15 F De romanticus en de realist Dirk van Oosten als herboren onder de lat m Willem II is goed voor het publiek, maar niet voor zichzelf Judit Polgar blijft winnen Eerste EC-zege Den Heider I-Koerts weer de snelste Badmintonner valt door mand Dokter Rijckaert: 'Ik beken niet wat ik niet heb gedaan' vier aanklachten m,,- Een spelersvrouw bevalt niet op Champions League-avond Kansloos verlies BCR'91 tegen 'concurrent' BCO Van der Reijden schrijft brief aan Samaranch Vier nieuwkomers in zwemkernploeg Green Eagles: eigen clubhuis Negende Geul Techniekloop Veertigjarige doelman Hoek van Holland houdt de familietraditie in ere Rotterdams Dagblad Woensdag 21 oktober 1998 Hoogeveen Judit Polgar heeft gisteren in Hoogeveen tijdens de VAM-schaakvierkamp ook haar derde partij gewonnen. De Hon gaarse won met wit van de Frans man Boris Spassky. Na 41 zetten had de koploopster haar zege bin nen. Jan Timman klom op naar de tweede plaats via een zege op de Amerikaan Tal Shaked. De Ne derlander staat nu 11/2 punt ach ter op Polgar, die 3 punten heeft. De Hongaarse had weinig moeite met Spassky, die in de dertiende zet van de Spaanse partij een nieuwtje probeerde dat niet zo goed uitpakte. Polgar bracht de zwarte koning in het nauw en had groot overwicht. Via een pionoffer besliste ze de party. Kazan De basketballers van Den Helder hebben in en tegen Kazan hun eerste overwinning in de Saportacup (Europacup I) be haald. Ze stonden tegen de Russi sche opponent bij de rust achter 1 (38-39), maar bogen dat ir de twee- v de helft van de wedstrijd om in een voorsprong: 74-72. De kampioen van Nederland heeft in groep H na vijf speelron den twee punten. Den Helder ver loor eerder van UBC Stahlbau (Oos), Ovarense (Por), Treviso (Ita) en Bipa Moda Odessa (Oek). „Bateau Bay - Jans Koerts heeft zijn" tweede etappezege in de Commonwealth Bank Cycle Clas sic in Australië behaald. Koerts won de zesde rit, een rit over 156,1 kilometer van Nelson Bay naar Bateau Bay. Eerder had de Neder lander de eerste etappe op zijn ,naam geschreven. Koerts ver- sloeg in de massasprint de Austra liër Graeme Brown en de Zuid- Afrikaan Robbie Hunter. John den Braber eindigde als zesde. In bet algemeen klassement behield Hunter de leiding. Koerts is zes de, op 2.01 van Hunter. Singapore De Indonesische badmintonner Budiarto Sigit, in 1997 wereldkampioen met land genoot Chandra Wijya in het man- nendubbel, is betrapt op het ge bruik van dope. Tijdens een toer nooi in Singapore, in augustus, werd hij gecontroleerd. De A-test wees uit dat hij het verboden mid del nandrolon heeft gebruikt. Pas als de B-test hetzelfde uitwijst, neemt de Internationale Badmin- tonfederatie disciplinaire maatre gelen tegen de 22-jarige speler. Douai Ene Rijckaert, de Belgi sche dokter van de Festina-wie- lerploeg. heeft gisteren in de voor avond na drie maanden eindelijk de gevangenis verlaten, 's Mor gens oordeelde een rechter in het Noord-Franse Douai dat er geen reden meer is om de op 17 juli in Cholet opgepakte en van doping- verstrekking verdachte arts nog langer in de gevangenis te hou den. Rijckaert diende eerst wel een borgsom van 15.000 gulden te betalen. Toen dat gebeurd was, mocht hij naar huis. Of de vrijlating een gevolg is van bekentenissen, blijft nog ondui delijk. Toen hij gisteravond de ge vangenis van Douai verliet, wilde