9 7 Rose verdwaalt in het Hilversumse Bos Honkballers snel klaar met Russen Dolletje mondt uit in sportuitwisseling DWS Evenaring baanrecord voor Lee Westwood op eerste dag Dutch Open Softbalsters doen nog mee om OS-tieket WK dansen in 2002 in Kurhaus Drie amateurs naar Batavus Uitsluiting dreigt voor kunstrijders Gay Games Wouter Standaart bij laatste vier NK tennis Hockeytoernooi Asvion-mannen Schiedamse handbalsters gaan op handbal-avontuur naar Letland Steens niet onder indruk van Roovers' pessimisme Arbiters moeten kaarten doorgeven aan de bond Rotterdams Dagblad Vrijdag 24 juli 1998 Shizuoka Het Nederlands soft- balleam heeft gisteren by het WK in Japan een kostbare zege ge- boek:. Oranje versloeg concurrent Taiwan met 3-2. In de zevende en laatste inning boog de ploeg van bondscoach Craig Montvidas een achterstand van 1-2 om m een voorsprong van 3-2. Door de late zege heeft Nederland de kansen op een plaats by de laatste vier weer in eigen hand. Oranje staat na vijf wedstrijden op de vierde plaats, met zes pun ten. De ploeg van Montvidas speelt nog tegen Denemarken. Italië en Colombia. De eerste vier van het WK zyn automatisch ge plaatst voor Sydney 2000. Nederland kwam in het duel met het nog ongeslagen Taiwan m de vierde inning op achterstand. Een homerun van Daisy de Peinder herstelde in de vijfde inning het evenwicht. In de gelijkmakende slagbeurl nam Taiwan opnieuw afstand van Oranje. In de laatste en zevende inning sloeg Neder land hard terug. Op een honkslag van Lynn Geertman liepen Joyce Fortgens en Daisy de Peinder de winnende punten binnen. Amstelveen Nederland is er in geslaagd de organisatie van de WK Latin-American Showdance voor profs in 2002 binnen te halen. Hetdansfestyn heeft plaats in het Kurhaus te Schevenmgen. De toewijzing door de wereld- dansorganisatie WD&DSC is vooral te danken aan het succes volle verloop van de WK vong jaar december in het Kurhaus. Hengelo De amateur-wieler ploeg van Batavus BankGiro-lote- ry heeft drie renners overgeno men van concurrent Giant Lówik. Rudi Kemna, Sander Olyve en Renger Ypcnburg maken met in gang van volgend seizoen de over stap naar de formatie van ploeg leider Piet Hoekstra. Die heeA zijn contract met één seizoen ver lengd. Vrydag Öefenvoetbal: AGOWl'eyenoord, Apel doorn (18 00 uur) Zaterdag Oefenvoetbal: DTS-Sparta m Ede 11830 uur), WSE-Excelsior, Waddinxveen (1800 uur}, Klakkee-DordrechtDÖ, Mwkfelhaniis (1100 uur) Zondag Honkbal: Tndents-Jcka. Abraham van Sluikweg. Rotterdam Onoles-De Hazen- kamp, Beckweg (beide 14 30 uur} Hilversum De één is zeventien, de ander ziet er uit als zeventien. Justin Rose sloeg gisteren op de Dutch Open zijn eerste bal als beroepsgolfer. De 17-jarige debutant raakte verdwaald in het Hilversumse Bos. Hij eindigde met 77 slagen, zes boven par, in de achterhoede. Lee Westwood is al acht jaar geen zeventien meer. De prof met de babyface stond "s ochtends om half negen op de eerste tee. Vier uur later zetie hy met een grote zwier zyn handtekening onder zyn rondekaart. Die telde slechts 63 slagen, 8 on der par. Een evenaring van het baanrecord in Hilversum, dat ge deeld werd door de Canadees Jer ry Anderson (1987) en de Ameri kaan Shott Hoch (1996). West wood sloeg twee eagles (twee on der par) en vier btrdtes. Hij wordt op twee slagen gevolgd door zyn landgenoot Lomas. de Noor Haugsrud en de Duitser Struver, de winnaar van vorig jaar. Rose was zondag nog amateur. Hy werd in de orkaan van Royal Birkdale vierde op de Brits Open, verdiende op basis van die klasse ring een kwart miljoen, maar ont ving als liefhebber geen stuiver. De Engelse pers kwam superlatie ven tekort: de nieuwe Nick Faldo, de beste 17-jarige ooit, beter dan Tiger Woods op die leeftijd. Een bataljon aan pers vloog over