13,5 Overslagstation groot succes JAI Peter Kruithof ziet jongensdroom uitkomen Dankwoord 'Aandelen' Proveniershuys slaan aan In drie maanden ai 1500 koelkasten voor recycling ingeleverd genda Paasconcerten Paaseieren zoeken Healing-avond Schoontoveractie Programma Villa Musica Roteb haalt oud papier op Rotterdams Dagblad Vrijdag 2 april 1999 Journalisten scheppen er genoegen in iets te publiceren voordat be trokkenen ervan weten. Het is altijd weer kicken wanneer er in een raadsvergadering wordt geklaagd dat men nieuws uit de krant heeft moeten vernemen. Wij horen dat toch het eerst te horen, wordt er dan Deze week overkwam het mezelf. Ik moest iets dat mij persoonlijk raakte in de Vlaardingse editie van Maaspost lezen. Ik bleek de GVD- prijs van het Viaardings Taalgenotschap te hebben gewonnen. En GVD staat dan voor Gruwelijke V D. Op dat gebouw kan Vlaardin- gen niet trots zijn en op mij ook niet, zo heb ik het begrepen. Want ik heb de stad, naar het schijnt, 'groot ongenoegen' aangedaan. Ik zou mij recent op deze plek in de krant denigrerend over Vlaardm- gen hebben uitgelaten. Volgens mij waren het slechts wat goed be doelde adviezen hoe je je gemeente beter, zoals bijvoorbeeld Schie dam doet, in de media kunt verkopen. De verkiezing had afgelopen zondag plaats in café De Steeg, als on derdeel van 'Haringkraken'. Dat is, zo is mij uitgelegd, een Vlaar- dingse nieuwsshow, die voor de tweede keer werd gehouden. Het is achteraf makkelijk praten, maar ik zou er graag bij zijn geweest Want nu moet mijn 'dankwoord1 weer op deze manier. Misschien wel blij toe. Want nu kan ik tenminste zeggen, dat mijn op bouwend bedoelde kritiek nog geen effect heeft mogen sorteren. Nieuws wordt niet gemeld. Had je er maar bij moeten zijn, kan dan worden gezegd. Daar zit iets in. Maar winnaars krijgen toch altijd be richt? 'Als Bunte de prijs niet in ontvangst neemt, dan komen we 'm wel brengen in Schiedam', werd er gezegd. Gistermiddag was het dan zover. De prijs arriveerde. Maar niet die'in persplexglas gegoten cirkelzaag', waar Maaspost me lekker mee had gemaakt. Een briefje en een dun boekje met lelijke V &D-foto's. Daar doe je het dan allemaal voor. Overigens bleek ik niet de enige genomineerde te zijn voor de GVD- prijs. Qok die lui, die de informatiebijeenkomst over de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum 'opluisterden' met hun o zo on genuanceerde kreten kwamen nog in aanmerking. Dat je daarmee in één adem wordt genoemd is al eng, maar ais dan alle dertig aanwezi gen vinden dat jij Vlaardingen een slechtere naam bezorgt dan die foute club is nog veel enger. Zo, ben ik nu toch mooi de eerste die die prijs voor de tweede keer op rijvaat winnen. JOHN BUNTE Waterweg In de Grote Kerk in Vlaardingen wordt maandag, op Tweede Paasdag, om 09.00 uur het jaarlijkse Paasap- pel gehouden. Het Christelijk Gemengd Koor Vlaar dingen, het jongerenkoor Revelation, het kinderkoor Shalom, het Witiibrordensemble en organist Aad Zoutendijk werken mee. De toegang is vry. 