd, dragen volgend seizoen dan ook een Nederlands stempel. „Het is leuk om Wim Jansen weer tegen te komen," al dus Advocaat. „Ik heb nog steeds een goede relatie met hem." Advocaat werkte met Jansen een paar jaar samen bij SW in Schie dam. Hij is sinds 15 december 1994 in dienst van PSV. Voor zijn dienstverband in Eindhoven werkte Advocaat van 1992 tot 1994 als bondscoach bij het Nederlands elftal. Bij het WK in de Verenigde Staten reikte hij met Oranje tot de kwartfinales. Dick Advocaat was daarvoor assistent-bondscoach in de periode '84-'87 en in 1992. Bij PSV circuleren al geruime tijd namen van opvolgers van Advo caat. Van Raaij vindt de Belg Eric Gerets een geschikte kandidaat. De oud-speler van PSV heeft nu het Belgische Club Brugge onder zijn hoede. „Ik wil Gerets graag hebben," zei Van Raaij. Hij heeft de Belg nog niet gesproken, „maar ik ga dat snel doen," Het contract van Gerets in België loopt echter nog door tot medio 1999. Hij heeft bovendien nog niet de vereiste trainersdiploma's. VOETBAL SP GzLj" Rotterdam Boudwijn Zenden sprokkelde in SPEELRONDE 16 van TOPCOACH liefst 9 punten bijeen. De linksbenige aanvaller van PSV deed dat in de thuisduels met Rotterdams Dagblad FC Utrecht enAjax. FC Groningen-ver- dediger Raymond Atteveld. door gaans sterker in het verzamelen van ge le en rode kaarten, hield met zijn ploeg tegen NEC de nul en verzorgde de assist waaruit ploeggenoot Har- ris Huizingh 2-0 scoorde tegen de Gelderse ploeg. Het leverde hem acht punten op. Voor SPEELRONDE 16 telden de volgende tien wed strijden mee: wo. 11 feb: PSV-FC Utrecht: vr. 13 feb: Fortuna Si ttard-Willem II: zat, 14 feb: NAC-MW, Ro da JC-RKC Waalwijk, NEC-FC Groningen en De Graafschap-Vitesse; zo. 15 feb: PSV-Ajax,FCTwente- Feyenoord, FC Utreeht-FC Voiendam en Sparta-SC Heerenveen. De spelers in de eredivisie kunnen punten scoren via gemaakte doelpunten, het geven van assists, het ver zilveren van strafschoppen en in het geval van doel mannen en verdedigers het houden van de nul. Alle spelers krijgen punten aftrek voor gele (-1) en rode (- 3) kaarten. De volgende spelers scoorden in SPEELRONDE 16 punten: AJai: Laudrup -1De Boer 4Babangida t Feyenoord; Schuiteman 1, Geoffrey Claeys 4, Cyan 4, Dudek 4. Ciuz Sanchez -l, Bosvelt -1, Van Gobbel 3. Fertuna Sittard: Jeffrey 2, Lanckohr 3, Hamming 3, Kool -1. De Graafschap: Ibrahim 3, Gerritsen 3, Godee 3, Wilnis 5, Vreman 1, Nok -l, Victoria 6. FC Groningen: Broerse 4, Koeman 3, Huizingh 3, Hugo 4, Leonardo 4, Lodewijks 4, Atteveld 8. SC Heerenvten: Pahlplatz 2. De Visser 3. TaJan 3, Hamma 5. Samardzic l,Gusalu3,Van Nistelrooy 7, Klompe-1 MW: Emerson -1. Heubach -1. Perez-Ï.Janssen -1. NAC: Arvcladze 3, Van de Looi 3, Karelse 4, Gtidelj 4. Roelofsen 4. PSV: Numan 3, Zenden 9, Faber -3, Stinga 8, Jonk -3. Valkx 3, Nilis 3,öoijer4. RKC Waalwijk: Hill -1, Rommedahl 3, Van Arum 2, Petrov -1, Van der Leegte 3. Roda JC: Peeters 3. Lawa! 2,Senden-l,Schops-l. Sparta: Groenendijk 3. Van der Meer 5. Renfurm 3. FC Twente: Kamebeek 4. HulshofF 4. Ten Hag 4. McKinnon 4. Boschker4. FC Utrecht: Nascimento -1, Mols 5, Van Mol -1. Vitesse; Curovic 8, Van der Hoeven -1, Perovic3, Mahlas 5. FC Voiendam: Babangida -1Schulp2, Nijholt -5, Boogers 3, Berck- Beelenkamp -3, Leeftang -t. Willem II: Arts 3, Galasèk 5. l.s.m HM Soccer Promotions Rotterdams Dagblad Malaga Tom Steels heeft de tweede etappe van de Ronde van Andalusië op zijn naam gebracht. De Belgische kampioen boekte gisteren alweer zijn derde over winning