Rijckaert liever naar huis in Zo- mergem dan journalisten te woord te staan. „Ik heb op mij ge nomen waarvoor ik verantwoor delijk was, maar ik heb niet be kend wat ik niet heb gedaan," zei hij wel. En ook nog: „Verschillen de studies bewijzen dat. EPG met gevaarlijk is. Ik doe aan sportge neeskunde, dat is een te ingewik kelde matene om hier op straat te bespreken. Ik herhaal alleen dat ik nooit gevaarlijke dingen heb gedaan met renners. Als anderen (Voetof Virenque, red.) een ande re versie vertellen, is dat allicht om hun hachje te redden." Volgens bronnen uit de omgeving van de dokter heeft Rijckaert vo rige week niet toegegeven dat hij de Festina-renners doping toe diende. Verzorger Willy Voet, die toen met de arts en Richard Vi renque was geconfronteerd, be weerde achteraf dat de dokter tij dens die confrontatie 'de waar heid' had verteld. Ook toen hij gistermiddag opge lucht en lachend het gerechtsge bouw in Douai verliet om voor nog enkele uren terug te keren naar de gevangenis, was Rijckaert wei nig spraakzaam. Over de lopende zaak wilde hij toen alleen kwijt 'dat er nog moet worden gewacht om de waarheid te weten te ko men.' En ook, nogal raadselach tig, dat hij wel denkt 'dat er een zekere waarheid is'. Ryckaerts advocaat Alain Demar- cq kwam meer ter zake. Eerst over de beslissing die de kamer van in beschuldigingstelling by het hof van beroep in Douai gisteren nam: „Na de confrontatie van vo rige week zitten er voldoende ele menten in het dossier om mijn cli ënt naar huis te laten gaan, zoals dat eerder al gebeurde met ande re personen die in beschuldiging zijn gesteld." Demarcq doelde daarmee op ploegleider Bruno Roussel en ver zorger Willy Voet plus een aantal Festina-renners, die overigens pas vrijkwamen nadat ze volledi ge bekentenissen hadden afge legd. Dat duidt mogelijk op een bekentenis van Rijckaert. die on der toezicht blijft van justitie. Wel mag hij weer zijn beroep uitoefe nen. Demarcq: „Het is hem verbo den contact op te nemen met de overige betrokkenen en hij is ver plicht m te gaan op elke oproep van de Franse justitie. Bovendien moet hy zich één keer per maand meiden op het commissariaat in Lille." Douia—Festina-dokter Rijcka ert is weliswaar vrij.-maar over niet al te lange tijd moet hij voor een Franse rechtbank verschijnen om zich te verde digen tegen vier zware be schuldigingen: het binnensmokkelen en vervoeren in Frankrijk van verboden producten; het in bezit hebben en ge bruiken van amfetamines; het toedienen van groeihor monerten anabole steroïden; het verkopen en toedienen vanEPO. Voor alle aanklachten samen kan Ryckaert een veroorde ling krijgen van tien jaar. Daarnaast loopt er ook in Bel gië nog een zaak tegen de Fes- tina-arts. Tilburg Co Adriaanse zei het met een stalen gezicht; „Zo'n Q-0 was voor ons niet genoeg." Collega Cantatore van Betis Sevilla keek vreemd op toen hij de vertaling hoorde. De 1-1 van gisteren was voor thuisclub Willem II op papier namelijk een veel slechter resultaat. Willem II - Betis Sevilla leek doel puntloos te gaan eindigen. On danks alle druk van de thuis ploeg, ondanks de zwakke indruk die de nummer voorlaatst uit Spanje maakte. Tilburg genoot. „We deden aan klantenbinding," zei Adriaanse. Maar dat was voor hem nog niet genoeg. Hij bracht een vijfde spits in, voor verdedi ger Hyypia. Invaller