19 F Grauwmeijer bezorgt Zwart Wit'28 domper Dwarrelgoal Baumler helpt DOTO langs VVOR 'TOGR verspeelt twee punten' Ook Ferry Seton naar Beerschot Hoger beroep Zwarte Pijl Van Rees weg bij Antibarbari Extra duel DRL en DCL Van Oosterhout weer even terug Dammer Keyzer blijft weg Rotterdammers vinden steeds Excelsior-doelman op hun weg Rotterdams Dagblad Maandag 14 september 1998 Rotterdam Zwarte Pijl gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de Utrechtse rechtbank-presi dent mr. Schepen in zake de kwestie tegen de KNVB. De Rot terdamse voetbalclub had ge hoopt via een kort geding de schorsing van diverse bestuursle den en het terugzetten van het eerste elftal naar de vijfde klasse ongedaan te maken. Zwarte Pijl werd echter m het ongelijk ge steld. Het hoger beroep dient op 8 oktober in Amsterdam. Rotterdam Valesca van Rees is met langer tramster van Antibar bari. De inwoonster van Noord- wijk besloot te vertrekken, nadat door verminderde steun van de universiteit met aan haar financi ële eisen konden worden voldaan. Van Rees was een seizoen werk zaam bij de vierdeklasser, die met spoed een opvolger zoekt. Kandi daten kunnen bellen met voorat ter Richard Verhoeff. telefoon 010-425.44.63. Rotterdam DRL en DCL spelen morgenavond (20.00 uur) een be slissingswedstrijd om de eerste plaats in poule 55 van de districts beker. Beide club eindigden ge lijk in punten en doelsaldo. Plaats van handeling is het terrein van BZC*95 aan de Oldegaarde, Rotterdam Theo van Oosterhout is tijdelijk terug als voorzitter van Transvalia. De ere-voorziUer vult die vacature die ontstond na het vertrek van Hans de Graaff. De laatste legde zijn functie neer, na dat zijn familie betrokken raakte bu een meningsverschil binnen de vereniging. Kort en Bondig René Milot gaf zich deze week u it voor verslaggever van deze krant. De trainer van Slikkerveer wilde na de tuchtzaak van de wedstrijd tegen FC Boszoom testen hoe goed de contacten lussen Bos zoom en deze krant zijn. Net zo goed als de contacten met Slik kerveer De tuchtcommissie beeft inmiddels beide clubs in staat van beschuldiging gesteld. Slikkerveer heeft nog een voor waardelijk straf na de ontmoeting met Hekelingen in 1997 Peter de Jong mag weer spelen voor BZC'95. Het bestuur van district West IV verleende de oud-speler van Tediro gratie Neptunus gaat sinds het vertrek van Van Staveren BV zonder shirtsponsor door het leven Arie Horstink, laatstelijk trainer van WRW, is in beeld als oefenmeester van de zondagselectie van Xerxes Pau- Ius.de Boskabouter heeft sinds kort 'zitting in het HION-bestuur 4 Ronald Mulder, aanvaller van Transvalia, verlaat altijd als laat ste de kantine aan de Charloisse Lagedijk. Niet omdat het er zo ge zellig is, maar omdat Mulder dan eindelijk de parkeerplaats durft te verlaten In tegenstelling tot andere berichten draagt voorzit ter Cees van Weijen 'de zondag' van Bolnes wel degelijk een warm hart toe Sommige mensen dachten dat Louis van Gaal zater dag bij TOGR tegen Ter Leede was. Het bleek Dook Huygen, die als rapporteur van arbiter Brou wer door het leven ging De wed strijdbal bij TOGR werd geschon ken door mevrouw Bep Prins Rotterdam De zevende ronde van de provinciale damfmale stond afgelopen zaterdag voorna melijk in het teken van het op nieuw wegblijven van één van haar deelnemers. Ditmaal was Frits van Vlooten het slachtoffer van de absentie van Anthony Key zer. Mocht de Rotterdammer de volgende