21, Redders zeventig jaar na ramp weer herdacht Wat met 'Prins der Nederlanden gebeurde is altijd raadsel gebleven Vervuilde grond vertraagt nieuwbouw bran dweerkazerne Coffeeshophouder zegt hennep niet te herkennen Gemeente moet voortouw nemen bij sanering van olietanks ftgenda Rotterdams Dagblad t. Zaterdag 16 januari 1999 Maassluis De bouw van de nieuwe brandweerkazerne in Maassluis is uitgesteld. Reden is de vervuiling die in de grond zit waarop de gemeente het gebouw wil neerzetten. Er is koper en olie gevonden. Burgemeester en wet houders hebben besloten de overdracht van de grond tot na der order uit te stellen. Na lang zoeken naar een goede plek besloot de gemeenteraad op 8 december 1998 een perceel aan de Elektra weg te kopen. Exact in de roos op de plattegrond van Maassluis, met prima uitvalswe gen naar alle hoeken van de stad. Ideaal dus voor de brandweer. Bij de onderhandelingen werd zoals gebruikelijk het voorbe houd gemaakt dat door de ge meente van de deal kon worden afgezien als de bodem verontrei nigd zou zijn. Inmiddels is uit een verkennend bodemonder zoek gebleken dat er 'een bo demprobleem'is. Op het terrein, dat nu eigendom is van Visser Co die het in 1994 met Elektron he»-ft overgeno men, was een machinewerk plaats gevestigd. Het vermoeden bestaat dat één of meerdere olie tanks hebben gelekt. In de bo venlaag is door de bodemonder zoekers koper aangetroffen, wat dieper ook oliesporen. Het advies van de deskundigen die het voorlopig onderzoek heb ben gedaan is om een nader on derzoek te houden. Burgemees ter en wethouders willen dat la ten doen en hebben Visser Co inmiddels op de hoogte gebracht van de resultaten van de eerste bevindingen. En dat de over dracht van de grond is uitge steld. Voorlopig wordt er in het stad huis nog steeds vanuit gegaan dat de koop tezijnertijd doorgaat Burgemeester en wethouders nemen de vertraging -nader onderzoek en de daaropvolgende sanering neemt zeker maanden in beslag - op de koop toe. Op zoek gaan naar een andere loca tie wordt gezien als een zeer las tige opgave, omdat de afgelopen jaren al zo lang is gezocht naar een geschikte plek voor de brandweer. „De Elektraweg blijft ons uit gangspunt. ook al zal het nu wat langer duren," bevestigt een woordvoerster van de gemeente. De reddingsboot (rechts) in Vlaardingen tijdens de strenge winter, die het schip en de achtkoppige bemanning later fataal werd. Door Leen van Ooijen Hoek van Holland Wat er op 16 januari 1929 precies is ge beurd met de Hoekse red dingboot 'Prins der Neder landen' en de acht beman ningsleden, is een geheim dat de zee nooit zal prijsge ven. Niemand van de acht opvarenden overleefde -de ramp bij de beruchte Maas vlakte, die al zoveel slachtof fers eiste. Vandaag, exact zeventig jaar na dato, is de ramp herdacht. Het be stuur van de stichting Redding- museum Jan Leis legde aan het eind van de ochtend een krans by het reddersmonument aan de Berghaven in Hoek van Holland. In het museum is een kleine expo sitie aan de 'Prins der Nederlan den' gewijd, In de eerste helft van januari 1929 had Koek van Holland zo onge