21F Oranje imponeert alleen Amerikanen 'Ik hoop dat ze hun lesje hebben geleerd' Seizoen voorbij voor Jerry Smith Hiddink wil Belgen zien Leekens kiest ook Claeys Ajaeied O'Brien bij Amerikanen Hiddink blijft zoeken naar verbeteringen, WK-vorm nog lang niet bereikt Leo Beenhakker wat optimistischer gestemd na 3-0 zege op Legia Warschau Feyenoord ziet af van Prunler Sfarj Marilia verdringt in team Sparta Gérard de Nooijer ADO test Prince Policy Rotterdams Dagblad Maandag 23 februari 1998 Eredivisie FC Groningen-De Graafschap 0-3 (0*1). 29. Ibrahim 0-1.58 Fuchs (Nok) 0-2, 90. Viseaal (Fuchs) 0-3. Scheidsrechter: Sterk. Toesehouivdrs" 16 300. Bode kaart' 20. Koen (Giumngenl Gele kaart: Lode- wijks (Groningen), Nok. Van der Haar (Graafschap). FC Groningen: Lodewyks; Leonardo, Broerse. Van Gesseï (Gö. Rortje), Elshct: Beerens, Atteveld. Hugo. Peeper. Bom- barda (65. Matthys). Koen. De Graafschap: Olyslager; Wilms. Vre- manHendriks. Lindenbergh. Nok. Victo ria (86. Te Braak). Fuchs. Godee; Gemt- sen (14. Van der Haar), Ibrahim ("0. Vis- caal) Stand Ajax22 19 2 1 59 68-30 PSV22 13 8 1 47 63-27 Hceronv21 12 5 4 41 37-25 Vitesse22 II 0 5 39 52-37 Fevenoord22 H 6 5 39 38-27 V,'-' ~II22 10 3 9 33 37-33 F >S 22 10 3 9 33 31-38 N 22 8 4 10 28 26-27 FC <cht ..21 8 3 10 27 4147 Sparta 22 7 6 9 27 4041 FC Twente..., 21 6 8 7 26 23-24 RodaJC22 7 5 10 20 32-30 NEC22 8 1 13 25 2443 Graafschap... 23 6 7 10 25 31-27 Groningen.... 23 5 7 11 22 2841 MW22 6 3 13 21 2049 RKC21 4 6 II 18 2645 Volendam22 2 5 15 II 15-60 Programma Eredivisie: woe. 25 fob: Heerenveen-Ro- da JC: vrij. 27 feb RKC-Vitesse; zat. 28 feb; MW-FC Twente. Ajax-NEC, De Graafschap-Fortuna S: zon, 1 maart; FC Gromngen-Sparta. Fc Utrecht-NAC, Volendam-Willem n, Feyenoord-Hee- renvecn( 18.00 uur). Eerste divisie: vrij, 25 feb: Helmond Sport-Cambuur. TOP Oss-Veendam; iat. 28 feb: ADO Den Haag-RBC. A2- Dordrecht'90, FC Den Bosch-GA Bagles, Heracles-Exceisior, VW-Emmen; zon. 1 maart: Eindhoven-FC ZwoUe, Tel star-Haarlem. S po rtp ri js vrage r Lotto 8. 7-17-31-32-33-34. Reservegetal; 28. Cijferspel: 026228. Toto 8: 2-2-3-1-1-1-3-1-2-2-1-3. Duitse lotto: 2-13-29-37-47-49. Reservegetal: 21. Supergetal" 0. Spel 77:5 6 0 4 5 64. Super 6:8 71 18 5. Belgische lotto: 2-14-22-27-3042. Reservegetal; 9. Joker: 1938599. Fort Lauderdale— Guus Hiddink vliegt dinsdagnacht, na de wed strijd tegen Mexico, vanuit Flori da meteen door tiaar Brussel om op tijd aanwezig te kunnen zijn bij de vriendschappelijke inter land tussen België en de Verenig de Staten. De bondscoach wil elke mogelijkheid gebruiken om de te genstanders van Nederland op het WK in de aanloop naar Frank rijk in actie te zien. Een groot deel van de Oranje-selectie vliegt van uit Amerika via Parijs recht streeks door naar Amsterdam. De medische staf van de KNVB verstrekt de spelers na de wed strijd tegen Mexico pillen, die zij drie dagen moeten slikken om in korte tijd van hun jetlag af te ko men. De meeste spelers moeten zich de volgende dag al weer bij hun club op de training melden en komen in het weekend in actie. Ed de Goey, die net als Patrick Kluivert tegen de Mexicanen in de basis staat, speelt zaterdag met Chelsea de topper tegen Man chester United. De ex-Feyenoor- der is een van de spelers die in Pa rijs overstapt en naar Londen doorvliegt. Brussel De Belgische bonds coach Georges Leekens heeft Luc Nilis van PSV, Geoffrey Claeys van Feyenoord en Bob Peeters van Roda JC geselecteerd voor de vriendschappelijk interland woensdag in Brussel tegen