ronde opnieuw verstek laten gaan, dan komen zijn be haalde punten naar alle waar schijnlijkheid te vervallen. Tot verbazing van de wedstrijdleider verschaft het wedstrijdreglement hierover echter geen duidelijk heid. Disciplinaire maatregelen volgen afhankelijk van de reden van het verzuim. Van de beide koplopers ging Dort- enaar Anton Kosior tegen Ashok Shajan door het oog van de naald en speelde Wim Kalis tegen Frans Keizer eveneens remise. Stand na zeven ronden- i Kalis 11 pnl; 2 Kosior 10 pnl; 3. Van Druncn, Van Vloten 0 pnL, 5. Keizer 8 pnl., 6 Bhajan, Van Bakho ven, Balkaran 7 pnt9 Clasqum 6 pnt.; 10 Roedolph5pnt. Door Ton de Leede Maassluis Het ongemeen spannende duel tussen Excelsior Maassluis en Zwart Wit''28 werd door een doelpunt van Manuel Monteiro in Maassluis* voordeel (1-0) beslist. De ploeg van Jack van den Berg. de inmiddels veelge plaagde coach van de Rotterdammers, had ze ker niet hoeven te verliezen maar door het missen van enkele opgelegde kansen en zelfs een strafschop {Brian Stolk) riep het elftal zelf het onheil over zich af. In de eerste helft hadden de gas ten het heft stevig in handen. De spelers van Excelsior wisten zich met de bal geen raad cn kozen vooral voor het 'tikkie breed' of het 'tikkie terug'. Zwart Wit'28 kreeg een blik kansen maar trof telkens de meer dan uitmuntende Excelsior-doelman Rob Grauw- meijer op haar weg. In de negen de minuut profiteerde Ricardo Baas van matig uitverdedigen van Raymond Frehé op Richard Rasens. Zijn alleengang richting Grauwmeijer stuitte op het uitge stoken handje van de alerte doel man. Na ruim een half uur spelen kreeg Brian Stolk de mooiste kans toen hij op het randje van buitenspel een volledig vrije door tocht kreeg. De ietwat trage spits nam zo veel tijd voor al zijn schijnbewegingen, dat de verde digers inmiddels weer op hun post waren teruggekeerd. De tweede rondgang kende een spectaculaire opening met het toekennen van een kalktrap voor Zwart-Wit'28. Volgens grensrech ter Adne Letterman stopte Yal- mard Kusten zijn opponent Mi chel Visser met ongeoorloofde middelen, zodat scheidsrechter Van Haaften niet anders kon doen dan naar de stip wijzen, Stolk zet te zich achter de bal cn koos de zelfde hoek als 'pingelspecialist* Grauwmeijer. Na de misser waren de Rotterdammers duidelijk de weg kwijt en de mannen van Eric Gudde, die drie jaar geleden bij Excelsior afzwaaide na tien jaar aan het roer te hebben gestaan, kregen een positieve injectie. Het was uitgerekend Monteiro, twee seizoenen geleden nog uitko mend voor Zwart Wit'28, die voor de treffer tekende. De aanvalslei der was er als de kippen bij om AlexVoort- meijer (links) is te laat met de tackle op Excelsiors Robert Vis ser. De Rot terdammer kreeg voor zijn actie de gele kaart. Foto Peter Molken- boer een geblokt schot van Harold Loe- ve tegen het net te drukken (1-0). Wonderbaarlijk Eenmaal bekomen van de schrik herstelde de Vaanploeg zich won derbaarlijk, maar Grauwmeijer wilde van geen wijken weten op inzetten van Stolk en Visser, In de slotfase had de thuisploeg alle kans om dc voorsprong tc vergro ten. De paal en Jan Flokstra, die gewoon weer onder de lat stond na zijn afwezigheid, hielden Loo- ve, John Clemens en Monteiro van een doelpunt af. „Een zwaarbevochten overwin ning," beaamde Gudde opge lucht. „die erg welkom is. Zwart Wit'28 had voor rust de betere kansen, na rust herstelden wy ons goed. We kampten nog te veel met die 5-2 kater van vorige week te gen Schevemngen. Met meer lef zijn we tot veel meer in staat dat hebben we in de voorbereiding met zeges op zondaghoofdklasser wel laten zien." „Dit verlies is een grote domper," bekende Van den Berg. „en ge zien de kansen zeker niet nodig. Nu ik ook Dennis Janse voorlopig kwijt ben meteen zware kniebles sure wordt mijn selectie steeds kleiner. Wat ik er ga doen weet ik nog niet. Wat een zielig verhaal, hè?" Excelsior Maassluis-Zwart Wit'281-0 ((Ml). 