10 7 In wirwar van bonden weten weinigen de weg 'Zonder zorgen zoeken naar een eigen identiteit Robert Daniels, met 'n beetje hulp van boven ëSESI I Jacqueline niet met buik bloot Giro'99 start op Sicilië Snookertitel voor Higgins Poeder heeft langste tijd als WBU-kampioen gehad Stanley Franker krijgt fikse schadevergoeding 'Michelle de Bruin is doelwit lastercampagne' TSB wacht een zwaar karwei 'Zwemloop' op moederdag Rotterdams Dagblad WMm* Dinsdag 5 mei 1998 Door Loet van Schellebeek BiloxJ They cöU him The Prea- cherman. Het waarom wordt dui delijk zodra het verloop van het gevecht tegen Don Diego Poeder en de mogelijke afloop ervan te berde worden gebracht. Dan blijkt Robert Daniels opeens niet alleen in de ring te staan, maar is Hij er ook om hem te leiden en te beschermen te|en al het kwaad. Roberts recordlijst bewijst dat hij van wanten weet. „Maar veel be langrijker is dat God me bijstaat. Elke dag weer vraag ik hem daar om." Sommigen zeggen dat hij een beetje hulp van boven best kan gebruiken by zijn poging om over de rug van Poeder terug op het wereldpodium te klauteren. An- deren, zoals zijn promotor Ron en nog wat, was dat minder een prestatie dan van Daniels die van héél ver moest komen. „Hij woog nog niet zolang geleden 232 pounds, dat is over de 100 kilo. Daarom hebben we hem ook ge vraagd," lacht Stan Hoffman slim. „We made him sufferwe hebben hem laten lijden." Zichtbaar opgelucht stapt Robert Daniels van de schaal en trekt zijn T-shirt aan. Property of Jesus Christ,' staat er met grote letters op, 'eigendom van Jezus Chris tus.' En daaronder, kleiner: Stephens, geven aan dat Stan Hoffman met Daniels als tegen stander voor Poeder we! eens te hoog gegrepen kan hebben. Uitrazen „Don Diego," weet de New Yorker Stephens, „is een 'slugger', hij gaat een slagwisseling niet uit de weg. Daniels heeft zo veel erva ring, je hoeft hem niet te verteilen hoe hij daarmee om moet gaan. Zoals Poeder, zo heeft hij ze het liefst. Hij laat ze uitrazen en wacht totdat het moment rijp is om toe te slaan." „Zo ongeveer, ja," glimlacht Da niels zuinig als hem dat krijgs plan wordt voorgelegd. „Ik heb Poeder nooit live in actie gezien, maar wel op video. Hij is agres sief, stoot stevig, maar dat doe ik ook. Vraag maar aan de dertig jon gens die tegen mij knock-out zijn gegaan," Robert Daniels moet nog dertig worden, maar loopt al een leven lang mee in de 'nobleart'. Zijn bio vermeldt dat hij in maart 1934 zijn profdebuut maakte. Dat zou bete kenen dat hij toen 15 jaar was. „Zestien," zegt hijzelf, maar daar bij kan zijn geheugen hem parten spelen. Niet ongewoon trouwens bij boksers, zeker als ze al zolang bezig zijn als hij. „Eenentwintig en een half jaar," rekent hij voor, „ik was acht." Zijn hoogtepunt beleefde hij op zijn 21ste jaar, toen hij wereld kampioen van de World Boxing Association werd. één van de drie grootste bonden. Die titel ver speelde hij anderhalfjaar later en nadien is er lange tijd weinig van Daniels vernomen. „Mijn motiva tie was niet 100 procent, ik trainde niet serieus genoeg en raakte in het zwaargewi cht verzeild." Gestopt Pas toen trainer Adrian Davis hem onder zijn hoede nam, keer de het geloof in eigen kunnen te rug. Hij verloor sindsdien een maal (in juni 1994 van de Rus Ko- bazev) en. dat was ook meteen de enige keer in zijn carrière dat hij werd gestopt. „Ikzelf wilde wel verder, ik was ook niet neerge gaan. maar Adrian vond het niet verstandig. Dus gaf hy jn de pau ze tussen de achtste en de negen de ronde op." Robert Daniels is zijn trainer er achteraf we! dankbar voor, Trots wijst hij op zijn zoontje van vijf dat in de ruimte, waar de officiële weging plaats heeft, rondschar relt alsof hij thuis is. Op zijn arm troont zijn dochtertje van ander half. „Zij zijn me meer waard dan welke