ftr* 21 Chiel Verhoeff bouwt eindelijk in eigen stad ■.aft Meer aandacht voor flora en fauna bij politiewerk 'Verbijsterend hoe lang dingen ook in Vlaardingen duren' ïi, IJÏ, "Si enda Rotterdams Dagblad Zaterdag 3 april 1999 Door Ben van Haren VlaardingenDoor geheel Neder land zijn opvallende gebouwen te zien van architect ir. Chiel Ver hoef! In zijn eigen woon- en ge boorteplaats, Vlaardingen, staat echter niets van zijn hand. Bin nenkort komt hierin verandering. Als eerste stapte Chiel Verhoeff in 1959 in korte broek de collegeza len van de Technische Hoge school (nu Technische Universi teit) in Delft binnen. Hij was zes tien jaar en stond op de tekenzaal tussen twee nonnen in vol habijt, die door hun zusterorde naar de hoogste Nederlandse bouwkun- deopleiding waren gestuurd om het werk van aannemers aan de kloosters goed te kunnen beoor delen. „Het waren de enige vrouwen in de bouwkunde op dat moment. Nu is de helft van de studenten bouwkunde vrouw," vertelt Chiel Verhoef! die twee maanden per jaar aan de TU Delft staat als gast docent architectuur. Eerder do ceerde hij architectuur aan de Academie voor Bouwkunst in Rotterdam. De liefde voor bouwkunde kreeg Verhoeff, thans 56 jaar, thuis met de paplepel ingegoten. „Mijn va der was als timmerman van de ambachtschool gekomen, maar had door avondstudie, lot en met de HTS-bouw, zich verder ont plooid. Hij was chef de bureau op het architectenkantoor van Maas kant, die in die wederopbouwtijd veel grote werken in Rotterdam deed. Het- was een drukke tijd toen en sik hoorde als kleine jon- .gen hem jfBrtcten, over.taaype staaltjes van moderne bouwkunst zoals het Groothandelsgebouw en de Euromast. Daar werd de eerste glijbekisting toegepast, waarbij dertig centimeter per uur, dag en nacht beton gestort werd," Chiel Verhoeff studeerde in 1971 af in Delft op de binnenstad van Vlaardingen. Samen met Jan Bakker en Leen in 't Veld maak ten hij die visie voor zijn geboorte stad, die hem na aan het hart ligt. Verhoeff: „We zijn hierop gedrie- en cum laude afgestudeerd. De ideeën hebben we toen ook gepre senteerd aan de Vlaardingse ge meenteraad en de toenmalige vaste stedebouwkundige jonk heer De Ranitz. Mijn twee mede studenten kregen direct een baan als stedebouwkundige opzijn bu reau. Ik prefereerde echter archi tect te zijn en begon bij Voormo len in Rotterdam. Als 17-jarige woonde ik op mezelf en als 20-jari- ge trouwde ik. Ik moest dus al in mijn studietijd zelf geld verdie nen." „Voormoien, een van de grootste bouwbedrijven, wilde me graag houden. Ik leidde het tum-key- projectbureau waarmee het be drijf de markt op wilde gaan. Tum-key wil zeggen een plan ont wikkelen tot aan het moment, dat de koper de sleutel in het slot kan steken. Het ging om een kantoor gebouw van 60.000 vierkante me ter met een parkeergarage voor vijftienhonderd auto's. De politie ke machtswisseling, die toen in Rotterdam plaatsvond, zorgde voor vertraging. De mensen moesten hun auto maar laten staan, redeneerden de socialisten aan de Coolsingel. Uiteindelijk kwamen er 25.000 vierkante me ter kantoor en achthonderd par keerplekken." Voormolen