Schiedam: eerst lopen, dan pas rennen 'Een moord, hier op de Platanendreef?' Haring en bier anno '99: beenham en line-dancing Abonneeservice Sobere toekomstvisie legt prioriteit bij verbetering en oude beloften nakomen Vlaardingen loopt ook niet warm voor tweede ronde Stadsdebat Visserijmuseum: nieuwe directeur Doorgereden na aanrijding Knul opgepakt na vernielen abri Gewond na knokpartij Bestuurders op de vuist jpv. Schiedamse bevolking groeit naar 78.000 RW Vlaardingen Donna Horbach zwaait vanaf augustus voorlopig een jaar de scepter in het Vlaar- dingse Visserij musem. Ze volgt de naar het Nederlands Scheep vaartmuseum in Amsterdam ver trekkende directeur Frits Loo- meijerop. De benoeming van Horbach (46) is voorlopig voor de periode van een jaar omdat binnen die tijd duide lijkheid moet zijn verkregen over het gemeentelijke museumbe leid. De eerste vrouwelijke directeur van het museum, was er al werk zaam. Ze is reeds enige jaren be last met de interne leiding van het museum en bekleedt binnen de directie de functie hoofdd pu- bliekszaken. Maassluis De politie van Maas sluis is zondagmorgen op zoek ge weest naar een automobilist die rond half vier op de PC Hooftlaan tegen een lantaarnpaal was ge knald, maar na de aanrijding was doorgereden. Bij de lantaarnpaal werden glassplinters en autode- len aangetroffen, Tijdens een buurtonderzoek werd op een nabij gelegen parkeer plaats een zwaar beschadigde au to gevonden waarvan de voorzijde totaal was vernield. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de bestuurder. Schiedam Een bewoner van de Rotterdamsedijk in Schiedam heeft zaterdagavond rond zes uur een 10-jarige vernielzuchtige knul in de kraag gegrepen. De knaap had met een steen een ruit van een abri ingekegeld. De man droeg de jonge vandaal over een de politie. Na verhoor werd de jongen door zijn vader bij het politiebureau opgehaald. Bu reau Halt gaat een passende straf voor de knul bepalen. Vlaardingen Het Haring- en Bierfeest in Vlaardingen is zater dag nagenoeg zonder incidenten verlopen. Twee keer was er een melding van onenigheid, maar ar riveerde de politie te Iaat om de vechtersbazen op te kunnen pak ken, Rond negen uur in de avond ontstond op de Westhavenkade een ruzie, waarbij een 19-jarige Schiedammer gewond raakte. De politie voorkwam dat de knok partij uit de hand liep, maar toen had de Schiedammer al klappen gehad. Het slachtoffer werd voor onderzoek naar het Holy Zieken huis gebracht. Een 19-jarige Vlaardinger werd gearresteerd omdat hij .er van wordt verdacht de man te hebben mishandeld. Tijdens het Vlaardingse volks feest werden door controleurs van de Stichting Namaakbestrijding enkele standhouders betrapt op het verkopen van valse merkarti kelen. Het ging om iromitaties van Adidas en Nike en teletubby-, Sesamstraat- en Tweety-poppen. MaassluisTwee automobilisten zijn gisteren op de PC Hooftlaan in Maassluis op de vuist gegaan omdat de een volgens de ander niet snel genoeg optrok bij een verkeerslicht. Met de claxon maakte een van de twee, een 22- jarige Maassluizer, de bestuurder voor zich duidelijk dat het ver keerslicht op groen stond. Door het getoeter raakte de voorste be stuurder geirriteerd en niet veel later gingen de twee elkaar te lij f. Omstander durfden zich er niet mee te b_ .en, totdat een voor bijganger ue vechtersbazen uit el kaar haalde. De politie nam de Maassluizer mee naar het bureau. Hij zou met een mes hebben ge zwaaid, maar dat werd door de po litie nergens aangetroffen. Informatie over bezorging van de krant: maandaa t/m vrijdag van 18.00 tot 19,00 uur zaterdag van 15.00 tot 16.30 uur Telefoon: 010-4004 444 Maandag 7 juni 1999 Rotterdams Dagblad Door Edwin Comelisse Schiedam Eerst leren lopen zonder onderuit te