's Avonds opent de organist van de Grote Kerk in Maassluis, Jaap Kroonenburg, de orgelconcertserie 1999, Hiervoor zijn wederom tcporganisten uit Ne derland uitgenodigd Tijdens het paaseoncert in Maassluis speelt Kroonenburg werken van onder an dere Handel. Bonset van Westering. Monikkedam, Zwart en Asma. Voordat dit concert begint, is er eerst een presentatie van twee nieuwe cd's van Kroonen burg door Piet Lindenberg. De traditionele Fcikc Asma herdenking is zaterdag 24 april en het concert in de sfeer van Pinksteren is op 22 mei. Beide concerten worden door de organist van de Grote Kerk gegeven. Hierna komen Bram Beekman, Jan J. van den Berg en Sander van Marion aan de beurt. Alle concerten uit de orgelreeks worden op de zaterdagavond, behalve het paaseoncert. gege ven cn de aanvangstijd is 20.15 uur. De kerk is vanaf 19.30 uur geopend en de toegangsprijs bedraagt tien gulden. Kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen zondag van 12.00 tot 14.00 uur paaseieren zoeken op Kinderboer derij 't Hoefblad in het Prinses Beatrixpark, De eie ren liggen verstopt tussen het groen en bij de dieren. Wanneer de zoektocht is geslaagd, kunnen de kinde ren hun eigen ei beschilderen in de tentoonstellings ruimte, Hier krijgen de speurders ook de kans de pasgeboren kuikens even vast te houden. De kui kens zijn onlangs uitgebroed in de broedmachine. De kinderen krijgen uitleg over het leven van een kip, waar de eieren vandaan komen en hoe de eieren wor den gelegd. De spirituele vereniging Harmonia Schiedam houdt dinsdag 6 april een healing-avond. Reiki-meesters en magnetiseurs proberen bezoekers van hun klachten af te laten komen. Ook behandeling vanaf een foto is mogelijk. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en de entree bedraagt vijf gulden. Twee dagen later wordt er eveneens om 20.00 uur een psychometrie-avond aan de hand van bijenwas-kaarten gegeven. Beide bijeenkomsten worden gehouden in wijkcentrum Nieuwland aan het Dr. Wibautplein. Vlaardingen Vrijwilligers uit het 270 woningen tellende flatcom plex aan de Eksterlaan in Vlaardingen werken woensdag 7 april mee aan de 'schoontoveractie'. Van af 10.45 uur zijn naast de schoonmaakactie voor kin deren en voor volwassenen allerlei activiteiten geor ganiseerd op de beide parkeerplaatsen bij het com plex. De kinderen mogen plantjes in de grond stop pen en kunnen meedoen met een kleurwedstryd. Hun ouders kunnen zich uitleven tijdens een presta tieloop van drie kilometer waarvoor wethouder Kees van der Windt om 16.00 uur het startschot geeft. Bovendien is er voor muziek gezorgd in de grote feesttent op hel terrein en kan iedereen er iets eten of dri nken. Naast de festiviteiten hebben Wijkbeheer en de politic een informatiestand ingericht met bro chures over de veiligheid in de wijk en inbraakpre ventie. Waterweg Wonen is vertegenwoordigd door de technisch beheerder, de scJaal beheerder, de huismeester en twee leden van het zogeheten Vlie gend Team. Een overvol programma de komende dagen in Villa Musica aan de Koningin Wilhelminahaven NZ. Drie avonden achtereen kunnen muzikeliefhebbers hun hart ophalen. Het spits wordt vanavond afgebeten door de band Handsome Threesome. In het voorpro gramma speelt Martijn van Agt. Morgenavond mag Peter de Vries met zijn All Starr band het eigen Vlaardingse publiek vermaken. Het paasprogramma wordt zondag afgesloten met een dansfeest met deejay Hotbeef. Aanvang is steeds half tien. Redactie Waterweg: John Bunte, Edwin Comelisse, Marc Floor, Ben van Haren, Danielle Hermans, Mariëtte Olsthoom, Sander Sonnemans Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Bart Boerop Telefoon 2732700 4004310 SchiedamDe buurtaandelen die Woningstichting Noordvest (WSN) heeft uitgegeven voor het Proveniershuys gaan in rap tem po over de toonbank. Ruim tach tig procent van de huishoudens in het monumentale pand is al aan deelhouder