Flakkee speelbal van ervaren Coal T0 Molendijk verschrikkelijk trots op Sparta SC Duivesteyn verrast Antibarbari Routine Rotterdammers geeft de doorslag in nacompetitie vierde klasse E Strijen thuis tegen ESC Papendrecht redt het niet Promotieduel mondt uit in massale kloppartij Finaledag bij Excelsior M; Rotterdams Dagblad Dinsdag 25 mei 1999 Door WIetse Dijkstra Den HaagZijn spelers doen ty- dens wedstrijden nog vaak ge noeg dingen waarvan zijn haren omhoog gaan staan, maar Sparta- trainer Danny Molendijk ziet de laatste tijd nog veel vaker dat zijn ploeg heel aardig kan voetballen. Zo aardig zelfs dat de Rotterdam mers nog steeds mogen hopen op een plaatsje in de tweede klasse. Na de 4-0 tegen Concordia (afge lopen zaterdag) had Sparta gis termiddag aan de 2-2 bij Laak kwartier genoeg om de nacompe- titie in 3B te winnen. Molendijk heeft nog twee potjes te gaan: „Ik ben zo verschrikkelijk trots op deze groep." Trots is hij ook op het feit dat hij een bijdrage heeft mogen leveren aan het succes. Het doet hem zeer dat die bijdrage beperkt blijft tot een jaar. Al vroeg in het seizoen besloot het bestuur van de Rotterdamse derdeklasser het contract met de nieuwe trainer niet te verlengen. „Ik denk dat ik er nog meer uit had kunnen ha len," betreurt Molendijk die be slissing, heb een enorme ver bondenheid met deze groep. Stuk voor stuk heb ik het idee dat ze iets geleerd hebben." De kracht van Sparta schuilt in het hechte collectief, zo bleek gis termiddag weer eens. Ook zon der smaakmaker Festus Okoug- ha - hij viel zaterdag uit met een hamstringblessure - en de in de warraing-up afgevallen Arthur Pieters (last van zijn kuit) slaag den de Rotterdammers erin de wedstrijd te domineren. Dat de aanvallend ingestelde Pieters moest worden vervangen door de meer controlerend spelende Mi chel van Vianen kwam tactisch gezien nog niet eens zo gek ujt Sparta had na de ruime zege op Concordia aan een gelijkspel ge noeg en hoefde niets te forceren. Hetgeen overigens niet beteken de dat de gasten op een puntje aanstuurden. Met verzorgd voet bal probeerde Sparta de Haagse hoop aan duigen te schieten. Daarin slaagde het na een klein half uur spelen toen Marvin Satl- min zijn doelpuntentotaal in de nacompetitie op drie bracht door een corner van Ercan Kocaman by de eerste paal in te koppen: 0-1Omdat Sparta onder aanvoe ring van de uitstekend spelende laatste man Marco van der Lin den nauwelijks een kans weggaf, leek er voor de ploeg van Molen dijk weinig aan de hand. Een slippertje in de defensie zorgde in de slotseconden van de eerste helft toch nog voor 1-1. Een onnodig weggegeven hoek schop werd door de vrijgelaten Paul van de Vet eenvoudig in het doel gekopt De gelijkmaker zorgde na rust voor een bestor ming van het doel van Ron Ver vers, maar de naar Capelle ver trekkende doelman hield met een aantal fraaie reddingen zijn ploeg op de been. Zelfkritiek Zelf wilde depas 21 -jarige keeper niet al te dik doen over zijn rol. „Ik ben niet zo tevreden over mijn eigen spel," klonk het vol zelfkritiek. „Ik zat niet lekker in de wedstrijd. Met name mijn uit trappen waren te onrustig. Ik heb wel een paar goeie ballen gepakt, maar daar sta je als keeper voor." De met een enkelblessure spe lende Ververs verrichte zijn bes te daad van de wedstrijd door in de moeilijke fase na rust eerst een schot van Manuel Vissers te keren en vervolgens met een re flex de rebound van Stefan Ros over het doel te üften. Het lever de Laakkwartier één van de in to taal vijftien hoekschoppen op. Ondanks dat optische overwicht van de thuisclub waren de