heeft Chiel Verhoeff toen gekoppeld aan de bekende Rotterdamse architect Herman Bakker, die in die tijd winkelcen trum het Zuidplein heeft ontwor pen. „Het klikte wonderwel goed tussen ons. Hij was een gevestigd architect, een echte WD'er, een ras-kapitalist, die in een Rolls Royce reed. Ik kwam daar in 3971 binnen in spijkerpak en met lang haar als een jonge architect met nieuwe ideeën. Al snel werd het officieel architectenbureau Bak ker en Verhoeff. Ik kreeg carte blanche en maakte daar zelfs plannen voor sociale woning bouw, wat ze nog nooit hadden ge daan. Twintig jaar heb ik prachtig samengewerkt met Bakker seni or. Toen ik binnenstapte kwam werknummer 732 gereed en by mijn vertrek twintig jaar later za ten we tegen de 1200 aan, Onge veer 450 plannen hebben we in die tijd gemaakt, waarvan onge veer de helft gerealiseerd is. Dat is heel veel. Ik had het er goed naar mijn zin. was directeur maar geen aandeelhouder, wat zich wreekte toen zoon Ernst Bakker de zaak overnam. In 1991 ben ik mijn eigen bureau begonnen in mijn eigen stad Vlaardingen." Architektcnburo Chic! Verhoeff 'nieuwe styl'werd anders dan de meeste architectenkantoren. ideeën Geen massa's personeel en meer tijd om te ontwerpen. Dat is wat Verhoef! wilde. „Mijn grootste kracht is ontwerpen. Ik ben een man van ideeën en hou minder - van bestekken schrijven, cakuia- tie en toezicht op de bouw. Zo is mijn bureau dus. ook ingericht Geen grote tekenkamer met een chef de bureau en navenante ad ministratie. Neen, ik ontwerp al leen met enkele jonge talentvolle architecten en geavanceerde ap paratuur. Bij realisatie ervan kie zen we per project de meest ge schikte partner voor het besteks- en uitvoeringsgereed maken, di rectie en verdere begeleiding. Zo kunnen we grote en kleine projec ten doen," zegt hij zittend in zijn kantoor aan de Westhavenplaats in Vlaardingen, waar voorbeelden hangen van de vele werken die hij heeft ontworpen. Gerealiseerd zijn bijvoorbeeld de uitbreiding van het winkelcen- Chfel Ver hoeff op zijn boot n de Ou de Haven. Op de achter grond het te slopen pand Oosthaven- kade 12/13, stadsappar- te mentenen een pent house naar zijn ontwerp verrijzen- Foto Roel Dijkstra Het regiokantoor van de Rabobank In Oss. trum Zuidplein en het daar ook staande ING-kantoor, evenals het kantoorgebouw van het Rotter dams Dagblad aan de Westblaak, woningcomplexen in Zwijn- drecht, Dordrecht en Spijkenisse of de Rabobank-regiokantoren in Oss en Almere, het raadhuis van Binnenmaas, een voorsorteercen- trum van de PTT in Ede, het info centrum van de Kop van Zuid in Rotterdam, het kantoorgebouw Rijnsweerd van KPMG in Utrecht en de nieuwbouw van nutsbedrijf Westland in Poeldijk. Op dit moment wordt onder meer gewerkt aan de uitbreiding van een winketcentrum in Waalwijk, waar een nieuwe V&D-vestiging wordt ingepakt in appartementen en winkels. Ook is de laatste fase onder handen genomen van het Elders in Nederland staan vele gebouwen van de hand van archi tects. Chiel Verhoeff, zoals hetkantoorvan Rotterdams Dagblad aan de Westblaak in Rotterdam. zogenaamde 'Doemere', een the