Rotterdams Dagblad
Maandag 21 september 1998
Uitslagen
KNVB Zaterdag West IV
Hoofdklasse A: Katwijk-Noordwijk 1-1,
ARC-Exeelsior M 2-4, Zwart Wit'28-Baren-
drecht 1-2, Scheveningen-Marken 4-0, Lis-
3-7
Katwijk
3-5
3-7
Marken
2-3
3-7
Lisse
2-2
3-0
Rozenburg
2-1
3-5
ARC
3-1
2-4
Zwart Wit'28
34)
3-4
Rgnsb. Bays
3-0
Scheveningen
Noordwijk
Capelle
Excelsior M.
Barendrecht
Quick Boys
SHO
Hoofdklasse BHoek-Achilles V 3-1G VW-
Bennekom 4-1, Vo!endarn*WGZ3-l.Heer-
jansdam-Huizen 1-1, AVV66-Kloetinge2-0,
Kozakken Boys-Spa ria N 0-1, Spakenburg-
DOVO1-1,
3-6 AVW66 3-4
3-5 Achilles V. 2-3
3-5 Sparta N. 3-3
3-5 Heerjansdam 2-2
2-4 WGZ 3-2
3-4 Bennekom 2-1
Kloetinge
DOVO
Spakenburg
Huizen
Volendam
GVW
Hoek
3-4 Kozakken Boys 3-1
Hoofdklasse C: BeQuick'28-WHC 3-4,
Drachtster Boys-Genemuiden 1-3, DVS'33-
Flcv-oBoys 14, Urk-WOG 7-1, Olympia'28-
ACV 24, Nunspeet-IJsselmeervogels 1-3,
Harkemase Boys-HZVV 4-fl.
Eerste klasse B: KRV-Strijen 0-5. RWH-
WOR 2-1, DOTO -'s-Gravenzandse SV1-3.
Spijkenisse-Ter Leede 0-3.
Strjjen 3-9 Delta Sport 2-3
's-Gravenz.SV 3-7 Zwaluwen 2-3
RWH
DOTO
TerLeede
TOCR
3-6 WOR
3-6 Excelsior P
3-5 Spijkentsse
24 KRV
3-fl
Tweede klasse C: Honselersdjjk-Leiden 0-
1KMD-Monster l-2,L1"RA-Voorsehoten'97
3-1, Hoofddorp-HVO 0-5, Forum Sport-
DSVP4-2.
Forum Sport
Leiden
HVO
Monster
JAC
PECHaag
Hoofddorp
Voorschoten
Honselersdyk
LYRA
KMD
DSVP
3-9
Floreant
3-3
2-6
Stellendam
3-2
3-6
Zuidland
1-1
3-5
Rohda'76
2-0
2-4
Bolnes
3-0
2-4
RHS
3-0
Tweede klasse D: Floreant-Stedendam 3-3.
Zevenhoven-Bolnes 3-1, NSW-Spiht 4-1,
Smitshoek-Riinmond Hirevliet Snort 7.0
NSW
Xerxes
Spirit
Smitshoek
WK
Zevenhoven
Derde klasse B: 's-Gravenzande-TAC'90
1-0, Vitesse D-BMT5-3, Die Haghe»S£V44>.
0ZB-Maasdijk 1 -6, Naaldwijk-HBSS 0-0.
Loosduinen 2-8 DZB/Zevenk. 3-3
Die Haghe 2-6 HBSS 3-2
Vitesse D. 2-6 Naaldwijk 2-1
Maasdijk 3-6 PPSC 1-0
's-Gravenz. 3-6 SEV 2-0
BMT 2-3 TAC'90 3-0
Derde klasse C: Den Bommel-Groen Wit
1-0, Pelikaan-Leonidas 3-2, De Zwervers-
Maasdam 4-3, NTW-Goudswaardse Boys
3-0, GOZ-Oude Maas 14, NBSW-Heinen-
oord6-l.
NTVV 3-9 Den Bommel 34
NBSW 3-7 Goudsw,Boys 3-3
Oude Maas 3-6 Maasdam 3-3
Pelikaan 3-5 Groen Wit R. 3-2
YVV Zwervers 3-5 Leonidas 3-]
Heinenoord 34 GOZ 3-0
2 24; Res 4e klasse A: Rhoon 2-SHO 4 3-1,
Alexandria'66 2-Delta Sp 3 34. WOH 2-
TOGR 4 4-1: B: Goudsw Boys 2-SHO 5 6-0.
Heinen 3-Melissant 2 14, Zuidland 3-Spij-
kenisse 4 5-0, Excels M 5-Hcrkingen 2 6-2 ;C:
Goudsw Boys 2-SHO 5 6-0. Heinen 3-Melis-
sant 214, Zuidland 3-Spijkentse 4 5-0, Ex
cels M 5-Herkinger. 2 6-2. C: Barendr 4-RV-
VH 4 2-6, WOR 3-ExceIs M 6 0-3. Alex'66 3-
Jodan Boys 3 3-2, Smitshoek 3-SDV 2 5-2,
Bolnes 2-BoSzoom 254; D: Spirit4-Oudewa
ter 2 1-1, Berke52-Rohda'?631-I.2evenh3-
Linschoten23-2,FIoreant3-CapeIie43-l,Be
Fair 3-Aarianderveen 2 0-6, Jodan Boys 4-
WDS 2 2-1; Res 5e klasse A; Moerkapelie 2-
Spirit 5 4-1,WDS3-Berkel3 5-1, Sportiusl'46
3-CVCReeuwijk37-2.Gouda2-Boszoom31-
7, Jodan Boys 6-Zwamtr.erdam 2 14; B:
Zwammerdam 3-Sportlust'464 2-5, Moerka
pelle 3-Spint 61-2, Siveo'60 2-Zevenhoven 4
3-0, Rijnstreek 2-Berke! 434, Floreant 4-Be
Fair4 i-5, Jodan Boys 5-Gouda 31-5; C: Leo-
nidas 2-Delta Sp 5 7-2; D: DZB/Z'kamp 3-
Leonidas32-IWOR4-PKC85 2 8-5, HBSS
4-SDV3 3-3; E; Den Bommel 2-Botlek 2 2-3,
Vlotbrug 2-Voome 22-1NTW2-Oude Maas
32-1. Spijkenisse 5-Maasdam 3 3-1; Fï Hei
nen 4-NSW4 5-1, Puttershk 2-Zinkw Boys 2
3-6, Spykenisse G-Voome 3 2-1, Strüen 3-
SHO 7 0-0, Botlek 3-NBSW2 0-2; G: Nelson/
LSV 2-BoïneS 3 1-5. PKC'85 3-WOR 5 2-1.
RWH 5-Zuiderpark 2 3-2, Barendr 5-Ege-
lant Boys 21)4, SDV 4- Lombard 2 2-7; H: Zui
derpark 3-Zw Wit'28 4 4-0, YWde Zwerv 5-
DOTO 5M. Voorne 4-Rhoon 35-1, Egetan!
Boys 3-Barendr 6 2-1, Smitshoek 4-ZW2 7-2.
Oude Maas 4-Rynm/Hgvl Sp 3 8-2; Bes 6e
klasse B: Unschoten3-Berke!55-5,Spirit8-
Be Fair 6 5-5, Zwammerdam 4-WDS 5 4-1C:
SDV 5-DONK4-2, RWH 7-Spint 9 6-2, BV-
CB 5-Soccer Boys 7 0-3. DZRZ'kamp 4-
Moerkapel3e40-6; D: DOS'323-Xerxes334,
Schiebr 3-WOH 310-3, WOR 7-WK 4 0-6,
RWH 8-Leonidas 4 2-1; E: VDLHVO 5 3-2,
Excels M 8-SDV 7 9-0; F: SDV 8-CION 36-1,
PKC'85 4-Excels M9 3-1Excels P3-RWH9
2-1Barendr 7-OudeMaas 2-0; G: Melissant
3-Rockaiye 2 3-1. Botlek 4-Zuidland 4 2-3,
WFB 3-Flakkee 31-1; H: Piershil 2-Strgen 5
3-3, GOZ 3-OFB 20-1. NSW 6-ZBVH 3 8-2,
SSS4-SNS23-3. Excels P4-HeIievsi42-5; I.
RWH 11 -NSW?4-3.D0T06-£xceIstë ^04-
2, Zinkw Boys 3-Exeels P 5 2-5; J: SDV 9-
Lombardgena 2-6. Barendr 9-Zuiderpark 4
3-2, Rhoon 4-YWdeZwerv64-G, Excels P6-
ZwWit'286 3-0, Botlek 5 ExcelsM 111-8, ZW
3-RWH1224; Hes 7e klasse A: Aarlander-
veen 3-NSV460-3, Waddinxv2-Floreant 5 3-
4. NieuwkoopBergambacht 3 3-2, DONK 2-
Berkcl 6 34, Spurt lust'46 9-Perkouw 2 4-0,
Jodan Boys 8-CVC Reeuwjjk 6 34; D; DZB/
Z'kamp 5-SDV102-2. BVCB 6-DOS'32 544:
E: Boszoom 4-DZB/Z'kamp 6 4-1. Herman
dad 2-ExceIsM 1413-3, BVCB 7-Groen Wit R
61-8, Schiebr 4-HVO 8 2-1; F: Fiakkee 4-Si-
monshaven3 0-5, Hcrkingen3-Stellendam 4
3-2, Voome5-Vlotbrug42-6, Stryen6-WFB5
4-2, Botlek 6-PuUershk 3 8-3; G: Goudsw
Boys 3-SSS 5 2-6, Herkingen 4-SH08 141,
Fiakkee 5-Piershil 31-1, NBSW3-Strijen 7
1-2, SNS3-Spijkenisse 9 7-2; H: Oude Maas
6-Botlke 7 4-5, Smitshoek 5-YVV de Zwerv 7
4-3, Rhoon 5-Spykcnisse 10 3-1. Excels P 7-
Barendr 100-13; I; RSM 2-ZW 4 3-3, Zinkw
Boys4 -Puttershk 45-3, RWH 14-Smitshoek
6 0-2, Barendr 11-Excels 8 5-8, Egelant
Boys 4-TOCR 6 6-2; J: SDV 12-Rijnm/Hgvt
Sp 5 34, Bolens 4-Excels M15 5-0, Lombard
4-Zuiderpark5 8-7,ZW 5-Barendr 123-8, RV-
VH 15-DZB/Z'kanip 7 4-5; R«s 8c klasse A;
Soccer Boys 6-Sportlust'461124Be Fair 8-
Zevenh 6 0-5, Zwammerdam 5-Spirit 305-1,
Berkel 7-SPV8131-2;D: SDV 13-Leonidas6
3-7
Puck Dev.
3-3
2-6
Wartburgia
2-2
2-6
Buitenveld-
3-1
3-5
ODC
1-0
U
Reiger Boys
2-0
3*4
Braakhuizen
2-0
Vrouwen
Hoofdklasse: Veloatas-Stedoco 3-2, Reiger
Boys-Zwart Wit'280-3. Ter Leede-Braakhui-
zen 3-0, PuckDeventer-WFC 1-3.0DC-Sass-
tum 1-5, Buitenveidert-Wartburgia DO.