dit seizoen. Eerder zege vierde hij twee keer in de Ronde van Maliorca. Steels (Mapei) ver sloeg na een rit over 214 kilometer van La Rinconada naar Malaga in een massasprint de Duitser Erik Zabel en de Australiër Robbie McEwen, die zondag in Sevilla de eerste etappe won. De renner uit de Rabobankploeg behield de lei derstrui. De tweede etappe, de langste van de 44e editie, verliep zonder veel strijd. Onderweg kwam het peloton als enige hin dernis een berg van de derde cate gorie tegen. Het Rabobank-team onder leiding van het duo McE- wen/Van Bon bleef echter ook tij dens de beklimming van de Puer to de los Pedrizas, na 184 k*»i. het commando voeren. In de eindfase lieten Mapei (Steels) en Telekom (Zabel) zich voorin zien. Tijdens de riskante slalom door de straten van Malaga hielden beide ploegen de jagende meute met moeite bij een. Tom Steels profiteerde in de eindsprint dankbaar van het werk van zijn teamgenoten. Rotterdam—Feyenoord zal Ruud Gullit niet benaderen voor de func tie van trainer, „In de huidige situatie hebben wij hem niets te bieden en is zy n komst niet realistisch," benadrukt Rob Baan. Feyenoords bestuurslid technische zaken zegt met enige verbazing de ontwikkelingen in de media te hebben gevolgd, „maar by ons is hij niet in beeld." In weerwil van de opvattingen van Baan bestaan er stromingen binnen Feyenoord, die uit commerciële overwegingen zeer gecharmeerd zijn van de bij Chelsea ontslagen speler/trainer. Inmiddels heeft Rob Baan een onderhoud gehad met Leo Beenhak ker, waarin hij Feyenoords trainer op korte termijn openheid van za ken heeft beloofd betreffende de invulling van de technische staf voor volgend seizoen. „Beenhakker wil duidelijkheid. Ik heb hem toegezegd, dat hij die binnenkort zal krijgen." Topscorersklassement 97- 98 Doelpuntenmaker van de week: Danny Koevermans (Excelsior 20) Ronald Pfeiffer (Smttshoek) iamo van der Wilde (Denasport) Rob Karsbergen (DBGC) RonaWo Mars SMV Hlllegersberg Ralmond Lodder'Oud-Beijerland) Rob van Gris (Poortugaal) Seref Akansel (GLZ) Leon van Etzakker (CVV) Marco Plomp (WGZ) Casper Westerveld (Rijsoord) schenkt de topscorer van de week een T-shirt. De meest productieve voetballer van de maand verdient een paar voetbalschoenen. De prijswinnaars krijgen een brief waarin staat, waar zij hun prijs kunnen afhalen. Aan het einde van het seizoen krijgt de winnaar van het klassement een trainingspak, kousen, jack, een paar voetbalschoenen, een sporttas en een bal. De tweede plaats is goed voor een trainingspak en een bal. Ook krijgen de winnaars respectievelijk gouden, 2ilveren, en bronzen voetbalschoen. NAKAARTEN MET.... is een serie verhalen over sporters en sport- fanaten in het Waterweggebied. Zij die zich opvallend manifeste ren, in positieve of negatieve zin, spelen zich in de kijker voor deze rubriek. Deze week komt HAR RY MEIJER, voorzitter van voet balvereniging DVO'32, aan het woord. Hij geeft zijn visie op de gestaakte wedstrijd van zater dag én de toekomst van zijn club. Door Sander Sonnemans Vlaardingen Hij stond erbij en keek er naar. Voorzitter Harry Meijer was getuige van alle op winding die ontstond nadat de ar biter in de blessuretijd naar de stip had gewezen. DVO'32, dat net als tegenstander Hoekse Boys in een hevige strijd is gewikkeld met het degradatiespook van de derde klasse B, ontplofte. Het uitzicht op de winst - DVO'32 ging met 2-1 aan de leiding - was plotseling verdwenen. In het tumult werden, nadat eerder in het duel al twee DVO'ers waren