Van Lottum thuis in z'n Brabantse land m Martinus en Kruyt explosief in Zagreb 0 m Tafeltennisclubs struikelen over drempel tussen Korenbeurs en Opstandingskerk Dream Team niet naar WK Van den Heuvel gaat toch door Doug Mason tekent jaar bij Tóch rechtstreeks in grastoernooi Rosmalen en meteen winst op Kiefer Oude bekenden voor Krajicek en Haarhuis op Wimbledon Erik Dekker met strips op benen vierde in proloog Laatste ploegen voor Tour de France aangewezen Jos Verstappen in beeld voor GP van Frankrijk Tonny de Jong gaat heil zoeken bij Peter Mueller Rotterdams Dagblad Woensdag 17 juni 1998 New York De basketbalpioeg van de Verenigde Staten gaat zon der profs naar het WKdat eind juli in Piraeus wordt gehouden. De NBA trok de twaalf spelers terug als gevolg van het CAO-conflict met de spelersvakbond. In Griekenland zouden onder an deren Tim Duncan (San Antonio), Tim Hardaway (Miami), Gary Pay- ton (Seattle), Kevin Gamett (Min nesota) en Grant Hill (Detroit) ac tief zijn in Dream Team IV. De spelersvakbond dreigde het WK te boycotten als er voor 1 juli geen nieuwe arbeidsovereenkomst ligt. Op zijn beurt weigerde de NBA daarop te wachten en trok de spe lers terug. De Amerikaanse basketbalbond zal op korte termijn een beslissing nemen of het een ploeg van colle ge-spelers zal afvaardigen of een ploeg met profs uit de CBA, de minor league van de NBA Nieuwegein Erica van den Heu vel is teruggekomen op haar be sluit het topbadminton vaarwel te zeggen. De 32-jarige speelster uit Helmond gaat zich met Chris Bruü in het gemengd dubbel de komende twee jaar richten op kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2000 in Sydney. Als voorwaarde voor het voortzet ten van haar loopbaan stelt Van den Heuvel alleen nog dat ze bij een medische keuring van sport arts Peter Vergouwen, die ze bin nenkort ondergaat, het groene licht krijgt. Ze maakte al twee Spelen mee, in 1992 (Barcelona) en 1996 (Atlanta), Tijdens de Europese titelstrijd van april in Sofia gaf Van den Heuvel te kennen na afloop van dit seizoen te stoppen, mede ge zien het feit dat haar Duitse dub- belpartner Michael Keck met het oog op de Spelen op zoek ging naar een Duitse koppelgenoot, In de Bulgaarse hoofdstad won Van den Heuvel met Keek zilver en in het vrouwendubbel met Monique Hoogland brons. Nieuwegein Doug Mason beeft zijn contract als bondscoach van de nationale ijshockeyploeg met een jaar verlengd. De Canadees gaat zijn vijfde jaar in. Voornaamste doel van Mason wordt de strijd om de wereldtitel in de C-groep. Die wordt in april 1999 in Nederland gehouden met acht landenploegen. De Nederlandse ploeg is voor dat WK ingedeeld in groep A met Chi na, Kroatië en Bulgarije. De ande re groep bestaat uit Roemenië, Li touwen, Joegoslavië en Zuid-Ko- Door Paul %'an den Bosch Rosmalen John van Lot tum heeft een mening en steekt die niet onder stoelen of banken. Dan kan men hem achteraf ook niet verwij ten dat hij het spel niet eer lijk speelt. De Öranje-voet- ballers wereldkampioen? „Niet zolang Johan Cruijff geen bondscoach is," opper de hij onlangs in een week blad. Hijzelf geen wildcard voor het grastoernooi van Rosmalen, nota bene in zijn eigen Brabant? „Belache lijk." Zo, dat is duidelijke taal. De ontwapenende Van Lottum zei het eerder deze maand in Parijs, na zijn opgave in de derde ronde van Roland Garros tegen Miehaei Chang. Bondscoach Michiel Scha pers had de toegangskaart gege ven aan Edwin Kempers, want Van Lottum had naar zijn mening in bet verleden genoeg medewer king gekregen van de bond. „Belachelijk," mopperde de Eind- hovenaar toen. „Het is geen kwes tie van gunnen, maar van verdie nen. Het is niet persoonlijk be doeld, maar ik sta honderd plaat sen