VFC en Fortuna kunnen wonden likken Hermes DVS profiteert van rivaliteit bij Vlaardingers en wint nacompetitie Gebrek aan discipline breekt MW '27 op Arie Plomp: 'VFC handelt onfatsoenlijk' Holy en Rowdies verdelen in dubbel de punten Ralph Groen wil tien mille van John van de Belt SWSMC redt het niet De Rover gelooft in goede afloop voor Hermes DVS Honderden combinaties op concours hippique Duitse hockeyers winnen pinkstertoernooi Spirit Rotterdams Dagblad Dinsdag25mei 1999 Door Bart Boerop Vlaardingen Hermes DVS is winnaar van de nacompetitie geworden in de vierde klasse G, De ploeg leek vrijwel kansloos toen het vorige week op eigen veld met 2-1 van Fortuna ver loor, maar door de 3-1 zege van de Schiedam mers zaterdag op VFC en de 0-1 winst van VFC op Fortuna, behoudt het elftal van Hans de Hover uitzicht op promotie naar de derde klasse, VFC en Fortuna, de voetbalclubs VFC-doelman zullen voorlopig geen vrienden Ralph Groen van elkaar worden. Nadat eerst de duikt vol over- spelers zich enkele weken terug tuiging op de op het veld misdroegen, is er nu bal. De doef- ook op bestuurlijk niveau gedon- man raakte der. Het Fortuna-bestuur verwijt twee weken VFC onfatsoenlijk bandelen met geleden drie betrekking tot het overstappen tanden kwijt van Fortunees Ronald Nelemans door een bot- naar VFC. sing met For- John van de Belt en Ralph Groen, tunees John hoofdrolspelers in de laatste ont- van de Belt. moeting van Fortuna en VFC, de- Belde voet den gisteren weer mee. In de laat- bailers dacft- ste wedstrijd van de reguliere ten niet meer competitie kwamen de twee on- In actie te zacht met elkaar in aanraking. De kunnen ko- wonden in de mond van VFC- mendltael- doelman Groen genezen voor- zoen, maar spoedig net als de wond aan de stonden gls- arm van John van de Belt. De teren weer te- wonden die op het gebied van de genover el- relaties tussen de twee verenigïn- kaar. Foto Peter gen zijn ontstaan, zullen nog wel Molenboer, even blijven etteren. Dat was gisteren goed merkbaar tijdens de wedstrijd. Beide teams hadden liever dat Hermes DVS de nacompetitie won dan de Vlaar- dingse opponent. Daarom liep VF- C'er Beriy van Rij pesterig jui chend het veld in na het laatste fluitsignaal. Zijn ploeg was dan wel uitgeschakeld, maar gelukkig was Fortuna ook niet door. Hermes DVS moet het geploeter van de twee gisteren breedla- ehend hebben aangekeken, De Schiedammers hadden het niet beter kunnen treffen met de twee kemphanen. VFC kende overi gens wel een droomstar! De ploeg moest met drie treffers verschil van Fortuna winnen om verder te komen in de nacompetitie. Met het eerste, en later zou blij ken enige, doelpunt na negen mi nuten leek VFC aardig op koers. De advocaat van Ralph Groen heeft een claim bij John van de Belt neergelegd van rond de tienduizend gulden. De keeper van VFC verloor twee weken geleden drie ondertanden toen hij in botsing kwam met Van de Belt. Naast de medische kosten wil Groen dat Van de Belt ook opdraait voor de extra studiekosten die hij waar schijnlijk maakt, omdat hij tentamens gemist heeft door het incident. Fortuna zorgt voor juridische bijstand voor Van de Belt Voorzitter Arie Plomp: „Onze advocaat wijst de claim van de hand. Het zal nu wel een recht zaak worden. Wij todden het het liefst stilletjes opgelost, maar daar is het te laat voor. Er zijn genoeg getuigen die zeg gen dat het een onschuldige botsing was. De scheidsrechter blies riet eens voor een over treding." Mocht de zaak voor de rechter komen, dan kunnen de video beelden die van de botsing ge maakt zijn een belangrijke rol spelen. Pascal Bos schoot een voorzet van Thomas Raeymakers hard achter doelman Jacques den Herder, Even later veranderde Gerard Bakker een