9 Marconihove kampt met forse lekkages Klassiek op de Lange Haven Fietsdiefstallen door stalling gedaald tot nul Anderhalf jaar oud gebouw wordt over twee weken grondig gerepareerd 'Wild Westwijk' trilt op het gestamp van 1500 linedancers 'Telder-dag' levert ruim halve ton op Drietal laat vrouw vallen Met alcohol op achter het stuur Winkeldievegge aangehouden Hulpdienst huursubsidie Geen pettenpret Sport en Spel al goed voor een miljoen gulden genda Rotterdams Dagblad Maandag 15 juni 1998 Door Edwin Comelisse Schiedam Het gebouw is amper anderhalf jaar oud maar het Schiedam se wooncomplex Marconihove kampt nu al met for se lekkages. Door het gebuik van verkeerde materialen, haastwerk en de wens om zo goedkoop mogelijk te bouwen, loopt het regenwater in stralen de overkapte binnenruimte in. De lekkages zijn zelfs zo ernstig dat een landelijk bekend ad viescentrum is ingeschakeld om een oplossing aan te dragen. Al kort na de oplevering irt okto ber 1996 onstonden problemen op de plekken waar de lichtkoepel aansluit op de rest van het dak. Het begon kort na de bouw met condensvorming, vochtoverlast en aantasting van de constructie, wat uiteindelijk resulteerde in lekkages. Door het slechte weer van de afgelopen weken zijn de problemen by het wooncomplex voor ouderen aan de Marcomweg ernstiger geworden. Een aanne mer heeft een paar keer gepro beerd de lekkages te verhelpen. Schiedam Drie overstekende jongens hebben zaterdagavond rond 20.00 uur op de Schiedamse Harreweg een fietser doen vallen. Het slachtoffer reed samen met haar man op de fiets toen drie jon gens plotseling de weg oversta ken Het echtpaar kon ze net ont wijken, maar daarbij viel de vrouw van haar fiets. De drie jon gens staken geen hand uit om de vrouw te helpen, maar lachte haar in plaats daarvan uit. Met een zwaar gekneusde knie is de vrouw naar het ziekenhuis gebracht. Vlaardingen—Een 23-jarige Vlaar- dinger is zaterdagochtend aange houden omdat hij met teveel alco hol op achter het stuur zat. De man kreeg niet alleen een rijver bod, maar ook een boete van 900 gulden. In de nacht van zaterdag op zondag is nog een drietal auto mobilisten betrapt op rijden on der invloed. Een 42-jarige Vlaar- dinger moest zijn rijbewijs inleve ren en is aan justitie overgedra gen. Een-38-jarige stadgenoot kreeg een boete omdat zijn auto niet verzekerd bleek. Een 42-jari- ge automobilist uit Vlaardingen kreeg tenslotte een boete van 390 gulden. Schiedam De Schiedamse poli tie heeft zaterdagmiddag in een winkel aan het Nieuwlandplein een 50-jorige winkeldievegge aan gehouden. De vrouw had enkele goederen in haar tas gestopt e*i had na het afrekenen van enkele andere artikelen de winkel verla ten. Personeel had de actie in de gaten en vatte de vrouw in de kraag. Schiedam—De Hulpdienst van de SP opent net als vorig jaar een speciale huursubsidielijn. Ieder een die belt krijgt direct te horen of hij of zij recht heeft op huur subsidie, belooft de SP. Bellers moeten dan wel de maandhuur, eventuele servicekosten en het inkomen van 1997 bij de hand hebben. Het telefoonnummer 0900-2025270 is vanaf vandaag tot en met 19 juni van 14.00 tot 20.00 uur opgengesteld. Naast deze te lefonische service houdt de hulp dienst in Schiedam elke dinsdag een inloopspreekuur: van 14.