14 Excelsior M stijgt naar derde plaats Korfballers CKC Maassluis kakken in Softbalsters boeken dubbele winst ondanks tegenslag Gouka en Gokke maken einde aan cricketcarrière Juventus verliest in Leeuwarden HSC onderuit tegen SDV Rijnmond diep in de problemen Maassluizers profiteren optimaal van rode kaart bij Barendrecht Trustfull in belangstelling FC Utrecht DRGS schiet er maar weer eens acht in NOAD en De Korenbeurs weten zich tehandhaven Rotterdams Dagblad Maandag 19 april 1999 Schiedam Cricketer Dennis Gouka heeft na lang te hebben ge twijfeld een punt achter zijn carri ère gezet De Schiedammer die de zomersport bij Excelsior'2Ö be drijft en bij stadgenoot WK voet balt, kan de sport niet langer com bineren met zijn werk. Ook de ge talenteerde bowler Sebastiaan Gokke is gestopt met cricket Gouka heeft er bij de hoofdklas ser zestien jaar in het eerste team opzitten. In verband met zijn drukke werkzaamheden kan hij niet meer twee keer per week te nen. „Én zin om in het tweede te gaan spelen," zegt hij, „heb ik niet. Ik heb met Excelsior vijf keer het landskampioenschap be haald. Het is mooi geweest." Spijkenisser Sebastiaan Gokke, die voetbalt bij Hekelingen, heeft besloten het cricket voor gezien te houden als gevolg van een hard nekkige rugblessure. De bowler stond afgelopen jaar nog in de be langstelling van een Engelseclub, - maar moest de aanbieding naast zich neerleggen vanwege zijn rug kwetsuur. Excelsior'20 heeft vrijdag tijdens de openinsgavond van het cric ketseizoen coach Marc Atkinson verwelkomd. De Australiër was eerder ook al een seizoen werk zaam bij de Thurlede-club. Leeuwarden Lang op reis zijn, naar Leeuwarden bijvoorbeeld, vervolgens ruim twintig minuten gelijk op spelen met de tegenstan der en dan toch de kans op de overwinning uit handen geven. Ziedaar in een notendop het avon tuur van basketbalclub Juventus naar Aris en de nederlaag, 95-67, in de Friese hoofdstad. Die eindcijfers spreken boekde len, „maar dekken de werkelijk heid niet helemaal," kon coach Peter van der Waal van de Schie- damse basketballers na afloop vaststellen. „We misten in de eer ste helft nogal wat vrije worpen waardoor we bij de rust, een beet je tegen de verhouding in, met 46- 36 achter kwamen, maar direct na de hervatting waren we gelijk waardig." Een degelijke tusen- sprint leverde een 5047 tussen stand op, maar toen Juventus ver volgens tot twee keer toe een vrije lay up-kans om zeep hielp en daarmee verzuimde in ieder geval tot 5049 terug te komen, was het plotseling gedaan met het Schie damse zelfvertrouwen. Aris liep nu weg naar5247 en leg de daarmee de basis voor de rui me voorsprong in de eindstand. „We kunnen blijkbaar nog steeds niet een wedstrijd lang het niveau vasthouden," concludeerde Van der Waal nog maar eens. Bij Juventus kwamen Atilla Gül- tana (23) en Willem Doornik (13) in de dubbele cijfers. Uitgerekend die twee hebben aangekondigd het volgend seizoen met basket ballen te willen stoppen. BotterdamIn het uitduel tegen vijfdeklasser SDV werd het Vlaar- dingse HSC, na nog met 0-1 voor gestaan te hebben, met 5-1 ge klopt, „We kwamen voor door een gigantisch mooie vnjetrap van Jo- nan de Zwart. Hij schoot de bal vanaf twintig meter afstand recht in het kruis. De mooiste goal uit de geschiede nis van onze vereniging," was HSC-voorzitter Paul Nachtegaal niet zuinig met zijn complimen ten. „Maar voor de rest was er wei nig aan, er