de Verenigde Staten, zaterdag met 2- 0 verslagen door Nederland. Pee ters werd pas zondagavond opge roepen nadat Luis Oliveira (Fio- rentina) in de Italiaanse competi tie een blessure had opgelopen. De seleclie: Danny Baffin (FC Metz), Vital Borkelmans (Club Brugge). Geoffrey Claeys (Feyenoord), Bertrand Crasson (SSC Napels). Eric Deflandre (Club Brug ge), Filip de Wilde (Sporting Lissabon), Re- né Casperic (RC Haïelbeke). Emanuel Ka- ragianms (Germinal Eikeren). Philippe Leo nard (AS Monaco). Lokonda Mperua (Stan dard Luik), Luc Nihs (PSV). Bob Peeters (RodaJC). Lorenzo Staelens (Club Brugge}, Nico van Kerckhown (Lierse SK>, Gert Verheyen (Club Brugge), Gordan Vidovic (Mocskroen), Johan Walere (Udinese) en Mare Wilmots (Schalke 04). MiamiJohn O'Brien van Ajax is toegevoegd aan de selectie van de Verenigde Staten voor het duel te gen de Belgen. De speler uit het tweede elftal van de Amsterdam se club was niet van de partij in het duel met Nederland, zaterdag in Miami. Bondscoach Sampson voerde, deels noodgedwongen, wat wijzigingen door. Gregg Ber- halter heeft toestemming gekre gen terug te keren naar Sparta. Tegen Oranje zat hij, wegens een blessure, op de tribune. Dat gold ook voor verdediger Eddie Pope. voor wie Feyenoord belangstel ling aan de dag heeft gelegd. Door Marcel van der Kraan Fort Lauderdale Internatio naal de marktwaarde een beetje opschroeven kan geen kwaad, zeker niet als het we reldkampioenschap nog slechts een paar maanden weg is. In de Verenigde Sta ten, land van uitersten en on begrensde mogelijkheden, zijn ze ervan overtuigd dat het Nederlands voetbalelftal in Frankrijk een van de grootste kansen heeft om goud te delven. De Amerika nen versloegen tien dagen terug wereldkampioen Brazi lië, maar kregen zelf dit weekeinde een draai om de oren van Oranje: 0-2. „Dus moet Nederland wel heel goed zijn," concludeerde de Amerikaanse bondscoach Steve Sampson. „Ik vind het een wereldploeg." Gelukkig denken ze er in het kamp van Oranje, dat tot woens dagnacht in Florida bivakkeert en morgen tegen de Mexicanen aan treedt, heel anders over. De tijd dat Hollandse internationals brul den dat ze de beste ploeg ter we reld hadden, lijkt voorbij. De eer ste interland-overwinning van 1998, die als een serieuze opwar mer voor de eindronden van het WK geldt, stemde weliswaar tot tevredenheid, maar leverde zeker geen uitgelaten stemming op. Daarvoor zaten er in het Pro Play- er-stadion van Fort Lauderdale te veel schoonheidsfoutjes en kleine ongemakken in het spel van Ne derland. Al begrepen de Amerika nen daar helemaal niets van. Ed win van der Sar werd alom be schouwd als de beste keeper die men hier ooit in actie heeft ge zien. Frank en Ronald de Boer wa ren van een andere planeet en Marc Overmars was een wervel wind met de snelheid van 'El Ni no'. In de kleedkamer van het USA- Jaap Stam (l) induel met de Amerikaan RoyWegerle. De fratsen van de PSV verdediger bij een scher mutsehng meteen an dere tegen stander, Joe Max Moore, vielen ver keerd bij bondscoach Guus Hiddink. „Dat soort akkefietjes kan niet. Ik heb dat Stam in de rust ook even goed duidelijk ge maakt. Roberto Sc hinidt/ team werd na afloop vol bewonde ring gesproken over het surplus aan techniek, over het gemak waarmee de Oranje-internatio nals aanvallen en over het bijna onaantastbare, hoge niveau. In die van Nederland werden daar entegen kritische kanttekenin gen geplaatst bij het slappe optre den in de eerste helft en bij de fou ten in de organisatie, die tegen een