Cricketers Hermes DVS blijven overeind in zenuwslopend slot Umpires gooien woedend de handdoek op Thurlede Albert Baan viert afscheid Bequick met toernooizege in Ketheihage mmmm Bubberman: 'Beter geworden in Oostenrijk' Renee Snoeck zwemt naar derde positie upa tegen opa: George Foreman versus Holmes FIFA duikt in Poolse crisis Bowler Robin ter Plegt in Haarlem op dreef met de bal én het slaghout André van Troost mist EK Zesdaagse in Rotterdam met internationaal tintje Toppers niet, Sluiter wel naar NK tennis TC Overschie heeft lol van kunstgrasbanen Maandag 13 juli 1998 Rotterdams Dagblad Barendrecht Wim Bubberman heeft nog steeds grote plannen. Hij wil terugkeren in de nationale amateurselectie nu hij is terugge keerd naar Nederland en voor za terdag-hoofdklasser Barendrecht heeft gekozen. De 27-jarige ex- prof van Sparta had nog een con tract voor één seizoen bij Admira Wacker in Oostenrijk. Eerder ver zekerde Barendrecht zich al van de diensten van een andere ex- Spartaan: Dennis de Bruin. „Buiten het voetbal om zijn veel dingen gebeurd bij Admira Wac ker," zegt Bubberman. „Het had vooral met geld te maken. Boven dien is ons eerste kind, een zoon, pas geboren. Daarom hebben we de knoop doorgehakt. Geen enke le profclub nam contact met me op, terwijl Barendrecht er alles aan heeft gedaan om me te krij gen. Dat sprak me aan." Bubberman speelde twee seizoe nen terug al een paar maanden voor een amateurclub: Capelle. „Ik merkte toen datje als amateur veel waardering krijgt als je hard werkt. Dan hoef je niet eens zo goed te presteren. Ik vond het een eer om voor het Nederlands ama teurelftal geselecteerd te worden. Hopelijk lukt me dat opnieuw." Na een half jaar Capelle kreeg de verdedigende middenvelder eind 1996 een contract bij Admira Wac ker, waar hij een basisplaats af dwong. Bubberman had het er dan ook naar zijn zin, hoewel de Weense club afgelopen seizoen degradeerde. „Toch vind ik dit profavontuur geslaagd. Ik heb heel veel ge leerd. Ik speelde tegen alle Oos tenrijkse toppers, die ook op het WK actief waren. Het is prachtig om uit te komen tegen de nationa le topclubs in mooie stadions. Ik vind ook dat ik een betere voetbal ler ben geworden. Alleen spijtig dat Admira Wacker het kleine kind van de competitie was." Bubberman, die inmiddels fullti me werkt bij een automatiserings dienst, zal het leventje als prof nog het meeste missen. „We train den bij Admira Wacker één keer per dag. Ik had daarna alle tijd voor mezelf, nu moet ik weer wen nen, Of ik nog ambities heb om weer prof te worden? Alleen als ik een goede aanbieding krijg." Vlaardlngen Renee Snoek heeft zich in de Lek tussen Beusichem en Culemborg verzekerd van een derde plaats. De Vlaardingse zwemster had gedurende de zes kilometer lange zwemrace grote concurrentie van Edith van Dijk en Etta van derWeijden. Beide vrouwen, die deel uitma ken van de langebaanseleetie, leg den dan ook beslag op de posities één en twee. De tijd van Renee Snoek was 1.19.30 uur. Edith van Dijk was drie minuten sneller dan de Vlaardingse. New YorkDe 'oudjes' George Fo reman en Lany Holmes, beiden voormalig wereldkampioen bok sen bij de zwaargewichten, ont moeten elkaar op 23 januari 1999 in de ring. Dertien dagen ervoor viert Foreman zijn vijftigste ver jaardag. Foreman is een jaar jon ger dan Holmes. Waar het gevecht plaatheeft, is nog onbekend. ParijsHet bestuur van de FIFA stuurt op korte termijn een dele gatie naar Polen om de crisis in het voetbal te onderzoeken. De wereldvoetbalbond legt zich niet neer bij het gedwongen vertrek van de belangrijkste Poolse be stuurders, twee maanden gele den. Op last van sportminister Jacek Debski werden de voetballeiders uit hun functie ontheven. Volgens de bewindvoerder zijn radicale hervormingen in de top van het Poolse voetbal noodzakelijk. Na de