macentrum voor bedrijven op het gebied van wonen en vrije tijd in Almere van 65.000 vierkante me ter. In 1991 besloot Chiel Verhoeff zijn zelfstandige bureau in Vlaardin gen te vestigen. Zijn woon- en ge boorteplaats, waarop hij dus twin tig jaar eerder cum laude was af gestudeerd. Hij huurde een kan toor aan de Westhavenplaats. „Ik had altijd in Rotterdam gewerkt en baalde onderhand van de files en inbraken in auto's en kanto ren, Onderhand was ik ook tot de ontdekking gekomen, dat het niet uitmaakt waar je zit als architect. Ik had een paar centen en kocht een pand aan de Oosthavenkaue en maakte een, achteraf mis schien te geavanceerd plan. Het is recht tegenover de Visbank, waar ook mijn boot, de oorspronkelijke Tholense viskotter Drie Gebroe ders V1.77, al jaren ligt afgemeerd. Ik dacht hier maak ik mijn kan toor, wat appartementen en ga ik wonen. Middenin de stad, boot voor en werk naast de deur, wat wil je nog meer. Het liep allemaal heel anders. Bij Chiels vrouw Milly werd borst kanker geconstateerd, „Ver schrikkelijk. Zo'n mooie vrouw, die je ziet wegkwijnen. Ze over leed, De droom was uit. Ik beland de in een grijze mist en wilde het pand kwijt." Gevoelig De architect sloot een overeen komst met een projectontwikke laar, die naarzijn zeggen hem niet snel van zijn pand verloste in die voor hemzelf ook weinig produk- tieve tijd. Die ontwikkelaar wilde volgens Chiel Verhoeff meer be bouwing dan deze gevoelige plek toelaat. Hij was daarom blij, dat hij onlangs een andere, hem be kende, ontwikkelaar/bouwer Bak ker Bouw BV bereid vond het pro ject over te nemen. Daarvoor maakte hij een nieuw ontwerp, waarmee de buren in de Oostwijk ook kunnen leven. Over ongeveer een maand komt de sloper om het restant van de vroegere behuizing van Van Neerbos, naast de geheel gerenoveerde dokterswoning aan de Oosthavenkade, neer te halen. Zes stadsappartementen en een penthouse zal het nieuwbouwpro ject bevatten. Inmiddels is Verhoeff hertrouwd en is de grijze mist opgetrokken, die zijn creativiteit belemmerde. In de loop van het jaar zal dus het eerste Vlaardingse gebouw van zijn hand verrijzen. Hij heeft er zelf zijn nek voor moeten uitste ken. Lang leek het erop, dat Verhoeff 25 jaar na het presenteren van zijn afstudeerproject aan de ge meenteraad een zeer wezenlijke bijdrage aan de verbetering van de Vlaardingse binnenstad zou le veren. Op verzoek van de ge meente maakte hij een plan voor de 'rotte kies' op de hoek van de Korte Hoogstraat en de Hoog straat met behoud van het enige daar aanwezige Jugendstillpand, De Vlijt. Zijn plan werd met groot applaus ontvangen en de gemeen te zocht een projectontwikkelaar. Van het plan kwam echter niks te recht. De ontwikkelaar Adboma uit Rotterdam brak met Verhoeff en kleedde het plan zo erg uit, dat de gemeente het niet meer accep- 'lil* De uitbreiding van Winkelcentrum Zuidplein. tabel vond. De ontwikkeling van die cruciale plek in de Vlaarding se binnenstad ligt daardoor op nieuw stil. Ergernis Verhoeff wil er liever niet meer over praten, maar kan er onmoge lijk omheen. „Zo erg heb ik het in mijn hele arehiteetenloopbaan