Ansovs exquisite Weerman Ed Aldus laat tv- fc kers zien dat het regent BOSS 8F QMOSl JOOP! Project naar leefbaarheid in Babberspolder-Oost in volle gang ^genda CERRUTI1881 Burberrys Een landje van belofte Discussie over infrastructuur Plumpuddingen in Holy W R-.T-lïME.-feT V A N I N T E R N ATO.N AL 6. M E R K E N EN M O-O^.Q.N Ü.W.-feJUVhfcfc» vanJuwA Bezoek onze prachtige herenafdeling met exclusieve designer-merken.'De grootste collectie exclusieve merken onder één dak, zoals Hugo Boss, Joop! en Windsor. Uitsluitend bij Anson's van P&C in Rotterdam. Rotterdams Dagblad Donderdag 19 november 1998 Toen verscheen de HERE aan Abram en zeide: Aan uw nageslacht zal Ik dit land geven. En hij bouwde daar een altaar voor de HERE, die hem verschenen was. Genesis 127 maakt duidelijk waar de naam Land van Belofte van daan komt. De Here heeft Abraham een toezegging gedaan: Palesti na zou niet alleen van de wettelijke erfgenamen zijn, maar ook voor de latere geloofsgenoten van de aartsvader, het 'gestichte' nage slacht. Romeinen 413-16 laat hier geen misverstand over bestaan. Het Beloofde Land, het land van melk en honing, het land van gena de, een groot nakroost en talrijke zegeningen - het is alsof het para dijs zich heropent en je mag Reinier Scheeres dus toedichten dat hij heel wat moois met dat Hemaplein van plan is. De burgemeester van Schiedam zag niets in de oude benaming Otterbuurt, wilde ook af van de naam Hemaplein (omdat de Hema nu in de Nieuwe Passage zit) en introduceerde: het Land van Belofte. Maandag werden de te keningen in kleine kring gepresenteerd. Zo gaat dat. De Here riep ook niet heel het volk om zich heen, maar wendde zich tot Abram. En diejnocht het-eerder vertellen. In Schiedam hebben de media die taak op zich genomen, want van de gemeenteraad hoor je niks. Het Land van Belofte. De straatnamencommissie hoeft zich er niet eens over te buigen, want het is een werktitel. De straten rondom blij ven gewoon Kreupelstraat en Boterstraat heten en Lange Kerkstraat en, ja, wat nou? Broersvest of's-Gravelandseweg? Negen van de tien Schiedammers weten niet waar de vest in de weg overgaat. In het nieuwe bouwblok komt een binnenparkje, het binnenland van belof te. Dat moet zo mooi worden, zo mooi, datje bijna aan een landje van melk en honing zou denken, ware het niet dat Schiedam een Jene- verstadis. De planning is dat de eerste mensen er wonen in de lente van 2000. .Dat is optimistisch. Het volk van Mozes zwierf veertig jaar door de woestijn voordat ze het Beloofde Land bereikten. We weten nu al waardoor de vertraging ontslaat Als de gemeenteraad er eiectro- 'nisch over stemt, weet niemand wie voor of tegen is geweest, dat zie je aan de uitslag niet want de wonderen der techniek zijn kennelijk .niet bedoeld om het ons gemakkelijker te maken. Dus zal minister Bram Peper zonodig op Stenen Tafelen inbikken dat er met voor of tegen óf met hand opsteken gestemd moet worden. Overnieuw dus. Dan blijkt de uitslag heel anders te zijn. Er komt een onderzoek, wie de electronische uitslag manipuleerde. En tegen die tijd heeft Schie dam geen ambtenaar meer over. Nu al is het de eerste plaats in Ne derland waar de wethouders langer zitten dan de ambtenaren. En dén een vacaturestop instellen! Hartstikke rijk worden we. Geen salariskosten. Maar wel tien Schoolbuitenhuizen. En wel honderd Kunstklassen. En duizend altaren. Een waarlijk Land van Belofte. Ik zou geloof ik graag mijn eigen nageslacht zijn. KOR KEGEL V|aardingen De Vlaardmgse afdeling van het CDA houdt maan dag 23 november een discussiebijeenkomst over de verkeersinfrastructuur m de