15,sJ Acht procent WOZ-bezwaarschriften gegrond Gemeente Vlaardingen heeft eerste kwart weggewerkt Schiedamse gemeenteraad berijdt nog eenmaal stokpaardjes rygenda Dure drol Streekmuseum schenkt schoolkinderen boekje over onderduikers in Ambacht Snuffelen in wijkcentrum Groepsexpositie De Duig Fietslessenvoor allochtone vrouwen Zelfverdedigers doen examen Dramalessen kinderen Maaltijd in de Weerklank Eieren zoeken in het zwembad Boeken en volksdansen Rotterdams Dagblad Dinsdag 31 maart 1998 Nou nog één keertje dan. Ik heb steen en been geklaagd over de ern stige overlast van links en rechts gedraaide hondenpoep op straat, maar nu er positieye ontwikkelingen gaande zjyn, mag ik u het goede nieuws natuurlijk niet onthouden. Schiedam mag dan door onze bu ren in Gaardingen gekscherend 'sportstad van Nederland' worden genoemd omdat er de meeste mensen in een trainingspak lopen, maar Schiedam is straks wel de eerste hondenstrontvrije gemeente van Nederland! Met dank aan de speciale projectgroep die niet langer wil uitglijden over het poepprobleem. Stadgenoten die weinig vertrouwen hebben in het succes van het clubje gemeentevertegenwoordigers en Zuid- bewoners, moeten voorde gein maar eens in die wijk een kijkje gaan nemen. Daar kan je nog, of beter gezegd, weer, met opgeheven hoofd over straat zonder ergens in te trappen. Het is ook net of het daardoor in Zuid ook gelijk prettiger wonen is. Ruim vijfduizend honden wonen in Schiedam, legaal of illegaal, maar dat doet niet terzake. Die beesten poepen allemaal, net als u en ik, met het enige verschil dat wij dat op het toilet doen en die viervoe ters daar speciaal voor naar buiten worden genomen. Vijfduizend honden, twee- of driemaal per dag een bolus draaien, reken maar uit. Er wordt wat neergelegd. Maar poepen tegen de regels in, wordt straks onmogelijk. We krijgen een hondenwachter. Voorlopig eentje maar, want die man of vrouw kost de lokale overheid 70,000 piek op jaarbasis. Dan poepen die beesten wel een dure drol bij elkaar, zou je bijna zeggen. Geen probleem. Met een streng regime verdient de 'hondenmepper' zich zelf binnen dat jaar terug, als er maar genoeg bekeuringen worden uitgeschreven. Gezien het nog altijd aanwijsbare asociale gedrag van vele baasjes en bazinnetjes, is dat kakken zonder douwen. Nee, dat geld heb je er zo uit. Schrijven maar! Mijn vertrouwen in de eerste hondenpoepvrije gemeente van Neder land is mede gestoeld op een aardig tafereeltje dat zich onlangs bij onze redactie voor de deur afspeelde. Een echtpaar met hond - het merk moet ik u schuldig blijven - gaf het enige juiste voorbeeld. Het beessie liet twee hoopjes vallen, drolletjes van niets eigenlijk. Het baasje, plastic broodzakje om de hand, pakte desondanks de poep van de straat en vouwde het zakje keurig binnenstebuiten dicht. Vrouwlief reikte hem een papieren zakdoekje aan en de besmeurde straattegel werd 'opgepoetst'. Ik kan me voorstellen dat u me niet ge looft, maar ik had een getuige. Collega Jan Rozendaal heeft het ook gezien. Ik hoop dat hij het thuis, daar in datVlaardingen, doorvertelt, SANDERSONNEMANS VLAARDINGEN Iets voor de tuin, de camping of misschien gewoon voor in huis. Zaterdag 4 april kan het allemaalgevon- den worden op de rommelmarkt in wijkcentrum 't Nieuwlant aan de Rotterdamseweg 176. Van 10.00 tot 16.00 uur kan er langs de tafels met spullen worden gelopen. De toegang is gratis. In galerie De Duig is vanaf 4 apnl werk te bezichti gen van leerlingen van Aad Hofman en Dik Kats. De tentoonstelling toont een kleine selectie van schilde rijen van enkele leerlingen. De werken zijn tot 26 april te bezichtigen in de galerie in de Landstraat 29. Buurthuis De Pijpelaar heeft