26 WK heeft eindelijk z'n zevenklapper ■eg Bill m 8MÜ 'Superboeren' spelen zaterdag wedstrijd van de waarheid 'Ik stop voordat ze me gaan uitlachen' Rob Grauwmeijer weer speler van het jaar bij Excelsior M VRB in de VS onderwater Jongepier in US Masters De Groot komt net iets te kort CKC Maassluis gelooft het wel TJ. -- Afscheidsduel Wout Griep wordt onvervalste reünie Voetbalkampioenschap: sportlef? Geld terug. Vierde editie van Jongeneel Houtloop Paul Louter In basis Richmond Kickers Rotterdams Dagblad Maandag 18 mei 1 Vlaardingen De Vlaardingse Reddingsbrigade (VRB) is volgen de maand met vier sporters verte genwoordigd bij het WK onderwa- terhockey in de Verenigde Staten. Marcel Heyndijk en Norbert Paal man zijn geselecteerd voor de mannenploeg; Maria Callado en Jacqueline Bouwman maken deel uit van de vrouwe nselectie. Het wereldkampioenschap wordt van 1 tot en met 14 juni in San Jo sé gehouden. Aan het evenement wordt door zestien landen deelge nomen. verdeeld over vier toer nooien. Nederland komt met het mannen- en vrouwenteam uit in het A-toemooi. Ook wordt uit de 'stal* van de VRB een scheids rechter geleverd aan het WK Kees Bakx. Schiedam Het Schiedamse wa terski-talent Marjolein Jongepier blijft imponeren. De winnares van de sportprijs van Schiedam 1997 heeft in Amerika op het water zo'n indruk gemaakt, dat ze deel mag nemen aan de Rolex US Junior Masters, dat van 22 tot 24 mei wordt gehouden. Slechts drie Europese deelne mers komen in de prestigieuze wedstrijd in actie. Jongepier. die in Louisiana studeert, is de eerste Nederlandse waterskister die er bij is. Deelname aan de 'Masters' is uitsluitend weggelegd voor we reldkampioenen, wereldrecord houders en de top vyf van de we reld. De 18-jarige Schiedamse maakt sinds 1996 deel uit van de Northeast Louisiana Waterski University en heeft al een indruk wekkende staat van dienst opge- bouw. Ze werd driemaal achter el kaar Nederlands 'overall' kampi oen. het de nodige records sneu- velenen pakte vorig jaar in Euro pese wed s tr jjde n vi er meda i 11 es. Krulnlngen Atleet Richard de Groot is er afgelopen weekeinde niet in geslaagd de halve triathlon van Kruiningen op zijn naam te brengen. De Schiedammer moest na sterk te hebben gezwommen, tijdens het fietsen enkele deelne mers voor zich dulden en kwam na een inhaalrace als nummer twee over de streep. De halve triathlon (2,5 kilometer zwemmen, 80 kilometer fietsen en 29 kilometer hardlopen) werd afgewerkt in het recreatiegebied Den Inkel. Er werd door de 135 deelnemende atleten gezwom men in een openluchtbad, gefietst over een goed parcours via de Westerseheldedijken waarna het tooponderdeel bestond uit vier ronden van vijf kilometer. Na het zwemmen ging De Groot als tweede fietsen, maar hij moest op dat onderdeel een gaatje laten vallen en ging na het fietsen als zgjide beginnen aan het loopon- derdeel. Na ongeveer tien kilome ter hardlopen begon de Sc hit dammer een inhaalrace met als resultaat de tweede plek in 3.56,39 uur. Winnaar werd Jan van der Marei, die vijftig seconden eerder over de finish kwam. Maassluis „Een potje zomer avond-korfbal." Zo betitelde p.r.