mees te kansen na rust voor Sparta. Het aantal mogelijkheden om de nekslag uit te delen nam toe naarmate de tijd vorderde in Rot terdamse voordeel Laakkwartier nam steeds meer risico's en moest dat tien minuten voor tijd bekopen met de fraaie 1-2 van Remco van Winden, die een prachtige pass van Van der Lin den in het kruis joeg. De gasten, verzuimden vervolgens om ver der weg te lopen. Satimin had met gemak nog twee treffer aan zijn totaal kunnen toevoegen, maar oog in oog met doelman Stam faalde de spits jammerlijk. Daardoor werd het nog heel even spannend toen Jeffrey Zwarts in de blessuretijd van dichtbij voor 2-2 zorgde. Maar verder dan de vijftiende hoekschop kwamen, de Hagenaren niet. Laakktmiier-Sparta 2-2(14)- 28. Marvin Satimin 0-1,45. Paul van de Vet 1-1, 80. Remco van Winden 1-2,90. Jeffrey Zwarts {ID 2-2. Bijzonderheden; Geel voorde laakkwar tier-spelers Van de Bijl, Zwarts (D en Zwarts (II) en Noordzij, Van Vianen en Van Winden (Sparta). Sparta speelt ais klasseperiodekampioen van 3B met VUC (3A) en DSO (nummer tien 2C) om een plaats in de tweede klasse. Zondag 30 mei begint de tweede reeks met DSO-VUC, Woensdag 2 jum staat Sparta- DSO of VUC-Sparta op het programma. Laakkwartier; Stam; Van de Bijl Van de Berg (72. Frank Gelauf), Jeffrey Zwarta Roos; Van de Vet (82. Bergen), Schellevis, Vissers, Roelofs (46. Ros); Johnny Getauf, Jeffrey Zwarts (Uk Sparta: Ververs; Noordzij, Bijl Van der Linden, Van IJ zend oom; Van Vianen (86. Jakolevic), Budel Kocaman, Streefkerk; Satimin, Van Winden- Zaterdag; Sparta-Concord! a 4-0 <2-0). 15. Ercan Kaam an 1-0,35. en 55. Marvin Sati min 2-0 en 3-0,80. Richard Streefkerk 4-0. Sparta: Ververs; Noordzij, Bijl Van der Linden, Sfreeikerk; Pieters (80. Van Via nen), Budel, Okougha (40. Satimin), Van IJzendoom; Kocaman, Van Winden. Door Rob Weeda Middelhamis Zaterdag al legde Coal op eigen veld via een 3-0 zege op DEH (treffers van Samir Merdanovic, Peter Theeuwen en Edwin Valk) een solide basis voor het be reiken van nacompetitie nummer twee. Van daaruit vertrekken de Rotterdam mers na de verdiende 0-2 winst op Flakkee zondag met een uitwedstrijd tegen HION in de richting van de derde klasse. Afhankelijk van dat resultaat ontvangt het elftal van trainer John Oorver op woensdag 2 juni of op zondag 6 juni thuis het Lopikse Ca- bauw. Een beetje wrang was de uitscha keling voor Flakkee wel. ïn de laatste twee competities ging Coal in Middelhamis immers beide ke ren kansloos met 4-1 onderuit. Maar juist nu het er écht op aan kwam, liet de thuisclub het in het door een straffe wind geregeerde duel afweten. Hoewel de aanval op de derde klasse dus strandde, kunnen de spelers evenwel met opgeheven hoofd op vakantie. Niemand immers had bij Flakkee op een nacompetitie gerekend. Spelers en technische staf hadden het veroveren van de tweede pe- riodetitel door de vele afgelastin gen die het programma voor en na de winterstop telde aanvankelijk niet eens in de gaten. Te hoog gegrepen „Maar nu we zover zijn," liet scheidend oefenmeester Jan Schellevis na het duel van vorige week tegen DEH (2-2) weten, „gaat tegen Coal alles uit de kast," Maar een zege op de degelijk ope rerende Rotterdammers was voor Flakkee te hoog gegrepen. Want Vallend promoveert Edwin Valk eon fraaie voorzot van Harry Stro rmann tot de openingstreffer voorCoal. Bart ielle van Groningen kan daar namens Flakkee niets meer aan doen. Foto joep van der Pai/cor vos Coal (zonder de geblesseerde Erik Zwama en Tamar Okay) heerste zoals het wilde, Gezien de ervaringen in de com petitie hadden Corver en zijn mannen