20
Rotterdams Dagblad
Maandag 19 april 1999
Ck J- éi7-7-*.
7
Uitslagen
KNVB Zaterdag West IV
Hoofdklasse A: Katwyk-SHO 2-0, ARC-Lis-
se 1-2. Zwart Wif28-Rozenburg3-l. Scheve-
nmgen-Rijnsburgse Boys 0-C, Excelsior M-
Barendrecht 6-2, Noordwyk-Marken 1-0,
Capeile-Quick Boys 1-3.
Noord wyk 22-44 Katwijk 23-32
Scheventng. 23-41 ARC 23-31
ExcelsiorM. 23-37 Capelle 23-28
Rijnsb. Boys 23-35 Zwart Wit'28 23-26
FCLisse 23-35 Marken 23-25
Quick Boys 23-33 SHO 21-24
Barendrceht 23-33 Rozenberg 22- 5
Schevemngenen Noordwijkpenodekampi-
oen. Rozenburg degradeert
Hoofdklasse B: Hoek-Sparta N 2-1, GVW-
Kozakken Boys 1-0, VoIendam-AVW66 0-1,
Heeoansdam-DOVO 1-1, Bennekom-WGZ
5-0, Achilles V-Huizen ?-l, Spakenburg-
Kloctinge 4-2.
DOVO 21-42 Achilles V. 21-29
Hoek 23-42 Huizen 23-27
Spakenburg 22-37 Kozakken B. 20-26
Bennekom 22-36 Sparta N. 23-26
GVW 23-34 AVW66 21-20
Kloetinge 23-31 Heerjansdam 23-18
Volenöam 21-30 WGZ 22-16
DOVO periodekampioen
Hoofdklasse C: BeQuick^S-lJssebneervo-
geis 3-0, Drachtster Boys-Nunspeet 3-1,
DVS'33-01ympia'28 1-1, Urk-Harkemase
Boys I-fl, Gcnemuiden-Flevo Boys 2-2,
WHC-WOG 0-3. HZW-ACV1-3.
Tweedeklasse C:PECHaag-Hoofddorp3-3,
DSVP-KMD2-2.
HVO 2041 Forum Sport 20-28
JAC 20-39 Honselersdijk 20-24
Voorschoten 20-35 Leiden 20-22
Monster 20-32 KMD 21-21
LYRA 20-31 DSVP 21-18
PECHaag 20-31 Hoofddorp 20-15
HVO en JAC periodekampioen
Derde klasse C: Lecmdas-NTW 1-3.
NTW 20-52 Pelikaan 20-27
Oude Maas 20-36 Hetnenoord 29-24
De Zwervers 20-32 Den Bommel 20-23
NBSW 20-30 GOZ 20-18
Maasdam 20-30 Goudsw. Boys 20-17
Leonidas 20-28 Groen Wit R. 20-13
NTV\r kampioen
NBSW en NTW periodekampioen
Derde klasse D: Linschoten-BVCB 0-0.
MW27 20-42 Be Fair 20-28
SSS 20-41 Berkel 20-27
Sportlust'46 2040 WDS 19-21
BVCB 20-36 Lmschoten 19-21
JodanBoys 20-31 CION 20-18
Soccer Boys 20-29 Siveo'60 20- 2
Sportluslv46en SSS pen odekampioen
Siveo'60 degradeert
Tierde klasse B: RVC/Wijswijk-HS Tex
DHB3-2.
Hoekse Boys 1842 Semper Altius 1B-23
RVC/Rijswijk 18-35 HSTex. DHB 19-23
TeWerve 18-31 DORR 18-17
HPSV 18-29 Vredenburch 17-15
DUNO 18-28 Nat Nederl. 18-11
Boszoom 19-24
Hoekse Boys kampioen en
periodekampioen
Vierde klasse C: Puttershoek-Simonsha-
venö-3.
1 lelie v^luis 2045 Zuiderpark 20-26
Flakkee 20-37 Botlek 20-23
WFB 20-35 Herkingen 20-21
Melissant 20-30 Rhoon 20-19
Ztnkw.Boys 20-29 Sinwns haven 20-16
Voome 20-29 Puttershoek 20-14
IMievoetsluis kampioen
Heilevoetsluis en Flakkee
periodekampioen
Vijfde klasse B: GDA-DVC 0-3, Verbureh-
CCO1-3, Ariston'80-Badios Boys 5-1
Ariston'80 2048 DHL 20-25
CCO 1942 DZS 19-24
DOS*32 20-37 GGK/Nedl 19-16
BadiosBoys 19-36 DVC 20-14
Schipluiden 20-34 GDA 20-14
Kamraan 20-27 Verburch 20-14
Ariston '8ö periodekampioen
Vijfde klasse D; Pierehïl-ZBVH 2-3, Lom-
bard-Nelson/LSV 4-1, Vlotbrug-OFB 04),
RSM-Rockanje3-l,SNS-ZwartewaaI 1-2.
ZBVH 17-51 Nelson/LSV 18-23
Piershil 19-39 DES'67 17-20
Vlotbrug 18-31 RSM 19-18
SNS 18-30 Lombardijen 19-16
OFB 18-29 Rockanje 19-14
Bemisse 17-28 Zwartewasl 19-12
ZBVH kampioen
ZBVH periodekampioen
Vijfde klasse E: ZW-SPVUl 4-1DRGS-Nat,
Nederlanden 8-4,Hrnnandad-Perkouw3-3,
Sportlef-Rijnstreek 8-0, Maluku-Schoonho-
vcn 34, SDV-HSC 6-1, Aarlanderveen-
Zwammerdam 1-6.
ZW 22-58 SPV81 20-31
Sportief 2148 Aarlandv 22-28
Perkouw 2245 Hermandad 22-26
Zwammen). 2241 HSC 20-14
DRGS 21-35 Nat, Nederl 21- 9
Schoonhoven 21-34 Rijnstreek 21- 9
SDV 21-32 Maluku 19-8
ZW en Sportief penodekampioen
ResHoofdklasseA'.ZwWit'282-Spijkemsse
2 0-C, Stnjen 2-Scheveningen 21-3; Res le
klasse A:ARC3*KMD26-l,KRV2-GravSV2
3-2, Quick Boys3-LYRA 2 4-CSpirit 3-DSVP
2 2-1; B: Jodan Boys 2-Smitsboek 21-2, Ex
cels P2-VitesseDelft214. Rozenb 2-Capelle
21-0, Zwaluwen 2-SHO 2 4-2; Res 2e klasse
B; Zwaluwen 3-Honselersdijk 2 1-1, Quick
Boys 4-Vitesse Delft 3 2-2; C: N$W3-Stel-
lendam 2 1-0, Ztudland 2-DOTO 2 3-1. Ro-
zenb3-ExcelsM33-4,YWdeZwerv2-SSS2
1-1Heinen2-Spijkenisse34-2; D: Capelle3-
RWH 3 1-7, HVO 2-SporUust*46 2 3-0, Be
Fair2-Delta Sp 20-2, Zevenh 2-TOGR3 3-0;
Res 3e klasse C; ZBVH 2-Maasdam 2 0-8,
WFB 2-Zw Wit'28 3 4-2, Rozenb4-SHO 31-3,
Rynna/Hgvl Sp 2-Oude Maas 2 2-5; D:
Schoonhoven 2-PPSC 2 0-6, CVC Reeuwijk
2-WK 2 1-2, TSB 2-DZB/Z'kamp 2 241,
MW27 2-DV0'32 2 64), Soccer Boys 2-Ro-
zenb 52-2, BVCB3-Xerxes214; Res 4e klas
se A: Rhoon 2-TOGR 41-2.DRGS2-HBSS2
2-6.WOH2-TSB32-2,SH04-ExcelsM41-2,
HVO 3-Delta Sp 3 1-8; B: Goudsw Boys 2-
Steüendam 3 2-1, Flakkee 2-DOTO 4 2-0,
Herkingen 2-Exceis M 5 7-3, Hemen 3-Spy-
kenisse 4 3-1, Rozenb 6-Zuidland 33-1, SHO
ó-Melissant 21-1; C; Jodan Boys 3-A3ex'6S 3
0-0, SHO 6-Delta Sp 4 3-1, WOR 3-Smits-
hoek 33-1, Bolnes 2-Excels M 6 3-2; D: Lm
schoten 2-Jodan Boys43-0,Spirit 4-Berkel2
08, Oudewater 2-Zcvenhoven 33-C, Aarlan-
derveen 2-WD S2 2-2, Capelle 4-Floreant 3 2-
2; Bes 5e klasse A-' Berkel 3-Spirit 5 3-1,
Moerkapelle 2-BVCB 4 0-1, Jodan Boys 6-
CVCReeuwijk3 4-1; B; Spint 6-Sportlust'46
4 6-3, Jodan Boys 5-Berkel 4 0-3,Zevenhoven
4-Goutia 31-3, Moerkapelle 3-Be Fair 41-8;
C: GTB 2-WK3 3-2, Zwaluwen 4-CÏON 20-6,
PPSC 3-HBSS3 5-0, CCO 2-Leonidas 21-5;
D; DOS7Ï2 2-Sportlust*465I*3,WOR4-Leo-
rodas 3 3-3, DZB/2'kamp 3-Sehiebr 2 3-0,
GG.&Necll%d3-SDV3 4-0, HBSS4-PKCB5
23-l.E* Hettev si 2-DEST7 22-2, Simonsha-
ven 2-Zwartewaal 2 2.n.o., Vlotbrug 2-Oude
Maas 3 2-2; F; NBSW2-Vlotbrug 3 4-0, Stnj
en 4-Maasdam 4 6-0, NSW 4t-ZinfcwBoys2 0-
3; G: YW de Zwerv 4-Capelle 5 4-2, Nelson/
LSVZ-Zwuderpark 2C-7, PKC'853-Barendr 5
1-3, RWIï 5-Lombard 2 3-2, SDV4-WOR 5
1-3;H: YW de Zwerv 5-Rijnm/Hgvl Sp33-1,
Zuiderpark 3-Ou de Maas 4 3-3, Egelant Boys
3-Rhoon 3 2A Smitshoek 4-Barednr 6 0-1,
Zw W'it'28 4-DOTO 5 2-3; Bes 6e klasse B:
RWH 6-Zwamrm-Tdam 41-3, Oudewater 4-
Rohda'765 9-3, Be Fair 6-CVC Rceuwijk 5 3-
2, Zevenhoven 5-Berkel 51-7, Linschoten 3-
Sportlust'467 l-l.Spirit8-WT3S54-2;C: Soc
cer Bovs 4 -SDV 5 2-3, WOR 6-Sportlust'4 6 8
s n.o.. Spint 9-BVCB 51*3, RWH 7-DONK
d jto., Jodan Boys 7-Moerkapelle 4 3-4, D:
Leonidas 4-WOR 7 3-3, Excels M 7-RWH 8
3-1, WK 4-GGK/NedlIoyd 4 3-1, DQS'32 3-
SDV62-3,E:WK5-SDV77-0,TSB4-PPSC4
6-2. Zwaluwen 5-HSC 21-4 gest, DOS'32 4-