sterkere ploeg doelpunten zouden hebben gekost. Hoewel het elftal van de Verenig de Staten de laatste jaren aardig aan de weg timmert (tien van de laatste elf interlands gewonnen en zonder veel problemen gekwa lificeerd voor Frankrijk), hoopt Oranje van Mexico meer tegen stand te krijgen om de balans te kunnen opmaken van de stage aan de Amerikaanse Oostkust. „Winnen is prachtig," sprak Hid dink zaterdagavond. „Maar je bent op weg naar een WK voortdu rend bezig om dingen te verbete ren." Gevraagd naar de min puntjes, wist de bondscoach er wel een paar. Verdedigend was het bij vlagen een slappe hap en als het echt nodig was verzuimde zyn elftal de boel op slot te gooien, zoals de grote ploegen in het he dendaagse voetbal doen. De naam van Clarence Seedorf viel opvallend genoeg niet. Zo dy namisch en gedreven de Real Ma drid-vedette na rust was, zo te leurstellenden chaotisch was zijn spel in het eerste bedrijf. Met zijn oranje 'kicksen' accentueerde hij bovendien de vergeefse pogingen om met individuele hoogstandjes iets bij te dragen aan het aanvals- spel van Nederland. Fris en vrolijk Niet Seedorf maar Aren Winter mocht in de rust ten faveure van Mare Overmars achterblijven in de kleedkamer. Met de spits van Arsenal op de rechterflank, kreeg Oranje een fris en vrolijk gezicht. Wil Hiddink straks ruimte maken voor Overmars, dan zal hij een middenvelder moeten opofferen en dat is met Philip Cocu, Ronald de Boer, Clarence Seedorf en Wim Jonk in je elftal geen eenvoudige opgave. Jaap Stam was een tweede Oran je-klant die halverwege afhaakte. Hiddink vond dat de 'topvorm' waarin Winston Bogarde ver keert. hem dwong de verdediger van Barcelona speeltijd te geven. Maar hij liet ook weten dat hij de fratsen van dc PSV-verdediger bij een schermutseling met Ameri- ka's Joe-Max Moore niet tolereer de. Stam nam de beste Amerikaanse speler in een houdgreep toen deze een kopstoot uitdeelde en daarna ook nog op de vuist wilde gaan. Het publiek stond meteen op de banken, gillend van enthousias me omdat dergelijke stoeipartijen in de NBA of in het ijshockey aan de orde van de dag zijn. Een gele kaart was de straf die hij opliep. „In een groot toernooi," foeterde Hiddink, „kan zo'n akkefietje gro te gevolgen hebben. Dat moet er dus uit bij Jaap. Ik heb hem dat in de rust ook even goed duidelijk gemaakt." Uit de vrije trap die volgde na het incident maakte de Verenigde Staten bijna gelijk. Edwin van der Sar kon met kunst en vliegwerk een tegentreffer voorkomen. Ro nald de Boer had Oranje al in de tweede minuut aan de leiding ge bracht, toen hij na een counter de bal via het been van Alexi Laias enigszins gelukkig achter doel man Kasey Keiler prikte. Direct na rust stelde Clarence Seedorf de zege veilig, toen h(j door Philip ocu werd weggestuurd en feilloos inschoot: 0-2. Michael Mols kwam op het score bord niet voor. De Utrechtse spits kende een zware middag tegen de even oude, maar twee koppen gro tere Lalas. Individueel kon Mols weinig uitrichten tegen het ge weld van de bebaarde en woest uitziende Amerikaan. Halverwe ge de tweede helft haalde Hid dink Mols, die bjj zijn club in top vorm moet blijven wil hij zich bij de 22 voor Frankrijk scharen, naar de kant en gooide hij Pierre van Hooijdonk in de strijd. Verenigde StatCc-Nederland 0-2 (0-1). 