overwinning ook." Beide boksers waren vannacht ongeveer even zwaar en binnen de limiet van 195 pounds (ruim 88 'Handle with care', wees er voor zichtig mee.' Als het al voor hem is bedoeld, kan Poeder niet belo ven zich eraan te houden. DohaBij het atletiekgala in Qa tar mogen donderdag voor het eerst vrouwen meedoen, onder wie de Rotterdamse discuswerp ster Jacqueline Goormachtigh. Maar aan de concessie van het Is lamitische golfstaatje is wel een voorwaarde verbonden: weinig verhullende tricots, waarbij de buik te zien is, zyn uit den boze. De vrouwen dienen kleding aan te doen die een groot deel van het li chaam bedekt. De internationale atletiekunie had de wedstrijd voor het seizoen aan Qatar toege wezen, op voorwaarde dat de vrouwen mochten meedoen. Het iand ging akkoord, omdat het kans wil maken op de Aziatische Spelen van 2006. De organisatie- stond er echter op dat de vrouwen bikini's en dergelijke in de tas la ten. Milaan De Ronde van Italië start volgend jaar op Sicilië. De plaats Agrigento is aangewezen als startplaats voor de etappe koers die op 15 mei begint. Het complete programma voor de 82e editie wordt op 10 mei tijdens de proloog van de 8 le ronde in Nice gepresenteerd. Sheffield John Higgins is in Sheffield wereldkampioen snooker geworden. De Schot nam de titel over van de Ier Ken Do- herty die hij in de finale met 18-12 versloeg. Higgins verdiende met zijn zege 650.000 gulden. Voor de verliezer was 400.000 gulden weg gelegd. Het was de eerste wereld titel voor Higgins. De 22-jarige Schot werd ook de nieuwe num mer één van de wereld, na acht jaar dictaat van de Brit Stephen Hendry. Voor Higgins was zijn ze ge de kroon op een fraai seizoen. Door Loet van Schellebeek Blloxl Don Diego Poeder heeft naar alle waarschijnlijkheid z'n langste tijd als kampioen van de World Boxing Union ge had. Dat klinkt onheilspellender dan het is, want het resultaat van Poeders duel met Robert Daniels, komende nacht in het Grand Casino Theatre in Biloxi (Mississippi) heeft er in feite geen invloed op. Sterker nog, als de Rotterdammer zijn eerste nederlaag 2ou lijden na 21 overwinningen als prof, is - hoe gek dat ook moge klinken - de kans dat hij de WBU-versie van de cruiserge- wichttitel behoudt hoger in te schatten dan wanneer hij wint. Een poging tot nadere uitleg: Poe- ten in Belfast, ze werken in Enge- ders WBÜ-titel staat vannacht niet op het spel. Inzet van het ge vecht tegen Daniels is de IBO-gor- del, het (vacante) kampioenschap van de International Boxing Or ganization. Die bond heeft er geen enkel bezwaar tegen als Poeder bij winst zou besluiten allebei zijn titels te blijven voeren. De WBU heeft zich daarover nog niet uitge laten, maar Poeders manager Stan Hoffman houdt er rekening mee dat voorzitter Jon Robinson dwars zal gaan liggen. „Dat doet hij namelijk altijd." Dat is ook precies de reden waar om Hoffman serieus overweegt de WBU vaarwel te zeggen. „Ik moet het er nog met Don over hebben," zei hij gisteren, „het is zijn titel. Maar Robinson is bezig zich 20 langzamerhand onmogelijk te maken in de bokswereld. Hij heeft ruzie met iedereen. Ik zie er nog van komen dat we met nie mand meer zaken kunnen doen, alleen omdat Jon zijn eigen regel tjes heeft en z'n zogenaamde prin cipes." Opportunist Hoffman is opportunist genoeg om de afloop van de partij af te wachten alvorens de knoop door te hakken. Eén titel is beter dan géén titel. Mocht de IBO-tite! on verhoopt aan Poeders neus voor bij gaan, dan is de WBU-versie goed genoeg en worden de onheb belijkheden van meneer de voor zitter op de koop toe genomen. Maar Stan Hoffman steekt niet onder stoelen of banken dat zyn voorkeur uitgaat naar de IBO. „Die mensen zijn erg actief, ook in Europa inmiddels. Vorige week nog hadden ze twee titelgevech- land, Frankrijk, Spanje, Dene