Saestum
Ter Leede
WFC
Velocitas
2wart Wit'28
Stedoco
Eerste klasse A; Berghuizen-Oostkapelle
2-1, RKVCL-Herptse Boys 2-2, GDA-WRW 2-
0, SCt Zand-üjiitas*286-l. NEC-Prinses Ire
ne 1-2,'t Goy-KFC71 C-2.
KNVB Zondag West IV
Hoofdklasse A: UVS-Argon 3-1. Holland-
HcOandia 2-2, Feyenoord-ADO'20 1-1
AFC34-DHC 3-1, Hilversum-Tnnegido 2-0,
Nijenrodes-DWV 3-2, flevoland-ËUnkwgk
1-2.
Hilversum
Elinkwijk
Tonegido
Holland
Hollandia
Argon
UVS
Hoofdklasse B: UDE" I9-Halsteren 3-1EHC-
WSC 2-5, Dcume-VOAB 2-5, De Baronie-Ge-
mext 4-1, OJC-TOP 0-2, Panningen-DBS 1 -1
Geldrop-SV Meerssen 2-3.
Hoofdklasse C: Quick'2ö-AchiJles,94 0-0.
Sneek-Colmschate 1-1. Babbeneh-WKE3-0.
SVBO-HSC'21 2-7. AGOW-Stevo 1-0, Ap-
pingedam-De Treffers 2-2, Hatert-Drachten
4-2.
Eerste klasse B; Wilhelmus-HMSH 1-1,
Niemvenhoom-Neptunus 2-2. Papen-
drecht-SC Gastel 7-l.Leomdas-Lugdunum
5-1, VCS-ADO Den Haag 0-1, Quick-
SWSMC3-6.
2-6 Neptunus 2-2
24 HMSH 2-2
24 Lugdunum
24 Wilhelmus
2-1
3-1
Vijfdeklasse K; Cen tro Portugues-Real Par-
bo 24, DZB/Zevenkamp-Noorderkwartier
5-0.
C. Portugues 3-6 RoalParbo 2-3
DZB'Z kamp 3-6 Demos 1-0
SVDPW 1-3 Noorderkwart. 2-0
Vijfde klasse L: De Roef-Voorwaarts 6-2
Blgdorp 1-3 HSC 1-1
Sehied.Boys 13 ODCS'dam 1-1
De Roef 2-3 Voorwaarts 2-0
Vijfde klasse M: Krahngen-Swift Bovs 1-5.
RTG-BZC'950-3.
Swift Boys
BZC'95
Kralingen
2-1
Maasstad
RTG
3-7
AFC'34
2-3
3-7
Flevoland
3-3
3-6
DHC
3-3
3-5
Njjenrodes
3-3
2-5
ADO'20
2-2
34
SC Fevenoord
2-1
34
DWV
3-0
3-2
SWSMC
Nieuwenh.
Paperidrecht
Leonidas
ADO Den Haag 24 Quick
VCS 34 SC Gastel 2-0
Tweede klasse D; DRL-Xerxes"-0,Hekeltn-
gen-VELO Ll.Slicarecht-EBOH 1-1, West-
landia-DCV6-0, DFC-Puttershoek 2-1
Westlandia
3-7
Slièdrecht
2-2
DRL
2-6
VELO
2-2
Puttershoek
2-3
Spartaan'20
1-1
DFC
2-3
Xerxes
2-1
DCV
2-3
EBOH
3-1
Hekelingen
2-2
Verburch
J-0
Vijfde klasse N;Gouderak-Waddinxvet-n
1-2, Lekkerkerk-Oudewater 5-0, Ammcr?-
tol-Nieuwerkerk3-l.
Waddinxvcen 3-9 Ammerstol 2-3
Lekkerkerk 3-6 Gouderak 2-1
Nieuwerkerk 34 Oudewater 3-0
Reserve Hoofdklasse A: Tonegido 2-West
landia25-0, ADO Haag2-Olympia22-2,Slik
kerveer 2-Hekchngen 2 4-2, Fevenoord AV
2-UVS21 1DHC 2-Nieuwenhoom 2 0-3. Wil
helmus 2-Quiek 2 3-2; Res. Ie klasse B:
UN IQ 2-Spartaan'2 2 1-2. SWSMC 2-Ex-
ccls'20 2 3-6, OW 2-Leomdas 2 2-5. Neptu-
nus 2-CW Zwerv 2 0-1, PFC 2-DHC 3 3-2,
Den Hoom 2-DRL 2 0-0; Bes. Ze klasse C:
VDL2-Xences2 4-2, DBGC 2-Musschen 24-0,
Coal 2-Sbkkcrveer32-3, Sparta AV2-Hc!le\'
sl 2 3-1. Spartaan'20 3-Overmaas 2 0-0. DHZ
2-SC0'63 2 4-fl: D: ESTO 2-Ommoord 20-1,
DCV 2-Leonidas 3 0-1, TOGB 2-DONK 2 6-1
HOV2-Grocneweg22-Ü, Stolwyk2-EDS21-
3; Res. 3e klasse C; WIK 2-Naaldwïjk 2 2-2.
Postduiven 2-Fortunal VI 2 4-2, Y'ELO 4-
GDA 23-1, Delfia 2-VOC2 4-0. Westlandia 6-
Quinlus 3 5-6; D:DJSCR2 HOV3 Ö-1. EDS 3-
CKC 2 6-3, Hormes DVS 2-VOC314; E: Put
tershk 2-WCR 2 2-1 gest..Oud-Beuerl 2-CVV
2 3-2. DRL 3-DCL 2 4-2, DEH 3-DCL 2 4-2.
D EH 2-Feyenoord AV 3 5-3; F: CW2werv3-
Woerden 2 2-2. DCV3-Moordrecht 21-5. Di
lettant 2-NSV46 23-1. SMV'H'berg 2-TOGB
33-3, VEP2-GSV 23-1Gouda2-Alex '6621-1
Res. 4e klasse A:UNt03-H[ON23-J, SVS2-
Bolnes 25-1Lc-kkerkerk2-Nieu werkerk 2 5-
0. Ommoord 3-DCV 4 2-7, Slikkerveer 4-
Groeneweg 3 0-13, DZB/Z'kamp 2-CW
Zwere 4 8-1; C: Aeolus 3-VFC 2 2-2. Kralin
gen 2-Leonidas 41-0, Antibart) 2-Zwarte Pnl
24-1. SMV/H 'bt?re3-DCV51 -0. Xprv^a-rii i j.
FIOS5-OW74-2,OHW3-Hekehngen 107-
0. PFC7-WRW814. Fiakkee 5-Blanken burg
3 5-2: G: Hazards 4-LMO 7 6-1 .Transvalia 8-
Hekeluigen 114*2, Meeuwenpl 7-DCL 73-5,
OHW 4-Hillesluis 5 4-0, Bolnes 4-Slikker-
veer 11 l-8:lI:Tediro6-Feyenoord AV814-0.
DCL8-Meeuwenp! 81-2, DHZ6-Spariaan'20
107-1, Poortugaal 9-RDM 4 34:1: Hillesluis
6-Bo'mcs 5 14.DOZ 4 RET 4 3-8. OHW 5-
DHZ 7 6-2. Musscher. 9-Poortugaal 104-3,
LMO 9-Hekelingen 121-2.RTG6-DCL93-2,
J: Acti vi tas 3-Excels '2091-3, SVDPW 7-VD L
7 2-1. MSV71 6-ODC Schiedam 6 3-2. Her
mes DVS 8-RK WIK 7 8-5, Schied Bovs 7-
SWSMC12 2-5; K Zwarte Pijl 4-Activitas 4
94. SVVSMC 13-RK WIK 8 4-1, Noorder
kwart 2-VOC 12 2-2. TOGB 11-Voorwaarts 4
2-5. Schied Boys 8-AVS51-0: L: SWSMC 14-
Jai Hmd 804, Zwarte Pijl5-HWD7 M.Acti-
vitas 5-Garuda 5 3-0. Blgdorp4-Leoriidas 6
16-0, M: Activitas 6-NOC67-2, VOC13-HOV
6 44. Duivesteyn 14-Vixirwaarls 51 -ê.Garu-
da6-GLZ74-l;N: Excels R9-NOC72-l,Anti-
barb 7-N;eu werkerk 1284. Leonidas 7-DCL
10 1-2. CKC 5-HION 6 04. VOC 14-DCV112-
5:0: DCV12-SVD PW 8 D-3. RTG 7-GLZ B 4-3.
Excels R 10-Trans\'aiia 912-4, DEH 8-CKC 6
2-1.
KNVB Zondag Zuid I
Vierde klasse C: Kaaise Boys-Raamsdonk
M.Merwede-Hardtnxveld 2-3.SC Stadspoi-
ders-SC Roeland 3-3. Right 'Oh-Alblasser-
dam4-0. Veerse Bovs-RCD 1-1, SSW-ZBC'97
3-0.
Raamsdonk
Right'Oh
SSW
Hardmxveid
Veerse Bovs
RCD
SC Reeland
Stadspoldcrs
ZBC97
Kaaise Boys
.Alblasserdam
Merwede
VU fde k lasse C: Waspi k-Dussense Boys 11
Celukvogcls-Neerlamlia'31 1-1, SAB-Be
Ready 5-0, Fluks-DSE 7-0, WDS'39-Mcrwe-
steyn 1 -0, IFC-FC De Geeren 3-3.
Basketbal
Mannen, eredivisie: BS Weert-Zwolle 80-
79. Virt US-Rotterdam Basketbal 57-77, Co
bra s/Den Haag-A^Tm-.uls Amsterdam 73-
68. Den Helder-De:; H- ch 70-63. Drenthe-
Pnsma "Utrecht 65-83. A.mere-Donar 69-67
Stand; DenHeldur 24. Prisma 24. BS Weert
24Zwolle 2-2. Donar 22. Den Bosch 2 -2. A]-
mere2-2, Rotterdam Basketbal 2-2, Cobra's
2-2. Virtus 2-0, Astronauts Amsterdam 2-0
Promotiedivisie: As trcnauts2-IX,nBosch2
79-74, Early Bird-Sprmgfield 61-78. Ans-
Jahn II 70-48. Orra's-Akndes 56-64. Wvba-
Juventus 80-53, ASVU-MSV 72-70 Eerste
di visie A: AttacusNewStars 72-62, Cadv'73-
Jumpers 80-67. Hoofddorp-PSV 68-64.
Vrouwen, eredivisie. Final Four, poule A:
Celentudo-DenHcidcr 52-84. PouleB; Lies
hout-Grasshoppers 53-43 Eerste divisie B:
Binnenland-Vlissingen 6144. DAS-WSC44-
62. Rotterdam Basketbal-Tilburg 18-49
Biljarten
Wvchen. NK fibre, Eerste ronde: Luyster-
burg i Ouderbosch)-Tilleman (Drenten350-
0 (2 beurten). Klijn (DongenWan der Heu
vel (Milheeze) 35O-0 (Ij, Maarsman (Rotter-
daml-Adrichem (Heemskerk) 350-197 i7>
Vastre (Ryent-Ottenhof (Oostzaan350-23-i
(5) Tweede ronde: Klun-Tilleman 350-119
13). Van der Heuvel-Luijslerburg 350-27 (2).
