19 7 Neptunus doet zichzelf te kort HOY maakt het spel, ONA de doelpunten Aeolus-trainer Bentzon reageert zich af op arbiter Drietanders slagen er niet in degradatiezorgen te verlichten Onvoorzien intermezzo Rol Poortugaal na nederlaag tegen Coal uitgespeeld Zuidland slaat in slotfase toe tegen Drechtstreek Papendrecht schiet met scherp: elf doelpunten SC Feyenoord haakt af na teleurstellend verlies Spartaan'20 gaat op voor promotie na succesreeks Van Drunen naar DRL Rotterdams Dagblad Maandag 4 mei 1998 Door Rob Weeda Rotterdam—Alles gooide Poortu gaal op de naeompetitie. Winnen van Coal en de zaak thuis afma ken tegen Wit Rood Wit. Zo zag de koers eruit, die Richard Fransen voor zijn spelers had uitgestip peld. Gisteren, na het met 2-0 ver loren treffen met Coal, groeide bij Poortugaal evenwel het besef dat het na het eerste het beste optre den eigenlijk al afgelopen. WRW ljjkt samen met Coal uit te gaan maken wie straks met de periode kampioen uit 4H en Overmaas mag gaan strijden om een stek in de derde klasse. Op de zege van Coal viel gisteren niets, maar dan ook helemaal niets af te dingen. Fel en agressief gestart, maakten de Rotterdam mers al meteen na het beginsig- naal van arbiter Van Veen duide lijk dat zij slechts gingen voor de volle winst. Alvorens Poortugaal goed en wel besefte waar het mee bezig was, hadden de elf van trainer John Corver al twee kansen achter de rug om de score te openen. Dave de Munnik schoot echter over en een schot van Tamar Okay, na on nodig balverlies van Ralf Kalk man, kon slechts met grote moei te door verdediger Alex Lodder van de lijn worden gewerkt. Man van de wedstrijd Mét Okay is meteen de man van de wedstrijd genoemd. In een tijdsbestek van drie minuten deed hij Poortugaal na rust hoogstpersoonlijk de das om. In de 68ste minuut tolde hij aan de linkerkant van het veld langs zijn directe tegenstander en verschaf te met een gave voorzet Harrie Strörmann de niet te missen kans op 1-0. Drie minuten later flitste hij aan de rechterkant langs San- der Serier om vervolgens vanuit een moeilijke hoek zelf raak te schieten: 2-0. Het was des te vervelender voor Poortugaal dat het scenario voor de ondergang luttele momenten eerder werd geschreven door zijn eigen aanvalsleider. Zes minuten voor Coals eerste treffer immers, stond Rob van Gils nog oog in oog met Coal-doelman André Heine. Een splijtende pass van Sener viel voor de voeten van de spits, ie alle tijd en ruimte had om de juiste hoek te kiezen. Veel te ge haast kogelde Van Gils de bal ech ter naast het doel. Het betekende voor Poortugaal het breekpunt in de wedstrijd. Te meer ook, daar Radjesh Jiboth zestig seconden voor Van Gils' doelpoging een kopbal fraai door Heine over de lat zag getikt. Vertrekken Zelfs het wegzenden van Juhn van de Post kon Poortugaal een kwartier voor tijd niet meer tot grootse daden inspireren. De ver- ...dediger, die tijdens een privé- >,oorlog met Van Gils al tegen geel aanliep, verloor even later zjjn zinnen opnieuw, waarna hij na aanmerkingen op de leiding met een tweede gele kaart mocht ver trekken. Poortugaal deed evenwel niets met de plotselinge numerieke meerderheid. Hoewel het met eni ge schroom nog wei massaal aan drong, ontbrak het de ploeg merk- waardigerwijs steeds aan afspeel- mogelijkheden en aan lef. „Een zware domper," verwoordde Fransen de valse start van zijn elf tal. „We hebben er de afgelopen week alles aan