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 20,00 uur. Bellen kan dan ook: 4734322. Vlaardingen De grote speel- en speldag die de gezamenlijke scou- tingvereni gingen afgelopen zater dag zouden houden in het Scout- centrum Broekpolder in Vlaardin gen is afgelast. De weersverwach tingen waren van dien aard dat de organisatie het onverantwoord achtte om 375 kleine kinderen buiten te laten spelen. De activi teiten worden nu op een nog na der te bepalen datum na de zo mervakantie gehouden. Dit had echter geen resultaat. Ver volgens is een adviesbedryf uit Almere ingeschakeld. Deze ontdekte dat de problemen worden veroorzaakt door de af werking van het gebouw. Dit is waarschijnlijk te haastig gedaan en in ieder geval met de verkeer de materialen. De kern van alle problemen is dat er niet genoeg of afdoende maatregelen zijn geno men om het uitzetten en krimpen van het gebouw op te vangen. Door de warmte zetten materialen als steen, beton en glas uit. Ex- pansievoegen moeten dit opvan gen en zorgen dat het gebouw wa terdicht blijft. Bij de overkapping van Marconi hove zijn te weinig van deze voe gen aangebracht. Hierdoor zijn naden ontstaan waardoor het re gen- en condenswater in de con structie kan komen. Het gaat hierby voornamelijk om het punt waar de glazen kap overgaat in het dak. Maar bij het aanbrengen van de dakbekking zijn proble men ontstaan. Doordat de uitzet tingsgraad van het betonnen dak anders is dan van de dakbedek king scheurde deze laatste. Ook hierdoor kon het water de over kapte binnenruimte binnen lo pen. Hoewel de lekkage veel overlast veroorzaakt, beperken de proble men zich alleen tot de binnen ruimte. In de zeventig apparte menten in het complex doen zich geen lekkageproblemen voor. Volgens J. van Bodegraven van het Dak/informatie en -adviescen trum in Almere zijn de problemen bij Marconihove niet uniek. Het is een euvel waar veel gebouwen, die de laatste jaren uit de grond worden gestampt, mee kampen. „Door haast en bezuinigingen gaat de kwaliteit hard achteruit," zegt Bodegraven, die het advies rapport voor de verbeteringen bij Marconihove heeft opgesteld. „En de ellende komt na de oplevering. Als er tijdens de bouw wat meer wordt opgelet en de begeleiding beter verloopt, kunnen zulke pro blemen worden voorkomen." Eigenaar en verhuurder Noord- vest heeft de bouwer van Marco nihove inmiddels gesproken over de problemen. De bouwer zal nu binnen drie weken het dak, de dakranden en de glazen halfron de koepel inspecteren en verbete ringen aanbrengen zoals die zijn voorgesteld door het adviesbu reau uit Almere. Volgens Noord- vest is er over de rekening geen discussie mogelijk. „Wij hebben destijds een bestek goedgekeurd waann is opgenomen dat het ge bouw minstens tien jaar water dicht moet zijn," zegt I.M. J. de Groot van Noordvest „Dat is ook een gebruikelijke garantieter mijn in de bouw. De bouwer heeft toegezegd zich aan de afspraken te houden. Dat lijkt ons ook wei terecht aangezien het adviesrap port spreekt van onvolkomenhe den bij de bouw." Het was het publiek dat op een vlet dreef in de Lange Haven, zaterdagavond in Schiedam. De dames en heren musici stonden in een tent, gewoon óp de Lange Haven, voor de deur van de Havenkerk. Een grachtenconcert in Schiedam is het dan misschien toch net niet. De muziek was mooi, dat zeker. Maar soms zo mooi, zo klassiek, dat de klanken