MW27 4 3-0, F; RWH 9-MW27 5 14,
PKC'85 4-Barendr 71-2,CION3-Spijkenisse
7 4-1 Delta Sp 11 -Excels M 9 7-5; G: Bemisse
2-DES'67 3 5-0, Zuidland 4-Fiakkce 3 3-1,
NSW5-HciIev sl 3 3-5, Melissant 3-Botlek 4
0-3, WFB 3-Rockanje20-2; H;OFB2-SSS41-
3,SNS2-HeUevsl4 l-2.RWH10-ExcelsP4
44; I; MVT27 6-Barendr 8 6-S, Excels P 5-
Zmkw Boys 31-0, Excels M lö-DOTO 6 2-2,
NSW7-RVVH11441, Rozenb 8-Rjjwn/Hgvl
Sp42-6;J:YWdc Zwerv 6-ZW3 l-2gest,Ex-
celsM Ii-Zuiderpark4 44, SDV9-Barendr 9
4-3, Zw Wit'28 6-Excels P 61-7, Rhoon 4-Bot-
Iek 5 34, Res 7e klasse Pc NSVM6-Bergam-
bacht 3 34, Perkouw 2-Floreant 5 4-0Jodan
Boys 8-Nieuwkoop 14, Sportlust'46 9-Ber-
kel 6 4-2; C: Zwaluwen 6-Delta Sp 8 2-3, TSB
5-VDL2 5-1, CTB 3-PPSC 514, CION 4-Ro-
zenb95-l,DV0'32 3-ExcelsMl24-5;D: HVO
7-PPSC 6 6-3, Zwaluwen 7-SDV102-5. GTB
4-DOS'32 5 d.n o., DZB/Z'kamp 5-MW27 7
4-1. Gr Wit R 5-Excels M13 0-6; E: Capelle?-
SDV1124.GrWitR 6-Boszoom41-3.HV08-
DOS'32 6 14-0, Hermandad 2-BVCB 7 84,
Maluku 3-DZB/Z'kamp 6 ?4;F: WFB5-Bot-
lek6 6-2, Voome5-Flakkee43-1,Stellendam
4-Strijen 6 2-1, Herkingen 3-Vlotbrug 4 9-3;
G: SNS3-NBSW30-1, Herkingen4-Spijke-
nisse 9 3-2, Vlotbrug 5-Stnjen 7 2-4, SSS 5-
SH081-3; H: HVO 9-Botlek 7114, Barendr
10-Spijkenisse 103-2, DOTO 7-TOGK 5 5-1;
L ZW 4-Zinkw Boys 4 3-0. Smitshoek 6-RV-
VH 14 1-2, Egelant Boys 4-Puttershk 4 8-2,
ZwWit'28 8-Barendr 1I84,RSM2-Rhoon6
3*2, 3; SDV 12-RWH 15 8-1, Barendr 12-
DZE/Z'kamp 7 24, Bolnes 4-ZW 5 0-1 gest,
Rijnm/Hgvl Sp5-Egelant Boys 5 3-2, TOGR
7-Excels M15 3-2; R« 8e klasse A: Berkel 7-
Be Fair 8 4-2, Zevenhoven 6-Sporticf 3 6-1,
Soccer Boys 6-Oudewater 5 5-5, Spirit 10-
Gouda 5 2-7; C; Excels M 16-Xerxes 4 3-3,
Leonidas 5-MVT27834,TSB 6-HBSS5 2-2,
PPSC 7 -WK7 2-2, DVO'325-Delta Sp 102-7;
D; HVO 11-PKC'85 51-2, CCO 4-SDV13 4-0,
GGK/Nedlloyd 5-HBSS 6 7-0, Zwaluwen 9-
Capelle82-5,Leonidas 6-WOH404,Badios
Boys 2-Duivesteyn 2 3-0; E: NBSW4-Spij-
kenisse 11 S-LZWB-StryenS 1-2, Rozenb 11-
Lombard 5 24, RSM 3-Zinkw Boys 5 0-13,
Voome 6-SHO 9 4-2; F: Bolnes 5-Excels P 9
11-0,Heïnen5-RSM414,ZW7-Lombard61-
3, Zuiderpark 6-Zw Wit'2873-2, Smitshoek
8-Rhoon 8 4-1; G; Stellendam 5-Zwartewaal
3 2-3. Heliev sl 6-Voome 7 3-3, Melissant 4-
WFB 6 24, DES'67 4-Rockanje4 3-3; H: Den
Bommel 4-Bemisse4 4-4Zwartewaal4-SNS
4 14, Vlotbrug 7-Melissant 5 3-1; I; Smits-
hoek9-Rerslul4 8-1 ,Lfeasdam5-Heinen63-
6, NBSW 5-SHO 101-2, Zrnkw Boy3 7-ZB-
VH 5 2-2, Stnjen 10-NSW82-3; J: SDV 14-
Gouda 8 5-2, Capelle 9-Berkel 8 4-2, YW de
Zwer/8-Bolnes60-3, BoszoomÓ-Lombard 7
0-2, Spint 12-Gouda 71-2; K WK8-Sport-
lust'4614 5-2, DVO-32 4-PPSC 8 34, Zwalu
wen 10-Barendr 13 4-1, Capelle 10-Smits*
hoek 10 3-3; U DRGS 3-Hermandad 3 8-3,
WOR8-Rijnm/HgvlSp6 2-1, Soccer Boys 7-
BeFair 1014.
KNVB Zaterdag Zuid I
Eerste klasse C; ASWH-Wilhtlmina'2634,
Dmteloord-OostkapeUe3*2.
ASWH 2146 Amemuiden 20*29
Dlnteloord 20-37 Wilhelm'26 21-25
RodaBoys 20-36 Veere 20-24
Altena 20-36 GrooteLindt 20-18
OostkapeUe 20-30 Vuren 20-15
Rijsoord 20-30 BniseBoys 20-10
ASWH kampioen, BruseBoys degradeert
ASWH en Roda Boys periodekampioen
Tweedeklasse F: De Zwerver-Sleeuwijk
I-l,GoodLuck-Woudrichem [-1.
SSC'55 2042 Tricht 20-28
Seolto 20-35 GVT63 20-26
LRC 20-32 Good Luck 20-25
DeZwerver 20-3] Breda 20-24
Wbudrichem 20-31 Sleeuwijk 19-20
GJS 20-30 Heukelum 19-5
SSC'55 kampioen, Heukelum degradeert
SSC'55 penodekampioen
Derde klasse B: WHS-De Baronie 4-1, SPS-
Zwaluwe 14.
's-Gravend. 20-53 NEO'25 20-23
Rillandia 2043 SPS 20-18
TholenseB 2042 NOAD'67 20-18
Zwaluwe 20-38 WHS 20-18
SV Capelle 20-27 Klundert 20-17
Baronie 20-23 FSV 20-15
en periodekampioen
Derde klasse C: Nieuw-Lekkerland-Schel-
luinen 2-3, ASH-Everstein 0-3, De Alblas-
DFC4-1Groot Ammers-Papendrecht 14.
OranjeWit 2045 WAC ïa-23
HSSC61 20-39 Papendrecht 20*23
NwLekkerl 20-35 DFC 20-22
Scheliuinen 17-32 SCEverstein 19-21
SVW '20-30 GrAmmers 20-20
DeAlblas 20-24 ASH 19-17
Oranje Wit periodekampioen
Vierde klasse C: Stadspolders-Wïeldrecht
1-2, Dubbeldam-Drechtstreek 1-2, Peur*
sum-SC Reeiand 1-3, Alblasserdam-Slie-
drecht 2-1, SC Gorkum-OSS 44, Hardinx-
veld-ZBC972-2.
Sliedrecht 20-49 Wieldrecht 21-31
SC Reeiand 2047 ZBC'97 21-28
Streefkerk 2147 Dubbeldam 21-16
Drechtstreek 22-37 SCGorkum 20-12
AJblasserdam 21-30 OSS 19-10
Peursum 20-32 Stadspolders 20- 4
Hardmxvdd 20-32
Landelijke Jeugd
Eredivisie: Vitesse-Ajax 2-2. Heerenveen-
Groningen 24. ADO Den Haag-FC Utrecht
2-5, Willem II-AZ 2-2,
Vitesse 21-53 AZ 22-27
Feyenoord 22-50 Haarlem 22-27
PSV 2247 FC Twente 21-25
Ajax 22-39 Telstar 22-24
Willem II 22-30 FCUtrecht 22-23
Heerenveen 21-29 APO Haag 22-17
NAC 22-29 Groningen 21-7
Eerste divisieB: RKC-Roda JC3-6,Middel-
burg-Quick Boys 24, Eindhoven-Excelsior
04. Feyenoord-Fortuna S 2-2.
Sparta R. 1947 MW 20-29
SC Feyenoord 1944 Excelsior R. 19-19
FortunaS. 19-36 Dordrecht 19-18
Quick Boys 2(132 VW 19-18
Eindhoven 20-31 Middelburg 19-11
Roda JC 19*30 RKC 19-8
Vrouwen
Hoofdklasse: Stedoco-WFC 1-1, Velocitas-
Braakhuizen 24.
Saestum 19-55 PuckDev, 19-21
TerLeede 1940 Wartburgia 18-19
WFC 18-39 ReigerBoys 19-17
Stedoco 18-33 Velocitas 18-16
Zwart Wit'28 19-30 Braakhuizen 18-16
ODC 18-28 Buitenveli 19-4
Saestum kampioen
Buitenveldert degradeert
Eerste klasse AiWRW-Berghuizen 0-9, Uni-
tas'28Gostkapelle 1-7, Herptse Boys-Prin
ses Irene 04, RKVCL-'t Goy2-l.
Eerste klasse Br Muiden-ASC'62 91,
MKV29-Havelte 0-1, DZSV-RWF 64,
BeQuick'28-Rijsoord 74-
KNVB Zondag West IV
Hoofdklasse A: UVS-DW\r6-3, HoUand-Nij-
enrodes 24, Feyenoord-Hilversum 2-3,
AFC34-EUnkwijk 2-2, Hollandïa-ADO'20 0-
0, Argon-DHCl-2,F]evoiarid-Tonegido 1-1
Hilversum 2342 Holland 23-28
ADO'20 2341 AFC'34 21-27
Aigon 2341 Nijenrodes 23-26
Elmkwijk 2340 ÜVS 23-25
Tonegido 22-38 SCFeyenoord 23-18
Hollandia 22-38 DHC 22*17
Flevoland 22-32 DWV 23*13
ADO'20 en Tonegido periodekampioen
Hoofdklasse B: UDIT9-DBS 24, EHC-Pan-
ningen 1-0, Deume-OJCO-2,DeBaronie-SV
Meerssen 14, WSC-VOAB 1-1, Halsteren-
Gemert 6*1, Geldro p-TOP 0-3,
Hoofdklasse C: Qmck'25-De Treffers 24,
Sneek-App:ngedam2-l,Babberich-AGOW
04, SVBO-Drachten 14, Coknschate-WKE
24, AchilIes'94-HSC211-5.