5-1 Manuel Monteiro l-(l Bijzonderheden: Ue verre van vlekkeloos leidende C L van Haaften gaf geel aan Raymond Frehe (Ex celsior Ml en Alex Voortmeijer en Brian Stuik van Z-.i «irt Wit'28 Excelsior M: Grauwmeijer, Trustful) Ere- he Van Sm er.. Kusten (85 Tom Visser), Radens Loeve. Clemens, Monteiro, Robert Visser. Kraay beek (81 Vei maas) Zwart Wit'28' flokstra, Raymond Visser, Van der Veeke. Janse (27 Molendijk). Voor*■jicij.u. Joulin. De Graal 107 Thijs- sen). Baas, Wijmons. Micht I Visser, Stolk Rotterdam Zwart Wit'28 dreigt voor de tweede keer binnen een maand een speler kwijt te raken aan het Belgische Beerschot. Aanvaller Ferry Se ton, vorig seizoen topscorer van de Vaanclub, deed zaterdag tegen Excelsior Maassluis al niet meer mee. Hij zal vermoedelijk binnenkort Ray mond de Jong, die half augustus de overstap maakte, vergezellen. Sjoerd Conrad (ex-Feye- noord. -RBC, -Excelsior en -DCV) speelt sinds vo rig jaar al bij de Antwerpse club. Trainer Jack van den Berg: „Ik dacht een aardige selectie te hebben. Als dit zo doorgaat ben ik dade lijk blij dat ik elf basispelers overhoud. Ik houd mijn hart vast als ik straks met blessures en schorsingen te maken krijg." Door Ed Voortmeijer Rotterdam Hoe lang gaat de droomstart van DOTO duren? Die vraag stelt men in Pernis nu DO TO erin ts geslaagd uit twee com petitieduels het maximale pun tentotaal te oogsten. Na de 4-3 ze ge op dorpsgenoot Excelsior P bleef de formatie van oefenmees ter Rien van Zanten zaterdagmid dag op sportpark De Venhoeve te gen WOR wederom aan de goede kant van de score: 0-1. Van Zanten had deze opleving vooraf niet in gecalculeerd, „maar," beaamde hij, „dit is wel lekker. Die zes pun ten doen me hartstikke goed. Wij hebben ze ook hard nodig, want we zitten in een zware afdeling. Nu is er tenminste gelijk rust in de tent." „Hoewel de conditie van een aan tal spelers nog n;et optimaal is, staat er op dit moment een elftal. Er wordt voor elkaar geknokt cn dat is hoopgevend. Dat het nog beter moet is duidelijk. Het moet groeien. We gaan echter met de week een stapje vooruit. Er zat te gen WOR ai meer voetbal in de ploeg dan vorige week tegen Ex celsior Pernis. De overwinning was dik verdiend. Wij hadden al leen véél meer goals moeten ma ken. Het bleef te lang 0-0." Het doelpunt, een toevalsgoal van Sander Baumler, viel pas een kwartier voor hei einde. WOR- doelman Willem Visser raakte de bal na een vrije trap van André van der Kuil maar half, waarna Baumler 'm 'verkeerd' op z'n pantoffel kreeg. Maar het speel tuig dwarrelde wel over iedereen heen in het doel: 0-1. Tot verbijstering van de WOR- fans, die lange tijd de hoop had- j^p- Ferry Boshart troeft WOR's Bas Jonker (links) in een duel af. Foto cor vos den gekoesterd dat het eerste ver lies in deze nog prille competitie beperkt zou blijven tot twee pun ten. Want was de wedstrijd qua voetbal en amusementswaarde nauwelijks de moeite waard, voor de thuisclub-aanhang waren