li F Marseille en Parma spelep finale UEFA Cup Leo Visser wil voorop blijven lopen Hans Schinkel heeft geen spijt van mislukte missie Affaire Festina: confrontatie van hoofdpersonen Profwiekrsport werkt aan CAO Voskamp derde in Cöte Picarde Liesnerlaat acht varen Chef de mission Winterspelen Salt Lake City spiegelt zich aan Rijkaard en Kemkers NHV wil voor finale Citycup naar Oostenrijk Delibas bokst op 7 juni in Parijs om Europese titei Alleen Van Lottum door in Monte Carlo 'Zeperd' voor honkballers Sparta/Feyenoord: 0-18 Schiedammer kan zondagselectie Xerxes niet behoeden voor degradatie KVVlaardmgen en Mavo willen hal in Holywijk Rotterdams Dagblad Woensdag 21 april 1999 LilleDaniel Baal, Roger Legeay en Bruno Roussel treffen elkaar op 6 mei voor het gerecht in Lille. Onderzoeksrechter Patrick Keil heeft de confrontatie gelast in het kader van het dopingonderzoek bij wielerploeg Festina. Richard Virenque enWilly Voet moeten op 10 mei verschijnen voor een con frontatie met Roussel. Baal is vooizitter van de Franse wielerbond, Legeay vice-voorzit- ter. Roussel is ex-sportdirecteur van Festina. Hij klapte al uit de school over het gebruik van ver boden stimulantia bij zijn oude ploeg. Baal en Legay werden ook eerder verhoord. Utrecht De wielersport krijgt een collectieve arbeidsovereen komst. De flexwet noopt de snelle sport op twee wielen tot het con strueren van een CAO. Erik Lut- jens kreeg van het hoofdbestuur van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie de opdracht, in sa menwerking met de Vereniging voor (Beroeps) Wielrenners, de voorbereidingen te treffen. „De flexwet," zei Joop Atsma de voorzitter van de KNWU gister avond in Utrecht bij het begin van het 96e congres, „bepaalt dat een wielrenner op enig moment een contract voor onbepaalde tyd moet hebben. Dat geeft ook onze kerheid. Voor het bestuur is dit aanleiding te komen tot een CAO voor de wielersport. Voor de toe komst van het wielrennen is dit van groot belang." Mers-tes-Bains— Bart Voskamp is als derde geëindigd in de Cöte Pi carde, een wedstrijd om de Franse wielerbeker. In de slotfase ging de TVM'er samen met ploeggenoot Sergei Ivanov in de achtervolging op Pascal Chanteur, die dertig ki lometer voor de finish ontsnapte. De Fransman kon echter uit de greep van het tweetal blijven en kwam met een voorsprong van 1,14 minuut als eerste over de streep. Amsterdam Adriaan Lieszner heeft zijn taak als roeïcoach van de vrouwen acht neergelegd. In het voorseizoen bleek het niet te klikken tussen de trainer en de roeisters. Vorig jaar was Lieszner coach van de vrouwen vier-zonder, die bij de WK in Keulen een bronzen me daille veroverde. Door Gijs van Oosten Arnhem Leo Visser reageerde verbaasd toen hem vier maanden geleden door NOC*NSF werd ge vraagd de functie van chef de mis sion voor de Olympische Winter spelen in Salt Lake City te overwegen. De 33-jarige oud schaatser uit Halfweg vond zichzelf in een eerste reactie te jong voor de zware baan. Maar gisteren tijdens zijn presentatie op het nationale sportcentrum Pa pendal keek Visser er heel anders tegenaan. Zijn benoeming, zei hij, past in de tijdgeest. Hij spiegelde zich aan voetbalbondscoach Frank RWraard (36) en scbaats- bondscouu. Gerard Kemkers (32), twee generatiegenoten van hem. Visser volgt Ar d Schenk op die vo rig jaar na de Spelen in Nagano met een recordoogst van elf me- dailies afscheid nam. „Ik heb er nooit bij stilgestaan dat ik aan merking zou komen voor deze functie, In het verleden waren dat oudere, ervaren mensen. De laat ste jaren zie je de tendens dat sporters na hun actieve loopbaan vrij snel door stromen in een bestuurlijke of technische functie. Het enthousiasme en de ambitie is bij mij zo groot, dat