Eerste klasse B: Wilhélmus-VCS 3-2, Nieu-
wenh Oom-Leonidas 2-1, Papendrecht-
SWSMC 04, Neptunus-SC Gastel 24,
HMSK-Lugdunum 3-2, Quick-ADO Den
Haag 1-2.
Nieuwenh 19*38 HMSH 20-31
Papendrecht 19-36 Wilhelmus 19-28
Leonidas 19-33 VCS 20-21
SWSMC 20-33 ADO Haag 20-21
Quick 20-31 SC Gastel 20-14
Neptunus 20-31 Lngdunmn 20-10
Nieuwenh oom en Papendrecht periode
kampioen. SC Gastel en Lugdumxm degra
deren
Tweede klasse D; Verburch-EBOH 0-3,
Spartaan'20-Sliedrecht 1-1.
Westlandia 1949 DRL 19-25
EBOH 19-37 Hekelingen 19-21
DFC 19-34 VELO 19-20
Puttershoek 19-33 Spartaan'20 19-17
Verburch 19-30 Sliedrecht 19-12
DCV 19-26 Xerxes 19-9
Westlandia kampioen
Westlandiaen EBOH periodekampioen
Derde klasseB: WIK-Laakkwartier 1-5,Den
Hoom-Sparta 1*1, Oliveo-Schipluiden 1-1,
TOGB-WM1-2, REMO-Erasmus 1-1, DHL-
ConcoTdiaO-1.
19-53 Schipluiden 19*22
Laakkwartier 1940 WIK 19-21
Concordia 20-34 Den Hoorn 39-20
Sparta 18-29 DHL 18-17
Oliveo 20-27 REMO 19-15
TOGB 19*25 Erasmus 17-11
WM kampioen
WM en Laakkwartier periodekampioen
Derde klasse C: PFC-OHWO-3, LMO-Oud-
Beijerland 5-1, DHZ-Dubbeldam 04.
OHW 1939 DBGC 19-25
OW 19-35 Oud-Beijerl 1923
PFC 19-34 DHZ 19-20
Dubbeldam 1930 HION 19-18
LMO 1929 Hellevusluis 19-15
WRW 19-28 Musschen 1913
PFC en OHW periodekampioen
Vierde klasse A: Bemardus-ROAC'79 5-3,
WSE-SJZ 3-1, NST46-Floreant 2-1, MMO-
Soccer Boys 1-1, Alphen-Kiekers'69 1*3,
oeneweg-Nicolaas Boys 1-2.
Kickers'69 2148 ROAC79 20-27
Bemardus 1936 Floreant 18-23
WSE 2935 Groeneweg 3920
SoccerBoys 18-30 MMO 18-15
NSV4Ö 19-30 Alphen 19-12
Nicolaas Boys 2930 SJZ 19-12
Kickers'69 kampioen
Kickers'69 en Bemardus periodekampioen
Vierde klasse Ik Quintus-SVH2-1, Naald-
wijk-Dïns 3-1, GSC ESDO-QuickSteps 92,
RKSVM-Cromvliet 1-1, GONA-RAVA 8-3,
Hoek van Holland-LYRA 2-3.
GONA 2952 Quicksteps 18-23
Quintus 17-37 SVH 1921
Crom vliet 19-31 Naaldwijk 19-20
RK5VM 18-30 H,vHoUand 3939
LYRA 1924 GSCE3DO 1912
RAVA 19-24 Lens 19 9
GONA kampioen
GONA en Cromvüet periodekampioen
Vierde klasse E: Flakkee-Tediro 44, DEH-
Transvalia3-2.
Poortugaal 1944 SCO'83 18-25
Coal 1942 Flakkee 1925
WCR 19-35 Abbenbraek. 1924
DEH 1934 Transvalia 1918
DCL 1929 Blankenburg 1910
Belvedere 1926 Tediro 1910
DEH en Flakkee periodekampioen
Vierde klasse F: ESTO-Bodegraven 2-1,
Ommoord-RVC'33 2-2.
Cabauw 19-38 Alexandria'68 19-23
ESTO 10-37 RVC'33 19-23
Gouda 19-36 Bodegraven 1921
Dilettant 2932 Woerden 20-17
Bergambacht 19-28 GSV 19-15
Haastrecht 19-26 SVOmmoord 19-15
ESTO en Gouda periodekampioen
Vierde klasse G; Hermes DVS-Ursus 34,
Aeolus-VFC90,Excelsior'29DRGS3-l,RK
WIK-Fortuna V] 91
Excelsior^ 1949 HWD 3928
Hennes DVS 19-37 RKWIK 1921
VFC 1933 DRGS 1918
FortunaVl. 19-33 Aeolus 19-17
MSV71 19-33 Germinal 1911
VOC 1929 Ursus 19 7
Excelsior'20 kampioen
Hennes DVS en Excelsior'20
periodekampioen
Vierde klasse H: DJSCR-NOC 91, Excelsi-
or-CW 1-3, Overmaas-SMV ffillegersberg
1-3, Sehiebroek-Antibarbar04.
CW 1939 Overmaas 19-28
Antibarbari 1937 SMV/Hberg 3927
Meeuwenpl 19*36 SVS 1918
NOC 1935 CKC 1918
Duivesteyn 19-31 DJSCR 19-10
Excelsior R. 19-29 Schiebroek 19 7
NOC en Duivesteyn periodekampioen
Serie A Al: Nieuwerkerk-SVDPW 34, Jai
Hmd-FIOS 44, Swift Boys-De Roef 1-1
Nieuwerkexk 8-15 SwiftBoys 8- 8
SVDPW 6-11 De Roef 7-5
FIOS 7-11 TheHarvards 4- 2
Jai Hind 8*11
A A2: BZC95-Rockanje 34, DZBC'kamp-
Gouderak 5-1, VOB-Bolnes 14.
BZC95 8-22 Gouderak 8- 7
DZB/Z.kamp 8-20 Rockanje 7- 5
Blydorp 7-12 VOB 8- 1
Bolnes 7*10
Serie B BI: Schiedamse Boys-Kralingen
2-1Noorderkwartier-RDM 95, Ammerstol-
SteedsHoogerl-1.
Steeds Hooger 8-16 Kralingen 8- 8
RDM 8-16 DOZ 8-8
Ammerstol 7-13 Noord er kw. 8- 4
Schied.Boys 7-10
B B2: Vïerpolders-Activitas 5-3, Pretoria-
ODC Schiedam 1-1, Real Parbo-VND 2-3.
Pretoria 6-1S VND 7- 9
ODCS'dam 913 Acüvitas 9 3
Waddinxveen 5-32 RealParbo 8- 0
Vierpolders 912
B B3: Dirksland-RTG 4-1, Demos-Zwarte
Pij! 8-2, ÏL!IesIuU-IISC24.
HSC 9-19 Hillesluis 9 9
RTG 917 Zwarte Pyl 9 4
Dirksland 7-16 Oudewater 9 3
Demos 7-11
B B4: Maasstad-Lekkerkerk 14, Voor-
waarts-Garuda3-l.
Maasstad 7-16 Voorwaarts 5- 7
Lekkerkerk 7-13 RET 7- 6
CPortugues 5- 7 Garuda 5- 3
BBKWest ink RFC99AVS2-2, De Jagers-
Spoorwy k 92, ASC-WVS 5-1.
ASC 8-21 AVS 9 7
DeJagers 9-20 WVS 8- 7
RFC95 8-12 Jai Hanuman 7- 0
Spoorwijk 8-10
Res. Hoofdklasse A: ADO Den Haag 2-He-
kehngen 2 93, Slikkerveer 2-Quick 2 92,
Feyenoord AV 2-Nieuwenhoom 2 2-1; Res.
Ie klasse B: Excels'20 2-PFC 2 98, DRL 2-
CW Zwerv 2 3-1, Leonidas 2-0W 2 2-2,
Spart'20 2-UNIO 2 24; Res. 2e klasse C: De
Musseben2-Coal234,Spart'2fl3-Xerxes24-
3,heUevsl2-SLkkerveer3 0-1, Sparta(AV)2-
SCO'63 291D; ESTO 2-EDS2 2-3,Leoni das
3-ONA 2 2-3, Ommoord 2-Groeneweg 2 1-2,
TOGB 2-Stolwyk 2 2-1, DONK2-DCV2 04;
Res. 3e klasse C: WIK 2-Oliveo 3 04, Ex-
ceLs'2fl 3-VOC2 93, Naaldwijk 2-Fortuna V12
14,Delfia2-GDA21-2,VEL04-Westlandia6
2-0; D: Excels'20 4-RK WIK2 2-2, FortunaVl
3-HOV 3 4-1, VOC 3-MST71 2 1-6, ODC
Schiedam 2 -Aeolus2 24; E: DRL 3-LMO 2 3-
0, CW 2-Poortugaal 21-0, Feyenoord AV 3-
DEH 214; F: CSV 2-DCV 3 2-1, Moordrecht
2-Woerden22-ö,TOGB3-NSV4G2l4,Dilet
tant 2-VEP 2 4-0; Res. 4e klasse A: Nieuwef-
kerk2-Groeneweg30-3eCWZwerv4-UNIO
3 911; C: Leonidas 4-Antibarb 2 54, VFC 2-
Duivesteyn 2 2-1. VOC 4-DCV 5 2-4; D:
minal 2-Ursus2 5-l,Sparta(AV)3-RKWIK3
92,HermesDVS3-VFC344, VDL3-EDS 44-
3; E: WRW2-OHW2 l-3,Meeuwenpl2-FIOS
25-2, Hekelingen 3-Maasstad 26-1,DBGC9
Flakkee 21-2, Poortugaal 3-SC0'63 3 3-1F:
DCV 9HiUesluis 214, D CL 3-Transvalia 2 2-
3, De Musschen 3*Bolnes 34-1; Res. 5e klas-
seB: Ammerstol2-DONK414, WSE 3-Berg-
ambacht23-4.Cabauw3-DCV75-3;C:Moor-
drecht3-TOGB42-I,CWZwerv5-SVS31*1,
Soccer Boys 3 -Zwarte Pijl 392; D:PFC3-Ro-
ckanje 2 2-1Flakkee 3-OW3 3-2; E: Poortu
gaal 4-Pretoria 2 98, PFC 4-SC0'63 4 3-2,
CW 3-Hekehngen 51-6, Overmaas 4-Oud-
Beijerl 3 3-3, WCR 3-Abbenbroek 3 2-3; F:
CW 4-Hekelingen 690,Transvalia3-LMO3
44;G: CW5-LMO 43-1, DEH4-Oveimaas 5
3-3.PFC 5-Tediro 3 24, DRL9BZC95 31-3;
H: CKC 3-Antibarb 3 2-1, Duivesteyn 4*
SWSMC34-3, Schiebroek'94 2-Kralingen3
1-2, Swift Boys 3-Alex'66 3 2-1, NOC 3-
PKC'8523-2; I: Schiebroek'Ö43-HION31-9(
Leonidas 9GLZ32-l,CKC4-Sparta(AV)42-
8, Duivesteyn 5-VOC 674; J: Nep tunus 4-RK
WIK42-1, JaiHind 2-Rlijdorp23-0,HWD3.