regio. Het CDA vindt dat het kabinet de verwachte toena me van het verkeer niet serieus neemt. Bijvoorbeeld het uitstellen van de A 4 tussen Delft en Kethelplein tot 20O5 vinden de christen-democraten maar niks. Ook ai niet omdal het kabinet niet voor een milieu vriendelijke oplossing heeft gekozen. De risico's voor de economische ontwikkeling zjjn groot, aldus het CDA-afdelingsvoorzitter Peter van der Zwan, die de WD oproept - 'het woord kiezers bedrog willen wij niet hanteren' - druk uit te oefe nen. In het Cincinnati-gebouw, waar onder meer Rijkswa terstaat huisvest, komen onder anderen Ben Pluimer van Patrimoniums Woningstichting ('ondergrondse A 4 combineren met woningbouw'), Industriële Kring Vlaardingen-voorzitter Stoffel Molenaar ('zo snel mogelijk, zo milieuvriendelijk aanleggen') en een aantal politici aan het woord, onder wie de Rot terdamse wethouder voor verkeer Sjaak van der Tak. De discussie begint om 17.00 uur en het Cmcinnati- gebouw is te vmden aan de Sehiedamsedijk 114 m Vlaardingen. In het personeelsrestaurant van het Holy Ziekenhuis worden op donderdag 19 november weer echte Schotse kerst plumpuddingen gemaakt. Sasr.cn met zijn Schotse vrouw Fiona Adams is ront- genlaborant Peter Broekhuijsen vier jaar geleden be gonnen met het maken van dit traditionele Britse kerst nagerecht, waarvan het recept nog afkomstig is van grootmoeder Adams. De originele ingrediënten worden door Broekhuijsen zelf uit Schotland gehaald. De pudding moet na be reiding nog zeven uur worden gestoomd. Voordat de pudding dan na het kerstdiner verorberd kan worden moet hij nog zo'n vijf weken rijpen. Tij dens de bijeenkomst komen ook andere kerstge woonten en producten uit Schotland aan bod. Belangstellenden kunnen zich opgeven voor het ma ken van een kerst plumpudding bij Peter Broekhuij sen, 078-6762367. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Redactie Waterweg: Edwin Co melisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Judith van KlaverenP Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Sonnemans Telefoon 2732700 4004310 Door Yvonne Keunen Barendrecht Een mooie zomer vindt hij een crime. En sééi voor al. Geef Ed Aldus maar dikke wolkenpartijen en fikse donder buien. Het allermooiste vind hij sneeuw. De witte vlokken maken de 33-jange Barendrechter rond uit lyrisch. En komt de regen met bakken naar beneden, dan trekt hij gewoon zijn knalgele regen pak aan. Voor de camera wel te verstaan. „Je mag toch best laten zien dat het takkenweer is?" vraagt de weerman van TV-Rijn- mond retorisch. Zijn passie voor het weer begon al op de lagere schooL Wanneer het 's nachts begon te sneeuwen, klom Aldus terstond zijn bed uit om naar buiten te kijken. Met een zaklantaarn bescheen hij de vlokken om ze beter te kunnen bestuderen. „Mijn ouders dach ten dat er een stel olim in tuin zaten, maar ik was het maar," aldus Aldus met een aan stekelijke lach. En als hij op school vanuit het klaslokaal de sneeuw zag neerdwarrelen, ging hij propjes schieten zodat hij de klas zou worden uitgestuurd. „Dan kon ik tenminste naar bui ten." Gestudeerd voor metereoloog heeft Aldus nooit De wis- en na tuurkunde waren hem te moei lijk. De kennis die hij over het weer heeft vergaard, heeft hy zich vooral met zelfstudie eigen gemaakt. En veel heeft hij ge leerd bij het KNMI-station op Zestienhoven. Op zijn brommer tje reed hij geregeld naar de Rot terdamse luchthaven om daar diensten mee te draaien met de mensen van Koninklijk Neder land Metereologisch Instituut In 1984 sloot Aldus zich aan bij de pakweg duizend leden tellende Nederlandse Vereniging van Weeramateurs. De