de verrichtingen op het veld maar heel moeizaam te verleren. Niet dat DOTO zo geweldig acteerde. Het motortje van WOR kwam echter niet veel verder dan wat armzalig gepruttel na een overi gens veel belovende openingsfa se. In die periode had Marco van den Berg de score moeten ope nen. maar dicht bij het doel kopte hij de bal over. Het was de enige kans van de be houdend spelende thuisclub in het eerste bedrijf en pas in de slot fase kreeg WOR z'n tweede mo gelijkheid. Maar in plaats van z'n ploeg op gelijke hoogte te bren gen, zocht ook de vrij voor keeper Menno Wessel «taande Timo de Goede het doel te hoog. Kan van der Walle, WOR's roerganger, kon na afloop slechts vaststellen dal zijn team le weinig kansen had gecreëerd, Gevaarlijker „Als ik de wedstrijd door een neu trale bril bekijk, dan moet ik zeg gen dat de tegenstander gevaarlij ker was. WOR is echter nog niet op oorlogssterkte. Door de blessu res van Peter Spuybroek, Hany Akkermans en Gerrie Simons, die ik in de slotfase nog heb laten op draven, speelden een aantal jon gens op een ongebruikelijke plaats, Wel bleef mijn team tot op het laatste moment verzorgd voet ballen. Het is alleen jammer, dat we er pas in het laatste kwartier in slaagden enige druk uit te oefe nen." Dat was begrijpelijk. De schade moest immers gerepareerd wor den. De gastheren drongen ook aan, maar bij gebrek aan inventi viteit en ruimte leverden de aan vallen niets op. En hoewel het aantal fatsoenlijke aanvallen van DOTO in de daaraan voorafgaan de 75 minuten op twee handen te tellen was, moeten de Pernissers zich schamen dat de marge slechts lot één uoeipunt bleef be perkt. Wie er ook voor de WOR- goalie verscheen, telkens misluk ten de pogingen om de bal in het vlak van twee bij zeven meter te krijgen. Sander Baumler leek zelfs met André van der Kuil te wedijveren om de titel 'schlemiel van de middag', nadat beide spe lers een tweetal riante kansen on benut hadden gelaten. Hij werd echter de held van Pernis. WQR-DQTO 0-t ((W))-75 Sander Baumler 0-1. Bijzonderheden; De bekwaam leiden de arbiter Ron van den Berg bekeurde de WOR-spders Arie de.n Boer en Dion van de Kieboom met geel WOR: Visser. Bosch, Den Boer. Admiraal. Tdbbernee. Van de Kieboom. Van Rijk. De Goede. Jonker. Van den Berg. Van de Ree i73 Simons) DOTO: Wessel. Kunst (09 Reyken). Wou ters. Van Zanten. Inge, Smalmg, Boshart. Van der Kuil (88 Krastman). Gemis 07 De Bruin). Boudcstcin. Baumler Door Aad Achterberg Rotterdam TOGR heeft ook in de tweede wedstrijd in de eerste klasse bewezen voorlopig een aanwinst te zijn. Na de overwin ning bij KRV hield de promoven dus van de Charioisse Lagedijk ook Ter Leede, de degradant uit de hoofdklasse, in bedwang: 1-1. Maar niet alleen het resultaat sprak de toeschouwers tot ver beelding, ook de tegenstander van de Rotterdammers beloofde meer. Dat het scorebord na negentig cUeiveietiue minuten i-i aangat, gaf geen aanleiding tot mokken. Immers, de thuisclub dicteerde in deel één de wedstrijd, daama wa ren de rollen omgedraaid. Op ba sis van het aantal kansen had een Rotterdamse 2ege niet misstaan. Die mening was ook John van Diggeie toegedaan: „In mijn ogen hebben wij twee punten ver speeld. Verzilveren wij de kansen in de eerste helft, dan kan Ter Leede het vergeten. Nu kwamen wij zelfs onnodig in de proble men." Collega Arie Lagendijk, die als doel stelt om promotie af te dwingen, was het gedeeltelijk met Van Diggeie eens: „Met de uitslag