nog enkele plaatsen viij bij de cursus ftetslessen voor allochtone vrou wen. De cursus bestaat uit zeven theorielessen waar bij alle verkeersregels worden uitgelegd en acht praktijlessen. De lessen worde.gegeven op donder dag- en vrijdagochtend van 9.00 tot 10.30 uur. De kandidaten a2n de cursus zelfverdediging voor meisjes doen donderdagavond examen in jongeren centrum Europe aan de Brusselweg 20. De kandida ten Hebben eerst nog een les en om 19.30 uur geven ze een demonstratie van de vaardigheden die ze heb ben geleerd. Daarbij zullen ze ook laten zien hoe je een plank doormidden slaat. Wij kcentrum De Blauwe Brug geeft van 3 april tot en met 26 juni een cursus drama voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar. Aandacht wordt besteed aan concen tratie, inlevingsvermogen, improvisatie, fantasie en expressie. De lessen zijn vrijdags van i6.Ö0 tot 17.30 uur. De kosten bedragen vijfentwintig gulden voor tien lessen. Meer informatie bij het wijkcentrum, Bachplein, telefoon 2470464. In het ontmoetingshuis De Weerklank wordt donder dag een warme maaitijd geserveerd. Vanaf 17.00 uur komt er een heerlijke maaltijdsoep op tafel. De maal tijd kost 5,50 gulden. Per keer kunnen zo'n twintig mensen mee-eten. Wie snee wil eten kan zich telefo nisch aanmelden bij G. Groenewegen (010) 4709971. Redactie Waterweg: Edwin Cornelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van Klaveren, Sentinavan der Meer, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Ta-., foon 00 4D". v310 Het zwem- en recre?tiebad De Kulk houdt op Goede Vrijdag het traditionale eieren rapen voor kinderen tot en met 11 jaar. Naast de vele honderden gekleur de eieren verstopt de paashaas ook een bronzen, zil veren en goudenei. De vinders van deze eieren ko men in aanmerking voor een prijs. Na afloop var» het eieren rapen, waarbij een bijna twee meter grote paashaas aanwezig is, is er een spe- ciale,zweminstuif. Het eieren rapen op 10 april is van 9.15 tot 9.45 uur. De zweminstuif duurt tot 10.30 uur. -De kosten bedragen zes gulden. Zo'n zevenhonderd boeken liggen zaterdag uitge stald in Spaland aan de Willem Andriessenlaan 2. Tussen 11.00 en 14.00 uur is er volop keuze, 's Mid dags staan optredens van een folkloristische volks dansgroep op het programma die dansen uit ver schillende landen laten zien. Door Jan Rozendaal VlaardingenAcht procent van de bezwaarschriften die bij de gemeente Vlaardingen zijn ingediend tegen de taxatie van de woning in het kader van de Wet WOZ, is gegrond. Dat blijkt uit de afhandeling van der van de Wet WOZ, de waaide- de eerste 1250 bezwaarschriften. In totaal hebben vorig jaar vijfdui zend mensen bezwaar aangete kend bij de gemeente Vlaardin gen tegen de hoogte van de taxa tiewaarde van hun (huur)huis, be drijfspand of garage. Die taxatie was wettelijk verplicht in het ka ring van de onroerende zaken. Behalve on roerende-zaakbelas ting, wordt de nieuwe waarde ook gebruikt door de belastingdienst en het hoogheemraadschap. Vijfduizend bezwaarschriften kreeg de gemeente Vlaardingen vorig jaar in de bus. Dat was ex clusief het gezamenlijke bezwaar schrift dat de drie plaatselijke wo ningcorporaties met een totaal van achttienduizend woningen, opstuurden. Alles bij elkaar oen klus, zo bleek begin dit jaar, die de gemeente 2.5 miljoen gulden gaat kosten. Er is een speciaal bu reau ingehuurd om de dertig ex tra ambtenaren, die erop zijn ge zet, te assisteren. Overtuigd Van de eerste 1250 bezwaarschrif ten -25 procent van het totaal - zijn op basis van nieuwe taxaties er honderd gegrond verklaard. Wethouder H. C. J. Roijers (finan cien) zegt daarmee overtuigd te zijn dat de taxaties in Vlaardingen 'op een goede