ik vrij snel heb besloten de uitdaging aan te gaan. Ik zal in de komende drie jaren onge twijfeld op problemen stuiten. Het zal voor mij ook een leerpro ces zyn. Maar daar zie ik niet te gen op." Voor Wim Comelis, voorzitter van de commissie Topsport van NOC *NSF, is de relatief jeugdige leef tijd van Visser nooit een bezwaar geweest. Zyn benoeming het ech ter enige tyd op zich wachten om dat zijn baan als verkeersvlieger bij de KLM Visser in de weg zat om zich optimaal in te zetten als chef de mission. Met de lucht vaartmaatschappij is een regeling getroffen, waardoor Visser 'daar waar nodig is vrijgesteld, met be houd van salaris'. Comelis: „Wij zien in Leo Visser een sportman die heel goed uitdraagt wat wij willen. Dat is presteren." Visser sprak gisteren voorname lijk m algemeenheden. Hij heeft nog geen uitgewerkte plannen op stapel. Visser wil eerst gesprek ken voeren met de betrokken sportbonden - curling, ijshockey, schaatsen, skiën en bobslee - om in het najaar een plan de campag ne en de bijbehorende organisatie bekend te maken. Visser: „Ik streef er naar de beste atleten naar de Spelen te sturen. Er moet daartoe een duidelijk en eerlijk selectieproces uitgewerkt wor den. Op zich is dat al heel moei lijk." Naast de selectieprocedure heeft een optimale voorbereiding op de Winterspelen in 2002 de bijzonde re aandacht van Visser. Salt Lake City ligt op 1320 meter hoogte, het trainingsprogramma zal daarop worden afgestemd. De 'high-alü- tude-trammg' is een van de on derzoeksprojecten waarbij NOC *NSF betrokken is. „Onze medi sche en technologische kennis is groot. We moeten daarin voorop blyven lopen," stelde Visser. „Ne derland is een innoverend sport land. Een goed voorbeeld zijn de strips op de schaatspakken die in Nagano een succes zijn geweest." Visser wil vooralsnog zyn vingers met branden aan de verhitte dis cussies die het afgelopen jaar zijn gevoerd m de schaatswereld. De meningsverschillen tussen de schaatsbond de eommereieie teams zijn nog niet uit de weg ge ruimd. Visser verwacht dat voor die problemen in de komende maanden een oplossing zal ko men. „Ik ben geen party. Er is een proces gaande, waarvan ik ver wacht dat de partijen elkaar in een nieuwe structuur zullen vin den. Ik voel me in de huidige situ atie niet geroepen om me als be middelaar op te werpen. Ik wacht eerst af wat er deze zomer ge- Leo Visser: 'Nooit bij stilge staan.' Foto Arthur Bastiaanse/ANP beurt. Maar de schaatsers die voor een commerciële ploeg uitkomen, hoeven heus met bang te zijn dat ze niet aan hun trekken zullen ko men." De overweging om als chef de mission de olympische ploeg in 2002 persoonlijk naar Salt Lake City te vliegen, werd door Visser als onmogelijk afgedaan. Hij is gezagvoerder van een Boeing 737. „Het probleem is dat die toestel len de oversteek niet ïn één keer kunnen maken. Bovendien vliegt de KLM niet op Salt Lake City." Bologna Laurent Blanc heeft voetbalclub Olympique Mar seille gisteravond naar de finale van de UEFA Cup geschoten. Dankzij een benutte strafschop van de Franse aanvoerder ein digde het duel bij Bologna in 1-1. Na de 0-0 in de eerste wed strijd van de halve finale staat niet Bologna, maar Olympique op 12 mei in de eindstrijd. Daarin treft de Franse lijstaan voerder opnieuw een Italiaanse tegenstander. Parma kende voor eigen publiek weinig problemen met Atletico Madrid: 2-1. De Span jaarden, die de thuiswedstrijd al met 1-3 hadden verloren, speel den een kansloze wedstrijd. Balbo ontnam de Madriïenen in de 35e minuut het laatste sprank je hoop op een ticket voor de fina le. Na de openingstreffer speelde Paima het duel rustig uit. Roberto profiteerde van de Italiaanse ge makzucht en tekende in de 63e minuut voor de