marken en ik ga proberen hen ook in Duitsland te introduceren." In Nederland zal het nieuws over Poeders mogelijke 'switch' ver moedelijk met gefronste wenk brauwen worden ontvangen. In de wirwar van wereldboksbonden zijn de meeste mensen, zelfs de insiders, de draad allang kwijt. Tuurs WBO-titel werd - zeer ten onrechte overigens - door sommi gen al niet serieus genomen, de WBU heet een Tcrokettenbond' te zijn en voor de IBO zullen nu de frikadellen wel uit het vet worden gehaald. In de Verenigde Staten spreekt men van 'alfabetboys' en ook dat is een term die naar een zekere diskwalificatie neigt. Toch heeft men die ontwikkeling geaccep teerd, zij het niet van harte. Ook daar geldt dat de 'inflatie' aan bonden de overzichtelijkheid voor het grote publiek niet ten goede komt, om over de geloof waardigheid maar te zwijgen. Voor boksers, managers en pro motors daarentegen en iedereen die beroepsmatig bij de sport is betrokken, is de toename van het aantal bonden (en van het aantal gewichtsklassen niet te vergeten; een kop koffie meer of minder bij het ontbijt maakt tegenwoordig het verschil tussen de ene of de andere categorie) een goede zaak. Hoe meer bonden er zijn, hoe meer er om titels kan worden ge bokst en des te meer er te verdie nen valt. Werkgelegenheid en geld - is dat het niet, waar het mor gen ook in Nederland om gaat tus sen Kok en zijn 'uitdagers' Bolke- stein en De Hoop Seheffer? In de States is geld verdienen zo Don Diego Poeder staat In hetjanuari- a Is... zeven tiende geno teerd op de wBO-lijst. Hoezo, seri- FotOReln Geleljnse ongeveer de nationale hobby. Vies is er men er zeker niet van. Van daar ook dat niet al te moeilijk wordt gedaan over de tientallen lettercombinaties die als alibi worden gebruikt om de portemon nee van'de boksers en hun gevolg te spekken. Spanning en spektakel Wat doet het ertoe hoe de bond heet en om welke titel het gaat, re deneert men daar, als de boksers maar goed zijn en het gevecht spanning en spektakel belooft. „Het zijn de boksers, die de waar de van een titel bepalen, en niet de bond," houdt Stan Hoffman al tijd staande. „Boksers bepalen voor een groot deel het aanzien van de bond." En George Fore man, waarachtig niet de eerste de beste, zei het een paar jaar gele den, vooraf aan zijn (gewonnen) duel met Michael Moorer, zo: „Ik wil die titel, en van wie of wat-ie dan is, dat interesseert me geen moer. WBA, WBC, IBF, WBO, het hele alfabet voor mijn part, ik wil die gordel hebben. En ik zal 'm krijgen ook." Inmiddels is er enige orde in de chaos geschapen. Sinds enkele ja ren is er de Independent World Boxing Rankings (IWBR), een computerranglijst die - volgens het vooibeeld van de ATP- rankings in de tenniswereld - met een puntensysteem werkt en niet wordt beïnvloed door managers, promotors of andere belangheb benden. Regilio Tuur, wereldkampioen van de WBO, stond op zyn hoogte punt zesde op de lijst bij de super- vedergewichten. Robert Daniels, Poeders tegenstander van van nacht, neemt toevallig exact de zelfde positie in, maar dan in het cruisergewicht (86 kilo en iets meer dan een ons). Poeder staat in het januarinummer pas als... ze ventiende genoteerd. Hoezo, seri eus? Amsterdam Stanley Franker heeft de rechtszaak tegen de tennisbond gewonnen. De bond moet het salaris van Franker doorbetalen tot 1 juli plus een schadevergoeding van 495.000 gulden. Tot die uit spraak kwam gisteren de rechtbank in Amsterdam. Naar het oordeel van de rechter heeft de tennisbond te weinig gedaan een passende werkkring binnen de bond voor Franker te vinden. De Amsterdammer nam in april 1997 na de Davis Cup-wedstrijd tegen de VS na elf jaar afscheid als bondscoach. Met de bond had hij de afspraak dat er een marketing- en promo tiefunctie voor hem in het verschiet