weggestuurd, twee rode kaarten getrokken, De Vlaardingers hielden zodoende slechts zeven spelers over en dat, zo zeggen de regels, is te weinig om te mogen voetballen. De pre ses moest machteloos toezien hoe een vroegtijdig eind werd ge maakt aan het anti-degradatie- duel. U bent bijna dertig jaar bestuurs lid bij DVO'32. Ooit wel eens mee- yeinüuki duf niet kou loordcü doorgespeeld omdat zo veel rode kaarten waren getrokken? „Dat heb ik nog nooit meege maakt, in al die jaren niet. Vier ro de kaarten doet natuurlijk het slechtste vermoeden. Het is wel zo dat er twee bij zijn waarbij spra ke is van tweemaal geel. Het lijkt allemaal erg, maar die werden ge trokken voor praten. De laatste twee werden gegeven naar aanlei ding van het feit dat de scheids rechter naar de stip wees in de honderste minuut van de wed strijd. Het leek alsof hij tot de Tweede Kerstdag door wilde laten spelen, iedereen was het er over eens dat het dik tijd was. Ik val scheidsrechters niet snel af, maar hij liep gewoon te wachten tot de gelijkmaker zou vallen. Ik ben blij dat de jongens zich nog hebben ingehouden en het publiek ook. Anders krijg je misschien nog grote rellen. Altijd krijgen de spe lers de schuld, maar er zijn scheidsrechters bij die er echt een potje van maken." Kunnen uie spreken van een diep tepunt in de historie van DVO'32? „Zover ik me kan herinneren wel. Jaren geleden hebben we ook wel eens een scheidsrechter onder be geleiding naar de parkeerplaats moeten brengen, maar dat is vijf entwintig jaar geleden. Daarna is er eigenlijk nooit wat gebeurd." DVO'32 voelt zich dus echt bena deeld daarin Hoek van Holland? „Ja, en dat is natuurlijk niet de eerste keer. We hebben het bij Maasdijk meegemaakt dat de scheidsrechter een kwartier lan ger liet doorspelen. De jongens wilden op een bepaald moment het veld aflopen en ik heb ze daar toen van moeten weerhouden. Joh, zelfs mensen van Hoekse DvO'32-voor zitter Harry Meijer Hij denkt zlin langste tijd als bestuurs lid te hebben gehad. „Als het doorgaat zoals het nu loopt, dan maak ik de dertig jaar in het bestuur niet eens vol," zegt hij. Foto Peter Molken Boys vonden zaterdag dat die scheidsrechter veel te lang liet doorspelen. Dan is het best te be grijpen dat die gaster, kwaad wor den, maar je mag nu eenmaal niets zeggen. Daardoor hebben Robert (Kortleven; red.) en Ri chard (de Ligt; red.) de boel een beetje benadeeld. Doordat ze commentaar hadden op de leiding hadden, speelden we al voor de rust met negen man. Hadden ze de beslissingen gewoon geaccep teerd, dan hadden we gewonnen. dik gewonnen," Het urn er dus helemaal de wed strijd niet naar om er een vod? gloed over te leggen. „Nee, het was alleen de scheids rechter die zich deed gelden daar. Ik geef de man altijd een hand, maar nu niet. Man, ik heb staan beven, zo irriterand floot hij." Hoe komt Itet eigenlijk dat het zo slecht gaat met het eerste elftal „Ik heb dat veertien dagen gele den in een gesprek met de selec tie ook gevraagd. Ik maak dingen mee, die niet door de beugel kun nen. Het is toch erg als ie een se lectie hebt van ruim dertig man en er komen donderdag maar twaalf jongens trainen. Dat is toch te gek?" Is het nog wel leuk om voorzitter te zijn? „Nee, nee. De langste tijd heb ik wel gehad. Als het doorgaat zoals het nu loopt, dan maak ik de der tig jaar in het bestuur niet eens vol. "We hebben een goede pen ningmeester en een goede secre taris, maar ze staan niet op de vloer om zo maar te zeggen. Daar door kwam en komt het