maatregel van de Poolse minis ter dreigde de FIFA het nationale team en de clubs te schorsen voor internationale competities. Het dreigement is nog niet uitge voerd. „We kunnen geen politieke inter ventie In de zaken van de Poolse voetbalbond tolereren", zei FIFA- voorzitter Sepp Blatter. „Natuur lijk moet het voetbal zich ai tijd ondergeschikt maken aan natio nale wetgeving. Maar een rege ring moet ook de regels van de FIFA respecteren. Dat is in Polen niet gebeurd." Door Sander Sonnemans Haarlem Regen, regen en nog eens regen. De cricketcompe titie heeft waarschijnlijk nog nooit zo'n natte editie gekend als die van dit seizoen. Gisteren werd zelfs het hele hoofdklas se-programma van de sportkalender gespoeld. Maar helemaal onverrichterzake reisden de cricketers van Hermes DVS afge lopen weekeinde nou ook weer niet naar Haarlem, want het inhaalduel tegen Rood Wit van zaterdag haalde wél het ein de en wat voor een einde! In een zenuwslopende slotfase ble ven de Schiedammers overeind en konden ze een nipte zege - zeven runs verschil (Hermes 181/9, Rood en Wit (174) - bejube len. Omdat in de hoofdklasse tegen woordig de verregende wedstrij den moeten worden ingehaald, worden heel wat clubs opgezadeld met een 'dubbel weekeinde'. Her mes DVS was al tweemaal bij de Haarlemse hekkensluiter op be zoek geweest, maar moest telkens weer zonder een resultaat terug naar de jeneverstad. Waar Rood Wit die twee keer in kansrijke po sitie was geweest voordat Pluvius zich liet gelden, waren dit keer de rollen omgedraaid. Het eerst bat tende Hennes DVS had 181 runs op de borden geslagen en mede door het uitermate slechte begin van de gastheren dachten de Schiedammers al vrij vroeg op het fluweel te zitten. Met een tussen stand van 47 voor 5 leek Rood Wit niet aan de Schiedamse da dendrang te kunnen ontkomen. Maar dankzij vooral Collin Miller, die tussen het sneuvelen van de vele wickets door, dapper weer stand bood en met zijn 106 runs Rood Wit overeind hield, ont- Somerset De bij het Engelse Somerset spelende profcric keter André van Troost kan het EK dat eind komend weekeinde in Den Haag begint, wel uit zijn hoofd zetten. De van Excelsi or 20 afkomstige bowler, was weer opgenomen in Oranje maar moet als gevolg van een polsblessure verstek laten gaan. Het gewricht zit in het gips. In de wedstrijd van zaterdag met het tweede van-Somerset klapte'dë hand van-Van Troost tijdens een fïeldingactie dubbel „Ik hoorde krak en had gelijk veel pijn. Onze fysiotherapeut dacht dat mijn pols gebroken zou zijn, maar in het ziekenhuis werd geconstateerd dat er een scheurtje in het bot zit," aldus Van Troost. „Ik. baal hier enorm van, want het ging eindelijk weer goed met me. Overigens had ik maar twee wedstrijden in het Neder lands elftal kunnen spelen, om dat ik woensdag in het eerste van Somerset mee had moeten doen tegen Durham: Ik reken op,; vier weken gips en een week re validatie zodat ik de laatste maand van de competitie nog kan cricketen." spon zich een uiterst spannend duel met Hermes DVS uiteinde lijk als dolgelukkige winnaar. Hermes' openingsbatsman Gavin McRae begon overigens ook niet al te voortvarend want het Schie damse 'totaal' was de 10 runs nog maar net gepasseerd, of de coach kon alweer inrukken. Op het bow len van Miller (3/20/11) verdween McRae (9) achter het wicket in de handschoenen van Hugo Nelis- sen. Wie? Nelissen, De Haarlem mer, jarenlang de markante wic ketkeeper van Rood Wit, had als gevolg van lichamelijke pro blemen (rug) noodgedwongen een punt achter zijn carrière gezet, maar toonde zich bereid als inval ler te fungeren omdat verschillen de vaste krachten wegens blessu res en vakanties(l) waren wegge vallen. De nood was dus hoog en Nelissen niet te beroerd om zijn club uit de moeilijkheden te ha len. De cricketer, die graag het pu bliek bespeelt, eiste in het slot een hoofdrol op. Topscorer Dat deed Robin ter Plegt namens Hermes DVS, De boomlange ope ningsbowler, die zich afgelopen week met dagelijkse fysiothera pie speelklaar liet maken, sleepte zijn ploeg eerst met het slaghout naar een acceptabel totaal en nam in het tweede deel van de wed strijd de meeste wickets (3/47/11) waaronder die van Rood Wits twee eerste batslieden die voor 8 runs van de mat waren gevaagd. 