niet door het water naar de over kant werden gedragen. Zeker niet voor degenen die tussen wat joelende kinderen en naast een bellende passant stonden. Toch was er natuurlijk genoeg om te genieten voor de drie-, vierhonderd mensen die het Schiedamse grachtenconcert bezochten. Want perfect is zoiets nooit. Kan en hoort ook niet. Er komt een vliegtuig over, er toetert een auto, er is altijd wel wat. Zeker als je kiest voor de kamermuziek van Het Nieuw Sinfonietta. Met de versterking van vooral de blazers van de Houdini's, klinkt het al wat robuuster. Dat past beter in de buitenlucht. Summertime uit Gerswins Porgy Bess, dat soort nummers. Voor herhaling vatbaar is zo'n evenement natuurlijk altijd. Alleen moet er dan wat meer óp de gracht gebeuren. Je geeft een grachtenconcert, of niet. Foto Rooi Dijkstra Door Jan Rozendaal Vlaardingen Uit het wijkveilig heidsonderzoek dat begin vorig jaar m de Vettenoordsepolder werd gehouden bleek dat het aan tal fietsdiefstalien schrikbarend hoog was. In het gebied Verheij- straat/Röntgenstraat en Diepen- broekstraat/Messchaertplein gaf maar liefst 68 procent van de be woners aan slachtoffer te zijn ge weest van een fietsendief. Een jaar geleden, op 31 maart 1997, werd er voor de bewoners van de Verheystraat/Röntgen- straat een fietsenstalling ge opend. En wat blijkt: het aantal gejatte fietsen van de bewoners die gebruik maken van de stalling is teruggebracht tot nul. Dus wil den de bewoners van de Diepen- brockstraat en het Messchaert- plein natuurlijk ook wel zo'n fiet senstalling. Het heeft een jaar ge duurd, maar zaterdagochtend was het zo ver. Rond half twaalf duw de wethouder Kool een klein meisje met haar driewieler de stalling op het Messchaertplein binnen nadat hij de deur van het slot had gehaald. Het was even kiezen, maar toch al snel had de kleine meid haar driewieler in één van de overdekte klemmen gepar keerd. Zo, die staat veilig, 21e je ze denken. Bij de opening van de fietsenstal ling in de Verheijstraat/Róntgen- straat, die de combinatienaam van de twee straten Veron mee kreeg, had voorzitter T, M. G. Go- rissen van de Stichting Fietsen stalling VOP de gemeente al uit genodigd om mee te denken over een tweede. Veron was destijds de eerste stalling in de Rynmond die volgens dit concept tot stand was gekomen. Een initiatief van de be woners, geholpen door de ge meente en met een hoop geld. van de Stadsregio. In het kader van de stimulering van het fietsgebruik betaalde de regio vorig jaar de helft en deed dat voor de tweede stalling, die dus Diemes heet, Door Tonny van der Mee Vlaardingen Een mmidisc met geprogrammeerde countrymu- ziek, wordt met de grootste voor zichtigheid behandeld. Alsof het de wereldcup betreft. Wat scheelt het ook, er moet tenslotte een we reldrecord mee worden gevestigd. Plechtig wordt de disc in de instal latie gestopt Een moment van stilte wanneer het aftellen begint en 1491 linedancers gespannen in de houding gaan staan. En als Si mon de Bruin van de Southern Comfort Dancers op de play-knop drukt, barst het Western-geweld los. Een bijzonder vriendelijk 'ge weld' wel te verstaan. Geen over vallen op postkoetsen en treinen of wilde indianenverhalen. Maar wel met zo veel mogelijk mensen countrydansen om in het Guiness Book of Records te komen. De we reldrecordpoging was afgelopen zaterdag