was geen eer te beha len." Ondanks de vroege 0-1 voor- sprong werden de mannen van trainer Karei Buuron door SDYna een 1-1 ruststand met 5-1 naar huis gestuurd. HSC'er Frank 't Hart kreeg een gele kaart Schiedam In de volleybalcom petitie kwamen zowel de mannen als de vrouwen van Rijnmond niet tot winst Voor de mannen- ploeg wordt ontsnapping aan de gradatie uit de eerste divisie na de 3-0 nederlaag in Vught tegen WC bijna een onmogelijkheid. Alleen wanneer zaterdag het laatste duel tegen Donitas wordt gewonnen en DKJO geen punten haalt, maakt de Schiedamse ploeg nog een kans op lijfsbehoud via een aantal beslissingswedstrijden. De vrouwenploeg is al iang gede gradeerd en verloor zaterdag in Amstelveen van de reserves van Martinus. De tweede set trokken de Schiedamsen met 10-15 naar zich toe, maar de wedstrijd werd met 3 -1 verloren, In de vierde set gaf Rijnmond een 0-7 voorsprong uit handen. Door Fred Louter Maassluis Tevredenheid alom afgelopen zaterdag bij Excelsior Maassluis na de met 6-2 gewonnen thuiswed strijd tegen Barendrecht. Be grijpelijk, je wint op het hoogste amateurniveau im mers niet iedere week met dergelijke cijfers. Zeker niet van een ploeg als Baren drecht dat tot zaterdag -op Noordwijk na- het minste aantal tegentreffers (23) in de hoofdklasse A incasseerde. De uitslag op zich lijkt weinig ruimte te laten voor discussie. Dat is schijn. Maassluis had in de eer ste helft weinig tot niets in te brengen tegen een sterker Baren drecht. Manuel Monteiro bracht in de vijfde minuut na een foutie ve terugspeelbal van Baren- drecht-verdediger Frans Brienen de ploeg van Eric Gudde nog wel aan de leiding, maar daarna werd er tot de 42e minuut niets meer in aanvallend opzicht vernomen van de'tricolores'. Een voorsprong overigens die na een kwartier in de eerste helft te niet werd gedaan door een af standschot van Barendreehter Dick Rietkerk, waarbij doelman Rob Grauwmeijer er niet goed uit zag. Twee minuten later mocht Excelsior niet klagen dat een pe gel van Marcel Brienen op de lat uiteenspat te, anders had de thuisclub zijn zo goed koop verkregen voorsprong wei heel snel in een achterstand om gezetzien worden. Breekpunt Breekpunt in de wedsxrijd werd de tweede gele, dus rode kaart voor Barendrecht-speler Ali Les- teluhu. Na een eerste overtreding Maassluizer Manuel Monteiro (rechts) in duel met Frans Brienen. Monteiro nam de eerste treffer voor zijn rekening na een fout van Br'enen. Foto peter Moikenboer op Harald Loeve die hem terecht geel opleverde, volgde vlak voor rust een discutabele tweede. Arbi ter Schenkels twijfelde echter geen moment en trok direct weer geel, en dat betekende uitsluiting voor de onfortuinlijke middenvel der. Een kaart met voor de bezoekers desastreuze gevolgen: „Baren- drecht maakte toen de fout om achterin één op één te gaan spe len, en dat is iets waar onze spit sen Dave Vermaas en Manuel Monteiro bepaald geen hekel aan hebben," aldus Excelsior Maas- sluis-oefenmeester Eric Gudde na afloop. Vermaas bewees die bewering van zijn trainer nog voor het rust- signaal met twee treffers binnen twee minuten. Vooral de tweede was een juweeltje. Na een steek bal van Monteiro kapte de aanval ler in één beweging zowel een ver dediger als doelman Brian Noten boom uit, en schoof vervolgens moeiteloos de 3-1 binnen. De tweede helft leek door beide ploegen schrif telijk afgedaan te gaan wor den, totdat Ri chard