9 OZB-stijging beperkt tot 2 procent inflatiecorrectie Villa Musica: 'Uit het centrum, maar toch een beetje erbij' Abseilen blijft een favoriet onderdeel van Furieade 'Geen licht op zuil' Boekje moet onderhoud monumenten aanwakkeren Uitstel Het Balkon levert raad Hongaars diner op Aangereden na steekpartij Zes vernielers auto's opgepakt Lift vast in ziekenhuis Inbraak in huis Visserijmuseum de wacht aangezegd Geen Hooglanders in Broekpolder Nieuwe bus door Waterweggebied Rotterdams Dagblad Maandag 5 oktober 1998 Vlaardingen GroenLinks in Vlaardingen stelt voor om de afge lopen week bij het Kethelplein op getrokken reclamezuil niet te voorzien van verlichting. Volgens de oppositiepartij is dat het enige dat rest om de overlast voor dc omwonenden zo veel mogelijk te beperken. Nu de reclamezuil er eindelijk staat, is een aantal bewo ners van de Burgemeester A. van Walsumlaan zich een hoedje ge schrokken. Zij, onder anderen be woners van de zesde verdieping, zeiden niets te weten van die plannen die hun uitzicht verpes ten. Ze verbazen zich erover dat ze niet dour de gemeente persoon lijk op de hoogte zijn gesteld. Dat was wel gebeurd toen het 'lang niet zo hoge' Campanile hotel moest worden gebouwd of er in de buurt bomen moesten worden ge kapt en later een school gesloopt voor de bouw van woningen aan de Spalandlaan en de Rode Kruis- laan. „Dat is een goede procedure omdat niet iedereen de gemeente pagina in Groot Vlaardingen leest en zeker ook niet iedereen lid is van een bewonersvereniging," schrijft GroenLinks aan burge meester en wethouders. Bij de partij bestaat de indruk dat 'om taktische redenen' die extra send ee niet is gebeurd. Met andere woorden: de gemeente was bang zich te veel tegenspraak op de hals te halen met als uiteindelijk resultaat dat het misschien wel de opbrengst van 80.0UÜ gulden per jaar misloopt. Op zich is er wel een correcte procedure gevolgd, stelt GroenLinks vast, maar het lijkt de partij 'in strijd met de goe de regel' dat de bewoners deze keer niet individueel zijn geïnfor meerd. GroenLinks, samen met dc SP de enige partij die tegen de bouw van de zuil was, vraagt bur gemeester en wethouders zich zo goed mogelijk in te spannen bij de exploitant van de zuil om geen lichtreclame te voeren. „Om de overlast waarmee de bewoners nu geconfronteerd worden tot een minimum te beperken." Schiedam Terwijl hij al gewond was na een steekpartij, is een 48- jarige Schiedammer in de nacht van zaterdag op zondag ook nog eens aangereden door een perso nenauto. De man was de woning van zijn ex-vrouw aan de Sehie- damse M. C.M. de Grootstraat binnengedrongen, maar stuitte daar op twee andere mannen die hem weer de woning uitjoegen. De Schiedammer zou daarbij zijn gestoken met een mes en gesla gen met een hamer. Tijdens zijn vlucht stak hij plotse ling de Burgemeester van Haar- enlaan over. Een automobilist kon de man niet meer ontwijken en reed hem aan. Het slachtoffer is naar het Schieland Ziekenhuis gebracht. Daar is hij later aange houden. Ook zijn twee belagers, een 19-jarige en een 15-jarige Schiedammer, zijn opgepakt. Maassluis Zes knapen in de leeftijd van 14 tot 17 jaar zijn in de nacht van zaterdag op zondag door de Maassluise politie aange houden wegens vernieling. Getui gen hadden gezien hoe de zes om streeks kwart voor één 'een feest je bouwden' in de Lijsterlaan en daarbij een tiental geparkeerde auto's beschadigden. Zo werden diverse spiegels van de auto's ge trapt. Drie jongens van het zestal - een Vlaardinger, de rest uit Maassluis - bekenden op het po litiebureau de vernielingen. Schiedam In het Schieland Zie kenhuis hebben zo'n twintig men sen zaterdagmiddag angstige mo menten doorstaan in een lift. Rond drie uur bleef de lift plotse ling steken. In het