Sukkelend Feyenoord snakt naar het einde Sparta is nog niet van Molendijk af HMSH te sterk voor uitgeblust Leonidas Daan mag zijn buik weer laten zien Trainer André Stafleu: 'Het was heel slecht, er is vreselijk stom gespeeld' Rotterdams Dagblad Maandag 10 mei 1999 Door EdVoortmeij er Rotterdam Als André Staf leu een speld had laten val len in de kleedkamer van SC Feyenoord zou die tot ver in de omtrek te horen zijn ge weest. De stilte deed de spe lers beseffen dat ze ondanks de 1-0 overwinning tegen Sporting Flevoland een be droevende wedstrijd hadden gespeeld en in de slotsecon den aan een debacle ontsnap ten toen Jerry van Haagen de hoek voor het uitkiezen had, maar jammerlijk faalde. Nu bleek het doelpunt, dat inval ler Dennis Blom na ruim een kwartier in de tweede helft scoorde, goud waard voor zijn ploeg, die zich - met nog één wedstrijd (uit tegen UVS) voor de boeg - vrijwel verze kerde van continuering van het hoofdklasserschap. Daarvan is de Sportclub maxi maal nog één overwinning verwij derd, Maar wellicht volstaat in Leiden al een gelijkspel, omdat concurrent Holland, dat evenals de Rotterdammers op 28 punten staat op de slotdag van de compe titie dp bezoek moet bij koploper Elinkwijk. Gunstig Een gunstige ontwikkeling voor de ploeg van Stafleu, die 'snakt' naar het bevrijdende handha- vingsfeest. Want de rood-witten zitten er momenteel dwars door heen, Feyenoords optreden tegen het schoolklasje van John Rep was het meest moeizame van alle winstpartijen tot op heden. „We hebben gewonnen, daarmee is veel zoniet alles gezegd," ver zuchtte Stafleu. „Het was heel slecht, er is vreselijk stom ge speeld. Vooral de aanvallers tieten het afweten. De heren hadden tijd en ruimte genoeg om de overwin ning iu een veel eerder stadium veilig te stellen, maar zij wilden niet scoren. Alleen in de beginfa se heb ik even inzet en agressie en een prachtig doelpunt gezien. Maar nadat de scheidsrechter die treffer volkomen ten onrechte had afgekeurd, ging het van kwaad tot erger. Het geluk was dit keer met ons. Verder kan ik er geen zinnig woord over zeggen." Opgewekt Slecht spelen, toch winnen en de concurrentie punten zien verspe len. Stafleu had alle reden een op gewekt mens te zyn, maar de bre- cftfgrijs bleef uiten dat was begrij pelijk, Het begin was goed ge weest. Reeds tn de tweede minuut leek Mounir L'Fathi de score te openen toen hij de bal van doel man Dennis Koorn in de voeten kréég aangespeeld. Een prachtige goal. die echtpr geen genade vr»nd in de ogen van grensrechter Phi- lipse, wens advies door scheids rechter Oeldrich werd overgeno men. „Omdat," zo verklaarde hij later, „Kevin van Luyk hinderlijk buitenspel had gestaan." Marco van Brouwershaven snelt voorbij de Flevolanders Richard Pel (links) en Ed Peters. Foto Joep van der PaYCor Vos Na deze snelle tegenslag kwam de klad erin. De enthousiast spelen de gasten namen het initiatief over. Zij werden daarbij in de kaart gespeeld door een - met uitzondering van de foutloos kee pende Doesburg - haast lachwek kend zwakke Rotterdamse defen sie, waar bij voorbeeld Jeroen Rijsdijk nogal eens voorbij werd gelopen door Geoffrey Schmeltz. Na