manier' zijn ge daan. Eén op de tien is volgens hem te verdedigen. Bovendien merkt hij op dat het over het algemeen marginale aan passingen zijn. In de meeste ge vallen gaat het om tien- tot twin tigduizend gulden. Voor de OZB- heffing betekent dat een verla ging van vier tot acht tientjes: on geveer twintig gulden over vijf duizend gulden waarde voor de ei genaar/bewoner. Voor huurders is dat iets minder dan de helft daar van. Als deze trend zich voortzet dan heeft dat geen grote consequen ties voor onze schatkist.'' aldus Roijers. Enkele tienduizenden guldens per jaar gooit de gemeen tebegroting van Vlaardingen niet echt door de war. Al blijft de be waarder van de gemeentekas voorzichtig: „We zijn begonnen met de bezwaarschriften uit de buitenwijken. Daar is, zoals in Holy, sprake van veel gelijksoorti ge woningbouw. We werken naar het centrum toe en daar wordt de risicofactor wellicht wat hoger omdat je daar veel meer unieke panden hebt staan." De gemeente streeft er naar om voor 1 juni 1998 alle bezwaar schriften te hebben afgehandeld. Roijers gaat er vanuit dat deze ter mijn wordt gehaald. Hij verwacht ook binnen de begrote kosten van 2,5 miljoen gulden te blijven. Door Edwin Cornelisse Schiedam Voor de laatste keer waren ze in de oude samenstel ling bij elkaar gisteravond. En het leek alsof er stilletjes was afge sproken dat het moment van af scheid zo lang mogelijk uitgesteld zou worden. Een motie, een amendement, een initiatiefvoor stel, het werd gisteravond alle maal uit de kast gehaald. Stok paardjes werden nog eens een keer van stal gehaald en bereden. Standpunten die al lang en breed bekend mogen zijn, werden nog eens extra breed uitgemeten. De woorden Voorzitter, ik zal het kort houden' klonken meer dan eens en werden zo mogelijk nog vaker gevolgd door een demonstratie van het tegenovergestelde. En de klok tikte door. Maar er móest gisteravond afscheid wor den genomen aan het einde van de laatste vergadering van de Schiedamse gemeenteraad. Over een paar weken neemt de nieuwe raad plaats op het bestuurlijk plu che. En die raad zal veertien nieu we gezichten tellen. Dat beteken de dus dat er gisteravond afscheid genomen moest worden van veer tien bekende gezichten. Burge meester Scheeres stond er giste ren rond middernacht even bij stil Op de grens van maandag en dinsdag was er even tijd voor de persoonlijk noot. Uiteraard na de langdradige en soms zeer overbo dige monologen over uitermate interessante onderwerpen als het Evaluatierapport ROM Rijn mond, het Milieubeleidsplan 1998-2001 en het gronduitgiftebe- leïd. Maar wat wil je: voor sommi ge raadsleden was dit de laatste kans. Het moment van afscheid nemen kon echter niet eeuwig worden ontlopen. En dus besteedde bur gemeester Scheeres uiteindelijk toch een persoonlijk woordje aan de vertrekkende raadsleden. „Sommigen van u vertrekken als gevolg van hun eigen keuze en bij anderen geldt dat hun vertrek het gevolg is van de keuze die de Schiedamse kiezer gemaakt heeft bij het bedienen van de stemma- chine," zeihij. Van de grootste partij, de PvdA, vertrekt alleen C. Huijkcn. Aan zijn elfjarige raadsperiode is nu een einde gekomen. „Een kleur rijk figuur die nooit te beroerd was om in welk gezelschap dan ook luid en duidelijk voor zijn me ning uit te komen," omschreef de burgemeester hem. Het grootste aantal vertrekkende raadsleden is te vinden bij D66. J. G. de la Rie („Elf jaar lang ook herkenbaar door haar emoties"), M. Esbach („heeft niet de neiging om zich op de voorgrond te plaat sen"), V. Broeke („Een eenper soons denktank") en M. Hout kamp („Een gevoelig verlies voor de raad") namen afscheid. Bij het CDA houdt alleen W. L. F. P. Lijendekkers het voor