- funetionaris Mart van der Gaag het duel dat CKC Maassluis zater dag met 13-11 van Weidevogels won. Weidevogels was al gedegra deerd en Maassluis speelde met de wetenschap dat een promotie plaats er niei meer in zit. De twee deklasser had dat te 'danken' aan nederlaag die twee weken gele den onnodig werd geleden tegen Zuidwesters. Kortom, CKC Maassluis geloofde het wei en dat was aan het spel te merken. Beide teams hadden last van de warmte, maar 'Maassluis' ging daar toch het best mee om en begon met een 7-6 voorsprong aan het tweede deel. Weidevogels slaagde er voor de rust nog wel in enkele malen een voorsprong te nemen, maar daarna maakten de Maassluizers de dienst uit. Het werd nog wel 9-9 en toen vond CKC Maassluis het welletjes. Er werd weer een voorsprong geno men (12-10) en toen zakte het spel tot een zeer bedenkelijk niveau. De toeschouwers zaten natuurlijk lekker daar in het zonnetje, maar genieten van wervelend korfbal was er niet by. Komende zaterdag speelt CKC Maassluis de laatste wedstrijd thuis tegen Ventura Sport. Dan neemt Edwin Zeegers ook op het veld afscheid van de hoofdmacht. Eerder werd de lange korfballer ook al in de zaal 'uitgezwaaid'. Zeegers gaat niet voor de club ver loren. Hij gaat er aan de slag als coach van het tweede team. Heinenoord 'Heb je al gehoord van de zeven de zeven, heb je al gehoord van de zevensprong'. Luid zingend vierde het Schiedamse WK zaterdag de eclatante (0-7) zege op het be droevende Heinenoord. Geen moment 'kwam de formatie van trainer Aad de Held in de problemen en dat mag toch wel ver rassend genoemd worden. Zoals gewoonlijk werd er weer drif tig gescoord (vijftien goals in de nacompetitie) maar voor het eerst werd nu ook achterin spijkers met koppen geslagen. Heinenoord. dat al vier weken niet gespeeld had, werd bij kans misselijk bij de blik op het scorebord er. de mannen uit Kethei konden met recht 'superboeren' worden genoemd. „Eindelijk hebben we onze zeven klapper." sprak libero Willem van Baarle direct na afloop, „We heb ben het er al een heel seizoen over. De trainer werd er gek van. Bij de competitiestart zeiden we al. jongens vandaag een makkie, even kijken of er we er zeven kun nen maken. Dal het juist nu ge beurt. is natuurlijk fantastisch." Heinenoord degradeert door de nederlaag naar de derde klasse en WK zal met SSS uit gaan maken wie de promotie mag gaan vieren. Aanstaande donderdag speelt SSS thuis tegen Heinenoord ter wijl de ploeg uit Klaaswaal zater dag naar Kethei komt voor de wedstrijd van de waarheid. Perfecte grasmat De Schiedammers speelden een nagenoeg perfecte wedstrijd op een werkelijk perfecte grasmat. De opening was sterk en op het moment dat dc toeschouwers er eens goed vonr gingen zitten sloeg de WK-voorhoede toe. Ro bin Smallegange. die weliswaar niet veel aan de bal kwam maar nagenoeg alles perfect deed, sneed door de defensie en Theo Smit schoot de bal van dichtbij te gen het garen. Niet lang daarna was Smallegange weer een plaag voor de Heinenoord-defensie: zijn sliding bracht de bal enigszins Door Sander Sonnemans fortuinlijk by routinier Roos van Harmeien, die van dichtbij bin nenschoot. Gaspedaal Alleen vlak voor het rustsignaal was Heinenoord twee keer drei gend. Onder leiding van Dirk Ze venbergen (ex-NSVV) werden er twee gevaarlijke schoten op sluit post Stefan van Hagen afgevuurd maar de doelman deed wat hij moest doen en keerde de schoten subliem. Direct na de thee stelde Willem van Baarle met een uitge kiend balletje Theo Smit in staat de wedstrijd definitief te beslis sen (0-3). Waar Heinenoord de handdoek definitief in de ring gooide, trapten de "superboeren' nog eens stevig op het gaspedaal. Invaller Sebastiaan van de Berg (fraaie solo), Erik van Krugten (in- tikkertje). Theo Smit (de mooiste treffer van de middag, een schit terend schot in de bovenhoek) en wederom Van der Berg zorgden voor 0-7. Langs de kant stond Marco Klein tevreden te lachen. De getructe aanvaller is al sinds de winterstop geblesseerd en genoot met volle teugen van zijn