gezelschap, waaronder een zevental zwangere vrouwen, ontstond lichte paniek. De technische dienst kon de lift- gangers enige tijd later bevrijden. De oorzaak van het blijven steken was overbelasting Het twintigtal mensen was in de dienstlift van het ziekenhuis gestapt, die maxi maal twaalf personen kan vervoe ren. Vlaardingen In een woning aan de Vlaardingse Chopinlaan is zon dagochtend omstreeks half twaalf ingebroken. De daders kwamen binnen door een ruitje in de voor deur kapot te maken. Door Jan Rozendaa! Vlaardingen De stijging van de onroerende-zaakbelasting OZB blijft in Vlaardingen dit jaar beperkt tot de inflatiecor rectie. Dat betekent dat de gemeente in totaal twee procent meer <535.000 gulden) OZB wil binnenhalen, wat weer in houdt dat afhankelijk van de waarde van de woningen veel mensen zelfs met een lagere verhoging worden geconfron teerd op de aanslag van volgend jaar. Dat staat in de vanmor gen door burgemeester en wethouders gepresenteerde begro ting. die de afgelopen jaren steeds melding maakten van OZB-verhogingen van vijf tot acht procent. De afvalstoffenheffing, reini gingsrechten en toeristenbelas ting blijven zelfs gelijk. Riool recht en hondenbelasting zullen wel stijgen. Dat is volgens b en w 'onvermijdelijk', omdat deze ta rieven zyn achtergebleven bij an dere gemeenten. Met betrekking tot de hondenbelasting kondigt de gemeente strengere controles aan. Ondanks het al in maart aange kondigde tekort van 5,6 miljoen gulden voor 1999 is dc vanmorgen gepresenteerde begroting voor volgend jaar sluitend gemaakt. Behalve enkele financiële mee vallers van het Rijk is ook een aantal voorgenomen plannen in Vlaardingen geschrapt. Enerzijds om de tekorten weg te werken, an- derszijds om nieuwe plannen te realiseren. Zo is er 450.000 gulden vrijge maakt om de interne processen in het stadhuis te verbeteren. Met dat geld moeten onder meer de achterstanden bij de sociale dienst worden weggewerkt en de vergunningverlening beter gaan werken. Voor het schoonmaken van de stad wordt ook extra geld uitge trokken. Verder komt er geld vrij om initia tieven te realiseren die uit de dis cussies met de bevolking ont staan en is er geld vrijgemaakt voor onderwijsachterstanden en jeugd- en ouderenbeleid. Om de begroting sluitend te krij gen moest er ook een aantal maat regelen worden genomen dat geld oplevert. Zo worden de al begrote investeringen voor de woning bouwplannen rondom het Bui zengat gedeeltelijk uitgesteld. Het gaat daarbij om de geplande woningen aan de Hoflaan-oostzij- de. De loopbrug van de Hoflaan naar de kop van de Hoogstraat komt er niet voor het jaar 2002. Eerder is aangedrongen op haast omdat deze brug de loop op de Hoogstraat zou vergroten. Ook de geplande straatmanager voor de verloederde winkelstraat wordt niet aangesteld. Daarvoor willen b en w dc vorige week geopende starterswinkel benutten. Het blijft voorlopig pappen en nathou den met de Hoogstraat, in afwach ting van de restultaten van de dis cussie rond het stadsplan. Ook het Visserijmusem is de wacht aangezegd. „Gezien de af nemende bezoekersaantallen bij het visserijmuseum is het college van oordeel dat het museum thans onevenredig zwaar op de gemeentelijke begroting drukt (jaarlijks 660.000 gulden)," aldus b en w, die meegeeft dat het muse um op zoek moet naar partners om het hoofd boven water te hou den. Verder zijn onder meer de volgen de zaken geschrapt: Er komt geen kudde Schotse Hooglanders in de Broekpolder. De rotonde Burgemeester Pruissingel/Westlandseweg gaat niet door, evenals de geplande carpoolplaats bij het Holy Zieken huis. De plannen voor het stimule ringsfonds volkshuisvesting zijn geschrapt. Dit fonds had tot-doel om particulieren te stimuleren om hun panden op te knappen. Hiermee wordt