gedaan. En dan ga je door persoonlijke fouten de teil in. We waren vandaag inderdaad de-mindere ploeg, maar verlies ...was niet nodig geweest." Waarna - hij toch nog hoopvol de toekomst inkeek. „Ik acht WRW in staat om zondag van Coal te winnen. Het is aan ons om donderdag tegen WRW alles uit de kast te halen. t Jdyn grootste probleem zal echter - zijn om de spelers weer op tijd ge motiveerd te krijgen. Als dat lukt, kunnen er misschien nog leuke dingen gebeuren." WRW-trainer Corver wenste zich over het mogelijk verdere verloop van de naeompetitie niet uit te la ten. „We hebben tegen Poortugaal een finale gespeeld, dat zal zon dag tegen WRW weer moeten ge beuren. Die tweede plaats in de competitie zegt me niks, Nee, ook niet dat die bij gelijk eindigen straks eventueel in ons voordeel werkt. Het is een geruststellende gedachte. Maar ook zondag wil Coal gewoon winnen." Coal-Poortugaal 2-0 (0-0). 68 Harm Strörmann 1-0,71. Tamar Okay 2-0. Bijzon derheden: Geel voor Len Been en Edwin Valk (beiden Coal) en Enk Visser (Poortu- gal). Tweemaal geel was er voor John van de Pest (Coal). Cc ah Heine; Hekelaar, Talman, Van de Post, Been (90. Zwama); Van Leeuwen (69. Valk), Theeuwen, Strörmann; Okay, Borg, DeMunmk, Poortugaal: Stehouwer, Bós, Richard Lod der, Jeroen Baren dregt (46, Casanova), Alex Lodder; Ames (62. Visser), Kalkman (23. De Kok), Enk Barendiegt, Sener; Van Gtls.Jibodb. Door Hans Schelling Rotterdam Voetbal is sinds mensenheugenis een spelletje waar doelpunten de eindstand bepalen. Bij Neptunus weet men dit seizoen daar alles vanaf. Ei genlijk was gisteren het degradatieduel met UVS een typerend voorbeeld. De drietanders hadden recht op drie punten, daar was zowel vriend en vijand het wel over eens. De jeugdige formatie van trainer Wim Schouten kwam tegen UVS niet verder dan een 1-1 gelijkspel. „Wij hebben gewoon geluk gehad," vond ook UVS-oefenmeester Wim van Zwam. „We werden op alle fronten af getroefd. Zeker op het middenveld lieten mijn spelers iedereen lopen. Dan roep je de problemen over je af. UVS is goed weggekomen." Na negentig seconden in het spor tieve duel schudde Jelle Korbee de thuisclub wakker, want de UVS-spits liet een unieke kans liggen. Daarna nam het veel feller spelende Neptunus het heft in handen. De Leidse bezoekers mikten voor zichtig op de counter. Neptunus, zonder de gekwetste Robert Cu- wendijk, was een paar maal dicht bij de openingstreffer. Een schot van Leroy Hill (tegen de lat) en een vrije trap van Amilcar dos Santos (rakelings naast) misten het gewenste resultaat. Ook een vloeiende Neptunus-aanval ein digde met een inzet van Dos San tos hoog over het doel van UVS- keeper Dave de Heiden. Aan de andere kant pegelde Marco Aker boom tegen de lat en redde Nep- tunus-sluitpost Marco van Kre vel oog in oog met Jelle Korbee. Acht minuten na de hervatting nam Neptunus eindelijk de ver diende voorsprong. Invaller Ed ward Lie A Sam werd binnen het strafschopgebied door Marco Akerboom gevloerd. De pupillen van Wim Schouten verzaakten dit seizoen nog wel eens vanaf de pe naltystip, maar Yama] Kusten maakte deze keer vanaf elf meter geen fout: 1-0. Neptunus bleef de betere ploeg, maar het verzuimde het karwei af te maken. Zo eindig de een schot van Samir Boukhari tegen de vuisten van Dave de Hei den. Muisstil Inde 85ste minuutwerdhet muis stil aan de Abraham van Stolk- weg. Errol Deekman trapte volko men onnodig