Mariano Bombarda scoorde in de 84ste mi nuut, maar dat was vlak nadat de Spanjaarden via Alexis de leiding hadden genomen, „Ik wst niet wat ik zag: een extra spits," zei linksbuiten Yasser Ab- dellaoui. „Daar hadden we het volgens mij nooit over gehad. De trainer was juist zo bang voor een tegendoelpunt. Ik begreep niets van die wissel." Adriaanse is een liefhebber van aanvallend voetbal. Met de nei ging af en toe iets te overdrijven. Misschien had hij gisteren echter wel gelijk dat hij zijn ploeg na rust eerst met vier, vervolgens met vijf en uiteindelijk zelfs met zes aan vallers (Ceesay) liet spelen. Over twee weken beschikt Betis mis schien weer over de duurste voet- bailer van de wereld (Denilson, 70 miljoen gulden) en misschien draait de nummer voorlaatst van de Spaanse competitie dan al wat beter, is er weer wat zelfvertrou wen terug, „We hebben vandaag goed ge speeld, bij vlagen zelfs heel goed. Mijn spelers hebben het maxima le gegeven, we mogen trots zijn. Het is alleen jammer dat het niet in een overwinning heeft geresul teerd," vond Adriaanse, die naast zijn eigen spelers ook Betis-doel- man Prats roemde. Die bleek in derdaad in vorm. De dromer en de realist zaten naast elkaar aan tafel. De dromer was trots, maar realist Cantatore had een resultaat om nog trotser op te zijn. Zomaar uit het niets. Volledig onverdiend. Maar dat telt niet in het internationale voetbal. Willem II met vijf spitsen, Betis met nul (oud-Ajacied Finidi Geor ge en Ivan Perez bezetten door gaans het middenveld). Het werd 1-1 en dat geldt écht als nog slech ter dan 0-0. „We hebben goed gespeeld," loog Finidi George. „Dat wil zeggen: het resultaat is goed. Eigenlijk heeft Willem II vandaag nog ge luk gehad dat de ploeg zo snel op gelijke hoogte kon komen. Dat we heel even onze gedachten er niet bij hadden. Anders hadden we hier gewoon gewonnen." Het was nog waar ook. „Hier mogen we" niet tevreden mee zijn," sprak doelpuntmaker Bombarda. „Zo'n tegengoal mag natuurlijk niet. Dat kan straks do delijk zijn. Maar aan de andere kant: laten we positief blijven. We hoeven in Sevilla niet op twee ge dachten te gaan hinken. We moe ten ook daar gewoon aanvallen en een doelpunt maken." Zo simpel is het, in de gedachten- wereld van Adriaanse en Co. „We gaan daar gewoon ons eigen spel spelen," zei de trainer. „We heb ben de afgelopen weken bij Feye- noord en Vitesse bewezen dat ook in uitwedstrijden te kunnen. En zeg nou eerlijk; Feyenoord en Vi tesse zijn goede ploegen." Yass ne Ab- (lïnks) zaait onrust in de massale af weer van Be tis Sevilla. Voor de Span jaarden was het resultaat heilig In Til- Foto Ed Beter dan Betis gisteren speelde, zoveel is zeker. Maar in Spanje is het resultaat heilig en geeft alleen de Goedheiligman cadeautjes. Trainers niet. Cantatore zal zijn ploeg over twee weken naar ach teren laten leunen. Eén counter- tje is genoeg. Realisme heet dat, Adriaanse vindt het een heel vies woord. „Het gaat om de klanten," zei de romanticus. Zijn collega schudde het hoofd. Willem II: Van Fessem, Prommayon, Hyy pia (71. Bombarda), Schennmg, Hill; Valk (81. Ceesay), Galasek, Arts; Heeling, Ram- a, Abdeüaoui. Betis Sevilla: Prats, Otero, Solozabal, Ure- na, Ot ras; Merino, Alexis, Ito (61 Benjamin) Fernando, Finish, Ivan Perez Athene Andrzej Rudy schrok zich een toen direct na de