schot van Walter van Pemis van richting. De bal leek in het doel te gaan, maar carambo leerde via de paal het veld weer in. Fortuna presteerde weinig voor rust. Marijn Verhoef, na zijn uit stekende optreden vorige week tegen Hermes DVS weer in de ba sis, posteerde zich teveel als cen trumspits terwijl zijn kracht voor namelijk aan de zijkant ligt. Net voor de thee zocht Verhoef de flanken eens op en gaf meteen een mooie voorzet op Mamix van de Berg die naast schoot. Fortuna leek zich niet bewust van het feit dat het moest scoren om Door Pim van der Helm Maasdam „Ik ergerde me aan het onderlinge geouwehoer," ver klaarde MW '27-coacb Cor van Hoeven na afloop van het met 2-1 verloren duel tegen Maasdam. Het gekrakeel binnen de Maas- landse gelederen nam toe naar mate het eindsignaal naderde. De bezoekers voetbalden weliswaar niet altijd even goed, maar met een visie en verdienden op grond daarvan alleen al meer dan ze kre gen. „Maasdam," vervolgde Van Hoe ven zijn relaas, „werd het laatste kwartier pas echt gevaarlijk. Slechts door opportunistisch voetbal creëerden ze kansen." Twee van die kansen werden be nut door wisselspeler Rik Barth en Cees den Boer, Barth kreeg de bal op een presenteerblaadje van de handen van MW-sluitpost Dennis van Eek, de lange verdedi ger Cees den Boer werkte ver in de blessuretijd een afgezwaaid schot van Roel van der Schoor te gen het net. „Op vier, vijf mogelijkheden na gebeurde er niet zo heel veel in de eerste helft," liet Van Hoeven zijn licht schijnen over deel één van het treffen waarvan de inzet pro motie naar de tweede klasse be trof. „Toch waren wij degenen die de meeste aanspraak maakten op een doelpunt." Na een half uur van de speeltijd was het zover. Het leer belandde voor de voeten van Lesley Wigmo re nadat Mikos Gouka zijn kopbal uiteen zag spatten op het Maas- damse aluminium. „Het was te recht dat het 0-1 werd," luidde het bondige commentaar van Van Hoeven, Onrust Ook na de thee namen de bezoe kers het heft stevig in handen. Langzamerhand, toen de bevrij dende tweede treffer op zich liet wachten sloop de onrust in de ploeg uit Maasland. Van Hoeven: „We werden hang voor dat tegen doelpunt. Daardoor accepteerden we niets van eikaar. Het veelvul dige commentaar dat Youri Pau wels -en Edwin Marijs leverden op de scheidsrechter, vond ik onver standig: Als je weet dat je qua kaarten op scherp staat, moet je je mond houden." Er volgde een groot aantal kansen op de 1-1 van Maasdammer Rik Barth. Met name invaller Arno van Nierop had grote moeite met het vinden van het vijandelijke net. Achtereenvolgens John Meuldijk, Khalid el Khalifi en Ed win Marijs zetten de anders zo trefzekere midvoor in kansrijke positie. Van Nierop echter schoot respectievelijk hoog over, raakte de paal en zette zonder kracht in. Schulp Maasdam kroop in de slotfase wat uit zijn schulp. Barth zorgde niet alleen voor de gelijkmaker, hij kreeg later in het duel tevens twee keer de gelegenheid zijn ploeg op voorsprong te zetten. „Ik miste discipline," trachtte Van Hoeven zijn vinger op één van de mogelijke oorzaken van het ver lies te leggen. „Waarschijnlijk ga ven we daardoor zoveel kansen ■weg. Ik ergerde me aan het geou wehoer en probeerde langs de lijn sommige jongens aan hun ver stand te peuteren dat ze hun mond moesten houden." Alle pogingen van Van Hoeven ten spijt, werd het 2-1. Een door Meuldijk van richting veranderd schotje van de voet van Cees den Boer resulteerde in de 2-1 de eind stand. Aanstaande zaterdag wacht de wedstrijd tegen Spirit dat met 2-0 van Maasdam gewon nen heeft MW27 heeft een over winning met een verschil van twee doelpunten nodig om de pro motie zeker te stellen. „Deze week kunnen we niet vee) ,n," licht