ploeggenoten. ..Het is natuurlijk klote dat ik niet speel maar dit is prachtig. Dit had toch niemand verwacht. Ik dacht dat een krappe 1-2 mooi zou zijn. Zalen maar 0-7 [ijkt me ook genoeg. Schaterend. Naar de tweede klas se, zou het dan toch gebeuren'" Onder luid gejuich werden de kratten pils na afloop aangebro ken. Good old Marcel van der Ven "(38) mocht de laatste minuten zijn opwachting nog even maken. ..Dit zijn mijn laatste wedstrijden. Toen ik op vakantie ging. verloor ik mijn plaats terecht aan Van Krugten. Toch zijn dit nog mooie momenten." Teamgenoot en zwager Ronald Rous' i van Harmeien was niet minder enthousiast. ..Ik was ei genlijk al gestopt maar door bles sures van anderen loop ik er weer bij. Deze wedstrijden zijn natuur lijk prachtig. Daar boef je jezelf niet voor op tc laden. Ik zeg wei eens tegen die jonge gasten dut het niet vanzelfsprekend is om elk jaar om promotie te spelen, maar WK doet het toch al vijfjaar lang. Het zal wel lekker zij n als we het redden, dan heb ik op alle ni veau's meegedaan." Vlak voor tijd kreeg Robin Smal legange zijn publiekswissel en mocht Patrick van Witzenburg nog even spelen. Het zal niet vaak voor komen dat een spits van de zeven treffers niet één keer scoort Vlaardingen „Die stommelin gen." De uitspraak - gericht aan het adres van zijn broer Joop en Peet Korver - siert Rinus Ouwer- kerkVFC's oudst actieve voetbal ler had het liefst met stille trom vertrokken, dacht dat het hem ge lukt was. maar toch moest hij za terdag nog één keertje opdraven. Voornoemd tweetal wilde de 65-ja- rige Vlaardinger niet zo maar la ten vertrekken. Nee, na zo veel ja ren trouwe dienst, verdiende Ri nus Ouwerkerk by VFC een waar dig afscheid. Dat kreeg hij dan ook; in de vorm van een af- scheidswedstrijd met veel oude voetbalmaatjes. „Ach," blijft Rinus Ouwerkerk. die speciaal voor zijn laatste duel zijn vakantie op de camping on derbrak, uitermate bescheiden, „van mij had het niet gehoeven. Maar aan de andere kant is het na tuurlijk wel leuk om al die oude bekenden weer eens terug te zien." Ouwerkerk genoot met volle teu gen van wat hij zelf een grandioos noemde. En het feest werd com pleet want de hoofdrolspeler scoorde warempel. Vanaf elf me ter, maar de vreugde was er niet minder om. Het duel eindigde ge lijk: 1-1 en Ouwerkerks kinderen en kleinkinderen waren er getui ge van. „Grandioos," kon Ouwer kerk na de wedstrijd zijn geluk niet op. „Dit is echt grandioos." Ouwerkerk begon zijn 'voetbal- maar wel de grote man van het veld is. Maar bij WK kan toch al les Ik'ine noord-WK 0-3 (0-2). 20. Theo 'Smil O- 1.25. Koos van Har melen 0-2.50. Theo Smit iy.i. 55.3eba.sli,ian van der Berg 0-4. t>2. Er ik van Krugten 0-5. ((7. Theo Smit 0-lj. 71. Sebastiaan van der Berg <3-7. Bijzonderheden: Arbiter Gei!voet begon met één minuut stilte ter nagedachtenis aan de verleden week overleden Ton Kierkx-WK-lid Heinenoord: Anemaat. Slobbe. Van Soest. Van de Linden. Groenendijk. Kooiman. Ze ver, bergen. Var. Bennekom. Van itueron den Hollander, Inures. Nugteren. WK: Van Hagen. Seholte. Ra ay ma kers, Van Baarle. Hu ijsman, Kreischer. Smallo- gange f77. Van Witzenburgi. Van Krugten. Van der Helm. Van Hui melen t-iü. Van der Burg!. Smit 172. Van der Vent. Rinus Ouwerkerk poseert maar al te graag met zijn vrouw en voetbalvrienden voor de fotograaf. „Drt," was de zestiger enorm onder de indruk, „was geweldig. Grandioos. Ik heb er geen andere woorden voor." Foto Peter MoSyjrAocf loopbaan' bij UVS in Leiden. Daar woonde hij toen hij bij de junioren begon. Later, op 17-jarige leeftijd, verhuisde hij naar Vlaardingen