gelijkmaker: l-l. Chiesa bepaalde zes minuten voor tyd de eindstand op 2-1. By de halve finale tussen Bologna en Olympique Marseille ging het er minder rustig aan toe. De Fran se gelijkmaker viel drie minuten voor tyd toen aanvaller Maurice binnen de beruchte lijnen door de Italiaanse keeper Antoniolo werd gevloerd. International Blanc, die de finale van het WK in eigen land tegen Brazilië vanwege een schor sing miste, plaatste zich achter de bal en schoot via de hand van de doelman raak. Bij Bologna was de teleurstelling groot. De Italianen waanden zich een groot deel van de wedstrijd fi nalist. Paramatti tekende in de achttiende minuut voor de ope ningstreffer. Na de gelijkmaker reageerde middenvelder Maroc- Bun nik Op advies van NOC *NSF gaat het Nederlands Hand- balverbond voorstellen de twee wedstrijden om de finale van de Citycup tussen Van Riet/Nieuwe- gein en het Joegoslavische Zork Napredak af te werken in Oosten rijk. De situatie in Joegoslavië maakt het onmogelijk de voor mei ge plande duels voor eigen publiek te spelen. De Nederlandse rege ring heeft de sportbonden via het NOC*NSF laten weten dat het on derhouden en aanknopen van sportcontacten met Joegoslavië onwenselijk is. Daarnaast wil Nieuwegein wegens de oorlogssi tuatie niet naar het land reizen. De Europese federatie EHF heeft Nieuwegein deze week laten we ten dat het volgens de reglemen ten garant dient te staan voor het toekennen van visa aan de speel sters van Zork, Als Nieuwegein niet aan deze voorwaarde voldoet, wacht de club een boete van 10.000 gulden en uitsluiting van het spelen van wedstrijden in de EuropaCup. Spelers van Olympique Marseille, zoals hier Pierre Issa (m), zoeken eengoed heenkomen nadat een late strafschop thuisclub Bologna eenplaats in de finale van het UEFA Cup-toernooi heeft gekost. Bij de kleedkamers zetten spelers van beide partijen de vijandelijkheden voort. Foto Oomenicostineiiis/ap chi 2ijn frustraties af op aanvaller Camara, De zware overtreding kwam hem op een rode kaart te staan. Provocaties Ook het Italiaanse publiek kon de teleurstelling niet verwerken. Na het laatste fluitsignaal van de Duitse scheidsrechter Merk be stormde een deel van de aanhang het speelveld. De Franse spelers werden door woedende Italiaanse - ti/osi achtervolgd tot in de spe lerstunnel. De fans reageerden mede op provocaties van de Fran sen. Voor de deur van de kleedkamer van Olympique Marseille kwam het tot schermutselingen tussen spelers van beide ploegen. Poiitie en stewards hadden grote moeite de vechtende voetballers te schei den. Tijdens het strijdgevoel raakte een fotograaf zodanig ge wond dat hij per brancard moest worden afgevoerd. De UEFA-waarnemer verklaarde na afloop een rapport over de on geregeldheden te hebben opge steld. „Het is nog te vroeg om over sancties te praten," lichtte hij toe. „Ik bepaal ook niet of de zaak een staartje krijgt. Dat moet onder zoek maar uitwijzen. De Franse trainer Rolland Cour bis vreest geen sancties tegen zyn club. „Het lykt me logisch dat Bo logna teleurgesteld 'vas. Wij be slissen de wedstrijd namelijk vlak voor tijd. Zij waren daar nogal ge frustreerd over." Rotterdam Bokser örhan Delibas moet naar Parys om een gooi te doen naar de Europese titel in het zwaarweltergewieht. De Franse gebroeders Aeariès op boksgebied samenwerkend onder de naam AB Stars, brachten het hoogste bod (omgerekend 250.000 gulden) uit op het gevecht tussen titelhouder Mama- dou Thiam en uitdager Delibas. De Rotterdamse pro motor Aad Veerman bleef daar met 75.000 gulden ver bij achter en ook Delibas' manager Wilfried Sauer- land kon niet tegen de door de Franse televisie (met name Canalgesteunde Acariès-broers op. Thiam en Delibas ontmoeten elkaar