veer alles al gehad, wat van een winter verwacht kon worden: Wind, mist, vorst, yzel en sneeuw hadden elkaar afgewisseld Rond de vijftiende wakkerde de wind aan tot een storm. In de vroege morgen van de volgende dag kwamen de noodseinen. De 'El Oso' was aan de grond gelopen en vroeg sleepboothulp. Even la ter kwam de melding dat het Let landse stoomschip *Valka' was ge strand op de Maasvlakte. De Zweedse 'Ernest Castle' was het derde schip dat in moeilijkheden raakte. De sleepboot 'Ganges' van L. Smit wist de 'E! Oso', vlot te trekken. Het Zweedse schip kwam met zijn sterke machine op eigen kracht vlot. Maar voor Talka' werd de toe stand kritiek en dus moest de red dingboot 'Prins der Nederlanden' met schipper A. van der Klooster uitvaren. Aan boord waren verder De'Prins der Nederlanden', die zeventig jaar geleden verging. Foto's Reddingsmuseum Jan Leis twee machinisten en vijf man aan dek. Van der Klooster stond bekend als een zeeman die de kust voor Hoek van Holland kende als zijn broek zak. Hij kende geen angst, maar was zeker ook geen waaghals. In de volksmond werd hij zelfs 'de voorzichtige' genoemd. Bij de Berghaven had zich onder tussen een grote menigte verza meld, zoals dat altijd gebeurde wanneer de reddingboot zee koos. De communicatiemiddelen waren beperkt en men wilde met eigen ogen zien wat er gebeurde rond de haven. Ook by de Seinpost, de tegen woordige verkeerspost aan de wa terweg, stonden veel mensen, de meesten klappertandend in de vinnige kou. Ze wachtten op de te rugkeer van 'De Prins' die echter nooit zou komen. Door Marc Floor Rotterdam/Schiedam Het is het eeuwige probleem van de Neder landse coffeeshophouder: mari huana verkopen mag wel, maar op een legale manier aan je handels voorraad komen is onmogelijk. Daarom verbouwen ze het vaak zelf. Dat is niet alleen financieel aantrekkelijk, maar je weet ook welke kwaliteit je in handen hebt. Want van een met chemische middelen gekweekte joint wil je nog wel eens een flinke koppijn krygen, De Schiedamse coffeeshophouder H.J. van K, (39) had er serieus werk van gemaakt, Hij lichtte zelfs de belastingdienst in over het feit dat hij zijn eigen handels voorraad kweekte. Die kwam ver volgens gewoon met een aanslag. Maar wat de belastingdienst lijkt te gedogen, doet de politie nog steeds niet. Wel heeft bijvoor beeld de Schiedamse politie een passief vervolgingsbeleid: hen nepplantages worden niet actief opgespoord, maar alleen opgerold nadat ze door overlast aan het licht zijn gekomen. En dat overkwam Van KL maar liefst drie keer. In juli 1996 klopte de politie op de deur van een loods van de Schiedammer waar hij met een ploeg henneptoppen aan het knippen was. Zo'n honderd kilo aan hennepplanten werd aange troffen. Een paar maanden later was het weer raak. Na stankklachten van zijn buurman werd in de Schie damse woning van Van K. bijna zeven kilo hennep ontdekt en in zijn garage een kwekerij met 150 hennepplanten. En een jaar later werd van K weer met de nodige hennep betrapt, toen de politie binnenviel in een kamer die hij had gehuurd om wiet te drogen en te knippen. Dit