lag. Tot overeenstemming met de bond over de nieuwe functie kwam Franker niet, waarop de bond hel con tract met de voormalig bondscoach eenzijdig opzeg de. Franker stelde dat hy een contract voor onbepaal de duur bezat, eiste een afkoopsom, waarop beide partijen de zaak voorde rechter uitvochten. In een reactie zegt de KNLTB zich bij de uitspraak van de rechter neer te leggen. „We gaan niet in be roep en hebben het ook niet overwogen." liet een woordvoerster weten. „We vinden het jammer dat de samenwerking zo moet worden beëindigd, want we hebben nog altijd respect voor de heer Franker." Franker is blij met de uitspraak, maar niet over de manier waarop de zaak is gespeeld. „Ik heb de rechtszaak gewonnen," reageert hy, „maar ik ben verschrikkelijk kwaad. De bond heeft mij zwaar be schadigd, Ik heb nooit het vermoeden gehad dat de bond voor deze afwikkeling zou kiezen." Franker zegt geld erbij in geschoten te zijn. ..Ik heb een aanbod van een Madrileens bedrijf voor één jaar met een nettosalaris van 520.000 gulden bewust laten lopen," aldus de oud-bondscoach. „Omdat ik geen zakkenvuller ben en de bond niet in de steek wilde laten." Daarnaast ging hij ervan uit dat de bond de af spraken over zijn nieuwe functie zou nakomen. „Dit is heel zwak van de bond," zegt hij. „Na het echec met de automatisering waarop ze al geel veel hebben toegelegd (een verlies van 2.6 miljoen), moe ten ze mij ook nog eens een half miljoen betalen." Franker gaat zich in de toekomst als freelancer be zighouden met de promotie van tennis. „Ik heb een aanbod afgeslagen van een Amerikaanse tennisser zijn coach te worden. Ik wil niet meer reizen." Zijn eerste klus is de organisatie van het gala van dc Richard Krajicek Foundation. Dat is op 11 juli in Noordwijk. Krajicek, Siemerink, Haarhuis en Ei- tingh werken er kosteloos aan mee. Daphne Deckers doet er mee aan een modeshow van Chanel. „Boven dien heb ik een sponsor die 100.000 gulden garan deert voor de Foundation." Dublin Zwemster Michelle de Bruin-Smith is het doelwit geworden van een lastercampagne, sinds ze met Erik de Bruin als trainer/coach in zee is gegaan. In de Ierse krant Ireland on Sunday zeggen drie ho ge sportofficials, verder niet met naam genoemd, dat de zwemwereld tegen het echtpaar samenspant. ,Als Michelle Smith in Atlanta drie keer goud had gewonnen, zou er in eerste instantie verrast op zyn gereageerd. Na enkele weken zou de aandacht ver slapt zyn. Toen Michelle de Bruin drie keer goud ver overde, was het totaal anders," voert journalist Mar tin Brenehy een van zijn anonieme bronnen op. Erik de Bruin werd als discuswerper in 1993 voor vier jaar geschorst, na een positieve reactie op een do pingcontrole in augustus van dat jaar. „De naam Erik de Bruin is op het internationale sportpodium met modder besmeurd, zeker bij officials van het IOC," verklaarde een andere, invloedrijke official die zich jarenlang met dopingonderzoek in landen als Ameri ka, China en voormalig Oost-Duitsland bezighield. „Niemand vertrouwt Erik de Bruin, dus stond Mi chelle altijd onder grote druk. De internationale zwembond wil van het duo af. hoe lang het ook duurt," citeert Brenehy dezelfde official. Vteaniingat In de kwartfinales vsïï het Vlsardings voetbalkampi oenschap wacht TSB een zwaar karwei. De vierdeklasser heeft ge loot tegen Deltasport dat komend seizoen in de eerste klasse uit komt. De wedstrijd is gepland op dinsdag 12 mei. RKWIK en Zwaluwen spelen don derdag 7 mei al. TVIK is gastheer en het duel begint om 19.30 uur. De overige wedstrijden op dins dag 12 mei: HSC (za>HVO en VFC-Fortuna. De duels beginnen om 18,45 uur. Schiedam—Twee kilometer hard lopen en 200 meter zwemmen. Dat zijn voor de kinderen de on derdelen van de 'zwemloop' die triathlonvereniging Rijnmond zondag 10 mei organiseert. Ook