volgend jaar een bedrag van 2.1 miljoen gulden be spaard. Voor de herinrichting van het Landje van Chardon is geen geld vrij gemaakt. De verbetering van winkelcen trum de Loper is niet in het inver- steringsplan opgenomen. Er komt geen podium in het Hof om daar evenementen te stimule ren. Muziekver enigingen die permanent hun intrek hebben ge nomen in Vil la Musica tracteren be zoekers za terdag tii densdeopen dag op tal van uitvoeringen Foto Roef Dijkstra Door Edwin Comelisse Vlaardingen—Geen richtingsbord dat de weg wijst naar het muziek- verzamelgebouw Villa Musica. Ook de gevel van het pand zelf is nog niet voorzien van een officieel naambord. Maar dat was dit week einde allemaal niet nodig. De weg naar het Vlaardingse muziekcen trum tekende zich uit in rijen au to's en drommen fietsers. Je moest vrijdag en zaterdag bij wij ze van spreken blind en doof zijn wilde je de muziektempel aan de Koningin Wilheiminahaven niet Een attractie als abseilen spreekt altijd tot de verbeelding. Ook op de Furie ade In Maassluis, waar durfals zaterdag vanaf een hijskraan op de hoek Maasweg/Jndustrieweg hun lef konden tonen, trok dit onderdeel veel belang stelling. Toch waren het voornamelijk jongeren die hier hun moed op de proef stelden. ,,Dat blijft natuurlijk een unieke gebeurtenis en je hebt er prachtig uitzicht," reageert J. Groot. Volgens de voorzitter van de organisatie is de Fu rieade ook dit jaar 'vlekkeloos'verlopen. „Het was uitstekend. Het weer heeft mee gezeten. Door de kou kwam het zaterdag wat later op gang, maar qua bezoekersaantal hebben we vorig jaar kunnen evenaren; zo'n honderdvijftig- tot honderdzestigduizend mensen." Ook de duik- en brandblusdemonstraties verliepen volgens Groot zowel zaterdag als zondag 'buiten verwachting'. Veel belangstelling was er verder voor de Furieade-wandelmarsen. Hoogtepunt waren de cruises, meent Groot „Alledrie de Spido-boten waren bomvol. Ver der hadden we veel profijt van het feit dat de stormvloedkering gesloten was. Hierdoor was er weinig verkeer op de Nieuwe Waterweg, zodat de Flying Dutchman telkens op volle snelheid kon varen. De tochten gingen in plaats van naar de waterkering naar de Van Brienenoordbrug en door de Botlek." Foto Gerrit de Heus/ Roel Dijkstra kunnen vinden. Als de volle zaal vrijdag bij de opening en de hon derden mensen die zaterdag de open dag bezochten als voorteken gezien mogen worden, zit het wel snor met de toekomst van Villa Musica. Ook hel feit dat ruim de helft van het aantal oefenruimtes is verhuurd -zo'n veertig bands hebben al een huurcontract geslo ten - mag initiatiefnemer en ex ploitant Frank Tomeï sterken in de opvatting dat er grote behoefte is aan oefenruimte in Vlaardingen én in de omringende gemeenten. Want ook musici uit Schiedam, Rotterdam en Maassluis wisten nog voor de opening hun weg te vinden naar het Vlaardingse ha vengebied. Er is nu in de planning voor 's avonds en in het weekein de nog ruimte voor zo'n dertig bands en dan is echt vol: een rian te positie zo pal na een officiële opening. Het op tijd openen van Villa Musica mag worden be schouwd als een huzarenstukje. Pas in april werd begonnen met het verbouwen van de oude op slagloods van de voormalige en van origine Vlaardingse drogiste rijketen Cency. In een half jaar is het gebouw veranderd in een mu ziekcentrum met onder meer een tiental oefenruimten, een grote en een kleine zaal en vaste onderko mens voor Muziekvereniging Avalance en Showband Liberté. Er is zelfs een heuse opnamestu dio, een filiaal van Studio Sound house uit Schiedam, waar aan stormend muziektalent demo's kan opnemen. Het reilen en zei len van Villa Musica zal de ko mende tijd waarschijnlijk scherp in de gaten worden gehouden door andere gemeenten in de re gio. Want zo'n beetje