op maandag 7 juni sn het Stade Marcel Cerdan in Levallois (bij Pa rys). Thiam heeft recht op 150.000 gulden (60 procent van 250.000 gulden), voor Delibas is 100.000 gulden weggelegd. Aad Veerman had het EK willen houden op 31 mei in de Arnhemse Rijnhal als hoofdpartij van een gala dat in totaal zeven profpartyen. omvatte. „Maar als je geen televisie achter je hebt staan, ben je kansloos," wist de Rotterdamse zakenman op voorhand. Delibas (28) maakt geen punt van het thuisvoordeel dat Thiam heeft. „Al had ik in Timboektoe moeten boksen, ik vind het best," liet hy vanuit zyn trai ningskamp in Keulen, weten. Monte Carlo/Boedapest John van Lottum heeft de tweede ronde bereikt van het tennistoernooi in Mon te Carlo. De Eindhovenaar versloeg in een Neder lands onderonsje Jan Siemerink met 5-7 64 6-1. Sjeng Schalken ging met 6-3 6-2 onderuit tegen de Marokkaan Karim Al ami. Van Lottum speelt in zijn volgende partij tegen de Spanjaard Albert Costa. Monte Carlo verloor op de tweede dag vier geplaatste spelers. André Agassi trok zich terug. De als zevende gerangschikte Amerikaan kampt met een schouder blessure. De Brit Tim Henman (derde), de Slowaak Karol Kucera (zesde) en de Zweed Thomas Johans son (zestiende) werden in de tweede ronde uitgescha keld door respectievelijk de Braziliaan Fernando Me- ligeni (6-7 64 7-5), de Amerikaan Vineent Spadea (64 6-3) en de Oostenrijker Thomas Muster (6-3 64). Naast het gerangschikte kwartet verliet ook Boris Becker het toernooi. De voormalige nummer één van de wereld keerde terug naar Duitsland wegens de dood van zijn vader. Karl-Heinz Becker overleed op 63-jarige leeftijd aan kanker. Bussum Twee wedstrijden binnen 24 uur tegen landskampioen Mr. Cocker HCAW is duidelijkncg te veel gevraagd van de werpersstaf van Behaenk Spar- ta/Feyenoord. Na de 7-15 nederlaag van maandag avond (of eigenlijk dinsdagmorgen vroeg) moesten de Rotterdammers er gisteravond in Bussum met 18-0 aan geloven. Na zes en een halve innings konden de knuppels worden opgeborgen. Die van HCAW waren toen nog 'hot' van het vuurwerk dat zy hadden ontstoken op het werpen van, vooral, Erwin Bonis en Bas Asch- man. Bonis moest drie homeruns toestaan, Aschman twee. In de laatste Bussumse slagbeurt kreeg gele genheidspitcher Erwin van den Berg zelfs nog een grand slam homerun van'Lars Koehorst om de oren. Coach Rob Hendriks reageerde laconiek op de af straffing. „Met zulke jonge jongens op de heuvel kun je wel eens tegen eer SPART ATEYENOOUD MR. COCKER H CAW_ -.090 0 00 0= 0-W .204 075 x=18-t94> Werpcijfers Belwenk Sparta/Feyenoord: David Gerkema {22/3 man) 1-1-7-1, Erwin Bonis (11/3 4)3-0-5-1, BasAchman (1 2)1-2- 3-0, Enwn van den Berg (1) 1-0-4-1. Mr Cocker HCAW; Patrick de Lange (6)0-0-54, Jeroen Hubert (1)0-1-0-0. Homeruns HCAW: le in ning Jeffrey Cranston l);5e inn. Cüve Mendes {solo), Juijarc Koe nen 1), Edson Lodewica (solo), Sebastian Franke (solo), Lars Koe horst (solo); 0e inn. Lars Koehorst 3). De Sehiedamse atleet Karei Leeuwangii is iri Edam Neder lands kampioen geworden in de klasse M60 'Hij voltooide de wedstrijd over 15 kilometer in ruim 58 minuten Rein Hengst, uitbater van termiscentrum Kethelhaghe heeft de Rotterdam marathon gelopen De krullen-' bol voltooide de ruim 42 kilometer in vier uur19 minuten en nog wat Ook Sonja van der Tuin van Fitsport Land had succes De 28- jarige tae kwondoka haalde zon dag de zwarte band Voetbalver eniging Fortuna is nu echt 95 jaar oud Er staan de leden nog heel wat festiviteiten te wachten Zo komt Rob Baan, technisch direc teur van Feyenoord, maandag 26 april op bezoek De lezing van Baan begint om 19.30 uur Het kunstgrasveld van SWSMC wordt na een vertraging van een half jaar, eind april opgeleverd Volgens