Adrichem-Vastré 350-143 (2). Maarsman-Ot-
tenhof350-0( I). Derde ronde: Luijsterburg-
Vastré350-69 (Tl.Adru-hem-Van der Heuvel
350 68 (4). Tilleman-Maareman 350-120 (3).
Klyn-Otlenhof 350-250 (D Vierde rende:
Klijn-Vastfé 350-0 (2). Tilieman-Adrichcm
350-5 (3). Maai-sman-Van der Heuvel 350-26
(1). Ottenhof Luyslerburg 350-7 (5) Vijfde
ronde: Adnchcm-Ottcnhor 350-350 3).
Klgn-Luisterburg 350- 350 (5), Maarsman-
Vast ré 350-8 (2>, Van der Heuveï-Ti Ileman
ka 38-32, ADO 2 38-31Herons 38-27. Alme-
rêDU 38-27. Tex Town Tigers 38-22
DislrictZuid. Hoofdklasse: Hazenkamp-S
F Rotterdam 21-8. S'F Rotterdam 2-R/Or;t>
les 3-2. Schiedam-Hazenkamp 8-9. Bravv
Spijkenisse 10-11 opv Bra. Hawks- Rowdicv
I-3,Holy-HBS2-l l Stand: SF Rotterdam 2
20-36. Euro Stars 21-32. R-Onnles 21-28. Ha
zenkamp 21-26, Schiedam 21-24. Spykcms-
se21-22, Holy 21-20. Hawks 21-1(1, Ducks 21 -
12. Rowdies 21-12, HBS 21-12. Braves 20-10
Overgangsklasse A: Jeka 2-Fen ik&TwmsS-
9. ROnok-s 2-Braves 2 2-(J Bra no Stand:
kampioenspoule. Zwijndreeht 16-28. Fe-
mks/Twins 16-22. Jeka 2 16-19, S/F Rotter
dam 3 16-16, degradatiepoule. ROnolcs 2
I"-18. Euro Stars 217-18. Hawks 217-1Bra
ves 217-0.
3. Nederland 8-10( 17-9). 4. Finland 64 (8-12).
5. Belgie 84 (6-18.1.6 Turkije 62(7-151
Voorrende nationale bekerlregio. Zuid
west Zuid-Oost I. Vrouwen: Saturnus-Sarto
(-0. S'32-Peelpush 2-3, Gepidae-VCL 0-3.
PSV-Ci vitas 3-0. Sittardia-Boxraeer 3-U. Spi -
vo-ME/SR 21-3, Polaris-Dortki Sjot 0-3
Mannen: WC-Ekspalvo 2 1-3. Donki Sje'
PSV3-0, PSV 2-JC'ER 2-3SpivoAvance
AlcJCapelle 2-ME,'SR2 0-3.OKmpus-Satur-
nus 1-3. Mevo Polaris 2-3. HHC 2-Atak 3-1
Jokers-Vollido 3-1. S62-HHC 0-3. Arditn-
Vavok 0-3, Sarto-DeSterre 3-0. Jokers 2-1J-
voc 0-3.
IFC
Si\B
DSE
WDS'19
De Geeren
Waspik
Fluks
Be Ready
DussenseBoys
Neerlandia'31
Gelukvogcls
Meruvsteijn
KorfbbI
Hoofdklasse A: DALTO-Dw-Uisphobos 20-
23. KVS-AKCEmilux 17-14, Die Haghe-
Blauw Wit 19-IB. Groen Geel-Hoerenveen
^4-15; B: Demeuwx-n-NIGVCD 18-16. PKC-
VADA'25 23-13. HKV-OE-DOS'46 18-20.0 A.'
Olynvia-Rohda 22-15, Overgangsklasse A:
ron /raige WitD) IIM 5. Avant i -Tjoba 13-
13. D\ C-Fortis 28-18.SNL^Or Wit<D>S-22
Swift (MFMeervogcls 13-13. B: De Kapellen-
Lego Geaen 17-17. Marfügels-Wit Blauw 13-
13. SSS-Drachten 14-9. Th riante DKOD 16-
12. C: LDODK-Refieks 18-21,0ZC-Achilles
14-17. StenfnesSCO 21-16. VDWAnaardm-
gen 18-11; D: DOS'WK-Naas 21-14,K.Zaan-
dyk-Sport Tngon 9-18. LUTO-WiON 14-15.
Ready-Fortuna 12-39. Eerste klasse F: SDO
(Kv-Vitesse 13-1 J.Nieuwerkerk-FIKS 20-14.
TOPlSt-SDO(K> 35-14. Vr'schanr-ODO(M)
15-38. O: ADO-IJssc!vogels 15-8. Tempo-
KOAG 18-17. Albatros-Jsseivogels 12-17.
|o-99(3!.S^
Tilluman-Ottenhof 3504» (1), Maarsman-
Derde klasse B: WIK-REMO 5-2, Den
Hoorn-TOGE 3-6, Oliveo-WM 0-1, Spürta-
Erasmus 6-0, Laakkwartier-Coneordta 4-2.
DHL-Schip! uiden 04.
Sparta
WIK
TOGB
WM
Laakkwartier
Den Hoom
2-6
REMO
2-3
2-6
Schipluiden
2-3
3-6
Concordia
1-0
24
Erasmus
1-0
24
DHL
2-0
2-3
Ohveo
3-0
Derde klasse Ih BVCB-SSS 0-1, Soccer
Boys-Sportlust 4-3, Siveo'60-Berkel 0-8, Be
Fair-WDSO-3.
Berkel 3-6 WDS 34
Spoitlust'46 3-6 MW27 2-3
Be Fair 3-6 BVCB 3-3
SSS 3-6 Soccer Boys 3-3
Jodan Boys 2-4 Siveo'60 3-1
Linschoten 24 CION 2-0
Vierde klasse B: Semper Altius-Te Werve
3-2, RVC/Rijswijk-NaL Nederbnden 4-1,
DUNO-HS Texas DHB 5-2,DORR-HPSV
0-2, Hoekse Boys-Boszoom 4-0.
RVC/Rijswijk 3-7 DUNO 2-3
3-6 NatNederl. 2-3
3-6 Boszoom 3-1
24 DORR i-fl
34 Vredenburch
2-3 NetaDaU
Hoekse Boys
Semper Al tius
HPSV
TeWerve
HS Tex.DHB
O-O
3-7
Simonshaven
2-3
2-0
Zinkw. Boys
3-3
3-6
Voorne
3-3
3-6
Herkingen
33
24
Rhoon
2-1
34
Puttershoek
3-0
Vierde klasse C: Zuiderpark-Botlek 04,
Hellevoetsluis-Zinkwegse Boys 2-1, Put
te rshoek-Voome 0-2, Meiissant-Flakkee 1 -2,
Rhoon-Herkincen 4-6.
Fiakkee
Hellev.sluis
Melissant
Botlek
WFB
Zuiderpark
Vierde klasse D: CVCReeuwijk-Qudewater
1-3, Alexandria'66-PKC85 3-1, WOH-Ege-
lantier Boys 4-5, Gouda-GTB 0-2.
Alexandria'66 3-7 CVCReeuwyk 2-3
GTB 2-6 Schiebroek 2-3
PKC'85 3-6 Gouda 3-3
EgelantBoys 3-6 TSB 2-0
Oudewater 3-6 DVO'32 2-0
Vijfde klasse B: Ariston'80-DOS,32 3-5,
DHL-DZS1-0, DVC-Badios Boys 3-7,
3-7
Rijsoord
2-3
3-7
Groote Lindt
3-3
3-7
Vuren
3-3
3-6
Veere
3-2
3-6
Dinteloord
24)
34
BruseBoys
3-0
DOS'32
cco
Ariston'80
BadiosBoys
DHL
Schipluiden
2-6
Kamraan
GGKTNedlioyd 0-0
j-o DVC
3-6 Verburch
3-6 GDA
1-3 DZS
2-0
2-0
2-0
Vijfde klasse D: Nelson/LSV-DES'67 1-3,
ZBVH-Vlotbrug 3-2, Piershü-Rockanje 9-0,
Lombard ijen-Zwaitcwaal3-2,Pretoria-SNS
ZBVH
3-9 Rockanje
3-3
Piershil
3-7 Pretoria R-
3-3
SNS
2-6 DES'67
3-3
Lombardijen
3-6 RSM
1-0
Vlotbrug
34 Zwartewaal
2-0
Bemisse
1-3 Nelson/LSV
3-0
OFB
2-3
lijfde klasse E: Nationale Nederlanden-
Rijnstreek 1-0, ZW-KSC 8-0. Hermandad-
SDV 1-D, Perk ou w-Aar landervfetn 2-1.
ZW
2-6 Schoonhoven
1-3
Perkouw
2-6 Hermandad
3-3
SDV
3-6 NatNederl
3-3
Aarlanderveen
3-6 DRGS
2-1
Sportief
24 HSC
3-1
Zwammerdam
24 Maluku
2-0
SPV81
1-3 Rijnstreek
3-0
4-6, HBSS 6-Capelle 814, PKC'85 5-Duives-
teyn2 7-3; E: RSM 3-Strijen 84-2. Spijkenis
se 11-ZW 6 3-1, Voorne 6-Smitsboek 7 5-1,
Rhoon7-Zinkw Boys 50-7, SHO 9-NBSW 4
0-3, Lombard 5-Rozenburg 113-2; F: Heinen
5-Smitsboek 81-3, Zuiderpark. 6RSM 4 7-2,
Lombard 6-Bolnes 5 6-2, Excels P 9-Zw
Wit'2871-2,ZW7-Zinkw Boys 65-2; G: Voor
ne 7-Bemisse 3 4-3, DES'67 4-NTW 3 2-1,
Stellendam 5-Vlotbrug 6 2-5; H: SNS 4-NT-
W4 3-3Rockar\je 5-Bemisse444Vlotbrug
7-Den Bommel 4 5-2, Strijen 9-OFB 3 6-0; I:
Smitshoek 9-Strijen 101-1, Maasdam 5-NS-
W 81 -3, NB5W5-GOZ 4 0-7, Zinkw Boys 7-
PiershiJ454,SH010-Heinen 3 0-7; J: Sport-
lust'4613-Berkel 8 4-1, Boszoom 5GapellE 9
04, Gouda 8-PKC85 6 2-4, Spirit 12-SDV14
4-2, Bolnes 6-Lombardijen 7 24, YW de
Zwerv 8-Couda 73-1K: Bolnes7-Srrdtshoek
10 6-fl, Barendr 13-WK81-3;
KNVB Zaterdag Zuid I
Eerste klasse C: Amemuiden-ASWH 0-0,
Dinteloord-AJtena 1-3, Groote Lindt-Vuren
6-1, Oostkapelle-Veere 1-0, Wilhelmina'26-
Roda Boys 4-3, Rüsoord-Bruse Boys 6-2.
ASWH ---«•■
Amemuiden
Wilhelmina'26
Altena
Oostkapeile
RodaBoys
Tweede klasse F: Sleeuwijk-GJS 2-0, Wou-
drichem-GW63 0-2. Heukelum-LRC 1-3,
Good Luck-Seolto 0-3. De Zwerver-Tricht
6-1, SSC'55-Breda 2-2.
