12 X Krotwaar wil in Stadionloop vrede sluiten met Rotterdam WH "We worden al zes jaar aan het lijntje gehouden' Don Diego Poeder trekt de stoute schoenen aan Allen doet het voor salaris van 135 miljoen Vlaardingse Jeu de Boulesvereniging wil duidelijkheid over verhuizing Ierse Michelle de Bruin heeft nieuw bewijs Oud-kampioen Roethof eist geld van Belgen Hopmans verder Ullrich heeft zijn lesje wel geleerd Rebollo wint de Ronde van Mallorca Samaranch wil van geen wijken weten jNPjfeWtfl HBSS bekert tegen WOR 'PP' speelt elf belangrijke minuten tegen Naaldwijk Rotterdams Dagblad Vrijdag 12 februari 1999 DublinDe advocaat van de Ierse zwemster Michelle de Bruin- Smith heeft nieuw bewijs in han den voor de onschuld van zijn cli ënte. De Olympisch kampioene en echtgenote van voormalig dis- cuswerper Erik de Bruin is voor vier jaar geschorst, omdat ze na een dopingcontrole geknoeid zou hebben met de containertjes uri ne. Die bleken een verontrusten de hoeveelheid alcohol te bevat ten. Peter Lennon, die De Bruin juri disch bijstaat, zal David Brown in stelling brengen om de naam van de drievoudig Olympische kampi oene van Atlanta te zuiveren. De ze Britse wetenschapper, die ook de voor het leven uitgesloten ko gelstoter Paul Edwards'heeft ge holpen, kan volgens Lennon aan tonen dat de gebruikte plastic flesjes ongemerkt kunnen wor den geopend. Ze moeten daarvoor alleen even in kokend water wor den gelegd. De Ierse zwemster heeft haar on schuld altijd volgehouden. In haar urine zijn, behalve alcohol, geen verboden prestatiebevorde- rende middelen aangetroffen. Brussel De voormalig Neder lands karatekampioen Otto Roet hof gaat een fikse schadevergoe ding eisen van de Belgische Staat Hij kondigde dat aan nadat het hof van beroep van Antwerpen hem woensdag vrijsprak in een drugszaak. Roethof was met een compaan be schuldigd van de invoer van 100 kilogram cannabis. Een recht bank en het hof van beroep oor deelden dat de zaak was uitgelokt door de Bijzondere Opsporings Brigade (BOB), onderdeel van de Belgische rijkswacht Het Open baar Ministerie had vier jaar ge- eist Vanwege de zaak zat Roethof in 1992 drie maanden in voorarrest Hij wil daarvoor genoegdoening, ook gezien de volgens hem onher stelbare schade die zijn naam op liep. Zo zag hij zich verplicht zijn sportcentrum in Heerlen te slui ten, wat hem veel geld kostte. Roethof, tussen 1974 en 1986 tweemaal wereldkampioen karate en winnaar van vijf Europese en 25 Nederlandse titels, heeft nu een nieuwe zaak in Maastricht. Prostejov Amanda Hopmans heeft de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in de Tsjechi sche plaats Prostejov. De Neder landse versloeg de als tweede ge plaatste Dominique van Roost. Door Loet van Schellebeek Bussum Rotterdam en Luc Krotwaar lagen elkaar in het ver leden niet zo goed. Drie jaar geleden, in de aanloop naar de Olympische Spelen van Atlanta, waagde de Bussumse lichtge wicht zich er voor het eerst aan de marathon. Het werd geen succes. Hij kwam ai vrij vroeg ten val, kreeg met de kilometer meer last van z'n schouder en begreep bij het naderen van de Brielselaan dat het zinloos was zich nog langer te pijnigen. Het T-shirt 'See you in Atlanta', dat zijn toenmalige manager Michel Lukkien voor hem had laten maken, kon ongebruikt de kast weer in. Ook vorig jaar bereikte Krotwaar de finish niet Een griepje in het voortraject had zijn conditie der mate aangetast, dat hij ergens halverwege wijselijk besloot uit te stappen. Een halfjaar later haalde de gebo ren Limburger in Eindhoven, de stad waar hij opgroeide, liefst tweeeneenhalve minuut van zijn persoonlijk record af. In 2.12.45 