hoger dan Edwin. Bovendien, ik heb nog nooit een wildcard ge kregen in Rosmalen," Van Lottum kon toen, bijna drie weken geleden, niet weten dat hij alsnog zou worden toegelaten tot het hoofdtoernooi, op een kwar tiertje rijden van zijn huis. Hij meldde zich vrijdagavond bij de organisatie van het grastoernooi om kwalificaties te spelen, maar kreeg meteen een plaats op het 'billboard'. Saillant genoeg moest juist Kempers zijn wildcard inle veren en plaatsmaken voor Nico las Kiefer, meteen het eerste slachtoffer van Van Lottum in Rosmalen. De nummer honderd van de wereld klopte de 20-jarige Duitser fraai met 7-5, 6-4 op de tweede dag van de door regen ge teisterde tennisweek. En Scha pers zat als toeschouwer op de angstig lege tribune. De bonds coach had eerder op het centre1 court Richard Krajicek al moei zaam in drie sets zien winnen van de Australiër Richard Fromberg. De omstandigheden waren verre van ideaal. Weliswaar hersteld van de bilspier- en hamstringbles sures die hem in Parijs noopten tot opgave tegen Chang, voelde Van Lottum zich allerminst fit. Pijntje hier, kwaaltje daar, reden om deze week nog eens extra aan conditietraining te doen. Boven dien stond hij gisteravond op een winderige baan, waar het gras er John van Lot tum het zich niet van de wijs brengen door Nicolas Kiefer. De 22- jange tennis ser hield zijn concentratie vast en ver sloeg de Duit ser met 7-6. FOtO ANP Rosmalen/Londen Voor sommige Nederlandse tennissers wordt het volgende week op Wimble don een weerzien met oude bekenden. Richard Krajicek treft in de eerste ronde de Nieuw-Zeeian- der Brett Steven. De Muiderberger zal terugden ken aan twee jaar geleden, toen hij het Grand Siam-toemooi in Londen op zijn naam schreef. De moeizame winst op Steven in de derde ronde vormde voor Krajicek het breekpunt in dat toer nooi. De Nieuw-Zeelander was zelfs de enige te genstander, die de latere winnaar een set kon af snoepen. Krpjicek is door de toernooileiding in Londen ho ger geplaatst (negende) dan zijn huidige ATP- ranking (twaalfde). Op papier is Steven, dit jaar halve finalist tijdens het indoortoemooi in Rotter- dam-Ahoy', als nummer 46 van de wereld een las tige horde om in de eerste ronde te nemen. „Toch ben ik wel blij dat een tegenstander als Ste ven," reageerde Krajicek gisteren, „Hij is welis waar een goede grasspeler, maar niet zo'n 'power- hitter'Je hoeft niet bang te zijn dat de 'winners' je om de oren vliegen. Hij maakt weinig fouten, maar ook niet veel vlammende ballen. En hij heeft een service, die goed is te retourneren, Nee, ik ben blij dat ik de eerste ronde met zelfvertrouwen kan beginnen. Ik weet namelijk dat ik hem kan heb ben." In totaal zijn vijf Nederlandse mannen recht streeks geplaatst in het hoofdtoernooi Paul Haar huis, die vorige week verrassend rékte totde laat ste vier in het grastoernooi van Halle, opent Wim bledon tegen de Amerikaan JeffTarango. De Bra bander beschouwt deze aartsquerulant, van wie hij in de eerste ronde van Roland Garros verloor, niet bepaald als zijn favoriete collega. „Een moei lijke loting," vond Haarhuis. „Ik was hem liever later tegengekomen." Loting Nederlandse deelnemers Wlxubledon; Mannen: Ri chard Knyicek-Brett Steven, Paul Haarhuia-Jeff Tarango, John van Lottum-Guillaume Racwx, Sjeng Sehalken-Jan-I.lichad Garabül, Jan Siemerink-SavaDosêdeL Vrouwen: Miriam-Ort- mans-Elena Wagner, Kristie Boogert-Miho Saeki, Seda Noor- lander-OI ga Lugina. door de aanhoudende regenbuien allerminst als een groen gazon bij lag en waar het aantal toeschou wers op de vingers van één hand was tellen. Maar de 22-jarige tennisser liet zich niet van zijn stuk brengen. Hij hield zijn concentratie vast. „En die laat me soms nog wel eens in de steek. Je zou kunnen zeggen dat ik nu juist met mijn zwakke plek heb gewonnen," Tegen Kie fer, m alles een kloon van zijn idool André Agassi, knokte hfj zich in de tweede set terug van 'een 4-2 achterstand. 