Rasens in de 70e mi nuut besloot de bezoekers maar een handje te gaan helpen. Het 'tikkie breed' in het eigen straf schopgebied kwam pardoes voor de voeten van Wim Bubberman, maar die zag zyn inzet vanaf vijf meter op miraculeuze wijze nog gekeerd worden door doelman Grauwmeijer. Maassluis leek ineens wakker ge schud. Een combinatie Monteiro- Loeve werd een paar minuten la ter door de laatste met veel gevoel over keeper Notenboom heenge- stift: 4-1, Daarmee was de wed strijd beslist. Barendrecht mocht niet klagen dat de teller door tref fers van Raymond Frehé en Ray mond Kraaybeek voor Excelsior en Wim Bubberman uiteindelijk uitkwam op 6-2. Voor Gudde was de zege ook een genoegdoening voor de 3-1 uitne derlaag: „Toen speelden wij met twee man minder en kregen we nóg de beste kansen. Deze over winning zie ik dan ook als gerech tigheid. Over ons spel kan ik niet tevreden zijn. Zeker in de eerste helft speelden we niet goed. Dat baart me weieens zorgen. Ik moet ook toegeven dat ons voetbal na de winterstop niet echt groots is. Maar met een derde plaats op de Excelsior Maassluis-verdedi ger Uriël Trustfull mag zich verheugen in de belangstelling van FC Utrecht. Trustfull speelt komende woensdag een testwedstrijd in de Domstad en hoopt in dat duel te kunnen be wijzen rijp te zijn voor een her nieuwde kans in de betaalde sector. „Mijn doel isnogsteedshetbe- taalde voetbal. Deze mogelijk heid probeer ik dan ook met beide handen aan te grijpen. Wordt het bij Utrecht niets, dan probeer ik elders in het be taalde voetbal onderdak te vin den. Blijf ik echter amateur, dan ben ik ook volgend seizoen bij Excelsior Maassluis te be wonderen," aldus Trustfull, die eerder al uitkwam voor SC Heerenveen en momenteel be zig is aan zijn eerste seizoen bij de hoofdklasser. ranglijst en nog een eventuele pe- riodetitel in het verschiet, magik aan de andere kant natuurlijk ook weer niet klagen." Excelsior Maassluis-Barendrecht 6-2 (3-1). 5 Manuel Monteiro 1*0,35 Dick Rietkerk 1-1,43 en 44 Dave Vermaas 2-1 en 3-1,74 Harald Loeve 4-1, Raymond Frehé 5-1,90 Wim Bubberman 5-2, Raymond Kraaybeek 6-2. Bijzonderheden: Scheidsrechter Ben Haverkort meldde zich ziek af voor het duel Zijn vervanger, scheidsrechter Schenkels uit Tilburg, gaf geel aan Excelsi or Maassluis-speler Dave Vermaas Verder waren er gele prenten voor Lars van Delzen en Ab Lesteluhu (tweemaal, dus rood;) van Barendrecht. Excelsior Maassluis: Grauwmeijer, Kus ten, Frehé, Bos, Rasens, Wiegmann, tee ve, Clemens, Visser (89. Dumont), Monteiro, Vermaas (83. Kraaybeek) Barendrecht- Notenboom, Lesteluhu, La gendijk, Bubberman, Frans Bnenen (75 Hensen), Van Delzen, Marcel Brienen, Rietkerk, Haan (86. Van Eek), Gouw, De Bruin Dcor Nick van der Sluis Schiedam De dubbele overwin ningvan Schiedam op Run '71,1-0 en 5-1, werd zaterdagmiddag op het sportcomplex Bydorp over schaduwd door een ogenschijn lijk vrij emstïgeblessure van eer ste honkvrouw Mijke Debets, In de 'tie break' werd de Schiedamse door een ongelukkige en wilde worp van de Oldenzaalse pitcher Rebecca Soumeru vol op de neus geraakt. Onderzoek in het zieken huis leerde dat de neus van De bets gebroken was. Als gevolg van die actie van de pit cher scoorde Schiedam wel het beslissende en winnende punt. In de reguliere zeven innings waren beide ploegen eerder aan elkaar gewaagd, wilden zowel de Schie damse pitcher Elske ten Hoope als de Run-werpster Soumeru el