gaan en dan pas rennen. Geen treinlading aan nieuwe plannen presente ren maar eerst afmaken waarmee je bezig bent, het aanbren gen van samenhang in die oude plannen en - misschien wel het allerbelangrijkste - het op poten zetten van een samen werking met alle partijen in de stad. Dat is de essentie van de concept stadsvisie 'Schiedam naar 2010... de daad bij het woord'. Het plan dat deze week aan de stad wordt gepresen teerd, kan gezien worden als een soort blauwdruk van de rich ting waarin en manier waarop Schiedam zich het komende decennia moet ontwikkelen. Veel nieuwe plannen zijn niet aan te treffen in het lijvige rapport dat vanuit het Stadskantoor naar al lerlei interne en externe Schie- damse instantLó en organisaties is gestuurd voor op- en aanmer kingen, Alleen de uitspraken over het versterken van depositie van Schiedam in de regio en het uit bouwen en het voornemen om met een vaste regelmaat strategi sche wijk- en gebiedsplannen te maken, kunnen als nieuw worden beschouwd. Voor de rest gaat alle aandacht in de Stadsvisie uit naar de oude plannen en het beleid waarmee Schiedam op het mo ment bezig is. Deze koers zou uitgelegd kunnen worden als gemakzucht of zelfs als een gebrek aan ambities. Maar het tegendeel is waar, zo pareert het Schiedams college van b en w de kritiek bij voorbaat. Er is vol gens het dagelijks bestuur van de Brandersstad een heel goede re den voor de koers in de Stadsvi sie. Een reden die onder meer is te vinden is in de eerder gepresen teerde Zelfanalyse en het rapport van de commissie Brinkman. In deze note's wordt geconcludeerd dat door gebrek aan communica tie en wantrouwen in rap tempo plannen worden gepresenteerd die in veel gevallen nooit volledig tot uitvoering worden gebracht Beleid wordt opgestart om vervol gens een stille dood te sterven in een stoffig hoekje van het Stads kantoor. En veel tyd om daarbij stil te staan of er wat aan te doen, is er niet. Want met een bijna ma chinale productiviteit wordt in het Stadskantoor het volgende plan of beleidsvoornemen al weer de Schiedamse samenleving in ge jaagd, Hierdoor regeert de waan van de dag en is er geen sprake van samenhangend beleid maar van ad hoe beslissingen. Uit deze ingezette maar nooit voltooide plannen is een gapende kloof tus sen bestuur en inwoners van de stad voortgekomen en een be stuurlijke organisatie die wordt gekenmerkt door frustratie, span ning en wantrouwen. Aan deze situatie moet rigoreus een einde worden gemaakt, zo concludeerde de gemeente in de Zelfanalyse en zo onderschreef de commissie Brinkman. Schiedam moet bovendien haast maken met het op orde brengen van de stad. „Op dit moment is de conjunctuur nog gunstig maar de Nederlandse economie wacht niet tot de proble- men in Schiedam zijn opgelost," zo waarschuwde de commissie Brinkman begin deze maand. Dat orde op zaken stellen kan alleen als het bestuurlijk en maatschap pelijk fundement waarop alles in Schiedam rust, stevig genoeg is. Eerst moeten dus de plannen die al in uitvoering zijn genomen, worden afgemaakt. Maar vooral: de beloftes die aan de partners in de stad zijn gedaan moeten wor den nagekomen. Hiermee komt Schiedam er overi gens niet gemakkelijk vanaf. De probtemen waarmee de stad op het moment kampt zijn legio en bovendien van een kaliber dat niet onderdoet voor dat van grote broer Rotterdam. Alleen al het aanpakken van één van de hoofd oorzaken van de problematische situatie in Schiedam - de slechte werksfeer in het Stadskantoor- zal veel tijd en moeite kosten. Eer der concludeerde de gemeente in de Zelfananalyse dat er in het Stadskantoor verwarring heerst, kwaliteit en ervaring verloren gaat, er een gebrek aan continuï teit en daadkracht is, dat het colle ge niet als eenheid weet te