GW63 3-7 Seolto
Sleeuwijk 3-7 GJS
LRC 2-6 Good Luck 2-1
DeZwen'er 3-6 Trich' 3-1
Woudrichera 3-6 SSS'i i 3-1
Breda 3-5 Houk'.'u."1 3-5
Derde klasse B: FSV-RiUandia 2-6, SPS-De
Baronie 1-3, Tholer.se Boys-WHS 0-0,
NQAD'67-Capelle 1-2, Klunderl-Zwaluwe
0-1 gest.
Baronie 3-7 Tholense Boys 34
Gravendeel 2-6 SV Capelle 34
Zwaluwe 2-6 NEO'25 2-1
Wundert 2-6 WHS 3-1
Rillandia 3-6 FSV 3-0
NOAD'6? 34 SPS 3-0
Derde klasse C: Oranje Wit-Nieuw Lekker-
land 4-0. ASH-WAC2-1, HSSC61-SVW1-0.
De Alblas-Papendrecht 1 -6, Groot Ammers-
Schelluir.cn 1-1, DFC-Everstein4-1.
OraryeWit
DFC
HSSC'61
Papendrecht
Schelluinen
SVW
Derde klasse C; Dubbeldam-PFCQ-1, Oud-
Beijerland-OHW 2-1DBGC-WRW M, De
Musschen-OW 1-3, LMO-DHZ 1-0, HION-
Hellevoetsluis 1-0.
OW
HION
LMO
DBGC
Dubbeldam
OHW
Derde klasse D: Zwervers-VEP M, EDS-
Stolwyk 2-4, Slikkerveer-Nieuwkoop 0-2,
Moordrecht-DONK 14, HOV-VDL 6-3,
UNIO-GLZ4-2.
3-9 Slikkerveer 3-3
3-7 Moordrecht 3-3
3-7
PFC
2-3
3-6
Oud-Beijerl.
2-3
3-5
WRW
2-2
24
Hellev-sluis
2-1
34
Musschen
2-0
2-3
DHZ
2-0
DONK
VEP
UNIO
Nieuwkoop
CW Zwervers
HOV
Stolwijk
VDL
GLZ
EDS
Vierde klasse A: Bemardus-Alphen 1-1,
WSE-MMO 4-0. NSV-fö-Soccer Bovs 2-2,
SJZ-Kickers'690-2, ROAC'79-Nicolaas Boys
l-2,Groeneweg-FlDreant 3-2.
WSE
NicoJaasBoys
Kickers'69
Soccer Boys
Groeneweg
ROAC'79
Vierde klasse D:GSCESDO-Naaldwijk 1-1,
Quintus-GONA 0-], RKSVM-RAVA 2-0,
SVH-Lens 6-0QuickSteps-LYRA 2 l.Hoek
van Holland-Cromvliet 6-2.
3-7
Bemardus
2-2
2-6
Alphen
3-2
2-6
NSV46
1-1
34
MMO
2-1
1-3
SJZ
3-1
3-3
Floreant
3-1
H.vHoUand
RKSVM
GONA
Cromvliet
LYRA
SVH
Quick Steps
Naaldwijk
RAVA
GSCESDO
Quintus
Lens
34
2-6
DEH
2-3
2-6
Poortugaal
2-3
3-6
Fiakkee
2-1
24
Transvalia
2-0
1-3
Tediro
2-0
2-3
Blankenburg
2-0
3-7
Woerden
3-2
2-6
GSV
3-2
3-5
Ommoord
2-1
24
Alexandria'66
2-1
34
RVC*33
1-0
34
Dilettant
1-0
3-9
WAC
2-3
3-6
NwLekkerland
3-3
3-0
Groot Ammers
3-3
24
ASH
3-3
24
DeAlblas
2-0
34
SCEverstein
3-0
Reserve Hoofdklasse A: ARC 2-TerLeede 2
5-2, Zwart Wit'28 2-Excelsior M 2 04, Rijns-
burgse Boys 2-Scheveningen 21-5, Lisse 2-
Katwijk 2 l-0,Noordwijk2-Spijkemsse24-],
Strijen 2-Quick Boys2 04; A: KRV 2-Spirit 3
1-1, Katwijk 3-DSVP224,QuickBoys3-Ba-
rendr 2 0-1LYRA2-ARC 3 2-1Forum Sp 2-
KMD24-2; B: Barendr 3-Smilshoek21-2, Vi
tesse Delft2-ExceIsP224,RWH2-SH022-
2, Jodan Boys2-Spirit21-1: B:Cravenz w3-
Duinoord 23-1Die Haghe 2-PEC Haag 21-l,
Honselersdyk 2-Zwaluwen 3 6-2, Rijnsb
Boys 4-Loosduinen 2 5-0, Maasdijk 2-Vitesse
Delft 31-7; C: YW de Zwerv 2-Zuidland 2 2-
2, Heinenoord 2-NSW 31-3, Excels M 3-Ro
zenburg 3 2-0, DOTO 2-SSS 2 14, Stellen
dam 2-Spijkenisse 31-5, Stryen 3-TOGR 2 0-
2; D: TOGfi 3-RWH 3 2-1. Floreant 2-2e-
venh 2 2-2, YVV de Zwerv 3-Rohda"76 2 0-8.
Capelle 3-HVO 214, Be Fair 2-WOR 2 2-2;
Res 3e klasse C: ZBVH 2-GOZ 2 0-3. Maas
dam 2-SSS 3 3-2, SHO 3-Rozenburg 4 3-2,
DOTO 3-BVCB 2 5-0, Zw Wit'28 3-WFB 2 6-3,
Oude Maas 2-Rijnm/Bgvl Sp 2 5-1: D: CVC
Reeuwijk 2-BVCB 3 2-1, Soccer Boys2-WK
Vierde klasse C; Drechtstreek-Strcefkerk
1-2, Wie Idrecht-Sliedrecht 0-2, SCStadspol-
ders-OSS 2-5, Dubbeldam-ZBC'95 3-0, Peur-
sum-SC Gorkum 4-3SC Reeland-Hardinx-
veld3-3.
Sliodrecht
StreeRierk
Dubbeldam
Peursum
Alblasserdam
oss
Drechtstrcck
Landelijke Jeugd
Eredivisie; Vitesse-W'illem I! 2-1, Haarlem-
FC Twente3-3AZ-ADO Den Haag3-3,NAC-
Heeren veen 24Telstar-Ajax 5-1
Vitesse 5-15 Ajax 5- 6
Willem II 5-10 Telstar 5- 5
Heeren veen 5-10 ADO den Haag 4- 4
3-9
SC Reeland
2-3
2-6
SC Gorkum
2-1
3-6
ZBC97
3-1
3-5
W'ieldrecht
1-0
24
Hardinxveid
2-0
34
2-3
Stadspolders
3-fl
Vie rde klasse E: Flakkee-WCR 2-2.FC Blan-
kenburg-Coal 0-6. Transvalia-SCO'63 2-5,
Abbenbroek-Tediro5-lPoortugaal-DCL
6-3,DEH-Belvédère 1-2.
Belvedere
Abbenbroek
SCO'63
WCR
Coal
DCL
Vierde klasse F: ESTO-Dilettant 5-2, Ca-
bauw-Ommoord 04), RVC33-Haastrecht
0-2, Bergambacht-Bodegraven 1-2, Woer-
den-Gouda 0-2, GSV-Alexandria'663-3,
ESTO
Gouda
Haastrecht
Cabauw
Bergambacht
Bodegraven
Vierde klasse G: Gcrminal-RK WIK 0-0,
Hermes DVS-Fortuna VI2-1VOC-Aeulus
2-2, MSV71-DRGS 6-1
Hermes DVS
RKWIK
Germinal
VFC
MSV71
Excelsior'20
Vienlek]asseH:CW-NOC3-6,Antibarbari-
SMV Hillegersberg 4-0, Meeuwenplaat-
DJSCR 8-3, CKC-SVS 3-3, Duivesteyn-Over-
maas 2-1Schiebroek'M-Excelsior 2-5.
Antibarbari 2-6 Overmaas 2-3
Duivesteyn 2-6 SMV/H.berg 2-3
NOC 2-6 CKC 2-1
ExeelsiorR. 24 SVS 2-1
CW 34 DJSCR 2-0
Meeuwenplaat 2-3 Schiebroek 3-0
2-6
Fortuna VI.
2-1
24
VOC
2-1
24
Aeolus
2-1
1-3
Ursus
0-0
2-3
HWD
0-0
1-1
DRGS
2-0
Feyenoord
PSV
Twente
NAC
4-9 AZ
4- 9 Haarlem
5- 8 Utrecht
5- 7 Groningen
5- 3
5-2
3- 1
4- 0
Eerste divisie B: Quick Boys-Sparta 0-5,
VW-Excelsior J-IEmdhoven-Dordrecht
?-3, F?rcn""rd-RKC 4-0, Middelbar" Rcda
JC1-1, MW-Fortuna S1-1.
SC Feyenoord
Sparta R.
Quick Boys
VVV
Middelburg
RodaJC
Dordrecht
3-7 Eindhoven
3-6 Fortuna S.
3-5 ExeelsiorR.
3-5 MW
3-5 RKC
34
3-3
3-2
3-1
3-1
3-0
Vijfde klasse C: AVS-Steeds Hooger 1-1,
RealZmeer-Wippolder2-6, Full Speed-Tau
rus 6-2.
Full Speed 3-9 St. Hooger 2-1
Wippolder 2-6 Taurus 2-0
AVS 34 RealZ.meer 2-0
Vijfde klasse H: FIOS-DirksIand 4-3, Ro-
ckarge-RET 10-1, RDM-Vieipolders 6-1.
FIOS 3-9 Rockanje 2-3
RDM 3-6 RET 2-0
Dirksland 2-3 Vierpolders 2-0
Vijfde kis w f?The Han-arrlp-Green Witten
1 -C, Bolnes-Pretoria 3-0. HilïesIuis-DOZ 4-3.
TheHarvards 2-6 Hillesluis 2-3
Bolnes 2-6 Groen Witten 2-0
PretoriaR. 2-3 DOZ 2-0
Vijfde klasse J. Activitas-Jai Hind 1-1 ,VND-
Garuda 1-1, VOB-ZwartePy] 1-2.
24-1. SMV!H 'berg3-DCV'51 -Ó, Xerxes 4-Dui-
vesteyn 2 2-2. DZB/Z'kamp 3-VOC 4 2-0; D:
Neptu nus 3-Hertnes DVS 3 4-1, EDS 4-Spar-
ta AV 3 2-1, CDL 3-DRGS 2 1-2; E: FIOS 2-
VFC41-0. SCO'63 3-OH W 23-7. Meeuwenpl
2-Hekelmgen 3 2-1. WRW 2-Flakkoe 2 2-!,
Poortugaal 3-DBGC 3 24: F: Tediro 2-
BZC'95 2 0-9, DCV 6-Musschcn 3 3-0, Trans
valia 2-Excelsior R 21-3. Bolnes 3-Coal 3 4-2.