kaar op de plaat niets toegeven, zodat het veldwerk op het scherpst van de snede gespeeld werd. Geen scores in die zeven in nings derhalve en ook in de eerste extra inning kwam Run niet tot scoren. In de gelijkmakende acht ste inning liepen bij Schiedam de honken vol en toen Mijke Debets vervolgens 'geraakt pitcher' kreeg, kon Monique Deuze win nend over de thuisplaat komen, In de tweede wedstrijd maakte Jennifer Web er bij Schiedam haar competitiedebuut op de plaat en ook zij wist met verve winnend uit de strijd te komen. Op het gooien van de Delftse kon de Oldenzaal se aanval maar vier keer raak slaan, al gooide Weber wel acht keer vier wijd. Maar Run kon daarvan slecht profiteren, ook al omdat het Schiedamse veld slechts één fout maakte. Aanval lend speelde Schiedam in die tweede wedstrijd veel overtuigen der, getuige de acht honkslagen, dan in het eerste duel. De Oldenzaalse ploeg opende wel iswaar de score, via Sabina Sou meru, maar al in de gelijkmaken de slagbeurt trok Marieke Has- sink de stand weer in evenwicht In de gelijkmakende vierde in ning vergrootten Monique Deuze en Inge Dikkeboom de voor sprong tot 1-3 en in de vijfde Schiedamse slagbeurt bepaalden de routiniers Vanessa van Duuren en catcher Gyselle Korpel de eind stand op 1-5. Tevreden „Twee mooie overwinningen," kon coach Leo Buiteman na af loop dan ook tevreden vaststellen, „Van deze tegenstander hebben we in de competitie, die nog lang duurt, het meest te vrezen en als we dan in de openingswedstrijden twee keer winnen, mogen we opti maal tevreden zijn." Temeer daar Run twee buiten landse (Russische) speelsters op de kwetsbaarste plaatsen in de verdediging (op de werpplaat en achter de thuisplaat) kon opstel len en ook nog versterking kreeg van speelsters van Tex Town Ti- gers.„Maar Schiedam heeft het helemaal op eigen kracht opge lost De beide pitchers hebben het niet echt moeilijk gehad," vond Buiteman na afloop. De eerste wedstrijd was een echt pitchersduel. „Waanzinnig span nend en voor de kenners om van te smullen, ook al werd er niet veel gescoord. Maar zowel Elske ten Hoope als Rebecca Soumeru (beiden speelsters van Jong Oran je; red.) gooiden bijzonder sterk." Ook over het debuut van Jennifer Weber was de Schiedamse coach uitermate tevreden. „Een aan winst voor de selectie," stelde de Hagenaar opgewekt vast. Eerste wedstrijd SCHIEDAM000 000 0= 0-1=14-1 RUN*71-000 000 0=0-2-1 Werpcijfers Schiedam; Elske ten Hoope (winnend) 7-0-2-1. Run *71: Rebecca Sou meru (verliezend) 6-3-3-1. Tweedewedstrijd SCHIEDAM...100 220-x=5 RUNTl...._10 0 00 0 0= 1 Werpcijfers Schiedam:Jennifer Weber (winnend) 84-5-1. Run TT. Mana Kbrseteva (verliezend) 3-1-8-2. Door Ton de Leede Maassluis Na het 10-11 verlies tegen ONDO lijken de korfballers van CKC Maassluis afgehaakt in de titelstrijd in de tweede klasse. „Reëel gezien," maakte Maas sluis-coach Frits Broers een snel rekensommetje, „staan we nu dichter bij degradatie dan bij een promotie. Gezien ons niet al te moeilijke programma moeten we ons gewoon zien te handhaven." Frits Broers, de pas 34-jarige coach van de jonge Maassluise ploeg met een gemiddelde leefüjd van amper twintig jaar, had zich zijn laatste seizoen wel even iets anders voorgesteld. Zyn streven om afscheid te nemen van een volwaardig eersteklasser lijkt in geen enkel opzicht te slagen. In de zaal werd in het laatste compe titieduel een nederlaag geleden waardoor degradatie