vlotgebekte Utrechter met Rotterdamse tong val stootte al snel door naar de VARA, waar hij op Radio 1 een weerpraatje mocht houden. Later deed hij dat ook, samen twee an dere weeramateurs, bij Paul de Leeuw op Radio 3„Eén keer bel de Paul me op of ik niet alvast het weer voor een week later kon Ed Aldus bij de weerhut In zijn achtertuin. „De meeste mensen wonen in de bebouwde kom, dus moet je de temperatuur ook daar meten," Foto m Molendijk voorspellen. Hij zou dan in Ame rika zitten en het programma moest eerder worden opgeno men. Dat heb ik toen gedaan. En het klopte nog ook!" Hij schatert het uit. „Dat kon toen nog. Ik was nog helemaal niet bekend. Zoiets zou ik nu natuurlijk niet meer doen." Want langzaam maar zeker be gint Aldus in de Rijnmond een bekende te worden. Aldus houdt dagelijks weerpraatjes voor Stadsradio Rotterdam, op zater dag heeft een weerbericht op de lokale radiozender Barendrecht FM en hij verzorgt de voorspel lingen voor Stads Text en voor de kabelkrant in zijn woonplaats. Sinds hij het weerbericht bij TV Rijnmond presenteert, wordt hij geregeld op straat herkend. En daar had hij niet op gerekend. Niet dat hij het vervelend vindt, maar hij weet zich geen houding te geven. Aldus gaat blozen van al die aandacht. „Soms kijken mensen je aan of je een soort der de wereldwonder bent. Dan denk ik 'doe toch normaal'." Toch kan hij het waarderen dat wildvreem de mensen de moeite nemen hem een compliment te geven. „Laatst kwam ik iemand tegen die vond dat ik in het echt net zo was als op tv." En dat is de grote kracht van Ed Aldus. Op de bank in zijn Baren- drechtse nieuwbouwwoning is hij geen spat anders dan op de re gionale tv-zender. Wat dat betreft past hij prima in de 'gewone- mensenformule' die TV Rijn mond sinds de komst van de nieuwe hoofdredacteur Kees van der Wel nastreeft. ,Jk ben ge woon mezelf. Als ze tegen me zeggen dat ik morgen een strop- das om moet, dan ben ik weg. Er lopen al genoeg van die John Bemardjes rond." Zo stond hy eens in een knalgeel regenpak voor de camera. Hy leek nog het meeste op een banaan, vindt ie zelf. Maar Aldus is een man met humor. „Zo nu en dan kan zoiets best." De Barendrechter was in de da gelijkse leven magazijnbedien de. Zijn hobby is echter zo uit de hand gelopen dat hij onlangs af scheid heeft genomen bij het be drijf. Begonnen met niks beschikt Al dus over twee computers waar binnenkort een derde bijkomt. Daarmee tovert hij de ene weer kaart na de andere satelietfoto op zijn scherm. Een windmeter op het dak en een witte weerhut met twee thermometers in de achter tuin zijn direct op zijn appara tuur op zolder aangesloten. Daar door kan hij ieder moment zien hoe hard het waait en wat het werkelijke en de gevoelstempe ratuur is. Dat laatste vind hij het belangrijkste. „Die temperatuur is veel eerlijker. Dan weet je ten minste of je een jas moet aan trekken of niet. Ik ben het ook niet met de metereologen eens dat een weerhut midden in het veld moet staan. De meeste men sen wonen in de bebouwde kom. Dus moetje daar de temperatuur meten." De weersverwachtingen baseert Aldus dagelijks op de metereolo- gische kaarten die hij binnen krijgt van drie vaste bureaus uit Amerika, Engeland en Duits land. Daar laat hij vervolgens zijn eigen ervaringen op los. „Ik ben niet een soort Eucalypta die op zolder iets zit te brouwen. Ik maak gebruik van één vaste bron." Aldus zegt geen groot voorbeeld te hebben. Alleen de Belg Ar- mand Pien vond hij altijd een ge not om naar te kijken. De Baren drechter kijkt er wel vooruit om iets aan te metken op gesettelde weermannen en -vrouwen als