Van Hoeven de aanloop naar bovengenoemd treffen toe. Al leen donderdag kunnen we be nutten om wat bij te schaven, daar we dinsdag het laten bij wat uitlo pen," Van Hoeven kijkt met vertrouwen uit naar de wedstrijd tegen Spirit. „Zij zullen de nadruk op de verde diging leggen. Dat komt mooi uit, want wij vallen het liefst aan." Maasdam-MVV ^7 2-133 Lesley Wigmare 0-1,82, Rik Barth 1-1,90 Cees den Boer M. Bijionderhedea: Scheidsrechter Hol gaf geel aan Stephan van Leeuwen en Enk Hammer van Maasdam en Edwin Maiys namens MVV11. Maasdam; Van der Pbgt, Schippers, Den Boer, Van Leeuwen, Van der Beek (46 Barth), Verdonk, Van 't Hof, Hammer, In't Veld, Schop (70. Van der Schoor), De Srtoo (75,Elenbaas). MW 11: Van Eek. Bakker (57. Marys), Bell, Van 't Wout, Lansbergen. Van der Ent (75. Meuldijk), Wigmore, Rachid el Khalifi (57. Van Nierop), Khalid ei Khalifi, Gotika, Pauwels door te gaan in de nacompetitie. Pas na wat omzettingen van trai ner Hans Schop ging het lopen bij de Fortunezen. John van de Belt (arm in het verband), maar zeker Erik Schreuder stichtten gevaar. Verhoef kreeg een paar mooie kansen om Fortuna naar een ge lijkspel en dus de zege m de na competitie te schieten, maar hij miste van dichtbij en mikte ook nog een lob over het doel. VFC leek er halverwege de twee de helft niet meer in te geloven. In plaats van haast te maken bij het nemen van vrijetrappen, namen de VFC'crs alle tijd. „Walter van Perais en Gerard Bakker zaten er helemaal doorheen. De ploeg was op," aldus VFC-trainer Eric Teu- nisse, „Toen we zagen dat we nooit aan de 0-3 konden komen, hebben we er maar voor gezorgd dat Fortuna in ieder geval niet scoorde," vertelde Ralph Groen, Hans Schop was zwaar teleurge steld. „We hebben het voor rust la ten liggen. We zijn te mat aan het duel begonnen, misten agressivi teit en kwamen daardoor achter. Ik vind dat we het de tweede helft goed hebben opgepikt, maar he laas vergaten we te scoren." Bij Teunisse overheerste de tevre denheid over het afgelopen sei zoen. „We zijn tweede geworden, hebben een mooi jaar achter de rug. We misten vandaag John van Mil (vakantie, red.). Hij kan goed een ba! voorin vasthouden en wachten op de aansluiting. Als we er zaterdag eentje minder hadden tegengekregen tegen Hermes DVS, waren we een ronde verder gekomen. Het zat er net niet in." Fortuna-VFC 1-0 (1-6). 9 Pascal Bos 1-0 Bijzonderheden: Scheidsrechter Alex van Lieshout gaf geel aan Fortunees Jan de Klerk en VFC er Thomas Raeymakers On der de honderden toeschouwers was ook Rmus Gosens voormalig trainer van Fortu na en SW toen die clubs in het betaald voetbal actief waren Fortuna: Den Herder, De Bruin, Boshui zen, De Vette, Van Vugt (78 Schreuder), Van Diesen (60. Van de Belt), Snel, de Klerk, Tol, Verhoef, Van de Berg (61) Van der Slot). VFC: Ralph Groen, Brouwer, Dumont (78. De Wilt). Robbemond. Job Raeymakers, Bos, Bakker, Van Rij {62. Warnaar). Tho mas Raeymakers, Van Perms, Merino Groen Harde woorden van Fortuna- voorzitter Arie Plomp na de wed strijd. In het elftal van Fortuna ontbrak Ronald Nelemans. Hij zat zelfs niet op de bank. Plomp legt uit waarom: „Ronald heeft afgelopen week visite gehad van VFC-trainer Eric Teunisse en voorzitter Bram den Hamer, Zij hebben gesproken over een overgang van Nelemans naar VFC. Dat is nu ook rond. Ik vind het onfatsoenlijk dat VFC dat doet een paar dagen voor zo'n beladen duel. VFC heeft de mond vol van normen en waar den, maar waar zijn ze nu mee bezig?" Trainer Hans Schop: „Ik ben vrijdag gebeld door RonaldNele- mans. Hij bevestigde wat ik toen al uit het geruchtencircuit had vernomen, dat hij naar VFC gaat. Ik heb hem gezegd dat wij dan maar meteen een streep onder de samenwerking moesten zet