uit de eerste klasse, een niveau dat bereikt werd na twee opeenvolgende pro moties, een onvermijdelijk gevolg was. „In de zaal," keek Broers niet eens om in wrok, „speelden we best aardige wedstrijden. Maar te vaak hadden we moeite om een partij uit te spelen. Zelfs een grote voorsprong konden we niet vast houden. Daar misten we dan toch de routine voor. In de derde of tweede klasse kon je op kwaliteit uitballen, dat hoefje in de eerste klasse niet te proberen. Toch kwam de degradatie niet geheel onverwacht, omdat we het hele seizoen tegen die laatste plaats aanhikten." De overstap naar het veld leek niet te lijden onder de afdaling naar de tweede klasse. „We be gonnen," koesterde Broers alle hoop op een succesvolle wending, „direct met een overwinning. Toch konden we de opgaande lijn niet pakken. Zo speelden we vori ge week dramatisch slecht bij TOP in Arnemuiden. Het leek wel of we een complete offday had den. En speel je zonder scherpte tegen Zeeuwen dan maken ze korte metten met je." De coach verwachtte zaterdag te gen ONDO een heel ander Maas sluis. „Het is een Westlandse der by en ik merk dat iedereen er mee bezig is. Makkelijk zal het niet worden, want ONDO is een ploeg met lengte en het is een aardig ge heel. In de uitwedstrijd hebben we uiteindelijk ruim verloren na dat we lang op een doelpunt ach terstand hebben gestaan." De koploper uit 's-Gravenzande liet in de openingsfase eventjes duidelijk zien niet voor niets titel- aspiraties te hehbpn Binnen tien minuten stond ONDO met 0-3 voor en had slechts Maassluis speelster Stephanie Verhaagen twee kansen, waaronder een bijna niet te missen doorloper, voor de thuisploeg weten te creëren. De gasten lieten Maassluis niet in zijn spel komen en gooiden op ge zette tijden de bal keurig door de korf. Maassluis had niets in te brengen onder de korf en schoot ook aanvallend te kort. Bij een 3-7 tussenstand leek Maassluis tegen een monstemederlaag aan te gaan lopen. Het was aan Verhaa gen en Stefan Gringhuis te dan ken dat er by rust een schappelij ke 5-7 op het scorebord stond. De tweede rondgang gaf een heel ander Maassluis te zien. Er werd constant gejaagd op de bal, de bal werd razendsnel rondgespeeld en ook onder de korf werden nu duels gewonnen. Alle schroom was in het kleedlokaal achtergela ten en ONDO had zowaar minu tenlang niets te vertellen. Onder aanvoering van de nimmer versa gende Menno van der Gaag kwam Maassluis terug tot 7-7. Even was ONDO aangeslagen, maar verre van knoek-out. De marge werd door ONDO weer te ruggebracht tot twee treffers en opnieuw moest Maassluis in de achtervolging. Dichter dan tot een doelpunt kwamen de volgelingen van Broers echter niet. „We heb ben," bekende ONDO-coach Er- win Dekker, „verschrikkelijk te gen deze partij opgezien. Maas sluis is wel een ander verhaal dan Oranje Nassau, waarvan we twee keer simpel hebben gewonnen. Maassluis is een hele talentvolle ploeg die tegen korfballende ploe gen goed uit de verf komt. Maar tegen hard werkende ploegen als ONDO kakken ze in. De hele ploeg straalde niks uit en je kon zien dat ze bang waren voor onze lengte. Zo kon by ons Saskia Wubbe, toch al weer 38 jaar, uit groeien tot uitblinker." Ondanks het verlies ziet Broers nog een lichtpuntje: „Winnen we onze vier laatste wedstrijden dan maken we kans op de tweede plaats en op promotie. Maar eer lijk gezegd moeten we gewoon zorgen dat we ons handhaven." Mijke