naar Hilversum voor zyn debuut in het profcircuit. De tiener werd er nerveus van en raakte op de zachte greens het overzicht kwijt met vijf bogeys en een double bo gey. Daartegenover stond slechts één birdie, op de twaalfde. „Ik was gespannen," bekende hij, „kwam nooit in myn ntme. Dit wss een moeilijk begin Het zal lastig wor den de cut te halen." Westwood haalde herinneringen op aan zijn eerste proftoemooi. „Madeira 1993," wist hy. He'bete kende het einde van de mooie ty- den voor de Engelsman. De tijden dat hy geen thuiswedstrijd van Nottingham Forest oversloeg en elke vrydag met vrienden de pub indook. „De pub heeft me een aar dig kapitaaltje gekost," keek hy terug. „Sinds ik er niet meer elke week kom, heb ik aardig wat ge spaard." Spaarcenten komt Westwood niet te kort. In de laatste negen maan den verdiende hy vijf miljoen gul den. Hij won zeven toernooien in zeven verschillende landen, ont ving een bonus van een mijjoen van zyn sponsor, werd de num mer een van Europa en acht van de wereld. Stress, wedstrijdspanning, is hem vreemd. „Ik win graag," bekende hy. „Dolgraag zelfs. Maar het is geen kwestie van leven en dood. Ik durf te winnen, maar ook te verliezen. Want aan het einde van de dag was het toch maar een spelletje." Dat spelletje beheerste hij giste ren lot in de perfectie. „Ik speelde solide, beheerst," bleef hij be scheiden. Hij kreeg tijdens zijn ronde Jast van zijn linker kuit. Tij dens de US Open liep hij een peesontsteking op door de harde banen in San Francisco. „Na Hil versum neem ik twee weken rust. Fysiek en mentaal ben ik er aan toe." Rose zat er fysiek en mentaal ook doorheen. Sinds 2ondag had hij geen minuut rust meer. Hij werd achtervolgd door de fans en de media. Zo lang het goed ging was het lang leve de lol. Na de 77 bij zjjn profdebuut werd hij even chagrijnig. „Justin," had West wood uren eerder verklaard, „zal moeten Ieren leven met de tol van de roem. Hij is nog een tiener en toch al publiek bezit. Dat is zwaar voor een jongen van zeventien." Westwood kon het weten. „Ik ben al acht jaar zeventien." Beste Nederlander Constant Smits van Waesberghe was gisteren lang de beste Neder lander. Dne holes voor het einde stond de 30-jarige golfleraar twee onder par m het Hilversumse Bos. Vorig jaar ontbrak hy voor het eerst sinds 1986. De Brabander slaagde er niet in zich te kwalifi ceren. Hij had het te druk met an dere beslommeringen, waaronder het opzetten van een golfsehool voor mini's, vijf- tot tienjarigen. Dat ideaal wordt binnenkort ver wezenlijkt. Daarna gaat de golfer in het najaar terug naar de Quali fying School. Hij wil proberen een tourkaart te bemachtigen voor de European Tour. In dat geval kan hij zich met permitteren afzwaai ers te slaan zoals gisteren op de 16e hole. Met één onbezonnen klap, een sfamfc in golftaai, was hij zyn twee slagen boven par kwijt. Hij eindigde op par: 71 slagen. Daarmee werd hij met Joost Steenkamer de derde Nederlan der. Rolf Muntz en Robert-Jan Derksen gingen in 70slagen rond, één onder par. Maarten Lafeber begon aan zijn tweede Dutch Open. Vorig jaar debuteerde hij als amateur. Hij maakte een 65 in de derde ronde en eindigde als 36e. Die klassering kan hy na de 78 yan de eerste dag we! vergeten. „Het wordt vrijdag alles of niets om de cut te halen," keek hij voor uit. Chns van der Velde, de vierde Nederlander met een kaart voor de European Tour, behield uit zicht op de cut door één boven par (72) te finishen. Van de 156 deel nemers gaan er 65 over naar de fi naleronden op zaterdag en zon dag. Palermo Daags na de histori sche stuntzege op de Verenigde Staten heeft het Nederlandse honkbalteam gistermorgen bij het WK in Palermo korte metten gemaakt met Rusland. De ploeg van Jan Dick Leurs versloeg de debutant