UVS-aanvaüer Walter de Kievit net binnen het zestienmetergebied op de hielen. Arbiter Langeberg zag er een strafschop in, Jelle Korbee maak te dankbaar gebruik van het bui- Neptunus- spelers Amil car dos San tos (links) en Yamal Kusten voeren sa men een Rot terdams kunstje op. De drietan ders kwamen op eigen veld niet verder dan 1-1tegen Foto Cor Vos tenkansje: 1-1. Pecnvogel Deek man had zich in blessuretijd on sterfelijk kunnen maken. De ver dediger schoot voor open doel van dichtbij naast. Het was typerend voor het hoofdklasse-avontuur van Neptunus, dat in 24 dueis slechts 21 keer scoorde. „Ik kan mijn spelers niets verwij ten," oordeelde Neptunus-trai- ner Wim Schouten, die na de zo mer bij Poortugaal aan de slag gaat. „Zij hebben met het hart ge speeld. Je moet die pot gewoon winnen. Voetballend hadden we geen problemen. Het grote euvel is het scoren van doelpunten. Jammer van de black-out van Er- rol Deekman. Het wordt de laatste twee duels een moeilijke zaak. Neptunus heeft vandaag wel weer eens getoond, dat het hoofdklas se-waardig is." Of Neptunus ook volgend seizoen in de hoofdklasse uitkomt, is nog uiterst onzeker. De Rotterdam mers bezetten de voorlaatste plaats en hebben respectievelijk twee en due punten achterstand opAFC.enUVS. Neptunus speelt zondag een thuiswedstrijd tegen hekkenslui ter VCS dat twee punten achter stand heeft. Neptunus-UVS 1-1 (ö-fli.53 Yama) Kus ten 1-0 {strafschop), 85. Jelie Korbee 1-1 (strafschop). Bijzonderheden: Scheidsrechter Lange berg uit Den lip gaf gele kaarten aan Rob Pnn, Erroi Deekman (Neptunus) en Marco Akerboom (UVS) Neptunus: Van Krevel, Radojevic, Urba- nus, Deekman, Hill; Van Suykekom, Pnns, Boukhan, Kusten; Liefden (44. Lie a Sam), Dos Santos UVS: De Heiden; Akerboom, Van Heinin gen (23 Buys), Jansen, Parrel, Honsbeek, Dick van der Heiden (63. Zoetemelk), Roest, Van Daalen (79. Andy van der Hei den), Korbee, De Kievit. ip j mm»»," ar PVirïcci p>r» FHurir» de .Tnne hielden een DoorAriénStuyt Rotterdam De rij voor de kassa van het HOV-terrein was in jaren niet zo lang ge weest, zo wisten de oude getrouwen van de Crooswijkse volksclub. Het duel in de na- competitie met het Goudse ONA was de grote trekpleister voor de kijklustigen. De dit jaar zo goed spelende ploeg van HOV- trainer Hans Loovers slaagde er echter niet in de hoge verwachtingen waar te maken. Het fel counterende ONA tracteerde de thuisploeg op een 0-4 nederlaag, waardoor de rood/witte brigade al vooruit kan kijken naar het volgende seizoen. In Crooswijk vreest men de scouts, die zich in groten getale langs het veld verzameld hadden om zich te verlekkeren aan het jon ge talent dat de ploeg van HOV herbergt. „Ik moet nog maar eens zien hoeveel er ver trekken," stelde trainer Hans Loovens. „We zaten in de euforie van de naeompetitie, vandaar dat het tot nu toe rustig bleef. Na deze enorme domper kan de stemming ech ter nog wel eens omslaan. Ik ga dan ook maar eens snel inventariseren wat er alle maal gaat gebeuren met de spelers." In het treffen met ONA, dat in de reguliere competitie net als HOV 42 punten uit 22 wedstrijden bij elkaar voetbalde, maakte de veelbelovende garde van de thuisploeg de verwachtingen die bij zichzelf, supporters, bestuur en de voetbal spionnen leefden, ab soluut niet waar. Na de snelle 0-1, al na ne gen minuten profiteerde Boris van Es van een ongelukkige sliding van HOVer Ri chard Steenbergen, speelde HOV meer