gezien. Hij stapte halverwege de raadsperiode in en heeft nauwe lijks de tijd gehad om zich goed in te werken. „Ook hij behoort tot die stille categorie werkers die zichzelf niet op de voorgrond schuift," zei Scheeres. Groen Links zal ook in de nieuwe raad met drie personen terugke ren maar dan wel met drie nieu- Nestoren langstzittend raadslid Arie van Loenenkreeggisteravond bij zip afscheid een koninklijke onderscheiding. Hijbereiddede aanwezige raadsleden alvast op zijn terugkeer voor met de woorden: 'Definitief afscheid nemen? Als het aan mij ligt niet.' Foto Roei we. Fractievoorzitter B. Oomens heeft acht jaar in de raad gezeten en daarbij eert grote werklast op zich genomen. Naast het fractie voorzitterschap zat ze namelijk ook nog eens in vier raadscom missies. „Haar oordeel was genu anceerd, maar standvastig." om schreef de burgemeester haar po litieke inbreng de afgelopen acht jaar. J. A M. Poolman heeft slechts drie jaar in de gemeente raad gezeten. „Ook buiten Groen Links zullen velen zijn vertrek be treuren," voorspelde Scheeres. Over A F. de Leede wilde de bur gemeester nog niets kwijt omdat later in de week apart afscheid wordt genomen van deze wethou der. Ook bij de CD stond Scheeres even stil. De twee CD-raads!eden die niet terugkeren in de nieuwe gemeenteraad deelden het feit dat ze beiden halverwege de raadsperiode uit de CD-fractie zijn gestapt en als zelfstandig raadslid verder zijn gegaan. C. Krommenhoek ging na het verla ten van de partij een wat onbe stemde koers varen. „Dat maakte dat anderen in deze raad door gaans milder over hem oordeel den dan in de vorige raadsperiode toen hij herkenbaar het gedaeh- tengoed van de CD vertolkte," al dus Scheeres. Over P. J. G. San- derse was het oordeel scherper. Sanderse werd na zijn vertrek bij de CD alleen maar extremer in zijn doen en laten. „Zijn vertrek betekent geen verlies voor de raad en zal velen een opluchting zijn. Het lijkt er trouwens op dat hij enige tijd geleden al vertrok ken is," zei Scheeres niet zonder enig gevoel voor humor. Ook Th. H. B. Schoenmakers is halverwege de raadsperiode voor zichzelf begonnen. Platform Schiedam werd de partij die hij oprichtte. Maar deze kleine zelf- stadige in de politiek zal niet te rugkeren. Aan Schoenmakers' in zet zal' het niet hebben gelegen. „Hij stak op zijn eigen onnavolg bare manier erg veel tijd in het lo kaal bestuur en liet zich na een eenmaal ingezette koers niet van de wijs brengen. Ook niet wan neer heel politiek Schiedam een andere koers bleek te varen. Bij de hekkesluiter van de af- scheidrondje was alle reden om meer de tijd te nemen. A van Loe- nen was namelijk niet alleen de nestor van de raad, hij was ook het langst zittende raadslid dat giste ren afscheid nam. Maar de Schie- Door Ben van Haren Vlaardingen - 'De onderduik voor bij?' Het vraagteken is nadrukke lijk aanwezig in de titel van het boekje over de onderduikgeschie- denis van Harry Visser. Het sym boliseert het gevoel van de Am sterdamse kunstenaar, die ais klein, jochie van september 1942 tot mei 1945 op drie onderduik adressen leefde in Vlaardinger- Ambacht. Het boekje is geschreven door Frits Huls voor leerlingen van groep 8 van het basisonderwijs. De uitgave van hat Streekmuse um Jan Anderson werd gefinan cierd door de jubilerende Rabo bank Schiedam-Vlairdingen. Binnenkort volgt een tentoonstel ling in het streekmuseum over hetzelfde onderwerp. Harry Visser was twaalf jaar toen hij op 12 september 1942 met zijn vader en moeder vanuit Amster dam naar Vlaardingen vertrok. Zijn broers Nico en Eddy waren een maand eerder samen onder gebracht in Utrecht en zijn oudste broer Mauri was met de jongste, zusje Kitty, naar een dorpje