Er- win Kroll, Monique Zomers of John Bernard. „Ze doen het alle maal goed, maar ze zijn wel alle maal hetzelfde. Niemand springt er echt uit Maar ik trek me niks van die gasten aan. Ik vaar ge woon mijn eigen koers. Ik maak mijn eigen weersverwachtingen, al hou ik andere wel in de gaten." Wel vind hij dat de landelijke weermannen eens wat vaker naar buiten moeten kijken. Zoals hij vanuit zijn grote dakraam da gelijks de wolken aanschouwt. „Een molenaar uit Kinderdijk kan voor zijn eigen omgeving hel weer waarschijnlijk even goed voorspellen als Erwin Kroll. Die molenaar kijkt naar de dieren, de wolkenen het water Door Danielle Hermans Vlaardlngen Behalve een boze brief van een autochtone bewoner over een 'discriminerende' vraag ('stoort u zich aan het dragen van een hoofddoek door islamitische vrouwen?') uit de enquête, rea geert het merendeel van de men sen uit de wijk Babberspolder- Oost positief op het grootscheepse project 'De Buurtbode'. Dit pro ject dat Het Bureau Welzijnspro* jecten in. opdracht van de ge meente uitvoert, moet de proble men op het gebied van de leef baarheid en veiligheid in de buurt, ingeklemd tussen wijk- park 't Nieuwelant en de Van Ho- gendorplaan, in kaart brengen. Het is de bedoeling dat de bewo ners zelf het heft in handen ne men en het gezicht van hun buurt bepalen. Door het afleggen van huisbezoeken, huiskamerge- sprekken en buurtbijeenkom sten, wordt geprobeerd de buren met elkaar in contact te laten ko men. Het project is ccn vervolg Gp het project Allemaal Vlaardingers in 1996, Na een brainstormsessie waaraan 25 organisaties meede den, kwam de naoorlogse wijk achter de Van Hogendorplaan in beeld. In deze wijk waar 31 pro cent van de bewoners allochtoon is, vinden in vergelijking met an dere buurten minder activiteiten plaats. Bovendien hebben de wo ningbouwverenigingen plannen om de wijk, die bestaat uit rijen eentonige portiekflats met tus sendoor wat kleine huurwonin- kjes, nieuw leven in te blazen. Een ideale buurt dus om een in tensief onderzoek op los te laten, legt I. Al-Baz van Het Bureau Wel- zijnsprojecten uit. „Stel dat de plannen voor de toekomst voor deze wijk doorgaan. Dan valt dit de bewoners zwaar op het dak. Nu kunnen wij hen middels dit pro ject bijvoorbeeld hierop voorbe reiden en i? contact met elkaar brengen, Bela. Tiik is dat men sen elkaar leren kennen en begrip knjgen voor andere culturen in de buurt," zo zegt hy. Inmiddels zijn duizend enquêtes met in totaal 54 vragen over onder meer buurtproblemen, communi catie tussen wijkbewoners en het functioneren van de politie en ge meente uitgezet. Zo'n 150 inge vulde lijsten kreeg het bureau in middels retour. Dit aantal moet minstens groeien naar driehon derd stuks om een goed beeld te krijgen van de situatie in de wijk. Om aan te moedigen dat zoveel mogelijk bewoners de moeite ne men de vragenlijst in te vullen, leggen medewerkers van het bu reau overdag cr» in de avonduren huisbezoeken af. Zij worden ge holpen door vijf vrijwilligsters uit de wijk. Vier van hen zijn alloch toon. De vrouwen krijgen een ge richte training om hun werk zo goed mogelijk uit te voeren. Zij hebben al ruim driehonderd huis bezoeken afgelegd. Dit gaat per straat omdat het - onbegonnen werk is om alle bewoners persoon lijk te benaderen. De medewerkers gaan met de be woners in gesprek over de leef baarheid en veiligheid in de buurt of straat, over de onderlinge con- M edewerker Al-Baz van Het Bureau welzijnspro- jecten op be zoek bij en- ners van de Adriaan In het kader van het pro ject De Buurtbode Fo- lo Roel Dijkstra tacten en relaties met de buren, over