te gen zichzelf dan tegen de opponent. De tegenslag voor de gastgevers leidde tot ondoordachte solo-acties die fraai oogen, maar geen enkel effect sorteerden. Met na me Hille Tyrol en Nordin Boukhari slaag den er niet in de hechte ONA-defensie te doorbreken met hun talloze acties. Trainer Herman den Haag had die defensie op on verwachte wijze in elkaar gedraaid. Links buiten Richard de Vlaming werd als libero geposteerd, terwijl centrale verdediger Re- né Raaphorst de uitgekookte Simoes Leka- tompessy gezelschap hield in de aanval. Achteraf een goed uitgevallen ingreep, aldus de Vlaming. „Ais zoiets mis gaat ben ik natuurijk de gebeten hond." Naast de begrijpelijke onrust bij de jonge aanvallers, Nordin Boukhari en Gregory Et- nel zijn nog maar 17 lentes jong, viel het ge brek aan coaching bij de meer ervaren spe lers op. Met name het spel en gedrag van Dennis Valentijn (ex-SW) was bepaald geen lichtend voorbeeld. „En als de dragen de spelers het af laten weten houdt het op," wist ook Hans Loovens. Balverlies van Va lentijn luidde de 0-2 in. Simoes Lekatom- pessy schoot de bal afgemeten over doel man Jetton Belai in het doel. HOV kreeg voor de pauze nog wel enkele kansjes via Hille Tyrol en Nordin Boukhari, maar moest zelf nog een derde tegentreffer toestaan. René Raaphorst mocht vrij door lopen na een pass van Simoes Lekatompes- sy en schoot de bal onberispelijk tegen de touwen: 0-3. Na de pauze bleef HOV veelvuldig in balbe zit, al leidde dat wederom niet tot tastbaar resultaat. Dennis Valentijn, invaller Mocht- ar Edrissi en Edwin de Jong hielden een wedstrijd zo hoog mogelijk over het ONA- doel schieten, terwijl een inzet van Osvaldo do Rosario Silva Neves van de doelijn werd gekeerd. Aan de overzijde deed Simoes Le- katompessy zijn falende HOV-collega's nog maar- eens voor hoe het wel moest. Van ruim twintig meter kogelde hij de bal over de kansloze doelman Jetton Belaj heen. Het seizoen lijkt dus over voor HOV, dat al leen nog een minieme theoretische kans heeft om de naeompetitie winnend af te sluiten. „We moeten echter reëel zijn," stel de Hans Looovens echter. „We hebben ons zelf uitgerangeerd." HOV-ONA (H (0-3). 9. Boris van Es 0-1,23. Lekatompes- sy 0-2,25 René Raaphorst 0-3,71. Lekatompessy 0-4. Bijzonderheden: De uitstekend leidende scheidsrech ter Paping (Maassluis) trok een gele kaart voor Richard Steenbergen, Jan Bonles (HOV) en Bons van Es (ONA). HOV: Belaj, Oudenhuysen, Janse, Steenbergen, De Jong; Khalifï, Valentijn, Do Rosano Silva Neves; Elnel (45. Bontes), Tyrol, Boukharin (45. Ednssi). ONA: Rietveld; Suers, Moons, De Vlaming, Van Stave- ren; Van het Veldt, Jiyouh, Van Es (79. Lugthtart), Abel (77. Broekhof); Raaphorst, Lekatompessy. DoorEdVoortmeijer Rotterdam De slotfase bracht alsnog de nodige opwinding aan de Groene Kruisweg. Niets wees tot bijna halverwege de tweede helft op een ommekeer in het ma tige nacompetitie-treffen, waarin noch CW, noch Aeolus aanspraak mocht maken op een overwin ning. Thuisploeg CW, die uitein delijk met 3-1 zou zegevieren, kreeg wel wat meer mogelijkhe den, maar daar staat tegenover dat de warrig en inconsequent fluitende scheidsrechter Fred van der Els de gasten een 'geheide' strafschop door de neus had ge boord. Op slag van rust was het de Spij- kenisser ontgaan dat CWer Fa- rid Karrat de bal in het strafschop gebied met de hand had wegge slagen. Toen de leidsman CW in de 65ste minuut na