bij Deventer gegaan. Harry ging met zijn ouders mee omdat hij astma tische bronchitis en dus speciale verzorging nodig had. In Vlaardinger-Ambacht werden zjj opgevangen bij 'oom' Gerrit en 'tante' Geert Jansen aan het Nar cisplein 12, een ouderloos echt paar met een ruime rijtjeswoning, waar binnen een maand nog elf Joodse onderduikers binnenkwa men. Toen werd op zolder een ver binding naar de zolder van de bu ren, de familie Swaneveld, ge maakt. Doodsangsten De onderduikers moesten voort durend verborgen blijven en ston den doodsangsten uit als zich on verwacht of nieuwsgierig bezot aandiende bij de Jansens. Hun verblij f werd na anderhalfjaar on mogelijk, toen de woning van Jan sen voor inkwartiering van Duitse officieren werd aangewezen. In het nachtelijk duister werden alle onderduikers toen van het Narcis plein naar de waterstokerij/krui denierszaak van de familie De Bruijn op de hoek van de Rozen- laan en Leliestraat overge bracht. Het nieuwe gastgezin had zelf drie kinderen. De bedoeling was dat de onderduikers daar maar korte tijd zouden blijven. Het werd echter meer dan een jaar en het gezelschap breidde zich zelfs uit omdat ook broer Mauri naar Vlaardinger-Ambacht kwam. Toen het zuiden van Nederland al was bevrijd maar in Vlaardingen de hongerwinter heerste, liep de spanning in de met 17 mensen overbevolkte kleine winkelwo ning aan de Rozenlaan zo hoog op dat de onderduikers naar andere adressen moesten vertrekken. De laatste twee maanden van de oor log verbleef de familie Visser bij het, twee kinderen tellende, gezin Mulder aan de Van Linden van den Heuveilsingel, ook in Am bacht. Het ruim geïllustreerde, 50 pagi- nr.diende boekje is een samen- .ng van het in kleine oplage i spreide boek, dat Harrv Visser /elf schreef als eerbetoon aan de Ambachters die zoveel y ut leven hebbeh gered De .mien- vatting is aan alle leerlingen van groep 8 van de Vlaardmgse basis scholen ter beschikking gesteld. Brokstukken Bij de uitreiking van de eerste exemplaren zei Harrv Visser nu een 'dankbaar mens' te zijn. ,Alle brokstukken zijn tot een geheel geworden." Meer dan vijftig jaar na de bevrijding heeft hij op veel van zijn vragen antwoord gevon den HoewelNog geen iaar gele den, ja zelfs nog een week geleden sprak iemand mij aan die bij onze onderduik betrokken was." Hij verduidelijkte de gevoelens waarmee hij, zijn lotgenoten, mensen die onderduikers in huis hebben gehad, maar ook anderen die dat niet deden, hebben moe ten rondlopen. „Wij waren geen jood in de eerste Op hettitelblad van het boekje zijn een jod enster en een situatie tekeningvan de omgeving van het Narcisplein met elkaar verwe ven. Hier begon de onderduikgeschiedenisvan Harry Visser. Re pro Roel Dijkstra plaats, wij waren gewoon Neder lander. De rest van de samenle ving was niet fout of goed, maar bestond ook gewoon uit mensen die probeerden te overleven. De Duitsers waren er echter in ge slaagd om een groep in die sa menleving te isoleren." damse gemeenteraad is gewaar schuwd: Van Loenen is niet ge heel onbekend met het Heintje Davidseffect. Hij heeft namelijk al twee keer eerder afscheid geno men „Dat leverde me twee keer een mooi boek op. Ik dacht bij die tweede keer: ik ga nog even door dan heb ik zo een boekenkast bij elkaar gespaard," zei hij gisteren. Burgemeester Scheeres roemde de inzet van Van Loenen en hintte nog even naar zijn hardhorend heid met de woorden: „Kun je me horen Arie?" Het derde boek bleef dit keer uit. Maar in plaats daarvan kreeg de nestor van de raad een lidmaat schap van de Orde van Oranje Nassau. De versierselen werden hefti opgespeld door burgemees ter Scheeres. Deze waarschuwde de gemeenteraadsleden dat het mogelijk is dat Arie van Loenen nóg een keer terugkomt. Hij bezet op het moment namelijk een op volgersplaats bij Gemeentebelan gen. Misschien dat hij dan de vol gende keer de Aleidapenning mag ontvangen. „Want die had ik vanavond eigenlijk verwacht," zei hij. „Van een koninklijke onder scheiding had ik natuurlijk nooit kunnen dromen." Dinsdag 31 maart SCHIEDAM Wijkpost Zuid. Soos, 13.00-16.00u. Dc Soenda. Lenteconcert KBO-koor, 14.00- 16.00u. Podium Café. Jamsessie, 2i.