opere ren en de lokale politiek achter de feiten aanloopt. Het wegwerken van al deze problemen mag ge zien worden als een reuzenklus. Als lichtpuntje kan echter worden gezien dat alle partijen die hun zegje hebben gedaan in de ver schillende nota's over Schiedam - zowel in het Stadskantoor als erbuiten- nadrukkelijk hebben aangegeven dat ze het verleden achter zich willen laten en de schouders eronder willen zetten. De Schiedamse stadsvisie, waar van de definitieve versie pal na de zomervakantie wordt vastgesteld in een extra vergadering van de gemeenteraad, is het derde be langrijke rapport over de toe komst van dc Brandersstad. Eer der zijn de gemeentelijke Zelf analyse en het grote stedenrap- port van de commissie Brinkman verschenen. Later dit jaar volgen er nog twee belangrijke nota's. Het Leefbaarheidsonderzoek zal binnenkort verschijnen. In dit on derzoek worden de burgers van de stad om hun mening gevraagd over onder meer de manier waar op Schiedam wordt bestuurd en het woon- en werkklimaat in de stad. In het najaar volgt het vijfde boekwerk, het Schiedamse meer- j ar enontwikketingsprogramma. Dit is èen vertaling van de voorne mens in de Stadsvisie in concrete maatregelen en plannen. ^Kv; l. \-v-, -f hïffi Ei as* armen nricai f* Hf??! rSg. Even leek het erop dat de haringzaterdag tijdens het Haring- en Bierfeest in het regenwater moest zwemmen. Maar in de loop van de middag werd het Vlaardingse feest toch nog gered en stroomde het centrum vol met mensen. Foto Roei Dijkstra Door John Bunte Door John Bunte Vlaardingen Het gaat er bij de bewoners van de Platanendreef niet in. 'Een moord, hier? Dat zal toch wel niet. Het is hier een rusti ge buurt.' En dat is het. De Dre- venbuurt in Holy-Noord schrikt op van het verhaal, dat opeens rondgaat. Het is zaterdag aan het begin van de middag. Nauwelijks twaalf uur eerder is een 42-jarige buurtbewoner door messteken gedood in zijn woning is gevon den. Dat hoort niet. Dat gebeurt niet. Zeker niet op de Platenendreef. Het is een van de beste stukjes Vlaardingen. Uitgestrekt, aan weerszijden van de ontsluitings- weg, met het eindpunt van buslijn 56 is de Platanendreef te vinden. Een paar honderd huizen.: Veelal eengezinswoningen in rijtjes- vorm, maar daarnaast ook veel luxere optrekjes. Bijna villa's te noemen. Een wirwar van wonin gen, verspreid over een heel groot aantal woonerven. En met heel veel schitterende terrassen en perfect onderhouden tuinen. Op deze zaterdagmiddag heerst er een serene rust. Het is als een slaapwijk op een doordeweekse dag. Pa en ma aan het werk, kin deren naar de crèche. Op dat tijd stip kan een bezoek aan het Ha ring- en Bierfeest natuurlijk ook heel goed. De straten zijn uitge storven. Her en der klinkt een heggenschaar. En achter die heggen zijn Plata- nendreef-bewoners te vinden. Ra dio Rijnmond blijkt slecht beluis terd. Niemand van de onder vraagden weet van een moord in hun buurt en ogenblikkelijk wordt verwezen naar 'de andere Vlaardingen Het Stadsdebat maakt nog steeds maar weinig tongen los in Vlaardingen. Na het Terrassen op Toumee-debaele blijken nu ook de Stadstafelge- sprekken erg moeizaam van de grond te komen. De gemeente ging er bij de campagne-aftrap in april nog vanuit minstens 150 bur gers te interesseren voor deze tweede ronde gesprekken over de toekomst van de stad. Tot nu toe hebben zich er echter nogmaar 65 uit eigen beweging aangemeld. Morgen worden de eerste Stadsta- felgesprekken gehouden. In totaal zjjn twaalf van deze dis cussierondes gepland. Om te zor gen dat Vlaardingen voor elk de bat aan het minimumaantal van tien deelnemers komt, zijn ge meente-ambtenaren gevraagd oni telefonisch kennissen en vrien den te benaderen. Zo heeft de ge meente er de afgelopen tien