nog nooit meegemaakt. Verdriet, woede en ergernis heeft het by me opgewekt. Ik heb het plan ge maakt op verzoek van de gemeen- Het KPMG-kantoor Rijnsweerd In Utrecht. iiiustratiesArchitectenburo Chiel Verhoeff te. Wethouder Kees van der Windt heb ik bij die gelegenheid, zo'n vier jaar geleden, gezegd: Ik heb twintig jaar buiten Vlaardingen geoefend. Nu ben ik in staat hier iets gedegen te kunnen ontwer pen. Iedereen was er ook vol lof over en drie projectontwikkelaars hebben al tegen my gezegd, dat ze mijn oorspronkelijke plan graag willen uitvoeren. Ik ben ervan overtuigd, dat er nog veel meer te vinden zijn. Ik hoop op een om mekeer, dat de zon ook hierover een keer gaat schijnen. Die plek in onze stad gilt namelijk om im pulsen. Gelukkig gebeurt er nu iets aan de overkant." „Het is verbijsterend hoe lang dingen hier kunnen duren. In ons afstudeerproject hadden we het over betere verkeersontsluiting, de compactere stad en de invul ling van de vele open plekken in Vlaardingen. Van het Veorplein tot aan de Maassluissedijk had je toen een groot gapend gat, dat nu eindelijk pas dichtgaat. Maar nog zijn er hele plekken niet ingevuld! Kijk naar het Buizengat, waar wij een steiger voor kykschepen in hadden gelegd of zoiets simpels als een bruggetje om het Hof en het Delftseveer met elkaar te ver binden. Het zou een mooie, nieu we schakel met Midden-Delfland zijn en zorgt tevens voor de henut- ting op koopavonden en zaterda gen van parkeerplaatsen, waarop doordeweeks ambtenaren staan." Chiel Verhoeff ziet talloze moge lijkheden voor bouwkundige ver beteringen in 'zijn' stad. Voorlo pig is hij al blij, dat het door hem ontworpen appartementenge bouwtje aan de Oosthavenkade van de grond komt. Door Yvonne Keunen Waterweg—Of het nu gaat om een bruine uil of een vogelbek, ken ners weten direct dat het niet be staande vogels zijn. Voor leken ligt dit echter anders. Reden voor het Regionaal Bureau Milieuza ken van de politie Rotterdam- Rijnmond om een eenvoudige handleiding voor agenten op te stellen over vergunningenbeleid voor dode beesten. Want voor verwoede verzame laars van en handelaren in opge zette dieren is de stap naar Ille gaal handelen klein. Immers, de vraag is groot en de prijzen zyn hoog, stelt Cees Mesker, milieure chercheur bij de politie. Wie een dood beest wil laten op zetten, moet eerst naar de politie voor een vervoersvergunning. „Als j e een torenvalk langs de weg vindt, ben je op dat moment ei- genlijk al strafbaar," zegt Mesker. Zonder die vergunning mag het dier niet naar een erkende prepa rateur worden gebracht. „Op papier lijkt het allemaal zo keurig geregeld. Maar in de prak tijk wordt vaak op basis van infor matie van degene die aangifte komt doen, een vergunning afge geven." En daar gaat het volgens Mesker nogal eens fout. Want slechts een enkeling binnen het korps Rotterdam-Riinmond is kenner op gebied van flora en fau- In negentig procent van de aan vragen van vervoersvergunnin- gen voor dode dieren gaat het om vogels en dan vooral om roofvo gels en uilen. Het afgelopen jaar werden honderd vergunningen afgegeven, waarvan tien