training in Athe- mobiele telefoon piepte. De vrouw van de Poolse verdediger is hoogzwanger, het kindje wordt deze week verwacht. Trainer Morten Olsen stelde zyn speler gerust. Een spelersvrouw, zei de coaeh, bevalt niet op Champions League-avond. Rudy leek nauwelijks opgelucht. Logisch. De natuur is sterker dan een potje voet bal. Olsen heeft Rudy hard nodig. De Pool is de vervanger van Danny Blind. Maar als het telefoontje komt, gaat de voetballer. „Iedere speler," zei hij na de laatste trai ning, „heeft het recht erbij te zijn als het kindje komt." Zyn vrouw bevalt in Keulen en vanuit Athene gaan niet ieder uur vluchten naar dat deel van Duitsland. Geen zorgen, her haalde Olsen ook voor de Griekse pers. „Het gebeurt niet" Door Blanchefleur Brassinga Oosterhout De badmintonners van BCR'91 zijn hardhandig met hun neus op de feiten gedrukt. De Rotterdammers, die zich vorig jaar zeer verrassend plaatsten voor de Big Boss Topliga, verloren gisteren van BCO/Inproba met maar liefst 4-1. „Daar had ik helemaal niet op gerekend," verklaarde trainer- coach Edward van den Heuvel na afloop. „BCO is één van de mindere ploegen in de Liga en eerlijk gezegd had ik verwacht dat we hier met 3-2 zouden winnen. Maar dét zat er duidelijk niet in. De ploeg was niet ze nuwachtig of zo, maar wü je winnen, dan moet je er vol tegenaan gaan en dat is vandaag niet gebeurd." Vooral Jeannette van der Werff en Pascahe Jansen stelden teleur. Het duo kon alleen in de eerste set van het vrouwendubbel tegengas bieden aan Karma de Wit en Chantal Kessels: 15-12. In de tweede set was de pijp leeg en maakte Van der "Werf&Jansen slechts vijf punten: 15-5. Het enige winstpuntje kwam op naam van Jeannette van der Werff en Pa trick Scholtes. Het gemengd dubbel versloeg in een spannende driesetter Jurgen van Leeuwen/Chantal Kessel: 15-13,9-15,10-15. BCQ/Inproba-BCR'914-1HD: Jurgen van Leeuwen/Robert Frenk- Arjen Smith/Palnck Scholtes 15-10,15-9, DD: Kan na de Wit/Chantal Kessels-Pa scaile Jansen/Jeannette van der Werff 15-12,15-5. HE: Stacey Bouman-Emüe Vrolyk 15-11,15-11. DE: Karma de Wit-Pas- calle Jansen 11-7,7-11,11-7 GD: Jurgen vanDeuwen/Chantal Kes- sels-Patnek ScholtcVJeannette van der Werff 15-13,9-15,10-15. Arnhem Joop van der Reijden, voorzitter van NOC *NSF, heeft een brief geschreven aan Juan-Antonio Samaranch, de eerste man van het IOC, Hij bena drukt in zyn brief het respect voor de leider van de internationale olympische beweging. Het schrijven is een gevolg van de slepende affaire tussen oud voorzitter Wouter Huibregtsen van NOC*NoF en de Volkskrant. Van der Reijden legt nogmaals uit dat zyn instantie niets heeft te maken met de argumenten van de ver schillende partijen in de betreffende zaak. Hij zegt verder dat NOC*NSF er evenmin invloed op kan uit oefenen. Anton Geesink verklaarde afgelopen zater dag opnieuw naar het standpunt van NOC*NSF te zullen vragen. Vorige week diende in Amsterdam de rechtszaak van Huibregtsen tegen De Volkskrant- Het gaat daarin om uitspraken die hij in Nagano deed over prins Willem-Alexander na diens benoe ming in het IOC, Huibregtsen had bet in de Volks krant over 'judas, lafaard en saboteur.' Tijdens de zit ting verklaarde Huibregtsen dat hij met 'judas' niet de prins bedoelde, maar Samaranch. Nfeuwegein De kernploeg van de Koninklijke Ne derlandse Zwembond is