ten, want ik kan niet geloven dat Nelemans voldoende gemoti veerd was om nog voor ons te spelen" „En wy steunen als Fortuna-be stuur Schop volledig in cUA be slissing," vult Plomp aan. „Wij vinden het natuurlijk jammer dat Nelemans weg wil, maar dat kunnen we nog accepteren. Het is echter beneden peil dat VFC dat juist op dit moment rond maakt." VFC-trainer Eric Teunisse wijst de beschuldigingen van de hand. „Wij hebben Ronald nooit benaderd. Hy is naar ons toege komen en dat was trouwens niet deze week, maar al drie weken geleden. Ik heb hem gezegd dat- we pas na de competitie konden praten en dat hebben we gedaan. Twee dagen na de wedstrijd te gen Fortuna hebben we gespro ken, zonder voorzitter trouwens. Ronald heeft toen te kennen ge geven bij ons te willen spelen. Ik heb hem gezegd dat hij welkom is, maar dat hij het wel moeilijk krijgt, Hy moet zich zelf in het elftal spelen. Wij kunnen hem ook helemaal niets bieden, want betalen doen we niet, in tegen stelling tot Fortuna." Door Nick van der Sluis Vlaardingen In beide honkbal wedstrijden die Vlaardingen Holy en Ridderkerk Rowdies tijdens het pinksterweekeinde tegen el kaar speelden, was goed te mer ken dat er twee honkbalformaties met ambities binnen de lijnen stonden. Ploegen ook die zich nog lang niet uitgeschakeld achten voor de hoogste klassering in de hoofdklasse Zuid. Zaterdagmiddag in Ridderkerk verloor Holy met duidelijke cij fers (94) van Rowdies. Gistermid dag nam de ploeg van coach Dan ny Rossoni met een 11-0 overwin ning op overduidelijke wijze re vanche, Op een accommodatie overigens die langzamerhand zijn definitieve vorm begint aan te ne men. De nieuwe kantine en kleed kamers zijn inmiddels al in ge bruik genomen, het gerenoveerde veld vormde op tweede pinkster dag het decor voor de eerste thuis wedstrijd van dit seizoen. Na vjjf wedstrijden op 'vreemde grond' was het voor Hoiy een ware opluchting eindelijk weer eens voor eigen publiek te kunnen spe len, En die heuglijke gebeurtenis werd ook nog eens afgerond met een riante zege, waardoor de voor uitzichten van de Vlaardingers in de competitie nog steeds roos kleurig ogen. Nasmaak Maar toch houdt coach Danny Rossoni, en zeker ook zijn ploeg, een wat wrange nasmaak over aan de 'doublé' met de Rowdies. „Over de tweede wedstrijd ben ik uitermate tevreden, maar ik heb echt geen verklaring voor het fa len van zaterdag," liet de Holy- coach gistermiddag openhartig weten. Gelijk al in de eerste inning, toen de Vlaardingse verdediging ste vig onder handen werd genomen (één keer vier wijd, vier honksla- gen en een veldfout), stelde de innings) leidde de Ridderkerkse formatie al met 7-1. Dennis Pei ger, de pitcher van Rowdies hield zich aan de andere kant moeite loos 9 innings staande. Gistermiddag echter stond Mi chel Pikaar radeloos met de han den omhoog, om zijn onbegrip voor het resultaat te uiten. „We bakten er niets van in het slag- perk, tegen een pitcher (Stefan Droog, red.) die de wedstrijd ne gen innings lang degelijk onder controle kon houden," kon de Ridderkerkse coach slechts als uitleg voor het falen van zijn ploeg geven. Holy pikte ook nog eens de ge gooide ballen van de startende Ridderkerkse pitcher Arjan van de Bosch (12 honkslagen tegen in 5 innings) goed op en liep in cüe periode derhalve gemakkelijk weg naar een 6-0 voorsprong. Vooral de openingsscore van Holy, een degelijke homerun (so lo) van Rob Meijers, imponeerde. „Voorafheb ik de ploeg ervan pro beren te overtuigen, dat verre klappen wel imponerend maar veelal weinig productief zijn. Een te gemakkelijke prooi voorde bui* tenvelders. Daarom ook wilde ik dat de bal, met gewone honksla gen in het veld gebracht zouden worden. Het succes bleef niet uit." Holy