heb ik vrede, niet met de verrich tingen van mijn team. Sommige spelers speelden ver onder hun kunnen." Na analyse van het wedstrijdver loop zal men by TOGR ongetwij feld doordrongen zijn geraakt van het feit. dat de verkregen voor sprong (doelpunt Antonio Garcia Mendes na zo'n twintig minuten) niet meer uit handen gegeven had mogen worden. Die voorsprong had gezien het aantal en aard van de kansen zelfs vergroot kunnen worden en moeten worden. Wat te denken van smaakmaker Garcia Mendes, die voor een leeg doel faalde. Kort voor de misser verzilverde Frank Bloemheuvel een straf schop. waardoor de bezoekers te gen de verhouding in op men. Aanleiding tot de k - wjK een handsbal var. Arjan dc Rek, die zijn lichaam verlengde. Veel protesten van de Rotterdam mers. maar arbiter Cees Brouwer was gedecideerd cn deponeerde de bal op de stip. Brouwer over de strafschop: „De speler van TOGR sloeg in een reflex naar de bal. Het was een duidelijke straf schop." Brouwer werd daarna hel mik punt van kritiek. Dat was niet te recht. want de Rotterdamse ar biter floot ondanks een paar dis cutabele beslissingen goed. Het was trouwens niet slim van de vol gelingen van John van Diggeie om de strijd met de aibiter aan te gaan. Die ongelijke strijd ging ten koste van de concentratie. Het ambitieuze Ter Leede. dat met het üuiVü L-kktii van Carlo van Zeist (Katwijk). Erwin Crooy (Quick Boys), Erwin Beltman (Blauw Zwart). Maarten Smakman (FC Lisse). Hicham Rbii (Quick Boys) en Martijn Vooys (ADO) zwaar heeft ingekocht, kreeg zodoende de mogelijkheid om druk op de ketel le zetten. Het overwicht le ve ide echter niets op. Ondanks de pressie van de bezoekers waren de uitvallen van de thuisclub ze ker niet ongevaarlijk. Met name Garcia Mendes, die door Tim van Mastrigt van CW naar TOGR is gehaald, onderscheidde zich. De 22-jarige spits is zondermeer een verrijking voor het team van John van Diggeie. Ter Leede-aanvoer- der Jeffrey Stolk had zijn handen vol aan de spits. TOGR-Ter Leede 1-1 (1-1). 20 Antonm Gar cia Mendes 1-0, 45 Frank Bloemheuvel (strafschop) M Bijzonderheden: Claudio Pires arriveerde te laat bij de wedstnjdbe- sprekinp en werd naar de bank verbanen Zijn ven anger heette Antonio Garcia Men des Pires mocht in deel tmec opdraven, maar viel natiën minuten al weer uit Geel was er voor de TOGR-spelers Mark Hoks en Andre Linger Jeffrey Stolk (Ter Leede) onderging hetzelfde lol TOGR: Boessen, Kaspers, Linger. Staas. Kranendonk. De Rek. Pyl. Van der Zee; Mendes. Huks WollT (70 Pires. 80 Almei da) Ter Leede: Waasdorp. De Jong. Van Zeist, Bloemheuvel. Vooys. Stolk. Van Duijn. Kramer(75 Beltman) Rbn Borst. Crooy Zaterdag hoofdklasse Afgang Rozenburg Rotterdam Rozenburg kreeg bij Marken mei maai liefst 7-3 klop. Scheveningen moest in de slotfase Baren- drecht naast zich dulden (2-2). Verrassend was de 1-0 zege van Capelle op Katwijk. SHO nam na de nederlaag tegen Quick Boys revanche op Rijnsburgse Boys (0-4) De streekderby tussen WGZ en Hcerjansdam (B) eindigde onbeslist (1-1). Marken-Rozenburg 7-1 (2-0). Aad van Buren 1-0. Gerrol Sanders 2-0. Enk van Geemen 3-0, Michael Brons 4-0, Aad van Buren 5-0. Lennard van Kalken 5-1, JanTuipO-l, Gerrol Sanders 7-1. Rozenburg werd met de neus op de harde feiten gedrukt. De eerste helft konden de bezoe kers nog enigszins in het spoor blijven, maar na de her vatting liep Marken ver uit. Lennaert van Kalker redde de eer. Barendrecht-Scheveningen 1-1 (1-1). Johan Fok- kens 1-0, Paolo Mendonca 1-1, Jeffrey Rutten(strafschop) 1-2. Fred Lagendijk 2-2. Barendrecht was erg tevreden met het gelijkspel tegen Scheveningen. dat pas drie mi nuten voor tijd tot stand kwam. Fred Lagendijk (door trainer Ronald Klinkenberg naar de frontlinie gestuurd) bracht met een fraai afstandschot Barendrecht naast Scheveningen. Scheveningen was duidelijk de betere ploeg, maar ging slordig met de kansen om. Capelle-Kat- wijk 1-0 (0*0). Arne van Gelder 1*0. De gastheer kon zijn geluk niet op na de overwinning op Katwijk. Capelle, dat gelijkwaardig was, oogde een stuk gevaarlijker. Arne van Gelder produceerde vijf minuten voor tijd de winnende treffer. Rijnsburgse Boys-SHO 0-4 (0-1). Pieter Burre- mans0-1Jean Paul Martinot 0-2.Glenn Brown 0-3, Pieter Burremans 0-4. SHO troefde Rijnsburgse Boys af in ef fectief voetbal. Rijnsburgse Boys zocht de aanval, maar de snelle counters van SHO zorgden continu voor meer gevaar. Beide ploegen kregen legio kansen, maai- door goed keeperswerk van Sander Groenendijk kon de thuis ploeg met dichterbij komen. Paal en lat stonden ook een Rijnsburgse treffer in de weg. WGZ-Heerjansdam 1-1 (1-1). Jan Willem Alderliesten 1-0, Pjppi Pruymboom 1-1. Een streekduel met weinig kansen. Beide doelpunten werden aangevochten. Aan de treffer van WGZ ging een overtreding van Raymond van der Ent vooraf. De gelijk maker had een buitenspelluchtje (van Jeroen Struijs) Na rust was WGZ sterker en miste Van der Ent een straf schop. Heerjansdam-trainer Jos Houweitng kreeg de ro de kaart van arbiter Jansen uit Apeldoorn na aanmerkin gen op de leiding. Zaterdag eerste klasse Excelsior P nog op nul Na de 2-4 nederlaag tegen RWH staat Excelsior P nog met lege handen. Ook Spijkemsse wacht nog op het eer ste punt. By 's-Gravenzandse SV werd met 3-2 verloren. Stryen won overtuigend van Deltasport (4-1en heeft zes punten uit twee wedstrijden. Excelsior P-RWII24 (1-1). Leonard 't Hart 1-0, Daniël Vermeulen l-l,Dinant Verschoor 2-1, Milton Zaalman 2-2. Daniël Vermeulen 2-3, Milton Zaalman 2-4. Excelsior begon sterk aan de wedstrijd. Op het openingsdoelpunt van Leonard't Hart viel mets af te dingen. RWH kon in het spoor blijven van de Pernissers en kwam nog voor rust langszij. Een identieke situatie in deei twee. Weder om nam de thuisclub de leiding. Daama nam RWH het voortouw en kreeg legio kansen.Op grond van het laatste half uur was de overwinning van RWH verdiend. Weer zege van Xerxes Het gaat goed met de zaterdagtak van Xerxes. Zes uit twee. Bij Bolnes werd met 2*1 gezegevierd. Rijnmond Hoogvliet Sport leed thuis tegen Spirit een 3*1 nederlaag en wacht nog op het eerste punt. BoVnes-Xerxes 1-2 (0-0). Jeroen Dries se 0*1, Moustafa Taouanza 0-2, Peter van Vugt 1-2. Xerxes beschikte over goede afmakers. De wedstnjd kende weinig hoogtepun ten, maar de kansen werden door de Rotterdammers re soluut afgemaakt. Richard Pitlo (Xerxes) had pech toen zfjn pegel op de lat uiteenspatte, Rijnmond Hoogvliet Sport-Spirit 1-3 (0-1), Berry de Jong 0-1, Arnold Vonk 1-1, Richard van Capelle 1-2 en 1-3. Spirit kende een sterke start. De verkregen voorsprong was niet meer dan ver diend, maar na de gelijkmaker leek het wedstrijdbeeld in het voordeel van RHS te veranderen. Het wachten was op de voorsprong voor de thuisploeg, maar de kansen wer den niet verzilverd. Spirit putte hieruit moed en het over wicht resulteerde in twee treffers. Zaterdag derde klasse Soccer