één van die acties, m de ne gende minuut, bood Schmeltz de diepgaande Jerry van Haagen een 'grote kans. De middenvelder faal de jammerlijk Illustratief voor het gehalte van de wedstrijd was de wuze waarop ach tereenvolgen s Moham med Mahtala, Schelt? en wederom Mahtale in de 29ste minuut de de fensieve zwakte bij de Rotterdam mers blootlegden. Drie keer kon den zy vrij inschieten, maar al de ze kansen op de openingstreffer hielpen ze om zeep. Veel effect De enige treffer van de wedstrijd viel in de zestiende minuut na rust. Een vanaf de achterlijn te rugspringende bal kwam plotse ling voor de voeten van Blom, die een gaatje in de linker beneden hoek ontwaarde en het speeltuig daar vervolgens met veel effect in deponeerde: 1-0. In het vervolg kregen de gasthe ren kansen bij de vleet om de sco re op te schroeven, maar het vizier van L'Fathi (2x), Van Luyk en in valler Peter van der Linden bleek bedekt met een laagje condens. Zodat alle Feyenoorders hun hart vasthielden toen Van Haagen in blessuretijd vrij mocht aanleg gen. I)e opluchting na diens mis ser was onbeschrijfelijk, SC Feyenocxd-Sporting Flevoland 1-0 (M).f>) Denms Blom 1-0 Bijzonderheden: Geel voor Marlon Ket ting, Danny Buys en Mounir L'Fathi (Feye- nouriDen Michel Halewijn Sporting Flevo land) SC Feyenoord: Doesburg, Buys. Slurrus, Tuncet, Rijsduk, Ketting (35 Blom), Van Brouwershaven, Staakman (6l Kalden), L'Fathi, Van Luyk, Rohde Sporting Flevoland; Koom, Peters, Ro- dnques, Barkcma, Pel, Halewijn 1 Have- man). Van Culik, Van Haagen, Schmeltv (65 Mostaard), Smit<67 Svlelic), Mahlala. Door Hans Schelling Rotterdam Het contrast was groot na afloop van de wedstrijd Sparta-REMO (3-0). De Rotter dammers vierden op het veld het behalen van de derde periodetitel met de legendarische Sparta- mars. Even verderop reageerden de bezoekers hun frustratie af op de kleedkamerdeur. REMO de gradeerde door het verlies uit de derde klasse B. Voor Sparta staat in elk geval nog de nacompetitie met duels tegen Laakkwartier en Concordia op het programma. Collectiviteit is misschien wel het sleutelwoord voor dit Sparta. De spelersgroep gaat voor elkaar door het vuur en dat mag voor een groot gedeelte op het conto van oefenmeerier Danny Molendijk worden geschreven. .Achteraf krijgt een trainer altijd gelijk," constateerde Molendijk, die Nieuw Vreelust in tegenstelling tot de wens van de spelersgroep al na één seizoen moet verlaten. „In voetbal bestaat geen zekerheid. Wel weet ik dat er in deze groep momenteel veel spirit zit. Ik wil Sparta met een opgeheven hoofd verlaten en de spelersgroep heeft dezelfde doelstelling. De wed strijd was niet goed, maar tegen REMO telde alleen maar het re sultaat." De wedstrijd Sparta-REMO ver diende zeker geen schoonheids prijs. Beide teams speelde veel te onrustig, waardoor van goed com binatievoetbal totaal geen sprake was. De Spartanen kwamen na een kwartier spelen gelukkig op voorsprong. Na een verkeerde te rugspeelbal mocht Marvin Sati- min alleen op de Rijswijkse sluit post Tommy van Delft afgaan, Farley Mangroe haakte binnen de beruchte lijnen het been van de Sparta-spits. Een strafschop was het logische