enig aarzelen en op advies van z'n neutrale grensrechter wél een 'pingel' toe kende - Danny Biemans legde de doorgebroken Rick Coomans neer - brak de hel echter los. Woest was Aeolus op het arbitrale trio. Doelman Gerard Bastemeij- er, die toch al baalde omdat hij twee minuten eerder door Leon van Elzakker voor de eerste maai was gepasseerd, voelde zich der mate 'gepakt', dat hij het veld af rende en in de kleedkamer ver dween. Het kostte de technische staf heel wat overredingskracht én tijd om de over z'n toeren ge raakte keeper z'n plaats onder de lat weer te laten innemen. Een maal terug op z'n stek ondernam Bastemeijer een uiterst geslaagde poging om strafschopnemer Van Elzakker uit z'n concentratie te halen. Hij Üep wederom de goal uit, een provocatie die CWs top scorer beantwoordde met een duw. Waarop Van der Els hem CW-aanval Ier Patrick Blansjaar snelt langs Aeolus-oppo nent Cor Deen. Op de achtergrond kijkt Aeolus speler Barry Scheffertoe Foto Cor vos prompt met rood naar de kleedka mer verwees. Hoewel Cor Troost de reactie van Van Elzakker niet wenste goed te praten had hij grote moeite met de rode kaart. „Het frustrerende is, dat die scheidsrechter de situa tie in het geheel niet aanvoelde," brieste de CW-trainer. Hij bena deelde de speler die reageerde. Waarom pakte hij de veroorzaker van alle ellende met aan!? Die doelman had al een kaart moeten krijgen nadat hij ongeoorloofd was weggelopen." De gebeten hond in kwestie pa reerde de kritiek aan zijn adres met de simpele mededeling dat hij bij alle commotie rond de straf schop niet had waargenomen, dat Bastemeijer uit het veld was gelo pen. Punt uit. Aanvoerder Rick Coomans, die zich als tweede strafschopnemer aandiende, had zich niet van de wijs laten brengen en mikte zijn ploeg vanaf elf meter naar 2-0. Daarna leek het er even op dat de accu bij de spelers van de thuis club leeg raakte en dat de nume rieke minderheid hen op zou bre ken. Binnen vier minuten bracht het getergde Aeolus de achter stand terug tot 2-1. Richard van de Graaff was de schutter na een voorzet op maat van Cees Mooij- man. restant In het enerverende restant pro beerde Aeolus de gelijkmaker te forceren, maar gek genoeg kreeg de tot tien man uitgedunde Troost-brigade de kansen. Vijf mi nuten voor tijd mocht Antonio Garcia Mendes er op rechts van door gaan en was het gedaan met de gasten. De behendige aanval ler 2ette Remko Blansjaar vrij voor Bastemeijer: 3-1. Na afloop reageerde verliezend trainer Hans Bentzon, die donder dagavond met z'n ploeg tegen Transvalia voor de laatste kans strijdt, zijn frustraties af op de lei ding. „Wij waren beslist niet de mindere ploeg, maar door kardi nale fouten van die mensen zijn wij de boot ingegaan," raasde hij. „Nu de competitie is afgelopen zijn er honderden arbiters vrij, maar uitgerekend naar zo'n be langrijk duel worden drie incom petente mensen gestuurd. Aan het eind van dit seizoen neem ik afscheid als trainer. Ik raad die ar biters aan mijn voorbeeld te vol gen." CW-Aeolus 3-1 (M). 62. Leon van Elzak ker 1-0,67, Rick Coomans 2-0 (strafschop). 