uitgebreid met Inge de Bruijn. Chantal Groot, Brenda Starink en Mark Veens. De in totaal vijftien leden, onder wie ook de 'regionalen' Stefan Aartsen en Martijn Zuijdweg, moeten in principe eenmaal per jaar tijdens grote toernooien een prestatie van olympisch of wereldni veau neerzetten om in de ploeg te mogen blijven. In de A-selectie zyn zes nieuwe zwemmers gekozen. Het gaat om Thamar Henneken, Ewout Holst, Use Kikkert, Manon van Roojjen, Nienke Valen en Haas- Enk Zwering. Ook Madeion Baans en Wilma van Hofwegen uit deze regio behoren tot deze groep. Kernploeg: Stefan Aartsen (De Kempvis), Mark Veens, fGrsten Vlieghuis, Marcel Wouda, Pieter van den Hoogenband. Inge de Bruyn, Angela Postma (PSV), Carla Geurts (UZSC), Johan Kenk- huis, Chantal Groot (AZ&POANOVA), Jons Keizer (Arke De Din- kel), Benno Kuipers, Brenda Stannk, Mark van der Zijden (DWK), Martijn Zmjdwêg (Nautilus). A-selectie: Mad don Baans, Bram van Haandel, Thamar Henne ken, Klaas-Enk Zwenng (PSV), Wilma van Hofwegen, Nienke Va len (AZ&PC/ANOVAJ, Ewout Holst (WV2), Use Kikkert (DSZ), Ma- non van Rooijen (Aquaryn), Bas-Ido Wennekes (DWK). i Maassluis Voor basketbalclub Green Eagles gaat een lang ge koesterde wens in vervulling. De Maasslulse vereniging krijgt op de trainingszaal aan de Haydn- laan een eigen clubhuis. In de laatste ledenvergadering is besloten tot de bouw van het club huis over te gaan. Tijdens een bin nenkort te houden bijzondere al gemene ledenvergadering moet het licht definitief op groen wor den gezet, rnmiddels zijn wel al acties op poten gezet om geld bin nen te halen voor de nieuwbouw. Enkele honderden bedrijven zijn benaderd met een speciale bouw- krant van Green Eagles. Welk be drag exact met de realisatie van het clubgebouw is gemoeid, is niet bekend. Vlaardingen Het ZuiderStercir- cuit. De reeks hardloopwedstrij den is ontzettend populair bij de atleten, dus zou het zaterdag 24 oktober wel eens een drukte van belang kunnen worden bij Fortu- na. De Vlaardingse atletiekver eniging tekent dan voor de Geul Techniekloop, onderdeel van het 'circuit'. Het is de negende editie. Het betreft "een wedstrijd- en re creatieloop over vijftien kilome ter. Gezien het groot aantal deel nemers - men rekent op ruim ze venhonderd lopers - is de start (14.00 uur) aan de Mamixlaan. De finish is op de atletiekbaan. Het parcours neemtde lopers mee langs de surfplas waarna een rondje door de Broekpolder volgt. Inschrijven kan vanaf 12.30 uur cn deelname kost tien gulden. Dit keer krijgen de kilometervre ters die over de finish komen, na afloop geen t-shirt, maar een bi don mee naar huis. Hoek van Holland Oud? Mis schien. Maar hij is nog lang niet versleten. Met zijn veertig jaar is doelman Dirk van Oosten dit sei zoen de eerste keus van de hoofd macht van voetbalvereniging Hoek van Holland. Niet alleen wat zijn leeftijd betreft is dat bijzon der, maar ook gezien zijn hele loopbaan. Want hoewel hy er bij de blauw-witten inmiddels dertig voetbaljaren op heeft zitten, werd hij in totaal maar twee seizoenen uitverkoren om bij het eerste elf tal onder de latte staan. „Dat is alweer jaren geleden. Bij trainer Piet Kattestaart stond ik in het doel, twee seizoenen lang. Daarna kwam Hans Buitenweg. Na twee wedstrijden raakte ik ge blesseerd en toen moest Marcel Jansen invallen. Hij is daarna nooit meer weg