alle gemeen ten langs de Waterweg kampen met een tekort aan betaalbare oe fenruimte voor muzikanten. Ter illustratie: Maassluis heeft geen oefenruimtes, in Schiedam zijn er slechts zes en in Vlaardingen is na de sluiting van Pandemonium al leen Villa Musica nog over. In Rot terdam heeft het probleem de af gelopen jaren helemaal schrikba rende vormen aangenomen. Het aantal Rotterdammers dat is uit geweken naar Villa Musica is daar slechts een klein bewijs van. Maar het muziekcentrum zal ook om een andere reden nauwlet tend in de gaten worden gehou den door de buurgemeenten. Er is namelijk een mix van 'non profit' en commerciële exploitatie toege past die met recht als uniek is te betitelen. Het 'non profit'-gedeel- te heeft zich vertaalt in de oprich ting van de Stichting Villa Musi- Maasland 'Een boek dat de lief de voor monumenten aanwak kert. Hoe meer je van een monu ment weet, hoe meer je ervan gaat houden'. Mooie 'woorden van voorzitter Janssen van de 25-jari- ge Federatie Monumentenwacht Nederland, over het boek 'Monu menten onderhouden'. De ruim 40 eigenaren van de 46 monumen ten in Maasland krijgen vandaag deze 'gids voor uw monument' gratis en voor niets van het ge meentebestuur. Met 46 historische schatten is Maasland landelijk geen topper, Dat ben je pas als je minimaal 200 van 44.000 Nederlandse monu menten binnen je gemeentegren zen herbergt. Niet alleen grote steden, maar ook een stadje als Elburg (de kern telt 11.500 inwo ners) troeft Maasland nog ruim schoots af met ruim 300 monu menten. Met 46 stuks is Maasland wel kop loper van het Westland. Na Maas land komt Schipluiden met 20 Rijksmonumenten en Naaldwijk met 14, tenminste, per 1 januari 1998, zo staat in het monumenten jaarboek van het Nationaal Con tact Monumenten (NCM). Met één kerk, een museum, twee molens, één 'deel van het ge meentehuis', één 'veld' (langs de Herenlaan), één eafé {De Pynas), circa negen boerderijen en een stuk of dertig woonhuizen van monumentale waarde, voert Maasland dus de Westlandse lijst aan. Maar niet alles staat er even prachtig bij in het dorp met het beschermde dorpsgezicht. Zo is molen De Drie Lelies geen voorbeeld van fraai onderhouds werk. En ook de monumentale boerderij aan de Westgaag 74 staat er maar vervallen bij. Mis schien dat het boek de eigenaren inspireert. Er wordt heel veel behandeld in het boek: dakvormen, vloeren, kelders, plafonds, metselwerk, natuursteen, kozijnen en noem maar op. De geeft aan hoe de pro blemen zijn te herkennen, wat de achtergrond van het probleem is en wat te doen. De nadruk ligt op woonhuizen, verreweg de grootste categorie monumenten. Maar het boek is ook gewoon een leesboek. Zo wordt onder meer over het ont staan van de monumentenzorg verteld. Vraag Vanaf pagina 99 gaat het boek in op de altijd prangende vraag die velen zal bezighouden: dat onder houd, wat kost me dat? De eerste zin laat aan duidelijkheid niets te wensen over: 'Onderhoud kost geld'. Maar omdat achterstallig onderhoud nog duurder is, kan je ook zeggen dat onderhoud geld bespaart. De schrijver schuwt de cijfers niet. Eén tot 1,25 procent van de waarde per jaar moet worden uit gegeven aan onderhoud, luidt de vuistregel. Een boerdery of woon huis van vier ton, kost de eigenaar dus zo'n 4000 a 5000 gulden per jaar. Als hij of zij het goed wil bij houden tenminste, want niemand verplicht een eigenaar zijn monu ment tijdig bij te werken, zolang er tenminste geen gevaar voor de omgeving ontstaat. Vandaar dat de schrijvers hopen, dat het boek het 'onderhoudsbe- wustzijn' aanwakkert. 