da gen nogzo'n 35 discussiepartners bij kunnen sprokkelen. De 65 be woners, die zich uit eigen bewe ging aanmeldden, deden dat door de coupon in te sturen in de speci ale Stadsdebat-folder. De Tafelgesprekken waren, toen de gemeente het programma be dacht, bedoeld als de meer diep gaande vervolggesprekken op de vrijblijvender wijkdebatten, die in de vorm van de Terrassen op Tournee werden georganiseerd. De meeste enthousiaste inspre kers op de wijkavonden, zo was kant van de weg'. „Want bij ons in de buurt is het zeker.niet." En de aandacht wordt meteen weer ver legd naar de in bloei zijnde klim rozen, die het buiten verwachting goed doen en waar de buurman stinkend jaloers op is. In een voortuin staan staan twee vrouwen te praten. Over de moord wellicht? Nee hoor, gewoon een buurtroddel. Een moord, hier? Wacht even, herinnert één van hen zich. „Er stopte hier vannacht wel een politiewagen. We wilden net naar bed en ik stond boven de gordijnen dicht te doen. Dat moet even na twaalven zijn geweest. En toen gingen er een paar agenten een woonerf in." Verder heeft ze niets gezien. Een inbraakalarm, dacht ze nog. Dat gebeurt wel va ker. En ook in de door die buurtbe woonster aangegeven richting heerst een serene rust. De politie deed er zaterdag ook nog een buurtonderzoek en werd naar ei gen zeggen niets wijzer. En dat terwijl het toch juist een belletje naar het alarmnummer was, dat de politie van het district Water weg deed afreizen naar Holy- Noord en op zoek te gaan naar het juiste nummer aan de Platanen dreef. Buren hadden lawaai ge hoord en vertrouwden het niet. Ze hoorden onenigheid, gestommel en uiteindelijk nog veel meer ver dachte geluiden die het ergste de den vrezen. Toen de politie eenmaal het adres had gevonden werd de 42-jarige Vlaardingse bewoner van het pand levenloos aangetroffen. Gis teren uitgevoerde sectie op het dodelijk lichaam wees uit, dat de man door messteken on het le ven was gekomen. het idee, zouden ook een uitnodi ging ontvangen voor de Tafelge sprekken. De belangstelling voor de wijkdebatten, die drie weken geleden werden gehouden, was echter zeer gering. Die hebben dan ook niet genoeg gespreks partners voor de komende discus sieronde opgeleverd. De Tafelgesprekken, die de ko mende twee weken worden geor ganiseerd, hebben verschillende thema's meegekregen. Zo. gaan de eerste discussies over onder meer het multiculturele karakter van de stad en de relatie tussen de Haringstad en de regio. Op latere bijeenkomsten passeren ook the ma's de revue als wonen en wer ken, de openbare ruimte, culture le- en sportvoorzieningen en het stadsbestuur. Dat laatste onderwerp blijkt overi gens het minst populair onder de Vlaardingers. Voor de twee bij eenkomsten, waar de locale de mocratie aan de orde werd ge steld, hebben zich slechts vijf be langstellenden aangemeld. Alle bijeenkomsten worden geor ganiseerd op locaties, die iets van doen hebben met het discussie onderwerp. Zo vindt de discussie over de openbare ruimte plaats onder de touwbaan naast café De Lijndraaijer. Het debat over de voorzieningen op het gebied van kunst en cultuur wordt gehouden in het museumpavüjoen De Joon in de Oude Haven. Vlaardingen Het is een gevleu gelde uitspraak. Eentje ook, die recht doet aan het Haring- en Bierfeest. 