Boys vernederd Soccer Boys kreeg bij SSS in afdeling D een grote neder laag aan de broek. SSS bleef op 9-0 steken. Jeroen Blom scoorde maar liefst vier keer. De derby tussen Leonidas en De Zwervers (Cl eindigde onbeslist (I-I). Berkel-CION 4-3 (2-0), Rein Buitenhuis 1-0, Jan van de Lugt 2-0, Miehei Verschoor 2-1, Peter-Jan Nieuwenhui- zen 3-1 en 4-1Edwin Schrijvershof (strafschop) 4-2, Leon den Hoedt 4-3. Berkel legde de basis voor de zege in de eerste helft, SSS-Soccer Boys 9-0 (7-0). Jeroen Blom 1-0, Aijan van der Plas 2-0, Martin Zevenbergen 3-0, Jeroen Blom 4-0 en 5-0, Martin Zevenbergen 6-0, Jeroen Blom 7-0, John Piemeef 8-0, Christiaan Tacq 9-0. Soccer Boys, dat een zeer ongelukkige wedstrijd: speelde, had totaal niets in te brengen in Klaaswaal. Be Fair-BVCB 3-0 (1-0). Ihmad Saoudi 1-0, Hafid Assouiymi 2-0, Mareo Noord- hoek 3-0. BVCB was de eerste helft duidelijk de betere ploeg, maar faaiue in de afwerking. SEV-DZB/Zeven- kamp 1-2 (1-1), Rob Groen (strafschop) 1-0, Joris Hol 2-1 Peter Bakker 1-2. In een rommelige wedstrijd had DZB het beste van het spel. Leonidas-De Zwervers 1-1 (1-0). Ron de Rooy 1-0, Michel van Doorn (eigen doel) 1-1. Belde ploegen konden zich vinden in het gelijke spet. De gelijk maker van De Zwervers kwam gelukkig tot stand. Groen Wit-Pelikaan 1-1 (0-1). Wim van Varik (strafschop) 0-1, Patrick den Ouden 1-1Groen Wit kwam al snel op achter stand. nadat Sander den Ouden de bal tegen 2ijn hand had gekregen. Broertje Patrick trok de stand in de laatste minuut gelijk. Heinenoord-Oude Maas 4-2 (4-2), Mike Correira 0-1, Ralph Leeuwenberg 1-1, Dirk Zevenbergen 2-1. Roland van Luyk 3-1, Michel van den Heuvel4-1, Vin cent Petit 4-2. De terugkeer van Rick Laures deed het spel van Heinenoord goed. Zaterdag vierde klasse Pak slaag Schiebroek'94 FC Boszoom (B) pakte het eerste punt tegen HPSV: 2-2. Rhoon en SC Zuiderpark (-1 C> kwamen niet aan scoren toe. GTB klopte Schiebroek'94 in 4 D met 5-0. PKC'85 wees WOH met 3-1 terug. Egelantier Boys haakte DVO'32 met 3-2. Zaterdag vijfde klasse DOS'32 op dreef DOS'32 deed goede taken door in 5 B DHL met 3*1 te kloppen. Badios Boys schudde DZS met 4-0 van zich af. GGK/Nedlloyd kan de reiskosten naar Schipluiden bij de bond declareren. De scheidsrechter was geblesseerd. Feyenoord van troon Feyenoord. dat behoorlijk gehandicapt was, stelde op Varkenoord teleur. Het ambitieuze Vitesse, dat ook nog ongeslagen was, liep uit naar een regelmatige 3-0 zege. De Sportclub deed het aanzienlijk beter. Bij Dordrecht'90 werd met 0-3 geivonnnen. Excelsior liet Eindhoven ont snappen (2-3) en Sparta speelde tegen WV gelijk O-I). Feyenoord-Vitf sse 0-3 HM5), De topper ging verloren me de doordat een aantal spelers van Feyenoord geveld was door een angina-aanval. Feyenoord kon geen potten bre ken tegen een fysiek sterker Vitesse. Dordrecht'90-SC Feyenoord 1-3 (0-1), Evans Bonsu, Dominique Broekhui zen en Matthew Lappara haalden voor SC Feyenoord doeltreffend uit. De thuisclub liep achter de feiten aan en kon geen vuist maken. Sparta-WV 1-1 (1-0). Sparta kwam traditioneel door Jurgen Nelstem'op voorsprong. Daama verprutsten de Rotterdammers kansen om uit te lopen. VW kwam met de schrik vrij. Excelsior-Eindho ven 2-3(1-2). Terwijl in de slotfase de winnende treffer in de lucht hing. scoorde Eindhoven. Serdar Kiran en Pa trick Tchm-A-Joe mikten voor de Rotterdammers raak

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 7