gevolg. Mangroe mocht van geluk spreken dat arbi ter Ane Ratsma uit Rijswijk slechts de gele kaart uit zijn borst zak toverde. Ercan Kocaman be nutte vanaf elf meter dankbaar het buitenkansje: 1-0. De voorsprong van Sparta kwam geen moment meer in gevaar. De thuisclub steunt op een goede de fensie met aanvoerder Marco van der Linden als leider. Michel van Vianen en Jeffrey Noordzij zijn solide vleugelverdedigers, terwijl voorstopper Ben Bijl als rots in de branding fungeert. Ron Ververs staat al jaren bekend als een be trouwbare sluitpost. Molendijk: „Een goede organisa tie begint in de verdediging. Kijk maar naar Feyenoord, dat op die manier kampioen van Nederland is geworden. Ook bij ons wordt er verdedigend niet veel weggeven. Toch hebben wij dit seizoen wis selende resultaten geboekt. Goe de wedstrijden werden soms een zeperd. Als Sparta niet goed speelde, sleepten we toch weer de punten in de wacht. Mijn spelers hebben met pieken en dalen het leerproces doorgemaakt." Halverwege het tweede bedrijf verdubbelde Sparta de score. Een voorzet van Remco van Winden werd bij de eerste paal door RE- MO-verdediger Ergin Aydogd in eigen doel gekopt (2-0). De mooi ste actie van de wedstrijd kwam vlak voor tijd op naam van Festus Okougha. De Nigeriaan soleerde door de Rijswijke defensie en schoot de bal met de buitenkant onhoudbaar in de kruising, waar door de 3-0 eindstand werd be reikt. „De inbreng van de A-junioren is dit seizoen toch goed uitgepakt," realiseerde Molendijk zich. „Bij personele problemen hebben zij de leemtes uitstekend ingevuld. In de nacompetitie moetje de fac tor geluk niet uitsluiten. Van Con cordia hebben we tweemaal verlo ren, Dat is een hele goede coun- ierploeg. Tegen laakkwartier wa ren er twee gelijke spelen. Promo tie naar de tweede klasse zou na tuurlijk een prachtig afscheidsca deau voor mij en de spelers zijn." Sparta-REMO 3-0(1-0), 15. Ercan Kocaman (strafschop) 1-0, 68. Ergm Aydogu (eigen doel) 2-0,86 Festus Okougha 3-0. BijTonderheden: Scheidsrechter Ratsma bekeurde het Sparta-duo Yun Budel en Predag Jakovljevic en de REMO-spelers Farley Mangroe en Humphry Alladm Sparta: Ververs; Van Vianen (54 Streef kerk). Van der Linden, Bijl, Noordzij, Pie- ters (89. Polling), Okougha, Kocaman, Bu- de). Van Winden. Satmun (65 Jakovljevic). REMO: Van Delft; Mangroe, Btekman, Jimmy Alladm, Aydogdu, Humphry Alla dm, Van Kluyve, Akbulut, Zandwijken, Macnack.One. Door Rob Weeda Rotterdam Anderhalve maand geleden ging Leonidas nog voor alles. Gisteren kwamen de Rotterdammers met niets thuis. De kansen op de titel waren al lang verkeken en ook een periodekampioen- schap zat er al een aantal weken niet meer in. Leonidas restte voor aanvang van de laatste speeldag in 1B nog slechts een piepkleine kans op de derde plaast in de eindrangschikking. Met het daarbij beho rende recht om via die bronzen positie als nog een plaats te verwerven in de nacom petitie. Maar ook die beloning was de smaakmaker uit de eerste helft van de competitie niet gegund. HMSH was voor het zonder bezieling opererende Leonidas gisteren duidelijk een maatje te groot U-3. Twee minuten voor tijd frommelde Ezra Sakkee namens