70. Richard van de Graaff 2-1,85. Remko Blansjaar 3-1. Bijzonderheden: Arbiter Fred van der Els gaf rood aan CW er Leon van Elzakker en geel aan diens ploeggeno ten Louis Duarte, Farid Karrat, Patrick Blansjaar en Antonio Garaa Mendes. Bij Aeolus grng het too Kelly Dekker, Patrick van Mil en Lloyd Wynaldum op de gele bon. CW: Rudy Eggens (57 Brand)), Edwin Eg- gens, Duarte, Karrat, Patrick Blansjaar.Co omans, Maach (83. RodnguesJ, Van Elzak ker, El Haxraoui; Garcia Mendes, Remko Blansjaar (88 Post), Aeolus: Bastemeijer; Deen, Van den Heuvel, Dekker (77 Ozoi- bay), Van Mil, Tiggeloven, Scheffer, Bie mans, Mooijman (84 Snoodgk); Van de Graaff, Wijnaldum (84 Koetsenruiter). Zuidland Zuidland trad met een veredeld tweede elftal aan tegen vierdeklasser Drechtstreek in, maar ging toch een ronde verder in de strijd om de Rotter dams Dagblad trofee. De tweedeklasser kwam eerst op een achterstand door een doelpunt van Jeroen Kuil. Dennis Molengraaf en Kees van Sintmaartens dijk brachten de thuisclub achtereenvolgens langszij en op voorsprong. Eli van Maren bepaalde de rust stand op 2-2. Ook in de tweede helft deden de ploegen bepaald niet voor elkaar onder. Arie van Sintmaartensdijk en Ronald Rietveld zetten een 3-3 stand op het score bord. De wedstrijd leek op penalty's af te stevenen, maar Dennis Molengraaf bezorgde Zuidland toch nog de volle winst. Papendrecht De zondagvoetballers van 'Papen drecht schoten met scherp tegen Egelantier Boys: 11-1. Aan het doelpuntenfestijn droegen Peter Bou- dewijn (5x), Lourens de Breeen (2x), Faritiem Bazar (2x), AndreTemeris en Aijo bij. Arno Dedert redde de eer voor de bezoekers. Rotterdam—Voor Sportclub Feyenoord is de compe titie gespeeld. Na het teleurstellende 2-1 verlies bij het Alkmaarse AFC'34 rest de formatie van trainer Hans Maus niets anders dan zich volledig te richten op de amateurbeker. De Varkenoorders koesterden voor aanvang van de strijd nog titelaspiraties. Na een aftastend begin liet het rood/witte spel echter niets te raden over de be doelingen, waarmee het naar de kaasstad was afge reisd. De Rotterdammers schuwden de aanval niet en met name de kopbal van Patrick Altena, die op de lat uiteenspatte, had een beter lot verdiend. De heil stand bij rust bood echter nog genoeg perspectieven. Volkomen verdiend bracht Marcel Lippuner zijn ploeg kort na de rust aan de leiding. Jagend op de ge lijkmaker gaf AFC'34 achterin ruimte weg. vrat resul teerde in goede mogelijkheden voor de Rotterdam mers. Die voelden zich echter benadeeld door de scheidsrechter, die een volgens hen duidelijke handsbal niet wilde bestraffen met een strafschop. De irritatie was vervolgens op de gezichten van de Rotterdammers aftelezen. De gelijkmaker kwam niet als een donderslag bij hel dere hemel. Feyenoord probeerde een overwinning te forceren, maar was daartoe niet bij machte. Ook bij het beslissende doelpunt in de slotfase van de wed strijd eiste de arbiter een hoofdrol voor zich op. Uit een voorzet vanaf rechts kopte John Klaver de bal achter keeper Pim Doesburg. De protesten voor bui tenspel werden echter wederom weggewuifd. Hans Maus, die bijnahet gehele seizoen verkondigde voor het kampioenschap te gaan, ontwaakte defini tief uit zijn droom. „Dit verlies is alleen het arbitrale trio aan te rekenen. De fouten van de scheidsrechter waren cruciaal voor de wedstrijd", brieste hij van woede. RidderkerkSpartaan'20 heeft deknop omgedraaid. Waar de Rotterdammers het gehele seizoen tegen de gradatie uit de tweede klasse D aanhikten, daar kun nen ze sinds gisteren naar boven kijken. Spartaan'20 ontving het entreebewijs voor de naeompetitie (met DFC en DCV), nadat het in de toegift de degradatie had afgewend. Xerxes deed dat donderdag al voor de ploeg van de Oldegaarde. Slikkerveer, dat met 0-3 (rust 0-0) werd verslagen door Spartaan'20, krijgt een herkansing tegen de klasseperiodekampioene^, uit 3C en 3D. - Michel Spierings en uitblinker Rosano Mijnhals .