het hoogtepunt tijdens de open dag van wijkcentrum De Telder, die dit jaar geheel in het teken stond van de 'country and western-sfeerDe dansers kwa men vanuit het hele land naar Vlaardingen. Er waren 65-plus- sers en kinderen van 6 jaar. Zelfs de Belgen kwamen met twee gro te groepen. „Wees voorzichtig voor het plein, want het is al verzakt," wordt vooraf gekscherend gewaar schuwd. Het vertrouwen in de fundering van de Westwijk is blijkbaar niet zo groot. Dat is niet verwonderlijk gezien de 'aanslag' die op het sehoolpleintje naast De Telder wordt gepleegd. Want als de 'freeze' wordt gedanst, bete kent dat een 'vine' naar reehts, een 'vine' naar links en een 'rock beweging' met een kwart draai. Iets simpeler gezegd: een paar pasjes naar voren en naar achte ren, kruislings schuifelen met de cowboy-laarzen, en als finishing touch een voorzichtig schopje naar voren. Het gehup en geschuif, met af en toe een lichte stamp op de grond, of een klap in de handen, zorgt voor een lichte trilling door de Westwijk. En dat welgeteld 47 mi nuten en 53 seconden lang. Als de duur van de poging vlak voor de start aangekondigd wordt, barst een collectief 'oef los onder de deelnemers. „TTja," verontschul digt coördinator Simon de Bruin zich, „als het record op een half uur staat, willen we er ook wel goed overheen. Maar voor u het weet, is het voorhij." Het betekent wel dat een dans- combinatie die normaal niet lan ger dan vier minuten duurt, nu een keer of twaalf achter elkaar moet worden uitgevoerd op een zeer lang uitgerekte medley van countrymuziek. Aanvankelijk gaat het erg geconcentreerd. De één doet het als een marathon schaatsermet twee handen op de rug, de ander doet het met de dui men nonchalant in de broekzak ken gehaakt. Ze dansen op elkaar gepropt op een te klein plein, waar bovendien de speeltoestel len nog een extra belemmering vormen. Er kan dan ook niet al te enthousiast vooruit worden ge schopt. Het publiek slaat het tafereel ge amuseerd gade. Is het niet door het dansen, dan is het wel door de bonte kleding van het gezelschap linedancers. Ingedeukte cowboy hoeden, leren hesjes en strakke spijkerbroeken, met of zonder fraryers en natuurlijk de puntige cowboylaarzen om de outfit te completeren. Het zijn de gepar keerde auto's die niets vermoe dende passanten ervan overtui gen dat ze niet in 'Wild Westwijk', maar nog steeds in de Vlaarding- se Westwijk lopen. Tattoo' Halverwege de recordpoging wordt de schroom eraf gegooid. Het gaat wat losser, de klapjes worden enthousiaster, er wordt meegezongen en af en toe schalt een 'yahoo' over het plein. De aan hang langs de kant zorgt af en toe zelfs voor versnaperingen. Dat ai- les met een enthousiaste wethou der Kool die gedurende de poging zijn rondjes om het plein loopt, een beetje a-ritmisch meehuppelt en de deelnemers aanmoedigt. „Heeft u nog geen last van de bo- Honderden linedancers zaterdagmiddag in de Westwijk: "Wees voorzichtigvoorhetplein, wanthet Is al verzakt.' Foio Roei Dijkstra venbenen?" Er wordt ontken nend geantwoord. „Ik kan zo nog wel een uur doorgaan!" Een bij zondere prestatie wordt neergezet door 'DJ Opa' (54), die maar over één long beschikt. Hij danst de bijna 48 minuten vol en haalt daarmee een sponsorbedrag van rujm drieduizend gulden bijeen. Na de laatste tonen valt iedereen elkaar