geluiden in het voetbal circuit verkast Marco Sas, die het na een aanvaring met trainer Guus Haak bij SWSMC voor ge zien heeft gehouden, na dit sei zoen naar Deltasport De voor malig betaald voetballer zou al bij de Vlaardmgse eersteklasser trai nen SWSMC krijgt er overi gens wei eenjeugdigtalentje voor terug Jan Liekendiek jr., thans spelend in Sparta Cl, komt ko mend seizoen naar Harga Ur- sus-preses Berry Antonissen heeft er weer een bijnaam by Na Berry Berlusconi en Beny de Wolf wordt hij nu door de vele trainerswissclingen by Ursus Berry Gil y Gil genoemd 4 K&B mag geen naam hebben. Sportagenda Tips? Bel: 010-273271» (Far01M265227). WOENSDAG 21 APRIL VOETBAL. Zondag vijfde klasse Al: 19 00 The Haxvards-SVDPW (restant) B2: 19.00 ODC-Real Parbo VlaardingsVoetbalkam pioenschap (le r.): 18 45 HSC (zo >CION Door Wietse Dijkstra RotterdamEigenlijk had hij zijn trainersloopbaan al beëindigd. Zyn coördinerende rol by HOV, waar hij - herenigd met zijn vriend Hans Loovens - achter de schermen wat 'dingetjes regelde," beviel hem prima. Maar toen Xer xes hem vorig jaar vroeg om de stroef draaiende zondagselectie er weer bovenop te helpen, kon Hans Schinkel daar geen nee te gen zeggen. De 55-jarige Schie dammer trok het trainingspak weer aan om er 'met hart en ziel tegenaan te gaan.' Vergeefs, want ook Schinkel kon de kwaliteitsar me ploeg niet behouden voor de- tweede klasse. Komende zondag valt voor Xerxes het doek, iro nisch genoeg op dezelfde dag dat HOV kampioen kan worden. Het wordt voor Schinkel een dag met gemengde gevoelens. „Als HOV kampioen wordt, ben ik net zo blij als die jongens. Ze verdie nen het, want ze hebben er kei hard voor gewerkt. Nee, ik ga niet roepen dat ik daar ook mijn aan deel in heb gehad. Zo voel ik dat niet. Wat ze nu hebben neergezet is puur de verdienste van die gas ten zelf. Of ik nog even langsga om ze te feliciteren? Dat weet ik niet. Ik weet nu nog niet hoe ik me zondag voel." Dat Xerxes degradeert staat vast. De ploeg van Schinkel staat drie wedstrijden voor het einde acht punten achter Spartaan '20, de nummer tien van de tweede klas se D, Lijfsbehoud is een illusie want de Rotterdammers pakten in hun voorgaande negentien duels slechts negen punten. „Ik wist dat het moeilijk zou worden met de groep die er stond," zegt Schinkel, die na yyf wedstrijden het roer overnam Van de al vroeg vertrokken Gilbert de Wildt. „Omdat Robin Bravenboer vlak voor het einde van de overschrii- Hans Schin kel (rechts op de voorgrond) Xerxes is een van de nomineerde clubs uit de omgeving. Als je doorzo'n club gevraagd wordt, zegje niet zo gauw nee.' Foto Joep van derPafCcrVos vingstermijn als sponsor stopte, liepen er op het laatste moment veel spelers weg. We zijn kwaliteit te kort gekomen. Het is lullig om te zeggen, maar met iedereen kan het niveau van de tweede klasse aan. De minderejongens bepalen de kracht van je elftal. Op een ge geven moment zaten we in een neerwaart se spiraal en kregen we te maken met on nodige gele en rode kaarten, ter wijl we toch al zo'n smalle selectie hadden. De kansen die we hadden om alles weer recht te trekken, konden we niet benutten." Hoewel de prestaties tegenvielen heeft de ex-trainer van onder meer Excelsior '20 en SW geen moment spijt gehad van zyn over gang naar Xerxes. „Ik vind met dat ik een verkeerde keuze heb gemaakt Xerxes is een van de meest gerenommeerde clubs uit de omgeving. Als je door zo'n club gevraagd wordt, zeg je niet zo gauw nee. Het was een hele be wuste keuze waar ik goed over na gedacht heb. Ik miste het veld werk helemaal niet, pas toen ik benaderd werd begon het weer te kriebelen. Dat is het voetbalbeest je dat in me zit. Ik vond het wel een uitdaging. Achteraf kun je zeggen