SWSMC 5 3-2. HSC2-AVS 291; R VFC 5-
Schied Boy s 2 34Ursus 3-Sparta (AV) 6 3-6,
DRGS 3-Hermes DVS 4 93, RK WIK 9Ex-
cels'20 5 2-5; L: St Hooger 2-Belvédère 293,
Voorwaarts 2-Overmaas 6 5-0, Spart'20 9
HWD 4 0-3, VOC 7-Duivesteyn 7 6-1; Res. 6e
klasse A: Nieuwerkerk 4-DÖNK 5 4-2, Wad
dinxveen 3-ESTO 4 5-2, Floreant 3-TOGB 5
2-2; BrMoordrecht 4-NST4641-1, Nieuwer
kerk 5-VEP6 95, Woerden 4-Nïeuwkoop3 4-
2, Nicolaas Boys 4-GSV 4 2-1; C: ESTO 9
Moordrecht 5 3-2, WSE 5-VEP71-3.D0NK9
Bergambacht4 93, Waddinxveen 4-Groene-
weg 6 3-3,TOGb 7-UNIO 614; D: DRGS 4-
MST71 3 2-0, Demos 2-RK WIK 6 4-0, Ex*
eels'20 9Schied Boys 3 74, SVDPW 3*
SWSMC7 24, ODC Schiedam 4-VDL40-1;
E; Voorwaarts 3-Centro Portugues 2 4-1,
SWSMC 8-Ommoord4 2-3, VOC9VOB22*
2, VDL5-Schlebroek"945 93SVDPW 4-AVS
3 34; F: Duivesteyn 8-D JSCR 4 96, VDL 6-
Aeolus 41-2, VOB 3-Antibarb 4 2-3, EDS5-
Actïvitas 2 92, VOC 9-Ommoord 5 34; G:
Ommoord 6-Garuda 31-1, VND 2-SMV/Hil-
legersberg62-2. DJSCR5-VOC102-7.AVS4-
Ant ïbarb 5 3 -2CW Zw erv 9Germinal 4 98;
H: Swift Boys 4-EDS 6 44, CW Zwerv 7-
GLZ4 2-2, Jai Hind4-5VS 4 92, NOC4-Anti-
barb 61-2; I: RET2-Hekebngen 8 7-1, Nieu-
wenhoom 5-OW 4 24, Meeuwenpl 3*
Spart'20 6 1-1, PFC 90ud-Beijerl 4 3-3; J:
DCL 5-OW 5 4-3, Vierpolders 4-Karvards 2
96, Poortugaal 5-BZC95 4 2-3; K: Meeu
wenpl 4-DEH 5 2-2, DHZ 4-Groen Witten22-
2, Hillesluis 3-WCR4 2-2, LMO 5-Harvards 3
24,Transvalia 4-Spart'2082-2; L: Ommoord
9BZC95 5104, DRL 7-Spart'20 9 3-2, Poor
tugaal 8-Feyenoord AV 6 2-1, Transvalia 9
PKC'85 4 93; Res. 7e klasse B: RVC33 9
CW Zwerv 9 95, TOGB 8-Lekkerkerk 619
2, DCV 9VEP999,WSE7-Dilettant4 24,Ni
colaas Boys 5-Haastrecht 4 91, Schoonho
ven 2-Nieuwerkerk 7 3-2; C: Groeneweg 7-
Bergambacbt5 4-1, UNIO 9-Nicolaas Boys 6
2-3, Dilettant 5-Soceer Boys 4 7-0, Lekker
kerk 7-Nieuwerkerk 8 92, TOGB 9CW
ZwervlO l-l;D:Dirksland2-Nieuwenhoom
6 3-7, heliev sl 4-Abbenbroek 4 93, WRW 9
Rockanje 4 2-8, Vierpolders 9DBGC 5 92,
OW 9FI0S 42-3; E: WRW 7-SC0'63 611-2,
Poortugaal 7-Dirksland 3 91; F: Demos 3-
Fortuna VI5 90, HSC 9Hermes DVS 5 2*1,
Schied Boys 4-MST71 5 24, DRGS 9
SVDPW 6 34, SWSMC 9Excels'20 7 14,
ODC Schiedam 9VFC 6 2-0; G: HSC 6-Spar-
ta (AV) 7 92, VOB 4-Exceis'20 8 1-1 gest.,
Schied Boys 9Demos 4 0-8, St Hooger 4-
SWSMC10 34, Ursus 9De Roef 41-7; H:
Schied Boys 9Blijdorp 3 91, HWD 9Blij-
dorp 3 5-1HWD 5-De Roef5 92, VOC 11-Jai
Hind 62-l,HermesDVS7-EDS 714;I:Poor-
tugaalS-Sikkervea S 2-l,Coal4-DRL8 3-2,
Pretoria 3-WCR 5 12-0, SCO'63 7-HekeIïn-
gen 9 54, Maasstad 4-De Musschen 7 2-1; 3:
DRL9-Slikkerveer 9 3-1Belvédère 5-DHZ 5
4-3 ,Transvalia9DEH6 95, Pretoria4-Coal 5
5-6,DCL 9Groen Witten 3 5-2; K; Belvédère
6-Overmaas7 91, De Musschen 9BZC95 6
2-1Maasstad 9DRL101-2, Hillesluis 4-Fey-
enoord AV 7 3-6; L: HOV 9PKC85 5 1-2,
SMV/Hillegersberg 7-Garuda 41-1, De Roef
9Krali ngen 4 92, Duivesteyn 11-NOC55-Ö;
M: Swift Boys9Kralin gen 54-1.GLZ5-CVV
Zwerv 112-1; N:Duivesteyn 13-Excels R 7 0-
3, HION 9Kraüngen 61-13, CW Zwerv 12-
Alex'6651-8,Maasstad 6-Nieuwerkerk93-l;
Bes. 8e klasse D: Olympia 7-TOGB10 4-2,
UNIO 12-Lekkerkerk 8 91, Moordrecht 7-
VEP135-5,ONA9-Floreant5 9 LAmmerstol
4-Woerden E 7-Ö;F:Hellevsl 6-Flakkee 51-0,
Dirksland 4-Hekelingen 10 2-1, OHW 3-
Blankenburg 3 4-1, Maasstad 7-WRW 8 0-1;
G:DCL7-RTG492,Hillesluis 5-OHW43-3,
Hekelingen 1 l-Transvalia82-2, LM07-Har-
vards 4 91, Meeuwenpl 7-Bolnes 4 2-6; H;
DHZ 9Tediro 6 11-3, Spart'20 19Meeu-
wenpl82-5,FeyenoordAV9Poortugaal9 8-
6, RTG 5-DCL 8 2-3; t OHW 5-Bolnes 51*2,
Hillesluis 9D0Z 4 92, RET 4-LMO 9 5-0,
DCL9-Poortugaal 101-O;J: RKWIK7-HSC7
2-0, Hermes DVS 8-Activitas 3 3-3, Schied
Boys 7-SVDPW 7 1-0, SWSMC 12-ODC
Schiedam 6 4-3; K: SWSMC lS-Excels^O 10
2-1, Noorderkwartier 2-Zwarte Pijl 4 2-6,
TOGB H-SchiedBoys814, VOC 12-HWD 6
34, AVS 5-Voorwaarts 4 5-5; L: Jai Hind 8-
ZwartePijl 52-5,SWSMC 14-RealParbo31-
5,MST717-Leonidas6 ll-2;M:HOV6-GLZ
73-13, Acüvitas 9V0C1393, DCV 19-Schte-
broek"94 4 7-2, Voorwaarts 5-Hermes DVS 9
2-2; N: DCV11-HION6 2*5, Nieuwerkerk 12-
CKC5 l-2,01ympia9Leonidas72-3,NOC 7-
PKC'8572-2;0: RTG7-Noorderkwartier33-
0,Slikkerveer 12-ExcelsR 102-1 .Transvalia
9-DCV121-2, CKC 9DEH 85-8.
American Football
NFL Europe, eerste speelronde: Barcelona
Dragons (Spaj-Amsterdam Admirals (Ned)
28-16, Frankfurt Galaxy (Dui)-Berlin Thun
der (Dui) 21-20, Scottish Claymores <Sch}-
Rhein Fire (Dui) 21-20.
Atletiek
Louden. Marathon, Mannen: 1El Mouaziz
(Mar) 2.07-58,2. Antonio Pinto (Por)2.09.00,
3. Anton (Spa) 2 09 41, 4. Brown (GBr)
2.09,44.5. Kiprano (Ken)2.09.49,13. Gebrse-
lassie(Ned)2.13.33. Vronwen: l.Chepchum-
ba (Ken)2i3.22,2. Fernandez (Mex)2Z4 06,
3. Machado (Por) 2.25.09, 4. Carroll (Aus)
2 25 52,5. Meyer (ZAf) 2.27.18.
Nagano. Marathon. Mannen: 1. Kabiga
(Ken) 2.13.26,2. Kawashima (Jap) 2.13.38,3.
Natsume(Jap)2.16.58 Vrouwen: I.Jegoro-
va(Rus)2.28.4l,2.Alemu(Eth)2 28.59,3 So-
banska (Pol) 2 J 1.02.
Autosport
Snzuka. Formule Nippon: 1. Motoyama
(Jap) 34 ronden in 1.17.24,252, 2. Coronel
(Ned) op 10,242,3. Mitsusada (Jap) 22,250.
Basketbal
Mannen eredivisie, finale play offs, eerste
wedstrijd: Amsterdam-Den Helder 53-66.
Promotie drv.: DAS-Amsterdam 2 81-70,
Akrids-De Groene Uilen 79-67, Aris-Juven-
Uis 95-67, Shooters-Sharks 77-118, Jahn II*
MSV80-94,Orca's-Wjdia 81-74,Den Bosch2-
Early Bird 103-61.Gunco2-ASVU6l-50.Eer-
ste div. A: attacus-Jumping Crabs 9972,
NewStars-PSV/Almonte61-!04, Bbtz-Jum-
pers 75-6G, Cady'73-Hoofddorp 103-81,
Vrouwen, eerste div. kampioenspoule: Til-
burg-Den Helder2 56-59, Binnenland-Niesl
Stensen 4958, Landslake Lions 2-Jahn 53-
51, WSC-Lisse 48-65. Degradatiepoule:
Jumpers-DAS 62-81, Vlissingen-Lely52-42,
Gunco- Piranhas 5840, Prisma 2-celeritudo
KNVB Zondag Zuid I
Vijfde klasse C: SAB-Gelukvogeis 3-0,
Fluts-Waspik 7-C, WDS'13-1FC 0-3, Mciwt-
steyn-Dussense Boys 4-0, DSE-Neerlan-
dia*31 l-l,FCDeGeeren-Be Ready 3-5.
IFC 2047 Du SS en se B 17*23
Fluks 2944 Merwesteijn 2922
Be Ready 19-33 D5E 2921
SAB 1933 Neerlandia'31 19-20
Waspik 2925 Gelukvogels 1935
WDS'19 17-23 FCDeGeeren 19-31
IFC penodekampioen
Biljarten
Zundert GP driebanden. Halve finales:
Valentijn-De Bruijn 5041 (40), Weijenburg-
Martens 5040 (41). Finale: Valenüjn-Weij-
enb urg 50-50 (36), Valentijn wint nabarrage.