voldaan in de armen. Even heerst er verwarring. Is het nu een wereldrecord of niet? Simon de Bruin maakt aan alle onzeker heid een einde. Het wereldrecord formatiedansen bluft staan op 5502 mensen, die vier minuten lang de chachacha dansten. Met 2955 mensen een half uur lang tapdansen blijft het Europees re cord. Maar m de Westwijk is door 1491 mensen gedurende 47 minu ten en 53 seconden een officieus wereldrecord hnedancing geves tigd. Het wachten is op officiële erken ning van het Guiness Book. Maar daar zullen de deelnemers zelf met wakker van liggen. Dat het hun vooral orn de gezelligheid te doen is geweest, blijkt als na af loop wordt geroepen: „Gooi die cd er nog maar een keer in!" Vlaardingen Het was dit jaar het feest van de records, de open dag van wijkcentrum De Telder. Naast het wereldrecord linedan- ring, kwamen er twee keer zo veel bezoekers als vorig jaar. Verder leverde de dag een re cordopbrengst van ruim 50.000 gulden op, tegenover 9000 gul den vorig jaar. Het geld gaat naar de kinderafdeling van het Holy Ziekenhuis en het Josephine Nefkens Instituut van de Daniël den Hoedkliniek. Wie afgelopen zaterdag door de Westwijk liep, zou bpna vergeten wat de oorspronkelijke opzet van de jaarlijkse 'Telder-dag' is: de bewoners informeren over de mogelijkheden binnen het wijk centrum. Met een uitgerekt lint van marktkraampjes tussen de twee centrale podia op het Tel- derplein en het Erasmusplein, waar sterren als Lee Towers en Rita Young belangeloos optra den, is het festijn aardig uit zijn jasje gegroeid. „In drie jaar tijd is het van een buurtfeest een wijkfeest gewor den," zegt Lex van Marsbergen van De Telder. „Maar ik denk dat we nu ook aan de geboorte heb ben gestaan van een groot Vlaar- dings feest." De organisatie spreekt dan ook van een 'perfect en geslaagd feest met duizenden bezoekers'. „Zelfs net weer was genadig. Aan het begin van de week was zeventig procent regen voorspeld. We hadden al contact gehad met stellingbouwers om een groot zeil uit te spannen." Het bleek niet nodig te zijn. Kin deren konden meteen 'strippen kaart een heel parcours van kin derspelen afleggen en er werd een sponsorloop gehouden. Het Holy Ziekenhuis heeft een deel van de opbrengst uitgegeven aan een couveuse, fax, kinderzitjes en een koelwaterinstallatie. Het Josephine Nefkens Instituut in vesteert het geld in onderzoek naar kanker. Van Marsbergen: „Niet alleen De Telder en de Westwijk zijn ge promoot, maar ook de gemeente Vlaardingen als geheel. Naast het Haring- en BieiftraJ gaat ciit een groot Vlaardings gebeuren worden." Dat belooft wat voor volgend jaar, want dan wordt het 30-jarig bestaan van het wijkcen trum gevierd. En om een tipje van de sluier op te lichten, de slo gan voor volgend jaar luidt: 'De Telder goes international'. weer. Het VSB Fonds droeg 10.000 gulden bij. De fietsenstalling kost 60.000 gul den. Daarvoor ziet ie er dan ook keurig uit. En er is genoeg ruimte om de fiets uit één van de 54 klem men te halen. Gebruikers betalen zes gulden per fiets, per maand. Voor brommers en scooters wordt het dubbele tarief gerekend. „Die nemen meer ruimte in," verklaart Gorissen. Iedereen die een plekje huurt krijgt een sleutel van de deur. De schoonmaak wordt door de omwonenden geregeld. Eén keer per maand gebeurt dat. „Op die manier krijgen de men sen ook