procent niet in orde bleek. Daarbij ging het niet alleen om vals opgegeven informatie, maar ook waren for mulieren niet goed ingevuld. „Een egel, een das of een eek hoorn kan een leek nog wel her kennen, maar bij vogels Is het vaak moeilijk om vast te stellen om welke soort het precies gaat," heeft Mesker vastgesteld. De meeste mensen kennen immers het verschil niet tussen een lijster en een zanglijster, maar dat moet wel op de vergunning staan, an ders is die vals. Daar komt bij dat de meeste men sen die met een dode vogel op het bureau komen, het dier eerst heb ben ingevroren. Dat is op zich niet verboden, maar in bevroren toe stand is niet te zien hoe het beest is gestorven. De vleugels kunnen niet voor een onderzoek worden uitgespreid. En de meeste vogels die worden gevonden, zijn een onnatuurlijke dood gestorven, „Vaak zijn het verkeersslachtoffers. Dat komt omdat veel roofvogels in bermen van snelwegen jagen op hun prooi. De dijklichamen waarop veel wegen zijn aangelegd, zijn droog en daardoor een ideaal on derkomen voor muizen." En in de stad komen volgens Mes ker vooral veel sperwers om het leven. „Dat heeft te maken met hun stormachtige manier van ja gen. Daardoor klappen ze nog wel eens tegen een ruit." Er zijn verzamelaars die speciaal gaan zoeken op plekken waar vo gels zich geregeld doodvliegen, zoals bij hoogspanningsmasten. En ook wordt veel gezocht op de Maasvlakte, omdat daar tijdens de trek heel bijzondere vogels ver- oozen en ook sterven. 'r afvogels Maar ook wordt er geregeld ge jaagd op roofvogels, al komt dat in het Rijnmüiiugèuieii een stuk minder voor dan bijvoorbeeld in Zeeland of Noord-Nederland. „Duivenliefhebbers hebben het bijvoorbeeld niet zo op haviken. Maar ook sommige jagers niet, want zij zien de roofvogel als con current. Wanneer iemand aan het bureau komt met een dode vogel zou eigenlijk gekeken moeten worden of een dier geklemd, ver giftigd of geschoten is. Maar in de praktijk wordt niet gekeken naar de doodsoorzaak." Ander probleem is volgens Mes ker dat er nogal wat illegale pre parateurs actief zijn. In Neder land zijn ruim zestig erkende 'die- renopzetters' geregistreerd, een aantal dat niet verder mag groei en. „Omdat veei mensen graag dode dieren willen prepareren bestaan er wachtlijsten. En ik vermoed dat er mensen op die wachtlijst staan die in praktijk al lang prepare ren." In het verleden beschikte een korps nog over de zogeheten veld politie die zich met 'groene zaken' bezighield. Mesker: „Die is echter opgeheven bij de reorganisatie van de politie waarbij agenten niet langer gespecialiseerd moes ten zijn maar vooral allround. Daar komt men nu langzaam van terug en dus werd 2,5 jaar geleden op projectbasis een groene afde ling binnen het Regionaal Bureau Milieuzaken opgezet." Die afdeling heeft inmiddels een permanente basis gekregen en zal binnenkort met een derde kracht worden uitgebreid. Al zal het daar voorlopig wel bij blijven. Milieu is maar een heel klein on derdeel van het politiewerk. Handhaving van de veiligheid heeft bij de politie de hoogste prioriteit en daar is niets mis mee. Je kunt niet