opgezien tegen het duel. Maar vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Berger was duide lijk dat de bezoekers van het Flak kee, zoals zich dat gisteren mani festeerde, niets tc vrezen hadden. Architect achter de Rotterdamse overwinning was Harry Strör- mann. Na een kwartier legde hij de bal met grote precisie op het hoofd van Edwin Valk (0-1) en na rust ontdeed hy zich met een pri ma passeerbeweging van twee Flakkeese verdedigers, waarna invaller John van der Winden de bal na een subtiel tikje over alles en iedereen heen in de bovenhoek zag dwarrelen (0-2). Flakkee zette er opnieuw niets te genover. Zag Bart van Wensen voor rust een schot aiketsen op de benen van een teamgenoot, na de rust kwam de thuisploeg (die Kees Slui en Jaap Verhage net als tegen DEH node miste) opnieuw niet verder dan één gerichte doel poging. Toon van der Hulle zag zyn vrije trap kort voor lijd vi<t de lat echter over het doel verdwij nen. „We waren zo goed als machte loos," betreurde Schellevis later. „Misschien zat het bij mijn spe lers tussen de oren. Maar het was ook mede de verdienste van Coal Ervaring heeft de doorslag gege ven. Doordat Coal de bal knap in eigen g ederen hield, konden wij onvoldoende druk zetten. We heb ben er alles aan gedaan, maar we konden niet beter. Jammer, maar ik ben trots op deze jonge ploeg. Ik denk dat ze met de nu opgeda ne ervaringen in het komend sei zoen hun voordeel kunnen doen." Trots op zijn team was ook John Corver. „Als je mannen uit het tweede {Wim Bouman) en het vierde (Nico van Loon) moet halen om je selectie compleet te krijgen, vind ik dat we een goed resultaat hebben neergezet. Met de wijze waarop de overwinning uiteinde lijk tot stand kwam, ben ik min der tevreden. Na de 0-2 werd er te nonchalant gespeeld. Flakkee had daarvan kunnen profiteren. Gelukkig is dat niet gebeurd. Pro motie is nog steeds mogelijk. En dat is voor deze club niet onbe langrijk." Flakket-Coal 0-2 (0-1). 14 Edwin Valk 0-1, 54. John van der Winden 0-2. Bijzonderhe den: Gee! voor Toon van der Hulle (Flak kee) en Samir Merdanovic en John van de Post (beiden Coal). Flakkee: Van den Doel; Bart Jelle van Gro ningen, Van der Vélde (81Goeman), Reet man, Elwin van Groningen; De Brain, Van der Linde, Van der Hulle; Versluis, Van Wensen, Van Oudenaren. Coal: Heine; Oost, Theeuwen, Van de Post, Been; Ramkhewan (84. Bouman), Borg, Strormann, Talman (26. Van der Winden); Valk, Merdanovic (76. Van Loon). Zaterdag: Coal-DEH 3-0 (3-0). Samir Mer danovic 1-0, Peter Theeuwen 2-0, Edwin Valk 3-0 Coal; Heine, Zwama (Oost), Theeuwen, Van de Post, Been; Ramkhewan (Bouman), Borg, Strörmann, Talman; Valk (Van Loon) Merdanovic. DEH: Kraanen; Sehaarman, Lemen, Van Dienst (Van Baaren), Van Gelder; Ed Delno (Roosendaal), Van Mounk, Erginalp; Hoo- gendoorn, Jeroen Deino (Boomsluiter), Ër- ginalp. Sportagenda Vandaag Halve finales districtsbeker (West IV). Mannen: CapeUe-Deltasport (19.30 u.). Vrouwen: ZwartWit '28-WSE (19.30 u.), On der 23 jaar: Nieuwenhoom-Soccer Boys, SHO-Woerden Zaterdagamateurs, nacompetitie; Bemis- se-Piershil (19.00). Zondagamateurs 5A1Waddinxveer-VND, 55mm «tand l-fltebppjnnenroeKtrv'Vhnn Waddinxveen. Door Jacob van Schaik RotterdamBij de bevrijdende 2- 0 in de slotfase van het cruciale nacompetitieduel tussen SC Dui vesteyn en Antibarbari stond er opeens dik tweehonderd kilo ex tra op het veld. Trainer Fred Müh- lenbruch en de reeds gewisselde spits Martin Breur sprintten met hun forse lijven vijfig meter om Barry Brandenburg te feliciteren met zijn fraaie kopbal. „Ja, wat dacht jij dat ik rustig in de dug