geweest, met uit zondering van een kort uitstapje naar Sparta. Toen mocht ik weer opdraven. Marcel brak zyn been in die Rotterdamse periode en kwam daarna weer terug bij Hoek van Holland, waar hij zijn plaats weer opeiste." Van Oosten is een geboren kee per, Zijn grootvader stond in een grijs verleden in het doel en later was het de beurt aan vader Dirk om die plaats in te nemen. De jon ge Dirk, die inmiddels ook alweer een zoon van vier heeft met de zelfde naam, maakte minder uren in het eerste, maar hij was daarom niet minder fanatiek. Toen der tien jaar geleden zijn twee doch ters werden geboren, moest hij letterlijk onder de lat vandaan ge plukt worden omdat die gebeurte nis precies tijdens een wedstrijd plaats vond. 'Good old1 Van Oos ten speelde de laatste tijd in het- vierde en kwam na het vertrek van Marcel Jansen (Westlandia) Dirk van Oosten heeft de smaak weer helemaal te pakken. Hij traint als een bezetene en is weer fanatiek als in Zijn jonge jaren. Foto Westlands Fotobureau. in beeld om de familie-traditie in ere te herstellen. Kandidaten als Fred Plaizier, Roy Zandstra en Dennis Dukers haakten af om verschillende redenen. „Ik zat eigenlijk stilletjes toch wel te wachten op een boodschap," bekent Dirk. „Maar aanvankelijk bleef dat uit, omdat er in de omge ving toch gezocht werd naai' een jongere doelman. Dat lukte niet en toch hoorde ik niets. Eigenlijk was ik toen best een beetjeteleur- gesteld." Toen hij tegen het eind van de zo mer werd benaderd door Cees Dekker, die als intermediair op pad was gestuurd, hield Dirk van Oosten eerst de boot nog af. In een later gesprek met trainer Jo han Voskamp en elftalleider Mi chel van der Kamp verklaarde hij zich bereid om althans tijdens de oefenperiode te laten zien wat hij nog waard was. Maar voordat het zover was, moest er toch eerst het een en ander dusdelyk worden in de ogen van de veteraan. Toen hij vervolgens geblesseerd raakte, wilde hij toch weer afhaken. „De trainer zette mij eigenlijk voor het blok. Hij had alle andere mensen een keer uitgetest, maar alle drie trokken ze zich terug. De een na de ander ging met vakan tie en ik vroeg toen of ik na de oe fenwedstrijden ook een poosje naar Spanje mocht." Van Oosten maakte uiteindelijk op zijn veer tigste zijn rentree in de selectie. „Ik merkte dat ik na wat twijfels het vertrouwen begon te krygen van de groep. Ik kan me best voor stellen dat ze wat gereserveerd stonden tegenover die ouwe man. Carlo Concedda die zelf pas ne gentien jaar, noemt me nu zelfs pa. We hebben best te maken met een generatiekloof. Behalve ikzelf behoren Cor Aalbregt, Edwin Roeïvink en Piet Boon tot de ou- wetjes, de rest is een stuk jonger." Van Oosten is nu weer stevig aan het trainen. Hij wordt wekelijks onderhanden genomen door Rob Bosgieter, zelf oud-doelman. De conditie heeft hij als strandwaebt wel onder controle. Het gaat by de trainingen vooral om specifieke zaken zoals uitlopen, korte sprints en vooral concentratie. Dirk kan in ieder geval rekenen op de steun van zijn persoonlijke fans. Want alle spelers van het vierde staan aan de kant om hem aan te moedigen. Zij missen hem, maar ze gunnen hem zijn tweede keepersjeugd van harte. Een ech te uitzondering is de goalie overi gens niet, want vader Dirk werd zelfs op zijn 43ste jaar ooit nog eens opgeroepen voor het eerste. „Ik