had maar zes slagbeurten nodig om dc overmacht gestalte te geven. Holy-pitcher Stefan Droog hielp met zijn sterke worpen de Vlaar dingers aan een makkelijke zege op Rowdies. Foto Peter Moikenboer Ridderkerkse ploeg zich kandi daat voor de overwinning (4-1 toen) „omdat wij iets beter sloe gen en de honkslagen wat meer rendement opleverden," kon Rowdies-coach Michel Pikaar achteraf het succes van zijn ploeg analyseren. Bovendien raakte de Ridderkerk se coach niet onder de indruk van de startende holy-pitcher, Ray mond Oosterveer, die het bijzon der moeilijk had tegen de gretige slagploeg van Rowdies. Die op stelling van Oosterveer zou de Vlaardingse coach later uitleggen als „een verrassingsopening, maar het werkte een beetje ave rechts." Toen Rossoni daarna zelf het gooien overnam (na ruim drie Zaterdag: Rtrftdi.es Holy..., ...400 301 10x=9 ...16 0 010 20 0=4 Werpcijfers Rowdies: Dennis Peiger (9 mn6-4 9-3 Holy: Raymond Oosterveer (3 1/3 inn +2 man) 3-1-6-5 (verliezende pit cher), Danny Rossoni (4 2/3) 5-0-2-3. Home run: Holy, Steve Naarden 7e inrung (solo) Maandag: Holy114 650 x=ll Rowdies .......................000 000 0= 0 Werpcijfers Holy: Stefan Droog (7 inn3-3- 4-1 Rowdies:AijanvandeBos.ch(5!nn)3- 0-12-1 (verliezer), Marco Klop (1 inn >0-0-1- 0 Door Bas van den Berg Den HaagHet sprookje voor SWSMC is uit Twee verdedigingsfouten lagen ten grondslag aan het te leurstellende 2-2 gelijkspel zaterdag tegen Quick na een riante 0-2 voorsprong. Omdat de Hagenaars veer tig uur later tegen Papendrecht opnieuw van zich de den spreken en met 1-3 wonnen, mag de ploeg van trainer John Kila met Nijenrode en Stormvogels uit maken wie naar de hoofdklasse promoveert. Zonder Edwin Berveling (geschorst!, Ersin Bozkurt (hamstringblessure) en een op halve kracht spelende Lionel Eersteling (terug van blessure) ontbrak de ba lans in het elftal. De spitsen Amilcar dos Santos en Kader Fares waren met counters levensgevaarlijk, maar toen hun krachten het begaven, was het gedaan met de scoringsdrift van de Schiedammers. Alleen Jan Brockling, die in het laatste kwartier in de vuur linie opereerde, had SWSMC de weg kunnen wijzen. Maar alleen voor doelman Vincent Marshall schoot hij hoog over. De Schiedamse doelpunten kwamen van de voet van Kader Fares en Brockling. „We maakten het onszelf moeilijk door te gaan lopen knoeien," aldus trainer Guus Haak. „We kregen zo veel kansen dat het zeker 04 bij de rust had moeten staan. Het is steeds hetzelfde beeld dat ik dit seizoen heb gezien. We schieten steeds tekort om het karwei af te maken." Quïck-SVVSMC 2-2 (0-2). 10. Kader Fares 0-1,19. Jan Brockling 0-2, 55, Casper van der Geest 1-2, 60. Jeremy Sweet 2-2, Bijzonderhe den; Scheidsrechter Smke moest zich ver in de tweede helft door een hamstringblessure laten vervangen door grensrechter Weezen- berg SVVSMC heeft zich naast Peter van Veen (Stnjen), Peny Hoogs tad (Rozenburg) en Sammy Boekan (SC Feyenoord) ook ver sterkt met de 18-jange jeugdmtemational Koos Boot van Feye noord. Quick: Marshall: Verheul, Glotzbach, Vnesde, Evenblsj; Spaans (80. Compagne), Van der Geest, Mast Van Spyk; Sweet, Metaan (72. Theumssen), De Kier. SVVSMC; De Kuiter; Uyar, Zoetmulder, Brockling, Eersteling; Van Bueren, Fares, Babacan; Dos Santos,Xanthopoulos. Galrna de Sou- sa (70. Hartman). SchiedamHermes DVS-coaeh Hans de Rover kijkt uit naar de wedstrijd tegen EDS die aankomende zondag op het program staat, nadat VFC uit bij Fortu na met 0-1 won. Hermes DVS wist zich hierdoor ver zekerd van een plaats in de volgende nacompetitie. Het doel van VFC (3-1 zege voor de bezoekende Schiedammers) werd zaterdag eenvoudig gevonden. Ron Timmers (verzilverde een kalktrap), René Grim- mius en Roy Bronsgeest