'Eerder gisteravond was de boom lange Australiër Richard From berg op het centre court -met meer toeschouwers, maar op eveneens een grasondergrond van bedenkelijk niveau- twee punten verwijderd van Krajiceks uitschakeling in Rosmalen. Op 4- 5 in de derde set leidde Fromberg met 0-30, maar Krajicek trok de achterstand met zijn service recht: 5-5. In de tiebreak, twee games later, maakte hij het kar wei met 7-5 af: 7-6,4-6,7-6. Zagreb - Marcel Kruyt en Wim Marti nus zijn niet de jongsten meer. Beiden zijn de dertig ruimschoots gepasseerd en behoren tot de gelouterde kern van honkbal-hoofdklasser Tropicana Neptu- nus. Gisteren in Zagreb leidden de 'ou- wetjes' hun team naar de eerste over winning in het Europa Cup-toernooi voor bekerwinnaars. Dank zjj hun dave rende homeruns werd het tegen Medio- lanum uit Milaan 9-1 in Rotterdams voordeel. De hekklap van Martinus ging zelfs als een grand slam de boeken in. Met alle honken bezet joeg 'The Fox' de bal in de rijfde inning ver het (lïnks)veld uit. Wim Martinus (34)in de Nederlandse com petitie meestal alleen nog als zogeheten 'aangewezen slagman' ingezet, heeft, gemeten over alle Europese bekertoer nooien die hij in zijn carrière voor Nep- tunus heeft gespeeld, een lifetime slag gemiddelde van dik boven de 0.400. Eerder, in de derde inning, had Marcel Kruyt de Amerikaanse werper van Me- diolanum, Travis Farrell, ook al op een homerun getrakteerd. Hij nam één ploeggenoot mee op zijn rondje over de honken. Het was de vierde homerun van Kruyt in twee wedstrijden. Zaterdag in het competitietreffen met koploper Ex- pos had de oud-internationaldie in sep tember 36 wordt, voor de derde keer in zijn loopbaan een hattrick gescoord - drie homeruns in één wedstrijd. Hoe hot Kruyt op dit moment is, demon streerde hij gisteren in de zesde Rotter damse slagbeurt. Opnieuw deponeerde hy de bal over de omheining. Omdat er op dat moment al twee Neptunianen op de honken stonden, zou de stand daar mee op 12-1 zijn gekomen. Een nood weer maakte even later echter verder spelen onmogelijk. De reglementen zeg gen dan dat de stand wordt terugge draaid naar die na de laatste volledig ge speelde inning - de vijfde in dit geval. Het resultaat van Kruyts kunststukje kwam derhalve te vervallen. Waar Rob Cordernans,de, met drie Ame rikanen spelende. Italianen geen-6Chijn van kans gaf - de pitcher moest slechts drie hitjes toestaan in vijf innings - daar zette de aanval van Neptunus de Milanese verdediging van meet af hevig aan onder druk. Voordat Kruyt los-' brandde, hadden de drietanders in de tweede inning al een keer drie honken in handen. In de vijfde inning brakèrrzy definitief Farrells verweer. De Yank slaagde er maar niet in de derde nul te maken en werd uiteindelijk uit zijn 'lij den' verlost door Franeseo Barosi. In to taal kwamen in die inning elf Neptunia nen aan slag. NEPTUNUS8 02 07=9-10-1 MEDIOLANUM000 01=1- 3-0 Werpcijfers Tropicana Neptunus: Rob Cordemans (5 innings) 6-2-3-1, Mediolanum Milano; Travis Farrell (4 2/3 5 man) 1-4-9-0, Franeseo Barosi (1/3) 0-0-1-0. Homeruns Neptunus: Marcel Kniyt. 