geworden. Hierdoor kunnen ze per jaar voor 3240 gul den steken in het opknappen van de woonomgeving. De eerste plannen voor een gezamelijke be steding van het geld zijn dan ook al in de maak. Noordvest is in augustus van het vorig jaar begonnen met het uit geven van buurtaandelen. De ver huurder van de 31 woningen in het monumentale pand op de hoek van de Overschiesestraat en de Broersvest wil zo de betrok kenheid van de bewoners bij hun buurt vergroten. Hoewel andere instanties als gemeente of de WSN ook buurtaandelen kunnen kopen, is hier geen stemrecht aan verbonden. Dat is exclusief voor behouden aan de huurders. Het aandeelschap kost de huur ders niets. Het enige wat ze moe ten doen is de woningstichting toestemming geven om maande lijks tien gulden van de huur af te halen en dit te storten op een aparte rekening. De huurders die deelnemen aan het project beslis sen vervolgens waaraan het geld wordt besteed. Voorwaarde is wel dat het ten goede komt aan de ver betering van de woonomgeving. Daarbij valt volgens de verhuur der te denken aan het plaatsen van bankjes, aanleggen van een nieuw rozenperk of het plaatsen van fietskiemmen. Diverse bewoners hebben ook al wat ideeen naar voren gebracht. Zo wordt er gedacht aan een hof feest met muziek door en voor de bewoners, met Kerstmis een boom op het binnenplein en ver lichting in de poort. Het monu ment van stadsarchitect Ary van BofEs, dat is gebouwd tussen 1756 en 1761, is proefproject voor de buurtaandelen. Noordvest wil het idee dat is afkomstig is van een Capelse woningstichting, ook bij andere wooncomplexen toe passen. Daarbij wordt in eerste instantie gedacht aan gelijksoortige woon complexen als de Lindenhof in het centrum, het Hofje van Belois in West en de voormalige gemeen tesecretarie in de Nieuwstraat. Schiedam - Het Regionaal Overslagstation (ROS) van ONS Milieu, waar detailhan delaren uit de gemeenten Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Bleiswijk, Berg- schenhoek en Berkel en Ro denrijs met afgedankte elek trische en elektronische ap paraten (zogenaamd wit- en bruingoed) terecht kunnen, blijkt succes te hebben. Sinds het in gebruik nemen van het overslagstation op 1 januari van dit jaar heeft de milieutak van Openbare Nutsbedrijven Schiedam on geveer 1500 koelkasten en 650 televisietoestellen voor recycling afgevoerd. inwoners van de genoemde ge meenten kunnen hun wit- en bruingoed naar het aanbiedsta- tion in hun gemeente brengen of, waar dat mogelijk is, op afroep la ten ophalen. ONS Milieu zorgt er voor dat de apparaten uiteindelijk op het Sehiedamse ROS terecht komen. Daar worden ze gesor teerd, geregistreerd en klaargezet voor transport naar bedrijven die de apparaten zodanig ververken dat het milieu zo min mogelijk wordt belast. Voor sommige elektrische en elektronische apparaten wordt bij aankoop, naast de prijs van het apparaat, een extra vast bedrag betaald, de zogenaamde verwijde ringsbijdrage. Dit bedrag wordtin de winkels apart vermeld. Voor een koelkast bijvoorbeeld is de .verwijderingsbijdrage veertig gulden en voor een televisie vijf entwintig gulden. Alle verwijde ringsbijdragen worden in een fonds gestort dat gebruikt wordt om alle ingeleverde producten op een milieuverantwoorde manier te verwerken. Besluit Sinds 1 januari 1999 is het Besluit verwijdering wit- en bruingoed (WEB) van kracht. Op grond van dit besluit zijn producenten en importeurs van wit- en bruingoed producten verantwoordelijk