out bleef zitten," wuifde Mühlen- bruch een klein knipoogje als ge lukwens van de hand, „En ik was er mooi eerder dan linksachter Peter van Herwaarden," grinnik te de Rotterdammer. De club van preses Henk van der Pluijm eindigde in 4H met tien punten minder dan Antibarbari op de derde plaats, verloor thuis met 0-8 en uit met 4-2 van de toe komstige club van André Wasi- man, maar mag nu ten koste van de studenten het geluk beproeven in de laatste halve competitie van dit seizoen tegen derdeklasser EDS en klassegenoot Hermes DVS. Puntje Antibarbari had gistermiddag aan een puntje voldoende was om zicht te houden op de derde klas se. „We hebben geen ploeg om op een gelijkspel te mikken. Achter in alles dichtspijkeren kunnen we niet," aldus spits Bart-Jan Metz. „We kwamen hier ook om lekker te voetballen en vertrouwden er op dat we wel een doelpuntje zou den maken. De over-myn-lijk mentaliteit die Duivesteyn wel had zoals die in de nacompetitie gevraagd wordt, ontbreekt bij ons. In de competitie wonnen we hier met 0-8, dus we dachten dat het nu ook wel goed zou komen." Hoekschop Edwin van Rijn was op aangeven van linksachter Wido Mazee dichtbij die belangrijke openings- goal „Bij direct inspelen van ach teruit of snel vanaf het midden veld zijn we het gevaarlijkst," al dus Van Rijn. „Die pass van Wido viel precies achter hun verdedi ging en de doelman bleef even staan, maar uiteindelijk kon hij mijn kopbal nog net tot hoek schop tikken." Ronald van Essen was even daar voor al dichtbij een juiehsessie door een pass van Patrick Wijkers op de lat te laten dwöireleii. Uit eindelijk kon de diepgaande mid denvelder alsnog met de handen omhoog toen een haast identieke aanval met een fraaie lob van zijn voet wel tegen de touwen eindig de. Duivesteyn-doelman Marvin Janssen moest tot man van de wedstrijd uitgroeien om die voor- Kees van Boe rum (boven) en Ruud Zwier staan Klaar om tn de feestvierende kluwen Duivesteyn-spelers te duiken. Doelpuntenmaker Barry Brandenburg ligt onzichtbaar onderop met net boven zich Jeffrey KJoppert. Foto Aad van derVoom/CorVos sprong te behouden. Al was de zwaarlijvige doelverdediger met de theesmaak nog in de mond dichtby een blundertje. „Na rust begon ik even slap en was ik haast slachtoffer van een orgineel Van Breukelen-polletje. Gelukkig herpakte ik mijn concentraitie Miel en kg ik ui ie, viei keer goed in de weg," aldus Janssen. Hogeschoolvoetballers De grootste kans van de hoge schoolvoetballers werd zonder in grijpen van de sluitpost teniet ge daan. „Ik zag hem al hangen," herinnerde Antibarbari-topsehut- ter Van Rijn zijn schot dat afkets te op ploeggenoot Bart-Jan Metz. In de andere doelmond was Peter de Groot dichtbij de bevrijdende treffer toen Remy Wolff een pri ma pass van Jeffeiy Kloppert op de kleine flankspeler terugkopte. Met nog een half uur op de klok mikte De Groot te hoog. Antibarbari had geen verassingen in petto bij de jacht op de 1-1. Den nis Duijkers loste Van Rijn af in de punt, was af en toe met bijna gevaarlijk, maar voorechte veras singen kwam Duivesteyns laatste man Barry Brandenburg niet te staan. „Toen de tijd ging dringen steeg de spanning," becommenta rieerde Brandenburg. „We zijn dit jaar al vaker nog in de laatste mi nuten de teil ingegaan. Op het moment dat de scheidsrechter aangaf dat er nog drie minuten te spelen waren, ben ik bij een hoek schop mee naar voor gegaan. Dat doe ik altijd en ik zag dat het ach terin wel goed zat omdat hun ene spits door óne verdedigers werd gedekt. Toen ik bij de eerste paal die hoekschop van Jeffrey Klop pert kon