HMSH gisteren de eind stand op het scorebord. De manier waarop de Haagse treffer tot stand kwam, was illu stratief voor de instelling waarmee Leoni das zich door de laatste weken van de com petitie worstelde. In eerste instantie werd het schot van de Haagse verdediger nog door doelman Paul Verboom gekeerd. De totale vertwijfeling die daarna tussen kee- - per en verdediger Koen Meijer uitbrak, stelde Sakkee evenwel alsnog in staat te scoren. Voor technisch directeur Bart Kreft en trainer Leon Booy kwamen geklungel en nederlaag niet meer als een verrassing. „We hadden niet anders verwacht. Dit pro ces woekert al weken," aldus Kreft. „Voor een aantal spelers duurde dit seizoen te lang." „Een leerzaam jaar," vond Booy. „Volgend seizoen zal er veel veranderen. Deze groep zal met een aantal spelers worden uitge breid. Met spelers wel te verstaan, die me teen tot de eerste zes, zeven van het team zullen behoren. De concurrentie binnen de groep zal drastisch worden opgevoerd. Op beslissende momenten ontbrak het aan de juiste mentaliteit en aan de wil om te wil len winnen." Waarvan gisteren acte. HMSH - zelf ook nog in de race voor de derde plek - liet geen enkel misverstand bestaan over de vraag wie gisteren het meeste recht had op de zege, Leonidas immers, wekte geen mo ment de indruk ook maar te geloven dat het de strijd om de mogelijke derde plaats (op doelsaldo uiteindelijk veroverd door SWSMC) nog winnend kon afsluiten. HMSH speelde eenvoudig scherper en en thousiaster. Al na twaalf minuten leidde dat verschil in benadering tot een Haagse voorsprong, Olaf Goulooze, die links op het midden veld mocht genieten van een enorme vrij heid. vond Dennis Seh roevers, die via de paal binnenkopte: 0-1. En ook daarna leg den de bezoekers Leonidas vrijwel pro bleemloos hun wil op. Alleen halverwege de tweede helft drong de thuisclub nog even aan. Een schot van Alberto Andrade verdween echter voor langs en een doelpoging van Delano Sum- merville vloog over de lat in het vangnet Waarna HMSH via invaller Ed Haring - zjjn eerste balcontact betekende meteen Ö- 2 - en Sakkee - het povere Rotterdamse verzet defmtief brak. Leonidas rest nu alleen nog het uitzicht op de KNVB-beker van het district West IV. Dinsdagavond treedt het in dat kader in de kwartfinale aan tegen SHO. „Maar ik moet er niet aan denken, dat we nog tot eind mei (finale op 29 mei) moeten voetballen," ver woordde Kreft de gemoedstoestand aan de Erasmussingel. „We willen rust En vol gend jaar maken we een nieuwe start." LeonlcUs-HMSH 0-3 (0-1). 12. Dennis Schroevers0-I, 81. Ed Haring 0-2, 88, Ezra Sakkee 0-3, BtJumdcrht- dau De goed leidende scheidsrechter Louis Wagner kon de kaarten in net sportieve duel op zak houden. Leonidas; Verboom; Cabral, Moreno, Duym, Meijer, Andrade, StrCrmann, Tombroek; Mo-Ajok (53, Schou wenburg), Boniet, Summerville. HMSH: De Jong; Sakkee, Thomassen, Brunnings, Van de Boogaard; Schot-maker (75. Pronk), Lobei (71. Jansen). Borsboom, Goulooze: Schroeven, Brouwer (80. Haring), Door Wietse Dijkstra Rotterdam 'Daan laat je buik nog eens zien.' Het spandoek dat de jonge Poort ugaai-fans trots meesjouwen laat aan duidelijk