omdat zijn vader bij Caltex ging werken. Rinus meldde zich aan bij VFC en is daar sinds 1950 nooit meer weg geweest. Hij bleef zijn club trouw, maar ontpopte zich nooit tot een vaste kracht van het eerste elftal. „Ik heb er wel eens als reserve-speler op de bank ge zeten," lacht de vitale zestiger uit bundig. „In het tweede heb ik wél gevoetbald, maar daarna zakte ik door de jaren heen naar het zesde elftal. Ek ben altijd aanvaller ge weest. Middenvoor, rechtsbuiten, linksbinnen: ze konden me overal neerzetten. Elk jaar liep ik wel een blessure op. maar ik ben nooit Door Bas van den Berg Maassluis - De supportersvereni ging van Excelsior Maassluis heeft keeper Rob Grauwmeijer opnieuw tot 'speler van het jaar' gekozen, in de periode dat de ploeg door een diep dal ging, was hij de man die fier overeind bleef en steeds sterker ging keepen. Te gen Kozakken Boys thuis hield de sluitpost weer de nul. Het duel werd met 4-Q gewonnen. De man naar wie met stijgende verbazing werd gekeken was Emanuel Monteiro. De centrum spits, die ook volgend seizoen aan de Rozenlaan te bewonderen is, was een weddenschap met een groep supporters aangegaan. Hij zou dit seizoen vyftien doelpun ten maken en in dat geval zou hij 1500 gulden uitbetaald krijgen. Voor de wedstrijd stond hij op der tien en in de 47e minuut maakte hij zijn veertiende treffer. Daarna maakte de donkere aanvaiier ver beten op jacht naar nummer vijf tien, die maar niet wilde komen. Hoewel Monteiro er niet in slaag de zijn belofte na te komen, maak te hij na afloop nauwelijks een aangeslagen indruk. Inplaats van te treuren gaf hij zijn shirt aan een jeugdspeler en deelde hij ca deautjes uit aan de jeugd bij het rad van avontuur. De 4-0 overwinning werd behaald door een elftal dat flink door el kaar was geschud. Raymond Fre- he (zes duels geschorst) en Hans Jurgen Nicolaï (twee wedstrijden schorsing) ontbraken, waardoor Robert Visser als laatste man en Richard Rasens als voorstopper acteerden. Kees Starmans, bij 'Maassluis' uitgeroepen tot talent van het jaar, ontbrak. De 19-jarige speier gaat definitief naar Sparta. „De keus was gauw gemaakt om dat ik uit Spangen kom en een voorliefde voor die club heb," al dus Starmans. „Ik ga als amateur en word toegevoegd aan het twee de elftal." Excelsior had zich op bijzondere wijze voorbereid. De selectie maakte in de ochtenduren een wandeling door Maassluis en hield op het terras van een café de bespreking. Hoewel niet alles luk te, speelde Excelsior geconcen treerd. In de achttiende minuut besloot Remco Sonneveld een ac tie op links met een fraaie inzet: 1- 0. Volgens interim-trainer Joop Schop, die weer technisch coördi nator wordt, is Sonneveld een spe ler waar Excelsior zuinig op moet zijn. „Hij is wendbaar, sterk in de Joop Schop (65) op de bankbij Ex celsior M aas sluis. Hij kreeg het plekje van Mark Nijssen die plotsklaps opeen zij spoor werd gezet. „En on geslagen he, klonk Schop zaterdag niet zonder hu- Foto Peter Molken- aueis, alleen muel hij aan kracht training gaan doen om hel niveau in de hoofdklasse aan te kunnen." De thuisclub verzuimde na de treffer verder afstand te nemen van het onbetekenende Kozak ken Boys. Na rust deed Manuel Monteiro dat wel (2-0). gevolgd uit een pass van Harold Loeve: 3* 0. Manuel Monteiro was daarna dicht bij 4-0. Hij kapte en draaide tot hij voor doelman Edwin van Zwieteren (in de belangstelling van FC Utrecht) verscheen, maar tegen z'n voet aanschoot. In de 71ste minuut maakte Remco Son neveld er 10. Na afloop geer. ge juich en geen trainer die op de schouders ging. Schop nogmaals: „Ik heb maar een klein beetje bijgedragen tot het succes in deze wedstrijd. Maar ik ben wel als trainer ongeslagen gebleven, dat wil ik maar even zeggen." WK-aanvoer der Robin Smallegange (7), Richard Kreischer (links) en de onzichtbare invaller Se bastiaan van deBergvieren een van de ze ven treffers De doelman van Heinen oord ziet riet tafereel ver slagen aan. Foto Ad Molendijk langdurig uitgeschakeld ge weest." Een rode of gele kaart heeft Hinus Ouwerkerk nog nooit gezien. Sim pelweg omdat die er in zijn jonge jaren nog niet waren. „Wel ben ik een aantal malen uit het veld ge stuurd. Dat was de meeste keren omdat ik commentaar op de lei ding leverde. Niet voor overtre dingen, want een schopper ben ik nooit geweest." Dit seizoen kwam de 'gepensio neerde' Vlaardinger, die door zijn drukkerij in Schiedam redelijke bekendheid geniet in het Water weggebied. voor het laatst in com petitieverband in actie. Nu is het echt over. ..Het ging goed tot vorig jaar toen ik een maagoperatie moest ondergaan, fk ben daar goed uitgekomen, maar een hele wedstrijd voetballen kon daarna niet meer. Dat werd te veel. Om nou op maandagochtend met pijn in je poten op te staan, nee dat gaat me te ver. Het is nu echt tijd om er mee te nokken. Tk stop er mee voordal zc me gaan uitla chen." Hoe heeft Rinus Ouwerkerk het tot zijn vijfenzestigste volgehou den? Gezond geleefd zeker? Nooit gerookt, nooit gedronken. „Oh ja- Wej JjOUJ /<Lgl uè V lauluiugpt, wiens kleinzoon de familie-eer bij VFC hoog houdt, „ik heb vroeger wei gerookt en mag nog graag een borreltje drinken. Plezier maken. Dat is altijd mijn drijfveer ge weest. Daarom heb ik het zo lang volgehouden." Schiedam—Voetballer Wout Griep speelt zaterdag 23 mei zijn laatste wedstrijd voor HBSS. De lichtvoetige middenvelder zet een punt achter zijn carrière en krijgt komend weekeinde een afscheidsduel aange boden. Griep heeft zelf het team met oud-spelers mo gen samenstellen dat aantreedt tegen het huidige eerste elftal. Het duel begint om 14.00 uur. De afscheidswedstrijd voor Griep wordt eerder een reünie, want veel voormalig voetballers van de Har- ga-hoofdmacht hebben zich bereid verklaard nog maar eens een keertje de voetbalschoenen onder te binden. Voor 'oud HBSS 1* komen doelman Jan van Eijsden. Kornell Kramer. Cor Timmers, André van de Berg. Thijs en Leen Rademaker, René Snijders, Ron van Roon, Robert de Jong, Adrie Bierhuizen, Ton Gunler. Cees Verdam, Eric Olivier, Rob van der Meer en Roel den Hartog binnen de lijnen. Aan tac tisch vernunft zal het de 'veteranen' niet ontbreken want dc voormalig HBSS-trainers Ger Hoogerwerf en Jan van der Hoek zitten op de bank en worden ook nog eens bijgestaan door de leiders Aad Bierhuizen en Rob van Vliet. Scheidsrechter is Hagenaar Richard Weimar, de ar biter die in het nacompetitieduel van WK, vorig weekeinde in Kethei tegen WDS, uitgroeide tot de absolute uitblinker. Schiedam Clubs die tydens het Schiedams Voet balkampioenschap niet tegen gele of rode kaarten aanlopen, krijgen het inschrijfgeld - honderd piek voor deelname aan het toernooi terug. De lokale voet- balstrijd ontbrandt zaterdag 1 augustus; de fmaledag is zaterdag 15 augustus. Het programma van de eerste speeldag is alsvolgt: HBSS-PPSC, SWSMC-WK, Hermes DVS-Demos en Schiedamse Boys-Exeelsior'20. Die wedstrijden beginnen allemaal om 14.30 uur. Het duel DRGS(zo)- Ursus is verplaatst naar zondag 2 augustus (14.30). Vervolgens wordt dinsdag 4 augustus (Ursus-HBSS, PPSC-DRGS (zo), WK-GTB, demos-DRGS (za), Ex- celsior'2ö-SVDPW)en donderdag 6 augustus (HBSS- DRGS (zo), PPSC-Ursus, GTB-SVVSMC, DRGS (za)- Hermes DVS, SVDPW-Schiedamse Boys) weer ge voetbald. Alle wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Zaterdag 8 augustus is gereserveerd voor eventuele inhaalwedstrijden en de zogenoemde troostrondes worden afgewerkt op maandag 10 en donderdag 13 augustus. De halve finales worden gespeeld op dins dag U en woensdag 12 augustus. De eindstrijd is op zaterdag 15 augustus (16.30). Daaraan voorafgaand spelen de vrouwen van PPSC, Hermes DVS en HBSS om de Schiedamse eer en komen clubestuurders in de voorwedstrijden tegenover het perselftal te staan. Schiedam De Jongeneel Houtloop is uitgegroeid tot een op de atletiek-kalender niet meer weg te den ken evenement. Ook dit jaar wordt de wedstrijd over tien kilometer (vier rondes) weer gelopen. Het is de vierde editie en die staat geprogrammeerd op zondag 13 september(J4.15 uur). Voor-inschrijven kan vanaf 1 juli bij de WK Schie dam, Houthandel Jongeneel aan de Buitenhavenweg 34 in Schiedam. Ook op de dag zelf kunnen deelne mers zich inschrijven op het startpunt, maar dan is men wel een rijksdaalder duurder uit. Voor nadere informatie: 010-4701987 of0186-621422. Washington De bij hoofdklasser Excelsior Maas sluis vertrokken voetballer Paul Louter heeft een ba sisplaats verworven in het team van Richmond Kic» kers. Alleen de eerste wedstrijd van de Amerikaanse competitie heeft de middenvelder moeten missen omdat de overschrijving naar de club in Washington nog niet officieel was bekrachtigd. De Richmond Kickers nemen momenteel de vijfde plaats van de ranglijst in en hebben de laatste wed strijd tegen Hershey Wildcats, de koploper van de At lantic Division, met 1-0 gewonnen. De Atlantic Divi sion is een van de vier divisies die over het hele land zijn verdeeld en waarin zeven ploegen uitkomen. Van de vijf gespeelde duels hebben de 'Kickers' tweemaal gewonnen met shoot outs, een keer op de zelfde wijze verloren en eenmaal na de reguliere speeltijd gewonnen. BOWLS. De Schiedamse sporthal Groenoord vormt komend weekeinde (23 en 24 mei) het decor voor se lectiewedstrijden van een in Nederland vooral bij ou deren populaire sport; bowls. De deelnemers aan de 'indoor bowls triples' kunnen een toegangsbewijs be machtigen voor de Nederlandse kampioenschappen die later worden gespeeld. Beide dagen begint de strijd op de groene 'lakentjes' om 9.00 uur. Toeschou wers mogen gratis naar binnen. GOLF. Ook dit jaar is het complex van Golfclub Broekpolder weer opgenomen in de Open Amateur Golf Tour: een serie van twintig wedstrijden voor topamateurs van Nederland. Afgelopen weekeinde werd de eerste wedstrijd gespeeld in Eist en zaterdag 10 oktober komen de golfers naar de Vlaardingse Bo- rekpolder. De wedstrijden worden verspeeld over 36 holes zonder handicap-verrekening. Dat betekent dat de beste spe(e)l(st)erwint. Vorig jaar werd de finale van de Open Amateur Tour gespeeld bij Golfclub Broekpolder. Winnaar van de tour werd Niels Boysen. Tegen alle statistieken in werd in Vlaardingen de vierde hole-in-one van de tour gemaakt. Sportagenda Tips voor deze rubriek kust u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732700 (fax; 010- 4265227» en in dc avonduren onder 010-1004310. VOETBAL Halve finale Vlaardings kampioenschap; 18.45 VFC- HVO, 19.30 Deltasport-RKWIK. WOENSDAG 20 MEI VOETBAL: 14,00 Demonstratietraining met Ulrich van Gobbel en Henk Fraser. sportcomplex Deltasport, Broekpolder, Vlaardingen, DONDERDAG 21 MEI CRICKET: 1 l.OO Quick Haag-Excolsior'20, Hennes DVS-VRA. SOFTBAL 17.00 Zwijndrecht-Schiedam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3