volwassen kunnen op moe derdag deelnemen aan het evene ment. Ze kunnen kiezen uit twee mogelijkheden (500 meter zwem men en 5 km hardlopen of 1000 meter zwemmen en 10 km hardlo pen). Aanvangstijd van de zwem loop is 15.00 uur. Het startschot voor de tien kilometer klinkt om 17.30 uur. Deelname kost 3,50 (kinderen) en 7,50 (volwassenen). Tegenstander gezocht VOETBAL Hoofdklasser Excelsi or Maassluis zoekt een tegenstan der voor een oefenduel op zater dag 8 augustus. Aanvankelijk zou Excelsior in het kader van de voorbereiding op het nieuwe sei zoen tegen Socces Boys spelen, maar die club heeft afgezegd. Be langstellende verenigingen kun nen contact opnemen met Piet de Koeijer(010-5910491). Door Nick van der Sluis Vlaardlngen De honkbalploeg van Vlaardingen-Holy is inmiddels aan het derde seizoen in de hoofd klasse Zuid begonnen en wil daar in nu eindelyk wel eens een wat meer prominente rol spelen. De zege tegen Ridderkerk Rowdies werd nog ervaren als een terechte opsteker, de winst op Schiedam daarentegen wordt gezien als de bevestiging van de op handen zijnde doorbraak naar de hogere regionen, Coach John van Westrenen ver klaarde vorig seizoen dat Holy 'barst van het talent', maar'de af wezigheid van routine bleek een manco. Ook nu speelt Holy met een mix van 'jong en oud' en ein delijk lijkt de formule wortel te schieten. Pitcher STEFAN DROOG, die zondag met zyn ploeg verrassend aartsrivaal Schiedam versloeg, laat.zich daar over aan de tand voelen. Het derde jaar nu in de hoofdklas se Zuid. Hoort Holy daarin thuis? .Jazeker! We hebben ons in de voorgaande twee competities ge handhaafd. Nu we zo spelen en bijvoorbeeld van Schiedam kun nen winnen, hebben we al in een vroeg stadium van het seizoen be wezen nog steeds op de goede plek te zyn. We hebben momen teel een ploeg meteen heel sterk, geroutineerd binnenveld. Beter kunnen we dat ons niet wensen." H'ut ccTU/Cchien 'tiütc van dit seizoen? „Eindelijk eens zonder zorgen zoeken naai' een eigen identitieit en in de praktijk brengen wat de twee beste <coaches die Holy in de voorbijgaande jaren heeft gehad, ons aan ervaring en kwaliteit heb ben bijgebracht. We hebben veel geleerd van John Jonkers en dat doen we nu van John. van Westre- Stefan Droog In actie tij- don* de door Holy gewon nen «treek- derby tegen Schiedam, Hij noemt zich zelf een mee denkend spe ler.,,Het spel letje zit heel goed In mijn hoofd." Poto Peter Molken boer nen. Twee mannen met een vracht aan ervaring, die we nu wel eens datgene terug willen geven wat zij er met hun routine en tijd ingestopt hebben." Wat heeft Vlaardingen-Holy nog nodig om door te breken naar de top? „Belangrijker is wat we al hebben. Een goede sfeer in de ploeg. Dan hoef je je namelijk als speler, als coach of als begeleider niet af te vragen wat je hier doet. Daarmee is de basis gelegd voor de kwali- teitsgroei om hogerop te komen." Wat ben jij eigenlijk vooreen type speler, wat is jouw plaats in deze ploeg „Ik ben pitcher en speel op de kor te stoppositie. Daarmee ben je in belangrijke mate een meeden kende speler. Meedenkend als pitcher in het bepalen van de stra tegie om de slagploeg uit te scha kelen en als korte stop om mede de lijnen in het veld uit te zetten. Het spelletje zit al heel goed in myn hoofd." Maar je bent twintig. Jong voor een spelbepalende rol in een sport uxtaninje eigenlijk al een beetje op leeftijd moet zijn om zo'n positie op te kannen eisen? „Ik loop al vanaf mijn zesde jaar hier aan de Zwaluwenlaan rond en heb altijd alleen maar belang stelling gehad voor de honkballe- rij. Vooral de laatste jaren bij John Jonkers en John van Westrenen heb ik ontzettend veel opgesto ken. Zy hebben me vooral veel spelinzicht bijgebracht Spelen als korte stop trekt me eigenlijk meer dan op de heuvel staan." Zee