keer ging zo'n tachtig kilo met de politie mee. Twijfel Maar Van K en zyn raadsman be steedden gisteren in de Rotter damse rechtbank niet de meeste aandacht aan het halfslachtige softdrugsbeleid van de Neder landse overheid. Zij probeerden vooral twijfel te zaaien over of de in beslag genomen kilo's nou daadwerkelijk hennep betrof. „Ik weet niet of het hennep was," vertelde Van K- enigszins be smuikt aan rechtbankbankpresi- dent C.G. van Nunnikhoven. „Eerlijk gezegd zag het er niet uit als wat ik als wiet ken," Waarop de rechtbank wilde weten of hij met een groep mensen ooit iets anders zou gaan bijknippen. „Tja, mis schien zag het er toch wel een beetje uit als hennep." Was Van K. dan de eerste coffee shophouder in Nederland die zyn eigen koopwaar niet herkende? Er bestond cr dan zoiets dat on waarschijnlijk veel op hennep lijkt, imitatiegras, zoals de recht bank ironisch stelde? In het Ne derlandse recht kunnen beide vragen wel degelijk met 'ja' wor den beantwoord. Want de wiet- knippers waar Van K in 1996 mee in zijn loods werd betrapt, zijn in middels in hoger beroep vrijge sproken, De politie was vergeten een monster van de in beslag ge nomen hennep naar het laborato rium te sturen, en dus kwam er geen juridisch uitsluitsel of het daadwerkelijk om hennep ging. Dat succesvolle pad besloot Van K's raadsman H. J. Andel giste ren voor de Rotterdamse recht bank ook te bewandelen. Want van alle in beslag genomen kilo's hennep en hennepplanten was slechts één partij daadwerkelijk als hennep gekwalificeerd door het gerechtelijk laboratorium. „Van prima kwaliteit zelfs," meld de Van K. met enige trots aan de rechtbank. Maar van de overige partijen waren door de politie simpelweg geen monsters opge stuurd. „Mijn cliënt weet alleen dat het eruit zag als hennep," wierp An del op. „Maar dat is nog geen juri- disch bewijs. De mogelijkheid blijft open dat het om wat anders ging, dus wil ik vrijspraak voor Van K.'De advocaat zag alleen re den in een veroordeling voor de partij die daadwerkelijk als hen nep was geïdentificeerd door het gerechtelijk laboratorium. Maar aangezien de inbeslagname van 1996 dateerde, en daarmee ju ridisch gezien de redelijke ter mijn van twee jaar waarbinnen een zaak behandeld moet worden was verstreken, wilde Andel ook voor het laatste staande feit vrij spraak. Officier van justitie mevrouw C. G. Bos vond echter dat die lan ge wachttijd maar in de strafmaat' verrekend moest worden. Zij achtte het bezit van alle hennep bewezen. Zij wees de rechtbank er op dat het toch heel behoorlijke partijen waren geweest die de po litie bij Van K. had aangetroffen. „De verdachte heeft zich op niet kinderachtige wijze beziggehou den met de teelt, en bewerking van hennep meende zij. „En we weten allemaal dat dat een uiterst lucratieve bezigheid is." Bos zei een flinke gevangenis straf in gedachten te hebben ge had, maar dat te willen afzwakken vanwege de lange tijd tussen de aanhouding van Van K. en de strafrechtelijke behandeling van zijn zaak. Ze eiste een celstraf van acht maanden, waarvan vier voor waardelijk, met een proeftijd