'Plegt' ontpopte zich met 47 runs (4x6,2x4) tot de topscorer voordat hij door Haarlemmer Pim van Liemt werd uitgevangen. Daar mee overtrof hij zelfs Jasper Beij- er (42; eveneens gevangen door Van Liemt) die het natuurlijk ook niet verkeerd had gedaan - Lou Borrani (20) en John Verweij (22). Phil Keukelaar en Dirk Klok gieters moesten genoegen nemen met een duck, cricketjargon voor nul runs. Ook Hermes DVS speelde met een invaller omdat youngsier Frank Nijman ziek was. Zijn ver vanger was Erik Hartong en ook Hermes'uitblinker Robin ter Plegt wrijft de bal op alvorens als bowlerhetspeeltuig te lanceren. De Schiedammer eiste in het enerverende treffen tegen Rood &Wit drie Wickets Op. Archieffoto Peter Molkenboer hij liet zich gelijk gelden door op het bowlen van Ernst van Giezen (2/23/10) met een vang Rood Wit-batsman nummer drie Feiko Kloppenburg (2) al net zo goed koop als zijn voorganger op te rui men. Grote plaaggeest in het 'Haarlemse' werd Collin Miller. Bij de theepauze stond hij op 21 runs en toen waren er inmiddels al vijf wickets doien. Bondcoach Emerson Trotman (17; bowled) was toen reeds door John Verweij (2/24/11) van het strijdtoneel ge haald. Ook na de versnaperingen ging Miller vrolijk verder totciat hij een bal recht omhoog sloeg en wicketkeeper Jasper Beijer met de gloves in de aanslag alleen maar 'dankjewel' hoefde te zeg gen, Met de stand van 166 voor 8 en Miller eindelijk aan de kant, kwam de overwinning in zicht maar nam gelijk ook de spanning toe. Nadat vervolgens ook Amold- Jan Ruitenberg (2; gevangen ach ter het wicket op bowlen Ter Piegt) was verdwenen moesten John Ravenhil en Hugo Nelissen - de laatste twee Haarlemse slaglie den - de klus zien te klaren. Een knap staaltje fieldingwerk van Gavin McRae leidde echter de overwinning voor Her mes DVS in. Nelissen (5) wilde acht runs verwijderd van Hermes' totaal en met nog iets meer dan drie overs te gaan, na een geslagen run ook nog een 'tweetje' lopen, maar moest dat duur bekopen en ging run out. Door Sander Sonnemans Schiedam Vlnce Marron, de uit Enge land stammende cricketvoorzitter van Ex- celsiorTO, heeft op het gebied van de edele zomersport wel zo'n beetje alles meege- maakt, maar wat er gisteren op Thurlede gebeurde deed hem van verbazing bijna van zijn stoel vallen. Umpire Coen Burki kwam tijdens een 'regenstop1 in het club huis by hem aan tafel zitten, vroeg hem het wedstrijdformulier, pakte zyn pen en begon met trillende hand te schrijven. 'Boeking voor Carl Schewe wegens her haaldelijke opmerkingen tegen de umpi res. Excelsior'20 wilde nauwelijks aan de wedstrijd beginnen. Rapport volgt,' pende de arbiter neer. Burki zette er vervolgens zijn krabbeltje onder, zei 'goedemiddag' en beende woedend weg terwijl collega umpire Ruud Ackerman zonder een woord te zeggen het complex verliet, de spelers en bestuursleden verbaasd achterlatend. „Dit is bullshit," reageerde Marron mom pelend. De voorzitter, net als de captains van Excelsior'20 en tegenstander Quick Haag overigens, was over de beslissing de wedstrijd subiet te staken niet geïnfor meerd en was met stomheid geslagen. Door de gestaag vloeiende regen togen Ex- ceLsior-batsmen Erik Gouka en Carl Sche we pas om 13.15 uur, toen het eindelijk even droog was en leek op te klaren, naar de wickets. Normaal cricketen was toen ei genlijk nog niet mogelijk want door de nat- %.bgheid-was het ,veld glad en de Haagse bowlers en fielders' hadden daar nog het meeste last van. Maar juist Quick Haag, dat een dag eerder de derby tegen HBS met drie wickets verschil had gewonnen, wilde zo snel mogelijk het veld in om de wedstrijd te beginnen. „Waarschijnlijk," sprak Exeelsior'20-cap- tain Erik Dulfer, „omdat de ploeg na de overwinning op HBS in de winning mood is. Ons wordt verweten dat we niet zouden willen spelen, maar dat wilden we wel. Al leen niet in de regen. Dat is toch logisch?" 