andere culturen en de wijze hoe daarnaar wordt gekeken. Al- Baz: „Wij constateren aan de deur dat de contacten tusen de bewo ners onderling niet sterk is. Het is nodig om bepaalde dingen ter dis cussie te stellen. Die bewoner die bijvoorbeeld boos is over die vraag of hij zich stoort aan vrou wen met een hoofddoekje. Die boosheid begrijp ik niet. Ik weet uit ervaring dat islamitische vrou wen die vraag helemaal niet als discriminerend ervaren. Zij zou den juist blij zijn als zij bewoners mogen uitleggen waarom zij een hoofddoek dragen. In de gesprek ken die we hebben, voeren com municatie-aspecten meestal de boventoon en gaat het niet alleen maar over gevoelens van onveilig heid en overlast. Dit laatste valt denk ik ook wel mee. Zelf heb ik in de avonduren op straat nog niets raars opgemerkt." Al wil hij liever niet vooruitlopen op de uitkomsten van het onder zoek. In januari volgt een tussen stand en in maart 1999 moeten de resultaten bekend zijn. Het bu reau van Al-Baz houdt zich niet bezig met een analyse van de ge gevens, maar stuurt het cijferma teriaal naar de stuurgroep die daarvoor in het leven is geroepen. Daar zitten vertegenwoordigers in van de politie, de gemeente, de woningcorporaties en Het Bureau Welzijnsprojecten. De zogenaamde huiskamerge- sprekken en bewonersbijeenkorn- sten beginnen vooruitlopend op de uitkomsten van het onderzoek nog dit jaar. De bewoners uit de Babberspolder-Oost wordt ge vraagd om aan de huiskamerge- sprekken met ander buren in de flat of in de straat mee te doen. Het doel van dit gesprek is in klei ne groepen bespreken wat er ge daan kan worden om de leefbaar heid en veiligheid van de buurt te verbeteren. Vervolgens kunnen de deelnemers meedoen met de buurtbijeenkomsten. Dan komen ook vertegenwoordigers van de gemeente en allerlei instanties bijeen om over de toekomst te praten. Bewoners kunnen dan af spraken maken voor het opzetten van concrete activiteiten in de straat of buurt. Twee eerder ge houden bijeenkomsten voor al lochtone vrouwen hebben al ge leid tot activiteiten voor deze doelgroep in buurthuis 't Nieuw- lant. Verder staat er een opfleur- actie in de Spiegelstraat van de buurtvereniging op stapel waar bewoners heel positief op hebben Donderdag 19 november SCHIEDAM Emancipatie Centrum. Thema avond koffie en cacao, 20 00-22.00u. Theater a.d. Scli Ie. Hans Oorrestew met Viert Oud en Nieuw,20.i5o. Filmhui*.The idiots, 2i.00u. 't Podium. Kees van Knjgjen, 21.30u. VLAARDINGEN DcWestOptredenAdantino,19 30-21.3Ou. Hoty Ziekenhuis. Schotse kerstpiumpuddm- gen maken, 20.00u, Stadsgehoorzaal. Mu sical Hair, 20.00u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 The Schkemann Pieces. De Twijfelaar 22.30 Rini v.Wiiltgen&Co. Nlghttown21.00Anouk.The- a ter Zuidplein Klx 20.30 Marlies Helder, BF bllotheetctheater 20.30 Premiere Btóman, Vrouwenvriend Schelling-» 19.00Moeders Mooiste. Hal 420.00Voodo. Vrijdag 20 november SCHIEDAM Zaal de Ark, Koninklijk Schiedams Mannen koor Orpheus. 20 OOu. Stedelijk Museum. Najaarsconcert Toonkunstkoor, 20.0Qu. Th#* «ter a.d. Schle. Nrts, 20.15u. Filmhui». The Idiots, 21-OOu. t Podium. Heavy metal thun der met Ena d'or, 21.00u. Total Music. Bet ween - Lagoon, 22-OOu. VLAARDINGEN Grote Kerk. Orgelconcert Aad Zoutendijk, 20.15a Stadsgehoorzaal. Hetty Fetens met Klem Blond Leed, 20 OOu. Het Zeepaard. Mrs. Brown, 21-OOu ROTTERDAM Doelencafé 21.30 Jazz at the Doeiencafe Rotterdamse Schouwburg Gr.z. 20.15 The Schliemann Pieces. Ahoy* 10.00-17.00 Poppen en Beren beurs, Jeugdtheater Hof plein 19.00 Piggetmee. Montessorischool De Dukdalf 13.30 Ketöe de klown speelt