verwachten dat agen ten van alle regelingen rond flora en fauna op de hoogte zijn. Als ze maar weten dat er collega's zijn die er wel in gespecialiseerd zijn." Zaterdag 3 april SCHIEDAM Filmhuis. The mash of zoro, 21.00u. De Er ker. Swingavond, 20.30u. Podium Café. So lid soul, 22.00ir. VLAARDINGEN Sportpark Vljfslulzen. Postzegelruiibeurs, ll.00-16.00u. Kerkcentrum Holy. Tweede hands boekenbeurs, 9.30-12.00u. Eben Haëzerkerk. Paaszangavond, 19.30u. Villa Musica, Peter de Vries the All Starr band, 21.30u. ROTTERDAM Ahoy* t/m 23,00 Extravaganza beurs. 18.00 TMF Awa rds. t/m 17,00 Vlooienmarkt Lanta- ren/Venster 20.30 Byrd. HI von Centrum 20.00 Stamping Ground. BHjdorp Erfje. Jeugdtheater Hofplein 19.00 Het Stene kind, de Doelen gr zaal 17.00 Inloopconcert, gr zaal 20.00-22.30 Traditioneel Passie- Paasconcert. gr zaai 17.00-18.00 Concerts populates op helgrote Doelenorgel. Barocca 23.00-08.00Cruise Control.DeVlerk22.00 70's 80's Dansfeest. Grote- of SU Lau- renskeik 19.00 PaasconcerL Blauwe VI» 23.00 Blauwe Vis Clubavond. L'Esprtt 22.00 Double Husk. Luxor 20.15 Anatevka. De Buurman 21.00 Covemight. Nighttown 23.00-05.00 The Tube, 16.30 Dimmu Bor- gir. Nighttown Theatercafé 21.00 Jazzin Po pular. Nighttown/Basennnt 15.30 Metal Market. Feyenoord Stadion 19.30 Feye- noonj - Sparta. Schelling"» 19.00 Moeders Mooiste. Lantaren/VensterGlobeCitisensln- corporated. O.T. Theater a/d Mullerpier 20.00 Premiere De Woudduive IPrinse» The eter 19.00 De prinses revue. Rotterdamse Schouwöurggr zaal 20.15 De moedomtedo- den. k! zaal 20.30 De ernst van ernst. Café Fk»rl6.OORoofshow.Spldo{0fvaartLewe- hoofd) vertrek 19.30 Music-Dinner cruise. Hoogvliet - Zalmplaat t/m 17.00 Braderie. j Rotterdam - Overschle t/m 16.00 Paas-; markt. Vertrek NAl t/m 16.00Mecanoo Archi- tecten. Winkelcentrum Oosterflank t/m.: 17.00 Braderie. Zondag 4 april SCHIEDAM Dc Oost Koffie-inloop, 13.30-15.30u. Podi um Café. Op zondag ka n het anders, 21,30u. - VLAARDINGEN j Dc Babberspolder. Pa as-dansant, 14.00- 16.30u. Theater- en eetcafé De Planken op. Open poéce podium, 15.00u. Villa Musi ca. Dansfeest met deejay Hotbeef, 21.30u. MAASSLUIS d'Oude Koestal. FiimRondomdeeikenboom, 13.00-17.00u. ROTTERDAM Ahoy' 12.00-19.00 Extravaganza beurs. 10.00-18.00 Paravisie. 19.00 No Sweat Li ve. 9.00-17,00Vlooienmarkt. Bil] dorp Eitje. Jeugdtheater Hofplein 14.00 Het Sterre- kind. Lanteren/Venster 15.00 Abeltje. 13.00 Karissonvan hetdak.l5.00G.V.R. Plaswflck- park 12.00 Paaseieren zoeken, de Doele n gr zaal 20.15Helmut Lotti. Jurriaansezaal 11.00 tot 12.00 Kamermuziek op zondagmorgen. L'Eaprtt 21.00 Jamsessie. C5 Jazz 15.00; New Orleans Syncopators. Barocca 01.00- 08.00 Letthebeat control yourbody.Dodora-1 ma 15.00 Manette Rouppe van derVoortTrio. Dizzy 16.00 NuevaManteca. Baroeg 15.00^ The Vectors, the Apers, Sentiments. Luxor t 14.00 Anatevka. Maa«theater23.00Bimbo Complex presents: Super Bimbo Trasb'. De Buurman 20.00-23.00 Jamsessie. Nlgtt-' town Easter Party. Rotown22.00 David Bo wie. Schelling"» 19.00 De SticbtingOrion.St; Droomtheater 14.00 Tiny Universalis, Hist Museum 'Schtolandahuls'^.OOVoJwasse- nenrondleidrng. Sporthal Margriethal 10.00-17.00 Vlooienmarkt. Maandag 5 april ROTTERDAM Ahoy" t/m 18.00 Paravisie. 