uur werd hij voor de tweede ach tereenvolgende keer Nederlands kampioen op de marathon. In die hoedanigheid start hij zondag 18 april opnieuw in de Rotterdam Marathon, in de hoop de Coolsin- gel deze keer wél terug te zien. Kwalificatie voor de wereldkam pioenschappen in Sevilia lonkt, al wil Krotwaar daar nog niet aan denken. ..Ja, natuurlijk wil ik daar wel neen. En naar de Spelen in 2000. En een wereldrecord wil ik ook wel." Hij wil er maar mee zeggen dat doelen haalbaar moe ten zijn. Voor hem. O jawel, hij is best bereid risico's te nemen, op z'n bek te gaan desnoods. Maar zichzelf druk opleggen, daaraan heeft hij een gruwelijke hekel. In zijn ogen is dat ook de reden waarom het destijds op weg naar Atlanta fout is gegaan met hem en de twee andere leden van de 'drie musketiers'/ Rene Godlieb en Marco Gielen. Na drie mislukte marathons op rij brak Luc Krotwaar met trainer/ manager Lukkien en sloot hij zich aan bij de trainingsgroep van Rob Veer (Hellas), waarvan ook Bert van Vlaanderen deel uitmaakte. In nog geen twee jaar schraapte hy bijna zeven minuten van zijn persoonlijke beste tijd af. En hij weet dat het nog harder kan. Maar eerst wil Luc Krotwaar vrede slui ten met Rotterdam. De Rotter dams Dagblad Stadionloop van zondag staat in zijn voorberei dingsplan als 'snelle tien' geno teerd, een in hoog tempo af te leg gen race over tien kilometer. Van clubgenoot Bert van Vlaanderen, Marathonloper Luc Krotwaar. FotoCeesZorrVGPD al tweemaal winnaar bij de Kuip, heeft hij gehoord dat de tocht door Rotterdam-Zuid (met een uitstap je naar de andere oever) zich bij uitstek leent om zijn tempohard heid te testen. „Er zit van alles in; nijdige klim- metjes, afdalingen, lange, rechte stukken, een ideaal parcours. De nieuwe brug (de Zwaan, red.) ken ik al wel, de Maastunnel ook, maar alleen als automobilist. Ik ben er nog nooit doorheen gelo pen. Dat lijkt me een ervaring op zich." Hoewel de Stadionloop offi cieel geen wedstrijd is en in zijn schema ook als training is voor zien, gaat Luc Krotwaar (30) over morgen wel degelijk proberen Bert van Vlaanderen van een 'hat trick' af te houden. Don Dlego Poeder bekijkt het het T-shirt van de Rotterdams Dagbiad-Stadlonloop, dat hij net daarvoor van Piet Har- tog(l.) van de organiserende stichting Rotterdam Marathon beeft ontvangen. Do boksergaat zondageen heel ande- re Strijd aan. Foto Victor ven BreukelmVCor Vos RotterdamProfbokser Don Die- go Poeder en atleet Rachid Ben Meziane zijn toegevoegd aan het rijtje prominenten, dat zondag deelneemt aan de Rotterdams Dagblad Stadionloop. Voor Poe der, die het plan heeft opgevat op zondag 18 april de marathon in zijn geboortestad te lopen, is het de eerste keer dat hij de stoute schoenen aantrekt, „Ik ben be nieuwd hoe het me bevalt," zei hij gisteren. „Het lijkt me ontzettend leuk om te doen." Ben Meziane, lid van de Zeeuwse atletiekvereniging DeltaspOrt, is een bekende verschijning bij loopevenementen in de regio Rot terdam. Anders dan Poeder, moet de Marokkaan in staat worden ge acht lang mee te gaan met twee voudig winnaar Bert van Vlaande ren en Nederlands marathonkam pioen Luc Krotwaar. Dat tweetal, beiden lid van de ver eniging Hellas in Utrecht, is favo riet voor de overwinning in de Stadionloop, die overigens offici eel niet als wedstrijd maar als prestatieloop te boek staat. Het parcours leidt van het Feyenoord- stadion via de Maastunnel en de Erasmusbrug terug naar de Kuip en heeft een lengte van 10,3 kilo meter. Op de eerste drie finishen de vrouwen en mannen staan ere prijzen te wachten. Tot dusverre hebben zich ruim 1600 lopers aangemeld. Vorig jaar kwamen er bij