voor Wat in het verleden In een heel jaar werd ingeleverd kwam nu In drie maanden al binnen bij het milieustation. Foto Roel Dijkstra de inzameling en milieuverant woord hergebruik en recycling van door hun op de markt ge brachte producten. In het besluit hebben de gemeenten de verant woordelijkheid gekregen voor». gescheiden innemen van bepaal de stromen groot wit- en bruin goed. Vanaf volgend jaar geldt de ze verplichting ook voor de klei nere apparatuur. De gemeenten kunnen deze pro ducten vervolgens onder bepaal de voorwaarden afgeven aan de producenten en importeurs die verenigd zijn in de Nederlandse Vereniging Verwijdering Metale- Iectro Producten (NVMP). Overi gens kunnen de gemeenten ook (een gedeelte van) de producten afzetten op de markt, bijvoor beeld via een tweedehandswinkel of een knngloopbedrijf. Wanneer de apparaten afgedankt worden, dan moeten deze op een speciale wijze worden verwerkt. De nog bruikbare delen en de bruikbare grondstoffen als staal, koper en plastic moeten opnieuw worden gebruikt. Het ministerie van VROM ziet er op toe dat alles volgens de voorschriften en zo ef ficient mogelijk gebeurt. Aanloop ONS Milieu is door de gemeente Schiedam aangewezen als inza melaar van alle huishoudelijke af valstoffen, Dit betekent dat ONS Milieu tevens zorg draagt voor de verwijdering van het wit- en bruingoed, conform het Besluit Daarnaast heeft de Nederlandse Vereniging voor Afval- en Reini- gingsmanagement (NVRD) ONS milieu aangewezen als een van de regionale overslagstations in een landelijk net van zestig ROSsen. In het begin kende ONS-ROS een aantal aanloopproblemen. Mari Dingenouts, voorlichter bij ONS Milieu: „Omdat pas in december werd besloten dat wij vanaf 1 ja nuari een regionaal overslagsta tion zouden worden, moest er snel gehandeld worden, Wij moesten een deel van het terrein van het oude milieustation vry maken en inrichten als overslagstation. Er moesten opslagmogelijkheden komen voor een goede verwer king. Daarvoor waren allerlei spullen, zoals containers, nodig." Volgens Dingenouts 'spoort' het overslagstation inmiddels goed. „Voorheen zamelden wij bijvoor beeld zo'n 1500 koelkasten per jaar in. Omdat wij nu ook appara ten van mensen uit de omringen de gemeenten binnenkrijgen, zit ten we nu al ruim over dit aantal heen." Dingenouts verwacht dat ook in de toekomst veel bedrijven van de diensten van het opslag station gebruik zullen maken. „Wij leveren toch een positieve bijdrage aan het milieu. Wit- en bruingoed kan bij ons op een goe de manier worden gesorteerd, ge registreerd en getransporteerd." DoorSander Sonnemans Schiedam Komkommers, toma ten, veilingen, de annexatie van Wateringen, hete nachten in een koude koelcel. Schiedammer Pe ter Kruithof (36) heeft het alle maal bezongen. Tien jaar lang voerde hij met De Kromme Jon gens - een viermans 'dialect-band' - de Westlandse mu2iekscene aan. Totdat de bandleden het tijd von den worden hun eigen muzikale smaak verder te ontwikkelen. Zo ook Kruithof, De zanger/gitarist én tekstschrijver wilde lotu profile verder. „Wat liedjes schrijven voor de mensen." Maai daar bleef het niet bij. Hij was nog niet bezig met zijn nieuwe band 'Beet' of de aanbiedingen stroomden binnen. Ook producer Willem van Kooten, voormalig discjockey Joost den Draaijer, ving het geluid van de nieuwe popband op en niet veel later stonden Kruithof en zijn companen in diens Hilversumse studio voor de opnamen van hun debuut-cd. Naast Kruitof (zang en gitaren) bestaat Beet uit Holger Schwedt (bas), Martijn van Agt (gitaren en achtergrondzang) en Peter Meuris (drums, percussie en achtergrondzang).