niets te wensen over. De plaatse lijke jeugd kent de capriolen van hun favoriete spits maar al te goed. Waar anderen na het maken van een doelpunt het shirt over hun hoofd trekken, komt de iet wat gezette Daniël den Hoed niet verder dan zijn buik. In de kampi oenswedstrijd tegen Coal - dat net als de thuisclub 48 punten heeft verzameld - laat de topsco rer zijn publiek lang in spanning, maar twee minuten voor tijd kan het textiel eindelijk omhoog: 1-0. De beslissing van de competitie valt als Coal halverwege het veld een ingooi denkt te mogen ne men. De prima leidende scheids rechter Dekker beslist echter an ders, waarna invaller Rafec Aa raar de ba! snel naar de diep ge sprinte Dennis Barendrecht gooit De linkerspits zet Erik Zwama op zij en legt vanaf de achterlijn voor op de meegekomen Den Hoed, die van dichtbij doelman Andre Hei ne eindelijk weet te verslaan. Dat het zo lang 0-0 blijft heeft vooral te maken met de spanning die bij beide teams haast voelbaar is. Poortugaal en Coal creëren zich in de eerste helft nauwelijks kansen. Harry Strörman brengt de gasten even in extase als hjj de bal in het kruis jaagt, maar omdat de mee opgekomen John van de Post een overtreding gemaakt heeft, gaat dat feest riet door. Na rust maakt Poortugaal zijn status van koploper het meest waar als het geconcentreerd op jacht gaat naar de winnende goal. Achterin wordt niets meer weggegeven, terwijl het gevaar voor het doel van Heine steeds groter wordt. De Coal-doelman houdt met een aan tal prima reddingen zijn ploeg in de race, maar is kansloos als Den Hoed vlak voor tijd vrijgespeeld wordt „Niet de mooiste, wel de belang rijkste," vindt de spits. „We zijn terecht kampioen. Ook vandaag waren we beter en hadden we de beste kansen. Eigenlijk hadden we al veel eerder kampioen moe ten worden. We hebben het tegen de 'kleintjes' laten liggen." De winnende treffer komt hem toe. Den Hoed is de hele wedstrijd de gevaarlijkste aanvaller en wint veel van de stevige duels die hij met zijn directe tegenstander Van de Post uitvpcht Kort na Den Hoeds treffer wordt het iets te stevig ais hy het mid delpunt is van een opstootje. De spits wordt in de rug gesprongen door Zwama en maakt een bewe ging die op natrappen lijkt. Den Hoed: „Zo'n speler ben ik echt niet. Ik maakte alleen een schijn beweging." Maar bij Coal, dat nog laaiend is over het toegekende Na een span nende finale tegen concur rent Goal pakt PSV Poortu gaal de titel in 4E. Trainer wim Schou ten gaat na het laatst fluitsignaal helemaal uit zijn dak. Fota Aad van der Voorn/ Cor Vos doelpunt, slaan de stoppen even door. Trainer John Oorver: "Het was een ingooi voor ons en vervol gens wordt Zwama omver gelo pen. Dan moet je gewoon afflui ten. Daardocd ontstonden de pro blemen." Scheidsrechter Dekker lost de problemen op door met nog twin tig seconden op de klok een af koelingsperiode van enkele mi nuten m te lassen. Maar ais de spelers weer op het veld staan, zijn de meeste hoofden nog op temperatuur. Dekker geeft aan dat er officieel nog drie minuten te gaan zijn. Het worden er meer dan tien. Coal, met Van de Post in middels in de spits, probeert met man en