begin er steeds meer plezier in te krijgen," zegt hij. „Kijk, als je wint is de sfeer in de groep so wieso goed. Dus moeten we maar blijven winnen. Hoe lang ik het volhoud? Dat hangt er van af hoe snel er een opvolger gevonden kan worden. Maar diep in mijn hart hoop ik nu maar dat ik deze competitie met succes kan afma ken. Een periodetitel raoet er ze ker in zitten en wie weet vieren we uiteindelijk ook nog wel een kampioensfeest." Of dat er van komt is trouwens nog maar de maag. Hoek van Hol land leed twee weken geleden zondag tegen GONA de eerste ne derlaag. Maar ondanks die 0-2 was Dirk van Oosten wel de held van de wedstrijd. Kort Bondig In het kader van K&B's Krokettentest is de snack van Fortuna aan een keuring onderworpen Een 'mager zesje' oordeelde de onafhankelijke juryKo mend weekeinde is de kroket van Oranje Nassau aan de beurt Vrijdag 13 november wordt by Hermes DVS het senioren-squashtoernooi gehouden De be stuurskamer van hockeyclub Asvion is voorzien van Tweede Kamer-blauwe stoelen Het bestuur heeft onlangs van Remco van Staveren het gloednieuwe jeugdhockeyplan aangeboden gekregen Bij korf balvereniging Harga moeten alle leden bardienst draaien Daar is niks mis mee Excelsior Maas sluis-trainer Eric Gudde zou bij zyn vereniging wel iets veranderd willen zien In zijn pennenvrucht in het clubblad, die meer boeit dan de wekelijkse co lumn van Kras, meldt Gudde dat de hoofdklasserzou moeten beschikken over een zestal velden waarvan er enkele als wetra-veld zouden moeten dienen Ge lezen in SWSMC's roddelrubriek: 'Kader Fares en Toon Wolters kunnen niet alleen goed bij hun tegen standers weglopen' Overigens heeft Wolters een tussentijdse overschrijving aangevraagd naar Heer- jansdam Assistent-trainer Leen Koorengevel is tij dens de training van SWSMC behoorlijk gewond ge raakt De rechterkmd van Guus Haak gleed op het kunstgrasveld van Thurlede uit toen hij een bal wil de pakken,en viel metzijn hand op een scherpe punt In het ziekenhuis werden veertien hechteningen in het lichaamsdeel aangebracht De VFC'er Bert van Saus loopt de laatste tijd met flinke wallen onder zijn ogen Volgens trainer Eric Teunisse komt dat niet door de zware trainingen, maar is Bertjes kersverse -dochter Esmee daar de oorzaak vanOpvallend Is voorzitter Ary Plomp afwezig, laten ze in het club blad van Fortuna de pagina die de preses wekelijks pleegt vol te pennen, gewoon blanco Een van de Ex- celsior'20-aanhangers was het tijdens het duel tegen DRGS niet eens met grensrechter Jan Slik De vlag- genist zou regelmatig verkeerd vlaggen en de man wilde daar geen stokje maar een pluutje voor steken Na een handgemeen waaide de bui gelukkig over "Als het zondag maar droog blijft op Thurlede Wedstrijdsecreatris Cees van der Weegen en hoofdsponsor Cees Stout zijn bij Deltasport op voor spraak van het bestuur benoemd tot erelid By Hoekse Boys zijn ze wel erg zelfverzekerd Daar wordt al gesproken over naderende kampioenschap Bij de andere Hoekse vierdeklasser - Hoek van Holland - zijn Werner Kramer en Cees Dekkeriot lid van verdienste benoemd Peter Rooney en Henk de Raad zijn ere-lid geworden In het clubhuis van voetbalvereniging voetbalvereniging ODC wordt vrijdag 30oktober eenbierproef-avond gehouden K &B wil alleen kroketten proeven.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 1