met 12-1 in acht innings. HCAWer Juriaan Lobbezoo gooi de tot in de zevende inning. Hij kreeg vyf honkslagen tegen. Je roen Deken (Expos) maakte het karwei af. Nederland produceerde vijftien hits. Melfried Comenen- cia en Lars Koehorst waren het meest succesvol in het slagperk. In het hete Palermo kwam de rui me triomf op de Russen niet on verwacht. „Dit zijn moeilijke wed strijden om te coachen en te spe len," zei Leurs. „Je weet dat je toch wel wint. Maar je moet wel geconcentreerd blyven. Anders kan zo'n tegenstander nog ge vaarlijk worden ook." De Russen bereidden zich op het WK voor in de Verenigde Staten en maken snel vorderingen. De Nederlandse ploeg kon de eer ste vier slagbeurten ook niet echt doordrukken op werper Joeri Ji- rov. De Russen namen in de eer ste inning zelfs brutaal een voor sprong (1-0). In de tweede inning kwam Oranje op gelijke hoogte dankzij Rikkert Faneyte, Spierscheuring Pas in de vijfde inning nam Ne derland afstand. Neptuniaan Ken Brauckmiller opende met een honkslag. Leurs moest wel een pinchrunner inzetten voor de Amerikaan met het Nederlandse paspoort, die bij zijn sprint naar het eerste honk vermoedelijk een spierscheuring heeft opgelopen. Een tweehonkslag van Spartaan Melfned Comenencia brak het duel daarn^. open. De vijfde in ning leverde Nederland uiteinde lijk vijf punten op en betekende het einde van pitcher Jirov, Op zijn opvolger Polstianov werden In de zesde inning de dubbele cij fers gehaald, ondermeer door een tweehonkslag van Jeffrey Crans ton waarop Oranje drie punten scoorde. Vanavond speelt het Nederlands team tegen Nicaragua, de num mer vier van de laatste,Olympi sche Spelen, waarvan zaterdag in Haarlem nog werd gewonnen. De werper van toen, Rob Cordemans. is vandaag evenwel met inzet baar. Robert Eenhoorn, Ralph Millia rd en andere Nederlctnders in de Amerikaanse profcompetitie kun nen met ingang van volgend sei zoen weer voor het Nederlands team uitkomen. Het EK 1999 is het eerste grote evenement waar voor de versoepeling geldt. NEDERLAND010 054 02=12-15-1 RUSLAND100 000 00= 1-6-3 Werpresultaten Nederland: Jurriaan Lob- betoo (6 2-3 mnmgs) 9-1-5 0, Jeroen Deken (t 2/3) 0-0-1-1 Rusland: Joen Jirov (5) 5-fi- 10-1, Bons Polstianov (3) 2-3-5-2 Slagge in id delden Nederland: Melfned Comenen cia 0 GOD (3 uit 5), Lars Koehorst 0 600 (3/5). Dirk van 't Klooster 0 500 (2/4), Ken Brauck miller 0500(1/2) Debutant Jus tin Rose(17) ziet door de bomen het bos niet meer en wordt door behulpzame omstanders terugge bracht op het juiste pad. Fo to Jerry Lampen/ Reuters Amsterdam De internationale schaatsunie heeft deelname van rijders en officials aan het kunstryden bij de Gay Games in Amsterdam verboden, op straffe van uitsluiting voor internationale wedstrijden. Slachtoffer van de maatregel zou onder meer Neder lands kampioen Thomas Hopman zijn. Volgens de organisatie van de Gay Games zou het verbod, naast hem, nog circa 25 schaatsers en een aantal scheids rechters treffen. Hopman hoopt nog op een oplos sing. Hij trekt zich terug van de Gay Games als de ISU niet bijdraait. De Ossenaar wil niet riskeren dat hij bepaalde wedstrijden niet meer kan rijden. „Ik heb begrepen dat er nog allerlei pogingen in het werk worden gesteld om ons alsnog dispensatie te geven. Lukt dat niet. dan moet ik noodgedwongen af zien van deelname. Ik ben nog lang niet klaar met mijn sehaatscarrière." De ISU heeft de Gay Games later, weten dat op basis van een recente wijziging in de statuten (vier weken geleden) deelname voor schaatsers en officials verbo den is, omdat de ISU het evenement niet heeft ge sanctioneerd. De organisatie heeft naar alle aange sloten schaatsbonden een brief doen uitgaan. De directeur van de Gay Games, M. Janssens, is ui termate boos over de