prachtig weer 3500 opdagen, maar op zo veel deelne mers durft Piet Hartog van de or ganiserende Stichting Rotterdam Marathon ditmaal niet te reke nen. „Het is voorjaarsvakantie, veel mensen zijn op wintersport. Daarnaast is het ook nog eens car naval en speelt Valentijnsdag een rol." De ervaring leert evenwel, dat veel lopers het weer van zondag afwachten alvorens te beslissen zich alsnog bij de inschrijfbalie (nabij het Maasgebouw) te mel den. Die is geopend vanaf 10.00 uur. Het startschot valt om 12.00 uur precies. Het inschrijfgeld bedraagt 15 gul den. Daarvoor ontvangt men na de finish een speciaal T-shirt Voor de deelnemers is drinken (Extran en water) beschikbaar. Er is bovendien een verloting, waar voor het startnummer als lotnum mer geldt. Ruime (gratis) parkeer gelegenheid op het Piet Smitter- rein. Enkele minuten nadat de deelne mers aan de Stadionloop zijn weg geschoten, gaat het open Rotter dams scholierenkampioenschap van start Het parcours voert door en rond de Kuip en heeft een lengte van circa 2,5 km. Vorig jaar waren er 1200 deelnemers, alle maal via scholen ingeschreven. MilwaukeeBasketballer Ray Al len heeft er zelfstandig alles uit gesleept in de onderhandelingen met de Milwaukee Bucks. De guard verlengde zijn contract met zes jaar. Dat levert hem in totaal 70,9 miljoen dollar op, bijna 135 miljoen gulden. Allen, die zelf achter de tafel ging zitten en zo ook de vier procent commissie voor een zaakwaarne mer in zijn zak hield, bereikte met eigenaar Herb Kohl overeenstem ming over een salaris van negen miljoen dollar per seizoen, hqf maximum voor een derdejaars profin de NBA Hij bedong verder een jaarlijkse opslag van 12,5 procent geduren de de looptijd van de verbintenis. Allen is daarmee de best betaalde speler bij de Bucks geworden. Het 23-jarige talent speelde de afgelo pen twee seizoen alle 164 wedstrij den en begon maar één keer niet in de basis. Hij verwierf tevens grote bekend heid door zijn optreden in Spike Lee's film 'He Got Game'. Pal ma no va—Jan Ulinch heeft geleerd van het verle den. Een j aar geleden sloeg de Duitser, twaalf kilo te zwaar, een modderfiguur m de vooijaarswedstryden. Nu, in de Ronde van Mallorca, oogt de Tourwinnaar van '97 een stuk fitter. „Ik heb geleerd van vorig jaar," beaamt de Duitser, die momenteel met 78 kilo nog een kleine zes kilo bo ven zijn streefgewicht zit. „Ik heb een dïeetspecialis- te in de arm genomen. As het nu misloopt heb ik het puur en alleen aan mezelf te danken." Hij werd geleefd, de winter na zijn tourzege. „De feestelijkheden werden niet in de hand gehouden. Ook had ik te veel publicitaire verpichtmgen." Uli nch hield nu de boot af, veel reden tot feesten was er ook niet Op Mallorca is hy uiteraard wel een van de meest in de belangstelling staande renners. Ook zijn seizoensplanning is veranderd. Ullrich wil twee grote rondes rijden. „Uiteraard njd ik de Tour, maar waarschijnlijk ook de Ronde van Spanje als voorbereiding op het WK Het hangt af van hoe ik de Tour doorkom. Win ik 'm dan kan ik ontspannen naar de Vuelta. Lukt het niet, dan wordt de druk op me in Spanje misschien weer te groot Ik beslis na de Tour." Palmanova De Spanjaard Luis Rebollo heeft de Ronde van Mallorca op zijn naam gebracht Zijn voorsprong in het algemeen klassement kwam in de vijfde en laatste etappe van 140 kilometer met start en finish in Palmanova niet meer in gevaar. De dag zege ging naar de Rebollo's landgenoot Francisco Ca- bello. Hy versloeg Erik Dekker in de sprint Renger Ypenburg kwam als zevende over de fmtsh. Cabello, nummer twee in het algemeen klassement, deed nog wei een poging zijn achterstand op