me? taal. de Doelen Gri 20.15 Rotterdams Phil- harmonisch Orkest. Casino 21.00-02.00 Duo 2 Point En mimespeler Daniel Rovai (20.00-24.00). De Twijfelaar 22.30 The new pollution. Dominicuskerfc aan t Hang 20.15 Koorprpject Rotterdam. Baroeg 21;00 Impaled Naza rene^Ritual Camage/Dn lier Killer. Nlghttown2100 Israel Vibration Rotterdam TheaterWest 20.30 Lauren Ford's Soul and Blues review. Plan-C 22,00 Stiletto. Verrij zeniskerk 20 00 Arjan Breukhoven. Biblio theektheater 20.30 Blaman, Vrouw en Vnend. Schel ling's 19.00 Zzep. Hal 414,00 en 20.00 Voodo. lantareWVenstor20.30 DEAF 98: Jetlag. LuxorTheater 20.15 Came- retten 1998. Multicultureel Centrum ODE- ON 20.30 Fawaka. Prinses Theater 19.00 De Prinses Revue. Theater t Kapelletje 20,30 Eenakterfestival. Rotterdamse Schouwburg Stud to 20.45 Het d rama van de dochters van Lot Klx 20.30Gebr., ROTHEA TER Try-out Nachtastel. Theater Zuidplein Gr.z.20,15 The Rocky Horror Show. Biblio theek Bloemhof 10.00 Presen tatie Internet, Bibliotheek Oude Noorden Zie Bibliotheek Bloemhof. Bibliotheek Oude West en Zie8i- bliotheek Bloemhof. Bibliotheek Pend recht Zie Bibliotheek Bloemhof. Bonheur 10 00- 21.00DEAF98: Digital Djve. St Laurenskerk 17.00 Pierre Bayle-tezmg 1998. Lantaren/ Venster 19.30 DEAF 98: Sene van 5:. Muse um BoljmartsVanBeuningen 10.00-18.00 DEAF 98: Symposium. Nlghtt own 22.00 DE- AF 98. Zaal de Unie 20.30 De intolerantievan de tolerantie, Zweedse Kerk 11.00-2100 Zweedse Kerstmarkt Van dn. 19 Vm wo. 25 nov. ROTTERDAM Cinerama 1; The Horse Wiseper' (12) dag.12.20-16.20-20.30, wo.ruet om 16320. Cln2: 'Snake Eyes' (16) dag.1830-21.20, do.vr.ma.dl ook 12.50-15.40. an.3f*Saving Private Ryan" (16) dag 13.30-17-20.40. Cfn.4: 'Out of Sight' (12) dag. 15.20-18.10- 21.10, do.vr.ma.di.ook 12.20. Cin.5: 'Eliza beth' (16) dag.15.10-18.10-21.I0, do.vr ma.di.ookl2.10. Imax Theater 'Amazone' (al) dag.(beh.zo) 13. 'Everest' (al) dag.14-16-19. Thrill Ride' (al) 15-20. The Ten Commendments' (12) zo. 10. 'Saving Pnvate Ryan" (I6)dag. 21. '$e- rengeö Symphony* (12) dag. 17.15. Ven.l: 'High Arf (16) dag. 19.30-21.45, ma- .met 21.45, vr.ooK 15, zo.ook 13. Sneak Pre view ma.22. 'Kurt en Courtney* (16) Vf.15, Ven.2: '2 minuten stilte' (16)zo.wo.l5. 'Mrs- .Dailoway' (16) dag-(beh.ma.) 19.45, zo.ook 13. The lee Storm' (16) dag,<beh,ma.) 22. 'Su nset Boulevardma. 21.30 - Ven.3:Twenty four seven' (16) dag. 19.30-22, vr.oofc 15. Ven.4: 'Secrets Lies* (16)vr.l5.30. The La mes Gang*(16) dag. 19.45.'Ukeitts'(16) dag, 22.15. Lum.l: There's something about Mary' (a!) dag.12.15-15.15-18.15-21.10. turn.-'2: The Negotiator- (16) dag. 14-17.3021. Lum.3: 'Lock, Stock two smoking barrels' (16) dag. 15.451S.3C. 'Haiky.\ocr,; H2C"{ IS) dag. 13.15-21,30. Lum. 4: 'Godzilla' (12) dag. 14-17.45, 'Nightwatch' (16) dag.21.30. Pathé: There's something about Mary* (al) dag. 11.50-15.30-18.40-2120. The Tru man Show' (12) dag. 11,30-14-16,50- 19.15-21.40.'Biade'(16)dag.l6.10-18,50- 21.30; do.vr. ma.di.ook 11-13.35. 'SnakeEy- es' (16) dag.16.35-19-2i.30; do.ma.di ook ii.30-i4.io.rTheHorse Whisperer" (12)dag. 11.40-16-20. The Negotiator' (16) dag.15 20-18.15-21.10, do.vr,ma.di.ook 11.50.1 Dr.Dol rttte' (al) dag.11.20-14-16.30- 19-21,50. Sneak preview: Verkleedpartij' (16) di. 21.30. Nachtvoorstellingen: Lum.l: There'ssome- thinga bout Mary* (a!)vr.za .00.15. Lum A The negotiator" (16) vr.za. 00.15. Lum.3: 'Blade' (16)vrj3 00.30.Lum.4:'Nightwatch'(16)vr- .za 00 30 BELFE&BELFE 0 A L 19 2 0 HUGO BOS! M ENS WEAR yj STYLED BY DRESSLER Hoogstraat 200, Rotterdam (elke 2ondag geopend)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1998 | | pagina 3