'Dat ver dient een monument'. Er vallen wel een paar gevallen buiten de boot: hoe immers om te gaan met een grasveld tjokvol archeologi sche vondsten, zoals aan de Maas- landse Herenlaan. Het staat er niet in. Maar het beste onderhoud hiervoor is: gewoon van afblijven. Schiedam Vanaf vandaag rijdt er een nieuwe busdienst in het Waterweggebied Schiedam. De buslijn met het nummer 88 is be doeld voor medewerkers van de bedrijven die gevestigd zijn in dat gebied. De aankomst- en vertrek tijden zijn dan ook zo veel moge lijk aangepast aan hun werktij den. Overigens kunnen ook ande re passagiers -met een geldig vervoersbewijs- instappen. De bus van de busmaatschappij ZWN rijdt vanaf het Marconiplein via het Waterweggebied naar Hel- levoetsluis. De bus gaat een jaar proefrijden. Als blijkt dat het aan tal passagiers groot genoeg is. blijft de bus rijden. Bus 88 rijdt al leen op werkdagen in de ochtend spits iedere 15 minuten en in de middagspits vertrekt er iedere 20 minuten een bus vanaf Marconip lein. De buslijn is opgezet in het kader van het Fileplan Regio Rot terdam, een beleid waarbij de be reikbaarheid van de regio voorop staat. De overheid zet hierbij ver- voersprojecten op, waar bedrijven gebruik van kunnen maken als ze proberen door bijvoorbeeld abon nementen te verstrekken de werknemers met het openbaar vervoer te laten komen. Ook bus 88 is het resuitaatvan het Fileplan Regio Rotterdam. Maassluis Een select gezel schap, onder wie de gemeente raadsleden en het college van bur gemeester en wethouders van Maassluis, krijgt woensdag 11 no vember een Hongaars diner voor geschoteld Het etentje maakt deel uit van een ingelaste presen tatie van het kunstenplan 'Bij hoog en bij laag' dat Adriaan Rees in het kader van de Kunstestafet te 1998 uitvoert. De tussenpresen- tatie is nodig omdat Rees zijn pro ject heeft gekoppeld aan Het Bal kon, het buitendijks gelegen stuk grond waar zo'n achthonderd wo ningen moeten komen. Omdat een besluit over het wel of niet bebouwen van dit gebied is vertraagd, heeft de gemeente ook het kunstproject opgeschort. Het gemeentebestuur vindt het vooral tegenover tegenstanders van Het Balkon niet juist om met het kunstproject al op de bebouwing vooruit te lopen. 'Bij hoog en bij laag' bestaat uit het op de locatie slaan van een symbolische eerste paal, terwijl kunstenaars uit zowel Maassluis als uit de Hongaarse zusterstad Hatvan een visie zul len geven op de woonwijk. Om te voorkomen dat Maassluis van de provincie geen subsidie ontvangt voor de Kunstestafette 1998 moet er dit jaar echter een 'prestatie' worden geleverd. Ge kozen is voor een tussenpresenta- tie die vanwege de bijdrage van zusterstad Hatvan in Hongaarse sfeer zal plaatsvinden. Tussen de gangen van het diner door zijn er diverse sprekers, terwijl deelne mende kunstenaars alvast iets la ten doorschemeren over hun visie op woonwijk Het Balkon. Behalve aan de gemeenteraad worden voor de besloten bijeen komst uitnodigingen gestuurd aan onder meer de provincie, de Maassluise culturele raad, het ge meentemuseum, het bestuur van de Stedenband Hatvan en enkele hoge ambtenaren. Buiten het per soneel (met name bodes en cate ring) worden de kosten van de avond geschat op zo'n vijfduizend gulden. Een bedrag dat wordt be taald uit het algemene represen tatiebudget van de gemeente. Het kunstproject 'Bij hoog en bij laag' wordt naar alle waarschijnlijk heid definitief uitgevoerd in net voorjaar van 1999. Dan hoopt het gemeentebestuur duidelijkheid te hebben over het doorgaan van Het Balkon. De kosten van de pre sentatie van dit uiteindelijke kunstproject komen ten laste van het woningbouwproject. ca. Deze stichting met Paul Hou- kes als voorzitter, huurt een deel van de ruimte in het muziekcen trum aan de haven en verhuurt het weer aan verenigingen als bij voorbeeld Avalance en Liberté. Hiernaast is er commercieel ge deelte waar Tomeï de scepter zwaait. Bands, verenigingen en clubs kunnen ruimte huren bij Tomeï: een 