3e m- iung(+l),Wïm Martinus, 5einning (+3) Winnaar: Cordemans Verliezer: Farrell Biel Erik Dekker reed gisteren de proloog van de Ronde van Zwitserland met vier strips op de onder benen geplakt. Hij werd er achter winnaar Laurent Jalabert, Philippe Gaumont en een opvallend frisse Jan Ullnch knap vierde mee. De (schaats)strips doen wellicht straks ook hun intre de in de Tour de France. Tijd om ze daarvóór nog uit voerig te testen is er overigens niet meer. Bij de Ra- bobank-ploeg gaat men uit van de ervaringen die Adne van Diemen, de traïningsbegeleider van de ju nioren en amateurs, de afgelopen tijd heeft opge daan. De inspanningsfysioloog trok met de Rabobank- amateurs naar de windtunnel in de Flevopolder en testte de strips bovendien in de tijdrit van Olympiads Ronde. De resultaten daarvan zijn geheim.,Maar," zegt Van Diemen, „ga er maar vanuit dat ze dermate bemoedigend waren dat het nuttig is om ermee door te gaan." In de Dauphiné Liberé reden alle renners van de Ra bobank de tijdrit met de strips op de geschoren on derbenen geplakt. In de Ronde van Zwitserland was Erik Dekker gisteren de enige. „Als ik ermee had ge wonnen, was er natuurlijk de nodige ophef geweest, nu hebben de meeste jongens het niet eens gezien. Iedereen kan die strips kopen, maar het gaat er juist om waar je ze precies plakt. Ik vertrouw wat dat be treft volledig op Adrie van Diemen." Na een gesprek met de hoofdsponsor is Leo van Et- ten met onmiddellijke ingang vertrokken ais ploeg leider van de wielerformatie Tegeltoko. Van Etten en geldschieter Chris Dix verschilden van mening over het gevoerde beleid, waarbij de tegenvallende spor tieve prestaties en het uitblijven van voldoende pu blicitaire respons niet in het voordeel van de ploeg leider-manager werkten. Parijs De organisatie van de Ronde van Frankrijk heeft 21 ploegen aangewezen voor de 85e editie, die 11 juli in Dublin van start gaat. Zestien ploegen sfe ren in februari al op grond van de plaats op de UCI- ranglijst zeker van een startbewijs. De Tour-directie verblijdde gisteren ASICS-CGA, Riso Seotti (beide Italië), Vitalicio Seguros (Spanje) en Cofidis en Big Mat-Auber 93 met een wild card. Deelnemerslijst Tour de France 1998: Frankrijk: Festina, La F ran raise des Jeux, Gan, Casino, Cofidis en BigMat-Aubert'93; Ita lië: Mapei, Saeco, Mercatone Uno, Poltt, ASICS-CGA en Rise Scotti; Spanje: ONCE, Banesto. Kelme en Vitalicio Seguros; Nederland: TVM en Rabobank, Duitsland: Telekom; België: Lotto; Verenigde Stalen: US Postal. Magny CoursJos Verstappen is in beeld bij de Ste wart renstal voor de formule I-race op 28 juni om de Grote Prijs van Frankrijk. De Limburger zal dit weekeinde op het circuit van Magny Cours een test afleggen in een wagen van Stewart. Verstappen reed het vorige seizoen by TVrrelL Daar 'werd zijn contract voor dit seizoen niet verlengd. Bij Stewart is de leiding ontevreden over de prestaties van de Zweed Jan Magnussen. Heerenveen—Na het aangekondigde vertrek van An- namarie Thomas gaat ook Tonny de Jong de schaats kernploeg verlaten. De Heerenveense verwacht ko mend jaar onder de hoede van de Amerikaanse sprintcoach Peter Mueüer harder te gaan schaatsen. Annamarie Thomas neemt nog twee weken de tijd om haar keuze voor de toekomst te maken. Voor Car- la Zijlstra is geen plaats meer in de kernploeg. EsHS1 Kort en bondig De Vrienden van Excelsior Maas sluis hebben het bestuur van de hoofdklasser een cheque ter waar de van 17.500 gulden toegespeeld Het geld wordt aangewend om de kleedkamers te renoveren Bij korfbalvereniging CKC Maassluis kunnen nog wel wat vrijwilligers worden gebruikt Men zit daar verlegen om een persvoorlichter (m/v), een hoofd bezorger van het clubblad, een stylist voor de weekbrief, een ma teriaalbeheerder en twee organi satoren voor de koninginnedag activiteiten En wat te denken van Oranje Nassau, de korfbal club in Vlaardingen? Daar zoekt men een voorzitter, bestuurslid algemene zaken, barpersoneel en mensen voor het wedstrijdsecre tariaat, de sehoonmaakcommis- sie, redactie en de ontspannings commissie Als dat maar goed