(Sx) tekenden in Ridderkerk voor de doelpunten. Bij,de thuisclub zat Henny Lanser als interim-trainer up,öe bank. Arie Boonstoppel werd eind vorige 'weesip non-actief gesteld. Slikkeiveer-aanvaller MibHel Kooijman moest vlak voor tijd - met twee gele kaar ten op zak -inrukken. Het met vier invallers aangetreden Spartaan'20 zette gisteren de kroon op het uitstekende werk na de win terstop. Halverwege het seizoen stond de ploeg nog met één been in de derde klasse stond.Jïet belang rijkste was dat we ons handhaafden," glunderde trai ner Huub Hulst. „Daar draaide het om. Alles wat nu nog gebeurt, is mooi meegenomen. Wij gaan in de na- competitie vrijuit spelen, Een verrassing sluit ik niet uit. We kunnen de sensatie van Rotterdam worden." Rotterdam Ben van Drunen ruilt Zwart Wit'2fi.in voor DRL. De Rotterdammer speelde twee seizoenen namens de Vaanclub. J Zondag tweede V DFC-DCV l-l (1-1). Badder Amraoui l-O, Abderrahim Houmaine 1-1. Zowel DFC als DCV lieten zich niet van hun beste kant zien. Beide trainers me-kten dan ook te recht op dat hun elftal, op deze manier, weinig in de eer ste klasse te zoeken hebben. Na de openingstreffer be greep DCV dat het nu menens was. Nog geen tien minu ten later lag de gelijkmaker al in het net Na de pauze lag het initiatief bij bezoekers, maar die wasten niet meer ge vaarlijk voor het doel van DFC te komen. Volgende week speelt DFC tegen Spartaari20. Zondag derde klasse Rotterdam Een niet al te zachtzinnig luchtduel tussen Mo Maach (CW) en Kel ly Dekker (Aeolus) leidde dertien minu ten voor tijd tot een onvoorzien intermez zo. Beide spelers botsten met de hoofden tegen elkaar en bleven roerloos op de grond liggen. In afwachting van de ambulance moest de wedstrijd twintig minuten onderbroken worden. Dekker, die buiten bewustzijn was geraakt, was er het ergst aan toe. Hij werd ter observatie opgenomen in het Zuiderziekenhuis. De arm van de Aeolus- speler was uit de kom geraakt en boven dien werd bij hem een hersenschudding geconstateerd. Ook liep de pechvogel een scheurtje achter het oor op. Opponent Maach kwam er beduidend be ter vanaf. Na het hechten van de hoofd wond mocht hij weer naar huis. D: OW-LMO 1-2 (1-0). Hassan Balbag 1-0, Ronald Nos- sent 1-1, Brayten Diekman 1-2. LMO deed goede zaken in haar eerste wedstrijd voor promotie naar de tweede klas se. De bezoekers begonnen zeer slap aan de wedstrijd en moesten doelverdediger Maikel Holleman dankbaar zijn voor het feit dat hij de achterstand tot een doelpunt be perkt hield. Na de hervatting was er sprake van een ware kentering. Ondanks het overwicht, waren de Rotterdam mers echter met m staat om voor de doelman van OW te verschijnen. LMO kreeg twee uitgespeelde kansen. Bray ten Diekman rondde keurig af waar Martin Monster faal de. Ronald Nossent schoot een vrije trap keurig binnen. Volgend weekend staat LMO-Hellevoetsluis op het pro gramma. C; SVS-DZB Zevenkamp 2-1 (2-0). Ron Marquart en Mi chel Laanen brachten SVS voor de pauze aan de leiding. In het tweede bedrijf schoot Cobus Hulters DZB Zeven kamp terug in de wedstrijd. Ron Marquart (SVS) en Theo Boelhouwers (DZB Zevenkamp) kregen een gele kaart

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7