Bridge
Huiien.OpenNKparen.Eindstand:l.Doy-
er/Kuip 61,89 procent, 2. Drijver/Oskam
59,22, 3. Jansma/Verbees 58,84, 4. Maris/
Tammens 58,82,5. Castricum/Van Spijker
58,66.
Dammen
WK sneldammen. Zwolle. Tweede ronde,
eerste partij: Gantwarg(WRu)-Samb{Sen)
2-0, Schwarzman (Rus/Koifman (Isr) 1*1,
Baljakin (WRu)-Scholma (Ned) 2-0, Clerc
(Ned)-Tsjizjov (Rus) 1-1, Valneris (Let)-
Wiersma (Ned) 1-1,Ba (Sen)-Ceorgiev(Rus)
0-2. Tweede partij: Samb-Gantwarg 1-1,
Koifman-Schw-arzman 92, Schobna-Balja-
kinl-LTsjiqov-Clercl-LWiersma-Valneris
1-3,Georgiev-BaM.
Hoorn. Derde ronde, eerste partij: Geor*
giev-Gantwarg 2-0, Wiersma-Ba 1-1,
Tsj'izjov-Valneris 1-1, Scholma-Clerc 1-1,
Koifman-Baljakin 1-1, Samb-Schwarzman
1-1Tweede part ijGantwarg-Georgiev 1-1
Ba-VTiersma 1-1, Vaineris-Tsjiïjov 1*1,
Clerc-Schobna 1-1, Baljakin-Koifinan 1*1,
Schwarzman-Samb 2-Ö. Stand na 3e ronde:
1- Schwarzman 9,2. Georgiev 8,3. Baljakin,
Gantwarg7,5. Koifman.Tsjiqov, Valitóris 6,
B. Clerc, Wiersma 5 (uit 5 partijen), 10. Ba,
Scholma 4,12. Samb 3.
Handbal
Afdeling Rotterdam. Vronwen. DS1:
HVOS-Sprongschot 914, TOG-Sprong-
schot 2918, Walburg-önitas 1917, WIK-
ASC 30-15; DS2A: Atomium 2-Roda 1910,
Helius-Treffers 2 27-10; DS2B: MOK-Hol-
landiaan 2 199; DS3A: ASC 2-DWS 3 4*12,
Oliveo-Achilles 2 17-11, Rowah-ETC 11*5;
DS3B: WIK3-Satumus2199.
Mannen. HS 1: DES 3-Cosmos 29-16,
Sprongschot-Ventura 220-23HS2A: Indus-
Spirit 2926; HS2B: Helius-ETC 9-13, Snel-
wiek 3-Achilles 1920, Ventura 3-Satumus 2
20-24; HS3A Roda 3-ASC223-1 l,Walbuxg2-
HVOS217-27.
Zaal. City Cnp: Cercle Nimes-v Riet/Nieu*
wegein 17*22 (eerste wedstrijd 21*24, Nieu*
wegein naar finale
Vronwen. Eredivisie, kamp. gr.: Votewijc*
kers-S wifgt 2924, SEW-Hellas 27-23; De gr.
gj.: PSV-Dalfsen 17-15, Ven L-Quintus 19
14; le div B; DES-Groene Ster 19-17, Fore*
holte-UDSV18-20,Verburch-BFC21-24, Sitt
DVO-Blerick 1915, laaon-Ventura 1921;
Mnnnen. Eredivisie: le wedstr best-of-five
serieQmlandskamp;Aalsmeer-Sittardia27-
25; le div B: Hellas-SatumusL 32-26, DES-
Groene Ster 24-27White Demons-Atomium
24-27, White Demons-Atomium 2913, BFC
2-DWS 2928, EDH-EMM 2922, WIK-Quin-
tus21-31;
Veldhandb aL Vronwen, DR1: Gcmini-Snel-
wiek 14-13, HVL-Atomium 21-22, Ventura 2-
Quintus 217-17; DR2A: OASE-Wings 19-10,
Cosmos-Satumus'72 9*10, DWS-Hollandi-
aan 12-17; DR2B: Animo-ODIS 12-17, Ani-
m o-Achilles 13-18, DWS2-EHC1921, Ven
tura 3-Tires 12-28; Mannen. HR1: Gemini-
Snelwiek 23-18, Wings-Roda 2923, Animo-
Atomium 2923, Animo-DES23932, Wings-
Omini 22-24HR2A: Hercules-WIK22922,
Oliveo-DIOS 31-30, Walburg-Unitas 2917,
DIOS-Hereules 3916; HR 2B: Satumus L-
Vires 21-16, DWS 2-Snelwiek 2 2921.
Hockey
Mannen. Hoofdklasse; Hurley-HGC 2-1,
Amsterdam-HDM92,DenBosch-Venlo5-0,
Kampong-W. Zwits. 5-4, Hattm-SCHC 94,
Bl'ckal-Or, Zwart 3-5. Overgangsklasse A:
Hlburg-HC Scoop 13-1, Forescate-Breda 2-
6,N;jmegen-HIC3-3| Groningen-Tictoria 3*
4,Laren-Alkmaar2-3,Vbordaan-EHV6-0.B:
MOP-Doom2-3)Pinoke-Sch'weyde4-l,Am-
stelveen-MEPO-1, Leonidas-Rotterdam 3-2,
GHBS-DSHC 2-0, Wagen ingen-Forward 2-
1. Eerste klasse A: Hudito-Push4-3,I>eiden-
Asvion 2-1, Dopie-Capelle 2-1, Warande-
Ring Pass 2-2, HOCO-Rapidity 2-6. Tweede
klasse B: Uden-Tempo '34 3-3, Dordrecht-
Hopbel 1-0, Leusden-Barendreehi 4-1, Ros-
malen-Vianen 8-3, Derby-Soest91.
Vrouwen. Hoofdklasse: Hilversum-MOP
91, Amsterdam-Den Bosch 1-2, Laren-Hur-
ley 2-0, Or. Zwart-HGC 1-3, Pinoke-Nijme-
gen 2-2, Rotterdam-Kampong 91; Over
gangsklasse B: HDM-Tilburg 91, Union-
SchVeyde 3-2, Oveibos-MEP 3-3, Zwolle-
Warande 12*1, Alecto-Gron. Studs 3-1, Hui-
zen-Rapidity 2-0. Eerste klasse A: Hudito-
Zoe termeer 3-2, Forescate-Breda 2-0, Tem
po-Evergreen 0-3, Leonidas-Zwart-Wit 2-2,
Voome-Victoria 0-2, Craeyenk-Foiward 1-2.
Tweede klasse A: Aeolus-Souburgh 93,
Dordrecht-Derby2-2,Cartouche-EttenLeur
2-3, Ring Pass-Rijswijk 1-2, Gouda-Groen
Geel 3-D, Rapid-Westland 0-1
Honkbal
Hoofdklasse: Pioniers-Tilburg 44, Neptu-
nus-Expos 3-5, RCH-Twins 17-1, Tilburg-
Pioniers 1-1, Kjnheim-AD05-3, Expos-Nep-
tunus 9-8,Twins-RCH 7-1- Stand; Pioniera
4-7, Kinheim 3-6, A'dam Expos 4-6, Sparta/
Feyenoord 24, Neptunus 44, RCH44, ADO
3-2, Tilburg 4-1. HCAW2-Ö, Twins 4-0.
Eerste klasse: Blokes-Sparks 7-1, Kinheim
2-Tridents 2 5-3, F Petrels-HCAW 2 96, Ro-
bur'59Xanthos 2-1, PSV-Ptoniers 2 54,
Sparks-Biokes 5-1, Tridents-Kinheim 93,
Xanthos-Robur'58 4-5, Pioniers 2-PSV 98.
Topklasse A: Tex Town TIgers-Aimere'90
13-1, Sparta/Feyenoord 2-UVV11-1, Quick-
Fak 9-0, Jeka-Blue Hawks ll-l.Giants-Ha-
zeniömp 6-8, Twins 2-Euro Stars 191. Top
klasse B: Pirates-DSS 224, Hero ns-R/Orio
les 1-1, Alphians-Storks 11-6, Badhoe\'e-
dorp-Caribe 5-3, ADO 2-Biue Birds 8-6, Fly
ing Petrels 2-Double Stars 9-5.
District Zuid. Eerste klasse: Braves-Ono-
les J2-2,BuDfighters-Zwyndm:ht 15-5,Car-
dinals-Holy 6-2, Hawks*MULO 74, Fenoks/
Twms-Spikes 7-1, Rowdies-HBS 2-6. Twee
de klasse: R/Gnoles 2-Twins 491, Blue Hit-
ters-ARStars95,Cheetahs-PSV274,Knup
pelaars Jeka !4-l,Meppers-Neunen 144.
Korfbal
Hoofdklasse A: DALTO-Heerenveen 18-14,
KVS-Die Haghe 15-15, Blauw Wit-AKC 19-
17, groen Geel-Deetos 1926; B: De Meeu-
wen-ROHDA 17-16, PKC-EX)S'46 13*12.
HKV/OE-VADA'2517-16, OostArnhenvNIC
1913; Osergangsklasse A: Avanü-Orame
Wit(D) 19-18, DVO-Meervogels 13-ll,SNEIr
Tjoba 1916,Swift(M>Fortis 13-12; B: De Ka
pellen-Wit Blauw 17-19, Marfügels-Lege Ge-
aen 21-18, SSS-DKOD 9-8, Thrianta-Drach-
ten 1914; C: LDODK-SCO 14-8,OZC-Vlaar-
dingen 17-20,Stanfries-Relleks 11-14,VDW-
Achilles 14-9; D: DOS/WK-Fo.rtuna 24-22, K
Zaandijk-WION 12*15, LUTO-Sport Trigon
11-25, Ready-Naós 14-6;Eerste klasse F; Ex-
celsior-Fiks 1910, Nieuwerkerk-Vitesse 19
13, TOP(SK)DO(M) 1910, Vr'scbaar-SDO
(K) 14-15; G: Albatros-Kinderdyk 9-11 ,GKV-
ADO 21-19, KOAG-HKC 99, Tempo-IJssel-
vogels 1914; Tweede klasse EL* ALO-Danai-
den 9-12,Phoenbt-Hespa 191Ö.RODA-RKC
19-11, Victoria-Trekvogels 14-14; G: Maas-
sluis-ONDCKG) lO-U,Ornassau-TOP(A) 19
8, Ventura S-Bo!nes 8-9; Derde klasse L
Dijkvogels-Oosterkw 2911, Diamco-GKV
(H) 21-13, Dubbel Zes-De bermen 913, Wa-
terland-Olympiek 11-15; M: Erasmus-Ten
Donck 13-11, Good Luck-Harga 97, Keep
Fit-Erasmus 13-12,KCTerda-Ten Donck 13-
11, Sperwers-Quick 18-8; N: Gemtni-Olym-
pia 911, Korbis-TOGO 13-9, Or Zwart-
DVS'691918,Vr'schaar-Weidüvogels 10-13;
O: ACKC-Luctor 199, DSOfKkVoltreffers
13-1(1, RWA-VIOS 14-16, Stormvogels-ON*
D0(M)196.