komt Voetbalvereniging SVDPW heeft het oefenprogram ma voor het nieuwe seizoen al rond Onderdeel van de voorbe reiding vormt het trainingskamp in Mierlo in augustus In Pijnac- ker is onlangs in café De Guyter de jaarlijkse voetbalquiz gehou den Aan de quiz, georganiseerd door de AJAX-supportersvereni- ging en VI, werd deelgenomen door 35 teams Ook Excelsior M had een team afgevaardigd dat bestond uit Hans Jurgen Nicolai en Dick van der Kooy Het twee tal had 69 van de 90 vragen goed en bleef daardoor steken op de elf de plaats Korfbaltrainer Jan de Jager heeft het Koningschutter- toernooi van KV Vlaardingen ge wonnen K&B schiet ook alleen maar met scherp. Tips? Bd de sportredactie (010-2732700) o f stuur een fax (0104265227 WOENSDAG 17 JUNS ATLETIEK: 19.15 Prestatielopen by AV Fortuna. Start- Mamndaan,'Vlaardingen. Door Simon van Zuilen en Sander Sonnemans SchiedamHemelsbreed be draagt de afstand tussen de monumentale Korenbeurs in het oude Schiedamse cen trum nog geen kilometer. Toch is het voor de twee ta feltennisverenigingen - De Korenbeurs en NOAD - die in de 'beurs' hun thuishaven hebben, moeilijk te verkas sen naar de Opstandings- kerk; hun nieuwe domicile. Aan het rulle zand daar aan de Burgemeester Honnerla- ge Gretelaan, die opgebroken is in verband met de aanleg van de metro, ligt het niet. Daar valt, als het echt moet, met de verhuiswagen best nog wel doorheen te komen. Maar de moeizaam draaiende ambtelijke molen, die schijnt juist een enorme drempel op te werpen tussen de Koren beurs en de Opstandings- kerk. „We worden," meent Jos Clazing, voorzitter van tafeltennisvereni ging De Korenbeurs, „aan het lijntje gehouden. De tafeltennis verenigingen worden geacht per 1 september uit De Korenbeurs ver trokken te zijn, maar dan is de Op- standingskerk nog lang niet klaar. De competitie start in sep tember. Het is ondenkbaar dat we dan al in de Opstandingskerk kunnen tafeltennissen. We horen van de gemeente niets en leven in grote onzekerheid. Als we de se cretaresses van de betrokken wet houders (Wiegman; financiën, Hafkamp; sport; red,) belden, kre gen we te horen dat de uitnodigin gen voor een gesprek de deur uit zouden gaan. Nu hebben we vol gende maand (8 juli; red.) einde- Vergane glorie. Danny Maas, Arjan Karbaat en Nermin Smajic (vlnr) zijn ter gelegenheid van het kampioenschap in de bloemetjes gezet. Na de daarop volgende degradatie van De Korenbeurs is het drietal verdwenen. De nieuwe competitie wordt met een heel nieuw begonnen. ArchiefrotoPeterMoi- kenboer tijk dan toch een bijeenkomst. Maar ik ga er toch van uit dat we de competitie starten in De Ko renbeurs en dan voor het tweede deel van het seizoen medio janua ri verhuizen naar de Opstandings kerk." Zowel NOAD als De Korenbeurs vertrekt morrend uit het monu ment dat betrokken wordt door de design-goero Jar. des Bouvrie. De ontwerper wil in het statige pand ondermeer een toonzaal en ont- werpstudio huisvesten en hoopt al in april van het volgend jaar de deuren van zijn nieuwe nering te kunnen openen. Des Bouvries heeft haast, de tafeltennisclubs hebben dat niet. Eerst moet de ge meente de Opstandingskerk maar eens goed verbouwen en speeiklaar maken. Clazing weer: „Dat hebben we ook als voorwaarde gesteld. Maar hoe kunnen we nou naar de Opstan dingskerk als er nog zo ontzet tend veel moet gebeuren? Er moe ten nog kleed- en doucheruimten worden gebouwd, er moet een an dere vloer in, de ramen moeten onderhanden worden genomen en er moet een kantine worden gebouwd. Dax lukt nooit voor 1 september." Ook Rob Banen, voorzitter van NOAD, is daarvan overtuigd. „Uit een gesprek met een aannemer," zegt hij, „heb ik begrepen dat er drie maanden onafgebroken ge werkt