2. Rona)ddeBoerÜ-l,46.SeedorfÖ-2 Scheids- rech ter: TeHez(Mex). Toeschouwers: 20.379 Gele kaart Moore, Harkes. Lalas (VSt). Stsm,Rciagcr(Ncd). Verenigde Staten: Katler, Bums, Lalas. Agoos; Moore, Kirovski (62. Wynalda). Ste wart, Reyna, Harkes; Radosavljevie(62 Las- siter), Wegerlo(46. Jones) Nede rl andVa n der Sar; Reiriger,Frank de Boer, Stam (46. Bogarde). Numan. Winter (40 OvermarsJonk, Seedorf, Cocuftrmald de Boer, Mols (73 Van Hooijdonk). Door Piet Ocks Ba rend recht De bedoeling was om tegen Legia Warschau zonder de voor komende zondag tegen Heerenveen geschorste Julio Cruz, Bernard Schuiteman en Paul Bosvelt te oefenen. Blessu res noopten Feyenoords trainer Leo Beenhakker evenwel zater dag alsnog een beroep te doen op Bosvelt en Schuiteman om voltal lig tegen de lijstaanvoerder van de Poolse competitie te kunnen aantreden. Het oefenpartijtje, dat Feyenoord in Barendrecht met 3- 0 wonstemde de trainer tot meer tevredenheid dan het treffen met Excelsior twee dagen eerder. „Het was beter dan donderdag," mocht Beenhakker naderhand dan ook vaststellen, „maar dat mocht wel ook, want toen was het drama tisch." Door blessures van UI rich van Gobbel, Pablo Sanchez en Edwin Zoetebier en vanwege de beperk te inzetbaarheid van de nog niet volledig fitte Giovanni van Bronckhorst en Igor Kornejev was Leo Beenhakker gedwongen terug te vallen op spelers, die hij liever aan de kant had gehouden. „Het kon niet anders, maar ik re ken erop dat ze zondag allemaal weer fit zijn," keek Feyenoords trainer alvast vooruit. Van Wonderen Alleen op Kees van Wonderen zal hij nog geen beroep kunnen doen. „En met Sanchez zal het moeilij ker worden dan met Van Gobbel, maar laten we er het beste van ho pen. Want met al die geschorsten wordt het tegen Heerenveen toch al een kwestie van overleven," voorziet Beenhakker, die op zijn manier de spelersgroep zijn onge noegen heeft kenbaar gemaakt over de wanpretatie tegen Excel sior. „rk hoop dat ze hun lesje hebben geleerd. Dat je zonder in zet niet kan voetballen. Ik heb ze dat trachten duidelijk te maken en ik hoop dat de boodschap is aangekomen." Tegen Legia Warschau leken de spelers zich die boodschap in elk Barendrecht William Pr- unier komt niet naar Feye noord. De 30-jarige voorstop per, die zich onlangs vrijkocht van het Italiaanse Napoïi, zou aanvankelijk afgelopen week naar de Kuip komen om mee te trainen en te spelen tegen Legia Warschau. „Maar dat hebben we afgeblazen," zegt Leo Beenhakker. „Eerst zou hij de hele week komen, toen pas donderdag, Het werd steeds minder. Ik wilde de tyd hebben om hem te testen. Nou dat niet mogelijk is gebleken, hebben we hem afgezegd. Want we willen geen spelers in de blind halen, zoals on langs is gebeurd met Deme- tradze" geval ter harte te hebben geno men, gezien de strijdlust die in eens wel aan de dag kon worden gelegd. Bij vlagen kwam Feye noord zelfs tot behoorlijke combi naties, die leidden tot mogelijkhe den van Kobin Nelisse (beide ma len stuitte hij op doelman Sam- olinhski) en de openingstreffer van Georgi Demetradze, die na 22 minuten een voorzet van Henk Vos naar i-0 knikte. Leo Beenhakker houdt zich trou wens nog enigszins op de vlakte over de van Dynamo Tblisi ge leende Georgische rechterspits, die een contract voor volgend sei zoen moet afdwingen. „Hij heeft aardige acties." oordeelde Feye noords trainer, „maar dan houdt 't weer op. Het komt er nog niet he te maal uit Opvallend is dat Beenhakker de voorkeur geeft aan Geoffrey Claeys als linksback boven Patri cio Graff. „Claeys brengt meer evenwicht in het elftal," vindt hij. „Graff komt erg vaak op. terwijl Claeys meer in de rug van Van Bronckhorst speelt. Dat geeft meer zekerheid achterin. Daarom •m heb ik mijn keus