„Dertig stu- diodagen kregen we ter beschik king," glundert Kruithof in de tuin van zijn rustig gelegen wo ning in het westen van Schiedam. „We mochten alles zelf doen om dat we de geschikte mensen al in huis hadden. Onze drummer is producer, de bassist onze techni cus, ik schreef de liedjes en die werkten we met de band uit. We arrangeerden de muziek met de hele band en hadden dus alles in eigen hand." Het resultaat mag er zijn. Produc tiemaatschappij Red Bullet Peter Kruithof:Platencontract kwam als een donderslag bij heldere hemel." Foto Roei Dijkstra bracht een cd op de markt met daarop twaalf nummers. Zorgvul dig worden de wat steviger num mers afgewisseld met fraaie balla ds, luisterliedjes. Kruithof kan wel lachen om de plotselinge inte resse van de 'platenbonzen'. Na tien jaar De Kromme Jongens ('We waren, zeg maar, de Normaal van het Westland'), ontelbare op tredens, vier in eigen beheer uit gebrachte cd's, dacht Kruithof, werkzaam als proces-coördinator bij de ECT in de Rotterdamse ha ven, wat meer relaxed met mu ziek om te kunnen gaan. Zelfs toen plots weer belangstelling be stond voor een nummer van De Kromme Jongens, kon Kruithof niet bevroeden dat het gedaan was met de rust. Professionele bezetting „Op een gegeven moment kwam de technicus, die onze cd's had op genomen en zei dat-ie een van on ze oude liedjes wel heel erg leuk vond en het daarom in een profes sionele bezetting en met een iets aangepaste tekst op wilde nemen. Hij had zelf een studio, dus het was loto budget-werk. We hebben een dag in die studio gezeten en drie nummers opgenomen. Ik had er eigenlijk geen verwachtingen van. Het was vrijblijvend; gewoon gezellig een beetje musiceren met elkaar, Het bandje is vervolgens bij een aantal platenmaatschap pijen terecht gekomen en op een bepaald ogenblik hadden we vijf aanbiedingen op zak om die num mers op cd uit te brengen. Ja. dat kwam natuurlijk wel als een don derslag bij heldere hemel, want ik had juist zelf het idee de mu- ziekscene een beetje af te bou wen. Aan de andere kant was het ook een jongensdroom die uit kwam, want ja, een platencontract is waar iedere muzikant van droomt." De bandnaam 'Beet' is tweeledig op te vatten. „De naam," meent Kruithof, „ligt lekker in het ge hoor en heeft alles te maken met mijn werkwijze: ik pak ervarin gen in het leven beet en zet die op muziek." Lacht: „En met dat pla tencontract hebben we natuurlijk ook gelijk beet." Warm gevoel 'Jij achter het raam' is de single die van de cd is getrokken en waarmee Kruithof hoopt de Top 40 te kunnen bestormen. In het nummer bezingt de Schiedam mer de eerste keer dat hij op de Amsterdamse Wallen kwam. „Ik was toen zestien. De vrouwtjes lachten vriendelijk naar me en ik kreeg daar een warm gevoel bij, niet beseffend dat het beroepsma tig was wat die vrouwen deden. Met 'Jij achter hev raam' moeten we scoren. Een Top 40-hit is een droom van mij. Daar zou ik ook best naar toe willen leven, maar het is niet zo dat het een doel op zich is. Muziek is iets voor mij dat ik gebruik om me uit te drukken. Ik ben niet afhankelijk van de muziek, maar de platenmaat schappij investeert veel in de band, dus voelen we ons wel ver plicht ons best te doen om er ze ker iets van te gaan maken." Zonder 'Beet' te scharen in het rij tje Het Goede