zou moeten worden om de Opstandingskerk te verbouwen, maar dat gaat nu al met meer om dat de bouwvak er tussen zit. Ove rigens heeft wethouder Wiegman ons zo'n twee maanden de toezeg ging gedaan dat we binnen veer tien dagen een volledig voorstel over de verhuizing zouden krij gen, maar we hebben niets meer gehoord. Die toezegging stelt dus niet veel voor. Waar de leden ook het meest van balen is de ondui delijkheid. We horen niets van de gemeente." In verband met druk ke werkzaamheden was wethou der Wiegman niet bereikbaar. Ook was hij niet in staat terug te bellen voor een reactie. Nieuw team Waar De Korenbeurs het komend seizoen ook aan de tafeltennista fel verschijnt, mag dan nog de grote vraag zijn, vast staat in elk geval dat de eerste divisonist na de degradatie van afgelopen sei zoen met een geheel nieuw eerste team voor de dag komt. In de plaats van het trio Danny Maas (naar voordeurdeler NOAD)/ Ner min Smajic/ Arjan Karbaat (bei den naar landskampioen FVTI Visser) vormen de jeugdige Frank Rengenhart (15), Jeroen Bastiaan- sen (16) en nieuwkomer Paul van der Leur (18; Never Despair) het nieuwe trio. In de hoofdmacht was geen plaats voor René Water reus en Remco van der Does. Zij waren in het tweede geplaatst en trokken d'aaruit hun conclusie. Het duo heeft overschrijving naar het met twee teams in de eerste divisie Leidse Pecos aange vraagd. Het naar de eerste divisie gepro moveerde eerste team van de vrouwen is met Lineke Sneller, Sylvia Waterreus en Daniëll Maas ongewijzigd. Het tweede team speelt met Jolanda Waterreus, Kim van der Poort en nieuwko mer Mendy Toenders (ATV Arkel) in de tweede divisie. Getalenteerd De eerder genoemde Frank Ren genhart kan met een gerust hart een aanstormend talent worden genoemd. Hij is dan ook geselec teerd voor het EK tafeltennis jeugd, die van 10 tot en met 19 juli in het Italiaanse Norcia worden gehouden. Jeugdbondscoaeh Achim Sialino heeft de ploeg be kend gemaakt en hij selecteerde daarbij drie spelers uit de regio Rotterdam. Bij de jongens junio ren dus Frank Rengenhart (15) van De Korenbeurs Schiedam en Barry Wijers (16) uit het eerste team van de Rotterdamse drie voudig landskampioen FVT/Vis- ser. De twee andere geselecteer den zijn de jeugdintematïonals Daan Sliepen en Kalun Yu van het Middelburgse 't Zand. Bonds coach Peter Engel treedt op als hun coach. Bij de meisjes junioren en jon gens kadetten werden geen regio spelers geselecteerd, maar wel bij de meisjes kadetten. Onder de drie door Sialino zelf gecoachte meisjes bevindt zkh de 14-jarige Jolanda Waterreus van De Koren beurs. Korenbeurs-coach Luc Janssen fungeert tijdens het jeugd EK als scout. De Schiedam se ex-international Hans Lingen treedt bij de in juli in Moskou voor het eerst te houden World Youth Games' op als coach van de jon gens kadetten. Voor deze games zyn er geen spelers uit de regio geplaatst. Het eerste team van NOAD ver sterkte zich voor de najaarscom petitie met de komst van 'enfant terrible' Danny Maas. De bij de stadgenoot De Korenbeurs hal verwege de vorige competitie we gens ontoelaatbaar gedrag uitge rangeerde speler, heeft zich bij de derde divisionist aangemeld. De hoofdmacht bestaat straks uit Pe ter Heijstek, Ronald van Kampen, Cevdet Imer en Maas. Voor Maas moet de derde divisie een makkie zijn, want hij speelde eerder zowel bij GKB Salamanders (Waterin gen) als bij De Korenbeurs op ere divisie-niveau Het reserveteam van NOAD komt uit in de vierde divisie en bestaat weer uit André Eerland. Kees de Koning en good- old en aanvoerder John Buyk. Voor wat de senioren betreft neemt NOAD met veertien teams deel aan de najaarscompetitie.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1