op Claeys laten vallen." Zekerheidje Evenals tegen Excelsior liet Been hakker Fernando Picun in de rol van Schuiteman spelen als verde digende middenvelder. „Hij lijdt weinig balverlies. Dat is ook een zekerheidje." Het liefst zou hii Van Gastel op die plek zien, maar gezien de langdurige blessure van Van Wonderen is Beenhakker ge noodzaakt zijn aanvoerder als vrije verdediger te gebruiken. Me de gezien de opbouw van achter uit, die met mandekkers als Van Gobbel, Gyan en Claeys nogal wat te wensen overlaat. Toch is Been hakker te spreken over de ontwik keling van Gyan. „Hij wordt steeds beter." Pas in de slotfase slaagde Feye noord erin de score tot 3-0 op te voeren. David Connolly stiftte drie minuten voor tijd beheerst naar 2-0 en in de laatste minuut tilde de voor het overige niet over tuigende Igor Kornejev met een schuiver van afstand de zege naar 3-0. Feyenoord-Legfa Warschau 3-0 (1-9). 22 Demetradze 1-0,88. Connolly 2-0, 90. Kor nejev 3-0 Feyenoord. Dudek; Gyan. Van Gastel, Schuiteman. Claeys: Bosvelt (46. Graff), Pi cun (82. SequeiTa), Van Bronckhorst (46. Kornejev); Demetradze <46 Bot), Nelisse (46. Connolly), Vos. Oefenvoetbal MW-FC Wietz (Lux) 6-€ (2-0). Doelpuntenmakers: Taiwo 2. Emerson. Plum. Joordens en Janssen. Arminia Bielefeld-Vitesse l-l (041). Doelpuntenmaker Vitesse. Van Hintum (strafschop) RKC-Eindhoven 1-2 (0-1). Scoreverloop Van der Borght 0-1, Losada 0-2. Lammere 3-2. Cambuur-FC Utrechtl-1 (1-8). Van Rijswijk 1 -O.VanNieuwkerkl-l.Byzonderheidr Scheids rechter Roeiof Lutnge maakte zijn rentree na mim een maand afwezigheid wegens een lies blessure Igor Kornejev (r) kwam als invaller voor van een bles sure herste de Giovanni van Bronck horst na rust in het veld bij Feyenoord. conditioneel bleek de Rus nog met hele maal topfit in het oefenpar- tijtje tegen Legia war SChau. Foto Fred trnsvCor vos Sparta s Braziliaanse verdediger Marilia (Ij gaat voorop in de strijd tegen Djnepr, in de rug gedekt door KewJaliens. FotoCorVos Door Loet van Schel lebeek Rotterdam Sparta's koude start na de winterstop lijkt Gérard de Nooijer als enige de kop te hebben ge kost. In de basisformatie, waarmee zaterdagmiddag opmerkelijk gemakkelijk FC Djnepr Djnepmpetro- vsk op/ij werd gezet (4-1 i. was geen plaats ingeruimd voor de defensieve helft van do Zeeuwse tweeling De Braziliaan Marilia kreeg de voorkeur van Flans van der Zee en de coach zai daar achteraf geen spijt van hebben gehad. Marilia had die herkansing te danken aan zijn over tuigende optreden m het tweede elftal. Vooraf al gaf Van der Zee te kennen van plan te zijn met deze op stelling ook de nu volgende serie van drie lastige uit wedstrijden (le beginnen in Groningen) in te gaan, al zou een mislukking van het 'experiment' hem onge twijfeld van gedachten hebben doen veranderen. De Braziliaan kweet zich evenwel voorbeeldig en zonder over de schreef le gaan. hetgeen eveneens in de krant mag - van zijn verdedigende taak. Zijn kóp- kracht boezemde ook al snel zo veel ontzag in, dat de bij een hoekschop met hem mee teruggekomen aan valler Andrej Goiovko na achttien minuten geen an dere uitweg zag dan hem naar het gras te trekken. Omdat hij het onder de ogen van scheidsrechter Van Meerkerk deed, kostte hem dat een kaart en een strafschop, waaruit Alfons Groenendijk de gelijkma ker (l-l langs doelman Medin schoof. De nummer vier van de Oekraïne was aan het duel begonnen op een manier die de indruk wekte dat de ploeg van een kaliber was, vergelijkbaar met dat van landskampioen Dinamo