een beetje meer contact met elkaar. En het verhoogt na tuurlijk de sociale controle," al dus Gorissen, die daarom meteen gisteren ook maar een klein buurtfeestje had geregeld op het Messchaertplein. Er kwamen ze ker zo'n honderd buurtbewoners op af. Veiligheid Kool had zaterdagochtend aan ie mand moeten uitleggen waarom hij naar de Vettenoordsepolder ging, Want, had die persoon ge zegd, een fietsenstalling, is dat nou zo belangrijk? Ja dus. Niet al leen om het aantal fietsdiefstallen terug te dringen en de contacten in de wijk te verbeteren, maar ook voor de algehele veiligheid en het aanzicht van de buurt. Vroeger, zei Kool, die zijn prille kindertijd in de VOP heeft door gebracht, moest jc je hier in de gang altijd langs en over fietsen wurmen om bij iemand binnen te komen. Tegenwoordig wordt daar anders over gedacht. Er zijn ge noeg andere zaken om in de gang te zetten of om op te hangen. Maar de huizen in de oude, grotendeels vooroorlogse VOP-wijk zijn niet veranderd. Dus moesten de fiet sen wel op straat blijven staan. „Behalve dat ze vaak werden ge stolen, is het natuurlijk ook een ontsiering van het straatbeeld; fietsen vier rijen dik op de stoep," aidus Gorissen. „Plus dat het de mensen irriteert als ze er langs willen. Bovendien kan het brand gevaarlijke situaties opleveren omdat de brandweer er niet door kan." En of dat nog niet genoeg is, vulde wethouder Kool aan: „Als bewo ners iets willen en wij als gemeen te kunnen daarbij helpen, schou der aan schouder, dan is het altijd een goeie zet." Dat maakte de fietsenstalling al met al belangrijk genoeg voor de wethouder om zaterdagochtend een uurtje naar de VOP te komen. En de belangstelling bü de bewo ners is enorm. Voor de zestig plek ken in de nieuwe fietsenstalling was. voordat die in gebruik werd Eonomen. al een wachthvft Net zoals die er vanaf het ul bij de andere fietsenstalling it. Toezeggingen over meer fietsen stallingen konden zowel Gorissen als Kool zaterdagochtend niet doen. Maar: .Als er vanuit de be woners een verzoek komt, zuilen we zeker de haalbaarheid bekij ken." Maasland Elk jaar blijft de"" organisatie van de Maaslandse Sport en Speldagen zich verba zen over de opbrengst Ook ty- dens de donderdag, vrijdag en - zaterdag gehouden 22ste editie' ging het oude record er aan. - Met een opbrengst van 88.000_ gulden netto komt de magi sche grens van 100.000 gulden/ al aardig in zicht. Voorzitter Laurens van Eijme- ren van de stichting Sport en Spel glunderde na het bekend'0 maken van de opbrengst van^ oor tot oor. Weer 9000 guiden'H meer dan vorig jaar. Op het parkeerterrein van' MW27 stonden twee reusach- tige feesttenten opgesteld. Buiten was het penaltyschie-" ten op Sparta-doelman Ronald Jansen, ponyrijden, de barbe-"1 cue, skelter verkeerslum, - draaimolen en de prestatieloop,'; was het regelmatig opduiken- de zonnetje wel aangenaam.'" Zelfs op de terrasjes heerste" daardoor steeds een gezellige- drukte. Is de grens van een ton nuhtKj na bereikt, een andere grens is ondertussen al overschreden;^ Dat is het indrukwekkende be£ drag van één miljoen gulden. Met de 88.000 gulden erbij, is'* de netto-opbrengst van de 22^ uitvoeringen van Sport en Spel boven de miljoen gulden geko-(" men. „Een mooie en magische", grens," aldus voorzitter Van Eijmeren. „Dat bedrag is volle dig besteed voor