Rebollo goed te maken. De renner uit de Kelme-ploeg ging in de aanval, won ook de rit, maar kon de achterstand op zijn concurrent van ONCE niet goedmaken. Ook de TVM'ers Hendnk van Djjck en Claus Moller, winnaar van een etappe, waren actief in de afsluiten de rit, Van Duck deed een mislukte poging met de Spanjaard Ochoa en de Duitser Bolts. Moller kreeg bij zijn uitval gezelschap van in totaal achttien mede vluchters. Daarbij meldden zich onder anderen Re bollo en zijn ploeggenoot Laurent Jalabert, Cabello, Rabo-renner Dekker en Ypenburg van Batavus. Londen Juan Antonio Samaranch is niet van plan op te stappen als voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité. Hij wi! van geen wijken weten, ook al breidt het schandaal rond de omkooppraktij ken van olympische kandidaatsteden, Salt Lake City voorop, zich nog dagelijks uit Samaranch staat m toenemende mate onder druk van de media maar voorlopig geeft de 78-jarige Span jaard, die de Olympische Beweging de volgende eeuw in wil leiden, geen krimp. Hij heeft in Lausan ne in detail het lijvige rapport bestudeerd dat de ethi sche commissie van Salt Lake City heeft opgesteld naar aanleiding van de omstreden campagne van de Amerikanen voor de Winterspelen van 2002. Het Japanse Olympisch Comité levert komend week einde in Lausanne het onderzoek naar mogelijke om koping rond Nagano in. Drie (ex-)leden van het Inter nationaal Olympisch Comité zijn zich in de aanloop van de verkiezing van de winterspelenstad 1998 te buiten gegaan aan excessieve verwennerijen. De verwachting is dat de namen van vijf anderen niet meer als verdachten zullen worden doorgegeven, na getuigenverklaringen van hooggeplaatste betrok ken, zoals de gouverneur van Nagano. Bij die vijf zat ook de naam van Anton Geesink. r Jrö-r- Schiedam Derdeklasser HBSS speelt morgen tegen eersteklas ser WOR om een plaats in de kwartfinale van het toernooi om de districtsbeker. Het duel begint op Harga om 14.30 uur, HBSS schakelde eerder verrassend tweedeklasser Olympia uit. In Gouda werd het 1-2 voor de Schie dammers. De ploeg van Ret Jon as doet het in de reguliere compe titie een stuk slechter dan in de bekercompetitie. HBSS staat in 3B op de voorlaatste plaats. Sportagenda Tips voor deie rubriek kunt n doorgeven aan de sportredactie van deie krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der 010-2732700 (fat 01M265227) en in de avonduren onder 0104004310. VRUDAG12 FEBRUARI BASKETBAL: 21.00 SVO-Juventus (v). ZATERDAG 13 FEBRUARI KORFBAL: 1930 Oranje Nassau-DVS'69, lfl.45 THOR-Spint, 19 30 ODO-NKV, 17.15 CKC Maasslms-Nieuwerkerk. TAFELTENNIS: 17 00 De Treffers-De Ko renbeurs (m), 18.00 NOAD (rn^Renata. VOETBAL. Hoofdklasse A: 15 00 Excelsior M-SHO. Eerste Klasse B: 14-30 Ter Leede- Zwaluwen, 34.30 DOTO-Deltasport Twee de klasse C: 14.30 HVO-Hoofddorp. Twee de klasse D: 1430 WK-Snutsboek. Derde klasse B: 14-30 PPSC-Naaldwijk (restant). Derde klasse D: 1430 Jodan Boys-CION, 14.30 L'schoten-MW27. Vierde Klasse B: 14 30 HPSV-H. Boys Vijfde klasse E 14.30 SPV81-DRGS, 14.00 HSC-Zwamraerdam. Bekerduel: 1430 HBSS-WOR. VROU WENVOETBAL: 12.30 Botlek-Zwalmven. VOLLEYBAL: 19.00 Rijnmond (mtftfVC. ZONDAG 14 FEBRUARI BASKETBAL: 16 00 Juventus (ir.)