Hillesluis 2-Duive-steyn 3 0-3, DCL 3-CLZ 2
2-1; Res. 5e klasse B: DCV 7-VEP 4 24,
DONK4-WSE310-2.ONA4-GSV32-1. Berg
ambacht 2-UNIO 5 3-1, Ammerstol 2-Ca-
bauw 3 3-2; C: Moordrecht3-NOC 22-3. CW
Zwen'5-Diletiant 3 0-9, DCV 8-Soceer Boys 3
3-1Zwarte Pijl 3-TOGB 4 3-5, DZB/Z'kamp
4-SVS 33-2; D:ÖW 3-PFC31-5, Rockanje 2-
Abbenbroek 2 0-2, Hekelingen 4-Vierpoi-
ders 2 8 1, WRW 3-FlOS 32-1, Puttershk 3-
DBGC 4 6-3, Fiakkee 3-Nieuwenhoom4 3-1
E; Overmaas 4-WCR 3 1-6, Oud-Beijerl 3-
WRW 4 24. SCO'63 4-Hekelingen 5 fr-3, Ab
benbroek 3-CW3 0-2, PFC 4-Pretoria 2 2-3,
RDM 2-Poortugaal 4 5-0; F: DCL 4-Spar-
taan'204 6-5, DRL4-DHZ 3 0-7, Hekelingen
6-Transvalia3 3-1IA103-DEH 310-3. CVV4-
Slikkerveer 5 3-1; G: Tediro 3-PFC 5 4-3,
DEH 4-Feyenoord AV 5 12-1Overmaas 5-
Slikkerveer 61-7, Hekelingen 7-CW 5 64,
LMO 4-Maasstad 3 2-2, BZC'95 3-DRL5 6-1
H: PKC'85 2-NOC 31-13, Kralingen 3-SMV7
FTberg 4 4-7, Antibarb 3-SWSMC 3 2-1,
Swi fi Boys 3-Duivesteyn 4 2-5, CKC 3-VOC 5
2-1,Schiebroek 2-AW66 3 8-1; I: De Roef 2-
Duivesteyn 5 4-1, SVVSMC 4-SMV/H'berg 5
7-2, VOC 6-Sparta AV 4 1-7, Leonidas 5-
Schiebroek 3 5-JHOV 4-HION 33-5, CKC4-
GLZ 3 3-1; J: Jai Hind 2-Duivesteyn 6 6-3.
DJSCR3-Neptunus41-6, ReaIParbo2-AVS
2 0-8; JC SVDPW' 2-Exeels"2051-5. Sparta AV
6-DRGS 3 5-2; Spartean'2G 5-Garuda 210-
0, VOC 7-Overmaas 6 7-1, Duivesteyn 7-St
Hooger 2 2-0, RTG 2-Jai Hind 310-2; Res. 6e
klasse A: Waddinxveen 3-Bergambacht 3 0-
Ogest., Floreant 3-DONK564, Haastrecht 3-
Ltkkerkerk 34-2, Nieuwerkerk 4-ESTO 4 2-
2,VEP5-TOGB53-2,Gouda3-WSE4O-10;B:
NSV46 4-Woerden 4 2-2, Lekkerkerk 4-
Nieuwerkerk 5 2-2, GSV4-Nicolaas Boys44-
1, Nieuwkoop 3-Moordrecht 4 2-1, VEP 8-
RVC'33 4 2-8, TOGB 6-ONA 5 2-0; C: Wad
dinxveen 4-Bergambacht 4 4-0, TOGB 7-
Olympia 5 0-11. RSTO 5-WSE 5 6-1, Moor-
drecht5-Groeneweg64-2,VEP7-UNI065-2
Oudewater 2-DON'K 6 2-1; D: SWSMC 7-
SVDPW 32-5; E: Voorwaarts 3-SVDPW 4 2-3,
AVS 3-SWSMC 81-6, Ommoord 4-VOC8 4-
2, VDL5-Germinal 3 64, MSV714-VOB 2 0-
6; F: Activitas 2-Duivesteyn 8 24, Antibarb
4-VDL6 0-3, VOC 9-SVDPW 5 3-0 gest.. Aeo-
Ius4-De Roef 3 7-3,Ommoord 5-DJSCR41-3;
G: AVS 4-Excelsior R 3 4-0, Antibarb 5-CVV
Zwerv62-1, VND 2-VOC 10 5-2, SMV/H'berg
6-DJSCR 5 24}, Duivesteyn 9-Garuda 3 1-4,
Germinal 4-Cmmwurd 6 12-0, n; rKC'èa A-
NOC 4 6-3, Antibarb 6-Duivesteyn 10 0-0,
Ommoord 7-SVS 4 4-3*. CW Zwerv 7-Swift
Boys 4 3-5Excels R 4-EDS 6 5-1, Jai Hind 4-
GLZ 4 2-0 gest.; I: Blankenburg 2-Heke!in-
gen 8 2-0, Meeuwenpl 3-Rockanje 3 0-3, PFC
6-0 W4 24, Spa rtaan'206-RET2 6-3; J: Har-
vards 2-Spartaan'2073-1,CW6-Belvedere3
5-5, DRL6-OW 51-9. BZC'95 4-Poortugaa] 5
5-3DCL 5-Oud-Beijerl 5 4-3; K; Harvards 3-
LMO 5 4-2. DOZ 2-Hiüesluis 3 24, Transva
lia 4-Meeuwenpl 4 0-3, WCR 4-Groen Witten
214, Spartaan'20 8-Musschen 5 7-2, DEH 5-
DHZ4 44; L: CWZwerv8-Poortugaal 62-3,
Ommoord 8-DRL 7 4-6, BZC'95 5-Meeu-
wenpl 52-10, Feyenoord AV 6-PKC85 4 94.
Spartaan'20 9-Tediro 4 2-2, Slikkerveer 7-
Transvalia 51-11Rcs. 7e klasse B: TOGB 8-
WSE 7 0-2, Lekkerkerk 6-DCV 9 4-2, Haast
recht 4-Nicolaas Boys 5 2-2, Dilettant 4-CW
Zwerv 9 2-4. VEP 9-RVC33 6 3-0; C: SVS 5-
VEP1034, CW Zwerv 10-Bergambaeht 51-
5, Nicolaas Boys 6-Dilettant 5 2-5, UNIO 9-
SoccerBoys40-3,TOGB9-Lekkt>rkerk?2-3;
D: SCO 63 5-DBGC 57-1, OW 6-Vierpolders
5 6-0, WBW 6-Flakkee 4 5-3, Dirksland 2-
FIOS 4 4-2; E: Poortugaal 7-SC0'63 6 3-2,
Vierpolders 6-Nieuwenhoom7 8-a, Rockan
je 5-RDM 3 12-2, RET 3-Dirksland 3 2-3; F:
SVDPW 6-Demos 3 1-0, Schied Boys 4-
S WSMC 9 2-3; G: Jai Hind 5-Schied Boys 5
8-0, SWSMC 10-HSC 6 2-2. Hermes DVS 6-
VOB 4 3-0, St Hogger 4-Sparta AV 7 5-1H:
HWD5-HermesDVS? l-3,BUidoip3-EDS7
6-3, VOC U-SWSMC II 64, Xerxes 5-De
Roef 5 64, Jai Hind 6-Scbied Boys 6 3-2; I:
Hekelingen 9-Poortugaal 8 11-2. Sükker-
veer 8-Musschen 71 -3, SCO'63 7-Coal 4 2-2.
WCR 5-Maasstad 4 0-9. Pretoria 3-DRL854;
J: Groen Wttten3-Pretoria 4 4-2, Belvedere 5-
LMO 6 2-2, DHZ 5-Transvalia 6 2-1Coal 5-
DRL92-2,Slikkerveer9-DEH60-li,RTC3-
DCL 6 7-1; K: Feyenoord AV7-HilIesluis 4 4-
2, Bel vedere6-DRL 10 8-O.Transvalia 7-Slik-
kerveer 10 1-8. BZC'95 6-Maasstad 5 2-2,
Overmaas 7-Tediro50-6;L:De Roef6-NOC5
0-7,Kralingen 4-HOV5 3-2, Aeolus 5-Excels
R 5 4-1, SMV''H'berg 7-Neptunus 5 2-0, Dui
vesteyn 11 - Jai Hind 7 2-2, Gruda 4-PKC85 5
2-0; M: Swift Boys 5-Ommoord 9 2-3, Kralin-
gen5-CW Zwerv 111-5, Excels R6-AIex'66 4
3-2, Dilettant 6-HION4 7-1, Duivesteyn 12-
GLZ554.N: Sm n. Boys 6-Dui vesteyn'lS 1 -2,
Kralingen 6-Nieuwerkerk 9 6-3, VND3-Ex-
cels R 7 3-1Alex'665-PKC'85 B 5-2, HION 5-
GLZ 64-3; Res. 8e 'dasse D; Olympia 8-VEP
13 2-2, ONA 9-Moordrecht 6 7-0. Floreant 5-
UNIO 12 24, Woerden 6-Ammerstol 4 1-7,
Lekkerkerk 8-TOGB10 l-7.Dilettant 7-StoJ-
wijk 5 2-5; Fi Dirksland 4-Pultershk 4 3-5,
Atletiek
Berlijn. Marathon. Mannen: I Da Costa
(Bra) 2.0605 (officieus wereldrecordi. 2.
Kipreno (Kern 207 26. 3. Kandie (Ken)
2.09 11,4 C'hebutich (Ken)210 39,5. Tumo
(Eth)2 11 .(KJ, 6. Guerra (Por)2.11017 Gat-
cia (Spa) 2II03.8.Mekonnen(Eth)2.)2,I2.
9. Khulu (Zaf) 2 12,35. 10 Strege (Dui)
2.12.41.
Vrouwen: 1. Renders (Bell 2,25.26,2. Chep-
kemei (Ken) 2.28 18, 3. Kokowska (Pol)
2.31.53, 4. Biba (Dui) 2.3259, 5. Ichikaw-a
(Jap)2.33 30
Zaandam. Damloop. Mannen: 1. Lahlafi
(Marl 10 Engelse myl in 45.25.2. Machuka
(Ken) 45.42,3. Gwako(Ken) 46.29,4. Singoei
(Ken) 46.30.5. Lagat (Ken) 46.38,6. Ojuko
(Ken) 46.46.7. Moi ben (Ken) 46.47.8. El Hah-
madi (Mar) 46,4.9.9, Baket (PabHellas)46.56,
10. Kiprotich (Ken)47.03,13. Krotwaar (Hel
las) 47.25. 17. Laurel (Ciko'66) 48.03,
Vrouwen: 1, Malot (Ken) 53.11,2. Birhane
(Eth) 53.16.3. Omvanza (Ken) 54.28.4. GÓ-
girlea (Roe)55 21,5. Omwenga( Ken)55.24,6.
Heeren (AAC) 55.28.8. Var. de Bilt (Leiden
Atletiek) 56.17,9. Van Onna (PAO56.31.
Stand Run Classics, na 9 van de 10 wed
strijden. Mannen: 1. en winnaar Baket 332
punten, 2. Van Hest (Tilburg) 264,3. Krot
waar 249,4. Woldernariam (Zuidwal) 233,5.
Aitnafa(PSV)214.
Vrouwen: 1. en winnares Van Onna (PAC)
186. 2. Loonen (AAC) 148,3. Pullen (PAC)
118,4. Vijverberg(Caesar) 116,5. Hommmga
(Gac.) 115.