binnenkloppen was de ontlading compleet." SC Duivesteyn-Antibarbari 2-0 (1-0) 24 Ronald van Esspn 1-0,88 Barry Branden burg 2-0. Bij zondert) .i 'vesteyn wint de na competitie ir> speelt nu met Hermes DVS (4G) en EDS (nummer tien 3D) in de tweede reeks. Arbiter Janmaat uit Zeven hoven trok geel voor Peter de Groot en Martin Breur van Duivesteyn SC Duivesteyn: Janssen; Zwier, Waltz, Brandenburg, Van Herwaarden, Kloppert, Wolff, Van Essen (80. Tessler), Rijkers (85. Rens), Breur (75 Van Boerum), De Groot. Antibarbari: De Jong; Mazee (7S. Bog- mans), Koot. De Maar, Duijvesteijn: van de Steeg, Hendnk Blok, Fredenk Blok, Mae- Ui», Metz, Vol i Rijt) (C5. D u ij kelt,/. Zaterdag: Antibarbari-NOC 2-1 (0-1) 30 Gerard Vermeulen 0-1,61. Bart-Jan Metz 1- 1,90 Junan Diujvesteun 2-1. Bijzonderheden: Rood voor Isema en Ko- nig (NOC) Geel voor Rüter, Van Overeem, Wuyts(NOC). NOC. Wuyts; Van Overeem, Eyra. Warner, Patüwaël (60 Isema); Bijl Rüter, Ameling, KÖmg; Vermeulen, L.gvnlung Antibarbari: De Jong: Mazee, Kool De Maar, Duyvestijn, Van de Steeg, H- Blok, F. Blok, Maceow, Van Ryn, Metz Zaterdagamateurs Strijen speelt zaterdag op eigen veld de beslissings wedstrijd tegen ESC, dat met2-l van OWIOS won. De winnaar promoveert naar de hoofdklasse. NSW kwam gistermiddag op eigen veld tegen KRV niet verder dan 1-1 en moet komend weekend win nen bij LYRA dat zaterdag met 2-3 won bij KRV) om te promoveren naar de eerste klasse. In de strijd om een plaatsje in de tweede klasse ver loor MW '27 met 2-1 van Maasdam, dat op zaterdag met 2-0 ten onder ging bij Spirit. Piershil is de nacompetitie in 5D begonnen met een gelijkspel op eigen veld tegen Bemise; 2-2. Zondagamateurs Papendrecht is er niet in geslaag om de nacompetitie in IB te winnen. Op eigen veld werd gistermiddag met 1-3 van Quick verloren. Zaterdag was SWSMC niet verder gekomen dan 2-2 bij Quick. DFC werd winnaar van de nacompetitie van 2D door zaterdag met 2-3 van Puttershoek te winnen. Putters- hoek won gistermiddag nog wel met 2-3 van EBOH,, UNIO versloeg Zwervers (0-2) en won de nacompeti tie in 3D. In de tweede reeks speelt de ploeg uit Ou dewater tegen Spartaan '20 (tiende in 2D) en PFC, dat de nacompetitie in 3C won. Hermes DVS won de nacompetitie van4G door zater dag met 1-3 van VFC te winnen. De Schiedammers spelen nu met SC Duivesteyn (4H) en EDS (nummer tien 3D) om een plaatsje in de derde klasse, HION (tiende 3C) speelt met hetzelfde doel tegen Coal (4E) en Cabauw(4F). Maasstad is de promotiecompetitie van de vijfdeklas se (A) begonnen met een 1-0 overwinning op Bij dorp. Rockanje versloeg Dirksland met 2-1. FIOS (se rie Al) promoveerde naar de vierde klasse door met 4-0 van SVDPW te winnen. Zoeterwoude Huilende toeschouwers, bont er blauw geslagen spelers en volledig op hol geslagei Haagse supporters en reservespelers. Direct na af loop van het promctieduel in de vijfde klasse tussei de amateurs van VCL en Tedo, afgewerkt op het vel<, van Meerburg in Zoeterwoude, ontstond een massal' kloppartij waarvan met name de spelers van VCL diï dupe werden. Tien agenten moesten de heetgebaker de Tedo-aanhang temperen en de Leidenaars in es corte afvoeren. Aanhoudingen zijn niet verricht. VCL-voorzitter John ter Beek was uren na afloop no; diffuus: „Ik ben 25 jaar bij het voetbal betrokken maar dit is ongekend. Het was gewoon oorlog. Sind, er hier in de Leidse regio tegen Haagse clubs moe worden gespeeld, zijn incidenten schering en inslag Het wordt tijd dat de KNVB ingrijpt en dubs uit d competitie durft te zetten." In de slotfase van de eerste helft zorgde de aanhan,; van