Motorsport
Sepang. GP Maleisië, WK weg. 125 cc; 1.
Azuma(Jap)Honda43.55,438(.i43^92km/u)
2. Alzamora (Spa) Honda 0,106,3. Scalviru
CIta) Apnlia 10,509,4. Vincent (Fra) Aprilia
12,909,5. Vidal (Spa) Aprilia 20,695,6, Sanna
(Ita) Honda 27,184, 7. Borsoi (ita) Apnlia
27^08,8. Goi(lta)Honda27,351.9-Giansanti
(Ita) Apnlia 27,507,10. Sakata (Jap) Honda
27,514, Stand WK: l.Azuma25 punten, 2. Al
zamora 20,3. Scalvini 16.250 cc: 1Captrossi
(Ita) Honda 43.29,305(153,089km/u), 2. Uka-
wa(Jap)Hondaö,lll,3,Nakano£Jap)Yama-
ha 0,787,4. Jacque (Fra) Yamaha 14,894,5.
Rossi (Ita) Aprilia24,569,6. Lucchi(Ita) Apri
lia 30,774, 7. McWüliams (GBr) Aprilia
34,877,8. Matsudo (Jap) Yamaha 35,284,9.
Perugini (Ita) Honda 52,958,10. Rolfo (Ita)
Aprilia 58,656, 20, Janssen (Ned) Honda
1,56,369. Stand WK: 1. Capirossi 25,2. Uka-
wa 20,3. Nakano 16.506 cc: 1. Roberts (VSt)
Suzuki 44.56,033 (155,572 km/u), 2. Checa
(Spa) Honda 4,279,3. Crivillé (Spa) Honda
4,780,4, Doohan (Aus)Honda4,902, ö.Okada
(Jap) Honda 7,269, 6. Barros (Bra) Honda
13^02,7. Laconi(Fra) Yamaha 23,724,8. Bor-
ja (Spa) 23,8119. Nobuatsu Aold (Jap) Suzu
ki 25,156,10. Gibemau (Spa) Honda 31 >18.
Van den Goorbergh (Ned)MuZWeber in elf
de ronde uitgevallen. Stand WK: 1. Roberts
25,2. Checa 20,3. Crivillé 16.
Phillip Island (Aus). WKsupefblke. Eerste
race: 1. Corser (Aus) Ducati 34^8,167, 2.
Fogarty (GBr)Ducati 3,8013Edwards (VSt)
Honda 18,269. Tweede race: 1. Coprser
34.24.328, 2. Fogarty 0,005, 3. Edwards
15227. Stand WK: 1Fogarty 90 punten, 2.
Corser 86,3. Slight (NZe) Honda 61.
WK zijspannen: 1. Webster/Jam es (GBr)
LCR Suzuld 37.12,681,2. Kiaffenbcck/Han-
ni (Oos/Zwi) LCR Honda 11,173,3. Abbott/
Biggs (GBr) Windle Honda 12,704,9. Steen
bergen/Steenbergen (Ned) LC.R Honda op 2
ronden. Janssen/Geurts van Kesset (Ned)
LCR Swissauto in I9e ronde uitgevallen.
Stand WK: 1Webrter25,2. Klaffenböck 20,
3, Abbott 16,9, Steenbergen 7.
Roeien
Houten, 116e Varsity. Hoofdnummer, vier
met stuurman: 1Orca (Van der Noort, Cir
kel, Diepenbroek, Van Leeuwen, stuurman
Van Oijen) 9.31,2,2. Nereus 9.33,0,3. Argo
9.53,6,4. Laga 9.58,9,5. Skadi 10.05,7.
Rugby
Beker. Kwartfinales: DIOK-Eemiand 84-0,
HRGRRC 75-1, RCC-AAC 14-1, Ascnim-
Castricum 3-1.
Schaken
Dos Henrianas. Internationaal toernooi,
eindstand: 1. Adams (Eng) 6,2. Kramnik
(Rus) 51/2,3. Topalov (Bul), Illescas (Spa) 5,
5. Gelfand (WRti), Karpov (Rus) 4 1/2, 7.
Kortgnoi (Zw) 4, 8. Svidler (Rus), Anand
(Ina), Polgar (Hongarije) 31/2.
Softbal
Hoofdklasse: Terrasvogela-TYBB 8-92-0,
Alcmaria-Zwijndr. 0-3/1-5, Sparks-Pirates
5-2/4*2,Twins-HCAW5-2/2-6.
Eerste klasse B: Schiedam-Run'711-0/5-1,
Wassenasr-Survivors 3-2, Pioriers-Haar-
lem 5-0/4-6.
Squash
Den Haag. Vierlandentoernool Zaterdag:
Nederland-Engeland l-4(Buit-Taylor9-77-9
9-6 7-9 9*10, Berden-Hardgrave 9-3 04 2-9
9-5, Van de Boogaard-Matthew 0-9 3-9 0-9,
Atkinson-Bailoy 2-9 9-6 9-71-91-9, Bemner-
Botwright 1-97-9 l-9),EngeIand-België5-0.
Zondag: Nederland-België 3-2 (Bui t-Pastijn
94 9-3 9-2, Berden-Christie 9-2 9-1 9-1, Van
de Boogaard-Flevet 9-2 9-19-5, Albada Jel-
gersma-Cauwels 8-10 9-10 7-9, Hoogen-
doom-Hannes 9-3 7-9 7-9 9-5 9-10).
Finale: Ail Stars-Engeland 3-2 (White-Tay
lor 94 9-3 Ö-O, Price-Hargrave 6-09-70-3 94,
Kyttanen-Matthew 6-9 8-10'2-9, Grinham-
Bailey l(b81-95-91-9, Wray-Botwright9-0 9-
3 9-6). Eindstand: 1. AR Stars 3/0,2. Enge
land 2/1,3. Nederland 1/2,4. Belg'te 0-3.
Tafeltennis
Mannen. Erediv. degradatiepoule: Khiis-
Docos 5-2 (Docos gedegr,), lïW-Amster-
damUnited34.Eerstediv.groepX:Treiïers
(AJ-Hotak 5-5. Derde div. groep 4: FVT 2-
JCV 8-2, NOAD (S) 2-Budilia 1-9, Rega-
Spaame 2 7-3; groep 6; Valkenswaard-
SAR'72 5-5,Wibats-Heerlen 5-5,Bergeyk-De
Korenbeurs 2 8-2; groep 8: Renata-Nieuw
Vennep 7-3, NOAD (SFOTTC 3-7, Rapidity-
DHC (DHC n.o.). Vierde div. groep 11: Rijn
soever 4-'t Zand 3 3-7,Hac2-Alexandria'666-
4, Twenty OneUp-Hotak'68 3 5*5; groep 12:
WV-TSO 5-5, De Treffers (R) 2-ZTTC 4-6,
Twenty One Up 2-Amstelveen 310-0.
Vrouwen. Eerste div. groep l; Swift (Dy
Pecos 7-3, DOV-Hoonhorst 3-7, GTTC Gn>
nin gen-De Korenbeurs 5-5. Tweede div.
groep 2Red Stars (V) 2-Hotak'6864, Woer
den-Integer Groep 64, FVT/Visser-De Ko
renbeurs 2 7-3. Vierde div. groep 5: PJS*Am-
stelveen 2 64TTCV 2-Oni2 5-5; groep 6: Do-
cos 2-Vice Versa'512 8-2, Irene-De Koren
beurs 3 64; groep 8: Olympia (EFAlexan-
dria'66 8-2, DGV2-Play Fair 4*6.
rnkov (Ned/Rus/2)-M2rques/Van Houdt
(Era/Bel)6-2 64Bertobm/Brandi (JtaFMar-
tin/Sanchez(VSt/Spa)6-37-6 Filiale: Haar-
huis/Kafelnikov-Bertolini/Brandi 7-5 6-3
FedCup.Wereldgroep LMoskou: Rusland-
Franknjk 3-2. Lichovtscva-Mauresmo 2-6 2-
6, Panova-Tauziat 64 6-2, Lichovtseva-Tau-
ziat 6-264, Panova-Mauresmo2-6 7-5 l-6.Lt-
chovtseva/Makarova-Mauresmo/Tauziar 6-
07-6 Reggiodi Calabria: Italiè-Spanje3-2
Grande-Sema 3-6 4-6, Farma-Ruano Pascu-
al 5-7 6-3 6-0, Farina-Sema 3-6 7-6 64, Gran*
de-Pascual 64 6-1, Zanetti/Grabin-Leon
Garcia/Sanchez-Lorenzo 5*7 0-6. Zurich:
Zwitserland-Slowakije 0-5. Gagbardi-Hab-
sudova 6-70-6, Charbonmer-Nagyova 2-67-5
2-6, Gagkardi-Nagyova 6-3 3-63-6, Charbon-
nier-Habsudova 4-G 4-6, Bao/Charbonmer-
Habsudova/Nagyova 2-6 6-7. Raleigh: Ver
enigde Staten-Kroatiê 5-0. Rubm-Majoh 7-6
4-610-8, Sel es-Talaja 6-36-1, Seles-Majob 6-0
6-3. Rubin-Talaja 6-3 64, Rubin/Sles-Majo-
loTalaja 6-3 6-2. Halve finales: Itatië-Ver-
entgde Staten, Rusland-Sïovvakije.
Wereldgroep n. Den Bosch: Nederland-
België 0-5. Hopmans-Van Roost 1-6 7-6 5-7,
Oremans-Henin 7-5 5-7 3-6, Oremans-Cal-
lens 1-6 6-7, Hopmans-Henin 4-6 3-6, Ore-
mans/Hopmans-Appelmans/'Callens 6-2 3-6
4-6.
Oostenrijk-Austrahë3-2,Wit-RusIand-Tsje-
chlê 14, Duits (and-Japan op 24/25 apnl.
Triathlon
Gamagori (Jap), WB, olympisch afstand
(1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lo
pen). Mannen: 1. McCormack (Aus) 1.43.38.
2. Watson (NZe) 1.43.45,3 Hug(Zwi) 1.43.57,
4. Van der Linden (Ned) 1.44 09, 5. Reed
(NZe) 1.44.14,6. Beven (Aus) 1.44 24,7. Kei
ler (Zw) 3,44.20,8. Radkewir hfVSt) 1.44.34,
9. Gaag (Kaz) 1.44.42,10.Welch(Aus) 1 44 45;
30. Barel 1.46 32, 46. Huntjens 1.48.44, 56.
Gossebnk 1.43.34, 61. Mebs (Ned. Ant)
1.52.13; opgegeven: o.a. Looze (Ned), Van
Lierde (Bel). Vrouwen: 1. Harrop 1-54 26,2.
HacketUAus) 1.55 21,3. Jones (Aus) 155.25,
4. Lindley (VSt) 1.55.26,5. Lmdquist (VSt)
1.55,49,6. GaUagher (Aus) 1.56 31; 11 Hocg-
zaad 156>3, 23. Pepels 3.5802, 25 Van
Lubek 1,58.24,28. Groenendijk 1.59.06.