'Duf had het gelijk volledig aan zijn zijde, want nadat Erik Gouka (1) en Emiïe Smits (5) van de mat waren verdwenen, begon het weer te gieten. Waar cricketwedstrij- den bij het minste spatje veelal worden stilgelegd, zou en moest er nu in de stro mende regen worden gespeeld. Openingsbatsman Carl Schewe ondervond hinder van de nattigheid en ondanks het appeal van zijn céptain, die al met rjn ploeg met de afdekzeilen klaarstond, wil den de umpires van geen schuilen weten, Daarop ontstond tussen umpire Burki en Schewe een woordenwisseling. Prompt kreeg de cricketer een waarschuwing aan zijn broek waarop de 'scheidsrechters' het duel staakten, Althans, dat dacht iedereen. Want voor de heren umpires was de maat voL Ze kleed den zich om en maakten, zonder nog watte drinken, dat ze wegkwamen. „Excelsior," zei Burki. „wil niet verder spelen. Wij stop pen er mee," beet hij voorzitter Marron nog wel töe, „In dit weer," reageerde Erik Dulfer, „is het niet mogelijk te spelen. Niet alleen om dat het nat is, maar ook omdat het gewoon gevaarlijk is. Als de umpires vinden dat we moeten spelen, spelen we, Al zou dat wel belachelijk zijn natuurlijk. Maar de umpi res zijn zelf weggelopen," had 'Duf sterk de indruk dat de umpires zich geen raad wisten met de situatie. „De hele hoofdklas se is er door de regen uitgegooid. Dat zegt genoeg." Darren Reekers, captain van de Haagse Haantjes, had geen goed woord over voor de attitude van Dulfer, „Het klopt dat we graag wilden speelden omdat we in de win ning mood zijnmaar vanaf het begin heeft Excelsior'20 de indruk gewekt geen zin in de wedstrijd, te hebben. Trouwens, zo hard regende het niet Quick heeft altijd alles gedaan om in dergelijke omstandigheden te kunnen spelen. Tegen Gandhi hebben we zelfs het veld gedweild. Die bereidheid heeft Excelsior'20 niet getoond. Je kan de umpires niets kwalijk nemen, Excelsior'20 wel. Excelsior'20 liet de umpires de wed strijd niet controleren. Nee, de umpires waren mijns inziens met recht pissed off" Door Bas van den Berg Het open tennis toer nooi van het Maassluise Bequick ging met 373 inschrijvingen zon nig van start, maar viel afgelopen weekeinde compleet in het water. De B-, C- en D-fxnales moesten uiteindelijk in de tennishal van Ketheihage in Schiedam worden afgewerkt en dat maakte voorzit ter Hans Wattman erg verdrietig. De opvolger van Ella Steehouwer merkte bij de prijsuitreiking op dat hij de finales liever in Maas sluis had gezien, maar toonde des ondanks bewondering voor de slagvaardigheid van de zeven le den tellende wedstrijdcommissïe. Zij konden zondagmorgen nog enkele partijen op Bequick laten KgfpMStgl spelen, totdat de regen met bak ken uit de hemel kwam en men hals over kop naar Schiedam uit week. Het aantal te spelen finales was daar zo groot, dat volgens het 'proset-systeem' moest worden gespeeld om op tijd klaar te zijn. In Ketheihage nam heel Bequick afscheid van Albert Baan. Hij ze gevierde voor de tweede achter eenvolgende keer in het mannen- enkel BI tegen clubgenoot Joao Varela (8-3), De Bequicker lichtte toe dat hij geen echte halspeler is, maar toonde zich desondanks veel beter bij de rally's. „Bij de eerste break had ik al de gedachte dat het niet meer fout kon gaan. Een probleem was wel dat mijn te genstander goed serveerde." Albert