van twee jaar. De gevangenisstraf mocht wat haar betreft in z'n ge heel worden omgezet in een werk straf. Coffeeshophouder Van KL greep zijn laatste woord aan om toch nog het dualistische softdrugsbe leid aan de kaak te stellen. „Ik mag sofdrugs verkopen," las hij voor van papier, „maar ik mag het nergens vandaan halen. Voor mijn shop heb ik het zelf ge kweekt Ik houd me aan de mi lieu-eisen, voldoe netjes de ener gierekening en betaal gewoon be lasting. En het is best hard wer ken als je dat allemaal netjes wilt doen." Uitspraak in deze zaak op 19 janu- In het loodsgebouwzat ioodseom- missans Vruggink onafgebroken aan de telefoon. Hij kwam uitein delijk naar buiten met het vrese lijke bericht dat de reddingboot was omgeslagen. 'Lifeboat capsi zed - men sinking', zo luidde de korte zakelijke boodschap die door de marconist van de 'Valka' werd geseind. Het bericht was opgevangen door Scheveningen-Haven en doorge geven naar De Hoek, Op de we dervraag of het mogelijk was van af de Talka' een reddingboot uit te zetten, luidde het antwoord; 'impossible'. De conclusie aan de wal was snel getrokken. 'Dan zij ze verdronken, dat staat vast', want niemand overleefde een storm op de Maasvlakte wanneer men te water was geraakt. Toch werden er maatregelen ge nomen, want je kon tenslotte nooit weten. Met de afhaalboot 'Fré' werd een reddingbrigade on der leiding van dokter Knip over gezet naar Rozenburg. Daar werd het strand bij de Maasvlakte afge zocht. De hele dag liepen de man nen door sneeuw, ijs en water, maar ze vonden niets, 's Middags tegen vier uur, toen het donker werd, keerden de meeslen terug. Een kleine groep bleef achter om de wacht te houden. Dokter Knip en zijn mannen wer den by terugkomst in de Bergha ven bestormd met vragen. Maar ze hadden niets te melden en de meeste mensen keerden versla gen huiswaarts. Veel familieleden bleven echter wachten, tegen be ter weten in. Schipper Slis, de tweede schipper op het station Hoek van Holland, was inmiddels met de vlet en een aantal mensen uitgevaren via het kanaaltje van Rozenburg en de Brielse Maas. Na een verschrikke lijke nacht keerden ook zij onver- richterzake terug in De Hoek. Nadat de storm was uitgewoed, gaf de zee in de volgende dagen een gedeelte van haar offers prijs. Op het strand van Rockanje spoelden de levenloze lichamen aan. Vijf lijken werden geborgen: Van der Klooster, de Groot, Ster renburg, Van Asperen en Meul- dijk. Op het strand van Voome spoelde de zwaar gehavende red dingboot aan. Acht vrouwen waren weduwe ge worden. Zevenendertig kinderen hadden hun vader verloren. De slachtoffers waren: A. van der Klooster (getrouwd, 6 kinderen), H.P. Meijboom (getrouwd, geen kinderen), J.H. Timmers (ge trouwd, 5 kinderen), P. van Aspe ren (getrouwd, geen kinderen), A. Meuldijk (getrouwd, 4 kinderen)", R. de Groot, getrouwd (10 kinde ren), PA Verweij (getrouwd, 3 kinderen) en C. Sterrenburg (ge trouwd, 9 kinderen). Prins Hendrik Onder de velen die in de volgende dagen een bezoek aan Hoek van Holland brachten, was ook Prins Hendrik. Hij ontbrak nooit bij grote scheepsrampen en bezocht