Venray. Poweman run-bike-run15 km lo
pen, 62 km fietsen, 7,5 km lopen). Maimea:
1Van Steelant (Bel) 2.41.47,2. Maas (Ned)
2.46.32,3.Keller(Zwi)2,46.52,4.Vanhoenac-
ker (Bel) 2.47.54,5. Braems (Bel) 2 4812,6.
Brums (Ned)2.48.27,7. Riesen(Zwi) 2.49.17,
8.VandeMarel(Ned)249 52,9.Schaar(Ned)
2.50.34,10.Schddcr(Ned)2,53.29. Vrouwen:
1. Pitel (Fra) 3.05.13,2. Fuchs-Gerber (Zwi)
3.06.41.3. Rufer(Zwi) 3.07.10,4. Sass Larsen
(Den) 3.11,48, 5. Postma (Ned) 3.14.54, 6.
Sümons{Bel)3.17.38,7.Crowet(Ee!)3.18.0?,
8. Müüer (Dui) 3.19.28, 9. Zeekant (Nd
3.20.11,10. Klaver (Ned) 3.20.20.
Turnen
Ludwigsburg. Grand Prix ritmische gym
nastiek. Touw: 1. Vrtrisjenko (Oek) 10000/
9.966,23. Stook (Ned) 9.478. Bal: 1. Kabaeva
(Rus) 10.000/10 000,24. Stook9.383. Hoepel:
1. Vitrisjenko 10.000/9.968,22. Stook 9.499.
Lint: 1. Vitrisjenko 9.983/10.000,23. Stook
9.450.
Vlisslngen. NK acrogym. Vrouwen, trio's:
LWIK-FTCi(Heerenveen),2.WlK-FlD2,3
WRZV-AGZ (Zwolle).
Voetbal
La pos. WK o nder 20 JaarkwartfinalesMa
li-N igeria 3-1 (2-1Uruguay-Brazibe 2-1
(1-1). Japan-Mexico 24) (2-0). Halve finale,
woensdag: Japan-Uruguay.
Toki o'. Azië Cup voor bekerwinnaars. Fina-
Ie:AlIttihad(Sau)-ChunnamDragons(ZKo)
3-2 na verlenging. Om derde plaats: Kashi-
ma Antlers (Jap)-Al Talaba (Irk) 1-0.
Volleybal
Play off finale, le wedstrijd: Dynamo-Vre*
vok3-2 (25-14,25-13,24-26,20-25,15-lO).Play
out, 4e wedstrijd: Sudosa-VoCaSA 3-0 (25-
21,25-19,25-2l)Standplayout2-2. Zaterdag
rijfde wedstrijd. Eerste divisie B: N&S/
MVC 2-3 Olympus-DKJO 3-0, Peelpush-
Flaming s 3-1, Faeopa-VCS 3-1, Donitas 2-
Sliedrecht 2-3 (35-11,3-15,15-2,3-15,16-18),
WC-Rijnmond 3-0(15-2,15-1.15-13). Twee
de divisie C: Soviccs-Protos 3-0, Rijswijk-
Smash 3 4),Hulst-Tonegido 1-3 (Toa kamp.),
Ekspalvo 2-Ra dius 2-3ME/SR-De Zebra s 3
2, Nesselande 2-Rijnmond 2 3-0.2D: Satur-
nus-Livoc 2-3, PSV-Rijnmond 3 3-0, JC/ER-
Polaris3-0,Longa*Activia3-2,VCIrHajraa3'
1,HHC-Bovo3-l.DerdetUrisielI:A/Capello
2-Atak 1-3, MFÏSR 2-Spivo 1-3, Olympus 2-
Mevo3-2,Sliedrecht2-DeSterre3-l,Vollido-
Rijmond42-3, Sarto-WS 0-3, Atak-Spivo 3-
2,ME/SR2-Rijnmond42-3.
Vrouwea Play off halve finale le wed
strijd: Facopa-Pollux 1-3(24-26,25-23,14-25,
21-25), Ma rtmus-WC3-0{25-22,25-16.25-15)
Eerste divisie B: Orion-Data Gen/Nesse-
lande 0-3 (14-18,16-17,12-15), Martinus 2-
Rljnmond 3-1 (15-7,11-15,16-11,15-10), Adi-
via-Flamingo s 3-0, Longa-VCS 3-0 (Longa
kamp.), Switch-Rnswijk 3-0, WC 2-Abcou-
de&-3. Tweede divisie C: Odulphus-ME/SR
21-3, Voko-SoVoCj 3 3-O^iulst-Tonegido 2
l-3,Cr/Ekspalvo-VrevokO-3(Vrevokkamp.)
Utrecht 2-G/Kangoeroes 3-1, Sarto-Shot 3-
0, Derde divisie H: AicJErasmus-Spivo3-2,
Ekspalvo 2-Savok3-l,01ympus-Rijnmond2
1-3, VoÜido-MVWC3-0, Sarto-Set Up 3-2.
Regio Zuid-West. Mannen Promotieklasse
A: Schovoc-WHV 3-0, Voy-Switeh 3-0, Alcf
Cap 3-Smash663-0, Ekspalv 3-Atak'55 2 3-0,
Wik/Uni-Rijnmond 5 3-2; B: Dynamo 2-Sic
Pug 3-2, Dynamo-Ardi to 3-1, Morres 2-SDC
3-2,Morres3-YVC0-3,WS,922-Schelde3-2,
CometoSetup 2-3; C: Odulphu-Smash75 3-
1, Voko-Zuvo 3-0, Ekspalv 4-MWVC 3-2, Mi-
kro 3-Keu/VCS 2 3-0, Axias/A-Atak'55 3 2-3,
Sarto/P2-Gavok 3-2; le klasse A: Voome-
Wag&P/V 1-3, Vovero-Alexand 0-3, Hou Sla-
VCO/Er 1-3, Ibis-Spivo 2 3-2, Douden-Fik/
Lek 88, Scbvaar-Schovoe 2 3-1; B: DVO-
Tennis
Toldo. 1> miljoen gulden. Mannen, halve
finales: Ferreira (ZAi77/Johansson (Zwe/4)
6-3 6-2, Kicfcr (Dui'53-Björkman (Zwc/8) 4-6
6-164. Finale: Kiefer-Ferreira 7-6 7-5. Vrou
wen, halve finales: Sugiyama (Jap/1)-Chï
(VSt) 7-6 6-3, Frazier (VSt/2pMorariu(\'St/3)
64 5-76-3. Finale: Frazier-Sugiyama 6-26-2.
Barcelona. Mannen, 1,9 miljoen gulden.
Halve finales: Mantilla (Spa/10>Clavet
(Spa/11)6-36-2, Alami (Mar)-Marün (VSt/6)
6-3 64. Finale: Mantilla-Alami 7-6 6-3 S-3.
Dubbelspel, halve finales: Hasrhuis/Kafel-
Switcb 2 3-0, Vollido 2-V Meerk 3-0, Futora-
SNA 3-3, Eur/OKK-Vridos 3-Ö, Wik/Uni 2-
ïlits 3-C;C:Odulphu 2-AKS3-l,Odulphu 3-
MWVC30-3,Mikro5-Goirle23-l,CSS-Goir-
le 0-3, Sic Pug 2-Odulphu 2 3-0; D: Gepidae-
Odulphu 43-1, Jola/Ol 3-Terra N 3-0, Uden*
hou-MWVC 21-3, Voko 2-Keu/VCS 3 3-0, Gr
Ster-Goirle33-l,Sarto/P3-Condor3-2;E:Mi-
kro 4-Smash75 2 3*1, Rowi-Burgst 2 3-0,
SRV-Ekspalv51-3, SDC2-01ympus3-2, In-
traco-Revanch 3-2, Sarto/P 4-Setup P2 1-3,
Ekspalv 5-Smash75 2 3-1, Rowi-Mikro 4 3-0,
Revanch-Setup P 22-3; F; Mytilus-Voorwaa
3-0, Mytil us 2-Sterre 2 3-0,Bok2-Kikkers 0-3,
Bok-Savok 1-3, Intraco 2-YVC 2 3-0, Vat-
WS'9230-3;
Vrouwen Promotieklasse A: Voorne-Kwiek
3-2, Voy-Volzuid 3-2, Alc/Cap-V meerk 3-0,
VCO/Er 2-VCO/Er 1-3, Rowido-FiWLek 1-3,
WIk/Uni-Kangoer 3-0; B: DynamoBurgst 3-
0, Morres 2-KikkersO-3, Bok-YVC3-0,Mikro
3-WS'9223-0,SicPug-WS'923-l;C:Odulp-
hu 2-Odulpbu 3 3-0, ApoKA/Terra N 3-1,
Hinindo-Keuft'CS 2 0-3. SSS-Atak'55 3-0,
Axias'A-Gavoki 2,Sarto/P3-Mikro41-3; le
klasse A: Vovero-Wag&P/V 3-0, RVC/Lib-
Alexand3-0,Hou Sta-MVC3-l,Douden-Mo-
lenw3-0,AIofEra2*Berkel3-0; B:Mikro6-Mi-
kro 5 0-3, Jola/012-Zuvoö-3, DVONikee23-
0, Litraco-Atak'55 2 3-2, Sarto/P 4-Setup P 2
3-l;C:Slie Sp3-Switch 3-0, Ibis-V meerk 23-
0, Volüdo 2-SNA 3-0, AWA-VCO/Er 3 3-1,
Wik/Uni2-SetupP33-0; D: Rowi-Sterre3-l,
CVC-WR 3-0, SGravo-WEA/Mev 3-0, Intra
co 2-Schelde 0-3, Ardi to-Sic Pug 2 2-3, WEA/
Mev-BOK 2 3-1E: Oiulpbu 4-Gépidae 20-3,
Hercules-Nikee 3-0, Udenhou-MWVC 2 3-8,
Ekspalv 3-Goirle 23-1, Axias/A2-Revanch 0-
3,Hilvare-Goirle3-l, Revanch-Goirle3-0; F:
Ftowi 2-Row 3 0-3, Voko 2-Zuvo 2 3-0, AKS-
Smash75 3 1*3, Mikro 7-Hirondo 2 0-3, Ze-
bra's-CometoO-3.
Waterpolo
Mannen. Bekerfinale: Polar Bears-AZPC
Competitie. Hoofdklasse: ÖZPC Bodegra-
ven-HZC De Kobben 8-14, Ncreus-LZ 18867-
5 Eindstand: ZPB Profus 2241, AZPC 22-
40, AZC Alphen 22-32. Polar Bears 22-31,
HZC De Robben 22-28, Nereus 22-21. Dc
Ham22-19, LZ188622-38, Het Ravijn 22-10,
HZ ZI AN 22-9, Van Lum/Brandenburg 22- 8.
BZPC Bodegraven 22-7
Eerste klasse: Donk-Alliance 10-10. UZSC-
Vivax 9*8, VZC Veenendaal-WSV 13-3, ZijL'
LGB-Gouwestactc 10-6. Rapido'82-PSV 64
Stand: PSV22-38,Zij!/LGB22-33, Rapido'82
22-30,Vivax22-27,Flevo2l-26,VZCVeenen-
daal22-24,Donk22-20,UZSC 22-19,Alliance
22-17, Gouwestaete 22-15, Merwcde 21-6.