namen het trio goals voor hun rekening. Voor VFC scoorde Berry van Rij. De Rover hierover: „Tegen VFC voetbalden we op bouwend en aanvallend stukken minder. Verdedi gend stak alles goed in elkaar enhet maken van doel punten kostte minder moeite Het is te hopen voor de manschappen van De Rover dat ze komende zon dag net zo makkelijk het net vinden. „Onze voorbereiding," legt De Rover uit, „verschilt weinig van de voorbereidingen op een gewone com petitiewedstrijd, met dien verstande dat we dinsdag rustig trainen om de jongens bij te laten komen van het vele voetballen." Donderdag bestaat de training voor een groot gedeelte uit het spelen van partijtjes. De Rover: „Dat doe ik om de boel op scherp te krij gen. Het is zaak dat we geconcentreerd beginnen aan het duel. Als dat het geval is, denk ik dat we, ondanks de schorsing van Grimrmus, een goede kans maken op de overwinning." Mocht Hermes DVS winnen of gelijkspelen, dan spe len zij zondag 6 juni weer. Verliezen de Schiedam mers dan moeten ze woensdag 2 juni al aan de bak. Vlaardingen Het jubileumconcours van Die Blar- dingha Ruiters bracht in twee dagen tijd achthon derd combinaties in de ring. Het concours hippique, dat zaterdag en eerste Pinksterdag op de weilanden (vier voetbalvelden groot) in de Broekpolder plaats vond, werd door velen gevolgd. Van de zestien te verdienen 'statiedekens' werden er zes gewonnen door leden van Die Flardingha Rui ters. Dat waren: Leon van Rij met' Harry, Simone Voogd met Kashmir, Ruud Buchner met Cadans, Charelle Franzen met Mirano, Marloes Meerman met Prins Santana en Veerie Meijer met Dusty. Tevens won Branny Buitelaar, instructrice bij Die Flaarding- ha Ruiters, een statiedeken. Schiedam Het mannenteam van het Duitse Arendsburg heeft het pinkstertoernooi van de Schie damse hockeyvereniging Spirit op zijn naam ge schreven. De buitenlanders waren in de Finale te sterk voor het Engelse Surbitton. Bij de vrouwen ging Enurm uit Driehuizen met de titel aan de haal, Tijdens het driedaagse toernooi waar het bier rijke lijk vloeit en optredens van diverse bands voor een welkome afwisseling zorgen, leek Semptius Stultior voor een ware stunt te gaan zorgen. De ploeg bestaande uit voetballers van Exeelsior'2Q en Hermes DVS onder leiding van het technisch duo Teun van Aaken en Edgar van der Roer, drong door tot de top van het toernooi en was grote kanshebber voor de eindstrrd. Een opmerkelijke prestatie van de ploeg die de laatste jaren een niet meer weg te den ken deelnemer is, al is het maar door telkens weer in het meest fraaie tenue te verschijnen. Dennis Dekker, net als Robert van 't Zelfde ook met hockey doeltreffend, hield zijn ploeg echter uit de fi nale. In de laatste wedstrijd miste hij de beslissende strafbal waardoor Semptius Stultior genoegen moest nemen met een wedstrijd om de derde en vierde plaats. Ook die werd verloren. Toeringteam Beer, be staande uit Spirit-hockeyers en doorgaans de spar ring partner van Semptius Stultior, toonde zich de sterkste van de twee. Dennis Egging moest een groot deel van het toernooi aan zich voorbij laten gaan. De doelman kwam zater dag nadat de voorvork van zijn Fiets was gebroken, lelijk ten val en brak een duim. Zijn plaats werd inge nomen door Altan Haleplioglu, die zo in de smaak viel dat hy ook als doelman bij het derde vrouwen team van Spirit onder de lat werd gevraagd. Tips voor deze rubriek kunl u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, postbus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 610-2732700 (fax: 016- 4265227)enindeavo nduren onder 010-4004310. DINSDAG 25 MEI VOETBAL, Halve finale districtsbeker: 19.30 CapeUe-Deltasport

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 7