alle weduwen. De Prins zegde per soonlijke hulp toe, waar dit nodig mocht zyn en hij kwam nog een keer terug toen de slachtoffers naar Hoek van Holland waren overgebracht. Van der Klooster, de Groot, Ster renburg en Van Asperen werden op 21 januari onder grote belang stelling begraven op de algemene begraafplaats in Hoek van Hol land. De begrafenis werd onder anderen bijgewoond door Baron de Vos van Steenwijk als verte genwoordiger van de koningin, mr. Drooglever Fortuyn burge meester van Rotterdam, commis saris Jas, de Hoekse vertegen woordiger van de gemeente en ve le anderen onder wie zelfs enkele vertegenwoordigers van de Let landse regering. Verschillende sprekers voerden het woord tijdens de indrukwek kende plechtigheid. In Maassluis werd de volgende dag het stoffe lijk overschot van A Meuldyk ter aarde besteld. De 23 opvarenden van de "Valka* werden aan wal gebracht door de reddingboot 'Koningin Wilhelmi- na' uit Stellendam met schipper de Jager. Het was de eerste red ding van dit nieuwe schip. Van alle kanten stroomde na de ramp met de 'Prins der Nederlan den' geld binnen. In drie weken tijd werd een bedrag van drie ton geteld bij het speciale hulpfonds van de reddmgmaatschappijDat was voor die tijd veel geld. De zwaar getroffen gezinnen werden er financieel van onderhouden. Vlaardingen—De gemeente Vlaar dingen moet zijn verantwoorde lijkheid nemen bij sanering van ondergrondse huisbrandolie- tanks. Dat stelt de Socialistische Partij in schriftelyke vragen aan burgemeester en wethouders. De oppositieparty wil bijvoorbeeld dat de gemeente daarin een pro minentere rol gaat spelen. Na heel lang touwtrekken tussen diverse overheden en bewoners- belangenorganisaties geldt er tot 1 juni van dit jaar een speciale re geling voor het saneren van olie tanks die bij particulieren in hun tuin begraven liggen. De kern daarvan is dat het rijk duizend gulden, betaalt voor het weghalen van ranks die voor 1 maart 1993 al eens zijn gesaneerd. Dat is toen veelal gebeurd door de tanks leeg te pompen en daarna te vullen met zand of schuim. Later, bij het aanscherpen van de regels, bleek dat de kans groot is dat deze gesaneerde tanks op ter mijn doorroesten waardoor er res tanten olie in de bodem terecht komen. Om de eigenaren, die in de veronderstelling waren dat al les voor elkaar was, niet opnieuw voor al te hoge kosten te laten op draaien, is deze rijkssubsidie in gesteld. De SP vindt dat de ge meente zich met het naderen van de einddatum actiever moet op stellen. Daarom vraagt de partij of burgemeester en wethouders be reid zijn om de organisatie van de sanering op zich te nemen door al de te saneren tanks als één klus aan te besteden. Dit kan volgens de SP de kosten aanzienlijk druk ken. Daarbovenop vraagt de SP of het college wat ruimhartiger in de portemonnee wil tasten om de kosten voor de particulieren zo laag mogelijk te houden. Dit is op z'n plaats, vindt de SP, omdat de sanering destijds onder verant woordelijkheid van de gemeente is gebeurd. Daarbij verwijst de partij bovendien naar gemeenten als Rotterdam en Spykenisse. In Rotterdam