Doel, Toontje La ger, De Kast, Van Dik Hout en De Dijk vindt Kruithof dat zijn band daar te zijner tijd best wel eens bij aan zou kunnen sluiten. Hy is er van overtuigd dat de muziek ie dereen in de leeftijdscategorie tussen de twintig en vijftig jaar wel moet aanspreken. „Het is ste vige popmuziek, nederlandstalig, niet echt ongelofelijk keihard," doet de zanger uit de doeken. „Het is niet zo dat we een bepaal de trend volgen om er bij te kun nen horen. Nederlandstalig is nu eenmaal behoorlijk in trek. Ik doe al twaalf jaar niets anders dan ne- derlandstalige nummers. Kijk, dat dramatische met violen en piano's, zoals Volumia en Marco Borsato, ligt ons niet. Wy maken echte popmuziek; net iets harder, veel gitaarwerk." Veel van de teks^n ("Waar ik ben is het feest', 'Neem me mee', Voor verdrietige vrienden', 'Bord voor mijn kop') zijn autobiografisch. „Iedereen heeft wel eens iets be leefd, zoals ik het beleef. Dat moet herkenbaar zijn voor de muziek liefhebbers. Daarmee moeten we het publiek weten te vinden." Vrijdag 2 april SCHIEDAM Filmhuis. The mask ofzaro,21.0Gu. Podium Café. Vnjdagavondcd's, 21.00U. VLAARDINGEN De Kulk. Deren zoeken, 9.30-10.00u. Dc Soenda. Paasiunch, 12.00u, Dc Babbers- polder. Klaverjassen, 13.45-16.00u. Villa Mus! ca. Handsome Threesome, 21.30u. ROTTERDAM Lantaren/Venster20.30 Byrd.GtóbeCitisens incorporated. Blijdorp Eflje. Jeugdtheater Hofplein 19,00 Het Sterrekind. Wljkgebouw deSchegl6.Q0 Spook onder je bed. de Doe len gr zaal 19.30 Philharmonisch Koor Toon kunst. Blauwe Vis 23.00 Blauwe Vis Cluba vond. Barocca 23.00-08.00 World of Dance. De Vlerk OO.30 NewTncks. 2i, 30 Mi nos con Bombas&i against I. Baroeg 20.00 Black Metal Gathering. Luxor20.15Anatevka. Nlghttown 21,00 London calling, 23.00- 05,00 The Future. Schelllngs 19.00 Moe ders Mooiste, O.T. Theater a/d Mullerpter 20,00 Try-Out De Wouddurel. 't Kapelletje 20,30 Pluk de Dag. Rotterdamse Schouw burg gr zaal 20,15 De meed om te doden, kl zaal 20.30 De ernst van ernst Zaterdag 3 april SCHIEDAM Filmhuis. The mask of zoro, 21.00u. De Er ker. Swingavond, 2080u. Podium Café. So lid soul, 22-OOu. VLAARDINGEN Sportpark VijftluLzan. Postzegelnjilbeurs, ll.00-16.00u. Kerkcentrum Holy. Tweede hands boekenbeurs, 9.30-12.00u. Eben Kaèzerkerk. Paaszangavond, 19-30U. VIBa Musica. Peter de Vries the AH Starr band, 2130u. ROTTERDAM Ahoy' 14,00-23,00 Extravaganza beurs. 18.00 TMF Awards. 09.00-17.00 Vlooten- markt Lantaren/Venster20,30 Byrd. Nlvoc Centrum 20.00 Stamping Grotfid. Blijdorp Etje Jeugdtheater Hofplein i9.00Het Ster rekind, Kinderboerderij de Kool 13.30 Eie ren zoeken, de Doelen gr zaal 17.00 Inloop concert. gr zaal 20.00-22,30 Traditioneel Passie- Paaseoncert, gr zaal 17.00-18.00 Concerts populairesop het grote Doetenoigel. Barocca 23.00-08,00 Cruse Control. De Vlerk 22.00 70's 80's Dansfeest Grote- of St Laurenskerk 19.00 Paaseoncert. Blauwe VI# 23,00 Blauwe Vis Clubavond, L'Ecprit 22.00 Double Husk. Luxor 20.15 Anatevka. De Buurman 21.00 Covemight Nlghttown 23.00-05.00 The Tube. 16.30 Dimmu Borgir, Nlghttown Theatercafé 21.00 Jazzin Popular. NighttowiVBaaement 15.30 Metal Market BridgesocleteitSchop- penvrouw 13.45 Bndge-dnves. Feyenood Stadion 19.30 Feyenoord - Sparta. Schel- II rig's 19.00 Moeders Mooiste. Lantaren/ Venster Globe Crtisens Incorporated. O.T. Theater o/d Mullorpler 20.00 Premiere De Woudduivel. St. Droomtheater 14.00 Tiny Universalis. Prinses Theater 19.00 De pnn- ses revue. Rotterdamse Schouwburg gr zaal 20.15 De moed om te doden.kl zaal20,30De ernst van ernst, t Kapelletje 14.30 De ge heimzinnige boekenkast. Café Floor 16.00 F1 oorshow. Spklo (afvaart Leuvehoofd) vertrek 1930 Musc-Dinner cruise. Hoogvliet - Zalmplaat 10.00-17.00 Bradene. Rotter dam - Oversch le 09.00-16.00 Paasmarkt. Sporthal De Fakkel 10,30 Jeugdcongres "Het Proces". Vertrek NA1 13.30-16.00 Mecanoo Architecten. Winkelcentrum Oos terflank 10.00-17.00 Braderie. Bioscopen Van do. lap r. t/m wo.7apr. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Patch Adams' (al) dag. 12,20- 15.20-18,20-21.20. Cln.2: 'La Vita e Bete' (al) dag. 12.45-15.45-18.45-21.30. Cln.3: You've got mail' (al) dag 16-18.45-21.30, do, di. ook 13. Cln .4: 'No trams, no plains' {12} dag 15.30-1SJ0-21.15, do.di. ook 12.30. Cfn.5: 'Stepmom'(12)dag 13.15-16,45-21, Jmax Theater "Whales' (al) dag. 14-16-18- 20, zo.rrv ook 11. 'Everest' (al) dag 15-19. 'Amaay (al) dag. 17, vi.za.zo.ma. ook 12. Thn1' 4e' (al) dag 13. 'Saving private Ryan' (lo) dag 21. Venster 1'La vita belfa' (al) dag 19.30, vr- zo.wo. ook 15, 'Festen' (16) dag (beft ma.) 21,45, zo. ook 12.30. Sneak preview ma 22. Ven.2: 'Centra Ito Bra si I' (al) dag. 22, d0.vr.z3- zo, ook 19.30. vr.zo.wo, 15.zo.ook 12.3Q.Ci- nematlieek: 'Lademiermetro'(16)ma.di.wo. 19.30,zo. 15. Ven.3: 'Lavie revee desAnges' (16) dag 19.30-22, vr.wo. ook 15., 20. ook 13. Ven.4: 'L'Etemite et un jour* (16) dag. 19.30. 'Lola rennt' (16) dag 22.15. Moviezo- ne: Wilde' (16) vf. 15.30. Lumlère 1; 'Rush hour' (16) dag 13.30-16- 18.30-21. Um. 2:'Urban Legend'(16) do,vr- ■za.wo, 21.45. 'Full Metal Jacket (16) zo.ma- .di. 21.15. Lum.3: 'Enemy of Ine state tlój dag 15.15-18,15-21.15, do,df. ook 12.15. Lum.4: "Very bad things' (16) dag 16-18.45- 21.30, do.di. ook 13.15. Rexane: Tien verschillende adult films (18) dag 12 t/m 01. Pathé 1: 'Astenxen Obelix' (al) dag 19-21.40. Pst2: 'Patch Adams' (al) dag 11-13.35- 1610-18.50-21,30. Pat3: Payback' (16) dag 16.40-19.10-21.50, do.dt. ook 11,30- 14 (di, met21.50). Sneak preview: 'LA. confi dential revisited' (16) di. 21.50. Pat4: 'Holy man' (al) dag. U-13.35-16.10-18.50- 21.30. Pat5; 'Shakespeare m love' (al) dag 11.40-15.50-1880-21.10. PaL6: The fa culty' (16) dag 11.40-14.10-16.30-19- 21.40. Pat 7:'8mm'(16) dag 15.40-18.25- 21.20, do.t/mdt. ook 11.50, Nachtvonrstellingen: Lum.l: 'Rush hour* (16)vr.za. 00.30. Lum. 2: 'Payback'(16) vrza. 00.15. Lum.3: Thefaculty' (16) vr.za, 00.30. Lum.4: 'Studio 54' (16) vrza. 00,15 Kinde matinees: Cln.3: 'Eenluizenleven'vr. Vm ma.wo. 13.15. Cin.4: 'Madeline' vr. t/m ma wo. 12.30. Ven.4: 'Kartsson van het dak' (al) zo. 13. Ven.4: 'G.V.R.' (al) zo.wo, 15. Lum.2; 'Astenx en Obeltx' (al) dag. 13-15.45- 18.30, Lum.3: 'Een luizenleven'vr t/mma.wo, 12.45. Lum.4: 'Muian'vr. t/mma.wo. 13.15. Patl: 'Astenx en ObeLix' (al) dag 11.10- 13.40-16.20. Pat3: 'Abe!tje'{al) vr.t/m ma- wo, 11.20-14. Pat 7:*Een!uizenleven* (al) vr. t/m ma.wo. 11.10-13.25. Hoek van Holland De reinigings dienst Roteb gaat in Hoek van Holland oud papier ophalen. Voorafgaand daaraan wordt woensdag vanaf acht uur in wijk- gebouw De Hoekstee een infor matieavond over de nieuwe inzs- melmethode gehouden. Het is de bedoeling dat het oud papier eind aprü huis-aan-huis in Goek van Holland wordt opge haald. Inwoners krijgen een mini- eontainer aangeboden of kunnen het papier op ophaaldagen gebun deld op de stoep aanbieden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3