WSV22-5.
2A: BZC-DZV 10-18, SVH-NVA/HHC 8-5,
Proface DAW-Nautilus 14-6, Hoorn-Wiek-
slag 9-10, Roti*"dam-Katw)jk 54, WVZ-Sas-
senheim 84. Eindstand: Proface DAW 22-
42, WVZ 22-33, DZV 22-32, Nautilus 22-30.
Hoorn 22-22, Sassenheim 22-23, Wiekslag
22-22, Rotterdam 22-19, Katwjk 22-19. SVH
22-15, NVA/HHC 22 8,BZC22-2 SD: Koude
kerk-UWV Wilskracht 0-5, De Woelwaters-
Triton Putten 10-6, Aquaryn-Woerden, SG
Ruswyk-Zeist 6-6. Stand: Koudekerk 22-35.
UWV Wilskracht 21-33. Woerden 20-26, De
Lansingh 21-26,WatervIo 19-23. Aquarijn 21-
23, Dc Vuursche 21-22, Zeist 22-22, Tnton
Putten 22-17, De Haaien 21-15, Dc Woelwa
ters 21-5, SG Rijswijk 21-3 3E: RWV-DSZ 4-
11, Barracuda-ZDHC 5-8, Westland"96-De
Schelde 7-6, Hippocampus-GZC5-10, Posci
don'56-DeStormvogel 3-10 Stand: GZC20-
34. De Kempvis 19-33, Barracuda 19-25, De
Stormvogel 20-24.ZDHC20-23, Poseidon'56
13-19, Westland'96 20-16, RWV 19-15, De
Schelde 20-12. DSZ 20-12. Hippocampus 20-
3. 3F: BZPC Boxmeer-HZPC Horst 6-9,
WPC'98-De Dokkelaers 54, Merlet-Argo5-7,
Dc Devel-EZPC 3-9, SG SWNZ-De Rog 5-2
Stand: De Dokkelaers 22*36, HZPC Horst
21*29,EZPC 21-28,WPC'9821-27. De Rog23-
24, Arethusa 21-23, Argo 21-23. DZT 20-20,
BZPC Boxmeer22-15, SGSWNZ 22-14, Mer-
let 22-9, De Devcl 22-8.
Vrouwen. Eindstand hoofdklasse: Donk
20-36, Nereus 20-35, Gouwestaete 20-33, Hel
Ravijn 20-32, Polar Bears 20-23, Van Luin/
Brandenburg 20-19, Raptdo'82 20-16, PSV
20-11De Ham 20-8, ZPB Profus 20-7, Aqua
Novio'94 20-0 2A: Zijl/LGB-Gouwestaete 2
5-3, Rapido'82 2-Alkemade 4-2, Preface
DAW-Albance 5-0, Rotterdam-DJK/ZAR 11 -
1,HZZLAN-NVA/HHC 14,DeHam2-KZC5-
3. Eindstand: NVA/HHC 22-34, Preface
DAW 22-32, De Ham 2 22-28, Rotterdam 22-
27, AJkemado 22*26, Rapido'82 2 22*25. Zijl/
LGB22-24, Gouwestaete222-22, Alliance 22-
18, KZC22-14.H2ZIAN 22-13, DJK/ZAR22-
1.2B: Arethusa-Watervlo 11-8, Njord Veld*
hoven-BZPC Bodegraven 12-6, ZPB Profus
2-Argo6-5,TRB/RES-PSV214.UZSC-GZC
2 8-5, Esca-Wiekslag 4-10. Eindstand; Njord
Veldhoven 22-36, BZPC Bodegraven 22-31,
UZSC 22-31PSV 2 22-30, GZC 2 22*27, Wa
tervlo 22-27, Arethusa 22-23, Esca 22-16,
Wiekslag22-16,TRB/RES22-13, ZPB Profus
222-9,Argo22-5.
Wielrennen
Lu li-B aa ten aken-Luik, WB, 4e wedstrijd;
1. Vandenbroucke (Bel) 264 km 8/25.23
(41,100 km/u), 2. Boogerd (Ned) op 0.30,3
Den Bakker (Ned) 0.414. Bartoli (Ita) 0.44,5
Bettim (Ita) 0.54,6. Aebersold (Zwi) 0 55,7.
Markus Zberg (Zwi), 8. Camenzind (Zwi)
0.56,9. Bölts (Dui), 10. Roux (Fra), 11. Acrts
(Bel), 12. Spruch (Pol), 13, Velo (Ita) 0.58,14.
Rebellin (Ita) 0.59,15. Figueras (Ita) 1.06,16.
Farazijn (Bei) 3.07,17. Tsjmil (Bel) 8 00,18
JemisQpfV'SU, j9.yaaseur(Fra),20. Garzelh
(Ita), 21Bobnk (Rus),22. Beat Zberg (Zwi),
23. Hamilton (VSt), 24. Voigt (Dm) 8.01,25.
Gen till (Ita)', overige Nederlanders138 Vos
kamp 8 04. Gestart: 191 renners, gefinisht.
71. Stand WB: 1. Vandenbroucke 198 pun
ten, 2. Tsjmil 181,3. Van Petegem (Bel) 129,
4. Spruch 112,5. T0ri(Ita)lOO,6.Pceters(BeI)
82,7. Bartoli 80,8. Zabel (Dui) 74,9. Markus
Zberg 73,10, Boogerd 70,12. Van Bon 67,15.
Den BakkeróB. Stand WB ploegen: 1 Rabo
bank 37,2. Lotto 34,3, Mapei 33,4. Lampre
29,5. La Francaise des Jeux en TVM-Farm
Frites 15.
Ronde van Aragob. Rit 4, Teruel-Teruel: 1
Hernandez (Spa) 82 km in 2.08.27,2. DElbo-
ve (Fra), 3. WQst (Dui) 0.07,4, Fagnini (Ita), 5.
Magnusson (Zwe),6. Luttenbergcr(Oos), 7.
Dominguez(Spa),8. Zabel (Dui), 9. Cipollini
(Ita), 10, Rebollo (Spa). Rit 5, Daroca-Zara-
goia: 3. Wüst 143 km in 3.28.23,2. Zabel, 3.
Hunt (GBr), 4. Fagnini, 5. Sanroma (Spa), 6.
Dean (NZe),7. Smetarun(Rus),8. Edo(Spa),
9. Dominguez, 10. Ijmour(Fra). Eindklas
sement' 1. Dominguez 20.42.41,2. Jimenez
(Spa) 0.01,3. Piepöli (Ita) 0.06,4. Luttenber-
ger 0.11, 5. Gonzalez de Galdeano 0.14, 6.
Cuesta (Spa) 0.22,7, Armstrong (VSt) 0.34,8.
Gonzalez (Spa) 1.00,9. Garcia Casas (Spa)
1.09,10. Uria (Spa) 1.10.
Week van Bergam e». Rit 3, Roncad elle-Ron-
cadelle: 1. Zama (Ita) 191 km in 4.51.30,2.
Rumsas (Lit) 0.06, 3. Miceli (Ita). Klasse
ment: l.Zaina.
Sterder Beloften. Ril4,VaIkrnburg-Theus
(Bel): 1Grabseh (Dui) 177,2 km in4 33.42,2
Wemer(IM)0.02,3.Thij5(Bel)0.05,4.Frank
McCormack (VSt), 5. Filip (Du:), 6. Teuten-
berg(Dui)0,I0,7, MarkMcCormack(VSt), 8.
Corvers (Bel), 9. Van den Akker, 10. Dum
(Ned). Klassement: 1. Grabseh 12.48.32,2.
Frank McCormack O.lö, 3- Koerts 0,13,4.
Thijs 0.15,5. Duin 0.17.
Ster van Brabant. BladeL Neo-amateurs,
clubcompetitie: l.Franssen(Kwadendam-
me) 160 km in 3.39-32,2. Bouten (Venlo), 3.
Van der Wijden (Made), 4. Griensven
(Deumw), 5. Moret (Bergen op Zoo m). Vrou
wen: 3. Vierling (Rijswijk)70kmin 153.44,2,
Van Essen(Veenendaal), 3. Groeneveld (Op
penhuizen).
SchijndeL Lus van Schijndel, vrouwen-
wedstrijd: 1. Alesbeek(Rotterdam)80 kilo
meter in 1.56.06,2. Klep (Steenbergen). 3.
Kuykffimielboven).
Montfoort-Omloop Mid den Nederland. Ve
teranen: 1. Ton van Duyvenbode (Noord-
wijk), 2. Cees Verheü, 3. Marcel Kamerling,
4. Herman Mittertremer (Rotterdam), 16
Ton Griep (Bergschenhoek). Cjclo's: 1.
Johnny Broers (Maartensdijk).
Emmen- Omloop Kleiue Heim Nieuwelin
gen: 1. Stefan Feters(Oldenzaal), 5. Martijn
Maaskant (Zuidland), 10, Ron Sintmaar-
tensdijk (Zuidland),
Apeldoorn-Omloop van de Veluwe. Junio
ren: 1. Chris Kerkdijk (Apeldoorn), 9. Leon
Notenboom (Spijkenisse), 10, Marty nStou-
gje(Hellevoetsluis), Schagen: l.Ronald van
der Tang (Voorhout). Hoogkerk: 1 Edwin
Veen(Westerlee).
Ahoy': A-klasse: 1. Michel Duynmeyer (Den
Haag), 2. Pim vander Valk(Numansdorp),3.
Paul Otter (Rotterdam), 4. René Kreder, 5.
Patrick Smit (Capellea/d IJssei), 6. Vincent
van de Kooy (Den Haag), 7. Ferry van der
Touw (Vlaardingen), 8. Tijs van Gemert
(Rotterdam), 9. Guus van Gemert (Rotter
dam), 10. Co rVermaat (Rotterdam J.B-klas-
se: 1Peter Pijl (Rijsoord), 2. CorTrommels
(Poortugaal), 3. JanOIsthoomCVlaardingen)
,4. Giel Provoost (Delft), 5. Ed van derSteen.
C-klasse: l.Jelle va nder Gaag (Schiedam),
2. John Boel, 3. Pauline van Etten.
Zeilen
Hyères-Olympischeregatta. Vrouwen,Eu
rope, stand na twee races: 1. Muitala(Fin)2
punten,2.Matthijse(ned)2,3.Wetzel(Dui)5,
7. Brouwer (Ned).
Slanuen, FIuu, stahdna twee races; I. Kus-
nierewicz (Pol) 2,2, Van Muyden (ned) 5,3.
Maier (Tsj) 8. Laser, stand na twee races: 1.
Suneson (Zwe) 3,2. Kats (Ned) 4,3. Ainshe
(Gbr) 4,12. Lantermans II. Mistral, stand
na twee races: 1. Huguel (Fra) 5,2. Aveline
(Fra) 6,3. Miarczyjiski (Pol) 7,24. Van Gee-
men 18. Soling, stand na 1 race: Adler
(Bra),2.Beadsworth(GBr),3.Wallen(Zwe)3,
Heiner niet gefinisht.