neemt net stadhuis de helft van de kosten van bodemsa nering op zich, terwijl in Spijke- nisse bovenop de duizend gulden rijkssubsidie door de gemeente alle restkosten voor bodemonder zoek en sanering worden betaald. Zaterdag 16 januari ROTTERDAM O .T. Theater a/d M utlerpler 20.00 De Vijan den. Jeugdtheater Hofplein 19.00 Pirvokkio. de Doelen Gr.z 19 30 Mustc for the millions Jumaanse Zaai 20.15 Caribbean big bands. Activftettenceirtrum Zjaak 21.00 30+ dis co L'Esprit22 00 Sam Mitchell Bluesband. CS Jazz 22.00 The Old Fashioners. De Vlerk 22 00 Special Dance-Event. Hfllegortda- karh 2015 Concerto Rotterdam. The Little Cave 21.30 Neuro-Vision. NI ghttown Thea tercafé 20.00 Stand up comedy. Theater ZuidpleLi Gr.z. 20.15 Doiiy Doreen's Great Country Vanety Show, Plan-C 22.00 Se conds. Schel! Ing*sl9 00 Zzêp. Lantaren/ Veniter MacBeth van Hotel Modem. Uixor Theater 20.15 Mini MaxiPrinses Theater 19.00 De Pnnses Revue. Rotterdamse: Schouwburg Gr,z, 20.15 Wilhelmina. Je; mamtiendrai. W z.2Q 30 Part Two. Theater Zuidplein Khz. 20,30 Thomas van Luyn. Bl- bÜotheektheatef20.30Armando&Quartet- Kuub 312 00-17.00 Open Dag. zondag 17 januari ROTTERDAM O.T. Theater a/d Mullerpler 15.00 DeVijan- den, Jeugdtheater Hofplein 14.00 Pinokkio. Rotterdamse Schouwburg Ki 4. 15.00 Ka»? Kato"5! Theater ZuWptelnGr^. 14,00 Atlan tis, het&nde var. Nooit, de Doelen Gt ,z. 11.00 RPhO - Extra Zondagochtendconcert Jum- aanse Zaal11.00-12.00 Kamermuack op zondagmorgen 14.30 Kamermuziekop zon dagmiddag café Floor 11.30 Het Konsert C5 Jazz 15.00 New Orleans Syncopaters. Doelencafé 15.30 Jazz at the Doelencafe. Dizzyl6.00 Ugetsu. De Buurman 20.00- 23.00 Jamsessie Nigbttown 21.00 Golden Eamng. Prinses Theater 14.00-16.00 Ctu- leens festival. Rotown22.00 R 'n' Bsessie. I Schelling"» 19.00 Fa. Merkator. Rotterdam-1 se Schouwburg Gr.z.14.30 Wilhelmina, Je i maintiendrai. Theater 1 Kapelletje l5.QODe 1 Ring - een lesbische opera. Bibflotheekthe- j ateri-5.30 De Biografie: HendnkusColijn. Di verse SKVR gebouwen 12.00-17.00 Open Huis. Kasteel van «hoon 14.30 Kasteel lite rair. Jan Brokken, Bioscopen Van do.14 t/m wo. 20 jan. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Enemy of the state' (16) dagl7.45-2i,do.w.ma.di.ooki3.30.Cin.2: 'Rounders' (16) dag. 12.30-15.30-18.15- 21.15. Cln.3: "The horeewisperer' (12) dag 20.15, dO.vr.ma.di.OOk 12.15-16.15. Cfn.4: "The Trnman Show (12) dagl6-18.45- 21.30, do.vr.ma.di-cxsk 13. Wn.5: The Migh ty' (al) dag.12.45-15.45-18.45-21.30. Imax Theater Whales' tat) dag 14-16- 19.15. 'Everest' (a!) daglS. Thntt Ride' (all dag 13. 'Amazone' (al) za.za.wo.12 'Abeftje' (al) dag 17 za.zo.0ok 10. 'Antz' (125 dag 20.15-22. Ven.lxLa vita e bella' (ai)dag, 19.30-22ma- .met 22. vr.20.wo.0ok 15. Sneak Preview ma.22. Ven.2: 'Soy Cuba" (16) do.vr.za zo. 19,30. vr.wo.ook 14.30. 'Once upon a time m the west' (16)zo.l5, ma di.wo.19 30. 'Slee ping Man" (16) dag22.15. Tectonic Plates' (16) zo.13, Ven.3: Taste of cherry' (16) dag20. 