dat de missie is mislukt Schinkel staat nog steeds met 'verschrikkelijk veel plezier" op het veld. „Ik heb er heel veel ener gie m gestoken. Nog steeds. Het is echt niet zo dat ik de zaak in de laatste wedstryden op zijn beloop laat. Het büjft tnest, maar als we er dan toch uitgaan, dan maar met op geheven hoofd. Xerxes heeft geen geld, dus moetje roeien met de nemen die je hebt. Maar als trainer hoop je dat de spelers iets van je oppik ken. Ik ga ervan uit dat ik ze wel iets geleerd heb." Bij Xerxes nemen ze Schinkel niets kwalijk. Niet voor niets is hij in één van de kandidaten om Leen Swaneriburg op te volgen als trainer van de zaterdagseleetie, Swanenburg, die met zijn ploeg strydt voor promotie naar de eer ste klasse, neemt volgend jaar de zondagselectie van Xerxes onder zijn hoede. Schinkel zou hem op kunnen volgen, maar ook een functie als coördinator is niet on denkbaar. "Ik weet nog niet wat ik ga doen," zegt de Schiedam mer. „Het wordt Xerxes of hele maal mets meer. Het kan best zyn dat ik stop en een beetje ga genie ten van de leuke dingen in het le ven. Maar laat ik niet op de zaken vooruit lopen. Na zes weken op een Grieks strand is het plaatje soms weer heel anders." Door Bas van den Berg Vlaardingen Een sporthal in de Holywijk is op nieuw onderwerp van gesprek geworden. Nadat on langs de stichting Holy na acht jaar onderhandelen met de gemeente van het plan voor een sporthal af zag, is cu een vereniging met een sportkoepel op de proppen gekomen. Het gaat om korfbalclub Vlaar- dingen die op het complex aan de Willem de Zwijger- laan met de Sint Jozef Mavo een sporthal wil neerzet ten. Het betreft een wykgebonden sporthal voor de korfballers, andere sportclubs ook het onderwijs. De bouwkosten van de sporthal worden geraamd op 1.7 miljoen gulden. Met een asfaltveld voor handbal club De Hollandiaan en een kunstgrasveld voor KV Vlaardingen zelf, zouden de totale kosten op twee miljoen gulden uitkomen. De initiatiefnemers gaan er vanuit dat de gemeente een bijdrage levert van een half miljoen gulden. Dat bedrag heeft de ge meente al jaren gereserveerd voor een derde sporthal in Vlaardingen. Het ontwikkelen van een wykgebon- den sporthal is in een stroomversnelling geraakt na dat zorgcentrum Drieenhuysen plannen heeft geop perd op het terrein van de korfbalclub zorgwoningen en een fitnessruimte te bouwen, Sportbesfcemmiüg Volgens voorzitter Ernest van Deyl van KV Vlaardin gen heeft die grond echter een sportbestemming. „Ons belangrykste argument een sporthal te bouwen is dat van zo'n sportaccommodatie veel efficiënter gebruik kan worden gemaakt. Voor de Mavo, korfbal club en gemeente kan daardoor een win-win situatie ontstaan. Door de samensmelting kan een sluitende exploitatie worden verkregen. Wij trainen op dins dag- en donderdagavond in de zalen van de Sint Jo zef Mavo, Casimirstraat, Wielewaalstraat, Lissabon- weg en Kruidenpad. De Mavo gebruikt de eigen gym zaal veertig uur per week. Verder zesentwintig uur in andere zalen in de Holywijk." Als mogelijke participanten noemt de korfbalclub naast de Sint Jozef Mavo ook nog CSG Aquamarijn, gymnastiekvereniging Triade, De Hollandiaan en zaalvoetbal- en volleybalclubs. Als voordelen noemt Deyl een effectief gebruik van lesuren, betere sport en gyirmastiekfadliteiten en een grotere veiligheid. „Wanneer de gemeente ja zegt tegen het plan en be reid is te investeren, zullen meer participanten dan alleen de korfbalclub en de St Jozef Mavo nodig zijn." Wethouder Aart Kool noemde desgevraagd het initiatief van de korfbalclub en de St. Jozef Mavo goed onderbouwd. Hij zei het plan eerst te g studeren voordat hij verdere uitspraken doet

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 1