Kiev. De nipte nederlaag van donderdag tegen PSV (2-1) leek die verwachting te rechtvaardigen. En toen al na zes minuten Aiek- sander Rykun, een van de vele A- en jcugdinternatio- nals in de ploeg, de bal van 25 meter plompverloren langs Roland Jansen kanjerde, vreesde menige Spar- ta-supporter voor een onaangename zaterdagmid dag. Maar dat viel reuze mee. Sparta bleek onder aanvoe ring van John Nicuwenburg, Nico Jalink, Kew Ja- liens en Alfons Groenendijk veel meer zin in het oe fenpotje te hebben dan aanvankelijk leek. En Djne- propetrovsk bleek geen schaduw meer van de Russi sche kampioensploeg van een jaar of wat geleden, die in Oleg Protassov een spits had die hoog op het lijstje van tal van westerse topclubs prijkte. Mourad Mghizrad gooide er op rechts een paar be hendige acties tegenaan, uit één waarvan Dennis de Nooijer met een bijna nonchalante voetbeweging de bal op de lat deed belanden. Dat hoogstandje inspi reerde Sparta's aanvoerder kennelijk zo. dat hij in het vervolg van het alleraardigste duel zijn vormcri sis van de voorbije weken naar de vergetelheid speel de. Na voorbereidend werk van Mourad en Arjan van der Laan zorgde hij er hoogstpersoonlijk voor, dat Sparta met een voorsprong (2-1kon gaan rusten. Alfons Groenendijk krulde tien minuten na de her vatting 3-1 langs de muur en de grabbelende goalie Medin, daarmee het laatste restje motivatie bij de Oekraïners wegnemend. Sparta mocht vanaf dat mo ment doen en laten wat het wilde en met name Mourad had van die vrijheid minstens één keer moe ten profiteren. Maar hoe amusant en onnavolgbaar de passeerbewegingen van de Gouwenaar soms zijn, het rendement laat nog altijd te wensen over. Nee, dan Maikel Renfurm. De invaller schoot bij zijn eerste balcontact 4-1 binnen, a! zou Mourad - toen net onder applaus gewisseld - dat intikkertje ongetwij feld ook niet hebben laten passeren. Renfurm kreeg naderhand nog mot met de eenzame spits Sergej Na- garnyak en toen deze seconden later zijn frustratie afreageerde op de benen van uitblinker Jaliens, kon een rode kaart niet uitblijven. Spat ta-FC Djnepr Djnepropetrcvsk 4-1 (2-1). Rykun 0-1.18. Groe nendijk (strafschop! 1-1,34 Dennis de Nooijer 2-1,55 Groenendijk 3-t,6l Renfurm 4-1. Sparta. Janssen: Jaliens. Nicuwenburg, Marilia (60 Noorlander), Van der Meer (60. Gerard de Nooijer). Jalink. Van der Laar (75 Van der Laan), Groenendijk, Mghirrad (60. Renfurm). Dennis de Nooy- er. Den Dunnen. Rotterdam Voor Jerry Smith zit het seizoen erop. De verdediger van Sparta, dit seizoen achtervolgd door pech, wordt deze week in het Dijkzigt-zieken- huis geopereerd aan de kruisbanden van zijn rech terknie. Met het herstel zal maanden gemoeid zijn. Afgelopen maandag Hep Smith de blessure op in een wedstrijd van het tweede elftal. Den Haag - ADO Den Haag heef! Prince Polley op proef. De Ghanese spits heeft dit seizoen geen club, dus voor hem hoeft geen huur of afkoopsom betaald te worden. Poliev maakte teven) furore by Sparta, waar hij via de amateurafdeling was binnengekce men. Daarna speelde hij onder meer voor het Belgi sche Beerschot. FC Twente, Heerenveen en Excelsi or. Bij de Kralingers was de 28-jarige spits niet suc cesvol. In twee jaar tijd speelde hij vanwege blessu res een handjevol wedstrijden. Prince Polley was eer der dit seizoen op proef bij RKC en FC Dordrecht Door verschillende redenen zagen deze clubs van zijn diensten af. Prince Polley heeft zich zelfbij ADO Den Haag aangeboden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 6