'Haring moet zwem men', wordt altijd gezegd. En dus moeten er een paar drankjes bij worden genuttigd. Maar afgelo pen zaterdag kwam die haring op een andere manier te zwemmen. Dat gebeurde, zeker in de eerste uren van het jaarlijkse festijn, toch vooral in het regenwater, dat met onvoorstelbare bakken uit de hemel gutste. Maar uiteindelijk werd het 27e Haring- en Bierfeest toch nog een heel klein beetje gered. Want om uurtje of twee 's middags werd het droog en bleef hef. dat ook een naar uur. En opeens zag het festival er heel anders uit. En kwamen de bezoekers. Natuurlijk niet in die aantallen, die de orga nisatie bij goed weer had ver wacht, maar het voorkwam we' een debacle. Want daar had het in de eerste uren alle schijn van. Het was nat, stil en koud. Aan haring dachten weinigen, aan bier al helemaal niet. Het was troosteloos. O zo troosteloos, waar je ook kwam. De mensen achter de modelbotende- monstratie op het Veerplein had den maar één zorg: zal het bassin niet overstromen? En bij de demonstraties van de oude ambachten rond de Grote Kerk (zo ongeveer dezelfde club als een weekeinde eerder bij het Schiedamse Molenfestival; en datzelfde gold voor het Schiedam se Zakkendxagersgilde dat aan de Westhavenkade meerdere de monstraties verzorgde) waren de stands vooral van nut om te schui len. Op de Fransensiraai scholen tien mensen onder de luifel en werd geruzied over de vraag wie de oversteek naar de bierkraam moest maken. Het lawaai vanaf het podium werd voor lief geno men. „Ze zijn nog aan het testen. Straks wordt het leuk," zei de man. „Maar dan, antwoordde de vrouw, ben ik alweer op de Lijn baan. Als het droog wordt tenmin ste." En dus bleven ze nog maar even. Rond de Oude Haven bleef ieder een ook maar staan rond de podia. Want daar waren schuilmogelijk- heden. En biertappen. Daar werd wel gebruik van gemaakt. Van de haringverkooppunten veel min der. Niet zo gek in dergelijke weersomstandigheden. Het Ha ring- en Bierfestival rook dit jaar naar warme beenham. Bin daar was het ook veel meer weer voor. Niemand deed het, maar een ver kooppunt met erwtensoep zou een doorslaand succes zijn ge weest. Maar, zoals gezegd, in de tweede helft van de middag brak de zon door. Konden de duikers die de demonstraties in de haven gaven ook onder water nat worden, ver kochten de ijshandelaren ook nog iets en kregen de immer volhar dende line-daneers heren der ook nog een beetje publiek. Want die bleken het Haring- en Bierfestival zo'n beetje te hebben overgeno men. Op elke hoek waren ze te vinden. Het is een groep, die ei gen festivals verdient. Al is het maar om tradities van anderen niet om zeep te helpen. Oude kle derdracht die moest herinneren aan het Vlaardingse visserijverle den legde het zaterdag af tegen cowboy-hoeden. Zoals de haring- geur het aflegde tegen de been ham. Dat kan de bedoeling niet zijn van een Haring- en Bierfeest. Schiedam - - De bevolking van de gemeente Schiedam zal de ko mende tien jaar toenemen met ongeveer 3500 inwoners. In 2010 zal de Brandersstad dan zo'n 78.000 inwoners tellen. Met name de groep van 40- tot 64-jarigen zal flink groeien. De groep 65-pius- sers zal afnemen. Zij zullen in toe nemende mate naar een andere gemeente verhuizen, een ontwik keling die overigens nu al aan de gang is. Verder zal het aandeel van de etnische minderheden sterk stijgen. Deze prognose wordt gedaan in de Stadsvisie van Schiedam. De huidige ontwikkeling in de groei en de samenstelling van de bevolking zijn een bron van zor gen voor het gemeentebestuur. De veranderingen in de bevol kingsopbouw laten zich moeilijk sturen. Verder bemoeilijkt de hui dige sociaal-economische opbouw van de Schiedamse bevolking het herstel van de stad. De Branders stad heeft op het moment een for se groep inwoners met lage inko mens (vaak het gevolg van werk loosheid) en een lage opleiding en/of scholing. Het laatste jaar is deze situatie nog eens versterkt door de instroom van lage inko mens uit buurgemeente Rotter dam. Het gaat hierbij om laag op geleide en veelal werkloze Rotter dammers die in hun eigen stad* hun huis uit moesten vy»r de stadsvernieuwing en di, intrek hebben genomen in de goedkope huurwoningen in de Schiedamse wijken als