macht nog een beslis singswedstrijd uit het vuur te sle pen. Maar ook in de bloedstollen de slotfase blijft de thuisclub overeind. Als Dekker eindelijk affluit is ie dereen bij de thuisclub door het dolle heen. Poortugaal is eindelijk derdeklasser. „Niet goed, wel ver diend," is het bondig oordeel van trainer Wim Schouten. „In de eer ste helft speelden we met de handrem erop. We waren veel te angstig. Na rust hebben we alles losgelaten, ging laatste man Ri chard Lodder meer inschuiven en liep het beter." Vertrouwen in een goede afloop heeft Schouten altijd gehad, zegt-ie. „Ik ben de hele wedstrijd rustig gebleven. Alleen de laatste drie minuten waren de langste uit mijn carrière. Over het hele jaar genomen is dit kampi oenschap verdiend." Voor Coal, dat op 48 punten blijft steken, rest slechts de nacompeti tie waarin het uitkomt tegen DEH en Flakkee. Een schrale troost. „Op papier moeten we die ploe gen kunnen hebben," weet Oor ver, die zwaar de pest in heeft. „We mogen blij zijn dat we nog een herkansing hebben." PoortugaaLCoiU 14) (0-0). 88 Daniel den Hoed 1-0 Bijzonderheden: Scheidsrechter Dekker gaf geel aan John van de Winden (CoaU Poortugaal: Stehouwer; Toepoel. Richard Lodder. Jeroen Barendregt (Sfl Spencer), Alex Lodder, Serier, Enk Barendxegt, Van Baarle (61. Aaraar). Nascimento (90. Ver boom), Den Hoed, Denrus Barendxegt Coal: Heine, Zwama, Talman. Van de Post, Been (74 Oost); Strormann, Borg. Theeu- wen. Van de Winden (65 Valk); Merdano- vsc.Okay. Neptunus pak' volle winst Neptunus won in IB met 1-3 van VCS en eindigt daardoor gebjk met stadgenoot Leonidas met 34 punten uit 22 wedstrijden in de middenmoot. Bt VCS-Neptonus 1-3 (0-1). Henri. Maas (strafschop) 0-1, Kenneth Wezer 1-1, Arjan van Heemskerk 1-2 en 1-3. VCS is door de nederlaag veroordeelt tot het spelen van een nacompetitie. Beide elftallen misten een strafschop. Kenneth Wezer en Henn Maas waren de boosdoeners. Zondag tweede klasse Eindelijk weer zege voor DRL DRL won op de slotdag eindelijk weer eens. Verburch werd met 5-2 verslagen. Spartaan '20. dat nacompetitie moet spelen, speelde bij Sliedrecht gelijk". 2-2. D: DRL-Verbnrch 5-2 (3-1). Octavio Hires Fonseca 1-0, Ben van Drunen 2-0, Frank Everding 3-0, Robert de Kok 3-1. Ben van Drunen 4-1, Michel Phielix 5-1, Robert de Kok 5-2. Voor beide elftallen stond er behalve klantenbin ding niets op het spel. DRL nam, wederom, afscheid van de 34-jange laatste man Fred van Zon. Sliedrecht-Spartaan'20 2-2 <1-1). Jeffrey Paulus 0-1, Pa trick Kok (eigen doelpunt) 1-1, Leander Bot 2-1, Hakan Metm 2-2. In een weinig enerverende wedstrijd kwam Spartaan'20 niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Westlandia-Xerxes 5-2 (3-0). Johan Vis l-O, Leon Solog- mer 2-0, Joost Heemskerk 3-0, Clyde Chan-You-Chu 3-1 en 3-2, Joost Heemskerk 4-2, Charly Vijverberg 5-2. Xer xes maakte het kampioen Westlandia behoorlijk lastig. Zondag derde klasse HION krijgt herkansing Door te winnen bij DBGCü-2) is HION in 3Cals twaalfde geemdigd en speelt daardoor nacompetitie met de klas- sepenodekampioenen van 4E en F. ÓHW werd kampi oen. EDS (3D) treft hetzelfde lot als HION en speelt tegen de