Tokyo. Internationale wedstrijden. Man
nen, 106 m: IBoldnn (Tri) 10,07,2. Greene
(YSt) 10J22; 200 m: l.Obikwelu(Nig) 20,49,2.
lto(Jap)2fl,61400 m: 1, Young(VSt)45,06,2.
Petligrew (\rSt) 45,06; 1000 m: 1. Marwa
(Ken) 2-21,40; 50(H) m: 1. Gitahi (Ken)
13.25.37.2. Mains (Ken) 13.25,83; 110 mh: 1
Jackson (GBr) 13,51,2. Allen Johnson (VSt)
13,58; 400 mh: Matei? (Zam) 48,34, 2.
Masjisjenko (Rus) 48.86; ver. 1. Beckford
(Jam) 8,46 m; hoop 1. Kremic(Bos)225 m,2.
Kaihoko(Jap)2^5.3. Sotomayor (Cub) 2,20;
polshoor 1Hartwig (VSt)5,80 m,2. Markov
(WHu) 5.65; kogelslingeren: 1. Kiss (Hon)
79,64 m.
Vrouwen, 100 m: 1Onyali (Nig) 11112. Mil-
Ier (VSt) 11,16; 260 in: 1.0nyalT(Nig}22,87.2.
Pintoesevitsj (Oek) 23,05. 3. Miller (VSt)
23,16; 800 m: 1, Masterkova (Rus) 2.01,78,2.
Vrresde (Sur) 2.02,42, 3. Michilova (Rus)
2.03,55; 5000 zn: 1, Ouaziz (Mar) 15.08,03,2.
LorOupe (Ken) 15.10,52; lWmh: 1. Freeman
Jam) 12,75,2. Ki rkland (VSt) 13,25; 400 mh:
1. Hemmings (Jam) 54,9fi, 2. Tirlea (Röe)
56,04;hoog;l.Wal]er(VSt)i ,93 m;hinkstap:
1Prandzheva(Bul) 15,12 m; speer: 1. Forkel
(Dui) 60,51 m.
Kuala Lumpur. Gemenebestspelen. Man
nen, 200 m: l. Golding (Eng) 20,18,2. Mal-
rolm (Wal) 20.29,3. Regis (Etig)2O,40; 800m:
1. Kimutai (Ken) 1.43.82, 2. Sepeng (ZAI)
1.44,44,3. Botha (ZAf) 1.44,57; 5000 m 1. Ko
men (Ken) 13.22,57, 2. Nyariki (Ken)
13.28.09.3. Limo(Ken) 13.37,42; 1.110 mh:
Jarrett (Eng) 13,47,2. Brown (Tri) 13,48,3.
SV4fl*8rwh, I Mcri*2T'JiT"'
48^8,2. Robinson (Aus) 48.99,3*'Karnden
(Ziml 49,06; majathon: Moghii (Les)
2.19.15,2. Bisiligitwa (Tan) 2.19.42,3, Suya
(Tan) 2.19.50; ver. 1. Burg? (Aus) 8.22 m, 2.
Taurima (Aus) 8,22,3. Williams (Tri) 7,95;
hwg: l. Grant (Eng) 2,31 m, 2. Challenger
(Eng) 2,28,3. Forsyth (Aus) 2,28; polshoog: 1
Botha (ZAf) 5,60 m, 2. Petouchinski (BZe)
5,55.3. Burgess (Aus) 5.50.
Vrouwen, 200 m: I. Peris-Kneebone (Aus)
22,77, 2. Campbell (Jam) 22.79, 3. Hewitt
(Aus.)22,83;800 m: l.MutolafMoza) 1.57,60,
2. Paulino (Moz) 1.58,39, 3. Modahl (Eng)
1.58.81; 10.000 m: 1. WAnjiruiKen) 33.40.13,
2. Risk (Aus) 33.42.11. 3. Feamley (Aus)
33.52,13; marat hon: 1Turland(Aus)2.41.24,
2. Dick (Aus) 2.41.48, 3. Mongudhi (Nam)
2.43.28: ver: 1. Wise(Eng)6,63 m. 2.Edwards
(Bah) 6,59,3. Boegman (Aus) 6,58; hoog: 1.
Storbeck (ZAD 1,91 m, 2. Jennings (Eng)
1,91,3. Inverarity (Aus) 1,88; polshoog: 1. Ge
orge (Aus) 4,20 m, 2. Gerryts (ZAf) 2,15,3.
Bemier (Can) 4,15; discus: 1. Faumuina
(NZe) 65,92 m, 2. Vizaniari (Aus) 62,14,3. Le
ver (Aus) 59.80: speer: 1MePaul (Aus) 66,96
m. 2. Martin (Eng) 57,82,3. Morrison (Eng)
56,34.
Bad Kóstritz.H'erpgala.Mamien, discus: 1.
Riedel (Dui) 68,21 m; koÉelsliiieeren: 1.
Weis (Dui) 81,27 m.
Vrouwen, discus: 1. Dietzseh (Dui) 66,93 m.
Zalaegerszeg. Hongaarse clubkampioen-
schappen. Mannen, kogelslingeren: l. Gec-
sek 83,58 m (beste wereldseizoenprestatie).
Autosport
Binetto. Italiaans Formule 3-kampioen-
schap. 1. Mediani llta) 63 ronden 46.29,219
{128,230 km/u), 2. Montin (Ita) op 0,268,3,
Creveis (Ned)0,653. Algemeen klas sem ent:
1, Crevels 105 punten, 2. Gasparini (Ita) 95,3.
Montin 93.
3-1 Lu ijsterbu rg350-45(4 i Zevende ronde: Ti i-
3-3 leman-Vastre 350-188 1Ot1enhof-Van dor
2-2 Heuvel 350-110 (Gl, Adnchem-Lu us terburg
3-2 350-18 (2), Maarsman-Klyn 350-13 (3)
2-1 Eindstand: 1 Maarsman 7-12105,71.2. Klim
3 0 7-9103.443 Adrichom 7-9 61,29,4Ti llcman
7-8111,28,5. Van tier Heuwl 7-6 59,71.6 Ot-
tenhof 7-5 69.72.7. Luijstorburg 7-5 42.48.8
VasLre 7-2 4324
Warmond. Top lGsnookercompetltie. Eer
ste toernooi, halve finales- De Jong (Ter
heydenVBij de Ley (Appelscha) 3-1. Fabric
(Rotterdam hWehmwnn (Den Haagi 3-1 Fi
nale. Fabric-De Jong 3-0. Hoogste breaks
Wehrmann 123, Fabrie 90
Boksen
Oberhau sen. WKhalTru aargewich t H'BO-
vprsie). Titeh'erdediger Michaiczewski
(Dui) wint door knock out in de achtste ron
devan Pnnce (Eng).
Dammen
Ronde 1. Hoofdklasse: Dostal Wegenbouw-
Wott«-&Dros,;ADG 14-6, Heyling Huisscn-
Drenls Tiental 15-5. De Uer-Rinsumageest
7-13, Htltex-CEMA'De Vaste Zet 14-6. PSV
Dammen-Astra Informatica 9-11, Maas
van't Hoog-Witle van Moort 6-14: Eerste
klasse A: NOAD-RDC-DIO 9-11, RDC-
Meun Denken Zei3-17, PWG's-Gravenpol.
der-IDV 7-13. TDV-Schiedam 8-12, Heg
mans Exoelsior-Roderland 16-4, Damlust-
Conslant 11-9; Tweede klasse B: Samen
Ster-OG Edam/Volendam 9-11, Lieds Dam-
genootschap-RDG-DIO 213-7, DDD-IJmui-
den 2 9-11. Heemstede-Schicdam 2 10-10.
Den Haac-Kromrnenie 174, Orca-Lelysiad
i 1-9; C:CharlQis-WoltcriDros/ADG210-10,
Datapoli PI us/NDG-Middelburg 13-7.
PWG's-Gravenpoider 2-Alblasserdam 12-8.
Ons Genoegen-CAB HoUand/I)EZ 8-12,Den
Haag 2-VDV8-12. De Vanant-DDV 9- tl
Golf
Versailles. Trophée Lancóme,2.65 miljoen
gulden. Eindstand: 1. Jiménej:(Spal273f67
70 67 69), 2. Sandelin (Zwe), Duval (\'S().
O'Meara (VSt). Turner (NZe) 275, 6. Faldo
(Eng) 276,7.0'Maliey(Aus), Wall (Eng) 277,
9. Johansson (Zwel, Couples (VSt? 278,57.
Muntz(Ned)289.
ALO-R KC 21 -13Phoomx-Trckvngt'ls 12-11,
RODA-Danaidcr 12-14. Victoria-Hcspa 15-
9; G: Maassluis-TOPtA) 10-11, Sagilte-Boi-
nes 16-11, Ventura Sport-Mcrwedv 9-18,
Derde klasse I: Dijkvogds-Olympiek 15-1».
Diamco-Dc bermen 11-12. Dubbel Zos-GK\'
(H) 11-12, Waterland-Oosterkw 14-10. SI:
Good Luck-Erasmus 12-1(1. KCTerda Quick
13-11. N: Gt>mim-DVS'6911 -22.Korbis.Woi-
dovogels 14-14. Vr'schaar-TOGO 8-8. O:
ACKC-Vcltreflere 11-14. DSG K)-Luctor 13-
13. Stormvogels-V10S 6-14,
Badminton
Most (Tsj). Europacup landskampioenen
clubs. Kwartfinale: Chip Market/BCN
(Ned)-Vastra FYöIunda 5-2. Halve finales:
Pigment Technochim (Rus)-Chip Market/
BCN (Ned) 5-2. Melnikov/Jakoesjeva-Van
Daim/Van den Heuvel 8-15 16-17, Katsja-
toerjao-Weistra 15417-IG.IrinaJakoesipva-
Janssen 11-4 11-8, Tisjomirov-Creemers 15-
9 15-5, Marina Jakoesjeva-Odor 11-3 11-2.
Melnikov/Katsjatoeijan-Van Van Dalm/
Weistra 15-1215-9, Aiferovüdrina Jakoesje-
va-Van den Heuvel/Fleurbaav 4-15 10-15.