je dat omdat je zondag tegen Schiedam in de tweede inning twee home runs om de oren kreeg? Dat is geen prettige ervaring. „Zeker niet. Vooral ook omdat je het als pitcher voelt aankomen. Ik kreeg een bepaalde opdracht van de catcher, maar gooide de bal twee keergewoon verkeerd. Als je de bal loslaat, weet je al dat het mis zal gaan. Vooral ook omdat ik weet dat die gasten van Schiedam geen moeite hebben met zo'n kans." Maar in de zesde inning werd je toch van de plaat gehaaid, „Dat voelde ik aankomen. Eigen lijk al vanaf de vierde inning, En als de coach dan voor de tweede keer naar de heuvel komt weet je wat er gaat gebeuren. Drie slag mensen leverden even zovele honkslagen op en twee Schiedam mers kwamen ook nog over de thuisplaat. Dan is het tijd vooreen taktische wijziging. Ik had nog even de hoop dat ik naar de korte stoppositie zou verhuizen, maar terecht hield Van Westrenen het binnenveld in takt. Wat ik dan doe? Een inning buiten de wed strijd blijven. Wat lopen, alles een beetje van je afzetten, maar ook aanmoedigen. Want je bent deel van de ploeg. Je wilt en zal win nen." Kort en bondig Toerclub Rijnmond organiseert dit jaar weerde Mid Avond Fietsvierdaagse Die wordt gehouden van 25 tot en met 28 mei Startpunt is de wielerbaan in sportpark Harga en tussen 14.00 en 9 00 kunnen de deelnemers daar vertrekken Voor allerhande infor matie: 010-4710312 VFC's nieuwe trainer Erik The- unissen is geslaagd voor het examen van de trainers cursus TC 2 Om zich goed voor te bereiden op zyn examen voor het zelfde diploma trainde Gerard Heijdra, de opvolger van WK-trainer Aad de Held, afgelopen zaterdag de Kethelse selectie Prompt werd Rob Smallegange enkele malen gekweld door kramp WK'er Theo Smit (34) zegt pas te stoppen met voetballen als hij een keertje tegen Katwijk heeft gespeeld Hockeyclub Spirit heeft aan de club van honderd een grootbeeld televisie en een videore corder te danken De club van geldsehuivers houdt de ledenvergadering zaterdag 8 juni op de golfbaan van Park Schinkelshoek in Vlaardingen Voor de bijeenkomst wordt eerst een uurtje gegolfd De Schiedamse hockeyvereniging heeft voor donderdag 21 mei weer het traditionele familietoernooi op de agenda staan Die dag houdt ook handbalvereni ging DWS het familietoernooi Vlaardinger C.D, Stam is benoemd tot KNVB-consul Hij keurt voort aan de voetbalvelden van Deltasport en DVO'32 HSC-trainer Arwin Verburch kan het woord consul voorlopig niet meer horen Remco van der Kraan is komend seizoen de nieuwe verzorger van TSB Schiedamse Boys sluit het seizoen zondag 24 mei af met een mini-toernooi en een barbeque Vrijdag avond wordt door Deltasport officieel het electroni- sche scorebord in gebruik genomen Niet alleen sponsors maar ook de selectie en technische staf ge ven acte de presence Emile Schelvis komt die avond als gastspreker naar de Broekpolder De Hoek van Holland-voetballers Marcel Jansen, Dirk van de Burg en Piet Boon spelen Tweede Pinkster dag (1 juni) een jubileumwedstrijd HVQ'er Pleun Onderdelinden heeft met het lopen van de Rotter dam marathon 1771 gulden en 50 cent bij elkaar ge bracht voor de dr. Daniël den Hoedkliniek Op zon dag 24 mei houdt VFC de jaarlijks terugkerende fa miliedag Stadgenoot RKWIK houdt de familiedag op 3U mei Guus van Adrichem, afgelopen seizoen één van de steunpilaren in 'WIK's hoofdmacht, is ge stopt met voetballen Met nog één avond te gaan, voert Jo van Delden nog altijd de ranglijst van de kla- veijasccmpetitie van RKWIK aan TSB heeft in maart sportief gevoetbald De Vlaardingse club ein digde vorige maand op de ranglijst van de Fair Play Cup op de vijfde plaats Het Maaslandse MW27 staat in het klassement van de eerste week van april zevende K&B houdt het ook altijd netjes.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 6