-MSV. HANDBAL: 13 00 DWS (v)-OSC 3,11.10 De Hollandiaan fml-ETC. KORFBAL: 14.45 KV Vlaardingen-Ready, 14.00 Harga-KZ Leiden. VOETBAL. Vierde Klasse A: 1400 GSC ESDO-Hoek van Holland Vierde klasse G: 14.00 Ursus-HWD, 14.00 VFC-RKWTK, 14.00 Excelsiors-Aeolus. Vijfde Klasse Al: 1400 SVDPW-The Harvards. Vijfde klasse BI: 14.30 Ammerstol-Schiedamse Boys. Vijfde Klasse B3:14-30 Demos-Oudewater, 14.30 Zwarte Pijl-HSC. Oefenduel: 14.00 Westlandia-SWSMC. Door Fred Louter Vlaardingen Dit jaar lijkt er na zes jaar wachten eindelijk een op lossing te komen voor het huis vestingsprobleem van Jeu de Boulesvereniging Vlaardingen. De club dient immers voor het einde van het jaar verdwenen te zijn van haar huidige locatie aan de Claudius Civiluslaan, om dan plaats te maken voor woningbouw in de Westwijk. Het bestuur gaat er vanuit dat binnen nu en een paar maanden de gemeente Vlaardingen bekend zal maken waar de leden van de vereninging in de volgende eeuw hun zo ge liefkoosde sport kunnen uitoefe nen. Een beslissing waarde 'amb tenarij' maar liefst zes jaar over gedaan heeft. Ietwat lang, vinden komend voorzitter ('als de leden het in maart goedkeuren') Fred Wichers en wedstrijdsecretaris Herman Leijendekkers. „We ho ren al vanaf 1993 dat we hier aan deMarathonweg niet kunnen blij ven. Nu is het 1999 en weten we nog steeds niets. Het klinkt onge looflijk, maar het is echt waar." Niet serieus „We worden al zes jaar lang aan het lijnde gehouden. Je merkt aan alles dat men ons in de poli tiek niet serieus neemt. Er wordt gedacht dat jeu de boules een spelletje is dat door een aantal ou dere mensen op vakantie wordt gespeeld Dat is natuurlijk al lang achterhaald. Jeu de boules is een serieuze sport die landelijk door vijftienduizend leden op competi tieniveau wordt beoefend. Ook hier in Vlaardingen wordt compe titie gespeeld. We hebben tachtig leden, maar de groei is er de laat ste jaren uit. Dat heeft ailes te ma ken met de trage besluitvorming Fred Wichers (links) en Herman Leijendekkers tonen de bouwtekening van het nieuwe jeu debou- les-complex. Andere leden oefenen alvast het overdekt jeu de boulen. Foto Peter Moikenöoer van de politiek omtrent onze nieuwe behuizing," aldus Fred Wichers. Leijendekkers vult aan: „Het pro bleem is dat we al ?ps jaar gpen beleid meer kunnen maken. Als je te horen krijgt dat je hier weg moet, doe je natuurlijk geen in vesteringen meer. Andere clubs groeien door, wij staan door het hele verhaal al zes jaar stil. Jeugd meldt zich hier niet aan, omdat die graag bij een club zit waar dui delijkheid omtrent de toekomst heerst. Om maar te zwijgen van de inkomsten die we over een lan ge periode al mislopen. Maar nu komt er dit jaar dan eindelijk een beslissing. Althans, laten we het honen, want ik ben het vertrou wen in de politiek een tijdje gele den al verloren." Bouwtekening Toch lijkt de locatie van de nieu we volwaardige accommodatie al min of meer vast te staan. Het wordt een complex in de Broek polder, zoveel lijkt duidelijk. Ook heeft de dub zelf al een bouwte kening laten maken die toont hoe het er in de toekomst uit zou moe ten gaan zien. Alles staat erop: kantine, buitenbanen, parkeerge legenheid en het zo vurig gewen ste boulodrome (overdekte ba nen). Dat de gemeente toch nog wacht, heeft volgens de 66-jarige Wichers te maken met het wel of niet doorgaan van de aanleg van het multifunctionele sportcom plex in de Broekpolder: „Of het nu doorgaat of niet, is voor ons ei genlijk niet zo interessant. We we ten tcch al vrijwel zeker dat het voor ons de Broekpolder wordt. Maar komt het complex er, dan maken wij daar deel vanuit. Het is voor de gemeente dan gemakke lijker om alles in een keer aan te leggen in plaats van in twee etap pes. Dat is ook heel logisch, maar voor ons is dat reuze vervelend, want we wachten al zo lang." Wedstrijdsecretaris Leijendek kers ziet voordelen in het multi functionele sportcomplex. „Zo'n complex heeft een enorme uit straling en dat zou ook voor ons alleen maar positief zijn. De ge meente heeft ooit geprobeerd ons ergens achteraf weg te stoppen. Dat kan natuurlijk niet, dat gaat ten koste van je leden. Het moet wel aanspreken. Ook de veilig heid speelt nog een roL Als het complex er komt, zal er zonder twijfel een goede infastructuur aangelegd gaan worden. Nu vin den veel mensen de Broekpolder nog een gebied waar je je in de avonduren niet veilig kunt bege ven." Beide bestuursleden zeggen zich verbaasd te hebben over het ge brek aan communicatie tussen de ontwikkelaars van het sportcom plex en de dubs die eventueel 'in zouden willen stappen'.