Kastrup Magleby (Den)-Meteort Dneprope
trovsk (Rus) 6-1 .Finale: Kastrup-Pigmenl4-
Handbal
VronwemEredlvisie: Sitterdia-BFC 21-24,
Aaismcer-Swift A 32-17, E en O-Tachos 21-
21. V en L-Volendam 20-17, Oiympia-Bevo
HC 20-29; Mannen: Eredivisie; AAC 1899-
Hellas 16-] 7,Quinttis-deVolewijcker$ 17-25,
OSC-PSV 35-25, Swift-V en L34-16;
Afdeling Rotterdam, DSI: HVOS-WIK
w.n.o., Sprongnchol-Walburg 12-12. TOG-
Unites22-I4;»S2A:Spirit-Atoniium2i3-ll,
WIK 2-Treffers 210-12; DS2B: Hollandiaan
2-MOK9-15, Indus-Ventura 4 19-12; DS3A:
DWS 3-ASC 218-4, ETC-Oliveo 14-14; DS3B:
DES 2-W1K 3 8-11. DWS 4-Satumus 2 3-8,
Hollandiaan 3-Helis 2 10-6; HS1: Cosmos-
DES 3 25-17, Ventura 2-Atomium 2 22-24;
HS2A: Hollandiaan-Satumus 20-14, Spirit-
Roda 217-22; 1I52B: Saturnus 2-SneIwiek 3
14-12, Ventura 3-Helius 27-15; HS3A: WIK3-
MOK 18-6; HS3B: ASC 2-Walburg 2 26-21,
Alomium3-Vires2 12-29;
VeldhandbaL Vrouwen: DR1: Quintus-
HVL 28-23, Snelwiek-Ancora 13-14,Ventura
2-Cemim 12-8; DR2A: Cosmos-DWS 19-7,
Hn11rtnd insn-IVoffoTf {la Ss'tireus-OAS*'
5-8: DRZB: Ventura 3-DWS 2 Vires^
Animo 21-7; Mannen: HR1: Wings-Gemini
afg. DES 2-Atomium 22-33, Roda-Animo
a.ao.; HR2A: Hercules-Walburg 17-18, DI-
OS-Unitas 27-16, Ventura-WlK 2 25-25. Oh-
veo-Ventura 22-32; HR2B: Saturnus L-DWS
2 33-38, Rijnstrcek-Gemiftj 2 28/18, Snel-
wiek 2-Aneora25*38;
Hockey
Mannen. Hoofdklasse: Hurley-Hattem 4-1.
Or. Zwart-Kiun pong 3-1, SCHC-Den Bosch
1-1, KL Zwits.-Amsterdam 3-4, Venlo-HDM
1-3, HCC-Bl'daal 2-2. Overgangsklasse A:
Voordaan-Groningen3-1Sittard-Nijmcgen
24, EHV-Forescate 7-2, Alkmaar-Breda 3-2,
Victoria-HIC 3-l,TiIburg-Laren 4-2, B; Wa-
geningen-Leonidas 1-1, Doom-Amstelveen
3-2, Forward-PinokeO-5, DSHC-Sch'weyde
2-1, Rotlerdam-MEP M. MOP-GHBS 6-3.
Eerste klasse A: HOCO-Dopie 1-2, Push-
Cartouche 2-1, Rapidity-Leiden 3-1. Ring
Pass-Asvion 24, Hudito-Warande 4-0.
Tweede klasse B: DerW-Nieuwegein 2-2,
Tempo '34-Leusden 3-2, Soest-Dordrecht 2-
4,Vianen-Hopbel9-0,Dommel-Birendrecht
2-LUden-Rosmalen 1-5.
Vrouwen. Hoofdklasse: Amsterdam-Hil-
versum 8-0. MOP-Rolterdam 1-2, Den
Bosch-Pinoke 1-6, Kampong-Or. Zwart 5-0,
Nijinegert-Laren0-7,HGC-Kurlev7-0, Over
gangsklasse B: Huizen-ZwolieO-5,Ti!burg-
Os-erbos 3-0, Rapidity-Union 0-2, Gron-
.Studs-Sch'weyde 2-5, Warande-MEP 1-3,
HDM-Alecto 4-0. Eerste klasse A: Craey-
enh.-l^anidas 5-2, Zoetcrmeer-Tempo 3-0,
Forward-Forescate 3-1, Victoria-Breda 7-1,
Zwart-Wit-Evergreen 2-2, HuditoVoome 2-
4. Tweede klasse A: Rapid-Ring Pass 3-0,
Souburgh-Carttiuche 1-0, W'esiland-Dor-
drechl 0-1, Groen Geel-Derby 1-0, Rjjswijk-
Etten Leur 3-1Aeolus-Gouda 0-2,
Honkbal
Hoofdklasse: Piomers-Neptunus 1-0, Nep-
tunus-Pjonicrs 3-2. Neptunus wint halve fi
nale me! 3-2 en gaat naar Holland Series.
Eerste klasse: Flying Petrels-Twins 210-6,
Jeka-Herons 16-1 .Bucs-Almer&O l44.Xan-
thos-Flying Petrels 9-10, Badhoevedorp-
Quick 7-3, ADO2-TocTown Tigers 8-7. Bad-
hoevedorp-DSS 11-6. Bucs-Twins 2 10-13,
Tridents-Xanthos 4-3, Robuf58-DSS 6-2, Al-
mere90-Kinheini2 7-9. Stand: TiJburg38-55,
Tridents 38-53, Xanthos 38-50, HCAW 2 38-
44, Sparks3842, Blokes3841Kinheim238-
40, Pioniers 2 38-40. Robur58 38-39. Flying
Petrels 3839. Badhoevedorp 38-38, Bucs 38-
37,Twms2 38-36.DSS 38-34. Quick 38-33, Je-
Motorsport
Barcelona. GPCatalonié. wegrace. 125 cc:
1 Manakn(Japi Honda 103,994 km 42 10.7M
(147.934 km'u). 2 Giansanti Mta) Hunda
0.079.3. Aruma JapHonda0.096.4 Gvch i-
nello(lte)Honda0,172.5 L/x-atcllirite)Hon
da 0.336,6. Ueda(Jap)Honda0.724 Stand; 1
Sakau (Jap' 205 punten. 2. Manako 172.3
Mclandnlfta) 166.250 cc: 1 Rossi if taiApri-
Iia 108.72 lkm4l.48.737( 156,0I3km'u).2ha-
rada (Jap) Apnlia 3.922. 3. Capirossi llta'
Apnlia 14,048,4. Jacque FraHonda 17,698.
5. Ukawa (Japl Honda 29.855. 6. Pcrugim
(Ite) Apnlia 38,668. Stand WK: t Harada
200,2 Capirossi 184,3 Rossi 151.500 ce: i.
Doohan (Aus) Honda 118.175 km 44 53.264
057.960 km/u). 2. Okada (Jap) Honda
44.55,328,3. Abe<Jap)45.0],524,4. Gibemau
(Spa) Hor.da 4514.129,5. Crafar (NZe) Ya
maha 45.16.231, 8 Checa (Spa) Honda
45.18.197,7. Barros 45.19.028; 13. Jurgen van
den Goorbcrgh (Ned) Honda V2 46.03.809.
Biaggi (Ita) Honda gediskwalificeerd.
Stand WK* 1. Doohan 210.2. Biaggi 189,3
Criviilé (Spa) Honda 182; 15. VandenGoor-
bergh 33.
Paardensport
DonaueschingwL CSI/CDI/CA1. Springen.
Nations Cup, finale, na barrage: 1. Frank
rijk 0 strafpunten {4 in de eerste twee ron
den), 2. Nederland 3 (4) (Van der Vleuten/
Vtnk Flirwer III 4-0-0. TopsWontemorelos
La Silla A?1" A. Ge<>rmki'T)BH Hoartbrea-
ker 0-' isinfc'Nissan Carthago Z O-O-te-
rufig. a-r.).zondcrbarrage:DuitsLind8.
4 .Verenigde Staten24,5. lLiliê24 J15.6. Zwit
serland opgegeven m de tweede manche.
Elndjtand Nations Cup: 1. Frankrijk 46
punten, 2. Nederland 42, U. Duitsland 40,4.
Ita Li (34.5. Verenigde Staten 29,6. BcJgte 25,
Grote Prljs,nabarrage:l. Simon(Ckw) E.T.
FRH 0 strafpunten, 41,84 seconden. 2. Bost
(Fra)AirbomeMontecilli}0-44^4.3. Firesto
ne (VSt) Gusti. Nelson Fes soa (Bra) Batou-
bet du Rouet 0-45^8,5. Hauser(Dui)Z>,pria
0-45.31,12, Gecnnk/DBH Granala 8ri7,89.
zonder barrage: 25. Van der Sehans/lropac
Goldenbndge8-86.03, Van der Vlcuten/Die-
jasper T teruggetrokken.
Rugby
ErekUs*AAC-Eeinland 30-15, Castricum-
RRC8-10,HRGAücrum42-6.DIOK-RCC46-
24.
Schaken
Meesterklasse: Panfox-Panfox 2 6-4. Gro-
ningen-SMB 5-5, Utrecht-HSG 3-7, BSG-
Amstelveen 554,5.
Softbal
ForIL Europa Cup I Finaleronde: Mr.
Cocker HCAW (Ned)-Itelpaghe Forli Ita} 3-
0; finale: HCAW-Forli 1-0. Eindstand in
bcst-of-three; 2-0. HCAWkamnirwn
Almere. Europa Cup U. Finaleronde A:
Peanuts (ItaPPirates (Ned) 8-i, Terrasvo-
gels (NedhRivas Variamadnd (Spa) 7-0. Fi
nale, tweede wedstrijd: Terrasvogeis-Pea-
nutsO-1 Ei ndstaad: 0-2, Peanuts kampioen.
Om derde plaats: Pirates-Rivas Vaciama-
drid 4-1; om vijfde plaats: Meteors Praha
(Tsji-Broken Arms Team (FYa) 3 0-0.
Tafeltennis
Mannen, eredivisie: Ankerstars-TTW 4-
3,'t Zand-lnteger Groep 5-2, Scylla-Sala-
m anders 5-2, Salamanders-Ankerstars 1-6,
Amsterdam United-FVT/Visser 3-4. Eerste
divisie groep 1: FQuis-Red Stars (V) 8-2, Ne
ver Despair-Fhts3-7. Tweede divisie groep
4: TTCV-Alkmaar'7i 7.3, Derde divisie
groep4:The Back Hands-VTV(V)3-7,Twen
ty One Up-Vietoria 5-5; groep 5: Scylla 2-
Quick'32 9-1TTCV-NOAD <S) 5-5. KBC-In-
teger Groep 6-4; groep 6: ZITC-TTW 3 8-2.
Vierde divisie groep 10: SAR'72-Hotak'64 8-
2; groe p 11; Docos 2-Hotak'683 8-2, Wibats 2-
Arnemuiden 1-9; groep 12: Luto2-NOAD(S)
3-7, Shot'65 2-Salamanders 3 4-6.
Vrouwen, eerste divisie groep 1: Spaame-
Amsterdam'783-7. Tweede divisie groep 1:
Maasbree-Never Despair 8-2, Red Stars (V)
3-8elcmm 6-4. Derde divisie gr<wp4: Luto-
US 9-1. Vierde divisie groep 5: Docos 2-
Quick'32 29-15hot'65-PJS 1 -9; groep 6 Vice
Versa"51-Middelburg Zuid 2 3-7, Alexan-
dria'66-Tanaka 1-9.
Tennis
Gtnèye. FED Cup. finale. Zwitserland-
Sparge 2-3. Schnyder-Sanchez Vicaric 2-66-
3 2-6, Hingis-Martinez 6-4 6-4, Hingis-San
chez Vicano 7-6 6-3, Schnyder-Martinez 3-6
6-2 7-9, Hingis/Scbnyder-Martinez/Sanchez
VicarioO-62-6.
Tasjkent. Mannen, 800.000 gulden. Halve
finales: Kafelnikov(Rus/I)-Pioline(Fra/3)6-
2 6-2, Henman (GBr/2>-Escudb (Fra(4)3-66-3
6-4. Hnale: Henman-Kafelnikov 7-5 6-4.
Bournemouth. Mannen, 800,000 gulden.