Debets werd door de pitcher van Run'71 ge raakt. Zij brak haar neus. Doorhet ge raaktpitcher' kon Schle dam het win nende punt rn duel over de brengen. Foto Peter Moikenboer Door Richard van 't Zelfde Schiedam De hemel huilde boven Harga, waar de wedstrijd tussen DRGS en Nationale Nederlanden gespeeld werd. Treung was vooral het povere spel van het bedrijfseJftai, want de nummer laatst m de vijfde klasse E verbleekte bij de kwaliteit van het thuis spelende DRGS: 84. Dat Nationale Nederlan den viermaal scoorde, was eerder te wijten aan ge brek aan motivatie by DRGS dan aan eigen kunde. „Het is moeilijk je voor een duel tegen de hekken sluiter te motiveren," nam trainer Mario Krabben dam de tegendoelpunten na afloop voor lief. Krabbendam heeft grote plannen met zijn ploeg voor volgend seizoen. „Het eltal bestaat op dit moment uit hele jonge spelers. Die jongens hebben dit seizoen flink kunnen wennen aan elkaar en ons doel is vol gend jaar de vijfde klasse te verlaten." Het voorne men van de oefenmeester is, gezien de kwaliteit van sommige van zijn spelers, zeker reeel te noemen. Wat de ploeg in de vijfde klasse te zoeken heeft, is een raadsel. Menig wedstrijd had dit seizoen meer weg van prijsschieten op een kermis dan van een potje voetbal. Tegen Nationale Nederlanden was het met anders, een serieuze wedstrijd werd het nimmer, meer een leuk trainingspartijtje. DRGS heeft nog een kleine kans om al dit seizoen naar de vierde klasse te promoveren, maar die is meer theoretisch dan reëel te noemen. Dan moeten de Schiedammers tegen koploper ZW en nummer drie Perkouw de punten pakken om via de vierde plek misschien de nacompetitie in te rollen. Koewei Nationale Nederlanden in het tenue van Bra zilië speelde, kwam het samba-voetbal vooral van Schiedamse zijde. DRGS etaleert dit seizoen een na tuurlijke drang naar voren, hetgeen in het duel tegen de verzekeraars met één minuut op de klok al resul taat opleverde: 1-0. Sander Tims plaatste kort na het startsignaal de bal achter keeper Michael Nab. Het zou de eerste van vele ballen zijn in het duel die de sluitpost uit zijn doel moest vissen. Amper negen minuten later was het Roeloff Grant die de bal secuur achter Nab plaatste. Voor rust zette Niels Bakker met twee treffers de 4-0 op het scorebord, na een uur spelen scoorde Remon Heijdra een droomgoal. De aanval was een illustratie van de po tentie van het gehele team. Vanaf eigen helft plaatste Marco van der Kleij over grote afstand de bal precies in de voeten van ploeggenoot Roeloff Grant die hem zorgvuldig teruglegde op de meegekomen Heijdra. Heijdra joeg de bal vervolgens met een volley snoei hard tegen het garen. Daarna was het duo Heijdra (6-0) en Bakker (7-0) in een tijdbestek van drie minuten nog goed voor twee schitterende doelpunten. Uiteindelijk lukte het Na tionale Nederlanden nog aan scoren toe te komen, waaronder een eigendoelpunt, de 8-1. Met vier tref fers eindigde de wedstrijd in 84, maar er was geen speler aan Schiedamse zijde die er wakker van lag. DRGS-Nattonale Nederlanden 84 (4-0). 