Baan maakte bekend dat hij met de competitie bij Bequick stopt. „Ik wilde vorig jaar al stoppen, maar Bequick had toen geen 0{> volger. In de vijf jaar dat ik bij Bequick speel, heb ik veel succes sen meegemaakt Toen ik kwam, speelden we in de derde klasse. In de eerste klasse werden we op twee punten na geen kampioen, dat werd het Melkhuisje. Volgend seizoen ga ik lager spelen en kom ik voor een mannenteam van Dash in Dordrecht uit." Door het vertrek van Albert Baan is de kans groot dat Bequick be sluit volgend seizoen in de tweede klasse te gaan spelen. De dub houdt er rekening mee dat ook Martijn de Lange zijn langste tijd in Maassluis heeft doorgebracht. WK-voetbal en slecht weer kon den niet verhinderen dat het toer nooi van Bequick goed bezocht werd. Voor de categorie BI had den zich zelfs 21 deelnemers aan gemeld. Naast het enkelspel zege vierde Albert Baan met Harm Bosman ook in het dubbelspel te gen Ruud Thijssen en Joao Varela met 84. De finale bij de Bl-vrou- wen was eveneens een Bequick- aangelegenheid. Caroline Schoenmakers zegevierde met 8- 3 over Olivera Javanovie. Het toernooi, onderdeel van het Rot terdams Dagblad Tenniscircuit, had in Joost van Latestijn een sterke Cl-winnaar. Hij won met 8- 2vanHilcoGamaat. Bij de vrouwen was het nauwe lijks meer een verrassing dat Pau line Wong haar vierde seizoenze ge boekte ten koste van Kelly van Rooijen: 8-1. Sander Kap toonde zich sterker dan Bas Anemaat bij mannen Dl (7-2) en Annechien Strijbis liet weinig heel van Caro- lienWessling:8-ö. Rotterdam De wielerliefhebbers kunnen komende week hun hart ophalen. Niet alleen draait in het nog maar net door de voetballers verlaten Frankrijk de Tourearrousel al weer op volle toeren, bovendien gaat morgen in de Kralingse Lusthofstraat de Rotter damse zesdaagse van start. Elke daaropvolgende avond is in een andere wijk de voortzetting. Woensdag rijden de coureurs in Sehie- broek, daags daarop in het Liskwartier en vrijdag vormt Prinsenland het décor. Zaterdag is de Doenka- de het strijdtoneel, terwijl de eindstreep zondag op de Mariniersweg is getrokken, middenin het cen trum van de Maasstad. Wedstrijdleider Martin Venix heeft voor elke wed strijddag een andere ouverture bedacht. Op de ope ningsavond is er ter inleiding van het criterium een koppeltijdrit over een ronde. Voor de rest van de week staan een puntenwedstrijd, een afvalkoers en klassementswedstrijden op het programma. Was vorig jaar nog sprake van een individuele wed strijd, dit jaar hebben liefst vijftien ploegen van elk vijf renners ingeschreven. Dank zij de medewerking van het Rotterdamse gemeentebestuur geeft een aantal teams uit buitenlandse zustersteden acte de présence. Zo komen er twee formaties uit Duitsland (één uit Keulen en één uit Dresden), een equipe uit het Engelse Huil en één uit Antwerpen, terwijl de buitenlandse inbreng wordt gecompleteerd door een aantal Australiërs en Luxemburgers. Daar staat een Cycling Team Rotterdam (met onder anderen Louis de Koning en William de "Wolf) tegen over, terwijl voorts twee teams uit de topcompetitie, Axa (met de Rotterdammers John den Braber en Ful- co van Gulik) en Golff (met Jan van Velzen), hun deelname hebben bevestigd. Het deelnemersveld wordt aangevuld met clubteams, zoals Ahoy (Peter Voshol), Delta (Martin Schouten), De Volharding (Ro nald Roos) en De Batauwers met kopman Kees van Wagerüngen. Ook De Hoekse Renners is uiteraard van de party. Het team uit de Hoeksche Waard drukte verleden jaar nadrukkelijk zijn stempel op de eerste uitgave van de Rotterdamse 'Six'. De nationale clubkampi oen won toen zo ongeveer alles wat er te winnen viel. De eindzege ging naar Tommy Post. De rappe Bra bander komt ook deze keer aan het vertrek, met aan zijn zijde onder anderen de Rotterdammer Erik Bos, Jeroen van Hoorn en Perry