Halve finale: Mantilla (Spa/3)-Goe!lner
(Dui) 64 6-2, Albert Costa (Spa/2)-Santopa-
dre(lta) 7-fi 6-0. Finale: Mantilla-Costa6-37-
Boekarest Mannen.) mHjoenguiden. Hal
ve finales: Clavet (Spa/l>Portasl Spa)3-66-0
6-2, Di Pasquale (Fra)-Vuinea (Roe) 6-3 2-67-
5. Finale; uitgesteld.
Volleybal
Bursa. KwalificatieEKmanneu,groep Al:
Turkije-BeJgiê3-0( 16-1415-715-5). Stand: 1.
Tsjechië 8-12(18-9), 2. Buiganje8-12 (18-11),
Wielrennen
Ronde van Spanje. Rit 14: 1 Wüst (Dui 1
145.5 km in 2.5045. 2. Smetenm (Rus). 3
Gutdi llta). 4 Edo (Spa), 5 Van Petegem
(Bel). 6 Commosso lila). 7. Hundertmark
(Dui). 8 Raimond: (Ita). 9 Aerts (Belt, 10
Teutenberg (Dun, 19. Van Heeswijk. 41
Bwgerd, 98 Lolz. 10] Moerenhout. 113
Hoffman. Niet gestart" Van Bon. BI ij levens
Rit 15:1 ZmlsjenkotRusi 178.7 km 4 06 08
(43.568 knv'u). 2 Piaza (Spal 0 03.3 Guidi
056.4 MarkusZbcrgiZwil,5 Van Petegem.
6 Smelamn, 7 Comesso. 8. Brochard(Fra),
9 Hvastija iSlvi, 10. Camennnd iZwil. 20
01 aim. 47 Van Heeswgk, 58. Bougerd, 91
Lotz 214. 100 Hoffman. 122 Moerenhout
3.50 Klassement:Oiano(Sp;ii64.36 06.2
Jalabort (Fra) 0 35.3. Escartin (Spa) 0 51.1
JimencriSpai 117.5 Clavero(Spa) 2.09.6
Galdeano (Spa) 209,7 Zulle (Zwn) 2 '9. tt
Heras(Spa)224.9 Armstrong (VSt) 2 44,10
Camennnd 2 47, 71. Bongerd 112 06. KW.
Van Heeswgk I 46 12.109 Hoffman 1 57.23.
116 Lite 2.13 27.122. Moerenhout 2 22.30
Madine. Grand Prix des Nations. Mannen:
I Teyssier Fra72 km in 1.30 16.2. Maignan
(FraK)2l.3 Strwl 1 Bel 10 47.4 DurandfFrai
102.5 BassonslFrai 114,6 Velo('Ita)1.58.7
Th ijs (Bel) 2 54,8.Andnotto(lla)3.23.9 Hor
ner tVSt3 30. J0 L-.nmann (Dui) 3 37. 19
Jonker16
Vrouwen: 1 Zabirova (Rus)36km m 49 51). 2
Watt (Aus) 0.2(f. 3 Holden (VSt) «33.14 He
Brugn 5 09
Rome, Ronde van LaiiG:l Tafi(lta)198km
in 5.1148 (38,101 km/uur), 2 Cel es ti no Itai.
3 FincatoiIta)007.4 Nardcl!<;(lu;,5 Dor.a-
ti(lta).fiGiacomtiii(Ita)0 10.7 Puttinidtai.
8 Caspcmni(Ita).Ü Catteidtart) 14,10 Si-
mwmiiltaio 18
Isbcrgucs I FraI. Grot# Prijs: Cueff(Kra)
209 km4 53 14.2 Hoj 1 Den 10 06,3 Plancka-
ert Bel 10 07.4 Voigl Pui5 Jan Fra
Ladies Tour Holland. Rit 5:1 Teutenberg
Dui i 117 km 2 49 05.2 Van Mw»rsci (Nrd 1.3
\an de Vyvur (Bell. 4 Mansveld (Nedl, 5
Bollorud iNi»>. 6 Wcnrel iV'St). 7 Krij-
anovskaja (Rus). 8 Vos (Nedl. 9 Bernard
(Ira). 10 Kramp (Ned). Ril G: Valkenburg
Va'kenburg I Vink (Ncd) 117km3 03 44.2
Brunen(Nedl0 09.3 Wenzi'10 15,4 Stens-
wldfNoo'O 18.5 VanMreirselO47.6 Demet
(VSt7. Hobson Can 8. Holjer(Zwe9 Bol
lerud. 10 Mansveld (Ned) Eindklasse
ment; l.Vmk 14 19 20.2 VanM-wrselO 37.3
Bollcrud 1 10,4 Van de Vijver I 20.5 Vos
INedl 1.28.6 Mansveld 1.32.7 Hoijerl 46.8
Bi'ltman(Nedl2 24.9.Ro$sner(Dun2 40.10
Kvalo(Noo)3.2R
Ronde van BerkeL .Amateurs: tWilco Zug-
densnjk (Poeidgk). 2. Paul van SchalerK Hel
mond). 3. Godcrt de Leeuw (Erfnelo), 4 Je
roen Boelen (Drunen), 5. Erwin Ggsbers
(Helmond), 6. John Talen (Spgkemsse). 7
Rob Slenders (Zwgndrecht). 8. Peter Voshol
(Nieuwerkerk a/d IJssell, 9 Den nis Heg
(Veghel), 10, MartinSchouleniYlaardingen)
,1) MartKrijnen. 12 Kans Veerman (Hui
zen). 13 Artan de Heer (Den Helder), 14. Jan
de Leeuw (Ermelo). 15. Francoi? Fransen
iKwadendamme), 16 Tori Gnej» (Berg-
schenhock), 17. Roland Rozenveld (Nu-
mansdorp). 19 Peep Mikli (Estland). 2(1
Sander Mf>l (Arnhem). 2! Kees van Wage-
mngen (Arkel), 22 Ronald van der Tang
'Voorhout23. Tommy Post Bredaj
Vrouwen; 1. Boutyo Doedee (Ovezande!, 2
Abke Francissen (Rosmaleni. 3. Manska
Jongerius.4 Maroesp» Berkhout (Schiplui
den), 5. Eline Kuin (Heemskerk), C. Corina
Griep (Voorst), 7. Annuska van Maanderen
(Hellcvoelsluis). 6. Irma vpn der Salm
(Stompwgk), 9. Ganna Podkowun (Oekra
ïne). 10 SabrinaKatee(Koedgk)
Junioren: i Marcel van Dijk (Spgkcnisse),
2. Alfred de Bruin (Stolwijk), 3. Anexran Og
en (Hiilegom), 4. Luit Blom (Oudewater), 5
Jeroen Lute(Limmen),6. BartKnugt(Oude-
wa WD. 7. Jan Wou ter Roos (Middel harms8.
Ewoud van der Kooij (Leiden), 9. Marcel Ja
cobs (Nes Ai'd Amstel), KJ. Piet Smits (Ha-
zerswoude).
Nieuwelingen;Leem N'utenbuom iSpijki'-
msse), 1 Peter MohJman (Apeldoorn). 3
MartgnMaaskant(Zuidland).4.EricVerbo-
ven.5. Peter van de Berg (Zuidland). 6. Kees
de Kort, 7. fcnvin van Leijen (Ewgkl. 8. Ron
van Smtmaartesdgk (Zuidland), 9. Frank
Kwanten (Nuenen), 10. Ard Honig.
Cyclavet: 1, Johnny Broers (Maartensdijk 1.
2. Andre van Wijngaarden (Montfoort), 3
Johnny Oudshoorn (Waverveen), 4. John
Brand (Vkardingen), 5. Jaco Tettelaar.
(Vlaardingen), 6. HansLap(H.lAmbacht),7.
André Crootveld (Zoetermeer), 8. Mart van
Son, 9, Peter van Leeuwen (Zoetenmeer), 30.
Peter Jordaan (Naaldwijk).
Alkmaar. Baan, Idassementswedstrijd
over 40 kilometer. 1. Pieters (Zwanen bun?'
46 punten, 2. VanOmmen (Harderwgk) 34,3.
Pronk (Warmenhuizen)22.
Some ren. Tweelandenkoers: 1. Van Herten
(Beesei), 2. Seis (Geerle. Bclgié),3. Marcellis
UJsselstein)
Mont-Sainte-Aane. WK mountainbike, Af
daling: i, Vouilloz (Fra) 447.89,2. Peelers
(Ned) 4.52,38,3. Pascal (Fra) 4.56,50.4. De
Beever (Ned) 5.00.50.5. Gracia (Fra) 5.00,94.
6. Herin Iu)5.01,56,7. Lopes (VSt)5.(l2,86,8
Poussin (Fra) 5 03/26, 9. Bonanomi (Ita)
5 04,64,10. Wamer (GBr) 5.04,77, Nederlan
ders: 17. Van de Halerd 510,63,35. Kuiper
5.21,62. Cross-country. 1. Dupouej'(Fra)42
km in 2.13,27,2. Chiotti (Fra) 0.41.3. Meir-
haeghe(Bci) 1.43,4. Van Dooren 2.23,6. Tul-
hoek 4.(18,17. Brentjens 8.06.
Crosscountry vrouwen: l.Leboucher(Fra)
39.7 km 2.12.40.2. Dahle(Noo) op 1.53,3. Sv-
dor(Can)4.18.4. Stropparo(lla)5 49,5. Dun
lap (VSt) 6.11. Neaeriandsen: 45. Van
Wersch op 1 ronde,47. Van deBrand.53. Dor-
land op 2 ronden.
Zeilen
Sydney. Pre-olympische regatta. Europe,
vrouwen. Stand: 1. Brouwer (Ned) 6 punten
(1-2-4-2-1), 2. Matthijse (Ned) 14 (4-3-2-5-18)
3. Multaia (Fin) 16.
Tornado, stand: 1. Hagara/Moser (Oosi 7
punten, 2. Bundock/Forbes (Aus) 10.3. Le
Pcutrec/Douitlard (Fra) 16, 8. Van Teylm-
gen/Derek sen (Ned) 21 (2-6-13-6-11
Laser, stand: I. Scheidt (Bra) 10 punten, 2
Ainsbe (GBr) 11.3, Blackburn (Aus) 17,5,
Kats (Ned) 26 (8-9-7-162), 16. Lantermans
(Ned)42 (12-15-15-21-11). lK,menr'ans
Mistral, stand: 1. Mcintosh (NZe) 12 pun-
Ki (Aus) 15,3, Rodrigues(Por)
9,7. Van Cemen (Ned)50 (6-10-15-19),
49^r, stand: 1. Hestbek/Peisson (Zwe) 3
punten 2.3oyd/Boyd (Aus) 6,3. Nicholson/
aSuWtaf"' '6' ^"derakuaperycro,!,
hart Fra) 5,3. Kusznierewicz (Pol) 12.7. Van
Muydcn (Ned) 12 (7-5).
Portoro{Sln»T(Star.EindsUnd:I.Ik.as-
hEKHes(Aus)22.2Grae!iFL'rremi(Brs)23
3HassnlHetart (Dui) 46; Natehfflteï
]lNee!cma»Schner8I,25.DouiK,Guisen
Scheveningen. NKnindsurfra. EinjstmH
disciptaerace: 1. Km pa„°
yanderSleentHwgeZwaJu^ï, )03 T 4 Gi-