'kale' oefenruimte kost tien gulden per uur en inge richt met instrumenten en appa ratuur 17,50 gulden. Er is echter wel een belangrijke voorwaarde: het moet wat met muziek te ma ken hebben. „We zijn duidelijk geen partycentrum," zegt de kers verse muziekondememer, „Men sen die hier komen, moéten wel iets met muziek en/of dans doen." Afgelegen De plek van Villa Musica aan de Koningin Wilheiminahaven lijkt wat afgelegen. Maar dat is schijn volgens Vlaardinger Tomeï. Tien minuten wandelen en je staat in het centrum van de gemeente. Bovendien, ligt het NS-station op een steenworp afstand. „Villa Mu sica ligt uit het centrum, maar toch een beetje erbijzegt Tomeï. „Het is weliswaar geen hartje cen trum maar daar moet je ook niet willen. Daar zitten de centxum.be- woners niet op te wachten en wij ook niet. Zo'n gebouw is uiteraard goed geluiddieht maar je hebt 's a- vonds toch te maken, met de uit loop van mensen. Vrijdagavond waren dat er een paar honderd. In het centrum geeft dat toch proble- Maandag 5 oktober ROTTERDAM Aboy'11.00-17.00 en 19.00-22.30 Femi- ns 1998, Nlghttown Café 21.30 Popifilm. de Doelen Grj. 20.15 Nederlands Blazers En semble andersom. Rotterdam TheaterWest 2G.Cn-22.00 Vrouwenkoor Elles. Centrale Bibn ttieek Wetenschap-Techniekweek. The' -ar. Kleur. Educatieve Tuinen Hoogvliet 1" 30-15.30 Oogstfeest Vrouwencafé nsarletjes minibar Gespreksgroep. Dinsdag 6 oktober HOEK VAN HOUAND De Hoekstee. Samenkomst Het Zoeklicht, 20.00U. ROTTERDAM Ahoy' 11.00-17.00 en 19.00-22.30 Femi- na 1998. Ahoy' 20.00 Riverdance. Biblio theektheater 20.00 C. Hoekt H. Coppen. Wetenschapslezing. Centrale Bibliotheek Wetenschap-&Techniekweek. Thema: Kleur. Ed ucatieveTul nen Hoogvliet 12.30-15.30 Oogstfeest. Zaal de Unie 20.30Transforma ties van Haven- en industriegebieden. Bioscopen Van do.l oktt/m wo.7 okt ROTTERDAM Cinerama 1: 'Saving Private Ryan' (16) dag.13-16.30-20.30. Ctn.2; 'Kundun' (16) dag. 17.50-21,do.vr.ma.di .ook 13.15,C!n,3: Titanic' (12) dag.12.15-16.15- 20.15. cin.4: Siberia' (16)dag.l3-21.45. Taxi' (al) dag. 15.30-18,45. Cln.5:'City of Angels' (12) dag. 15.45-18.30-21.30, do.vr.ma.di.ook 12.30. ImaxThealer.Amazone'(al)dag.(beh.zajo.! 13-15, za. 15-19.15, zo. 15.'Everest'(al)dag. 14-16-20.15, za.niet 14. 'Saving Private Ry an' (16! dag.(beh.za.) 17-21.15, za. 21.45. Titanic' (12)za.zo,10. Ven.l: 'Ayneh (16) dag. 20, vr.ook 15. 'Ha- mam, il bagno Turco' (16) dag.(beh.ma.)-22. Sneak Preview, ma.22. Ven.2: 'Kagi' (16) do.21.30. vr.fm wo. 19.30. 'Diary of an old man' vr.21.30. 'Irezumi, l'espnt de tatouage' za.21.30. 'I/Empire des sens' zo.21.30. T'Empiredela Passion' (16) ma.21.30. 'Uta- maro's World' di.21.30. 'Vrouw in het Zand' wo.21.30. Ven.3: 'Conté d'automne' (16) dag. 19-30. 'Gadjo Dilo' (12) dag.22. vr.ook 15. Ven 4: 'Marius et Jeanette' (16) dag. 19.30. vr.ook 15. The Idiots' (16) dag.21.45. tum.lï 'Godzilla' (12) dag.(beh.vr.za.) 13.30- 17.30-20.40.vrja.12.45-16-19.15-22.30, Lum. 2: The Avengers' (12) dag.19-21.30, do.vr.ma.di.ook 13.30-16.15. lum. 3: 'Wild things' (16) dag.18.45-21.30, do.vr.ma .di.ook 13.15-16. Lum. 4: 'Species II' (16) dag.21.15. 'Mafia!' (al) dag.13.15-16- 18.45. Rexane: Tien verschillende adult films (18) dag. 12 Vm Ol.OO. Pathé: 'Het 14e kippetje' (at) dag.ll.10- 13.15-15.20-17.25-19,45-22. 'Saving Pn- vaieRyan' (16) dag.11.40-15.30-20. 'Godzii- la' (12) dag. 11.20-15-18-21.10. 'lethal Weapon 4' (16) dag. 11.50-15.20-18.10- 21.'Sixdays. seven nights' (al) dag. 16.35-19- 21.40, do. vr. ma.di. ook 11.30-14.10. 'Arma geddon' (12) dag. 17.30-20.50, do.vr.ma .di.ook 11-14.10. 'Hope Floats' (al) dag.16,20-18.55-21.30. di.niet 21.30, do.vr.ma.di.ookll.20-13.50.Sneakpreview: "What's in a name?' (al) di.21.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1