Bothof. RotterdamDe Nederlandse tennistoppers als Rraji- cek, Siemerink en Schalken laten ook dit jaar de na tionale kampioenschappen links liggen. Het deelnemersveld bestaat van maandag 20 tot en met zondag 26 juli grotendeels uit aanstormende jeugd en tweede garnituur. Een opvallende deelne mer is daarentegen Raemon Sluiter, die de titelstrijd in het Brabantse Goirle gebruikt als voorbereiding voor het Challengertoemooi in Scheveningen. De 20- jarige Rotterdammer is in het bezit van vele jeugdti- tels, maar heeft het kampioenschap bij de senioren nog niet op zijn visitekaartje staan. Raemon Sluiter, speler van TV Halfweg in Spijkenis- •se, speelt deze weken een paar grastoernooien in En geland, Hij kwalificeerde zich in Bristol voor het hoofdtoernooi, maar verloor van zyn teammaatje Pe ter Wessels. Het kwalificatietoernooi in Manchester is afgelopen weekeinde verregend. Niet alleen Sluiter is by de mannen rechtstreeks tot het hoofdtoernooi toegelaten, ook de regionale spe lers Wouter Standaart (Sliedrecht), Mark Paul Bur ger sdijk (Hoek van Holland) en Roger Warmenhoven (Zwijndrecht) gaan op jacht naar de nationale titel. Bij de vrouwen is de Strijense Debby Haak, veertien de op de Nederlandse ranglijst, van de partij. Door Hans Schelling RotterdamOver kunstgrasbanen zijn de meningen verdeeld in de tenniswereld. TC Overschie profiteer de afgelopen week tijdens het eigen open toernooi van deze baansoort. De vele regenbuien kregen het evenement niet klein. Zelfs op de fmaledag werd gis teren tijdens de plensbuien gewoon doorgespeeld. „Maar ook de spelers wilden de finales in de buiten lucht spelen," benadrukte wedstrijdleider Theo Berkhout van TC Overschie, die zeifin de D2-catego- rie een vergeefse gooi naar de titel deed. „Op kunst gras kun je ook bij regen doortennissen. Gezien de hoeveelheid buien hadden we op gravelbanen nood gedwongen naar een tennishal moeten uitwijken. Al leen de Dl-finale tussen Nanda Nieuwenhuis en Renee Nagelhout wordt later gespeeld." Het open toernooi van Overschie kende minder in schrijvingen dan de vorige editie. Daardoor werden 180 partijen gespeeld, tegen vijftig wedstrijden méér een jaar eerder. De wedstrijdleiding was bij gebrek aan belangstelling gedwongen de sterkste categorie- en - B2 en Cl bij de mannen - van de affiche te schrappen. „Dat was inderdaad een tegenvaller," vond ook Theo Berkhout. „Wij hebben ons te laat gerealiseerd datje de betere spelers persoonlijk moet benaderen. Ook denken we erover het prijzengeld te verhogen. Som mige categorieën zijn in een poule afgewerkt, maar dan kun je wel iedereen laten tennissen. Voor het open toernooi hadden wij op het tennispark Over schie dertien banen ter beschikking. Het voordeel is dat je dan aan de wensen van de deelnemers kan vol doen wat betreft hun beschikbaarheid." Tennispark Overschie werd tientallen jaren geleid door de familie Van der Torre, maar het complex aan de Torenlaan werd onlangs aan Rien en Ingrid Oli vier verkocht. Zy 2yn geen onbekenden in de tennis wereld. Het duo was al eigenaar van de Panda sport hallen in Loosdrecht en een sportcomplex in Ede. Enerverend De Cl-finale bij de vrouwen tussen Michelle Maanur- din (United Service) en Naomi van der Jagt (Z'67) kende een enerverend verloop. De in Hellevoetsluis woonachtige Maanurdin won de eerste set, maar moest toezien hoe de Rotterdamse Van der Jagt goed terugknokte. In de spannende derde set sleepte Mi- cnelie Maanurdin de toernooizege m de wacht: 7-5,3- 6 en 64. Kaïmo Baardman verliet tennispark Overschie even als vorig jaar met een bos bloemen. De speler van het Rotterdamse TOEG won toen de Dl-categorie, Ook een speelsterkte hoger was hij succesvol. Baardman klopte in de C2-eindstrijd Mare Lusse uit Spykenls- se: 64,6-1.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3