de Haagse dub Tedo al voor problemen. Eei - deksel van een vuilnisbak werd met vuurwerk gelar ceerd. Arbiter Fase floot direct af voor rust omdat lil vond dat de veiligheid in het gedrang kwam. „In d rust zaten er al vrouwen van bestuursleden te huitéf uit angst hoe het verder zou gaan," aldus Ter Beek. 7 In de tweede helft scoorde VCL twee keer en won d 1 wedstrijd. Daarna stormden toeschouwers het vel op en werd er fors geschopt en geslagen. „Ik heb ze gezien dat een groepje Hagenaars een 'strafexped tie' wilde houden jegens onze spits Peter Zaalberg Maar Robin van Duuren is bont en blauw gestage; omdat ze te dronken waren om hem en Zaalberg ui elkaar te houden', zegt Ter Beek, wiens vice-voorzi' ter Fer van Duuren eveneens klappen kreeg. I De opgetrommelde politie, tien man sterk, wist d -i gemoederen uiteindelijk te bedaren. De spelers val VCL werden onder begeleiding naar de parked plaats gevoerd, vanwaar ze naar huis konden tenifó keren. Afgelopen zaterdag liep de wedstrijd van VCi tegen HET Haagse HMC by een 0-0 stand ook al ui i de hand. Ter Beek: „Daar was het niet de aanhan|| maar de spelers die voor problemen zorgden. D- scheidsrechter staakte de wedstrijd twee minute! voor rust omdat hij zich niet meer veilig voelde." j Rotterdam De finales van de verschillende toer; nooien om de districtsbeker (West IV) worden k<f mende zaterdag (29 mei) gespeeld op het terrein vai Excelsior Maassluis. De finaledag begint om 9,30 uu met de E-pupillen. Om 15.00 uur staat zowel de eind'! strijd van de vrouwen (winnaar Zwart Wit '28-WSI; tegen winnaar Capelle-DEH) als die van de stari' daardelftallen (Leonidas zondag tegen de winnaa: van Capelle-Deltasport) op het programma. De final van de teams onder 23 jaar begint om 12.45 uur ei gaat tussen de winnaar van Nieuwenhoom-Socce.. Boys en de winnaar van SHO-Woerden. Kort en Bondig VOC zoekt voor komend seizoen een verzorger vooj.. de A-selectie. Belangstellenden kunnen zich melder, bij Feiko van den Oever, tel: 010-4470895 *CCC zoekt C-tjes en senioren voor de zaterdag en dames j voor de zondagselectie, Ook sparringpartners zyrj welkom. Bellen kan met wedstrijdsecretaris Bert'. Kroon, tel 0622-940407 Alexandria (zaterdag) in eveneens op zoek naar tegenstanders en wel voor hef eerste en het tweede. Wie op 7 augustus teger. Alexandria wil spelen, kan bellen met Wim Brouwer.^ tel: 4552037 Sparta-doelman Johan van der Wert speelt komend seizoen bij de Krimpense zondag- tweedeklasser DCV. De sluitpost die dit seizoen fan-' geerde als stand-in voor eerste keeper Roland Jansen' krijgt bij Sparta geen nieuw contract De zaterdag arbiters Raymond den Haan (Oud-Beijerland) en Lex Stofkooper (Rotterdam) zijn naar de hoogste' groep gepromoveerd Jozef de Jong en Cees Brou wer doen om uitéénlopende redenen een stapje te rug Ridderkerker Ger Bremer promoveert op zon dag naar de hoogste groep, maai hij moet nog wel een toetsje doen Zijn maatje Ron Snabcl was na zijn conditietest zo oververmoeid dat hy niet in staat was cm zijn spelregeltoets te maken Capelle-trainer Aad Andriessen was gistermiddag aandachtig toe schouwer bij Laakkwartier-Sparta Zou hij nog meer Spartanen naar Capelle halen? Behalve scout bleek Andriessen ook nog steeds een fanatiek sup porter De Sparta-goals werden door hem met ge juich begroet Bij de verloting tijdens hetjeugdtoer- nooi van HION viel dit weekend een wel erg bijzon dere hoofdprijs te winnen: een bal met de handteke-" ning van Feyenoorders, onder wie Arie Haan Dat moet een collectors item zijn

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3