1. Sander Tims 1-0, 10 Roeloff Grant 24.25 Niels Bakker 34,30 Niels Bakker 44,60 Re- man Heijdra 54,65 Remon Heijdra 64,67 Niels Bakker 74,75 Ar jan Steijgenga 7-1,76 Koops (eigendoel) 8-1.82. Rick den Heeten 8- 2.86. Wilco Verveen 8-3.90. Riek den Heeten 8-4 By zond erhcóea: Scheidsrechter L Herdon gaf geel aan DRGS-speler Niels Bakker •wegens een opzettelijke handsbal. DRGS: Van der Sluis, Michael Bakker, Sebel (40 Van Gerven), Jung, Van der kleij, Grant, Wam aar.. Meyer, Tims (70. Schoenma kers), Niels Bakker, Heydra. Nationale Nederlanden: Nab, Nedervecn, Eenhoorn, Koops, Van Elck, Steigenga, Chnsüaans, Verhoef, Verveen, Den Heeten, Ver- we(j NOAD-OTTC (m) 3-7, De tafeltennissers van NOAD hebben zich op de valreep toch nog in de derde divi sie weten te handhaven. De drie punten tegen koplo per OTTC waren daarvoor precies voldoende. De Schiedammers zijn nu uitgespeeld, maar zyn door DHC en Rapidity in hun laatste wedstrijden niet meer te achterhalen. NOAD nam met de handhaving afscheid van de Ko renbeurs, waar het 45 jaar heeft gespeeld. Ron van der Wijk, Cevdet Imer en Ronald van Kampen scoor den tegen OTTC allen één keer. Hetuit Van Kampen, Van der Wijk, Imer, Peter Heijstek en Bart Platz- beecker bestaande team, blijft voor de najaarscompe titie in principe uit dezelfde opstelling bestaan. GÏTC Groningen-De Korenbeurs (v) 5-5. Bij de vrouwen heeft het eerste team van de Korenbeurs zich zo goed als zeker weten te handhaven, terwijl het reserveteam is gepromoveerd. Omdat de eerste divisie maar uit één poule bestaat, doet rich het bij zondere feit voor dat De Korenbeurs met twee teams in de op één na hoogste afdeling wordt ingedeeld. De ze unieke situatie heeft zich voor zover bekend nog niet eerder voorgedaan. De derby's worden zelfs tot op familieniveau voortgezet, want de zusjes Sylvia en Jolanda Waterreus staan dan tegenover elkaar. In Groningen kwamen de vijf punten van de drie keer scorende Jolanda Waterreus, terwijl Kim van der Poort en Mandy Toenders ieder één keer scoor den, Het uit Sylvia Waterreus (1 keer winst), Danielle Maas en Lineke Sneller (twee keer winst) bestaande reserveteam verloor met 7-3 bij FVT, maar had aan die drie punten genoeg om te promoveren. Kort Bondig SVDPWer Joop Chatelain is niet zo burgerlijk als vorige week werd beweerd Vorige week zondag was hij weer gewoon op het veld te vinden en blonk hij weer 'gewoon' uit in het derde, het team. bestaande uit louter cracks 'Jopie' scoorde zelfs een fraaie treffer CION-voorzitter Jacques Spanjersberg heeft aangekondigd dat de club alle democratische middelen aangrijpt om het gdwongen vertrek van de accomodatie (juni 2001) te vertragen De voetbal club hield zaterdag een beachparty waar top-les verboden was Op Thurlede gaat het gerucht dat een aantal teleurgestelde seleetiespelers van Exeeisi- or'20 naar DRGS verhuist DRGS-voorzitter Joep den Brinker heeft trouwens te kennen gegeven op zyn leeftijd geen grote prijs meer te willen winnen in de loterij, „In je laaste jas zitten geen zakken, zeg ik altijd maar," lichtte Den Brinker toe De kroket van CKC Maassluis verdient een dikke 8,5 De krokante snack smaakte goed, maar had alleen een vreemde vierkante vorm Excelsior'20-speaker John Zuy dam had zondag moeite met het uitspreken van de naam Altan Haleplioglu „Invaller is Altan Haleplio,.eh glu. of zoiets." zei hij niet zonder humor WKheeft de zaterdag gebruikt om een voetvolley-toemooi te spelen Bas Weerdenburg, Richard Kreischer en Ro bin Voets toonden zich de meest technisch begaafde balgoochelaars De enkele weken geleden gebles seerd geraakte doelman Stefan van Hagen hemt deze week de training Spelen doet hij volgend sei zoen pas weer K&B is altijd actief.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 4