klasseperiodekampioenen uit4Gen H. B: Laakkwartier-TOGB 6-5 (2-2). Dave van der Gaag 1-0 en 2-0, Ben de Keijzer 2-1, Vincent Switzar 2-2, Remco Verhaegen 2-3, Ivan Okanovic 3-3, Vincent Switzar 34, Leo Pieper 44, Jon Hulst 4-5, Leo Pieper 5-5, Ivan Okano vic 6-5. TOGB-doelman Maurice Langstraat kreeg rood (2x geel) wegens praten. Zijn plaats werd door Ben de Keijzer ingenomen. ls C. DBGC-HION 1-2 (0-0). Jaco Kreet 1-0, Ron Hagenaars 1-1, Jan Dirks (eigen doelpunt) 1-2. Een eigen doelpunt' bezorgde HION, dat nog een promotie/degradatie wed-' strijd moet spelen, de zege. De Musschen-PFC 0-2 (0-1). Martin Monster 0-1, Petgjr, Rietdijk 0-2. De Musschen waren niet in staat om perio dekampioen PFC te verslaan. LMO-OHW1-2 (0-0). Karei de Blok V-0, Ronald Nossenb 1-1, Arnold van der Waal 1-2. LMO moest zich in de bles suretijd gewonnen geven. OHW is dankzij het late doel punt van Arnold van der Waal kampioen geworden van DHZ-WRW 2-1 (24)). Ed Schut 1-0. Michel Snijders 24), Dennis van Meel 2-1. De Rotterdammers verzekerden zichzelf weer van een jaar derde klasse, D; EDS-Zwervers 1-1 (14)). Marvin Grevel 1-0, Axel van der Berg l-l. EDS, dat een sterke reeks achter de rug heeft, is, doordat Slikkerveer de drie punten pakte, als nog veroordeelt tot het spelen van een promotie/degrada tie duel. HOV-Stolwijk 8-0 (3-0). Nordin Boukhari 1-0, Dennis Va- lentijn 2-0, Robert van der Wielen 3-0,4-0 en 541, Nordin Boukhan 6-0, Robert van der Wielen 7-0 en 8-0, HOV was oppermachtig en liet van de bezoekers geen spaan heel. DONK-GLZ 4-1 (2-0). Pieter Stegeman 1-0 en 2-0, Danny Lavendel 3-0, Seref Akansel 3-1, Ivo van Looij 4-1. GLZ, dat met zeven A-junioren aantrad en duidelijk met vol gend jaar bezig is, speelde zeer verdienstelijk. Zondag vierde klasse SV Ommoord degradeert Ondanks de 0-3 winst bij Woerden, viel in de vierde klas se E het doek voor SV Ommoord. In 4H vloog DJSCR er- uit na de 4-1 nederlaag bij Overmaas. Schiebroek wacht na de 24 winst bij Meeuwenplaat een beslissingswed strijd tegen de nummer elf uit 4G (Germinal). A: Nicolaas Boys-Soccer Boys 3-1 (1-0). Menno Kragtink I-0 en 2-0, Dico Jansen 2-1Gerard Zevenhuizen 3-J. Voor beide teams was de inzet één plaats in de nacompetitie. De bezoekers verzuimden echter de kansen te benutten. E; Transvaiia-DEH 3-6 (1-4). Frans van de Ham 0-1, Ron van Wieringen 1-1, Jeroen Delno 1-2, Frans van de Ham 2- 3, Raymond Hoogendoom 14, Anderson 24 en 34, Frans van de Ham 3-5. Jeroen Delno 3-6. In een open wedstrijd kwam Transvalia binnen vijf minuten spectaculair terug tot 34. DEH hervond zich echter op tijd. Abbenbroek- WCR 5-5 (4-1). Richard Koopman 1-0,2-0, Dave de Mun- nik 2-1, Richard Koopman 3-1, Arjan den Ouden 4-1Dave de Munmlc 4-2 en 4-3, Danny Henkelman 44, Dave de Munnik 4-5, Norman Daemen 5-5, De bezoekers leken er met de buit vandoor te gaan, maar vlak voor tijd kwam. alsnog de gelijkmaker op het scorebord. DCL-SCO'633-1 (2-0). MicheJ Beider 1-0, Murat Celi 24), Hassan Yakmani' 3-0, Hans Verhoeven 3-1. Een gelijkspel was de verhou^ ding geweest, daar de ploegen aan elkaar gewaagd wa? ren. Tediro-Belvedere 1-5 (0-3), gestaakt. Amilcar Brito, 0-1, 0-2 