„Het pro ject heeft sportclubs nodig die het zien zitten. Door heel lang niets van zich te laten horen, zijn veel van die vereningen enigszins sceptisch ten opzichte van het he le plan komen te staan. Ais argu ment zegt men dan dat er geen nieuws was, maar ook dat moetje dan melden. Nu zijn veel dubs al op eigen houtje aan de slag ge gaan, omdat men toch niets hoor de. Dat vinden we echt een blun der. Maar goed, voor ons maakt het niets uit, wij moeten er toch wel heen." Schiedam Gezien de weersvoorspellingen is het nog maar helemaal de vraag of er morgenmiddag af getrapt kan worden op de voetbalvelden, maar mocht M doorgaan, dan zitten de voetballers van PPSC zo weer in de kleedkamer. De derdeklasser speelt het restant van de wedstrijd tegen Naaldwijk die begin november vorig jaar bij een 1-1 stand werd gestaakt Elf minuten voor het einde van die wedstrijd gleed de Maassluise scheidsrechter DJ. Gootjes onderuit. Hij kon de wedstrijd niet voortzetten. Arbiter René Lubach was net klak met het leiden van de wedstrijd van het derde en bood aan de laatste minuten van het duel te fluiten. Naaldwijk ging niet akkoord, omdat trainer Roy Asmus bang was dat Lubach een 'thuis- fluiter' zou zijn. De weigering om akkoord te gaan met de nieuwe scheidsrechter heeft Naaldwijk een boete opgeleverd van tweehonderd gulden. Periodetitel Het worden trouwens elf hele belangrijke minuten, want als PPSC weet te scoren, pakken de Schiedam mers meteen de titel in de tweede periode. 'PP is dan namelijk verzekerd van de tweede plaats achter Vi tesse Delft dat al een periode op zak heeft. De Thurle- de-elub kan zelfs nog eerste worden in de tweede pe riode wanneer ook de wedstrijd tegen Vitesse in winst wordt omgezet Naaldwijk heeft ook nog kan sen op de periodetitel, maar moet dan wel winnen van de Thurlede-club. In dat geval staan de Naaldwy- kers met nog één duel te gaan in de tweede periode een punt los van PPSC. Trainer Ron de Bruijn weet nog niet met welk strijd plan hij zijn spelers het veld instuurt. „Ik hink op twee gedachten. Winst zou fantastisch zijn, want dan hebben we de periodetitel op zak. Om dat te bewerk stelligen, moetje elf minuten blind op de aanval spe len en aanvallend spelen, ligt ons toch het beste. Aan de andere kant: Naaldwijk moet winnen om nog kans te maken in de periode en zal dus zeker gaan aanval len. Het kan daarom ook verstandig zijn om afwach tend te spelen en op een countertje te loeren, want met een tegendoelpunt zijn we nog verder van huis." Voor de Schiedammers aan de elf minuten beginnen, spelen zij eerst driekwartier een onderlinge party. „Ik wti myn spelers goed voorbereid het veld instu ren," legt De Bruijn uit. „Een warming-up is daarom niet voldoende. Als ze al een tijd hebben gevoetbald met elkaar, zitten ze beter in de wedstrijd en kunnen ze er meteen vol tegenaan gaan." Het duel begint om 14.30 uur op het veld van PPSC bij een 1-1 stand. John Stein had Naaldwijk heel vroeg op 0-1 gezet. De talentvolle aanvaller Ahmed Bouaouzan scoorde na een halfuur de gelijkmaker

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 6