'Made in Hongkong (16) dag22, 'Good Will Hunt-tig (16) vr.15.30. Ven.4: Shall we dance?' (16) dagl9.30. "Win- tersteepers' (16) dag.22. Tie zwijgende rem- ged (16) zo.15. Winter '89' (16) vr.wo.15, zo.13. Lum.l: There's something about Mary' (al) dag.12.15-15.15-18.15-21.15. Lum, 2: 'Practical Mage' (12) tiagl2.45-15.30- 18.15-21. Lum J'Mulan' (af) dag. 18.45, do- ■vr.ma.di. ook 13.30. 'Snake Eyes' (16) dag.21.30. Lum.4: 'Blade' (16) dag.18-21. do.vr.ma,di.ookl2.15, Rexane: Tien velschillende adult films (18) dag 12 Cm 01.00, Pathó: The mask of Zorro' (12) dag. 15.20- 18.20-21.10 fdi.niet 2110) do.vr.m3.di.ook 11.40.'Ronfrr'(16)dag.ll.50-15.30-18.20- 21.10. The pnnce of Egypt' (al) <fagl6,4Q- 19.10-21.50, do.vr.ma.di.ook 11.30-14. 'Enemy of the state' (16) dag 11.50 (za.net 11.505-15-18.20-21.20. 'A perfect murder' (16) dagl9.05-21.40, do.vr.ma.dt,ook 11,20*14-16,30, What dreams may come' (16) dag11.20-14-16.30-19.05*21.30. "Antz" (al) dagll.30-13.40-15.45-17.50- 19.55-22. Sneak preview: No more city heroes!! (16) di.21.30. Nachtvoorstellingen: Lum.l: There's some- thingaboutMar/(a1)vr.za,00.30.Lum.2:The Siege' (16) vr.za.0Q.15. Lum.3: Thenegotia- j tod (16) vr^a,00.15. Lum.4: 'Blade' (16) w-1 .za. 00.30. Klndermatlnees: Cln.l: 'Abetije' za-i .zo.wo. 13,30, Cln.3: 'Mu!an' za.zo.wo.1 13.15-16.15. Cin.5: 'Dr.Dolrttle' za- .zo.wo. 13. Imax: 'Abet^e' dagl7 za.zo.ook' 10. Lum.3: 'Mulan'dag.l6.15,za.zo.wo.ook 13.30. Lum.4: 'Abettje' do.vr.ma.di. 15.15, za.zo.wo.ook 13-15.30. Pathé: 'De prins V3n Egypte' za.zo,wo.ll.30-14, 'Mulan' za- zo.wo.11-13.10. 'Abeltje' za.zo.wo.ll.2Q- 14-16.30. Ven.: 'Oe blauwe treir,'zo.13. 'Sja- kie en de chocoladefabnek' zo.wo.15. DORDRECHT Euro Cinema: 'De prins van Egypte' (al) za- 4O.wo.13.30. The mask of Zorro' (12) dagi (beh.zo.) 18.45, 'Enemy of the state' (16) dagl8.30-21.15. 'Abeltje' (af) Z3.vra.13.30 zo. 13.30-16. 'Room' <161 dag.18.45-21.30 zo.ookl6. There'ssomethingaboutMaiy'(al) dag.(beh40.}21.45. Mulan' (Ned. verse) (a!)' za.vra.13.45zD.13.45-16.15 Sneak preview (16)20.19. SPUKENISSE Arcapleic 'Room' (16) dagl8.45-21.30- vr .za.zo.wo.ook 16 do.ma.di.ook 14. There's someth i ngabout Mar/ (al)do.zo.di ,wo.21.30; vr.za.22. 'Enemy ofthestate*(16) dagl3.15- 18.45-21.45, vr.z340.wo.ook 15.45. The Horse Wispered (al) dag.18.45. The Might/1 (al) do.ma.di.14-19 vr4340.wo.16.15. The pnnceof Egypt1 (al) vr4a.20.3Q. 'Practical Ma-* gc' (12) dag.13.45-19.15-2130. 'Rounders'' (16) dag(beh.vr4a.) 21.30 vt4a.19.30-' 22.15 zo.wo.ook 18.45. 'Antz' (al) dagl4 vr* .za40.wo.ook 16 do4o.ma.di.wo.ook 19.3Q vr.za.ook 20.30. 'A perfect murder* (16) dag.22. "The Siege'(16)za.23.30.SneakPre* view (16) ma.21.30. Kindermatinees: 'Mu* ian'vr4a4O.wo.l4-16.'Abe)tje*dagl3.30vr- za.zo.wo.ook 15.45 vr.za.ook 18.30. "De pons van Egypte' imza-zo. wo, 14. HELLEV0ETSLU1S Tlvoll Theater The mask of Zorro' (12) dag (beh.za.) 20 za.19.30-22.30. "The pnnce of Egypt* (al) za.zo.wo.14. There's something about Mary' (al) dagfbehzza.wo.) 20, za.19.30-22. 'Mulan' (al) za.zo.wo.14, SCHIEDAM Filmhuis: TwentyFourSeven" tio.vr 2L The James Gang' za.2l. VLAARDINGEN Het Zeepaard: The James Gang vr.21. TwentyFourSeven'za 21.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3