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Revue Boemerang door VJaardings Musical Gezelschap, 20.00u. ROTTERDAM d e Doelen gcz. 19.30Tsjechi$ch Jongenskoor Bom Peun. Luxor Theater 20.15Golden£ar- nng. Dizzy 22.00 Keus, Kool SPereiman. SK- VR Muziekschool Hoogvliet 19.00 Mu- ziekweek Linker Maasoever. Theater Zuid plein Gr.z. Mini Maxi. Woensdag 1 april SCHIEDAM Dc oost. Eieren schilderen, I0.00-12.00u., handwerken welfare, 14.00-16.00u, Stede lijk Museum. Lunchconcert, 12.30u. De Weerklank. Verkoop wereltiwinkelartikelen, 10.00-12.00u. Wijkpost Zuid. Koersbal. 14.00-16.00u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z.20.15 Just Before. Studio van Fact 20.30 Narcissen. Nederlands Architectuur histrtuut 14.00 Levende Legostad, St.Droo Trtheater 15.00 Zeegeschiedenis. SKVR Muziekschool Hoogvliet vanaf 19.00 Muaokweek Linker Maasoever. SKVR Muziekschool Ringdijk 18.30 Lee riingenuitvoenng.TheatertKapel- letje 14.30 Tussen de Muzen. Ntghttown Theatercar.i22.00 Fresh Up. O.T.Theaters/ d Mullerpler 20.00 Vrouwen van Ibsen. Rot terdamse Schouwburg KJ.z. 20.30 Het land in mij. Theater Zuidplein Gr.z. 20.15 Mini Maxi. SKVRHennekJjnstraat620.00-22.00 Lezingencyclus. De duistere eeuwen. Zaal de Unie 20.30 Volgspot Live., Van do 26 mrtt/m wo apr. ROTTERDAM Cinerama 1: Titanic' (12) dag. 14.45-20. C In. 2;'Boogie Nights' (16)dag.l3.3Q-17.30- 20.45. Cfn.3: 'Seven years in Tibet' (12) dag. 13-13-21.15. Cin,4: The Jackal' (16) dag. 18.15-21.15, do.vr.ma.di. ook 13.15. Cln.5: 'Devil's Advocate' (16) dag. 14-17.45- 20.45. lmax Theater: 'Amazon' (al) dag.(beh.ma.) 14-16. 'Super Speedway" (al) dag. (beh.ma.) 15, wo.ook 13. Titanic' (12) dag. ibeh.ma- .wo.) 10-17.15-21.15, ma.16-20. Venster 1: 'De Poolse Bruid' (16) dag. (ma- .met om 21.30)19.30-21.30, vr.zo.wo. 14.30. Sneak Preview ma.22. Ven.2: 'Unagi' (16) dag. 22. 'Hana-Bi' (16) do.vr.za. 20. 'Ka rakter' (al) zo.di.wo. 20, vr.zo.wo.14.30. 'Per fect Circle' (16) zo.14.30. TAnnee demière a Manenbad' (16) ma.19.30- Moviezone: 'Love andotnercatastrophes'(16)vr.l5.30.Ven.3: The sweet hereafter* (16) dag. 19.30. The end of violence* (16) dag 22.15. Ven 4: "Wes tern' (16) dag. 19.30-22.15. Lumtère 1: The man m the iron mask" (al) dag 13.15-16.45-20.30. Uim. 2: 'Money Talks' (12) dag. 13.30-16-18.30-21. Lum. 3: 7 know whatyoo did last summer* (16) dag 16- 18.45-21.30, do.vr.ma.di.ook 13.15. Lum. 4: 'Rubber* (a!) d3g za.zo 18.45-21.15. The winter guest' do.vr.ma.di. 12.45-15.30- 18.15-21. wo.ook 18.15-21. Rexane: 'Het heetste hoertje gaat vrolijk ver der' (18) do. t/m zo. door), voofst. 'Gewaagd liefdesspel' (18) ma. t/m wo. doori. voorst Pathé: Titanic' (12) dag 11.30-15.30- 18.30. za.zo.il. 10 ipv 11.30. 'Goog Will Hunting (al) dag 15.30-18.30-21.30. do.vr- .ma.di.ookll.50."TheJacKal'{16)dag (beh- .zazo.)11.40 -15.20-18.20-21.20, zazo. 13-15.45-18.30-21.30, 'As good as it gets (a!) dag 11.45-15.20 (wo.niet om 15.20)- 18.15-21.10, za.zo.12.50. 'Ktss the Girts' (16) dag 16.10-18.50-21.30 (beh.di.)do.vr- .ma.di.ook 11-13.35. "The man in the non mask' (al) dag11.30-15-18.05-21. 'Amis- tad* (16) dagll.10-17.35-20.50, do.vr.ma- .di. ook!4.20-en weer opstaan" sneak prevt di.21.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 5