en 0-3, Miguel Lopes Silva 04, Erik Jan van der Kooy 0-5, Danny de Leeuw 1-5. F: Woerden-S V Ommoord 0-3 (0-2). Joeri van Heusen <M;t Jeffrey de Haan d-2. Ton Dost 0-3. Ondanks de overwin ning viel het doek voor de Ommoorders. Bodegraven- Alexandria'661-2 (O-l). Joep Goverde 0-1, Michel van So-' meren (eigen doei) 1-1, Ronald van Someren 1-2. Een' wedstrijd om 'des keizers baard', waar de sportiviteit hoog in het vaandel stond. G: Hermes DVS-Genninal 1-2 (04)), Dennis van Amers foort 0-1, Jean Paul Films 0-2, Paul Wamaar 1-2. Hermes DVS was niet in staat een vuist te maken tegen het sterke Germinal. VOC-MSY717-1(1-0). Jan Jaap de Jong 1-0, El- vin Post 2-0 en 34), Jan Jaap de Jong 4-0,54) en 6-0, Elvin Post 7-0, Mike Wamaar (strafschop) 7-1. Met deze ruime overwinning bezorgden de spelers trainer Peter Regoord een mooi afscheid. Ursus-Aeolus 1-6 (1-1). Richard van der Graaff 1-0, Sander Vellinga 1-1, Richard van der Graaff 1-2 en 1-3, Jeroen Tiggeloven 1-4, Michael Loen- dersloot 1-5, Ronald Spek 1-6. Richard van der Graaff vierde zijn rentree met dne doelpunten. HWD-DRGS1-3 (1-0). Pio Fernandez 14), John Jansen 1-1, Richard Lecker 1-2, Raymond Verspuy 1-3. Hoewel er voor beide partijen veel op het spel stond, verliep de wedstrijd uitermate vriendelijk en sportief. Ronald Frehé werd na afloop van de wedstrijd gehuldigd in verband met zijn 250e wedi strijd. H: Antibarbari-CW3-l (2-0), gestaakt. Juriaan Maceow 1 -0Bart-J an Metz 24), Marcel Warning 2-1Marco van der Mey 3-1. Meeuwenplaat-Schiebroek'9424 (2-3). Rob vab Gils 1-0, Peter van Oost 1-1, Ron de Bruin 1-2, Ronald Schouten 1-3, Rob van Gils 2-3, Ronald Hubregtse (straf schop) 24. Schiebroek'94 begon fanatiek aan de wed strijd en boekte een verdiende overwinning. CKC-NOC 0- 6 (6-2). Gerard Vermeulen 0-1, Steven Liqui-Lung 0-2 en 0-3, Gerard Vermeulen 04, 0-5 en 0-8. vyf spelers van NOC kregen met het oog op de nacompetitie vrijaf. Het resterende mengelmoesje zorgde voor een regelmatige overwinning. SC Duivesteyn-SMV Hillegersberg 2-4 (1- 3). Jack de Haan 0-1, Martin Breuer 1-1, Andre Hofstede 1-2Babbie Hoffmann 1-3, Remy Wolff 2-3, Ronaldo Mars 2 4Er stonden gee n belangen meer op het spek SMV HiJ- legersberg was al veilig en de thuisclub had al een perio detitel op zak. Ovennaas-.DJSCR4-l (141). Milco den Boer 1-0, Evnn Kizilgoz 2-Q, Milco den Boer 3-0 en 4-0, Ricardo Winters 4-1, Voor DJSCR vie! het doek definitief. SVS-Ex- celsior 1-6 (1-3). Claudio Braga 0-1,Norman Lucas 0-2, Pe ter van Assendelft (strafschop) 1-2, Norman Lucas 1-3 en 14, John Brusse 1-5, Dimitri Lafenm 1-6. De spelers van Excelsior rehabiliteerden zich voor de nederlaag van vo rige week en bezorgden trainer Mario Been een mooi en waardig afscheid. Zondag vijfde klasse BZC'95 ook kampioen BZC'95 heeft na de promotie naar de vierde klasse ook het kampioenschap van de serie A2 veroverd. Het elftal van trainers Frans van Heiden, die evenals de nieuwe hoofdsponsor Zuidgeest Bouw tot 2002 tekende, versloeg mede-promovendus DZB/Sevenkamp met 3-1 door doel punten van Peter de Jong, Richard Teulings en Fred van de Spek.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 5