bestemmin- gen in ontwikkelingslanden." Onder het motto Ttëaasland in "n actie voor velen, brengt steun in diverse werelddelen', is de 88.000 gulden van dit jaar voor zes projecten in Kameroen, Al-1 banié, Kenya, Oekraïne, Chili— en Roemenië bestemd. Een, verdeelsleutel wordt nog ge-* maakt, waarna de cheques op 4 september aan vertegenwpor-i digers van de' projecten in die landen worden uitgereikt. Maandag 15 juni SCHIEDAM Dc De Woudhoek, Klaverjassen, 19.30- 22 OQu. HOEK VAN HOLLAND Col urn busstraat/Van Spil bef ge re bst re et. JeugchwetettorHte.lg 00-21.00u. ROTTERDAM SKVR Muziekschool Ringdijk 19.30 Leedin- genuitvoenngpiano&fluit. R'damse Schouw burg diverse tijden 29e Poetry international" Dinsdag IS juni SCHIEDAM 1 Podium Café. Jamsessie. 2I.30u. Dc De 4 Molens. Koffie-inloop, 10.00*13. QCu. HOEK VAN HOLLAND CoIurnbusstraotJVan Spllbergerebstraat. JeugdweleiTonde, 18.00-21.00U. ROTTERDAM Nlghttown 21.00 Die Anarchistische Aben- dunterhattung.Wl!heiinlnBplef22.00WiIhel* mina's Zomers 1998, Zaal de Unie 20.30 Transformaties van haven- enmdustnegebie- den. Bioscopen Van do. 11 t/m wo. 17 juni. ROTTERDAM Cinerama 1» 'Deep Impact' (121 dag. 12.15- 1515-1815-21.15. Cln.2: 'Picture Perfect' (al) dag. 12.30-15.30-18.30-21.30. Cia3f 'Les Visiteurs' (all dag. 12.15-15.15-18.l51 21.15. Cin.4: 'Left Luggage' (a!) dag. 12.45i 15 45-18.45-21.45. Cln.5: 'Air Bud' (all dag 12.30-15-18.30. 'Scream 2' (16) dag. 21 ImaxTheaten'Thelivingsea'iaUdag (beh vr- .za.) 18. "Amazon' (al) dag. 15-17, vr.za.ook 19. 'Everest {aft dag (beh vr ja) 14-16- 1915, vr za.14-16-18-20. Titanic' (12) dag. (beh.vr.za.)20.30,v?.za 21.15,za.zo.ook 10 Verr.l; Who the hel/ is Juliette' (16) dag. 20- 22. vr.19,30-22, ma.nietom 22. Sneak Pre view (16) ma. 22. The incredible misadventu res of two girls m love (IS) vr 15.30. Ven.2; 'Die Salzmanner von Tibet' dag.19.30-2145, ma.nietom 19.30 vr. 15 30 "Repulsion"ma 19.30. Ver.3; 'Onconnait la chanson' (16) dag. 22, do l/m zo.ook 19 30. 'De Poolse band' (12) za.t/m wo. 19 30. Ven 4: 'Love and death on Longlsland' (16) dag 20 Ma ne 6a« des an ges' (16) dag 22e Lumière li Mercuiy Rising" (16) Gag 13: 15 30 18 30-21.15 Lum. 2: Grease' (a!) dag 13-15 30-18 30-21.15. Urm. 3; 'Repla cement Killers" (16) dag.19-21.30, do.vr.ma- .di ook 14-16.30. Lum. 4: 'Spawn' (16) dag.16 15-21. do.vr.ma di.ook 13.50-16. Re*ane: 'Vurig vlees' (18) do. t/m zo doorl, voorst 'Opwindende dromen' (18) ma t m wo dOOfl.VOOrst, Pad»: Deep Impact' (12) dag. 11-13 35 16 10-18.50-2120. Jackie Brown" (16) dag 1110-14 40-17.50-21.'Leslie Nrgisen is Mr- .Magoo' (at) dag. 1130-13 30-15 35- 17.35-19.40-2130. 'Red Comer" (16' dag 16 30-19 2130. do vr.ma di ook 1110- 13.40. The big Lebowski' (12) dag. 16.20- 18 55-21 40. do vr.ma di ook 11.20-13 5Ü. 'U S.Marshals (16) dag 18 20-21.20. do-vK .ma di ook 11.40-15.20. Titanic' (12) dag 11 30 1®! 30 Cnesknwipw HafetP (16ldi.2130. - Nachtvoorstesiingen: Lum.l: 'Mercury R'Sing (16) vr.za.G0 3O Lum.2: "Jackie Brown' (16* vrza.00 15 Lum.3: Replace ment Killers (16) VT.Z3 00 30. Lum. 4: Spawn' (16) vr za 0015. KlndermatineeK Lum.3: 'AirBud'2a.zo.wo: 13 15-16 Lum.4: Pippr Langkous' za.zo.wo. 13-15 30 Pathe "Air Bud" za.zo.wo.il- 13 10 15 20 'Flubbef za_2Q,wo.ll-13 'Mouse Hunf2a.zo.wo 11.20-13.50.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1