mededeling van ISU die nog geen tien dagen voor het begin van het evenement komt. Gevraagd naar de reden van het besluit, 2egt hy dat de ISU in de brief alleen naar de statuten ver wijst. „Mij is niet bekend dat ze problemen met de Gay Games als een homo-evenement hebben." Achter de schermen wordt geprobeerd de ISU een ander standpunt te laten innemen en het kunstry den in de Jaap Edenhal toch door te laten gaan. Maar volgens voorzitter Wim Schenk van de KNSB is er niets meer aan te doen. Schenk heeft ISU-voorzitter Cinquanta om eenmali ge dispensatie gevraagd, omdat een aantal KNSB- mensen al een jaar vrijwilligerswerk verricht voor de Gay Games, „Cinquanta zei daar geen problemen mee te hebben, maar is vermoedelijk teruggefloten. Ik heb al mijn overtuigingskracht en elk argument in de strijd gegooid. Het heeft niet geholpen." Als het evenement afgelast moet worden, zou dat de Gay Games circa 25Ö.OOÖ gulden schade opleveren. Voor het kunstrijden is reeds voor 75.000 gulden aan entreekaartjes verkocht. Goirle Marcel Reuter en Hanneke Ketelaars, de nummers één van de plaatsingslijsten bij de nationa le tenniskampioenschappen in Goirle, hebben zich gisteren geplaatst voor de halve finales. Hij won moeizaam, zij met speels gemak. Reuter had tegen Martin Verkerk, als zevende geplaatst, vijf sets no dig. Met 7-6 3-6 6-13-6 6-3 bleef de titelverdediger in het toernooi. In de halve finales treft hij de als derde* geplaatste Martïjn Bok die in drie sets (7-5 6*3 6-1) af rekende met Roger Warmenhoven. De andere halve finale gaat op het Brabantse gravel tussen Sliedrech- ter Wouter Standaart en Meivin op der Heijde. De laatste zorgde voor een verrassing door de als vijfde geplaatste Eddy Bank in vier sets te verslaan. Bij de vrouwen had Hanneke Ketelaars een gemak kelijke middag, zy won met twee keer 6-1 van Debby Haak. De als tweede geplaatste Kim de Weiüe had in de eerste set problemen met tegenstandster Jolanda Mens (6-4), maar stond in de tweede set geen game meer af. Ketelaars speelt in de halve finale tegen Lin da Sentis, De Weilie treft Barbara Jaspers. De Fransman Arnaud Boetsch heeft de vierde en laatste wildcard gekregen voor het Challenger-toer- nooi van Scheveningen. De andere drie waren alver geven aan Rotterdammer Raemon Sluiter, Maften Verkerk en het 18-jarige talent Nicolas Massu uit Chili. De 29-jarige Boetsch, prof sinds 1987, heeft drie ATP-toeraooien en verder tien finales op zijn naam staan. Het toernooi in Scheveningen, waarvoor Slie- dreehier Wouter Standaart vergeefs om een wildcard had gevraagd, begint morgen op de Mets-banen. I Schiedam - Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt ook de ze zomer bij Asvion tveer het jaar lijks terugkerende Bokx Bouw Toernooi voor mannen gespeeld. Hei toernooi in het Schiedamse sportpark Kethel vindt plaats op 14,15 en 16 augustus. Zondag 23 augustus oefent het hockeyteam van Asvion thuis (14,30) tegen Cartouche, een week later is Capelle te gast (14.30) en voor zondag 6 september (14.30) staat een oefenduel (uit) tegen HGC op het p.-^.amma. Sinds 2 juli heeft hockeyvereni- ging Asvion een nieuw bestuur. Voorzitter is Jan Rip. Zijn mede bestuursleden zijn Lars Strat- man, Joep Burghouts, Monique van der Woude, Ruud Mulder en Albert de Vries. Sport kort CRICKET. De cricketers van Her mes DVS en Excelsior'20 werken volgend weekeinde een dubbel programma af omdat de eerder verregende wedstrijden op een zaterdag moeten worden inge haald. Hermes DVS speelt zater dag 1 augustus uit tegen VRA en zondag 2 augustus thuis op Harga tegen VOC. Excelsior'20 ontvangt zaterdag 1 augustus Quick Haag en reist een dag later naar Haar lem voor de ontmoeting met de gradatiekandidaat Rood en Wit. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aau de sportredactie van deze krant, post bus 313,3100 AJ Schiedam. De sportredac tie is telefonisch bereikbaar onder 016- 2732700 (fax: 010-4265227). ZATERDAG 25 JULI HONKBAL: 14 30 Spijkenisse-Schiedam. ZONDAG 26 JULI HONKBAL: 14 30 Hawks-Holy, 1430 Ducks-Schiedam. TENNIS: Finales Los Bigotos, Schiedam. Door Sander Scr.nemans Schiedam—Een betere voorberei ding op het nieuwe seizoen kun nen ze bijna niet hebben. Trainen in een echte handbalschool, avondwedstrijden spelen en deel name aan een groot internatio naal jeugdtoemooi. Zo ziet in gro te lijnen het programma er uit van de tour naar Letland, die de speel sters van de Schiedamse handbal vereniging DWS eind volgende maand maken. Een week na te rugkomst start in Nederland de jeugdcompetitie, dus het B-junio ren team van DWS moet daarin ei genlijk wel goed beslagen ten ijs komen. Dat kan bijna niet anders. Aan de trip naar Letland zijn veel voorbereidingen voorafgegaan. Het buitenseizoen ligt al enige weken stil, maar de blauw-witte meidenploeg van trainster Diana Zandwijk, zelf speelster in de hoofdmacht, is door blyven trai nen. Want hoewel de Sehiedam- sen geen duidelijk beeld hebben van het niveau waarop hun leef tijdgenoten in Letland dehanbal- sport bedrijven, willen ze goed voor de dag komen. Voor wat be treft het uiterlijk vertoon zit dat wel goed, want speciaal voor het buitenlandse avontuur toonde het familiebedrijf Diasyl Sporting zich bereid als kledmgsponsor op te treden. De DWS'sters werden in schitterende trainingspakken en tenueties gestoken. F organisatie van de tour naar Luland staat als een huis, maar werd uiteen dolletje geboren. Ini tiatiefnemer is Henk Kornet. Wie? Henk Kornet? Hij is een toch een cricketer? Klopt. Maar Kornet, dit zyn cricketcarrière in het tweede elftal van Hermes DVS aan het afbouwen is, heeft meer sporten bedreven. Nadat hij ruim twaalf jaar geleden een punt zette achter de voetballerij, was hy in de wintermaanden actief als handballer. By DWS, want daar speelt 2ijn vrouw Inge ook. En zijn dochters. De oudste - Mandy - handbalt in het B-team. En mis schien is vader Henk wel door haar op het idee gekomen. Hout-import „Ik kom veel in Letland voor mijn werk," doet Kornet, die werkzaam is in de hout-import, uit de doe ken. „Door de contacten die ik daar heb opgebouwd, kwam de gesprekken met diverse mensen vaak by het handbal uit. Je hebt in het Oostblok geen sportclubs, maar sportscholen. In het plaatsje Aizpute, waar myn grootste afne mer zit, wordt voor de meisjes handbal en voor de jongens vol leybal gedoceerd. Uit een dolletje is eens een keertje geopperd een sportuitwisseling te organiseren. Ik heb daar met het bestuur over gesproken en toen de ouders van de speelsters er over werden geïn formeerd, kwamen er alleen maar heel enthousiaste reacties. Ver volgens zijn we de plannen gaan uitwerken en volgende maand gaat het dan echt gebeuren." Zodra de kogel door de kerk was gejaagd, gingen de speelsters ook zelf tot actie over. Ze moeten een eigen financiële bijdrage leveren, maar om de kosten van de reis le drukken werden tal van acties op poten gezet. Met rommelmarkten, het bezorgen van kerstkaarten, het werven van dubbeltjesspon sors en een loterij werden naast de bijdragen van enkele sponsors, De 'Letland-ploeg' van DWS, met links vooraan trainster Diane Zandwijk en in het midden initiatief nemer Henk Kornet. Speciaal voor de trip werden de handbalsters in het nieuw gestoken. Foto Peter Moikenboer de nodige pecunia binnenge haald. Ter voorbereiding werden videobanden bekeken van het jeugdhandbal in Letland, toch niet een van de minste handbal naties. Veel wijzer werden de Schiedamsen er overigens niet van. Sterke teamgeest „Van het niveau." zegt trainster Diana