meeste werk by Jan Vink (is inmiddels wegens gezondheidsredenen ge stopt) en m(j terecht. Kijk we la ten de boel niet zakken, maar de organisatie van de klaverjascom- petitie is toch eigenlijk geen werk van de voorzitter? Maar ja, als een ander het niet meer wil doen...." Hoe is het met de club? Niet zo best hoor ik hier en daar. „Ik moet dadelijk naar hoofd sponsor Sicor om te vragen of hij volgend jaar nog door wil gaan bij ons. Doet hij dat niet, dan zitten we met een gat en dan zal DVO'32 echt iets moeten gaan doen. Nu kunnen we nog aardig rondko men. De sfeer laat te wensen over, maar die is wel te bepalen. Moet ik dat dan ook nog gaan doen? De jeugdafdeling groeit aardig, de se nioren vergrijzen. Dat is logisch. Er wordt wel gezegd dat we er veel jeugdleden bij krijgen als Fortuna en Cion naar de Broekpolder zijn verdwenen maar daar kan je na tuurlijk niet op bouwen." Een fusie met VFC, is dat mogelijk een toekomstbeeld? „Ik zou best met VFC willen sa mengaan, dat zou mooi zijn maar het is onmogelijk. VFC is net als wij wykgebonden. Wij hoeven hier niet weg, maar als we VFC hier naar toe halen verliest die club een hoop jeugdleden. Boven dien is VFC een zondagvereni ging. Dat brengt voor de zondag geen problemen met zich mee, voor de zaterdag wel want VFC heeft veel jeugd. In september hebben we de ledenvergadering, dan moeten we maar eens vragen hoe zij over de toekomst denken," Vlaardingen - VZC is een zwemmer kwijtgeraakt die in de toekomst het nationale podium kan betreden. Na Stefan Aartsen (De Kempvis). Wilma van Hofwe gen (AZ PC) en Brenda Starink (DWK) heeft nu ook jeugdtalent Eddy van Vliet zijn blik verruimd. De bijna 16-jarige Westlander, die vorig jaar aan de Olympische Dagen in Portugal deelnam, heeft geko zen voor De Kempvis. De wisseling van trainers vorig jaar (Ronald van Om bergen voor Chris Aartsen) heeft de zwemmer a. het denken gezet. Ook het feit dat hij tegenwoordig in Rotterdam op school zit, heeft zijn vertrek in de hand gewerkt. Van Vliet greep op het NK voor sprin ters in Emmen afgelopen weekeinde naast goud. Hij realiseerde op de 50 meter vlinderslag een tijd van 26.98 seconden die goed was voor zilver. Voor Wiima van Hofwegen behoort de nationale zwemtop tot het verleden. Wanneer de 25-jarige Vlaardingse eind maart voor het trainersdiploma slaagt, vertrekt zij naar Curacao waar zij zich bij haar vriend Mikel van Ryn voegt. Het is de bedoeling dat zij nog enkele wedstrijden zwemt in het kader van de World Cup en de Mare Nostrumtour, maar de NK in Eindhoven laat zij schieten. Achter kampioen Inge de Bruijn eindigde zij in Emmen op de 50 meter vrije slag op een tweede plaats in 25.3. Schiedam Met een mini-waterpolotoernooi voor kinderen van 6 tot en met 9 jaar wil de Schiedamse Zwemclub in samenwerking met de Zwembond voor Rotterdam en Omstreken de jeugd warm krijgen voor waterpolo. Het toernooi wordt zaterdag 21 febru ari gehouden in Bad Groenoord en er kan door meis jes en jongens gratis aan worden deelgenomen. Belangstellenden worden om 15.30 in het zwempara dijs venvacht. Vanzelfsprekend moeten ze zwemkle- ding meenemen en in het bezit zijn van een zwemdi ploma. Voor info: Richard Kramer (010-4268730). Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, postbus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (fax: 010- 4265227en in de avo nduren onde r 010-4004310. DINSDAG 17 FEBRUARI VOETBAL: 19.30 Hermes DVS-TOGB (vriendschappelijk).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5