15.00 Een pittig popconcert, t/m 17.00 Vlooienmarkt. Holiday Inn t/m 17.00 Mineralen, Fossielen en Edel-, stenenbeurs. de Doelen t/m 17.00 Internatio nale Beren beurs. BlIJdorp Eitje. Casino 20.00-01.00 Trio Noblesse, (tijden casino)' Peter Vogel. Tafelgoocbelaar. C5 Jazz 15.00 N e//Orleans SyncopatorsDoeiencafa 15.30 Jazz at the DoeiencafeTheatorWest20.00- 22,00 Vrouwenkoor Bles. Rotterdamse Schouwburggrzaal 14.30 De moed om tedo- den. Sporthal Margriethal t/m 17.00 Vlooi enmarkt. Bioscopen Van do.lapr. t'mwo.79pr. ROTTERDAM Cinerama 1: 'Patch Adams' (al) dag. 12.20- 15.20-18.20-21.20. Cln.2: 'La Vita e Bella" (al) dag. 12.45-15.45-18.45-21.30. Cln.3:. You've got mail' (al) dag. 16-18.45-21.30, do.di. ook 13, C!n.4: 'No trains, no plains' (12) dag, 15.30-18.30-21.15, do.di. ook 12.30. Cln.S:'Stepmom'(12)dag. 13.15-16.45-21. Tmax Theater: Whales' (al) dag. 14-16-18- 20, zo. ma. ook 1L 'Everest* (al) dag. 15-19. 'Amazone' (al) dag. 17, vr.za.zQ.ma. ook 12. Thrill ride' (al) dag. 13, "Saving private Ryan' (16) dag. 21. Venster 1: 'la vita èbeila' (al) dag, 19.30,vr- .zo.wo. ook 15. 'Festen' (16) dag, (beh ma.) 21.45, ra. ook 12.30. Sneak preview ma 22. Ven.2:'CentraHoBrasir<al)dag.22,do.vr,za- ,a). ookl9.30, vrjo.wo. 15, zo.ook 12,30. Ci- nematheek: 'La demier metro' (16) ma.di.wo. 19,30,zo.l5.Ven.3: 'LaviereveedesAnges' (16) dag. 19.30-22, vr.wo. ook 15., zo. ook 13. Ven.4: 'LTtemite et un jour' (16) dag. 19.30. 'Lola rennf (16) dag, 22.15. Moviezo* ne: "Wilde' (16) vr. 15.30, Lumlère 1: 'Rush hour* (16) dag. 13.30-16- 18.30-21. Lum2: 'Urban Legend' (16) do.vr- .za.wo. 21.45. 'Full Metal Jacket' (16) zo.ma- .di. 21.15. Lum.3: 'Enemy of the state' (16) dag. 15.15-18.15-21.15, do.di. ook 12.15. Lum. 4: "Very bad things' (16) dag. 16-18.45- 21.30. do.di. ook 13.15. Rexane: Tien verschillende adult films (18) dag. 12 t/m 01. Pathèl: 'Asterixen Obelix* (al)dag. 19-21.40. Pat2: "Patch Adams' (al) dag 11-13,35- 16.10-18.50-21.30. Pat3: 'Payback' (16) dag, 16.40-19.10-21.50, do.di. ook 11.30- 14 (di. niet 21.50). Sneak preview: 'LA. confi dential revisited' (16) di, 21.50. Pat4: 'Holy man' (al) dag. 11-13.35-16,10-18.50- 21.30. Pat.5: 'Shakespeare in kwe' (ai) dag. 11.40-15.50-18.30-21.10. PatS; "The fa culty' (16) dag 11.40-14.10-16.30-19- 21.40. Pat 7: '8mm' (16>dag. 15.40-18.25- 21.20, do.t/m di. ook 11.50. Nachtvoorstellingan: Lum.L- 'Rush hour* (16)vr.za,00.30.Lijm.2: 'Payback' (16)vr.za. 00.15. Lum.3: The faculty' (16) vr.za. 00,30. Kindematinees; Cirt3: 'Een luizenleven' vr. fm ma.wo. 13.15. Cin.4: 'Madeline'vr. t/m ma.wo. 12,30. Ven.4: 'Kartsson van het dak' (al) zo. 13. Ven.4: 'G.V.R.' (al) zo.wo. 15. Lum.2: 'Asterixen Obelix; (at) dag. 13-15.45i 18.30. Lum.3: 'Een tuizenleven'vr.t/mma.wo, 12.45. Lum.4: 'Mulan'vr.t/mma.wo. 13.15. PaLl: 'Asterix en Obelix' (al) dag. 11.10- 13.40-16.20. Pat3: 'Abeltje' (al) vr. Vm ma .wo. 11.20-14Pet 7: 'Een luizenteven' (al) vr. t/m ma.wo. 11.10-13.25.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3