Nieuwland Oost en Groenoord. Het gaat hier om wo ningen waarvoor in Schiedam zelf geen interesse bestaat. Sloop met vervangende nieuw bouw, de bouw van geheel nieuwe woonwijken en functieverande ringen in met name de binnen stad moeten dit proces keren. In het komende decennia zullen de ze maatregelen, waarvoor het grondwerk al is gelegd, zorgen voor een groei van de inwoners in het zuidelijk stadsdeel en een lichte afname van het inwonertal in noordelijk deel. Maandag 7 Juni ROTTERDAM Dhr. Startpunten Start 19.00 53e Avondvier daagse. Haf4 Good Guys and Bad Guys. Don- ner Maand van net Spannende Boek. Lanta ren/Venster On/Of. Rotterdamse Schouw burg kl zaal On/Off. Dinsdag 8 juni SCHIEDAM Dcde Woudhoek-Gymnastiek, 11.15.12.15 en 13.15u. Dc Oost Patcfiwork, 13.30- 15.30U. VLAARDINGEN Dc Soenda. Introductiecursus country dan sen, 14.00-15.00u. en optreden van hetTwin Duo met o.a. liedjes van De Jantjes, I930u. Dc de Bijenkorf. Buitenjeu de boules, 14 00- 16,00u. Dc West. Creatieve contactmiddag, 14.00-16.00u. Holy Ziekenhuis. Reanima- tiecu rsusNedertandse Hartstichting,20.00u. ROTTERDAM CNME Wllgenhof 9.00-16.00 Ktnderactivi- teiten. Blijdorp Huid enHaar. BlijtJorpbij Night Nationaal Schoolmuseum tot 17.00 Kinder spektakel Dizzy 22.00Christian Hassenstein Quartet. Ba reeg 21.00 Dropkick Murphy's. Prinses Theater 21.00 Wereldprogramma. SKVR Muziekschool Oostzeedijk 1920 Leer lingenuitvoering. Dhr. Startpunten "tart 19.00 53e Avondviertiaagse.Hal 4 Good Guys and Bad Guys. Rotterdam se Schmztvtrorg gr zaal 20-15 De Broeikas, ki zaafOWDff. Biblio theektheater 13.00 NK Schaken. Donner Maand van het Spannende Boek. Lantaren/ Venster On/Off. Senloronsoos Wlllebrortl 13.30 Bingo voor 55+. de Unie 20.30 Door schijn bewogen. Wljkgebouw Costagnet 20.00zomerawndborrol. t/mwo.9junl Cinerama li 'Entrapment' (16) dag. 1320- 16-18.40-2130. Cln2:'Message in a bottle' (12) dag.l2.4O-1520-18.20-2120.Ciia: 'At first sight' (12) dag. 12.40-18,20-2120, do.vr.ma.di, ook 1520. Cln.4: 'Shakespeare inlove' (16)dag. 12.20-1520-18.20-2120, Cin.5: 'Lavitaèbella' (al)dag 13-2120. 'A&- térix Ottélix contre César" (a!) dag. 15.50- 18.40. I max Theater 'Extreme* (al) dag. 14-16- 19.30 (nb: 19.30 Eng.vers.). Africa's Dephant Kingdom (a!) dag, 15, do.vr.ma.di. ookl8.30. "Whales" (al) dag. 13,do.vr.ma.di. ookl7.30. 'Savingpnvate Ryan' (16) vr4a. 21. The Hose Wisperer" (12) dag. (beh.vr.za.) 20.30. Venster Ij Vaarwel Pavel' (16) dag. 20. 'My name is Joe' (16) dag. (beb.ma.) 22. vr, cok 18. Sneak preview (16)ma. 22. Ven2: 'La vie révéedes anges' (16) do. t/mzo. 19.30. 'Sit- com'(l6)do.Vmzo.22. Moviezooe: 'Atifeless ordinary' (16) vr.15.30. Cinema 2000: Titz- carraldo* (16) ma.di,wo. 19.30. Veo3: 'Leaf on a pillow' (16) dag. 20. "Brown's requiem' (16) dag. 22. Ven.4: 'Joumeyto the sun' (16) dag 19.30.'Festen'(16) dag. 22. lumiète Is 'She's att that" (at) dag. 13.30-16- 18-30-21. Lum. 2: 'I Stif! know what you did last summer' (16) dag. 13.30-16-18.45- 2120. Lum2: 'Arlington road' (16) dag. 15.45-18,30-21.15, do.vr.ma.di. ook 13. 'Holy man' (ai)za^o.wo. 13.15. Lum. 4:'Rush hour" (16) dag. 13-21.30. 'Bride of Chucky" (16) dag. 15.45-18.45. Pattié 1: 'Entrapment' (12) dag. 11.50- 1530-18.15-21.10,Pat2:'HudyBurty'(16) dag 11.40-15.20-18.40-21.20- Pat3: 'Let ters from a killer' (16) dag 11-1335-18.50- 21.30, -- cm 21.30, dc.'.T.ma.di.oGk 16.10. -?vtew: 'Stad doemt opnieuw uit het (16) di. 2L30. Pat.4: 'Fbr- ces cf r tal) dag 11.30-14-16.30-19- 21.40. Pat.5: Who am I?' (12) dag. 11- 13.35-16,10-13.50-21.30. zo. niet om 11. Pat6: 'Lolita' (al) dag 11.50-18.15-21.10, do.vr.ma.di. ook 15. PaL7: 'American history X' (16) dag 16-18.45-2120, do.vr.ma.di. ook 11-13.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 1