Zandwijk, „durf ik niets te zeggen. Maar wc zullen van de trip naar Letland absoluut wel veel leren. Bovendien zullen de speelsters daar wel meer naar el kaar toegroeien, zodat we met een sterke teamgeest aan het seizoen kunnen beginnen. Alleen is het jammer dat vier van de speelsters overgaan naar de A-tjcs. Ook zul len we in Letland wel een beetje vakantie vieren. Plezier maken hoort er natuurlijk ook bij. Het is ontzettend tof dat die meiden de ze kans krijgen." „Ik vind het heel apart. Handbal len in Letland doe je niet een, twee, drie," kijkt speelster Mandy Kornet vooruit. „Ik vind het mooi dat dit voor ons wordt geregeld Wat ik op de video's heb gezien, maakte geen indruk op me. Ik heb trainingsoefeningen gezien, die wij allang met meer doen. Het handbal zal daar wel anders wor den gespeeld dan dat wy het hier doen." De meidengroep wordt begeleid dooreen vijfhoofdigeformatie be staande uit clubyoorzitter John Vendel oo, Henk Kornet, eerste teamspeelster Sandra van Min nen voor de eventuele medische bijstand. Daphne Hendriks en trainster Diana Zandwijk. Sies de Kort. blijft namens het organisa tiecomité aan het thuisfront als contactpersoon. Iedereen is er klaar voor. En als het aan Kornet hgt, krygt de Letland-tour een vervolg. ,.Ja. Het is de bedoeling volgend jaar het handbalteam dat ons ontvangt, naar Schiedam te halen. Leuk toch om zo twee ver schillende culturen bij elkaar te brengen?" VlaardingenProjectleider Ron Steens is niet erg on der de indruk van de pessimistische uitlatingen die het Vlaardingse PvdA-raadslid Peter Roovers on langs deed over de realisatie van het multifunctione le sportcomplex in de Broekpolder. Roovers vindt de risico's voor een grootschalig sportcentrum te groot en de exploitatie ervan gaat volgens hem de 'smalle schouders van de gemeente Vlaardingen te boven'. Voormalig hockey-international Ron Steens, werk zaam voor een projectbureau en ingehuurd door de gemeente Vlaardingen, stelt zich lijnrecht tegenover Roovers' terughoudendheid op. „Deze dagen worden gesprekken gevoerd met Shell én een onderneming die het hele project wil gaan ontwikkelen en - let op - exploiteren," reageert Steens. „Het ziet er allemaal heel goed uit. Het is een serieuze en hele grote partij en het zyn niet zomaar gesprekken die we er mee voeren," wil Steens de naam van de geïntersseerde onderneming in dit stadium nog niet noemen. „Ik heb er een heel goed gevoel over." Schiedam Sjoemelen met rode en gele kaarten, zo als in de afgelopen editie van het Vlaardings voetbal kampioenschap werd gedaan, is er de komende maand m de strijd om de Schiedamse titel niet bij. Strafzaken worden door de organisatie doorgegeven aan de KNVB waarna haar strafcommissie tot straf oplegging kan overgaan. De scheidsrechters die in het toernooi fluiten, heb ben van de KNVB de opdracht gekregen alle getrok ken kaarten op het wedstrijdformuiierte vermelden. In Vlaardingen, waar de bond toestemming had ver leend voor het toernooi onder de zelfde voorwaarden, werd nogal eens verzuimd de uitgedeelde bekeurin gen door te geven aan de bond. En er vielen ook afge lopen seizoen, zelfs in de finale, weer de nodige rode en gele kaarten. Het Schiedams voetbalkampioenschap gaat zaterdag 1 augustus (14.30) van start met de eerste serie wed strijden: HBSS-PPSC, SWSMC-WK, Hermes DVS- Demos en Schiedamse Boys-Excelsior'2Ö. Het duel DRGS (zon)-Ursus wordt op zondag 2 augustus ge speeld. Dc volgende wedstrydenronden staan ge pland op dinsdag 4 en donderdag 6 augustus. Dins dag 11 en woensdag 12 augustus worden de halve fi nales gespeeld. De finaledag is op zaterdag 15 augus tus op het complex van SWSMC waar de verbou wing van de accommodatie nog in volle gang is.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1